cinnamon-session - en to sr translation catalogue (37 entries)

en: Log out
sr: Odjavi me

en: Power off
sr: Isključi

en: Don't prompt for user confirmation
sr: Ne traži potvrdu od korisnika

en: Log out of this system now?
sr: Da se odjavim sa ovog sistema odmah?

en: Shut down this system now?
sr: Da isključim ovaj sistem odmah?

en: Restart this system now?
sr: Da ponovo pokrenem ovaj sistem odmah?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
sr[0]: Bićete odjavljeni u roku od %d sekunde.
sr[1]: Bićete odjavljeni u roku od %d sekunde.
sr[2]: Bićete odjavljeni u roku od %d sekundi.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
sr[0]: Ovaj sistem će se automatski isključiti za %d sekundu.
sr[1]: Ovaj sistem će se isključiti za %d sekunde.
sr[2]: Ovaj sistem će se isključiti za %d sekundi.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
sr[0]: Ovaj sistem će se automatski ponovno pokrenuti za %d sekundu.
sr[1]: Ovaj sistem će se ponovno pokrenuti za %d sekundi.
sr[2]: Ovaj sistem bi će ponovno pokrenuti za %d sekundi.

en: Not responding
sr: Ne reaguje

en: Exited with code %d
sr: Izašao sa kodom %d

en: Killed by signal %d
sr: Ubijen signalom %d

en: Stopped by signal %d
sr: Zaustavljen signalom %d

en: Remembered Application
sr: Zapamćeni program

en: This program is blocking logout.
sr: Ovaj program blokira odjavu.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
sr: Odbacujem vezu sa novim klijentom jer je u toku gašenje sesije

en: Could not create ICE listening socket: %s
sr: Ne mogu da napravim  ICE soket za osluškivanje: %s

en: Unknown
sr: Nepoznat

en: Override standard autostart directories
sr: Zaobiđi standardne direktorijume sa samopokrećućim programima

en: AUTOSTART_DIR
sr: DIREKTORIJUM_SAMOPOKRETANJA

en: Session to use
sr: Sesija koje će se koristiti

en: SESSION_NAME
sr: NAZIV_SESIJE

en: Enable debugging code
sr: Uključi kod za dibaging

en: Do not load user-specified applications
sr: Ne učitavaj programe koje je naznačio korisnik

en: Version of this application
sr: Verzija ove aplikacije

en: Show the fail whale dialog for testing
sr: Prikaži ``fail whale`` dijalog za testiranje

en:  - the Cinnamon session manager
sr:  - Menadžer sesije Cinnamona

en: Session
sr: Sesija

en: S_uspend
sr: _Suspenduj

en: _Hibernate
sr: _Hiberniraj

en: _Switch User
sr: _Promeni korisnika

en: _Cancel
sr: _Otkaži

en: _Restart
sr: _Ponovo pokreni

en: _Log Out
sr: O_djava

en: _Shut Down
sr: _Isključi računar

en: Some programs are still running:
sr: Neki programi su još uvek pokrenuti:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
sr: Čekam da programi završe sa radom. Izlazak iz ovih programa može dovesti do gubitka vašeg rada.
