linuxmint - en to lo translation catalogue (162 entries)

en: Screen reader not found.
lo: ບໍ່ພົບໂປຣແກຣມອ່ານໜ້າຈໍ.

en: Please install the 'orca' package.
lo: ກະລຸນາຕິດຕັ້ງແພັກເກດ 'orca'.

en: Open accessibility settings
lo: ເປີດການຕັ້ງຄ່າການເຂົ້າເຖິງ

en: Unable to mount %s
lo: ບໍ່ສາມາດເຊື່ອມຕໍ່ %s ໄດ້

en: Unable to open a folder for %s
lo: ບໍ່ສາມາດເປີດໂຟລເດີສຳລັບ %s ໄດ້

en: Ask what to do
lo: ຖາມວ່າຈະເຮັດຫຍັງ

en: Do Nothing
lo: ບໍ່ຕ້ອງເຮັດຫຍັງ

en: Open Folder
lo: ເປີດໂຟລເດີ

en: Unable to eject %p
lo: ບໍ່ສາມາດຖອດອອກ %p ໄດ້

en: Unable to unmount %p
lo: ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກການເຊື່ອມຕໍ່ %p ໄດ້

en: You have just inserted an Audio CD.
lo: ທ່ານຫາກໍໃສ່ແຜ່ນຊີດີສຽງ.

en: You have just inserted an Audio DVD.
lo: ທ່ານຫາກໍໃສ່ແຜ່ນດີວີດີສຽງ.

en: You have just inserted a Video DVD.
lo: ທ່ານຫາກໍໃສ່ແຜ່ນດີວີດີວິດີໂອ.

en: You have just inserted a Video CD.
lo: ທ່ານຫາກໍໃສ່ແຜ່ນຊີດີວິດີໂອ.

en: You have just inserted a Super Video CD.
lo: ທ່ານຫາກໍໃສ່ແຜ່ນຊຸບເປີວິດີໂອຊີດີ.

en: You have just inserted a blank CD.
lo: ທ່ານຫາກໍໃສ່ແຜ່ນຊີດີເປົ່າ.

en: You have just inserted a blank DVD.
lo: ທ່ານຫາກໍໃສ່ແຜ່ນດີວີດີເປົ່າ.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
lo: ທ່ານຫາກໍໃສ່ແຜ່ນ Blu-Ray ເປົ່າ.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
lo: ທ່ານຫາກໍໃສ່ແຜ່ນ HD DVD ເປົ່າ.

en: You have just inserted a Photo CD.
lo: ທ່ານຫາກໍໃສ່ແຜ່ນຊີດີຮູບພາບ.

en: You have just inserted a Picture CD.
lo: ທ່ານຫາກໍໃສ່ແຜ່ນຊີດີຮູບ.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
lo: ທ່ານຫາກໍໃສ່ສື່ທີ່ມີຮູບພາບດິຈິຕອລ.

en: You have just inserted a digital audio player.
lo: ທ່ານຫາກໍໃສ່ເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງດິຈິຕອລ.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
lo: ທ່ານຫາກໍໃສ່ສື່ທີ່ມີຊອບແວທີ່ຕັ້ງໃຈໃຫ້ເລີ່ມຕົ້ນໂດຍອັດຕະໂນມັດ.

en: You have just inserted a medium.
lo: ທ່ານຫາກໍໃສ່ສື່.

en: Choose what application to launch.
lo: ເລືອກແອັບພລິເຄຊັນທີ່ຈະເປີດ.

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
lo: ເລືອກວິທີເປີດ "%s" ແລະ ຈະໃຫ້ດຳເນີນການນີ້ໃນອະນາຄົດສຳລັບສື່ອື່ນໆປະເພດ "%s" ຫຼືບໍ່.

en: _Always perform this action
lo: _ດຳເນີນການນີ້ສະເໝີ

en: _Cancel
lo: _ຍົກເລີກ

en: _Ok
lo: _ຕົກລົງ

en: _Eject
lo: _ຖອດອອກ

en: _Unmount
lo: _ຍົກເລີກການເຊື່ອມຕໍ່

en: Color
lo: ສີ

en: Recalibrate now
lo: ປັບທຽບຄ່າໃໝ່ຕອນນີ້

en: Recalibration required
lo: ຕ້ອງການການປັບທຽບຄ່າໃໝ່

en: The display '%s' should be recalibrated soon.
lo: ຈໍສະແດງຜົນ '%s' ຄວນຖືກປັບທຽບຄ່າໃໝ່ໃນໄວໆນີ້.

en: The printer '%s' should be recalibrated soon.
lo: ເຄື່ອງພິມ '%s' ຄວນຖືກປັບທຽບຄ່າໃໝ່ໃນໄວໆນີ້.

en: Cinnamon Settings Daemon Color Plugin
lo: ປລັກອິນສີຂອງ Cinnamon Settings Daemon

en: Color calibration device added
lo: ເພີ່ມອຸປະກອນປັບທຽບຄ່າສີແລ້ວ

en: Color calibration device removed
lo: ລຶບອຸປະກອນປັບທຽບຄ່າສີອອກແລ້ວ

en: Low Disk Space on "%s"
lo: ພື້ນທີ່ດິສເຫຼືອໜ້ອຍໃນ "%s"

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
lo: ປະລິມານ "%s" ມີພື້ນທີ່ດິສເຫຼືອພຽງ %s. ທ່ານສາມາດເພີ່ມພື້ນທີ່ວ່າງໂດຍການລຶບຂີ້ເຫຍື້ອ.

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
lo: ປະລິມານ "%s" ມີພື້ນທີ່ດິສເຫຼືອພຽງ %s.

en: Low Disk Space
lo: ພື້ນທີ່ດິສເຫຼືອໜ້ອຍ

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
lo: ຄອມພິວເຕີນີ້ມີພື້ນທີ່ດິສເຫຼືອພຽງ %s. ທ່ານສາມາດເພີ່ມພື້ນທີ່ວ່າງໂດຍການລຶບຂີ້ເຫຍື້ອ.

en: This computer has only %s disk space remaining.
lo: ຄອມພິວເຕີນີ້ມີພື້ນທີ່ດິສເຫຼືອພຽງ %s.

en: Disk space
lo: ພື້ນທີ່ດິສ

en: Examine
lo: ກວດສອບ

en: Empty Trash
lo: ລຶບຂີ້ເຫຍື້ອ

en: Ignore
lo: ບໍ່ສົນໃຈ

en: Don't show any warnings again for this file system
lo: ບໍ່ຕ້ອງສະແດງຄຳເຕືອນອີກສຳລັບລະບົບໄຟລ໌ນີ້

en: Don't show any warnings again
lo: ບໍ່ຕ້ອງສະແດງຄຳເຕືອນອີກ

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
lo: ທ່ານສາມາດເພີ່ມພື້ນທີ່ດິສໄດ້ໂດຍການລຶບຂີ້ເຫຍື້ອ, ລຶບໂປຣແກຣມ ຫຼື ໄຟລ໌ທີ່ບໍ່ໄດ້ໃຊ້, ຫຼືຍ້າຍໄຟລ໌ໄປຍັງດິສ ຫຼື ພາຕິຊັນອື່ນ.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
lo: ທ່ານສາມາດເພີ່ມພື້ນທີ່ດິສໄດ້ໂດຍການລຶບໂປຣແກຣມ ຫຼື ໄຟລ໌ທີ່ບໍ່ໄດ້ໃຊ້, ຫຼື ໂດຍການຍ້າຍໄຟລ໌ໄປຍັງດິສ ຫຼື ພາຕິຊັນອື່ນ.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
lo: ທ່ານສາມາດເພີ່ມພື້ນທີ່ດິສໄດ້ໂດຍການລຶບຂີ້ເຫຍື້ອ, ລຶບໂປຣແກຣມ ຫຼື ໄຟລ໌ທີ່ບໍ່ໄດ້ໃຊ້, ຫຼືຍ້າຍໄຟລ໌ໄປຍັງດິສພາຍນອກ.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
lo: ທ່ານສາມາດເພີ່ມພື້ນທີ່ດິສໄດ້ໂດຍການລຶບໂປຣແກຣມ ຫຼື ໄຟລ໌ທີ່ບໍ່ໄດ້ໃຊ້, ຫຼື ໂດຍການຍ້າຍໄຟລ໌ໄປຍັງດິສພາຍນອກ.

en: Examine...
lo: ກວດສອບ...

en: Eject
lo: ນຳອອກ

en: Enabled
lo: ເປີດໃຊ້ງານ

en: Disabled
lo: ປິດໃຊ້ງານ

en: Unavailable
lo: ບໍ່ພ້ອມໃຊ້

en: Rotation Locked
lo: ການໝຸນຖືກລັອກ

en: Rotation Allowed
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ໝຸນ

en: UPS Discharging
lo: UPS ກຳລັງຈ່າຍໄຟ

en: %s of UPS backup power remaining
lo: ພະລັງງານສຳຮອງຂອງ UPS ເຫຼືອ %s

en: Power
lo: ພະລັງງານ

en: Battery low
lo: ແບັດເຕີຣີເຫຼືອໜ້ອຍ

en: Laptop battery low
lo: ແບັດເຕີຣີຄອມພິວເຕີໂນດບຸກເຫຼືອໜ້ອຍ

en: Approximately %s remaining (%.0f%%)
lo: ເຫຼືອປະມານ %s (%.0f%%)

en: UPS low
lo: UPS ເຫຼືອໜ້ອຍ

en: Approximately %s of remaining UPS backup power (%.0f%%)
lo: ພະລັງງານສຳຮອງ UPS ເຫຼືອປະມານ %s (%.0f%%)

en: Mouse battery low
lo: ແບັດເຕີຣີເມົາສ໌ເຫຼືອໜ້ອຍ

en: Wireless mouse is low in power
lo: ເມົາສ໌ໄຮ້ສາຍມີພະລັງງານເຫຼືອໜ້ອຍ

en: Keyboard battery low
lo: ແບັດເຕີຣີແປ້ນພິມເຫຼືອໜ້ອຍ

en: Wireless keyboard is low in power
lo: ແປ້ນພິມໄຮ້ສາຍມີພະລັງງານເຫຼືອໜ້ອຍ

en: PDA battery low
lo: ແບັດເຕີຣີ PDA ເຫຼືອໜ້ອຍ

en: PDA is low in power (%.0f%%)
lo: PDA ມີພະລັງງານເຫຼືອໜ້ອຍ (%.0f%%)

en: Cell phone battery low
lo: ແບັດເຕີຣີໂທລະສັບມືຖືເຫຼືອໜ້ອຍ

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
lo: ໂທລະສັບມືຖືມີພະລັງງານເຫຼືອໜ້ອຍ (%.0f%%)

en: Media player battery low
lo: ແບັດເຕີຣີເຄື່ອງຫຼິ້ນສື່ເຫຼືອໜ້ອຍ

en: Media player is low in power (%.0f%%)
lo: ເຄື່ອງຫຼິ້ນສື່ມີພະລັງງານເຫຼືອໜ້ອຍ (%.0f%%)

en: Tablet battery low
lo: ແບັດເຕີຣີແທັບເລັດເຫຼືອໜ້ອຍ

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
lo: ແທັບເລັດມີພະລັງງານເຫຼືອໜ້ອຍ (%.0f%%)

en: Attached computer battery low
lo: ແບັດເຕີຣີຄອມພິວເຕີທີ່ເຊື່ອມຕໍ່ເຫຼືອໜ້ອຍ

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
lo: ຄອມພິວເຕີທີ່ເຊື່ອມຕໍ່ມີພະລັງງານເຫຼືອໜ້ອຍ (%.0f%%)

en: Battery is low
lo: ແບັດເຕີຣີເຫຼືອໜ້ອຍ

en: Battery critically low
lo: ແບັດເຕີຣີເຫຼືອໜ້ອຍຫຼາຍ

en: Laptop battery critically low
lo: ແບັດເຕີຣີຄອມພິວເຕີໂນດບຸກເຫຼືອໜ້ອຍຫຼາຍ

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
lo: ສຽບສາຍສາກ AC ເພື່ອຫຼີກລ່ຽງການສູນເສຍຂໍ້ມູນ.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
lo: ຄອມພິວເຕີຈະເຂົ້າສູ່ໂໝດພັກໃນໄວໆນີ້ ຖ້າບໍ່ສຽບສາຍສາກ.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
lo: ຄອມພິວເຕີຈະເຂົ້າສູ່ໂໝດຈຳສິນໃນໄວໆນີ້ ຖ້າບໍ່ສຽບສາຍສາກ.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
lo: ຄອມພິວເຕີຈະປິດເຄື່ອງໃນໄວໆນີ້ ຖ້າບໍ່ສຽບສາຍສາກ.

en: UPS critically low
lo: UPS ເຫຼືອໜ້ອຍຫຼາຍ

en: Approximately %s of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
lo: ພະລັງງານ UPS ເຫຼືອປະມານ %s (%.0f%%). ກູ້ຄືນພະລັງງານ AC ໃຫ້ຄອມພິວເຕີຂອງທ່ານ ເພື່ອຫຼີກລ່ຽງການສູນເສຍຂໍ້ມູນ.

en: Wireless mouse is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
lo: ເມົາສ໌ໄຮ້ສາຍມີພະລັງງານເຫຼືອໜ້ອຍຫຼາຍ. ອຸປະກອນນີ້ຈະຢຸດເຮັດວຽກໃນໄວໆນີ້ ຖ້າບໍ່ໄດ້ສາກ.

en: Wireless keyboard is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
lo: ແປ້ນພິມໄຮ້ສາຍມີພະລັງງານເຫຼືອໜ້ອຍຫຼາຍ. ອຸປະກອນນີ້ຈະຢຸດເຮັດວຽກໃນໄວໆນີ້ ຖ້າບໍ່ໄດ້ສາກ.

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lo: PDA ມີພະລັງງານເຫຼືອໜ້ອຍຫຼາຍ (%.0f%%). ອຸປະກອນນີ້ຈະຢຸດເຮັດວຽກໃນໄວໆນີ້ ຖ້າບໍ່ໄດ້ສາກ.

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lo: ໂທລະສັບມືຖືມີພະລັງງານເຫຼືອໜ້ອຍຫຼາຍ (%.0f%%). ອຸປະກອນນີ້ຈະຢຸດເຮັດວຽກໃນໄວໆນີ້ ຖ້າບໍ່ໄດ້ສາກ.

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lo: ເຄື່ອງຫຼິ້ນສື່ມີພະລັງງານເຫຼືອໜ້ອຍຫຼາຍ (%.0f%%). ອຸປະກອນນີ້ຈະຢຸດເຮັດວຽກໃນໄວໆນີ້ ຖ້າບໍ່ໄດ້ສາກ.

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lo: ແທັບເລັດມີພະລັງງານເຫຼືອໜ້ອຍຫຼາຍ (%.0f%%). ອຸປະກອນນີ້ຈະຢຸດເຮັດວຽກໃນໄວໆນີ້ ຖ້າບໍ່ໄດ້ສາກ.

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
lo: ຄອມພິວເຕີທີ່ເຊື່ອມຕໍ່ມີພະລັງງານເຫຼືອໜ້ອຍຫຼາຍ (%.0f%%). ອຸປະກອນຈະປິດເຄື່ອງໃນໄວໆນີ້ ຖ້າບໍ່ໄດ້ສາກ.

en: Battery is critically low
lo: ແບັດເຕີຣີເຫຼືອໜ້ອຍຫຼາຍ

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
lo: ແບັດເຕີຣີຢູ່ໃນລະດັບຕໍ່າກວ່າຂີດຈຳກັດ ແລະ ຄອມພິວເຕີນີ້ຈະ<b>ປິດເຄື່ອງ</b> ເມື່ອແບັດເຕີຣີໝົດກ້ຽງ.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.
    <b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
lo: ແບັດເຕີຣີຢູ່ໃນລະດັບຕໍ່າກວ່າຂີດຈຳກັດ ແລະ ຄອມພິວເຕີນີ້ກຳລັງຈະເຂົ້າສູ່ໂໝດພັກ.
    <b>ໝາຍເຫດ:</b> ຕ້ອງໃຊ້ພະລັງງານເລັກໜ້ອຍເພື່ອຮັກສາຄອມພິວເຕີຂອງທ່ານໃນສະຖານະພັກ.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
lo: ແບັດເຕີຣີຢູ່ໃນລະດັບຕໍ່າກວ່າຂີດຈຳກັດ ແລະ ຄອມພິວເຕີນີ້ກຳລັງຈະເຂົ້າສູ່ໂໝດຈຳສິນ.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
lo: ແບັດເຕີຣີຢູ່ໃນລະດັບຕໍ່າກວ່າຂີດຈຳກັດ ແລະ ຄອມພິວເຕີນີ້ກຳລັງຈະປິດເຄື່ອງ.

en: UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
lo: UPS ຢູ່ໃນລະດັບຕໍ່າກວ່າຂີດຈຳກັດ ແລະ ຄອມພິວເຕີນີ້ຈະ<b>ປິດເຄື່ອງ</b> ເມື່ອ UPS ໝົດກ້ຽງ.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
lo: UPS ຢູ່ໃນລະດັບຕໍ່າກວ່າຂີດຈຳກັດ ແລະ ຄອມພິວເຕີນີ້ກຳລັງຈະເຂົ້າສູ່ໂໝດຈຳສິນ.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
lo: UPS ຢູ່ໃນລະດັບຕໍ່າກວ່າຂີດຈຳກັດ ແລະ ຄອມພິວເຕີນີ້ກຳລັງຈະປິດເຄື່ອງ.

en: Lid has been opened
lo: ຝາໄດ້ຖືກເປີດແລ້ວ

en: Lid has been closed
lo: ຝາໄດ້ຖືກປິດແລ້ວ

en: Unknown time
lo: ເວລາທີ່ບໍ່ຮູ້ຈັກ

en: %i minute | %i minutes
lo[0]: %i ນາທີ

en: %i hour | %i hours
lo[0]: %i ຊົ່ວໂມງ

en: hour | hours
lo[0]: ຊົ່ວ​ໂມງ

en: minute | minutes
lo[0]: ນາທີ

en: Configuring new printer
lo: ກຳລັງຕັ້ງຄ່າເຄື່ອງພິມໃໝ່

en: Please wait...
lo: ກະລຸນາລໍຖ້າ...

en: Missing printer driver
lo: ຂາດໄດຣເວີເຄື່ອງພິມ

en: No printer driver for %s.
lo: ບໍ່ມີໄດຣເວີເຄື່ອງພິມສຳລັບ %s.

en: No driver for this printer.
lo: ບໍ່ມີໄດຣເວີສຳລັບເຄື່ອງພິມນີ້.

en: Printers
lo: ເຄື່ອງພິມ

en: Printer '%s' is low on toner.
lo: ເຄື່ອງພິມ '%s' ມີໝຶກເຫຼືອໜ້ອຍ.

en: Printer '%s' has no toner left.
lo: ເຄື່ອງພິມ '%s' ບໍ່ມີໝຶກເຫຼືອແລ້ວ.

en: Printer '%s' may not be connected.
lo: ເຄື່ອງພິມ '%s' ອາດຈະບໍ່ໄດ້ເຊື່ອມຕໍ່.

en: The cover is open on printer '%s'.
lo: ຝາປິດຂອງເຄື່ອງພິມ '%s' ກຳລັງເປີດຢູ່.

en: There is a missing print filter for printer '%s'.
lo: ມີຕົວຕອງການພິມທີ່ຂາດຫາຍໄປສຳລັບເຄື່ອງພິມ '%s'.

en: The door is open on printer '%s'.
lo: ປະຕູຂອງເຄື່ອງພິມ '%s' ກຳລັງເປີດຢູ່.

en: Printer '%s' is low on a marker supply.
lo: ເຄື່ອງພິມ '%s' ມີອຸປະກອນໝາຍເຫຼືອໜ້ອຍ.

en: Printer '%s' is out of a marker supply.
lo: ເຄື່ອງພິມ '%s' ໝົດອຸປະກອນໝາຍແລ້ວ.

en: Printer '%s' is low on paper.
lo: ເຄື່ອງພິມ '%s' ມີເຈ້ຍເຫຼືອໜ້ອຍ.

en: Printer '%s' is out of paper.
lo: ເຄື່ອງພິມ '%s' ໝົດເຈ້ຍແລ້ວ.

en: Printer '%s' is currently off-line.
lo: ເຄື່ອງພິມ '%s' ກໍາລັງອອບໄລນ໌ຢູ່.

en: There is a problem on printer '%s'.
lo: ມີບັນຫາເກີດຂຶ້ນກັບເຄື່ອງພິມ '%s'.

en: Toner low
lo: ໝຶກເຫຼືອໜ້ອຍ

en: Toner empty
lo: ໝຶກໝົດ

en: Not connected?
lo: ບໍ່ໄດ້ເຊື່ອມຕໍ່?

en: Cover open
lo: ຝາປິດເປີດຢູ່

en: Printer configuration error
lo: ການຕັ້ງຄ່າເຄື່ອງພິມຜິດພາດ

en: Door open
lo: ປະຕູເປີດຢູ່

en: Marker supply low
lo: ອຸປະກອນໝາຍເຫຼືອໜ້ອຍ

en: Out of a marker supply
lo: ໝົດອຸປະກອນໝາຍ

en: Paper low
lo: ເຈ້ຍເຫຼືອໜ້ອຍ

en: Out of paper
lo: ໝົດເຈ້ຍ

en: Printer off-line
lo: ເຄື່ອງພິມອອບໄລນ໌

en: Printer error
lo: ເຄື່ອງພິມຜິດພາດ

en: Printer added
lo: ເພີ່ມເຄື່ອງພິມແລ້ວ

en: Printing stopped
lo: ຢຸດການພິມ

en: '%s' on %s
lo: '%s' ໃນ %s

en: Printing canceled
lo: ຍົກເລີກການພິມ

en: Printing aborted
lo: ການພິມຖືກຍົກເລີກ

en: Printing completed
lo: ການພິມສຳເລັດ

en: Printing
lo: ກຳລັງພິມ

en: Printer report
lo: ລາຍງານເຄື່ອງພິມ

en: Printer warning
lo: ຄຳເຕືອນເຄື່ອງພິມ

en: Printer '%s': '%s'.
lo: ເຄື່ອງພິມ '%s': '%s'.

en: received error or hang up from event source
lo: ໄດ້ຮັບຂໍ້ຜິດພາດ ຫຼື ຕັດການເຊື່ອມຕໍ່ຈາກແຫຼ່ງຂໍ້ມູນເຫດການ

en: NSS security system could not be initialized
lo: ບໍ່ສາມາດເລີ່ມຕົ້ນລະບົບຄວາມປອດໄພ NSS ໄດ້

en: no suitable smartcard driver could be found
lo: ບໍ່ພົບໄດຣເວີສະມາດກາດທີ່ເໝາະສົມ

en: smartcard driver '%s' could not be loaded
lo: ບໍ່ສາມາດໂຫຼດໄດຣເວີສະມາດກາດ '%s' ໄດ້

en: could not watch for incoming card events - %s
lo: ບໍ່ສາມາດເຝົ້າລະວັງເຫດການບັດຂາເຂົ້າໄດ້ - %s

en: encountered unexpected error while waiting for smartcard events
lo: ພົບຂໍ້ຜິດພາດທີ່ບໍ່ຄາດຄິດໃນຂະນະທີ່ລໍຖ້າເຫດການສະມາດກາດ
