cinnamon-settings-daemon - en to pl translation catalogue (162 entries)

en: Screen reader not found.
pl: Nie odnaleziono czytnika ekranu.

en: Please install the 'orca' package.
pl: Prosimy zainstalować pakiet 'orca'.

en: Open accessibility settings
pl: Otwórz ustawienia ułatwień dostępu.

en: Unable to mount %s
pl: Nie można zamontować %s.

en: Unable to open a folder for %s
pl: Nie można otworzyć katalogu dla %s.

en: Ask what to do
pl: Zapytaj co zrobić

en: Do Nothing
pl: Nic nie rób

en: Open Folder
pl: Otwórz Katalog

en: Unable to eject %p
pl: Nie można wysunąć %p

en: Unable to unmount %p
pl: Nie można odmontować %p

en: You have just inserted an Audio CD.
pl: Włożono płytę CD Audio.

en: You have just inserted an Audio DVD.
pl: Włożono dźwiękową płytę DVD.

en: You have just inserted a Video DVD.
pl: Włożono płytę Video DVD.

en: You have just inserted a Video CD.
pl: Włożono płytę Video CD.

en: You have just inserted a Super Video CD.
pl: Włożono płytę Super Video CD.

en: You have just inserted a blank CD.
pl: Włożono pustą płytę CD.

en: You have just inserted a blank DVD.
pl: Włożono pustą płytę DVD.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
pl: Włożono pustą płytę Blu-Ray.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
pl: Włożono pustą płytę HD DVD.

en: You have just inserted a Photo CD.
pl: Włożono płytę Photo CD

en: You have just inserted a Picture CD.
pl: Włożono płytę Picture CD.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
pl: Włożono nośnik ze zdjęciami cyfrowymi.

en: You have just inserted a digital audio player.
pl: Włożono cyfrowy odtwarzacz dźwięku.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
pl: Włożono nośnik z oprogramowaniem, które ma być uruchamiane automatycznie.

en: You have just inserted a medium.
pl: Podłączono nośnik.

en: Choose what application to launch.
pl: Wybierz program do uruchomienia.

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
pl: Wybierz jak otwierać „%s” i czy wykonywać tę czynność dla innych nośników typu „%s” w przyszłości.

en: _Always perform this action
pl: _Zawsze wykonuj tę czynność

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Ok
pl: _OK

en: _Eject
pl: _Wysuń

en: _Unmount
pl: _Odmontuj

en: Color
pl: Kolor

en: Recalibrate now
pl: Skalibruj ponownie

en: Recalibration required
pl: Wymagana ponowna kalibracja.

en: The display '%s' should be recalibrated soon.
pl: Ekran „%s” powinien niedługo zostać ponownie skalibrowany.

en: The printer '%s' should be recalibrated soon.
pl: Drukarka „%s” powinna niedługo zostać ponownie skalibrowana.

en: Cinnamon Settings Daemon Color Plugin
pl: Wtyczka koloru usługi ustawień środowiska Cinnamon

en: Color calibration device added
pl: Dodano urządzenie do kalibracji kolorów

en: Color calibration device removed
pl: Usunięto urządzenie do kalibracji kolorów

en: Low Disk Space on "%s"
pl: Mało miejsca na dysku "%s"

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
pl: Na dysuk „%s” dostępnych jest tylko %s wolnej przestrzeni. Możesz zwolnić trochę miejsca poprzez opróżnienie kosza.

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
pl: Na dysku „%s” dostępne jest tylko %s dostępnej przestrzeni.

en: Low Disk Space
pl: Mało miejsca na dysku

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
pl: Na tym komputerze dostępnych jest tylko %s  wolnej przestrzeni. Możesz zwolnić trochę miejsca poprzez opróżnienie kosza.

en: This computer has only %s disk space remaining.
pl: Ten komputer posiada tylko %s wolnego miejsca.

en: Disk space
pl: Miejsce na dysku

en: Examine
pl: Sprawdź

en: Empty Trash
pl: Opróżnij kosz

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Don't show any warnings again for this file system
pl: Nie wyświetlaj ponownie ostrzeżeń dla tego systemu plików.

en: Don't show any warnings again
pl: Nie wyświetlaj ponownie żadnych ostrzeżeń.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
pl: Można zwolnić trochę miejsca poprzez opróżnienie kosza, usunięcie nieużywanych programów, albo plików lub przeniesienie plików na inny dysk lub partycję.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
pl: Można zwolnić trochę miejsca poprzez opróżnienie kosza, usunięcie nieużywanych programów, albo plików lub przeniesienie plików na inny dysk lub partycję.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
pl: Można zwolnić trochę miejsca poprzez opróżnienie kosza, usunięcie nieużywanych programów, albo plików lub przeniesienie plików na dysk zewnętrzny.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
pl: Można zwolnić trochę miejsca poprzez opróżnienie kosza, usunięcie nieużywanych programów albo plików lub przeniesienie plików na inny dysk lub partycję.

en: Examine...
pl: Sprawdź...

en: Eject
pl: Wysuń

en: Enabled
pl: Włączone

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Unavailable
pl: Niedostępne

en: Rotation Locked
pl: Obrót zablokowany

en: Rotation Allowed
pl: Obrót dozwolony

en: UPS Discharging
pl: Rozładowywanie urządzenia UPS

en: %s of UPS backup power remaining
pl: Pozostało %s zasilania z zapasowego urządzenia UPS

en: Power
pl: Zasilanie

en: Battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora

en: Laptop battery low
pl: Niski poziom naładowania baterii.

en: Approximately %s remaining (%.0f%%)
pl: Pozostało około %s (%.0f%%)

en: UPS low
pl: Niski poziom naładowania urządzenia UPS

en: Approximately %s of remaining UPS backup power (%.0f%%)
pl: Pozostało około %s do rozładowania urządzenia UPS (%.0f%%)

en: Mouse battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora myszy.

en: Wireless mouse is low in power
pl: Niski poziom naładowania akumulatora myszy bezprzewodowej.

en: Keyboard battery low
pl: Niski poziom naładowania baterii klawiatury.

en: Wireless keyboard is low in power
pl: Klawiatura bezprzewodowa ma niski poziom naładowania akumulatora

en: PDA battery low
pl: Akumulator urządzenia PDA ma niski poziom naładowania

en: PDA is low in power (%.0f%%)
pl: Urządzenie PDA ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Cell phone battery low
pl: Niski poziom naładowania baterii telefonu.

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
pl: Telefon ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Media player battery low
pl: Niski poziom naładowania baterii odtwarzacza multimediów.

en: Media player is low in power (%.0f%%)
pl: Odtwarzacz multimediów ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Tablet battery low
pl: Niski poziom naładowania baterii tabletu.

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
pl: Tablet ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Attached computer battery low
pl: Niski poziom naładowania baterii podłączonego komputera.

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
pl: Komputer podłączony do komputera ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Battery is low
pl: Niski poziom naładowania baterii

en: Battery critically low
pl: Krytycznie niski poziom naładowania baterii

en: Laptop battery critically low
pl: Krytycznie niski poziom naładowania baterii laptopa

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
pl: Proszę podłączyć zasilacz do komputera, aby uniknąć utraty danych.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
pl: Komputer zostanie niedługo uśpiony, jeśli nie zostanie podłączone zasilanie sieciowe.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
pl: Komputer zostanie niedługo zahibernowany, jeśli nie zostanie podłączone zasilanie sieciowe.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
pl: Komputer zostanie niedługo wyłączony, jeśli nie zostanie podłączone zasilanie sieciowe.

en: UPS critically low
pl: Poziom naładowania urządzenia UPS krytycznie niski

en: Approximately %s of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
pl: Pozostało około %s do rozładowania urządzenia UPS (%.0f%%). Proszę przywrócić zasilanie komputera, aby uniknąć utraty danych.

en: Wireless mouse is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Mysz bezprzewodowa ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Wireless keyboard is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Klawiatura bezprzewodowa ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Urządzenie PDA ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Telefon ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Odtwarzacz multimediów ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Tablet ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
pl: Podłączony komputer ma bardzo niski poziom naładowania (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Battery is critically low
pl: Poziom akumulatora jest krytycznie niski

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
pl: Naładowanie akumulatora jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie <b>wyłączony</b>, gdy akumulator zostanie kompletnie rozładowany.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.
    <b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
pl: Naładowanie akumulatora jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie przełączony w tryb uśpienia.
    <br><b>UWAGA:</b> niewielka ilość prądu jest potrzebna do działania komputera w trybie uśpienia.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
pl: Naładowanie akumulatora jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie przełączony w tryb hibernacji.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
pl: Naładowanie akumulatora jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie wyłączony.

en: UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
pl: Poziom naładowania urządzenia UPS jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie <b>wyłączony</b>, gdy UPS zostanie rozładowany całkowicie.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
pl: Naładowanie urządzenia UPS jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie przełączony w tryb hibernacji.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
pl: Naładowanie urządzenia UPS jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie wyłączony.

en: Lid has been opened
pl: Pokrywa została otwarta

en: Lid has been closed
pl: Pokrywa została zamknięta

en: Unknown time
pl: Nieznany czas

en: %i minute | %i minutes
pl[0]: %i minuta
pl[1]: %i minuty
pl[2]: %i minut

en: %i hour | %i hours
pl[0]: %i godzina
pl[1]: %i godziny
pl[2]: %i godzin

en: hour | hours
pl[0]: godzina
pl[1]: godziny
pl[2]: godzin

en: minute | minutes
pl[0]: minuta
pl[1]: minuty
pl[2]: minut

en: Configuring new printer
pl: Konfigurowanie nowej drukarki

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Missing printer driver
pl: Brak sterownika drukarki

en: No printer driver for %s.
pl: Brak sterownika dla drukarki %s.

en: No driver for this printer.
pl: Brak sterownika dla tej drukarki.

en: Printers
pl: Drukarki

en: Printer '%s' is low on toner.
pl: W drukarce „%s” kończy się toner.

en: Printer '%s' has no toner left.
pl: W drukarce „%s” skończył się toner.

en: Printer '%s' may not be connected.
pl: Drukarka "%s" nie jest podłączona.

en: The cover is open on printer '%s'.
pl: Pokrywa drukarki "%s" jest otwarta.

en: There is a missing print filter for printer '%s'.
pl: Brak filtru drukowania dla drukarki "%s".

en: The door is open on printer '%s'.
pl: Drzwiczki drukarki "%s" są otwarte.

en: Printer '%s' is low on a marker supply.
pl: Drukarka "%s" posiada mało atramentu.

en: Printer '%s' is out of a marker supply.
pl: Drukarka "%s" nie posiada atramentu.

en: Printer '%s' is low on paper.
pl: Drukarka "%s" ma mało papieru.

en: Printer '%s' is out of paper.
pl: Drukarka "%s" nie ma papieru.

en: Printer '%s' is currently off-line.
pl: Drukarka "%s" jest obecnie offline.

en: There is a problem on printer '%s'.
pl: Wystąpił problem drukarki "%s".

en: Toner low
pl: Mało tonera

en: Toner empty
pl: Brak tonera

en: Not connected?
pl: Nie podłączono?

en: Cover open
pl: Otwarta pokrywa

en: Printer configuration error
pl: Błąd konfiguracji drukarki

en: Door open
pl: Otwarte drzwiczki

en: Marker supply low
pl: Mało atramentu

en: Out of a marker supply
pl: Brak atramentu

en: Paper low
pl: Mało papieru

en: Out of paper
pl: Brak papieru

en: Printer off-line
pl: Drukarka jest offline

en: Printer error
pl: Błąd drukarki

en: Printer added
pl: Dodano drukarkę

en: Printing stopped
pl: Drukowanie zatrzymane

en: '%s' on %s
pl: „%s” w %s

en: Printing canceled
pl: Drukowanie anulowane

en: Printing aborted
pl: Drukowanie przerwane

en: Printing completed
pl: Drukowanie ukończone

en: Printing
pl: Drukowanie

en: Printer report
pl: Zgłoszenie drukarki

en: Printer warning
pl: Ostrzeżenie drukarki

en: Printer '%s': '%s'.
pl: Drukarka "%s": "%s".

en: received error or hang up from event source
pl: odebrano błąd lub rozłączenie ze źródła zdarzeń

en: NSS security system could not be initialized
pl: Nie można zainicjować systemu bezpieczeństwa NSS

en: no suitable smartcard driver could be found
pl: Nie odnaleziono odpowiedniego sterownika kart smartcard

en: smartcard driver '%s' could not be loaded
pl: nie można wczytać sterownika kart smartcard „%s”

en: could not watch for incoming card events - %s
pl: Nie można obserwować przychodzących zdarzeń dla kart - %s

en: encountered unexpected error while waiting for smartcard events
pl: Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas oczekiwania na zdarzenia kart smartcard
