cinnamon-settings-daemon - en to cs translation catalogue (252 entries)

en: Screen reader not found.
cs: Čtečka obrazovky nebyla nalezena.

en: Please install the 'orca' package.
cs: Nainstalujte balíček „orca“.

en: Open accessibility settings
cs: Otevřít nastavení zpřístupnění

en: Unable to mount %s
cs: Nelze připojit %s

en: Unable to open a folder for %s
cs: Nelze otevřít složku pro %s

en: Ask what to do
cs: Zeptat se, co dál

en: Do Nothing
cs: Nedělat nic

en: Open Folder
cs: Otevřít složku

en: Unable to eject %p
cs: Nelze vysunout %p

en: Unable to unmount %p
cs: Nelze odpojit %p

en: You have just inserted an Audio CD.
cs: Právě jste vložili zvukové Audio CD

en: You have just inserted an Audio DVD.
cs: Právě jste vložili zvukové Audio DVD

en: You have just inserted a Video DVD.
cs: Právě jste vložili Video DVD.

en: You have just inserted a Video CD.
cs: Právě jste vložili Video CD.

en: You have just inserted a Super Video CD.
cs: Právě jste vložili Super Video CD.

en: You have just inserted a blank CD.
cs: Právě jste vložili prázdné CD.

en: You have just inserted a blank DVD.
cs: Právě jste vložili prázdné DVD.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
cs: Právě jste vložili prázdný disk Blu-Ray.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
cs: Právě jste vložili prázdné HD DVD.

en: You have just inserted a Photo CD.
cs: Právě jste vložili Photo CD s fotografiemi.

en: You have just inserted a Picture CD.
cs: Právě jste vložili Picture CD s obrázky.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
cs: Právě jste vložili médium s digitálními fotografiemi.

en: You have just inserted a digital audio player.
cs: Právě jste připojili digitální hudební přehrávač.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
cs: Právě jste vložili médium se softwarem určeným k automatickému spouštění.

en: You have just inserted a medium.
cs: Právě jste vložili médium.

en: Choose what application to launch.
cs: Zvolte, která aplikace se má spustit.

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
cs: Vyberte, jak se má otevřít „%s“ a zda se má tato akce provádět v budoucnu i pro další média typu „%s“.

en: _Always perform this action
cs: Vždy provést tuto _akci

en: _Cancel
cs: _Storno

en: _Ok
cs: _OK

en: _Eject
cs: _Vysunout

en: _Unmount
cs: _Odpojit

en: Color
cs: Barva

en: Recalibrate now
cs: Provést opětovnou kalibraci

en: Recalibration required
cs: Vyžaduje provedení opětovné kalibrace

en: The display '%s' should be recalibrated soon.
cs: Obrazovku „%s“ byste měli v dohledné době znovu zkalibrovat.

en: The printer '%s' should be recalibrated soon.
cs: Tiskárnu „%s“ byste měli v dohledné době znovu zkalibrovat.

en: Cinnamon Settings Daemon Color Plugin
cs: Zásuvný modul barev pro proces služby nastavení Cinnamon

en: Color calibration device added
cs: Zařízení pro kalibraci barev přidáno

en: Color calibration device removed
cs: Zařízení pro kalibraci barev odebráno

en: Low Disk Space on "%s"
cs: Nedostatek místa na úložišti „%s“

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
cs: Na svazku „%s“ zbývá pouze %s volného místa. Nějaké místo můžete uvolnit vysypáním Koše.

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
cs: Na svazku „%s“ zbývá pouze %s volného místa.

en: Low Disk Space
cs: Nedostatek místa na datovém úložišti

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
cs: Na úložišti tohoto počítače zbývá pouze %s volného místa. Nějaké místo můžete uvolnit vysypáním Koše.

en: This computer has only %s disk space remaining.
cs: Na úložišti tohoto počítače zbývá pouze %s volného místa.

en: Disk space
cs: Místo na datovém úložišti

en: Examine
cs: Prozkoumat

en: Empty Trash
cs: Vysypat Koš

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Don't show any warnings again for this file system
cs: U tohoto souborového systému nezobrazovat už žádná varování

en: Don't show any warnings again
cs: Nezobrazovat už žádná varování

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
cs: Místo na disku můžete uvolnit vysypáním koše, odstraněním nepoužívaných programů nebo souborů, či přesunutím souborů na jiné datové úložiště nebo oddíl.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
cs: Místo na úložišti můžete uvolnit odstraněním nepoužívaných programů nebo souborů, či přesunutím souborů na jiné úložiště nebo oddíl.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
cs: Místo na úložišti můžete uvolnit vysypáním Koše, odstraněním nepotřebných programů nebo souborů, či přesunutím souborů na vnější úložiště.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
cs: Místo na úložišti můžete uvolnit odstraněním nepoužívaných programů nebo souborů, či přesunutím souborů na vnější úložiště.

en: Examine...
cs: Zkontrolovat…

en: Error activating XKB configuration.
    There can be various reasons for that.
    
    If you report this situation as a bug, include the results of
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
cs: Chyba při aktivaci nastavení XKB.
    Důvody pro to mohou být různé.
    
    Pokud tuto situaci nahlásíte jako chybu, přiložte také výsledky
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>

en: _Layouts
cs: Roz_vržení

en: Show _Keyboard Layout...
cs: Zobrazit rozvržení _klávesnice…

en: Region and Language Settings
cs: Místní a jazyková nastavení

en: UPS Discharging
cs: Záložní zdroj se vybíjí

en: %s of UPS backup power remaining
cs: V záložním zdroji zbývá %s energie

en: Power
cs: Napájení

en: Battery low
cs: Akumulátor je téměř vybitý

en: Laptop battery low
cs: Akumulátor notebooku je téměř vybitý

en: Approximately %s remaining (%.0f%%)
cs: Zbývá přibližně %s (%.0f %%)

en: UPS low
cs: Záložní zdroj je téměř vybitý

en: Approximately %s of remaining UPS backup power (%.0f%%)
cs: V záložním zdroji zbývá přibližně %s energie (%.0f %%)

en: Mouse battery low
cs: Baterie/akumulátor v myši je téměř vybitý

en: Wireless mouse is low in power
cs: Bezdrátová myš je téměř vybitá

en: Keyboard battery low
cs: Baterie/akumulátor klávesnice je téměř vybitý

en: Wireless keyboard is low in power
cs: Bezdrátová klávesnice je téměř vybitá

en: PDA battery low
cs: Baterie/akumulátor PDA je téměř vybitý

en: PDA is low in power (%.0f%%)
cs: PDA dochází energie (%.0f%%)

en: Cell phone battery low
cs: Akumulátor mobilního telefonu je téměř vybitý

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
cs: Mobilnímu telefonu dochází energie (%.0f %%)

en: Media player battery low
cs: Baterie/akumulátor přenosného přehrávače je téměř vybitý

en: Media player is low in power (%.0f%%)
cs: Přenosnému přehrávači dochází energie (%.0f %%)

en: Tablet battery low
cs: Akumulátor tabletu je téměř vybitý

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
cs: Tabletu dochází energie (%.0f %%)

en: Attached computer battery low
cs: Akumulátor připojeného počítače je téměř vybitý

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
cs: Připojenému počítači dochází energie (%.0f %%)

en: Battery is low
cs: Nízký stav nabití akumulátoru

en: Battery critically low
cs: Kriticky nízký stav nabití akumulátoru

en: Laptop battery critically low
cs: Kriticky nízký stav nabití akumulátoru notebooku

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
cs: Připojte napájecí adaptér, abyste předešli ztrátě dat.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
cs: Pokud počítač velmi brzy nepřipojíte k napájení, bude uspán do paměti.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
cs: Pokud počítač velmi brzy nepřipojíte k napájení, bude uspán na disk.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
cs: Pokud počítač velmi brzy nepřipojíte k napájení, bude vypnut.

en: UPS critically low
cs: Kriticky nízký stav nabití záložního zdroje

en: Approximately %s of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
cs: V záložním zdroji zbývá přibližně %s  energie (%.0f %%). Obnovte napájení z elektrické sítě, abyste předešli ztrátě dat.

en: Wireless mouse is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
cs: Bezdrátová myš je téměř vybitá. Pokud ji nenabijete, přestane brzy pracovat.

en: Wireless keyboard is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
cs: Bezdrátová klávesnice je téměř vybitá. Pokud ji nenabijete, přestane brzy pracovat.

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
cs: PDA je téměř vybité (%.0f %%). Pokud ho nenabijete, přestane brzy pracovat.

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
cs: Mobilní telefon je téměř vybitý (%.0f %%). Pokud ho nenabijete, přestane brzy pracovat.

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
cs: Přenosný přehrávač je téměř vybitý (%.0f %%). Pokud ho nenabijete, přestane brzy pracovat.

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
cs: Tablet je téměř vybitý (%.0f %%). Pokud ho nenabijete, přestane brzy pracovat.

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
cs: Připojený počítač je téměř vybitý (%.0f %%). Pokud ho nenabijete, přestane brzy pracovat.

en: Battery is critically low
cs: Úroveň nabití akumulátoru je kriticky nízká

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
cs: Úroveň nabití akumulátoru je pod kritickou úrovní a po jeho úplném vybití bude <b>přerušeno napájení</b> počítače.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.
    <b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
cs: Úroveň nabití akumulátoru je pod kritickou úrovní a počítač bude brzy uspán do paměti.
    <b>Poznámka:</b> I k udržení počítače uspaného v paměti je zapotřebí stálý přísun malého množství energie.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
cs: Úroveň nabití akumulátoru je pod kritickou úrovní a počítač bude zanedlouho uspán na disk.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
cs: Úroveň nabití akumulátoru je pod kritickou úrovní a počítač bude zanedlouho vypnut.

en: UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
cs: Úroveň nabití záložního zdroje je pod kritickou úrovní a po jeho úplném vybití bude <b>přerušeno napájení</b> počítače.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
cs: Úroveň nabití záložního zdroje je pod kritickou úrovní a počítač bude zanedlouho uspán na disk.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
cs: Úroveň nabití záložního zdroje je pod kritickou úrovní a počítač bude zanedlouho vypnut.

en: Lid has been opened
cs: Víko bylo otevřeno

en: Lid has been closed
cs: Víko bylo zavřeno

en: Power Manager
cs: Správa napájení

en: Unknown time
cs: Neznámý čas

en: %i minute | %i minutes
cs[0]: %i minuta
cs[1]: %i minuty
cs[2]: %i minut

en: %i hour | %i hours
cs[0]: %i hodina
cs[1]: %i hodiny
cs[2]: %i hodin

en: hour | hours
cs[0]: hodina
cs[1]: hodiny
cs[2]: hodin

en: minute | minutes
cs[0]: minuta
cs[1]: minuty
cs[2]: minut

en: provides %s laptop runtime
cs: umožňuje notebooku %s provozu

en: %s %s remaining
cs: zbývá %2$s než se %1$s vybije

en: %s %s until charged
cs: zbývá %2$s než se %1$s plně nabije

en: provides %s battery runtime
cs: poskytuje %s provozu na akumulátor

en: Product:
cs: Produkt:

en: Status:
cs: Stav:

en: Missing
cs: Chybí

en: Charged
cs: Plně nabito

en: Charging
cs: Nabíjí se

en: Discharging
cs: Vybíjí se

en: Percentage charge:
cs: Úroveň nabití:

en: Vendor:
cs: Výrobce:

en: Technology:
cs: Technologie:

en: Serial number:
cs: Sériové číslo:

en: Charge time:
cs: Doba nabíjení:

en: Discharge time:
cs: Doba vybíjení:

en: Excellent
cs: Výborná

en: Good
cs: Dobrá

en: Fair
cs: Ucházející

en: Poor
cs: Špatná

en: Capacity:
cs: Kapacita:

en: Current charge:
cs: Aktuální nabití:

en: Last full charge:
cs: Minulé plné nabití:

en: Design charge:
cs: Původní kapacita:

en: Charge rate:
cs: Vydávaný výkon:

en: AC adapter | AC adapters
cs[0]: Napájecí zdroj
cs[1]: Napájecí zdroje
cs[2]: Síťových napájecích zdrojů

en: Laptop battery | Laptop batteries
cs[0]: Akumulátor notebooku
cs[1]: Akumulátory notebooku
cs[2]: Akumulátorů notebooku

en: UPS | UPSs
cs[0]: Záložní zdroj
cs[1]: Záložní zdroje
cs[2]: Záložních zdrojů

en: Monitor | Monitors
cs[0]: Monitor
cs[1]: Monitory
cs[2]: Monitorů

en: Mouse | Mice
cs[0]: Myš
cs[1]: Myši
cs[2]: Myší

en: Keyboard | Keyboards
cs[0]: Klávesnice
cs[1]: Klávesnice
cs[2]: Klávesnic

en: Cell phone | Cell phones
cs[0]: Mobilní telefon
cs[1]: Mobilní telefony
cs[2]: Mobilních telefonů

en: Media player | Media players
cs[0]: Přenosný přehrávač
cs[1]: Přenosné přehrávače
cs[2]: Přenosných přehrávačů

en: Tablet | Tablets
cs[0]: Tablet
cs[1]: Tablety
cs[2]: Tabletů

en: Computer | Computers
cs[0]: Počítač
cs[1]: Počítače
cs[2]: Počítačů

en: Game controller | Game controllers
cs[0]: Herní ovladač
cs[1]: Herní ovladače
cs[2]: Herních ovladačů

en: Unknown device | Unknown devices
cs[0]: Neznámé zařízení
cs[1]: Neznámá zařízení
cs[2]: Neznámých zařízení

en: Lithium Ion
cs: Lithium-iontová

en: Lithium Polymer
cs: Lithium-polymerová

en: Lithium Iron Phosphate
cs: Lithium-železo fosfátová

en: Lead acid
cs: Olověná

en: Nickel Cadmium
cs: Nikl-kadmiová

en: Nickel metal hydride
cs: Nikl-metal hydridová

en: Unknown technology
cs: Neznámá technologie

en: Empty
cs: Vybitá

en: Waiting to charge
cs: Čeká na nabití

en: Waiting to discharge
cs: Čeká na vybití

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Laptop battery not present
cs: Akumulátor není v notebooku přítomen

en: Laptop battery is charging
cs: Akumulátor notebooku se nabíjí

en: Laptop battery is discharging
cs: Akumulátor notebooku se vybíjí

en: Laptop battery is empty
cs: Akumulátor notebooku je vybitý

en: Laptop battery is charged
cs: Akumulátor notebooku je nabitý

en: Laptop battery is waiting to charge
cs: Akumulátor notebooku čeká na nabíjení

en: Laptop battery is waiting to discharge
cs: Akumulátor notebooku čeká na vybíjení

en: UPS is charging
cs: Záložní zdroj se nabíjí

en: UPS is discharging
cs: Záložní zdroj se vybíjí

en: UPS is empty
cs: Záložní zdroj je vybitý

en: UPS is charged
cs: Záložní zdroj je nabitý

en: Mouse is charging
cs: Myš se nabíjí

en: Mouse is discharging
cs: Myš se vybíjí

en: Mouse is empty
cs: Myš je vybitá

en: Mouse is charged
cs: Myš je nabitá

en: Keyboard is charging
cs: Klávesnice se nabíjí

en: Keyboard is discharging
cs: Klávesnice se vybíjí

en: Keyboard is empty
cs: Klávesnice je vybitá

en: Keyboard is charged
cs: Klávesnice je nabitá

en: PDA is charging
cs: PDA se nabíjí

en: PDA is discharging
cs: PDA se vybíjí

en: PDA is empty
cs: PDA je vybité

en: PDA is charged
cs: PDA je nabité

en: Cell phone is charging
cs: Mobilní telefon se nabíjí

en: Cell phone is discharging
cs: Mobilní telefon se vybíjí

en: Cell phone is empty
cs: Mobilní telefon je vybitý

en: Cell phone is charged
cs: Mobilní telefon je nabitý

en: Media player is charging
cs: Přenosný přehrávač se nabíjí

en: Media player is discharging
cs: Přenosný přehrávač se vybíjí

en: Media player is empty
cs: Přenosný přehrávač je vybitý

en: Media player is charged
cs: Přenosný přehrávač je nabitý

en: Tablet is charging
cs: Tablet se nabíjí

en: Tablet is discharging
cs: Tablet se vybíjí

en: Tablet is empty
cs: Tablet je vybitý

en: Tablet is charged
cs: Tablet je nabitý

en: Computer is charging
cs: Počítač se nabíjí

en: Computer is discharging
cs: Počítač se vybíjí

en: Computer is empty
cs: Počítač je vybitý

en: Computer is charged
cs: Počítač je nabitý

en: Game controller is charging
cs: Herní ovladač se nabíjí

en: Game controller is discharging
cs: Herní ovladač se vybíjí

en: Game controller is empty
cs: Herní ovladač je vybitý

en: Game controller is charged
cs: Herní ovladač je nabitý

en: Configuring new printer
cs: Nastavuje se nová tiskárna

en: Please wait...
cs: Čekejte prosím…

en: Missing printer driver
cs: Schází ovladač tiskárny

en: No printer driver for %s.
cs: Pro %s není tiskový ovladač.

en: No driver for this printer.
cs: Pro tuto tiskárnu není k dispozici ovladač.

en: Printers
cs: Tiskárny

en: Printer '%s' is low on toner.
cs: V tiskárně „%s“ dochází toner.

en: Printer '%s' has no toner left.
cs: V tiskárně „%s“ došel toner.

en: Printer '%s' may not be connected.
cs: Tiskárna „%s“ možná není připojená.

en: The cover is open on printer '%s'.
cs: U tiskárny „%s“ je otevřený kryt.

en: There is a missing print filter for printer '%s'.
cs: Schází tiskový filtr pro tiskárnu „%s“.

en: The door is open on printer '%s'.
cs: U tiskárny „%s“ jsou otevřená dvířka.

en: Printer '%s' is low on a marker supply.
cs: V tiskárně „%s“ končí životnost zásobníku.

en: Printer '%s' is out of a marker supply.
cs: V tiskárně „%s“ je opotřebovaný zásobník.

en: Printer '%s' is low on paper.
cs: V tiskárně „%s“ dochází papír.

en: Printer '%s' is out of paper.
cs: V tiskárně „%s“ došel papír.

en: Printer '%s' is currently off-line.
cs: Tiskárna „%s“ není v tomto okamžiku k dispozici (off-line).

en: There is a problem on printer '%s'.
cs: U tiskárny „%s“ byl zjištěn problém.

en: Toner low
cs: Dochází toner

en: Toner empty
cs: Došel toner

en: Not connected?
cs: Nepřipojeno?

en: Cover open
cs: Otevřen kryt

en: Printer configuration error
cs: Chyba nastavení tisku

en: Door open
cs: Otevřená dvířka

en: Marker supply low
cs: Končí životnost zásobníku

en: Out of a marker supply
cs: Opotřebený zásobník

en: Paper low
cs: Dochází papír

en: Out of paper
cs: Došel papír

en: Printer off-line
cs: Tiskárna je off-line

en: Printer error
cs: Chyba tiskárny

en: Printer added
cs: Tiskárna přidána

en: Printing stopped
cs: Tisk byl zastaven

en: '%s' on %s
cs: „%s“ na %s

en: Printing canceled
cs: Tisk zrušen

en: Printing aborted
cs: Tisk přerušen

en: Printing completed
cs: Tisk dokončen

en: Printing
cs: Tiskne se

en: Printer report
cs: Oznámení tiskárny

en: Printer warning
cs: Varování tiskárny

en: Printer '%s': '%s'.
cs: Tiskárna „%s“: „%s“.

en: received error or hang up from event source
cs: obdržena chyba nebo zablokování od zdroje události

en: NSS security system could not be initialized
cs: Bezpečností systém NSS nemohl být spuštěn

en: no suitable smartcard driver could be found
cs: nenalezen žádný použitelný ovladač čipové karty

en: smartcard driver '%s' could not be loaded
cs: ovladač čipové karty „%s“ nelze načíst

en: could not watch for incoming card events - %s
cs: nelze sledovat příchozí události karty – %s

en: encountered unexpected error while waiting for smartcard events
cs: při čekání na události čipové karty došlo k neočekávané chybě
