cinnamon-session - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Log out
sk: Odhlásiť sa

en: Power off
sk: Vypnúť

en: Ignoring any existing inhibitors. Implies --no-prompt
sk: Ignorovať všetky inhibítory (blokátory). Odpovedá prepínaču --no-prompt

en: Don't prompt for user confirmation
sk: Nepýtať si potvrdenie od používateľa

en: Log out of this system now?
sk: Odhlásiť sa teraz zo systému?

en: Shut down this system now?
sk: Vypnúť teraz počítač?

en: Restart this system now?
sk: Reštartovať teraz počítač?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
sk[0]: Budete automaticky odhlásený o %d sekúnd.
sk[1]: Budete automaticky odhlásený o %d sekundu.
sk[2]: Budete automaticky odhlásený o %d sekundy.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
sk[0]: Počítač bude automaticky vypnutý o %d sekúnd.
sk[1]: Počítač bude automaticky vypnutý o %d sekundu.
sk[2]: Počítač bude automaticky vypnutý o %d sekundy.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
sk[0]: Počítač bude automaticky reštartovaný o %d sekúnd.
sk[1]: Počítač bude automaticky reštartovaný o %d sekundu.
sk[2]: Počítač bude automaticky reštartovaný o %d sekundy.

en: Not responding
sk: Neodpovedá

en: Exited with code %d
sk: Ukončené s kódom %d

en: Killed by signal %d
sk: Zabité signálom %d

en: Stopped by signal %d
sk: Zastavené signálom %d

en: Remembered Application
sk: Zapamätaná aplikácia

en: This program is blocking logout.
sk: Tento program blokuje odhlásenie.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
sk: Nové pripojenie klienta odmietnuté, pretože sa relácia práve vypína

en: Could not create ICE listening socket: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť načúvajúci ICE soket: %s

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Override standard autostart directories
sk: Namiesto predvoleného adresára automatického spúšťania použije tento

en: AUTOSTART_DIR
sk: ADRESÁR_AUTOSPUSTENIA

en: Session to use
sk: Relácia, ktorá bude použitá

en: SESSION_NAME
sk: NÁZOV_RELÁCIE

en: Enable debugging code
sk: Povolí ladiaci kód

en: Do not load user-specified applications
sk: Nenačíta aplikácie špecifikované používateľom

en: Version of this application
sk: Verzia aplikácie

en: Show the fail whale dialog for testing
sk: Zobrazí dialógové okno s chybou slúžiacou na testovanie

en:  - the Cinnamon session manager
sk:  - správca relácií prostredia Cinnamon

en: Session
sk: Relácia

en: S_uspend
sk: _Uspať

en: _Hibernate
sk: _Hibernovať

en: _Switch User
sk: _Prepnúť používateľa

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Restart
sk: _Reštartovať

en: _Log Out
sk: _Odhlásiť sa

en: _Shut Down
sk: _Vypnúť

en: _Ignore and continue
sk: _Ignorovať a pokračovať

en: Some programs are still running:
sk: Niektoré programy sú stále spustené:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
sk: Čaká sa na ukončenie programov. Prerušenie týchto programov môže spôsobiť stratu vašej práce.
