linuxmint - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Log out of this system now?
ro: Ынкеяць сесиуня акум?

en: Shut down this system now?
ro: Оприць системул акум?

en: Restart this system now?
ro: Репорниць системул акум?

en: Not responding
ro: Ну рэспунде

en: Session
ro: Сесиуне

en: S_uspend
ro: _Суспендаре

en: _Hibernate
ro: _Хибернаре

en: _Switch User
ro: _Скимбаря утилизаторулуй

en: _Cancel
ro: _Ревокаре

en: _Restart
ro: Р_епорнире

en: _Log Out
ro: _Ынкееря сесиуний

en: _Shut Down
ro: _Оприре
