linuxmint - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Power off
hu: Kikapcsolás

en: Ignoring any existing inhibitors. Implies --no-prompt
hu: A meglévő korlátozók mellőzése. Maga után vonja a --no-prompt kapcsolót.

en: Don't prompt for user confirmation
hu: Ne kérjen felhasználói megerősítést

en: Log out of this system now?
hu: Kijelentkezik most?

en: Shut down this system now?
hu: Leállítja a rendszert?

en: Restart this system now?
hu: Újraindítja a rendszert?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
hu[0]: %d másodperc múlva automatikusan ki lesz jelentkeztetve.
hu[1]: %d másodperc múlva automatikusan ki lesz jelentkeztetve.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
hu[0]: A számítógép %d másodperc múlva automatikusan le fog állni.
hu[1]: A számítógép %d másodperc múlva automatikusan le fog állni.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
hu[0]: A számítógép %d másodperc múlva automatikusan újra fog indulni.
hu[1]: A számítógép %d másodperc múlva automatikusan újra fog indulni.

en: Not responding
hu: Nem válaszol

en: Exited with code %d
hu: Kilépett ezzel a kóddal: %d

en: Killed by signal %d
hu: Kilőve ezzel a szignállal: %d

en: Stopped by signal %d
hu: Megállítva ezzel a szignállal: %d

en: Remembered Application
hu: Megjegyzett alkalmazás

en: This program is blocking logout.
hu: Ez a program blokkolja a kijelentkezést.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
hu: Új ügyfélkapcsolatok visszautasítása, mivel a rendszer éppen leáll

en: Could not create ICE listening socket: %s
hu: Nem hozható létre az ICE-figyelő foglalat: %s

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Override standard autostart directories
hu: Szabványos automatikus indítási mappák felülbírálása

en: AUTOSTART_DIR
hu: AUTO_INDÍTÁS_MAPPA

en: Session to use
hu: Használandó munkamenet

en: SESSION_NAME
hu: MUNKAMENET_NEVE

en: Enable debugging code
hu: Hibakeresési kód engedélyezése

en: Do not load user-specified applications
hu: Ne töltsön be felhasználó által megadott alkalmazásokat

en: Version of this application
hu: Alkalmazás verziója

en: Show the fail whale dialog for testing
hu: A hibaképernyő megjelenítése teszteléshez

en:  - the Cinnamon session manager
hu:  - A Cinnamon munkamenet-kezelője

en: Session
hu: Munkamenet

en: S_uspend
hu: _Felfüggesztés

en: _Hibernate
hu: _Hibernálás

en: _Switch User
hu: Felhasználó_váltás

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: _Restart
hu: Újr_aindítás

en: _Log Out
hu: _Kijelentkezés

en: _Shut Down
hu: _Leállítás

en: _Ignore and continue
hu: K_ihagyás és folytatás

en: Some programs are still running:
hu: Néhány program még fut:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
hu: Várakozás a programok befejeződésére. A programok megszakítása adatok elvesztését okozhatja.
