gnome-control-center 0 - en to hr translation catalogue (253 entries)

en: Screen reader not found.
hr: Čitač zaslona nije pronađen.

en: Please install the 'orca' package.
hr: Instalirajte 'orca' paket.

en: Open accessibility settings
hr: Otvori postavke pristupa

en: Unable to mount %s
hr: Nemoguće je montirati %s

en: Unable to open a folder for %s
hr: Nemoguće je otvoriti mapu za %s

en: Ask what to do
hr: Pitaj što učiniti

en: Do Nothing
hr: Ne čini ništa

en: Open Folder
hr: Otvori mapu

en: Unable to eject %p
hr: Nemoguće je izbaciti %p

en: Unable to unmount %p
hr: Nemoguće je odmontirati %p

en: You have just inserted an Audio CD.
hr: Upravo ste umetnuli glazbeni CD.

en: You have just inserted an Audio DVD.
hr: Upravo ste umetnuli glazbeni DVD.

en: You have just inserted a Video DVD.
hr: Upravo ste umetnuli video DVD.

en: You have just inserted a Video CD.
hr: Upravo ste umetnuli video CD.

en: You have just inserted a Super Video CD.
hr: Upravo ste umetnuli Super video CD.

en: You have just inserted a blank CD.
hr: Upravo ste umetnuli prazan CD.

en: You have just inserted a blank DVD.
hr: Upravo ste umetnuli prazan DVD.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
hr: Upravo ste umetnuli prazan Blu-Ray disk.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
hr: Upravo ste umetnuli prazan HD DVD.

en: You have just inserted a Photo CD.
hr: Upravo ste umetnuli CD s fotografijama.

en: You have just inserted a Picture CD.
hr: Upravo ste umetnuli CD sa slikama.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
hr: Upravo ste umetnuli medij s digitalnim fotografijama.

en: You have just inserted a digital audio player.
hr: Upravo ste umetnuli digitalni svirač.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
hr: Upravo ste umetnuli medij sa softverom koji se automatski pokreće.

en: You have just inserted a medium.
hr: Upravo ste umetnuli medij.

en: Choose what application to launch.
hr: Odaberite koja će se aplikacija pokrenuti.

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
hr: Odaberite kako otvoriti "%s" i hoće li se obavljati ova radnja ubuduće za ostale medije vrste "%s".

en: _Always perform this action
hr: _Uvijek izvrši ovu radnju

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Ok
hr: _U redu

en: _Eject
hr: _Izbaci

en: _Unmount
hr: _Odmontiraj

en: Color
hr: Boja

en: Recalibrate now
hr: Odmah rekalibriraj

en: Recalibration required
hr: Potrebna rekalibracija

en: The display '%s' should be recalibrated soon.
hr: Zaslon "%s" bi uskoro trebao biti rekalibriran.

en: The printer '%s' should be recalibrated soon.
hr: Pisač "%s" bi uskoro trebao biti rekalibriran.

en: Cinnamon Settings Daemon Color Plugin
hr: Priključak boje za pozadinski program Cinnamon postavki

en: Color calibration device added
hr: Uređaj za kalibraciju boje dodan

en: Color calibration device removed
hr: Uređaj za kalibraciju boje uklonjen

en: Low Disk Space on "%s"
hr: Premalo slobodnog diskovnog prostora na "%s"

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
hr: Uređaju "%s" je preostalo samo %s slobodnog diskovnog prostora. Možete osloboditi nešto prostora pražnjenjem smeća.

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
hr: Uređaju "%s" je preostalo samo %s slobodnog diskovnog prostora.

en: Low Disk Space
hr: Premalo slobodnog diskovnog prostora

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
hr: Ovom računalo je preostalo samo %s slobodnog diskovnog prostora. Možete osloboditi nešto prostora pražnjenjem smeća.

en: This computer has only %s disk space remaining.
hr: Ovom računalu je preostalo samo %s slobodnog diskovnog prostora.

en: Disk space
hr: Diskovni prostor

en: Examine
hr: Istraži

en: Empty Trash
hr: Isprazni smeće

en: Ignore
hr: Zanemari

en: Don't show any warnings again for this file system
hr: Više ne prikazuj upozorenja za ovaj datotečni sustav

en: Don't show any warnings again
hr: Ne prikazuj više nikakva upozorenja

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
hr: Možete osloboditi diskovni prostor pražnjenjem smeća, uklanjanjem nekorištenih programa ili datoteka ili premještanjem datoteka na drugi disk ili particiju.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
hr: Možete osloboditi diskovni prostor uklanjanjem nekorištenih programa ili datoteka ili premještanjem datoteka na drugi disk ili particiju.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
hr: Možete osloboditi diskovni prostor pražnjenjem smeća, uklanjanjem nekorištenih programa ili datoteka ili premještanjem datoteka na vanjski disk.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
hr: Možete osloboditi diskovni prostor uklanjanjem nekorištenih programa ili datoteka ili premještanjem datoteka na vanjski disk.

en: Examine...
hr: Pregledaj...

en: Error activating XKB configuration.
    There can be various reasons for that.
    
    If you report this situation as a bug, include the results of
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
hr: Greška aktiviranja XKB podešavanja.
    Uzrok tome mogu biti različiti razlozi.
    
    Ako prijavite ovu situaciju kao grešku, uključite rezultate iz
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>

en: _Layouts
hr: _Rasporedi

en: Show _Keyboard Layout...
hr: Prikaži raspored _tipkovnice...

en: Region and Language Settings
hr: Postavke regije i jezika

en: UPS Discharging
hr: UPS pražnjenje

en: %s of UPS backup power remaining
hr: Preostalo je %s rezerve energije neprekidnog napajanja (UPS)

en: Power
hr: Napajanje

en: Battery low
hr: Energija baterije slaba

en: Laptop battery low
hr: Baterija prijenosnika slaba

en: Approximately %s remaining (%.0f%%)
hr: Približno %s preostalo (%.0f%%)

en: UPS low
hr: Energija UPS-a slaba

en: Approximately %s of remaining UPS backup power (%.0f%%)
hr: Približno je  %s preostalo neprekidnog napajanja (UPS) (%.0f%%)

en: Mouse battery low
hr: Baterija miša slaba

en: Wireless mouse is low in power
hr: Energija baterije bežičnog miša je slaba

en: Keyboard battery low
hr: Baterija tipkovnice slaba

en: Wireless keyboard is low in power
hr: Energija baterije bežične tipkovnice je slaba

en: PDA battery low
hr: Baterija dlanovnika slaba

en: PDA is low in power (%.0f%%)
hr: Energija baterije dlanovnika je slaba (%.0f%%)

en: Cell phone battery low
hr: Baterija mobitela slaba

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
hr: Energija baterije mobitela je slaba (%.0f%%)

en: Media player battery low
hr: Baterija medijskog reproduktora slaba

en: Media player is low in power (%.0f%%)
hr: Energija baterije medijskog reproduktora je slaba (%.0f%%)

en: Tablet battery low
hr: Baterija tableta slaba

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
hr: Energija baterije tableta je slaba (%.0f%%)

en: Attached computer battery low
hr: Energija baterije priključenog računala je slaba

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
hr: Energija baterije priključenog računala je slaba (%.0f%%)

en: Battery is low
hr: Energija baterije je slaba

en: Battery critically low
hr: Energija baterije kritično slaba

en: Laptop battery critically low
hr: Baterija prijenosnika kritično slaba

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
hr: Priključite AC pretvarač kako ne biste izgubili podatke.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
hr: Računalo će se uskoro suspendirati ako se ne priključi na napajanje.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
hr: Računalo će se uskoro hibernirati ako se ne priključi na napajanje.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
hr: Računalo će se uskoro isključiti ako se ne priključi na napajanje.

en: UPS critically low
hr: Energija UPS-a je kritično slaba

en: Approximately %s of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
hr: Približno je %s preostalo neprekidnog napajanja (UPS) (%.0f%%). Priključite AC napajanje na vaše računalo kako bi izbjegli gubitak podataka.

en: Wireless mouse is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
hr: Energija baterije bežičnog miša je vrlo slaba. Ovaj će uređaj uskoro prestati raditi ako ga ne napunite.

en: Wireless keyboard is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
hr: Energija bežične tipkovnice je vrlo slaba. Ovaj će uređaj uskoro prestati raditi ako ga ne napunite.

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
hr: Energija baterije dlanovnika je vrlo slaba (%.0f%%). Ovaj će uređaj uskoro prestati raditi ako ga ne napunite.

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
hr: Energija baterije mobitela je vrlo slaba (%.0f%%). Ovaj će uređaj uskoro prestati raditi ako ga ne napunite.

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
hr: Energija baterije medijskog reproduktora je vrlo slaba (%.0f%%). Ovaj će uređaj uskoro prestati raditi ako ga ne napunite.

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
hr: Energija baterije tableta je vrlo slaba (%.0f%%). Ovaj će uređaj uskoro prestati raditi ako ga ne napunite.

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
hr: Energija baterije priključenog računala je vrlo slaba (%.0f%%). Ovaj će se uređaj uskoro ugasiti ako ga ne napunite.

en: Battery is critically low
hr: Energija baterije je kritično slaba

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
hr: Energija baterije je ispod kritične razine i računalo će se <b>isključiti</b> kada se baterija potpuno isprazni.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.
    <b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
hr: Energija baterije je ispod kritične razine i ovo će se računalo suspendirati.
    <b>NAPOMENA:</b> Potrebna je mala količina energije kako bi se računalo zadržalo u stanju suspenzije.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
hr: Energija baterija je ispod kritične razine i računalo će biti hibernirano.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
hr: Energija baterije je ispod kritične razine i računalo će biti isključeno.

en: UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
hr: Neprekidno napajanje (UPS) je ispod kritične razine enrgije i ovo će računalo biti <b>isključeno</b> kada se UPS potpuno isprazni.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
hr: Neprekidno napajanje (UPS) ima kritično malo energije te će se ovo računalo hibernirati.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
hr: Neprekidno napajanje (UPS) ima kritično malo energije te će se ovo računalo isključiti.

en: Lid has been opened
hr: Poklopac je otvoren

en: Lid has been closed
hr: Poklopac je zatvoren

en: Power Manager
hr: Upravljanje energijom

en: Unknown time
hr: Nepoznato vrijeme

en: %i minute | %i minutes
hr[0]: %i minuta
hr[1]: %i minute
hr[2]: %i minuta

en: %i hour | %i hours
hr[0]: %i sat
hr[1]: %i sata
hr[2]: %i sati

en: hour | hours
hr[0]: sat
hr[1]: sata
hr[2]: sati

en: minute | minutes
hr[0]: minuta
hr[1]: minute
hr[2]: minuta

en: provides %s laptop runtime
hr: omogućuje rad na prijenosniku %s

en: %s %s remaining
hr: %s %s preostalo

en: %s %s until charged
hr: %s %s dok se ne napuni

en: provides %s battery runtime
hr: omogućuje %s baterijske energije

en: Product:
hr: Proizvod:

en: Status:
hr: Stanje:

en: Missing
hr: Nedostaje

en: Charged
hr: Napunjeno

en: Charging
hr: Punjenje

en: Discharging
hr: Pražnjenje

en: Percentage charge:
hr: Postotak napunjenosti:

en: Vendor:
hr: Proizvođač:

en: Technology:
hr: Tehnologija:

en: Serial number:
hr: Serijski broj:

en: Charge time:
hr: Vrijeme punjenja:

en: Discharge time:
hr: Vrijeme pražnjenja:

en: Excellent
hr: Izvrsna

en: Good
hr: Dobra

en: Fair
hr: Srednja

en: Poor
hr: Slaba

en: Capacity:
hr: Kapacitet:

en: Current charge:
hr: Trenutna napunjenost:

en: Last full charge:
hr: Zadnja potpuna napunjenost:

en: Design charge:
hr: Napunjenost po specifikacijama:

en: Charge rate:
hr: Razina punjenja:

en: AC adapter | AC adapters
hr[0]: AC napajanje
hr[1]: AC napajanja
hr[2]: AC napajanja

en: Laptop battery | Laptop batteries
hr[0]: Baterija prijenosnika
hr[1]: Baterije prijenosnika
hr[2]: Baterije prijenosnika

en: UPS | UPSs
hr[0]: Neprekidno napajanje (UPS)
hr[1]: Neprekidna napajanja (UPS)
hr[2]: Neprekidna napajanja (UPS)

en: Monitor | Monitors
hr[0]: Zaslon
hr[1]: Zasloni
hr[2]: Zasloni

en: Mouse | Mice
hr[0]: Miš
hr[1]: Miševi
hr[2]: Miševi

en: Keyboard | Keyboards
hr[0]: Tipkovnica
hr[1]: Tipkovnice
hr[2]: Tipkovnice

en: PDA | PDAs
hr[0]: Dlanovnik
hr[1]: Dlanovnici
hr[2]: Dlanovnici

en: Cell phone | Cell phones
hr[0]: Mobitel
hr[1]: Mobiteli
hr[2]: Mobiteli

en: Media player | Media players
hr[0]: Medijski reproduktor
hr[1]: Medijski reproduktori
hr[2]: Medijski reproduktori

en: Tablet | Tablets
hr[0]: Tablet
hr[1]: Tableti
hr[2]: Tableti

en: Computer | Computers
hr[0]: Računalo
hr[1]: Računala
hr[2]: Računala

en: Game controller | Game controllers
hr[0]: Upravljač igrama
hr[1]: Upravljači igrama
hr[2]: Upravljači igrama

en: Unknown device | Unknown devices
hr[0]: Nepoznat uređaj
hr[1]: Nepoznati uređaji
hr[2]: Nepoznati uređaji

en: Lithium Ion
hr: Litij-ionska

en: Lithium Polymer
hr: Litij-polimerska

en: Lithium Iron Phosphate
hr: Litij-željezno-fosfatna

en: Lead acid
hr: Olovna kiselina

en: Nickel Cadmium
hr: Nikal-kadmijska

en: Nickel metal hydride
hr: Nikal metalno-hidridna

en: Unknown technology
hr: Nepoznata tehnologija

en: Empty
hr: Prazna

en: Waiting to charge
hr: Čekanje punjenja

en: Waiting to discharge
hr: Čekanje pražnjenja

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Laptop battery not present
hr: Baterija prijenosnika nije prisutna

en: Laptop battery is charging
hr: Baterija prijenosnika se puni

en: Laptop battery is discharging
hr: Baterija prijenosnika se prazni

en: Laptop battery is empty
hr: Baterija prijenosnika je ispražnjena

en: Laptop battery is charged
hr: Baterija prijenosnika je napunjena

en: Laptop battery is waiting to charge
hr: Baterija prijenosnika čeka na punjenje

en: Laptop battery is waiting to discharge
hr: Baterija prijenosnika čeka na pražnjenje

en: UPS is charging
hr: Neprekidno napajanje (UPS) se puni

en: UPS is discharging
hr: Neprekidno napajanje (UPS) se prazni

en: UPS is empty
hr: Neprekidno napajanje (UPS) je ispražnjeno

en: UPS is charged
hr: Neprekidno napajanje (UPS) je napunjeno

en: Mouse is charging
hr: Baterija miša se puni

en: Mouse is discharging
hr: Baterija miša se prazni

en: Mouse is empty
hr: Baterija miša je ispražnjena

en: Mouse is charged
hr: Baterija miša je napunjena

en: Keyboard is charging
hr: Baterija tipkovnice se puni

en: Keyboard is discharging
hr: Baterija tipkovnice se prazni

en: Keyboard is empty
hr: Baterija tipkovnice je ispražnjena

en: Keyboard is charged
hr: Baterija tipkovnice je napunjena

en: PDA is charging
hr: Baterija dlanovnika se puni

en: PDA is discharging
hr: Baterija dlanovnika se prazni

en: PDA is empty
hr: Baterija dlanovnika je ispražnjena

en: PDA is charged
hr: Baterija dlanovnika je napunjena

en: Cell phone is charging
hr: Baterija mobitela se puni

en: Cell phone is discharging
hr: Baterija mobitela se prazni

en: Cell phone is empty
hr: Baterija mobitela je ispražnjena

en: Cell phone is charged
hr: Baterija mobitela je napunjena

en: Media player is charging
hr: Baterija medijskog reproduktora se puni

en: Media player is discharging
hr: Baterija medijskog reproduktora se prazni

en: Media player is empty
hr: Baterija medijskog reproduktora je ispražnjena

en: Media player is charged
hr: Baterija medijskog reproduktora je napunjena

en: Tablet is charging
hr: Baterija tableta se puni

en: Tablet is discharging
hr: Baterija tableta se prazni

en: Tablet is empty
hr: Baterija tableta je ispražnjena

en: Tablet is charged
hr: Baterija tableta je napunjena

en: Computer is charging
hr: Baterija računala se puni

en: Computer is discharging
hr: Baterija računala se prazni

en: Computer is empty
hr: Baterija računala je ispražnjena

en: Computer is charged
hr: Baterija računala je napunjena

en: Game controller is charging
hr: Upravljač igrama se puni

en: Game controller is discharging
hr: Upravljač igrama se prazni

en: Game controller is empty
hr: Upravljač igrama je ispražnjen

en: Game controller is charged
hr: Upravljač igrama je napunjen

en: Configuring new printer
hr: Podešavanje novog pisača

en: Please wait...
hr: Pričekajte...

en: Missing printer driver
hr: Nedostaje upravljački program pisača

en: No printer driver for %s.
hr: Nema dostupnog upravljačkog programa za %s.

en: No driver for this printer.
hr: Nema dostupnog upravljačkog programa za ovaj pisač.

en: Printers
hr: Pisači

en: Printer '%s' is low on toner.
hr: Pisaču '%s' ponestaje tinte u toneru.

en: Printer '%s' has no toner left.
hr: Pisač '%s' je ostao bez tinte u toneru.

en: Printer '%s' may not be connected.
hr: Pisač '%s' možda nije povezan.

en: The cover is open on printer '%s'.
hr: Poklopac na pisaču '%s' je otvoren.

en: There is a missing print filter for printer '%s'.
hr: Nedostaje ispisni filter za pisač "%s".

en: The door is open on printer '%s'.
hr: Vratašca na pisaču '%s' su otvorena.

en: Printer '%s' is low on a marker supply.
hr: Niska razina tinte u pisaču "%s".

en: Printer '%s' is out of a marker supply.
hr: Nema više tinte u pisaču "%s".

en: Printer '%s' is low on paper.
hr: Pisaču '%s' ponestaje papira.

en: Printer '%s' is out of paper.
hr: Pisač '%s' je ostao bez papira.

en: Printer '%s' is currently off-line.
hr: Pisač "%s" je trenutno nedostupan.

en: There is a problem on printer '%s'.
hr: Postoji problem s pisačem '%s'.

en: Toner low
hr: Tinta tonera pri kraju

en: Toner empty
hr: Toner prazan

en: Not connected?
hr: Nije povezan?

en: Cover open
hr: Poklopac je otvoren

en: Printer configuration error
hr: Greška u podešavanju pisača

en: Door open
hr: Vratašca su otvorena

en: Marker supply low
hr: Niska razina tinte

en: Out of a marker supply
hr: Ponestalo tinte

en: Paper low
hr: Papir pri kraju

en: Out of paper
hr: Ponestalo papira

en: Printer off-line
hr: Pisač je nedostupan

en: Printer error
hr: Greška pisača

en: Printer added
hr: Pisač je dodan

en: Printing stopped
hr: Ispisivanje zaustavljeno

en: '%s' on %s
hr: '%s' na %s

en: Printing canceled
hr: Ispisivanje otkazano

en: Printing aborted
hr: Ispisivanje prekinuto

en: Printing completed
hr: Ispisivanje završeno

en: Printing
hr: Ispisivanje

en: Printer report
hr: Izvještaj pisača

en: Printer warning
hr: Upozorenje pisača

en: Printer '%s': '%s'.
hr: Pisač '%s': '%s'.

en: received error or hang up from event source
hr: primljena greška ili prekid iz izvorišta događaja

en: NSS security system could not be initialized
hr: NSS sigurnosni sustav se nije mogao pokrenuti

en: no suitable smartcard driver could be found
hr: nije pronađen nijedan odgovarajući upravljački program za pametnu karticu

en: smartcard driver '%s' could not be loaded
hr: upravljački program "%s" za pametnu karticu se ne može učitati

en: could not watch for incoming card events - %s
hr: nemoguće provjeraviti dolazne događaje za karticu - %s

en: encountered unexpected error while waiting for smartcard events
hr: došlo je do neočekivane greške pri čekanju događaja pametne kartice
