linuxmint - en to ie translation catalogue (92 entries)

en: Screen reader not found.
ie: Letor del ecran ne trovat

en: Please install the 'orca' package.
ie: Ples installar li paccage «orca»

en: Open accessibility settings
ie: Aperter li parametres de accessibilitá

en: Unable to mount %s
ie: Ne successat monter %s

en: Unable to open a folder for %s
ie: Ne successat aperter un fólder por %s

en: Ask what to do
ie: Questionar quo far

en: Do Nothing
ie: Far necós

en: Open Folder
ie: Aperter li fólder

en: Unable to eject %p
ie: Ne successat ejecter %p

en: Unable to unmount %p
ie: Ne successat demonter %p

en: You have just inserted an Audio CD.
ie: Vu ha insertet un audio-CD.

en: You have just inserted an Audio DVD.
ie: Vu ha insertet un audio-DVD.

en: You have just inserted a Video DVD.
ie: Vu ha insertet un video-DVD.

en: You have just inserted a Video CD.
ie: Vu ha insertet un Video CD.

en: You have just inserted a Super Video CD.
ie: Vu ha insertet un Super Video CD.

en: You have just inserted a blank CD.
ie: Vu ha insertet un CD blanc.

en: You have just inserted a blank DVD.
ie: Vu ha insertet un DVD blanc.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
ie: Vu ha insertet un disco Blu-Ray blanc.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
ie: Vu ha insertet un HD DVD blanc.

en: You have just inserted a Photo CD.
ie: Vu ha insertet un Photo CD.

en: You have just inserted a Picture CD.
ie: Vu ha insertet un Picture CD.

en: You have just inserted a digital audio player.
ie: Vu ha insertet un digital reproductor de audio.

en: You have just inserted a medium.
ie: Vu ha insertet un medie.

en: Choose what application to launch.
ie: Selecter quel application va esser lansat.

en: _Always perform this action
ie: _Sempre far ti-ci action

en: _Cancel
ie: _Anullar

en: _Ok
ie: _OK

en: _Eject
ie: _Ejecter

en: _Unmount
ie: _Demonter

en: Recalibrate now
ie: Recalibrar nu

en: Recalibration required
ie: Recalibration es besonat

en: The display '%s' should be recalibrated soon.
ie: Li monitor «%s» deve esser recalibrat bentost.

en: The printer '%s' should be recalibrated soon.
ie: Li printator «%s» deve esser recalibrat bentost.

en: Low Disk Space on "%s"
ie: Disc-spacie de «%s» es bass

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
ie: Li volume «%s» have solmen %s de líber spacie. Vu posse reganiar alquant spacie per vacuar li Paper-corb.

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
ie: Li volume «%s» have solmen %s de líber spacie.

en: Low Disk Space
ie: Disc-spacie es bass

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
ie: Ti-ci computator have solmen %s de líber spacie. Vu posse reganiar alquant spacie per vacuar li Paper-corb.

en: This computer has only %s disk space remaining.
ie: Ti-ci computator have solmen %s de líber spacie.

en: Disk space
ie: Disc-spacie

en: Examine
ie: Examinar

en: Empty Trash
ie: Vacuar li Paper-corb

en: Ignore
ie: Ignorar

en: Don't show any warnings again for this file system
ie: Ne monstrar quelcunc avises por ti-ci sistema de files

en: Don't show any warnings again
ie: Ne monstrar quelcunc avises denov

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
ie: Por reganiar líber spacie, on posse vacuar li Paper-corb, remover ínusat programmas o files, o mover files a altri disco o partition.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
ie: Por reganiar líber spacie, on posse remover ínusat programmas o files, o mover files a altri disco o partition.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
ie: Por reganiar líber spacie, on posse vacuar li Paper-corb, remover ínusat programmas o files, o mover files a un disco extern.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
ie: Por reganiar líber spacie, on posse remover ínusat programmas o files, o mover files a un disco extern.

en: Examine...
ie: Examinar...

en: UPS Discharging
ie: UPS ea dechargeat

en: Battery low
ie: Batterie exhauste

en: UPS low
ie: UPS exhauste

en: Mouse battery low
ie: Batterie de mus exhauste

en: Keyboard battery low
ie: Batterie de tastatura exhauste

en: PDA battery low
ie: Batterie de PDA exhauste

en: Cell phone battery low
ie: Batterie de telefon cellulari exhauste

en: Media player battery low
ie: Batterie de reproductor de medie exhauste

en: Tablet battery low
ie: Batterie de tabulette exhauste

en: Battery is low
ie: Batterie exhauste

en: UPS critically low
ie: UPS criticmen exhaustet

en: Unknown time
ie: Ínconosset témpor

en: %i hour | %i hours
ie[0]: %i hor
ie[1]: %i hores

en: hour | hours
ie[0]: hor
ie[1]: hores

en: Configuring new printer
ie: Configurante un nov printator

en: Please wait...
ie: Ples atender...

en: Missing printer driver
ie: Printator mancant li driver

en: No printer driver for %s.
ie: Null driver disponibil por %s.

en: No driver for this printer.
ie: Null driver disponibil por ti-ci printator.

en: Printers
ie: Printatores

en: Printer '%s' is low on toner.
ie: in li printator «%s»

en: Printer '%s' has no toner left.
ie: Li tóner exhaustet in li printator «%s»

en: The cover is open on printer '%s'.
ie: Li covrette del printator «%s» es apert.

en: The door is open on printer '%s'.
ie: Li luca del printator «%s» es apert.

en: Printer '%s' is low on paper.
ie: Papere del printator «%s» exhauste.

en: Printer '%s' is out of paper.
ie: Printator «%s» manca li papere.

en: There is a problem on printer '%s'.
ie: Printator «%s» have un problema.

en: Toner low
ie: Tóner exhauste

en: Toner empty
ie: Vacui de tóner

en: Not connected?
ie: Ne conexet?

en: Cover open
ie: Covrette es apert

en: Printer configuration error
ie: Errore de configuration del printator

en: Door open
ie: Luca apert

en: Paper low
ie: Papere exhauste

en: Out of paper
ie: Manca papere

en: Printer error
ie: Errore de printator

en: Printer added
ie: Printator sta adjuntet

en: Printer report
ie: Raporte de printator

en: Printer warning
ie: Avise de printator

en: Printer '%s': '%s'.
ie: Printator '%s': '%s'.

en: NSS security system could not be initialized
ie: Sistema de securitá NSS ne posse esser inicialisat.

en: no suitable smartcard driver could be found
ie: null apt driver de smartcartes esset trovat
