cinnamon-settings-daemon - en to lt translation catalogue (156 entries)

en: Screen reader not found.
lt: Ekrano skaityklė nerasta.

en: Please install the 'orca' package.
lt: Prašome įdiegti "orca" paketą.

en: Open accessibility settings
lt: Atidaryti prieinamumo nustatymus

en: Unable to mount %s
lt: Nepavyko prijungti %s

en: Unable to open a folder for %s
lt: Nepavyko atverti aplanko %s

en: Ask what to do
lt: Klausti, ką daryti

en: Do Nothing
lt: Nieko nedaryti

en: Open Folder
lt: Atidaryti aplanką

en: Unable to eject %p
lt: Nepavyko išstumti %p

en: Unable to unmount %p
lt: Nepavyko atjungti %p

en: You have just inserted an Audio CD.
lt: Ką tik įdėjote garso CD.

en: You have just inserted an Audio DVD.
lt: Ką tik įdėjote garso DVD.

en: You have just inserted a Video DVD.
lt: Ką tik įdėjote vaizdo DVD.

en: You have just inserted a Video CD.
lt: Ką tik įdėjote vaizdo CD.

en: You have just inserted a Super Video CD.
lt: Ką tik įdėjote super vaizdo CD.

en: You have just inserted a blank CD.
lt: Ką tik įdėjote tuščią CD.

en: You have just inserted a blank DVD.
lt: Ką tik įdėjote tuščią DVD.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
lt: Ką tik įdėjote tuščią Blu-Ray diską.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
lt: Ką tik įdėjote tuščią HD DVD.

en: You have just inserted a Photo CD.
lt: Ką tik įdėjote nuotraukų CD.

en: You have just inserted a Picture CD.
lt: Ką tik įdėjote paveikslų CD.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
lt: Ką tik įdėjote laikmeną su skaitmeninėmis nuotraukomis.

en: You have just inserted a digital audio player.
lt: Ką tik įdėjote skaitmeninį garso grotuvą.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
lt: Ką tik įdėjote laikmeną su programine įranga, kurią reikėtų automatiškai paleisti.

en: You have just inserted a medium.
lt: Ką tik įdėjote laikmeną.

en: Choose what application to launch.
lt: Pasirinkite, kurią programą paleisti.

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
lt: Pasirinkite, kaip atverti „%s“ ir ar ateityje vykdyti šį veiksmą kitoms „%s“ tipo laikmenoms.

en: _Always perform this action
lt: _Visada vykdyti šį veiksmą

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Ok
lt: _Gerai

en: _Eject
lt: Iš_stumti

en: _Unmount
lt: _Atjungti

en: Color
lt: Spalva

en: Recalibrate now
lt: Per-kalibruoti dabar

en: Recalibration required
lt: Reikia per-kalibruoti

en: The display '%s' should be recalibrated soon.
lt: Monitorius „%s“ turėtų  greitai būti perkalibruotas.

en: The printer '%s' should be recalibrated soon.
lt: Spausdintuvas „%s“ greitai turėtų būti per-kalibruotas.

en: Cinnamon Settings Daemon Color Plugin
lt: Cinnamon nustatymų tarnybos spalvų įskiepis

en: Color calibration device added
lt: Pridėtas spalvų kalibravimo įrenginys

en: Color calibration device removed
lt: Pašalintas spalvų kalibravimo įrenginys

en: Low Disk Space on "%s"
lt: Baigiasi vieta diske „%s“

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
lt: Tome „%s“ liko tik %s vietos. Galite atlaisvinti šiek tiek vietos išvalydami šiukšlinę.

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
lt: Diske „%s“ liko tik %s vietos.

en: Low Disk Space
lt: Baigiasi vieta diske

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
lt: Kompiuteryje liko tik %s vietos diske. Galite atlaisvinti šiek tiek vietos išvalydami šiukšlinę.

en: This computer has only %s disk space remaining.
lt: Kompiuteryje liko tik %s vietos.

en: Disk space
lt: Vieta diske

en: Examine
lt: Ištirti

en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

en: Ignore
lt: Nepaisyti

en: Don't show any warnings again for this file system
lt: Daugiau nerodyti jokių įspėjimų šiai failų sistemai

en: Don't show any warnings again
lt: Daugiau nerodyti jokių įspėjimų

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
lt: Galite atlaisvinti vietą diske išvalydami šiukšlinę, ištrindami nenaudojamas programas ir failus arba perkeldami failus į kitą kaupiklį ar skaidinį.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
lt: Galite atlaisvinti vietą ištrindami nenaudojamas programas ir failus arba perkeldami failus į kitą kaupiklį ar skaidinį.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
lt: Galite atlaisvinti vietą diske išvalydami šiukšlinę, ištrindami nenaudojamas programas ir failus arba perkeldami failus į išorinį kaupiklį.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
lt: Galite atlaisvinti vietą diske ištrindami nenaudojamas programas ir failus arba perkeldami failus į išorinį kaupiklį.

en: Examine...
lt: Ištirti...

en: UPS Discharging
lt: NSŠ iškraunamas

en: %s of UPS backup power remaining
lt: Liko %s NSŠ atsarginės energijos

en: Power
lt: Energija

en: Battery low
lt: Senka akumuliatorius

en: Laptop battery low
lt: Nešiojamojo kompiuterio akumuliatorius išsikrauna

en: Approximately %s remaining (%.0f%%)
lt: Liko maždaug %s (%.0f%%)

en: UPS low
lt: Senka NSŠ

en: Approximately %s of remaining UPS backup power (%.0f%%)
lt: NSŠ atsarginės energijos liko maždaug %s (%.0f%%)

en: Mouse battery low
lt: Senka pelės baterija

en: Wireless mouse is low in power
lt: Belaidė pelė baigia išsikrauti

en: Keyboard battery low
lt: Senka klaviatūros energija

en: Wireless keyboard is low in power
lt: Belaidė klaviatūra baigia išsikrauti

en: PDA battery low
lt: Senka delninuko akumuliatorius

en: PDA is low in power (%.0f%%)
lt: Delninukas baigia išsikrauti (%.0f%%)

en: Cell phone battery low
lt: Senka mobiliojo telefono akumuliatorius

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
lt: Mobilusis telefonas baigia išsikrauti (%.0f%%)

en: Media player battery low
lt: Senka medijos leistuvės akumuliatorius

en: Media player is low in power (%.0f%%)
lt: Medijos leistuvė baigia išsikrauti (%.0f%%)

en: Tablet battery low
lt: Senka planšetės akumuliatorius

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
lt: Planšetė baigia išsikrauti (%.0f%%)

en: Attached computer battery low
lt: Senka prijungto kompiuterio akumuliatorius

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
lt: Baigiasi prijungto kompiuterio akumuliatoriaus energija (%.0f%%)

en: Battery is low
lt: Senka akumuliatorius

en: Battery critically low
lt: Akumuliatoriaus įkrova kritiškai maža

en: Laptop battery critically low
lt: Nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus įkrova kritiškai maža

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
lt: Prijunkite kintamosios srovės adapterį, kad būtų išvengta duomenų praradimo.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
lt: Kompiuteris labai greitai bus pristabdytas, nebent prijungsite jį prie srovės šaltinio.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
lt: Kompiuteris labai greitai bus užmigdytas, nebent prijungsite jį prie srovės šaltinio.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
lt: Kompiuteris labai greitai bus išjungtas, nebent prijungsite jį prie srovės šaltinio.

en: UPS critically low
lt: NSŠ įkrovos lygis kritiškai mažas

en: Approximately %s of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
lt: NSŠ liko maždaug %s energijos (%.0f%%). Prijunkite kompiuterį prie kintamosios srovės, kad būtų išvengta duomenų praradimo.

en: Wireless mouse is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Belaidė pelė beveik visiškai išsikrovė. Šis įrenginys netrukus nustos veikti, jei nebus įkrautas.

en: Wireless keyboard is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Belaidė klaviatūra beveik visiškai išsikrovė. Šis įrenginys netrukus nustos veikti, jei nebus įkrautas.

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Delninukas beveik visiškai išsikrovė (%.0f%%). Šis įrenginys netrukus nustos veikti, jei nebus įkrautas.

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Mobilusis telefonas beveik visiškai išsikrovė (%.0f%%). Šis įrenginys netrukus nustos veikti, jei nebus įkrautas.

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Medijos leistuvė beveik visiškai išsikrovė (%.0f%%). Šis įrenginys netrukus nustos veikti, jei nebus įkrautas.

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Planšetė beveik visiškai išsikrovė (%.0f%%). Šis įrenginys netrukus nustos veikti, jei nebus įkrautas.

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
lt: Prijungtas kompiuteris baigia išsikrauti (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Battery is critically low
lt: Akumuliatoriaus energijos lygis kritiškai mažas

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
lt: Akumuliatoriaus įkrova yra žemiau kritinio lygio ir akumuliatoriui visiškai išsikrovus šis kompiuteris bus <b>išjungtas</b>.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.
    <b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
lt: Akumuliatoriaus įkrova yra žemiau kritinio lygio ir šis kompiuteris tuoj bus pristabdytas.
    <b>PASTABA:</b> norint laikyti kompiuterį pristabdytoje būsenoje jam reikalingas nedidelis energijos kiekis.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
lt: Akumuliatoriaus įkrova yra žemiau kritinio lygio ir šis kompiuteris tuoj bus užmigdytas.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
lt: Akumuliatoriaus įkrova yra žemiau kritinio lygio ir šis kompiuteris tuoj bus išjungtas.

en: UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
lt: NSŠ įkrova yra žemiau kritinės ribos ir šis kompiuteris bus <b>išjungtas</b>, kai NSŠ visiškai išsikraus.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
lt: NSŠ įkrova yra žemiau kritinės ribos ir šis kompiuteris tuoj bus užmigdytas.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
lt: NSŠ įkrova yra žemiau kritinės ribos ir šis kompiuteris tuoj bus išsijungtas.

en: Lid has been opened
lt: Dangtis buvo atidarytas

en: Lid has been closed
lt: Dangtis buvo uždarytas

en: Unknown time
lt: Nežinomas laikas

en: %i minute | %i minutes
lt[0]: %i minutė
lt[1]: %i minutės
lt[2]: %i minučių

en: %i hour | %i hours
lt[0]: %i valanda
lt[1]: %i valandos
lt[2]: %i valandų

en: hour | hours
lt[0]: valanda
lt[1]: valandos
lt[2]: valandų

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių

en: Configuring new printer
lt: Naujo spausdintuvo konfigūravimas

en: Please wait...
lt: Palaukite...

en: Missing printer driver
lt: Trūksta spausdintuvo tvarkyklės

en: No printer driver for %s.
lt: Nėra spausdintuvo %s tvarkyklės.

en: No driver for this printer.
lt: Nėra tvarkyklės šiam spausdintuvui.

en: Printers
lt: Spausdintuvai

en: Printer '%s' is low on toner.
lt: Spausdintuvui „%s“ baigiasi dažai.

en: Printer '%s' has no toner left.
lt: Spausdintuvui „%s“ baigėsi dažai.

en: Printer '%s' may not be connected.
lt: Spausdintuvas „%s“ gali būti neprijungtas.

en: The cover is open on printer '%s'.
lt: Atvertas spausdintuvo „%s“ dangtis.

en: There is a missing print filter for printer '%s'.
lt: Trūksta spausdinimo filtro spausdintuvui „%s“.

en: The door is open on printer '%s'.
lt: Atvertos spausdintuvo „%s“ durys.

en: Printer '%s' is low on a marker supply.
lt: Spausdintuvui „%s“ baigiasi spalvos tiekimas.

en: Printer '%s' is out of a marker supply.
lt: Spausdintuvui „%s“ baigėsi spalvos tiekimas.

en: Printer '%s' is low on paper.
lt: Spausdintuvui „%s“ baigiasi popierius.

en: Printer '%s' is out of paper.
lt: Spausdintuvui „%s“ baigėsi popierius.

en: Printer '%s' is currently off-line.
lt: Spausdintuvas „%s“ nepasiekiamas.

en: There is a problem on printer '%s'.
lt: Yra problema spausdintuve „%s“.

en: Toner low
lt: Baigiasi dažai

en: Toner empty
lt: Nebėra dažų

en: Not connected?
lt: Neprijungtas?

en: Cover open
lt: Atvertas dangtis

en: Printer configuration error
lt: Spausdintuvo konfigūracijos klaida

en: Door open
lt: Atvertos durys

en: Marker supply low
lt: Silpnas spalvos tiekimas

en: Out of a marker supply
lt: Baigėsi spalvos tiekimas

en: Paper low
lt: Baigiasi popierius

en: Out of paper
lt: Baigėsi popierius

en: Printer off-line
lt: Spausdintuvas nepasiekiamas

en: Printer error
lt: Spausdintuvo klaida

en: Printer added
lt: Spausdintuvas pridėtas

en: Printing stopped
lt: Spausdinimas sustabdytas

en: '%s' on %s
lt: "%s" ties %s

en: Printing canceled
lt: Spausdinimo atsisakyta

en: Printing aborted
lt: Spausdinimas nutrauktas

en: Printing completed
lt: Spausdinimas užbaigtas

en: Printing
lt: Spausdinama

en: Printer report
lt: Spausdintuvo ataskaita

en: Printer warning
lt: Spausdintuvo įspėjimas

en: Printer '%s': '%s'.
lt: Spausdintuvas „%s“: „%s“.

en: received error or hang up from event source
lt: gauta klaida arba strigtis iš įvykio šaltinio

en: NSS security system could not be initialized
lt: Nepavyko inicijuoti NSS saugumo sistemos

en: no suitable smartcard driver could be found
lt: nepavyko rasti tinkamos lustinės kortelės tvarkyklės

en: smartcard driver '%s' could not be loaded
lt: nepavyko įkelti lustinės kortelės tvarkyklės „%s“

en: could not watch for incoming card events - %s
lt: nepavyko stebėti gaunamų kortelės įvykių – %s

en: encountered unexpected error while waiting for smartcard events
lt: laukiant lustinės kortelės įvykių aptikta netikėta klaida
