linuxmint - en to kk translation catalogue (58 entries)

en: Ask what to do
kk: Не істеуді сұрау

en: Do Nothing
kk: Ештеңе жасамау

en: Open Folder
kk: Буманы ашу

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Eject
kk: Ш_ығару

en: Color
kk: Түс

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
kk: Бұл компьютерде тек %s диск орны қалды. Қоқыс шелегін тазарту арқылы біраз орынды босатуға болады.

en: This computer has only %s disk space remaining.
kk: Бұл компьютерде тек %s диск орны қалды.

en: Disk space
kk: Диск орны

en: Examine
kk: Тексеру

en: Empty Trash
kk: Себетті тазалау

en: Ignore
kk: Елемеу

en: Don't show any warnings again for this file system
kk: Бұл файлдық жүйе үшін хабарламаларды енді көрсетпеу

en: Don't show any warnings again
kk: Хабарламаларды енді көрсетпеу

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
kk: Сіз диск орнын қоқыс шелегін тазарту, қолданылмайтын бағдарламалар не файлдарды өшіру, немесе файлдарды басқа дискіге не бөлімге жылжыту арқылы босата аласыз.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
kk: Сіз диск орнын қолданылмайтын бағдарламалар не файлдарды өшіру, немесе файлдарды басқа дискіге не бөлімге жылжыту арқылы босата аласыз.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
kk: Сіз диск орнын қоқыс шелегін тазарту, қолданылмайтын бағдарламалар не файлдарды өшіру, немесе файлдарды сыртқы дискіге жылжыту арқылы босата аласыз.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
kk: Сіз диск орнын қолданылмайтын бағдарламалар не файлдарды өшіру, немесе файлдарды сыртқы дискіге жылжыту арқылы босата аласыз.

en: Examine...
kk: Тексеру...

en: UPS Discharging
kk: UPS зарядын беруде

en: %s of UPS backup power remaining
kk: ҮҚК қорегінен %s қалды

en: Power
kk: Эл. қорегі

en: Battery low
kk: Батареяның заряд шамасы аз

en: Laptop battery low
kk: Ноутбук батареясының заряд шамасы аз

en: Approximately %s remaining (%.0f%%)
kk: Шамамен %s қалды (%.0f%%)

en: UPS low
kk: UPS заряд шамасы аз

en: Approximately %s of remaining UPS backup power (%.0f%%)
kk: ҮҚК қорегінен шамамен %s қалды (%.0f%%)

en: Keyboard battery low
kk: Пернетақтаның заряды аз

en: PDA battery low
kk: ҚДК заряды аз

en: PDA is low in power (%.0f%%)
kk: ҚДК заряды аз (%.0f%%)

en: Cell phone battery low
kk: Ұялы телефонның батарея заряд шамасы аз

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
kk: Ұялы телефонның заряды аз (%.0f%%)

en: Media player battery low
kk: Медиа плеердің заряды аз

en: Media player is low in power (%.0f%%)
kk: Медиа плеердің заряды аз (%.0f%%)

en: Tablet battery low
kk: Планшеттің заряды аз

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
kk: Планшеттің заряды аз (%.0f%%)

en: Attached computer battery low
kk: Жалғанған компьютердің заряды аз

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
kk: Жалғанған компьютердің заряды аз (%.0f%%)

en: Battery is low
kk: Батарея заряд шамасы аз

en: Battery critically low
kk: Батарея заряд шамасы өте аз

en: Laptop battery critically low
kk: Ноутбук батареясының заряд шамасы өте аз

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
kk: Компьютер эл. желісіне жалғанбаса, жақын арада гибернацияланады.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
kk: Компьютер эл. желісіне жалғанбаса, жақын арада сөндіріледі.

en: UPS critically low
kk: UPS заряд шамасы өте аз

en: Approximately %s of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
kk: ҮҚК қорегінен шамамен %s қалды (%.0f%%). Деректерді жоғалтуға жол бермеу үшін, компьютеріңізді эл. желісіне жалғаңыз.

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
kk: Жалғанған компьютердің заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Battery is critically low
kk: Батареяның заряд шамасы өте аз

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
kk: Батареяның заряд шамасы критикалық шамасынан аз және компьютер қазір гибернациялады.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
kk: Батареяның заряд шамасы критикалық шамасынан аз және компьютер қазір сөндіріледі.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
kk: ҰҚК заряд шамасы критикалық шамасынан аз және компьютер қазір гибернациялады.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
kk: ҰҚК заряд шамасы критикалық шамасынан аз және компьютер қазір сөндіріледі.

en: Lid has been opened
kk: Қақпақ ашылды

en: Lid has been closed
kk: Қақпақ жабылды

en: Unknown time
kk: Уақыты белгісіз

en: %i minute | %i minutes
kk[0]: %i минут
kk[1]: %i минут

en: %i hour | %i hours
kk[0]: %i сағат
kk[1]: %i сағат

en: hour | hours
kk[0]: сағат
kk[1]: сағат

en: minute | minutes
kk[0]: минут
kk[1]: минут
