linuxmint - en to aa translation catalogue (21 entries)

en: Unknown
aa: Iginnoh

en: Home
aa: Dabqi

en: File System
aa: Siirâ Kiba

en: Search
aa: Goranto

en: Name:
aa: Migaaqa:

en: Browse
aa: Fokkaq

en: Directory Properties
aa: Tolsissoh Ikwa

en: Main Menu
aa: Firsiinoh Oyti

en: Close
aa: Alif

en: Cut
aa: Irgiq

en: Copy
aa: Korraaqis

en: Paste
aa: Xakab

en: Delete
aa: Dug

en: Add
aa: Osis

en: Edit
aa: Oysoroc

en: Application
aa: Abnisso

en: Confirm
aa: Diggos

en: No
aa: Maleey

en: Yes
aa: Yeey

en: OK
aa: Hayya

en: Remove
aa: Kal
