linuxmint - en to sr translation catalogue (38 entries)

en: Log out
sr: Одјави ме

en: Power off
sr: Угаси

en: Don't prompt for user confirmation
sr: Не тражи потврду од корисника

en: Log out of this system now?
sr: Да ли да се одјавим са система?

en: Shut down this system now?
sr: Да ли да искључим рачунар?

en: Restart this system now?
sr: Да ли да поново покренем рачунар?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
sr[0]: Бићете одјављени у року од %d секунде.
sr[1]: Бићете одјављени у року од %d секунде.
sr[2]: Бићете одјављени у року од %d секунди.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
sr[0]: Рачунар ће се сам искључити за %d секунду.
sr[1]: Овај систем ће бити искључен за %d секунди.
sr[2]: Рачунар ће се сам искључити за %d секунди.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
sr[0]: Овај систем ће се аутоматски рестартовати за %d секунди.
sr[1]: Овај систем ће се рестартовати за %d секунди.
sr[2]: Систем ће се рестартовати за %d секунди.

en: Not responding
sr: Не даје одзив

en: Exited with code %d
sr: Изашао са кодом %d

en: Killed by signal %d
sr: Убијен сигналом %d

en: Stopped by signal %d
sr: Заустављен сигналом %d

en: Remembered Application
sr: Запамћени програм

en: This program is blocking logout.
sr: Овај програм онемогућава одјаву.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
sr: Одбацујем везу са новим клијентом јер је у току гашење сесије

en: Could not create ICE listening socket: %s
sr: Не могу да направим прикључак ИЦЕ ослушкивања: %s

en: Unknown
sr: Непознато

en: Override standard autostart directories
sr: Заобилази уобичајене директоријуме самопокретања

en: AUTOSTART_DIR
sr: ДИРЕКТОРИЈУМ САМОПОКРЕТАЊА

en: Session to use
sr: Сесије које ће бити коришћене

en: SESSION_NAME
sr: НАЗИВ_СЕСИЈЕ

en: Enable debugging code
sr: Укључује код за исправљање грешака

en: Do not load user-specified applications
sr: Не учитава програме које је задао корисник

en: Version of this application
sr: Верзија овог програма

en: Show the fail whale dialog for testing
sr: Приказује прозорче неуспеха за испробавање

en:  - the Cinnamon session manager
sr:  – управник сесије Цимета

en: Session
sr: Сесија

en: S_uspend
sr: _Обустави

en: _Hibernate
sr: _Замрзни

en: _Switch User
sr: _Промени корисника

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: _Restart
sr: _Поново покрени

en: _Log Out
sr: _Одјави ме

en: _Shut Down
sr: _Искључи

en: _Ignore and continue
sr: _Занемари и настави

en: Some programs are still running:
sr: Неки програми су још увек покренути:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
sr: Чекам да програми заврше са радом.  Излазак из ових програма може довести до губитка ваших радова.
