cinnamon-session - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: Log out
tr: Oturumu kapat

en: Power off
tr: Bilgisayarı kapat

en: Ignoring any existing inhibitors. Implies --no-prompt
tr: Mevcut tüm engelleyici yok say.  --no-prompt anlamında.

en: Don't prompt for user confirmation
tr: Kullanıcıdan onay isteme

en: Log out of this system now?
tr: Bu sistemdeki oturum şimdi kapatılsın mı?

en: Shut down this system now?
tr: Sistem şimdi kapatılsın mı?

en: Restart this system now?
tr: Sistem şimdi yeniden başlatılsın mı?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
tr[0]: Oturumunuz %d saniye içerisinde kendiliğinden kapanacaktır.
tr[1]: Oturumunuz %d saniye içerisinde kapanacaktır.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
tr[0]: Bu sistem %d saniye içerisinde kendiliğinden kapanacaktır.
tr[1]: Bu sistem %d saniye içerisinde kapanacaktır.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
tr[0]: Bu sistem %d saniye içinde kendiliğinden yeniden başlatılacak.
tr[1]: Bu sistem %d saniye içinde yeniden başlatılacak.

en: Not responding
tr: Yanıt vermiyor

en: Exited with code %d
tr: %d kodu ile çıkıldı

en: Killed by signal %d
tr: %d sinyali ile sonlandırıldı

en: Stopped by signal %d
tr: %d sinyali ile durduruldu

en: Remembered Application
tr: Anımsanan Uygulama

en: This program is blocking logout.
tr: Bu program, oturumu kapatmayı engelliyor.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
tr: Oturum şu anda kapatıldığı için yeni istemci bağlantısı reddediliyor

en: Could not create ICE listening socket: %s
tr: ICE dinleme soketi oluşturulamadı: %s

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: Override standard autostart directories
tr: Standart kendiliğinden başlat dizinlerinin yerine geç

en: Session to use
tr: Kullanılacak oturum

en: Enable debugging code
tr: Kod hatası ayıklamayı etkinleştir

en: Do not load user-specified applications
tr: Kullanıcıya özel programları yükleme

en: Version of this application
tr: Bu uygulamanın sürümü

en: Show the fail whale dialog for testing
tr: Sınama için büyük hata iletişim penceresini göster

en:  - the Cinnamon session manager
tr:  - Cinnamon oturum yöneticisi

en: Session
tr: Oturum

en: S_uspend
tr: _Bekleme Kipi

en: _Hibernate
tr: _Uyku Kipi

en: _Switch User
tr: Kullanıcı _Değiştir

en: _Cancel
tr: _İptal

en: _Restart
tr: _Yeniden Başlat

en: _Log Out
tr: Oturumu _Kapat

en: _Shut Down
tr: _Kapat

en: _Ignore and continue
tr: _Yoksay ve devam et

en: Some programs are still running:
tr: Bazı programlar hala çalışıyor:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
tr: Programların bitmesi bekleniyor.  Bu programları kesmek yaptığınız işlerin kaybolmasına sebep olabilir.
