cinnamon-session MASTER - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Log out
et: Väljalogimine

en: Power off
et: Väljalülitamine

en: Don't prompt for user confirmation
et: Kinnitust pole vaja küsida

en: Log out of this system now?
et: Kas logida arvutist välja?

en: Shut down this system now?
et: Kas lülitada arvuti välja?

en: Restart this system now?
et: Kas taaskäivitada arvuti kohe?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
et[0]: Sind logitakse %d sekundi pärast automaatselt välja.
et[1]: Sind logitakse %d sekundi pärast automaatselt välja.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
et[0]: See arvuti lülitatakse %d sekundi pärast automaatselt välja.
et[1]: See arvuti lülitatakse %d sekundi pärast automaatselt välja.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
et[0]: See arvuti taaskäivitatakse %d sekundi pärast automaatselt.
et[1]: See arvuti taaskäivitatakse %d sekundi pärast automaatselt.

en: Not responding
et: Ei vasta

en: Exited with code %d
et: Väljus koodiga %d

en: Killed by signal %d
et: Protsess tapeti signaaliga %d

en: Stopped by signal %d
et: Protsess peatati signaaliga %d

en: Remembered Application
et: Meelde jäetud rakendus

en: This program is blocking logout.
et: See rakendus takistab väljalogimist.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
et: Uue kliendi ühendus lükati tagasi, kuna hetkel jäetakse seanss seisma

en: Could not create ICE listening socket: %s
et: ICE kuulamissoklit pole võimalik luua: %s

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Override standard autostart directories
et: Standardsete automaatkäivituse kataloogide asemel muude kataloogide kasutamine

en: AUTOSTART_DIR
et: AUTOMAATKÄIVITUS_KAUST

en: Session to use
et: Kasutatav seanss

en: SESSION_NAME
et: SEANSI_NIMI

en: Enable debugging code
et: Silumiskoodi lubamine

en: Do not load user-specified applications
et: Kasutaja määratud rakendusi ei laadita

en: Version of this application
et: Rakenduse versioon

en: Show the fail whale dialog for testing
et: Testimise jaoks kuvatakse nurjumise dialoogi

en:  - the Cinnamon session manager
et:  - Cinnamoni sessioonihaldur

en: Session
et: Sessioon

en: S_uspend
et: _Alusta uinakut

en: _Hibernate
et: _Alusta talveund

en: _Switch User
et: _Vaheta kasutajat

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Restart
et: _Taaskäivita

en: _Log Out
et: Logi _välja

en: _Shut Down
et: Lülita _välja

en: _Ignore and continue
et: _Ignoreeri ja jätka

en: Some programs are still running:
et: Mõned rakendused töötavad ikka veel:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
et: Rakenduse töö lõpetamise järel ootamine.  Nende rakenduste katkestamine võib põhjustada (salvestamata) tööde kaotsimineku.
