linuxmint - en to lo translation catalogue (39 entries)

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Power off
lo: ປິດເຄື່ອງ

en: Ignoring any existing inhibitors. Implies --no-prompt
lo: ບໍ່ສົນໃຈຕົວຍັບຍັ້ງທີ່ມີຢູ່ທັງໝົດ. ໝາຍເຖິງ --no-prompt

en: Don't prompt for user confirmation
lo: ບໍ່ຕ້ອງຖາມເພື່ອຢືນຢັນຈາກຜູ້ໃຊ້

en: Log out of this system now?
lo: ຕ້ອງການອອກຈາກລະບົບດຽວນີ້ບໍ່?

en: Shut down this system now?
lo: ຕ້ອງການປິດເຄື່ອງດຽວນີ້ບໍ່?

en: Restart this system now?
lo: ຕ້ອງການເລີ່ມລະບົບໃໝ່ດຽວນີ້ບໍ່?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
lo[0]: ທ່ານຈະອອກຈາກລະບົບໂດຍອັດຕະໂນມັດໃນອີກ %d ວິນາທີ.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
lo[0]: ລະບົບນີ້ຈະປິດເຄື່ອງໂດຍອັດຕະໂນມັດໃນອີກ %d ວິນາທີ.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
lo[0]: ລະບົບນີ້ຈະເລີ່ມໃໝ່ໂດຍອັດຕະໂນມັດໃນອີກ %d ວິນາທີ.

en: Not responding
lo: ບໍ່ຕອບສະໜອງ

en: Exited with code %d
lo: ອອກດ້ວຍລະຫັດ %d

en: Killed by signal %d
lo: ຖືກຢຸດດ້ວຍສັນຍານ %d

en: Stopped by signal %d
lo: ຢຸດການເຮັດວຽກດ້ວຍສັນຍານ %d

en: Remembered Application
lo: ໂປຣແກຣມທີ່ຈື່ໄວ້

en: This program is blocking logout.
lo: ໂປຣແກຣມນີ້ກຳລັງຂັດຂວາງການອອກຈາກລະບົບ.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
lo: ປະຕິເສດການເຊື່ອມຕໍ່ໃໝ່ ເພາະວ່າເຊດຊັນກຳລັງຢູ່ໃນຂະບວນການປິດລະບົບ

en: Could not create ICE listening socket: %s
lo: ບໍ່ສາມາດສ້າງ socket ຮັບຟັງ ICE ໄດ້: %s

en: Unknown
lo: ບໍ່ຮູ້ຈັກ

en: Override standard autostart directories
lo: ຂ້າມໄດເຣັກທໍຣີເລີ່ມຕົ້ນອັດຕະໂນມັດມາດຕະຖານ

en: AUTOSTART_DIR
lo: ໂຟລເດີເລີ່ມຕົ້ນອັດຕະໂນມັດ

en: Session to use
lo: ເຊດຊັນທີ່ຈະໃຊ້

en: SESSION_NAME
lo: ຊື່ເຊດຊັນ

en: Enable debugging code
lo: ເປີດໃຊ້ການແກ້ບັນຫາໂຄດ

en: Do not load user-specified applications
lo: ບໍ່ຕ້ອງໂຫລດໂປຣແກຣມທີ່ຜູ້ໃຊ້ກຳນົດ

en: Version of this application
lo: ເວີຊັນຂອງແອັບພລິເຄຊັນນີ້

en: Show the fail whale dialog for testing
lo: ສະແດງກ່ອງໂຕ້ຕອບ fail whale ສຳລັບການທົດສອບ

en:  - the Cinnamon session manager
lo:  - ໂຕຈັດການເຊດຊັນຂອງ Cinnamon

en: Session
lo: ເຊດຊັນ

en: S_uspend
lo: ພັກເຄື່ອງ (_u)

en: _Hibernate
lo: ພັກເຄື່ອງແບບອະນຸລັກພະລັງງານ (_H)

en: _Switch User
lo: ສະຫຼັບຜູ້ໃຊ້ (_S)

en: _Cancel
lo: ຍົກເລີກ (_C)

en: _Restart
lo: ເລີ່ມໃໝ່ (_R)

en: _Log Out
lo: _ອອກຈາກລະບົບ

en: _Shut Down
lo: _ປິດເຄື່ອງ

en: _Ignore and continue
lo: ບໍ່ສົນໃຈ ແລະເຮັດຕໍ່ (_I)

en: Some programs are still running:
lo: ຍັງມີບາງໂປຣແກຣມກຳລັງເຮັດວຽກຢູ່

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
lo: ກຳລັງລໍຖ້າໃຫ້ໂປຣແກຣມຕ່າງໆເຮັດວຽກໃຫ້ສຳເລັດ. ການຂັດຈັງຫວະໂປຣແກຣມເຫຼົ່ານີ້ອາດເຮັດໃຫ້ວຽກຂອງທ່ານເສຍຫາຍໄດ້.
