linuxmint - en to et translation catalogue (1759 entries)

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Failed to launch '%s'
et: Tõrge '%s' käivitamisel

en: Home
et: Kodu

en: File System
et: Failisüsteem

en: Search
et: Otsi

en: Print version
et: Trükiversioon

en: GNOME Online Accounts is a service which runs in the background and which you can authorize to access your online accounts. Applications can then use this service to interact with your online accounts.
et: GNOME Online Accounts on taustal töötav teenus, mida on võimalik volitada Sinu võrgukontodele ligi pääsema. Nii on võimalik rakendustel selle teenuse kaudu sinu võrgukontodega suhelda.

en: The following accounts are supported in Cinnamon:
et: Cinnamonis on toetatud järgmised kontod:

en: Allows Nemo to connect to Google Drive
et: Võimaldab Nemol ühenduda Google Drivega

en: Allows Nemo to connect to an OwnCloud server
et: Võimaldab Nemol ühenduda OwnCloudi serveriga

en: The following accounts are supported in GNOME applications:
et: GNOME rakendustes on toetatud järgmised kontod:

note: Display name                         ID              Show it? Always False to start              Icon menu@cinnamon.org->settings-schema.json->panel-appear->title printers@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description
en: Appearance
et: Välimus

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Color
et: Värvid

en: In mixed mode most applications are light. Some desktop elements are dark to create contrast.
et: Segarežiimis on enamik rakendusi heledad. Mõned töölauaelemendid on kontrasti loomiseks tumedad.

en: Mixed
et: Sega

en: Dark
et: Tume

en: Light
et: Hele

en: Advanced settings...
et: Täpsemad seaded...

en: Style
et: Stiil

en: Launcher Properties
et: Käivitaja omadused

en: Name:
et: Nimi:

en: Command:
et: Käsklus:

en: Comment:
et: Kommentaar:

en: Browse
et: Sirvi

en: Launch in Terminal?
et: Käivitamine terminalis?

en: Use dedicated GPU if available
et: Kasuta spetsiaalset GPU-d, kui see on saadaval

en: Directory Properties
et: Kataloogi omadused

en: Main Menu
et: Põhimenüü

en: Restore System Configuration
et: Süsteemi sätete taastamine

en: Restore the default menu layout
et: Taasta vaikimisi menüüpaigutus

en: Close
et: Sulge

en: _New Menu
et: _Uus menüü

en: Ne_w Item
et: _Uus kirje

en: Cut
et: Lõika

en: Copy
et: Kopeeri

en: Paste
et: Aseta

en: Delete
et: Kustuta

en: Properties
et: Omadused

en: Edit Desktop File
et: Redigeeri töölaua faili

en: Add
et: Lisa

en: Edit
et: Redigeeri

en: Add/Edit Launcher
et: Lisa/muuda käivitajat

en: Type:
et: Liik:

en: Title:
et: Tiitel:

en: Program:
et: Programm:

en: Icon Name
et: Ikooni nimi

en: Application
et: Rakendus

en: Custom Application
et: Kohandatud rakendus

en: Execution of '%s' failed:
et: '%s' käivitamine nurjus:

en: Are you sure you want to remove '%s'?
et: Kas tahad kindlasti '%s' eemaldada?

en: Remove '%s'
et: Eemalda '%s'

en: About...
et: Teave...

en: Configure...
et: Seadista...

en: This applet does not support panels of that type. This can cause visual glitches in the panel.
et: See rakend ei toeta seda liiki paneele. See võib põhjustada vigu paneelide väljanägemises.

en: Would you like to continue using it anyway, remove it from the panel, or try to move it to a different panel?
et: Kas tahad sellest hoolimata seda edasi kasutada, eemaldada selle paneelilt või proovida tõsta selle mõnele teisele paneelile?

en: Leave it
et: Las jääda

en: Remove it
et: Eemalda

en: Move to another panel
et: Liiguta teisele paneelile

en: A suitable panel could not be found. The applet has been removed instead.
et: Sobivat paneeli ei leitud. Rakend eemaldati selle asemel.

en: Certain applets do not allow multiple instances or were at their max number of instances so were not copied
et: Teatud rakendeid ei saa lisada mitu korda või oli nende maksimaalne arv juba käes, seetõttu midagi ei kopeeritud

en: Show Text
et: Teksti näidatakse

en: Hide Text
et: Tekst on peidetud

en: Remove this desklet
et: Eemalda see töölauavidin

en: Are you sure you want to remove workspace "%s"?
et: Kas soovid eemaldada tööala "%s"?

en: Initializing
et: Lähtestamine

en: Loaded
et: Laaditud

en: Error
et: Tõrge

en: Out of date
et: Pole värske

en: Not compatible with Wayland
et: Ei ühildu Waylandiga

en: Invalid overview options: Incorrect number of corners
et: Vigased ülevaate valikud: Vale nurkade arv

en: Execution time (ms):
et: Käivituse aeg (ms):

en: Loaded successfully
et: Laadimine õnnestus

en: Check your video drivers
et: Kontrolli videodraivereid

en: Your system is currently running without video hardware acceleration.
et: Sinu süsteem ei kasuta praegu riistvaralist videokiirendit.

en: You may experience poor performance and high CPU usage.
et: Arvuti võib seetõttu olla aeglane ja minna kuumaks.

en: Launch Driver Manager
et: Käivita draiverite haldur

en: Problems during Cinnamon startup
et: Tekkisid probleemid Cinnamon-i käivitamisega

en: Cinnamon started successfully, but one or more applets, desklets or extensions failed to load.
et: Cinnamon alustas edukalt, kuid ühe või mitme rakendi, töölauavidina  või laienduse laadimine ei õnnestunud.

en: Check your system log and the Cinnamon LookingGlass log for any issues.
et: Probleemi kohta vaata infot süsteemi logis ja Cinnamoni LookingGlassi logist.

en: You can disable the offending extension(s) in Cinnamon Settings to prevent this message from recurring.
et: Sa võid korduvate teadete vältimiseks keelata tüütu(d) laiendi(d) Cinnamoni sätetest.

en: Please contact the developer.
et: Palun võta ühendust arendajaga.

en: Workspace
et: Töötsoon

en: Restarting Cinnamon...
et: Cinnamoni taaskäivitamine...

en: System Information
et: Süsteemi info

en: Confirm
et: Kinnita

en: No
et: Ei

en: Yes
et: Jah

en: OK
et: Olgu

en: Mirrored Displays
et: Peegeldavad ekraanid

en: Select position of new panel. Esc to cancel.
et: Määra uuele paneelile asukoht. Esc katkestab.

en: Select new position of panel. Esc to cancel.
et: Määra paneelile uus asukoht. Esc katkestab.

en: You don't have any panels added.
    Do you want to open panel settings?
et: Sul pole ühtegi paneeli lisatud.
    Kas soovid avada paneeli sätted?

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->title
en: Panel settings
et: Paneeli sätted

en: Applets
et: Rakendid

en: Panel edit mode
et: Paneeli muutmisrežiim

en: Move
et: Liiguta

en: Remove
et: Eemalda

en: Are you sure you want to remove this panel?
et: Kas olete kindel, et soovite selle paneeli eemaldada?

en: Add a new panel
et: Lisa uus paneel

en: Troubleshoot
et: Tõrkeotsing

en: Restart Cinnamon
et: Taaskäivita Cinnamon

en: Looking Glass
et: Luup

en: Restore all settings to default
et: Lähtesta kõik seaded

en: Are you sure you want to restore all settings to default?
et: Kas soovid kõik seaded lähtestada?

note: i18n for menu item set up larger components.
en: System Settings
et: Süsteemi seaded

en: Retry
et: Proovi uuesti

en: %s (%s) has just been stopped.
et: %s (%s) just peatati.

en: Device %s can be turned off, if necessary.
et: Seadme %s saab välja lülitada, kui vaja.

en: Device %s is busy, please wait.
et: Seade %s on hõivatud, palun oota.

en: Do not disconnect or data loss may occur.
et: Ära eemalda seadet, muidu võivad andmed kaduda.

en: Unable to stop the drive %s (%s)
et: Ketast %s (%s) ei saa peatada

en: %s (%s) can be safely unplugged.
et: Seadme %s (%s) eemaldamine on nüüd turvaline.

en: Device %s can be removed.
et: Seadme %s võib nüüd eemaldada.

en: %s (%s) has just been ejected.
et: Seade %s (%s) just väljutati.

en: Do not remove or data loss may occur.
et: Ära eemalda, et andmed ei läheks kaotsi.

en: Unable to eject the drive %s (%s)
et: Ketast %s (%s) ei saa väljutada

en: Successfully unmounted %s (%s)
et: %s (%s) edukalt lahti ühendatud

en: Failed to unmount %s (%s)
et: %s lahtihaakimine nurjus (%s)

en: Connect to...
et: Ühenda...

en: Enter a command
et: Sisestage käsk

en: Press ESC to close
et: Sulgemiseks vajutage ESC

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: Mi_nimize
et: Mi_nimeeri

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: Unma_ximize
et: Taasta s_uurus

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: Ma_ximize
et: Ma_ksimeeri

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: _Move
et: _Liiguta

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: _Resize
et: _Vähenda

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: Move Titlebar Onscreen
et: Liiguta tiitliriba ekraanile

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: Always on _Top
et: Alati _pealmine

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: _Always on Visible Workspace
et: _Alati nähtaval tööruumil

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: _Only on This Workspace
et: _Ainult sellel tööalal

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: Move to Another _Workspace
et: Liikuge teise _tööruumi

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: _Close
et: _Sulge

en: No open windows
et: Avatud aknad puuduvad

en: Restore
et: Taasta

en: Minimize
et: Minimeeri

en: Maximize
et: Maksimeeri

en: Move to left workspace
et: Tõsta vasakpoolsele tööalale

en: Move to right workspace
et: Tõsta parempoolsele tööalale

en: Visible on all workspaces
et: Nähtav kõikidel tööaladel

en: Move to a new workspace
et: Liiguta uuele tööalale

en: Move to monitor %d
et: Liiguta ekraanile %d

en: Only on this workspace
et: Ainult sellel töölaual

en: Unmaximize
et: Taasta

note: a11y@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Accessibility
et: Hõlbustused

en: Zoom
et: Suurenda

en: Screen Reader
et: Ekraanilugeja

en: Screen Keyboard
et: Ekraaniklaviatuur

en: Sticky Keys
et: Kleepuvad klahvid

en: Slow Keys
et: Aeglased klahvid

en: Bounce Keys
et: Põrkeklahvid

en: Mouse Keys
et: Hiireklahvid

note: Secondary click
en: Simulated secondary click
et: Simuleeritud paremklõps

note: Hover Click
en: Hover click
et: Osutamisel klõps

en: Universal Access Settings
et: Universaalse ligipääsu sätted

en: High Contrast
et: Kõrge kontrast

en: Large Text
et: Suur kiri

note: Translators: This is the date which appears in the calendar applet, as a tooltip and as a title header inside the applet. The format uses the strftime syntax. %A, %B %-e, %Y is the American Date format (Saturday, January 4, 2020): %A is the name of the day, %B is the name of the month %-e is the non
en: %A, %B %-e, %Y
et: %A, %-e. %B %Y

en: Date and Time Settings
et: Kuupäeva ja kellaaja seaded

en: Starting in a few minutes
et: Algab mõne minuti pärast

en: Starting in %d minutes
et: Algab %d minuti pärast

en: This evening
et: Sellel õhtul

en: Starting later today
et: Algab täna hiljem

en: In %d hour | In %d hours
et[0]: %d tunni pärast
et[1]: %d tunni pärast

en: No Events
et: Sündmusi pole

en: In progress
et: Teoksil

en: All day
et: Terve päev

en: Today
et: Täna

note: Scale cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->click-action->options cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click-action->options
en: Show the desktop
et: Töölaua näitamine

note: cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->click-action->options cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click-action->options
en: Show the desklets
et: Näita vidinaid

note: ["WORKSPACE_UP", _("Switch to the workspace above"), "none", ""], ["WORKSPACE_DOWN", _("Switch to the workspace below"), "none", ""], cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->click-action->options cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click-action->options
en: Show the workspace selector (Expo)
et: Näita tööruumi valijat (Ekspo)

note: cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->click-action->options cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click-action->options
en: Show the window selector (Scale)
et: Näita akna valijat (skaala)

note: favorites@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Favorites
et: Lemmikud

en: Move to the other monitor
et: Liiguta teisele ekraanile

en: Move to monitor
et: Liiguta ekraanile

en: Move to another workspace
et: Tõsta teisele tööalale

en: Applet preferences
et: Rakenduste eelistused

note: grouped-window-list@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Grouped window list
et: Grupeeritud akende nimekiri

en: Places
et: Asukohad

en: Recent
et: Hiljutine

en: Run with dedicated GPU
et: Käita spetsiaalse GPU-ga

en: Unpin from Panel
et: Eemalda paneelilt

en: Pin to Panel
et: Kinnita paneelile

en: Remove from Autostart
et: Eemalda automaatne käivitamine

en: Add to Autostart
et: Tee automaatselt käivitatavaks

en: Create Shortcut
et: Loo otsetee

en: Restore to full opacity
et: Taasta täielik läbipaistmatus

en: Close others
et: Sulge teised

en: Close all
et: Sulge kõik

en: Power management
et: Toitehaldus

en: Power management: inhibited
et: Toitehaldus: pärsitud

en: Power management: active
et: Toitehaldus: aktiivne

en: Power management is already inhibited by another program
et: Toitehaldus on juba pärsitud teise programmi poolt

en: Power management: inhibited by another program
et: Toitehaldus: pärsitud teise programmi poolt

en: Apps inhibiting power management:
et: Rakendused, mis takistavad uinumist:

en: Inhibit applet
et: Ärkveloleku rakend

note: notifications@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Notifications
et: Teavitused

en: Show Keyboard Layout
et: Näita klaviatuuri paigutust

en: Show Character Table
et: Näita sümbolite tabelit

en: Keyboard Settings
et: Klaviatuurisätted

en: Add to panel
et: Lisa paneelile

en: Add to desktop
et: Lisa töölauale

en: Remove from favorites
et: Eemalda lemmikutest

en: Add to favorites
et: Lisa lemmikutesse

en: Uninstall
et: Eemalda

en: This file is no longer available
et: See fail pole enam saadaval

en: Open with
et: Ava koos

en: Other application...
et: Muu rakendus...

note: menu@cinnamon.org->metadata.json->name menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu->title sound@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description network@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description
en: Menu
et: Menüü

en: Edit menu
et: Redigeeri menüüd

en: Recent Files
et: Hiljutised failid

en: Clear list
et: Puhasta nimekiri

en: Clear all recent documents
et: Puhasta kõik hiljutised dokumendid

en: No recent documents
et: Hiljutisi dokumente pole

en: All Applications
et: Kõik rakendused

en: Lock screen
et: Lukusta ekraan

en: Lock the screen
et: Ekraani lukustamine

en: Logout
et: Väljalogimine

en: Leave the session
et: Lahku sessioonilt

en: Quit
et: Välju

en: Shut down the computer
et: Lülita arvuti välja

en: <unknown>
et: <tundmatu>

note: Translators: this indicates that wireless or wwan is disabled by hardware killswitch
en: disabled
et: keelatud

note: Translators: this is for network devices that are physically present but are not under NetworkManager's control (and thus cannot be used in the menu)
en: unmanaged
et: mittejuhitav

en: disconnecting...
et: ühenduse katkestamine...

en: connecting...
et: ühendamine...

note: Translators: this is for network connections that require some kind of key or password
en: authentication required
et: autentimine on vajalik

note: Translators: this is for devices that require some kind of firmware or kernel module, which is missing
en: firmware missing
et: puudub püsivara

note: Translators: this is for wired network devices that are physically disconnected
en: cable unplugged
et: kaabel pole ühendatud

note: Translators: this is for a network device that cannot be activated (for example it is disabled by rfkill, or it has no coverage
en: unavailable
et: pole saadaval

en: connection failed
et: tõrge ühendumisel

en: More
et: Lisaks

note: Translators: this is the indication that a connection for another logged in user is active, and we cannot access its settings (including the name)
en: Connected (private)
et: Ühendatud (privaatne)

en: Auto Ethernet
et: Automaatne Ethernet

en: Auto broadband
et: Automaatne lairibaühendus

en: Auto dial-up
et: Automaatne sissehelistamine

note: Translators: this the automatic wireless connection name (including the network name)
en: Auto %s
et: Automaatne %s

en: Auto bluetooth
et: Automaatne bluetooth

en: Auto wireless
et: Automaatne traadita

note: network@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Network Manager
et: Võrguhaldur

en: Enable networking
et: Võrguhalduse lubamine

en: Wired
et: Traadiga

en: Wireless
et: Traadita

en: Mobile broadband
et: Mobiiliühendus

en: VPN Connections
et: VPN-ühendused

en: Network Settings
et: Võrgusätted

en: Network Connections
et: Võrguühendused

en: Connection failed
et: Ühendumine nurjus

en: Activation of network connection failed
et: Võrguühenduse aktiveerimine nurjus

en: Networking is disabled
et: Võrguühendused on keelatud

en: No connection
et: Ühendus puudub

en: Connecting to the cellular network...
et: Ühendumine mobiilsidevõrku...

en: Connecting to the wireless network...
et: Ühendumine traadita võrku...

en: Connecting to the wired network...
et: Ühendumine juhtmega võrku...

en: Connecting to the VPN...
et: Ühendumine VPN-võrku...

en: Connecting to the network...
et: Ühendumine võrku...

en: Connected to the wireless network
et: Ühendatud traadita võrku

en: Wireless connection
et: Traadita ühendus

en: (Limited connectivity)
et: (Piiratud ühenduvus)

en: Connected to the wired network
et: Ühendatud juhtmega võrku

en: Connected to the cellular network
et: Ühendatud mobiilsidevõrku

en: Connected to the VPN
et: Ühendatud VPN-võrku

en: Connected to the network
et: Ühendatud võrku

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->keyClear->description
en: Clear notifications
et: Puhasta teavitused

en: Notification Settings
et: Teavituste sätted

en: No notifications
et: Teavitused puuduvad

en: %d notification | %d notifications
et[0]: %d teavitus
et[1]: %d teavitust

en: just now
et: just praegu

en: %d second ago | %d seconds ago
et[0]: %d sekund tagasi
et[1]: %d sekundit tagasi

en: %d minute ago | %d minutes ago
et[0]: %d minut tagasi
et[1]: %d minutit tagasi

en: Click to toggle the on-screen keyboard
et: Klõpsa ekraaniklaviatuuri sisse- ja väljalülitamiseks

en: Click to enable the on-screen keyboard
et: Klõpsa ekraaniklaviatuuri lubamiseks

en: Launch
et: Käivita

note: panel-launchers@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Panel launchers
et: Paneeli käivitajad

en: Battery full
et: Aku on täis

en: Battery almost full
et: Aku on peaaegu täis

en: Battery good
et: Aku on hea

en: Low battery
et: Aku täituvus on madal

en: Critically low battery
et: Aku täituvus on kriitiliselt madal

en: AC adapter
et: Vooluadapter

en: Laptop battery
et: Sülearvuti aku

en: Monitor
et: Kuvar

en: Mouse
et: Hiir

note: keyboard@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Keyboard
et: Klaviatuur

en: PDA
et: Pihuarvuti

en: Cell phone
et: Mobiiltelefon

en: Media player
et: Meediaesitaja

en: Tablet
et: Tahvelarvuti

en: Computer
et: Arvuti

en: Brightness
et: Heledus

en: Keyboard backlight
et: Klaviatuuri taustavalgus

en: Power Settings
et: Toiteseadistused

en: Charging
et: Laadimine

en: Charging - %d hour until fully charged | Charging - %d hours until fully charged
et[0]: Laadimine - %d tund täitumiseni
et[1]: Laadimine - %d tundi täitumiseni

note: Translators: this is a time string, as in "%d hours %d minutes remaining"
en: Charging - %d %s %d %s until fully charged
et: Laadimine - %d %s %d %s täitumiseni

en: hour | hours
et[0]: tund
et[1]: tundi

en: minute | minutes
et[0]: minut
et[1]: minutit

en: Charging - %d minute until fully charged | Charging - %d minutes until fully charged
et[0]: Laadimine - %d minut täitumiseni
et[1]: Laadimine - %d minutit täitumiseni

en: Fully charged
et: Täis laetud

en: Using battery power
et: Akutoitel

en: Using battery power - %d hour remaining | Using battery power - %d hours remaining
et[0]: Akutoitel - %d tund jäänud
et[1]: Akutoitel - %d tundi jäänud

note: Translators: this is a time string, as in "%d hours %d minutes remaining"
en: Using battery power - %d %s %d %s remaining
et: Akutoitel - %d %s %d %s jäänud

en: Using battery power - %d minute remaining | Using battery power - %d minutes remaining
et[0]: Akutoitel - %d minut jäänud
et[1]: Akutoitel - %d minutit jäänud

note: Label                              Executable Icon                     Category          Keywords for filter printers@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Printers
et: Printerid

en: Cancel all jobs
et: Tühista kõik tööd

en: '%s' on %s
et: '%s' kohas %s

en: Send to front
et: Saada esimeseks

note: recent@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Recent documents
et: Viimati kasutatud dokumendid

note: removable-drives@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Removable drives
et: Irdseadmed

en: Open file manager
et: Failihalduri avamine

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->launcher-animation- effect->options scale@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Scale
et: Skaleerimine

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description favorites@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description
en: Settings
et: Sätted

en: Hi there!
et: Tere!

en: YOU PRESSED THE BUTTON!!!
et: SA VAJUTASID NUPPU!!!

en: YOU USED THE HOTKEY!!!
et: SA KASUTASID KIIRKLAHVI!!!

en: Click to show the desktop or middle-click to show the desklets
et: Tee töö laua nägemiseks klõps ja töölaua vahendite nägemiseks keskmise klahvi klõps

en: Show Desklets
et: Töölauarakendite näitamine

en: Click to pause the slideshow
et: Klõpsa slaidiesituse peatamiseks

en: Click to resume the slideshow
et: Klõpsa slaidiesituse jätkamiseks

en: The slideshow is disabled
et: Slaidiesitus on keelatud

en: Slideshow
et: Slaidiesitus

en: Next Background
et: Järgmine taust

en: Background Settings
et: Tausta sätted

en: Current background:
et: Praegune taust:

en: Playing
et: Praegu mängib

en: Paused
et: Pausitud

en: Stopped
et: Peatatud

en: Unknown Artist
et: Tundmatu esitaja

en: Unknown Album
et: Tundmatu album

en: Unknown Title
et: Tundmatu pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Play
et: Esita

en: Stop
et: Peata

en: Next
et: Järgmine

en: Consecutive Playing
et: Järjestikune esitus

en: No Shuffle
et: Järjekorras

en: Open Player
et: Ava esitaja

en: Quit Player
et: Välju esitajast

en: Pause
et: Paus

en: Repeat Single
et: Korratakse ühte

en: Repeat All
et: Korratakse kõiki

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->shuffle->description
en: Shuffle
et: Juhuesitus

en: Mute output
et: Vaigista väljund

en: Mute input
et: Vaigista sisend

en: Applications
et: Rakendused

en: Output device
et: Väljundseade

en: Microphone
et: Mikrofon

en: Input device
et: Sisendseade

en: Volume
et: Helitugevus

en: Launch player
et: Käivita esitaja

en: Choose player controls
et: Vali esitaja nupud

en: Sound Settings
et: Heli seaded

en: Are you sure you want to delete all items from the trash?
et: Kas soovid kustuta kõik ühikud prügikastist?

en: This operation cannot be undone.
et: Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

note: trash@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Trash
et: Prügikast

en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

en: Open Trash
et: Ava prügikast

en: Lock Screen
et: Lukusta ekraan

en: Switch User
et: Kasutaja vahetamine

en: Log Out...
et: Logi välja...

en: Power Off...
et: Lülita välja...

en: Remove 'Window list'
et: Eemalda 'Akende loend'

en: All windows
et: Kõik aknad

en: Manage workspaces (Expo)
et: Halda tööalasid (Expo)

en: Add a new workspace
et: Lisa uus tööala

en: Remove the current workspace
et: Kustuta praegune tööala

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Normal
et: Normaalne

en: Left
et: Vasak

en: Right
et: Parem

en: Upside-down
et: Tagurpidi

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description xrandr@cinnamon.org->metadata.json->name power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinf
en: Display
et: Kuva

en: Configure display settings...
et: Seadista kuvasätted...

en: Clock
et: Kell

en: Edit launcher
et: Muuda käivitajat

en: Photo Frame
et: Pildiraam

en: Control Center
et: Juhtimiskeskus

en: Users and Groups
et: Kasutajad ja grupid

en: Add or remove users and groups
et: Lisa või eemalda kasutajaid ja gruppe

note: Virtual keyboard
en: Virtual keyboard
et: Virtuaalne klaviatuur

en: Turn on-screen keyboard on or off
et: Ekraaniklaviatuuri sisse või välja lülitamine

en: Valid name
et: Kehtiv nimi

en: The name cannot be empty.
et: Nimi ei tohi olla tühi.

en: Valid executable
et: Korrektne käivitusfail

en: The executable is not valid. It cannot be empty and spaces in the path must be escaped with backslash (\).
et: Käivitatav käsk on vigane. See ei tohi olla tühi ja rajal asuvatele tühikutele peavad eelnema kurakaldkriipsud (\).

en: Cannot create the launcher at this location.  Add to the desktop instead?
et: Sellesse asukohta ei saa käivitajat luua. Kas lisada hoopis töölauale?

en: Choose a command
et: Käsuvalik

en: Would you like to add this launcher to the menu also?  It will be placed in the Other category initially.
et: Kas tahaksid selle käivitaja lisada ka menüüsse? See paigutataks esialgu Muu kategooria alla.

en: Screen Locker
et: Ekraanilukustus

en: Please type an away message for the lock screen
et: Palun sisesta eemaloleku teade lukustatud ekraani jaoks

en: Preferences
et: Eelistused

en: Hardware
et: Riistvara

en: Administration
et: Administreerimine

note: Label                              Module ID                Icon Category      Keywords for filter
en: Network
et: Võrk

en: network, wireless, wifi, ethernet, broadband, internet
et: võrk, traadita, wifi, ethernet, lairiba, internet

en: color, profile, display, printer, output
et: värv, profiil, ekraan, printer, väljund

en: Graphics Tablet
et: Tahvli graafika

en: wacom, digitize, tablet, graphics, calibrate, stylus
et: wacom, digiteerida, tahvelarvuti, graafika, kalibreerida, pliiats

en: printers, laser, inkjet
et: laser-, tindi-,printerid

en: Firewall
et: Tulemüür

en: firewall, block, filter, programs
et: tulemüür, blokk, filter, programmid

en: Languages
et: Keeled

en: language, install, foreign
et: keel, paigaldus, võõrkeel

en: Input Method
et: Sisestusmeetod

en: language, install, foreign, input, method, chinese, korean, japanese, typing
et: keel, paigaldus, install, välismaine, sisend, meetod, hiina, korea, jaapani, kirjutamine

en: Login Window
et: Sisselogimisaken

en: login, lightdm, mdm, gdm, manager, user, password, startup, switch
et: sisselogimine, lightdm, mdm, gdm, haldur, kasutaja, parool, käivitus, alglaadimine, vahetus, vahetamine

en: login, lightdm, manager, settings, editor
et: sisselogimine, lightdm, haldur, seaded, sätted, seadistus, redaktor, muutja

en: Driver Manager
et: Ajuri haldur

en: video, driver, wifi, card, hardware, proprietary, nvidia, radeon, nouveau, fglrx
et: video, draiver, ajur, wifi, kaart, riistvara, raudvara, omanduslik, nvidia, radeon, nouveau, fglrx

en: Nvidia Settings
et: Nvidia sätted

en: video, driver, proprietary, nvidia, settings
et: video, draiver, ajur, omanduslik, nvidia, seaded, sätted, seadistus

en: Software Sources
et: Tarkvaraallikad

en: ppa, repository, package, source, download
et: ppa, hoidla, repositoorium, pakk, lähtekood, allalaadimine

en: Package Management
et: Pakihaldus

en: update, install, repository, package, source, download
et: uuendus, paigaldus, hoidla, pakk, lähtekood, allalaadimine

en: user, users, account, accounts, group, groups, password
et: kasutaja, kasutajad, konto, kontod, grupp, grupid, salasõna

en: bluetooth, dongle, transfer, mobile
et: bluetooth, sinihammas, ülekanne, edastamine, mobiil, telefon

en: Manage Services and Units
et: Teenuste ja ühikute haldamine

en: systemd, units, services, systemctl, init
et: systemd, ühikud, teenused, süsteem, systemctl, init, käivitus

en: Disks
et: Kettad

en: disks, manage, hardware, management, hard, hdd, pendrive, format, erase, test, create, iso, ISO, disk, image
et: kettad, kõvakettad, riistvara, haldus, haldamine, hdd, ssd, mälupulk, pulk, usb, vormindamine, formaatimine, kustutamine, tühjendamine, testimine, loomine, iso, ISO, ketas, tõmmis, kettatõmmis

en: Back to all settings
et: Tagasi kõigi seadete juurde

en: Cancel
et: Katkesta

en: The group name cannot contain upper-case or space characters
et: Grupi nimi ei tohi sisaldada suurtähti ega tühikuid

en: Change Password
et: Muuda parooli

en: New password
et: Uus parool

en: Confirm password
et: Kinnitage parool

en: Generate a password
et: Genereeri parool

en: Your new password needs to be at least 8 characters long
et: Sinu uus parool peab olema vähemalt 8 tähemärki pikk

en: Show password
et: Kuva parool

en: An error occurred. Your password was not changed.
et: Tekkis viga. Sinu parooli ei muudetud.

en: Change
et: Muuda

en: Passwords do not match
et: Paroolid ei kattu

en: Too short
et: Liiga lühike

en: Weak
et: Nõrk

en: Fair
et: Piisav

en: Good
et: Hea

en: Strong
et: Tugev

en: Administrator
et: Administraator

en: The username must consist of only:
        - lower case letters (a-z)
        - numerals (0-9)
        - '.', '-', and '_' characters
et: Kasutajanimi tohib sisaldada ainult:
        - ASCII väiketähti (täpitähed pole lubatud)
        - numbreid (0-9)
        - märke '.', '-' ja '_'

en: Account Type
et: Konto tüüp

en: Full Name
et: Täielik nimi

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Invalid username
et: Vigane kasutajanimi

en: A user with the name '%s' already exists.
et: Kasutaja nimega '%s' on juba olemas.

en: Users
et: Kasutajad

en: Groups
et: Grupid

en: Click to change the picture
et: Klõpsa pildi vahetamiseks

en: Browse for more pictures...
et: Sirvi rohkem pilte...

en: Click to change the name
et: Klõpsa nime vahetamiseks

en: Click to change the password
et: Klõpsa parooli vahetamiseks

en: Click to change the groups
et: Klõpsa gruppide muutmiseks

en: Picture
et: Pilt

note: bool is unused, just a placeholder so object is the same index for settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Name
et: Nimi

en: Password
et: Salasõna

en: Open
et: Ava

en: Images
et: Pildid

en: No password set
et: Parool määramata

en: Set at login
et: Määra sisselogimine

en: This user is currently logged in
et: See kasutaja on praegu sisse logitud

en: The user's home directory is encrypted. To preserve access to the encrypted directory, only the user should change this password.
et: Kasutaja kodukaust on krüpteeritud. Säilitamaks ligipääs krüpteeritud kaustala, tohiks ainult kasutaja ise seda parooli muuta.

en: Are you sure you want to permanently delete %s and all the files associated with this user?
et: Oled sa kindel, et soovid lõplikult kustutada %s ja kõik failid, mis on seotud selle kasutajaga?

en: This group is set as %s's primary group
et: See grupp on määratud kasutaja %s peamiseks grupiks

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
et: Kas sa soovid '%s' jäädavalt kustutada?

en: Group Name
et: Grupi nimi

en: Previous instance
et: Eelmine isend

en: Next instance
et: Järgmine isend

en: More options
et: Rohkem valikuid

en: Import from a file
et: Impordi failist

en: Export to a file
et: Ekspordi faili

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Reload %s
et: Laadi %s uuesti

en: Settings for %s
et: %s sätted

en: Select or enter file to export to
et: Eksporditava faili sisestamine või valimine

en: JSON files
et: JSON-failid

en: Select a JSON file to import
et: Imporditava JSON-faili valimine

en: Cancel Job
et: Katkesta töö

en: Do you really want to cancel this job?
et: Kas tõesti katkestada see töö?

en: Keep Printing
et: Jätka trükkimist

en: Do you really want to cancel all jobs?
et: Kas tõesti katkestada kõik tööd?

en: Cancel All Jobs
et: Katkesta kõik tööd

en: Random
et: Juhuslik

en: Show
et: Näita

en: Item
et: Objekt

en: Select a date
et: Kuupäeva valimine

en: %l:%M:%S %p
et: %H:%M:%S

en: %l:%M %p
et: %H:%M

en: Select a time
et: Vali kellaaeg

en: Hour
et: Tunnid

en: Minute
et: Minutid

en: Second
et: Sekundid

en: This applet is currently enabled
et: See rakend on hetkel lubatud

en: This desklet is currently enabled
et: See töölauavidin on hetkel lubatud

en: This extension is currently enabled
et: See laiendus on hetkel lubatud

en: by %s
et: %s poolt

en: Configure
et: Seadista

en: This is a system applet. It cannot be removed.
et: See on süsteemne rakend ja seda pole võimalik eemaldada.

en: This is a system desklet. It cannot be removed.
et: See on süsteemne töölauarakend ja seda pole võimalik eemaldada.

en: This is a system extension. It cannot be removed.
et: See on süsteemne laiendus ja seda pole võimalik eemaldada.

en: This applet contains function calls that could potentially cause Cinnamon to crash or freeze. If you are experiencing crashes or freezing, please try removing it.
et: See rakend kasutab funktsioone, mis võivad põhjustada Cinnamoni kokkujooksmist või hangumist. Kui need esinevad, proovi rakend eemaldada.

en: This desklet contains function calls that could potentially cause Cinnamon to crash or freeze. If you are experiencing crashes or freezing, please try removing it.
et: See töölauavidin sisaldab funktsioonikutsungeid, mis võivad põhjustada Cinnamoni kokkuvarisemise või külmumise. Kui teil on krahhide-  või  kokkujookseid, proovige see eemaldada.

en: This extension contains function calls that could potentially cause Cinnamon to crash or freeze. If you are experiencing crashes or freezing, please try removing it.
et: See laiendus sisaldab funktsioonikutsungeid, mis võivad põhjustada Cinnamoni kokkuvarisemise või külmumise. Kui teil on krahhide-  või  kokkujookseid, proovige see eemaldada.

en: About
et: Teave

en: Extension %s is not compatible with your version of Cinnamon.
et: %s laiendus ei ole Cinnamoni versiooniga sobiv.

en: There are multiple instances enabled. Are you sure you want to remove all of them?
et: Lubatud on mitu eksemplari. Kas olete kindel, et soovite need kõik eemaldada?

en: Are you sure you want to completely remove %s?
et: Kas soovid %s täielikult kustutada?

en: This will restore the default set of enabled applets. Are you sure you want to do this?
et: See taastab lubatud rakendite vaikekomplekti. Kas soovite kindlasti seda teha?

en: This will restore the default set of enabled desklets. Are you sure you want to do this?
et: See taastab lubatud töölaudade laiendite vaikekomplekti. Kas soovite kindlasti seda teha?

en: This will disable all active extensions. Are you sure you want to do this?
et: See keelab kõik aktiivsed laiendused. Kas soovite kindlasti seda teha?

en: This will remove all actions. Are you sure you want to do this?
et: See eemaldab kõik toimingud. Kas olete kindel, et soovite seda teha?

en: Something went wrong while loading %s. Please make sure you are using the latest version, and then report the issue to its developer.
et: %s laadimisel läks midagi valesti. Veenduge, et kasutate uusimat versiooni, ja seejärel teatage probleemist selle arendajale.

en: Installed
et: Paigalduse olek

en: Install
et: Paigaldamine

en: Update
et: Värskenda

en: Sort by
et: Järjestuse alus

en: Popularity
et: Populaarsus

en: Date
et: Kuupäev

en: Upgradable
et: Uuendatav

en: More info
et: Rohkem infot

en: Refresh
et: Värskendamine

en: Update all
et: Uuenda kõik

en: %d update available | %d updates available
et[0]: Saadaval on %d uuendus
et[1]: Saadaval on %d uuendust

en: No updates available
et: Ühtegi uuendust pole saadaval

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color
et: Klõpsake pilgutil ja seejärel klõpsake selle valimiseks ekraanil suvalisel kohal olevat värvi

en: Click to set a new accelerator key.
et: Klõpsake uue kiirendusklahvi määramiseks.

en: Press Escape or click again to cancel the operation.
et: Loobumiseks vajuta Escape või klõpsa uuesti.

en: Press Backspace to clear the existing keybinding.
et: Vajuta Backspace et tühjendada olemasolev klahvikombinatsioon.

en: unassigned
et: omistamata

en: Pick an accelerator
et: Vali kiirendi

en: Continue
et: Jätka

en: 
    This key combination, '<b>%s</b>' should not be used because it would become impossible to type using this key.
et: 
    Seda klahvikombinatsiooni '<b>%s</b>' ei tohiks kasutada, kuna seda klahvi kasutades oleks võimatu tippida.

en: Please try again using a modifier key such as Control, Alt or Super (Windows key).
et: Palun proovi uuesti modifikaatorklahviga koos nagu nt Control, Alt või Super (Windowsi klahv).

en: Continue only if you are certain this is what you want, otherwise press cancel.
et: Jätka ainult siis, kui oled kindel, et just seda soovid. Muul juhul vajuta loobu.

en: Checking dependencies
et: Sõltuvuste kontrollimine

en: Please install: %s
et: Palun paigalda: %s

en: _Cancel
et: _Katkesta

en: _Open
et: _Ava

en: Sound files
et: Helifailid

en: Downloading images:
et: Kujutiste allalaadimine:

en: An error occurred while trying to access the server. Please try again in a little while.
et: Serveriga ühendumisel esines viga. Palun proovi natukese aja pärast uuesti.

en: Something went wrong with the spices download. Please try refreshing the list again.
et: Allalaadimisel läks midagi valesti. Proovi loendit uuesti värskendada.

en: Refreshing the cache
et: Puhvri värskendamine

en: Installing %s
et: %s paigaldamine

en: An error occurred during the installation of %s. Please report this incident to its developer.
et: %s paigaldamisel tekkis viga. Palun teavita juhtunust rakendi arendajat.

en: Uninstalling %s
et: %s eemaldamine

en: A problem occurred while removing %s.
et: %s eemaldamisel tekkis probleem.

en: 
    
    Details:  %s
et: 
    
    Üksikasjad:  %s

en: Add new entry
et: Uue kirje lisamine

en: Remove selected entry
et: Valitud kirje eemaldamine

en: Edit selected entry
et: Valitud kirje redigeerimine

en: Move selected entry up
et: Valitud kirje liigutamine ülespoole

en: Move selected entry down
et: Valitud kirje liigutamine allapoole

en: Edit entry
et: Kirje muutmine

en: Configure accessibility features
et: Abivahendite seadistamine

en: magnifier, talk, access, zoom, keys, contrast
et: luup, rääkimine, juurdepääs, suum, klahvid, kontrast

en: Visual
et: Vaade

note: Visual Aids
en: Visual Aids
et: Nägemishõlbustused

en: High contrast
et: Kõrge kontrast

en: Large text
et: Suur kiri

en: Screen reader
et: Ekraanilugeja

en: Configure screen reader
et: Ekraanilugeja seadistamine

note: Desktop Zoom
en: Desktop Zoom
et: Töölaua suurendamine

en: Enable zoom
et: Suurenduse lubamine

en: Magnification
et: Suurendusaste

note: Action, Label, Allow phase selection, extra widget type [entry|slider|none], default custom val workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Disabled
et: Keelatud

en: Mouse wheel modifier
et: Hiireratta muuteklahv

en: While this modifier is pressed, mouse scrolling will increase or decrease zoom.
et: Hiire kerimine koos selle muuteklahvi allhoidmisega kasvatab või kahandab suurendusastet.

en: Scroll at screen edges
et: Kerimine ekraani servades

en: Keep cursor centered
et: Kursorit hoitakse keskel

en: Cursor moves with contents
et: Kursor liigub koos sisuga

en: Cursor pushes contents around
et: Kursor liigtab sisu

en: Mouse tracking mode
et: Hiire jälitamise moodus

en: Lens mode
et: Läätse kasutamine

en: Square
et: Ruut

en: Horizontal strip
et: Rõhtriba

en: Vertical strip
et: Püstriba

en: Lens shape
et: Läätse kuju

en: Full screen
et: Täisekraan

en: Top half
et: Ülemine pool

en: Bottom half
et: Alumine pool

en: Left half
et: Vasak pool

en: Right half
et: Parem pool

en: Screen position
et: Ekraani asukoht

en: Enable the on-screen keyboard
et: Ekraaniklaviatuuri lubamine

en: Touch
et: Puudutus

en: Full scale
et: Täiemahuline

en: Scanning
et: Skannimine

note: keyboard@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Keyboard layout
et: Klaviatuuri paigutus

en: At the bottom of the screen
et: Ekraani allosas

en: At the top of the screen
et: Ekraani ülaosas

en: Keyboard position
et: Klaviatuuri asukoht

en: A quarter of the screen
et: Veerand ekraani

en: A third of the screen
et: Kolmandik ekraani

en: Half of the screen
et: Pool ekraani

en: Keyboard size
et: Klaviatuuri suurus

en: Show the keyboard any time something expects input
et: Klaviatuuri näidatakse iga kord kui midagi ootab sisestamist

en: Show keyboard only when the user activates it
et: Klaviatuuri näidatakse ainult selle aktiveerimisel kasutaja poolt

en: Activation mode
et: Aktiveerimise meetod

note: Keyboard indicators
en: Keyboard indicators
et: Klaviatuuri näidikud

en: Use visual indicator on Caps and Num Lock
et: Visuaalse näidiku kasutamine suurtähe- ja numbriluku jaoks

en: Use audio indicator on Caps and Num Lock
et: Helimärguande kasutamine suurtähe- ja numbriluku jaoks

en: Sound to use Caps or Num Lock on
et: Suurtähe- ja numbriluku sisselülitamise heli

en: Sound to use Caps or Num Lock off
et: Suurtähe- ja numbriluku väljalülitamise heli

en: Event feedback (required for typing assistance alerts)
et: Sündmuste tagasiside (vajalik tippimisabilise märguannete jaoks)

en: Enable visual alerts
et: Visuaalmärguannete lubamine

en: Flash the entire monitor
et: Kogu kuvari vilgutamine

en: Flash the active window
et: Aktiivse akna vilgutamine

en: Visual style
et: Visuaalne stiil

en: Enable audio alerts
et: Helimärguannete lubamine

en: Sound to use for window alerts
et: Akna hoiatuste puhul kasutatav heli

en: Typing assistance
et: Tippimisabiline

note: Stickykeys
en: Sticky keys
et: Kleepuvad klahvid

en: Treat a sequence of modifier keys as a combination
et: Käsitlege muutmisklahvide jada kombinatsioonina

en: Disable if two modifiers are pressed together
et: Keela, kui kaks modifikaatorit on kokku surutud

en: Alert when a modifier key is pressed
et: Hoiatus, kui vajutatakse muutmisklahvi

note: Slowkeys
en: Slow keys
et: Aeglased klahvid

en: Put a delay between when a key is pressed and when it is accepted
et: Viivituse lisamine klahvi vajutamise ja vajutuse vastuvõtmise vahele

en: Alert when a key is pressed
et: Märguanne klahvi vajutamisel

en: Alert when a key is accepted
et: Märguanne klahvi vastuvõtmisel

en: Alert when a key is rejected
et: Märguanne vajutuse tagasilükkamisel

en: Acceptance delay
et: Vastuvõtmise viivitus

en: Short
et: Lühike

en: Long
et: Pikk

note: Bouncekeys
en: Bounce keys
et: Põrkeklahvid

en: Ignore fast duplicate keypresses
et: Kiirelt korduvate klahvivajutuste eiramine

note: Mousekeys
en: Mouse keys
et: Hiireklahvid

en: Control the pointer using the keypad
et: Kursori juhtimine klaviatuuri abil

en: Initial delay
et: Algne viivitus

en: Shorter
et: Lühem

en: Longer
et: Pikem

en: Acceleration time
et: Kiirenduse aeg

en: Maximum speed
et: Suurim kiirus

en: Slower
et: Aeglasem

en: Faster
et: Kiirem

en: Trigger a secondary click by holding down the primary button
et: Peamise nupu allhoidmisel tehakse paremklõps

en: Trigger a click when the pointer hovers
et: Kursori peatumisel tehakse hiireklõps

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->delay->description
en: Delay
et: Viivitus

en: Motion threshold
et: Liigutuse lävi

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- size->options window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview- scale->options
en: Small
et: Väike

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- size->options window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview- scale->options
en: Large
et: Suur

en: Manage your actions
et: Hallake oma tegevusi

en: action
et: toiming

en: Actions
et: Tegevused

en: Manage
et: Haldamine

en: Download
et: Allalaadimine

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Installed actions
et: Installitud toimingud

en: Remove all
et: Kõigi eemaldamine

en: Manage Cinnamon applets
et: Cinnamoni rakendite haldamine

en: You can remove specific instances in panel edit mode via the context menu.
et: Konkreetsed eksemplarid saate paneeli redigeerimisrežiimis kontekstimenüü kaudu eemaldada.

en: applet
et: rakend

en: Installed applets
et: Paigaldatud rakendid

en: Reset all
et: Lähtesta kõik

en: Previous Panel
et: Eelmine paneel

en: Next Panel
et: Järgmine paneel

en: Solid color
et: Ühtlane värvus

en: Horizontal gradient
et: Rõhtne üleminek

en: Vertical gradient
et: Püstine üleminek

en: No picture
et: Pilt puudub

en: Mosaic
et: Mosaiik

en: Centered
et: Keskjoondatud

en: Scaled
et: Mastaabitud

en: Stretched
et: Venitatud üle ekraani

en: Spanned
et: Kogu pilt

en: Background color
et: Taustavärv

en: Change your desktop's background
et: Töölaua tausta muutmine

en: background, picture, slideshow
et: taust, tapeet, pilt, slaidiseanss, slaidiesitlus

en: Backgrounds
et: Taustad

en: Add Folder
et: Kausta lisamine

en: Add new folder
et: Lisa uus kaust

en: Remove selected folder
et: Eemalda valitud kaust

en: Play backgrounds as a slideshow
et: Taustade näitamine slaidiesitusena

en: minutes
et: minutit

en: Play images in random order
et: Kujutiste vahetamine juhuslikus järjestuses

en: Picture aspect
et: Pildi suurus ja asetus

en: Manage date and time settings
et: Kuupäeva ja kellaaja sätete haldamine

en: time, date, calendar, format, network, sync
et: aeg, kellaaeg, kuupäev, kalender, vorming, võrk, sünkroniseerimine

en: Date & Time
et: Kuupäev & kellaaeg

en: Date and Time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Network time
et: Kellaaeg internetist

en: Manually set date and time
et: Käsitsi kuupäeva ja kellaaja määramine

en: Format
et: Vorming

en: Use 24h clock
et: 24-tunni kell

en: Display the date
et: Kuupäeva kuvamine

en: Display seconds
et: Sekundite kuvamine

en: Use locale default
et: Lokaadi järgi

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: First day of week
et: Nädala alguspäev

en: Region
et: Piirkond

en: City
et: Linn

en: Multimedia
et: Multimeedia

en: Office
et: Kontor

en: System
et: Süsteem

en: Web
et: Veeb

en: Mail
et: E-post

en: Music
et: Muusika

en: Photos
et: Pildid

en: Word
et: Tekstitöötlus

en: Spreadsheet
et: Tabelarvutus

en: Source Code
et: Lähtekood

en: File Manager
et: Failihaldur

en: Plain Text
et: Lihttekst

en: Select an application for audio CDs
et: Audio-CD jaoks kasutatav rakendus

en: Select an application for video DVDs
et: Video-DVD jaoks kasutatav rakendus

en: Music player
et: Muusikapleier

en: Select an application to run when a music player is connected
et: Muusikaesitaja ühendamisel käivitatav rakendus

en: Select an application to run when a camera is connected
et: Kaamera ühendamisel käivitatav rakendus

en: Software
et: Tarkvara

en: Select an application for software CDs
et: Tarkvara CD-de jaoks kasutatav rakendus

note: translators: these strings are duplicates of shared-mime-info strings, just here to fix capitalization of the English originals. If the shared-mime-info translation works for your language, simply leave these untranslated.
en: audio DVD
et: audio-DVD

en: blank Blu-ray disc
et: tühi Blu-ray plaat

en: blank CD disc
et: tühi CD-plaat

en: blank DVD disc
et: tühi DVD-plaat

en: blank HD DVD disc
et: tühi HD DVD plaat

en: Blu-ray video disc
et: Blu-ray videoplaat

en: e-book reader
et: e-raamatu lugeja

en: HD DVD video disc
et: HD DVD videoplaat

en: Picture CD
et: Pildi-CD

en: Video CD
et: Video-CD

en: Windows software
et: Windowsi tarkvara

en: Command-line option for your terminal to execute a passed-in command.
et: Teie terminali käsurea suvand edastatud käsu täitmiseks.

en: Ask what to do
et: Tegevuste valikute kuvamine

en: Open folder
et: Kataloogi avamine

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Other Media
et: Teised meediumid

en: Select how other media should be handled
et: Teistele meediumiliikidele käsitlemismeetodi valimine

en: _Action:
et: _Tegevus:

en: Preferred Applications
et: Eelistatud rakendused

en: media, defaults, applications, programs, removable, browser, email, calendar, music, videos, photos, images, cd, autoplay, favorite, apps
et: meedia, vaikimisi, rakendused, programmid, eemaldatav, brauser, e-post, email, e-mail, kalender, muusika, videod, fotod, pildid, cd, plaat, automaatne, lemmik, äpid

en: Preferred applications
et: Eelistatud rakendused

en: Calculator
et: Kalkulaator

en: Arguments
et: Argumendid

en: Removable media
et: Irdmeedium

en: Prompt or start programs on media insertion
et: Valikute kuvamine või programmide käivitamine meediumi ühendamisel

note: FIXMEEEEEEEE??
en: _Other Media...
et: _Teised meedium...

en: Manage your Cinnamon desklets
et: Sinu Cinnamoni laiendite haldamine

en: You can remove specific instances from the desktop via that desklet's context menu
et: Konkreetsed eksemplarid saate töölaualt eemaldada selle töölaua kontekstimenüü (deskleti) kaudu

en: desklet, desktop, slideshow
et: töölauavidin, töölaud, slaidiesitus

en: Desklets
et: Töölauavidinad

en: General Settings
et: Üldseaded

en: General Desklets Settings
et: Töölauavidinate üldsätted

en: No decoration
et: Kaunistamata

en: Border only
et: Ainult raam

en: Border and header
et: Raam ja päis

en: Decoration of desklets
et: Töölauavidinate kaunistused

en: Note: Some desklets require the border/header to be always present
et: Märkus: Mõnedel töölauavidinadatel on raami ja päist kogu aeg vaja

en: Such requirements override the settings selected here
et: Sellised vidinad eiravad siin määratud sätet

en: Snap desklets to grid
et: Vidinate kinnitusvõre

en: Width of desklet snap grid
et: Vidinate kinnitusvõre laius

en: Lock desklets in their current position
et: Lukustage töölauavidinad nende praegusesse asendisse

en: Installed desklets
et: Paigaldatud töölauavidinad

en: Manage your desktop icons
et: Halda oma töölaua ikoone

en: desktop, home, button, trash
et: töölaud, kodu nupp, prügikast

en: Desktop
et: Töölaud

en: Manage display settings
et: Kuva seadete haldamine

en: display, screen, monitor, layout, resolution, dual, lcd
et: kuva, ekraan, kuvar, paigutus, lahutus, duaalne, lcd

en: Layout
et: Paigutus

en: Disable automatic screen rotation
et: Ekraani automaatse pööramise keelamine

en: Select this option to disable automatic screen rotation on hardware equipped with supported accelerometers.
et: Valige see suvand, et keelata toetatud kiirendusmõõturitega varustatud riistvaraline ekraani  automaatne pööramine.

en: Enable fractional scaling controls (experimental)
et: Luba murdosa skaleerimise juhtelemendid (eksperimentaalne)

en: Select this option to display additional layout controls for per-monitor scaling.
et: Valige see suvand, et kuvada täiendavaid paigutuse juhtelemente monitori skaleerimiseks.

en: Control Cinnamon visual effects.
et: Cinnamoni visuaalsete efektide juhtimine.

en: effects, window
et: efektid, aken

en: Effects
et: Efektid

en: Desktop and window effects
et: Töölaua ja akende efektid

en: Effects on dialog boxes
et: Dialoogikastide efektid

en: Effects on menus
et: Menüüde efektid

en: Session startup animation
et: Animatsioon seansi alguses

en: Fade effect on Cinnamon scrollboxes (like the Menu application list)
et: Cinnamoni kerimisribade tuhmumine (nt menüürakenduste loend)

en: Window effects
et: Akna efektid

note: MAPPING WINDOWS CLOSING WINDOWS MINIMIZING WINDOWS grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->title- display->options grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->left-click- action->options gro
en: None
et: Puudub

en: Traditional
et: Traditsiooniline

en: Fly
et: Lenduv

en: New windows or unminimizing existing ones
et: Uued aknad või minimeeritust suureks tehtavad olemasolevad aknad

en: Closing windows
et: Akende sulgemine

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->launcher-animation- effect->options
en: Fade
et: Hajumine

en: Minimizing windows
et: Akende minimeerimine

note: MAXIMIZING/TILING WINDOWS
en: Resizing and tiling windows
et: Akende suuruse muutmine ja ruudustikule laotus

en: Window animation speed
et: Akna animatsiooni kiirus

en: Manage your Cinnamon extensions
et: Sinu Cinnamoni laiendite haldamine

en: extension, addon
et: laiendus, lisa

en: Extensions
et: Laiendid

en: Installed extensions
et: Paigaldatud lisad

en: Disable all
et: Keela kõik

en: Configure system fonts
et: Süsteemsete kirjatüüpide sätted

en: font, size, small, large
et: font, suurus, väike, suur

en: Font Selection
et: Kirjatüübi valik

en: Default font
et: Vaikimisi kirjatüüp

en: Desktop font
et: Töölaua kirjatüüp

en: Document font
et: Dokumendi kirjatüüp

en: Monospace font
et: Püsisammkirja tüüp

en: Window title font
et: Akna pealkirja kirjatüüp

en: Font Settings
et: Kirjatüübi sätted

en: Grayscale
et: Halltoonid

en: Slight
et: Õrn

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- size->options window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview- scale->options
en: Medium
et: Keskmine

en: Full
et: Täis

en: Vertical RGB
et: Püstine RGB

en: Vertical BGR
et: Püstine BGR

en: Text scaling factor
et: Teksti mastaapimistegur

en: Hinting
et: Varjundamine

en: Hinting allows for producing clear, legible text on screen.
et: Vihje võimaldab ekraanil luua selget ja loetavat teksti.

en: Antialiasing
et: Silumine

en: Antialiasing makes on screen text smoother and easier to read
et: Silumine muudab ekraanil oleva teksti pehmemaks ja kergemini loetavamaks

en: RGBA Order
et: RGBA järjestus

en: The order of subpixel elements on an LCD screen, only used when antialiasing is set to 'rgba'
et: LCD-ekraanil olevate pikselelementide järjestust kasutatakse ainult juhul, kui antialiasing on seatud väärtusele „rgba”

en: Miscellaneous Cinnamon preferences
et: Mitmesugused Cinnamoni eelistused

en: logging, click
et: logimine, klõps

note: Label                   id                  parent (child)Label                       id                  parent grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->generalPage->title
en: General
et: Üldine

en: Compositor Options
et: Komposiitori valikud

en: Disable compositing for full-screen windows
et: Komposiitimise keelamine üle-ekraane akendele

en: Select this option to let full-screen applications skip the compositing manager and run at maximum speed. Unselect it if you're experiencing screen-tearing in full screen mode.
et: Valige see suvand, kui soovite, et täisekraanirakendused jätaksid komponeerimise halduri vahele ja töötaksid maksimaalse kiirusega. Tühjendage see valik, kui ekraanikuva on täisekraanirežiimis.

en: Miscellaneous Options
et: Muud valikud

en: Enable timer when logging out or shutting down
et: Luba taimer sisselogimisel või väljalülitamisel

en: Timer delay
et: Taimeri viivitus

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->delay->units photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->fade-delay->units
en: seconds
et: sekundit

en: Memory limit
et: Mälupiirang

en: Restart Cinnamon when it uses too much memory
et: Taaskäivitage Cinnamon, kui see kasutab liiga palju mälu

en: Check frequency
et: Kontrollige sagedust

en: Switch to right workspace
et: Lülitumine parempoolsele tööalale

note: Workspaces
en: Switch to left workspace
et: Lülitumine vasakpoolsele tööalale

en: Minimize window
et: Akna minimeerimine

note: Windows
en: Maximize window
et: Akna maksimeerimine

en: Close window
et: Akna sulgemine

en: Move window to right workspace
et: Akna saatmine parempoolsele tööalale

en: Move window to left workspace
et: Akna saatmine vasakpoolsele tööalale

en: Make window fullscreen
et: Muutke aken täisekraaniks

en: Exit window fullscreen
et: Välju täisekraanist

en: Push tile up
et: Lükka üles

en: Push tile down
et: Lükka alla

note: Windows - Tiling and Snapping
en: Push tile left
et: Akna kiire nihutamine vasakule

en: Push tile right
et: Akna kiire nihutamine paremale

note: show-desktop@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Show desktop
et: Töölaua näitamine

en: Volume up
et: Heli valjemaks

en: Volume down
et: Heli vaiksemaks

note: Sound and Media
en: Volume mute
et: Heli vaigistamine

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleClickAction->options sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleShiftClickAction->options
en: Toggle Play / Pause
et: Lülita esitus / paus sisse

en: Next track
et: Järgmisele loole lülitumine

en: Previous track
et: Eelmisele loole lülitumine

en: Zoom desktop in
et: Töölaua sissesuumimine

en: Zoom desktop out
et: Töölaua väljasuumimine

en: Run a command
et: Käsu käivitamine

en: Trigger at gesture start
et: Käeliigutuse alguses käivitus

en: Trigger at gesture end
et: Käeliigutuse lõpus käivitus

en: Manage touch gestures
et: Puutesüst. haldamine

en: gesture, swipe, pinch, touch
et: žest, pühkimine, pigistamine, puudutamine

en: Gestures
et: Žestid

en: Check again
et: Kontrolli uuesti

en: Swipe
et: Pühkige

en: Swipe with 2 fingers
et: Pühkige kahe sõrmega

en: Touchscreen only
et: Ainult puutetundlik ekraan

en: Swipe with 3 fingers
et: Pühkige kolme sõrmega

en: Swipe with 4 fingers
et: Pühkige 4 sõrmega

en: Swipe with 5 fingers
et: Pühkige 5 sõrmega

en: Pinch
et: Pigistus

en: Pinch with %d fingers
et: Pigistage %d sõrmega

en: Pinch with 5 fingers
et: 5-sõrme pigistamine

en: Tap
et: Koputus

en: Enable gestures
et: Luba žestid

en: Activation thresholds
et: Aktiveerimisläved

en: In percentage of the touch surface
et: Protsentides puutepinnast

en: The touchegg package must be installed for gesture support.
et: Žestide toetamiseks tuleb installida toucheggi pakett.

en: Gestures are disabled
et: Žestid on keelatud

en: The Touchegg service is not running
et: Toucheggi teenus ei tööta

en: Up
et: Üles

en: Down
et: Alla

en: In
et: Sisse

en: Out
et: Välja

en: Tap with %d fingers
et: Puudutage %d sõrmega

en: Sensitivity
et: Tundlikkus

en: Less
et: Vähem

en: Manage hotcorner settings
et: Abistavate nurkade sätted

en: hotcorner, overview, scale, expo
et: kuum nurk, ülevaade, skaala, näitus

en: Hot Corners
et: Abistavad nurgad

en: Show all workspaces
et: Kõigi tööalade näitamine

note: Expo
en: Show all windows
et: Kõigi akende näitamine

en: Enable this corner
et: Selle nurga lubamine

en: Type a command...
et: Sisesta käsk...

en: Activation delay (ms)
et: Aktiveerimise viivitus (ms)

en: Unknown size
et: Tundmatu suurus

en: Unknown CPU
et: Tundmatu protsessor

en: Operating System
et: Operatsioonisüsteem

en: Cinnamon Version
et: Cinnamoni versioon

en: Linux Kernel
et: Linuxi kernel

en: Processor
et: Protsessor

en: Memory
et: Mälu

en: Hard Drives
et: Kõvakettad

en: Hard Drive
et: Kõvaketas

en: Graphics Card
et: Graafika kaart

en: Display Server
et: Kuvaserver

en: Display system information
et: Süsteemi teabe näitamine

en: system, information, details, graphic, sound, kernel, version
et: süsteem, info, detailid, graafika, heli, kernel, versioon

en: System Info
et: Süsteemi info

en: Upload system information
et: Laadi süsteemi andmed üles

en: No personal information included
et: Isiklikke andmeid ei kaasata

en: Copy to clipboard
et: Kopeeri lõikelauale

en: Troubleshooting
et: Veatuvastus

en: Windows
et: Aknad

en: Positioning
et: Asukoht

en: Tiling and Snapping
et: Paanimine ja tõmbumine

en: Inter-workspace
et: Liigutamine tööalade vahel

en: Inter-monitor
et: Liigutamine kuvarite vahel

en: Workspaces
et: Tööalad

en: Direct Navigation
et: Vahetu navigeerimine

en: Screenshots and Recording
et: Kuvatõmmised ja -salvestus

en: Launchers
et: Käivitajad

en: Sound and Media
et: Heli ja meedium

en: Quiet Keys
et: Vaiksed klahvid

en: Universal Access
et: Universaalne ligipääs

en: Custom Shortcuts
et: Kohandatud kiirklahvid

en: Pointer
et: Kursor

note: KB Label                        Schema                  Key name Array?  Category General
en: Show the window selection screen
et: Akende valimise ekraani näitamine

en: Show the workspace selection screen
et: Tööalade valimise ekraani näitamine

en: Cycle through open windows
et: Lülitumine avatud akende vahel

en: Cycle backwards through open windows
et: Tagurpidine lülitumine avatud akende vahel

en: Cycle through windows from all workspaces
et: Liigu kõigist tööruumidest läbi akende

en: Cycle backwards through windows from all workspaces
et: Liigu kõigist tööruumidest läbi akende tagurpidi

en: Cycle through open windows of the same application
et: Lülitumine sama rakenduse poolt avatud akende vahel

en: Cycle backwards through open windows of the same application
et: Tagurpidine lülitumine sama rakenduse poolt avatud akende vahel

en: Run dialog
et: Käivitusdialoog

note: General - Troubleshooting
en: Toggle Looking Glass
et: Luubi sisse- ja väljalülitamine

note: General - Pointer
en: Move pointer to the next monitor
et: Liiguta kursor järgmisele monitorile

en: Move pointer to the previous monitor
et: Liiguta kursor eelmisele kuvarile

en: Unmaximize window
et: Akna taastamine maksimeeritud olekust

en: Activate window menu
et: Aknamenüü aktiveerimine

en: Raise window
et: Akna tõstmine teiste akende kohale

en: Lower window
et: Akna asetamine teiste akende alla

en: Toggle maximization state
et: Maksimeeritud oleku sisse- ja väljalülitamine

en: Toggle fullscreen state
et: Täisekraani oleku sisse- ja väljalülitamine

en: Toggle shaded state
et: Varjatud oleku sisse- ja väljalülitamine

en: Toggle always on top
et: Akna pealmiseks tõstmise sisse- ja väljalülitamine

en: Toggle showing window on all workspaces
et: Akna näitamise kõigil tööaladel sisse- ja väljalülitamine

en: Increase opacity
et: Läbipaistvuse vähendamine

en: Decrease opacity
et: Läbipaistvuse suurendamine

en: Toggle vertical maximization
et: Vertikaalne maksimeerimine

en: Toggle horizontal maximization
et: Horisontaalne maksimeerimine

note: Windows - Positioning
en: Resize window
et: Akna suuruse muutmine

en: Move window
et: Akna liigutamine

en: Center window in screen
et: Akna joondamine ekraani keskele

en: Move window to upper-right
et: Akna joondamine paremasse ülanurka

en: Move window to upper-left
et: Akna joondamine vasakusse ülanurka

en: Move window to lower-right
et: Akna joondamine paremasse allnurka

en: Move window to lower-left
et: Akna joondamine vasakusse allnurka

en: Move window to right edge
et: Akna joondamine paremasse serva

en: Move window to top edge
et: Akna joondamine ülemisse serva

en: Move window to bottom edge
et: Akna joondamine alumisse serva

en: Move window to left edge
et: Akna joondamine vasakusse serva

note: Windows - Workspace-related
en: Move window to new workspace
et: Akna saatmine uuele tööalale

en: Move window to workspace above
et: Liigutage aken ülalolevale tööalale

en: Move window to workspace below
et: Liigutage aken allolevale tööalale

en: Move window to workspace 1
et: Akna saatmine 1. tööalale

en: Move window to workspace 2
et: Akna saatmine 2. tööalale

en: Move window to workspace 3
et: Akna saatmine 3. tööalale

en: Move window to workspace 4
et: Akna saatmine 4. tööalale

en: Move window to workspace 5
et: Akna saatmine 5. tööalale

en: Move window to workspace 6
et: Akna saatmine 6. tööalale

en: Move window to workspace 7
et: Akna saatmine 7. tööalale

en: Move window to workspace 8
et: Akna saatmine 8. tööalale

en: Move window to workspace 9
et: Akna saatmine 9. tööalale

en: Move window to workspace 10
et: Akna saatmine 10. tööalale

en: Move window to workspace 11
et: Akna saatmine 11. tööalale

en: Move window to workspace 12
et: Akna saatmine 12. tööalale

note: Windows - Monitor-related
en: Move window to left monitor
et: Akna saatmine vasakpoolsele kuvarile

en: Move window to right monitor
et: Akna saatmine parempoolsele kuvarile

en: Move window to monitor above
et: Liigutage akent, et kuvada ülevalpool

en: Move window to monitor below
et: Liigutage akent, et kuvada allpool

note: Workspaces - Direct Nav
en: Switch to workspace 1
et: Lülitumine 1. tööalale

en: Switch to workspace 2
et: Lülitumine 2. tööalale

en: Switch to workspace 3
et: Lülitumine 3. tööalale

en: Switch to workspace 4
et: Lülitumine 4. tööalale

en: Switch to workspace 5
et: Lülitumine 5. tööalale

en: Switch to workspace 6
et: Lülitumine 6. tööalale

en: Switch to workspace 7
et: Lülitumine 7. tööalale

en: Switch to workspace 8
et: Lülitumine 8. tööalale

en: Switch to workspace 9
et: Lülitumine 9. tööalale

en: Switch to workspace 10
et: Lülitumine 10. tööalale

en: Switch to workspace 11
et: Lülitumine 11. tööalale

en: Switch to workspace 12
et: Lülitumine 12. tööalale

note: System
en: Log out
et: Väljalogimine

en: Shut down
et: Väljalülitamine

en: Suspend
et: Unerežiim

en: Hibernate
et: Talveuni

note: System - Screenshots
en: Take a screenshot of an area
et: Kuvatõmmise võtmine alast

en: Copy a screenshot of an area to clipboard
et: Ala kuvatõmmise kopeerimine lõikepuhvrisse

en: Take a screenshot
et: Kuvatõmmise võtmine

en: Copy a screenshot to clipboard
et: Kuvatõmmise kopeerimine lõikepuhvrisse

en: Take a screenshot of a window
et: Kuvatõmmise võtmine aknast

en: Copy a screenshot of a window to clipboard
et: Akna kuvatõmmise kopeerimine lõikepuhvrisse

en: Toggle recording desktop (must restart Cinnamon)
et: Töölaua salvestamise sisse- ja väljalülitamine (nõuab Cinnamoni taaskäivitamist)

note: System - Hardware
en: Switch monitor configurations
et: Monitori konfiguratsioonide vahetamine

en: Rotate display
et: Kuva pööramine

en: Orientation Lock
et: Suuna lukustamine

en: Increase screen brightness
et: Ekraani heleduse suurendamine

en: Decrease screen brightness
et: Ekraani heleduse vähendamine

en: Toggle keyboard backlight
et: Klaviatuuri taustavalguse sisse- või väljalülitamine

en: Increase keyboard backlight level
et: Klaviatuuri taustavalguse heleduse suurendamine

en: Decrease keyboard backlight level
et: Klaviatuuri taustavalguse heleduse vähendamine

en: Toggle touchpad state
et: Puuteplaadi sisse- või väljalülitamine

en: Turn touchpad on
et: Puuteplaadi sisselülitamine

en: Turn touchpad off
et: Puuteplaadi väljalülitamine

en: Show power statistics
et: Toitestatistika näitamine

note: Launchers
en: Launch terminal
et: Terminali käivitamine

en: Launch help browser
et: Abiteabe sirvija käivitamine

en: Launch calculator
et: Kalkulaatori käivitamine

en: Launch email client
et: E-posti kliendi käivitamine

en: Launch web browser
et: Veebilehitseja käivitamine

en: Home folder
et: Kodukataloog

en: Mic mute
et: Mikrofoni vaigistamine

en: Launch media player
et: Meediaesitaja käivitamine

en: Pause playback
et: Taasesituse pausimine

en: Stop playback
et: Taasesituse peatamine

en: Eject
et: Väljastamine

en: Rewind
et: Tagasikerimine

en: Fast-forward
et: Kiire edasikerimine

en: Repeat
et: Kordamine

note: Sound and Media Quiet
en: Volume mute (Quiet)
et: Heli vaigistamine (Vaikselt)

note: Not sure this is even necessary
en: Volume down (Quiet)
et: Heli vaiksemaks (Vaikselt)

en: Volume up (Quiet)
et: Heli valjemaks (Vaikselt)

note: Universal Access
en: Zoom in
et: Suurendamine

en: Zoom out
et: Vähendamine

en: Turn screen reader on or off
et: Ekraanilugeja sisse või välja lülitamine

en: Increase text size
et: Teksti suuruse suurendamine

en: Decrease text size
et: Teksti suuruse vähendamine

en: High contrast on or off
et: Kõrge kontrastsuse sisse- või väljalülitamine

en: Manage keyboard settings and shortcuts
et: Halda klaviatuuri seadeid ja otseteid

en: keyboard, shortcut, hotkey
et: klaviatuur, otsetee, kiirklahv

en: Key repeat
et: Klahvikordus

en: Typing
et: Tippimine

en: Enable key repeat
et: Klahvikorduse lubamine

en: Repeat delay:
et: Korduse viivitus:

en: Repeat speed:
et: Korduse kiirus:

en: Slow
et: Aeglane

en: Fast
et: Kiire

en: Text cursor
et: Tekstikursor

en: Text cursor blinks
et: Tekstikursori vilkumine

en: Blink speed:
et: Vilkumise kiirus:

en: Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: To edit a keyboard binding, click it and press the new keys, or press backspace to clear it.
et: Klahviseose muutmiseks klõpsa sellel ja sisesta uus klahvikombinatsioon. Puhastamiseks vajuta tagasilükke klahvi.

en: Type to search
et: Sisestage otsimiseks

en: Add custom shortcut
et: Lisa kohandatud kiirklahv

en: Remove custom shortcut
et: Eemalda kohandatud kiirklahv

en: Categories
et: Kategooriad

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->section3->description inhibit@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description
en: Keyboard shortcuts
et: Kiirklahvide tegevused

en: Keyboard bindings
et: Klahviseosed

en: Layouts
et: Paigutused

en: This key combination, <b>%(combination)s</b> is currently in use by <b>%(old)s</b>.
et: Seda võtmekombinatsiooni <b>%(combination)s</b> kasutab praegu <b>%(old)s</b>.

en: If you continue, the combination will be reassigned to <b>%(new)s</b>.
et: Kui jätkate, määratakse see kombinatsioon uuesti <b>%(new)s</b>.

en: Do you want to continue with this operation?
et: Kas soovite jätkata seda tegevust?

en: Reset to default
et: Taasta algsätted

en: Select a file
et: Faili valimine

en: Control mouse and touchpad settings
et: Juhtige hiire ja puuteplaadi seadeid

en: mouse, touchpad, synaptic, double-click
et: hiir, puuteplaat, synaptic, topeltklõps

en: Mouse and Touchpad
et: Hiir ja puuteplaat

en: Left handed (mouse buttons inverted)
et: Vasakukäeliste (hiire nupud tagurpidi)

en: Reverse scrolling direction
et: Pööratud kerimine

en: Show position of pointer when the Control key is pressed
et: Kursori asukoha näitamine Control klahvi vajutamisel

en: Emulate middle click by clicking both left and right buttons
et: Keskmise nupu vajutamise emuleerimine vasaku ja parema nupu koosvajutamisel

en: Paste the current selection when middle-click is pressed
et: Keskmise klõpsu vajutamisel kleebi praegune valik

en: Drag-and-drop threshold
et: Lohistamise lävend

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->button-width->units settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->spinner-number->units photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->height->units photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->width->units
en: pixels
et: pikslit

en: Pointer size and speed
et: Kursori suurus ja kiirus

en: Size
et: Suurus

en: Smaller
et: Väiksem

en: Larger
et: Suurem

en: Speed
et: Kiirus

en: Device default
et: Seadme vaikeomadus

en: Constant
et: Konstantne

en: Adaptive
et: Kohanev

en: Acceleration
et: Kiirendus

en: Double-Click timeout
et: Topeltklõpsu ajapiirang

en: Timeout
et: Ajapiirang

en: Double-click test
et: Topeltklõpsu test

en: Enabled
et: Lubatud

en: Disabled when a mouse is attached
et: Keelatud, kui hiir on ühendatud

en: Touchpad is
et: Puuteplaat on

en: Tap to click
et: Toksamine teeb klõpsu

en: Disable touchpad while typing
et: Puuteplaadi keelamine tippimise ajaks

en: Default device behavior
et: Vaikimisi seadme käitumine

en: Virtual button areas along bottom of touchpad
et: Virtuaalsed nuppude alad puuteplaadi allservas

en: Use multiple fingers for right and middle click
et: Kasutage parema ja keskmise klõpsu jaoks mitu sõrme

en: Click actions
et: Klõpsake toiminguid

en: Scrolling
et: Kerimine

en: Touchpad
et: Puuteplaat

en: Success!
et: Õnnestus!

en: Two-finger scrolling
et: Kerimine kahe sõrmega

en: Edge scrolling
et: Kerimine servast

en: Scrolling method
et: Kerimisviis

en: Primary monitor
et: Esmane kuvar

en: Active monitor
et: Aktiivne kuvar

en: The monitor specified below
et: Allpool täpsustatud kuvar

en: Notification preferences
et: Teavitamise eelistused

en: notifications
et: teavitused

en: Notification settings
et: Teavituste sätted

en: Enable notifications
et: Teavituste lubamine

en: Remove notifications after their timeout is reached
et: Teavituste eemaldamine pärast nende ajapiirangu möödumist

en: Show notifications on the bottom side of the screen
et: Teavituste kuvamine ekraani allosas

en: Monitor to use for displaying notifications
et: Kuvar, mida kasutatakse teadete kuvamiseks

en: Notification duration
et: Teavitamise kestus

en: Display a test notification
et: Kuva prooviteavitust

en: Media keys OSD
et: Meediumiklahvide OSD

en: Media keys OSD size
et: Meediumiklahvide OSD suurus

en: Connect to your online accounts
et: Ühendumine Sinu võrgukontodega

en: google, facebook, twitter, yahoo, web, online, chat, calendar, mail, contact, owncloud, kerberos, imap, smtp, pocket, readitlater, account
et: google, facebook, twitter, yahoo, veeb, online, vestlus, kalender, e-post, kontakt, owncloud, kerberos, imap, smtp, pocket, readitlater, konto

en: Online Accounts
et: Võrgus asuvad kontod

en: Information about GNOME Online Accounts
et: GNOME võrgukontode lisateave

en: Center Zone
et: Keskmine ala

en: Panel height:
et: Paneeli kõrgus:

en: Left Zone
et: Vasak ala

en: Right Zone
et: Parem ala

en: Panel width:
et: Paneeli laius:

en: Top Zone
et: Ülemine ala

en: Bottom Zone
et: Alumine ala

en: Panel Visibility
et: Paneeli nähtavus

en: Auto hide panel
et: Paneel peidetakse automaatselt

en: Always show panel
et: Paneel on alati nähtaval

en: Intelligently hide panel
et: Paneel peidetakse arukalt

en: Auto-hide panel
et: Paneeli automaatne peitmine

en: Show delay
et: Näitamise viivitus

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-delay->units grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show-apps-order- timeout->units show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->units cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->units
en: milliseconds
et: millisekundid

en: Hide delay
et: Peitmise viivitus

en: Customize
et: Kohandatud

en: Panel appearance
et: Paneeli välimus

en: Allow theme to determine font size
et: Luba teemal määrata fondi suurus

note: clock@cinnamon.org->settings-schema.json->font-size->description
en: Font size
et: Kirjatüübi suurus

en: Scale to panel size exactly
et: Skaleeritakse täpselt paneeli suuruse järgi

en: Scale to panel size optimally
et: Skaleeritakse optimaalselt paneeli suuruse järgi

en: Colored icon size
et: Värviline ikooni suurus

en: Symbolic icon size
et: Sümboolse ikooni suurus

en: Manage Cinnamon panel settings
et: Cinnamoni paneeli sätete haldamine

en: panel, height, bottom, top, autohide, size, layout
et: paneel, kõrgus, all, üleval, automaatpeitmine, suurus, paigutus

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->panel->title sound@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->panelPage->title
en: Panel
et: Paneel

en: Previous panel
et: Eelmine paneel

en: Next panel
et: Järgmine paneel

en: General Panel Options
et: Paneeli üldvalikud

en: Add new panel
et: Lisa uus paneel

en: Allow the pointer to pass through the edges of panels
et: Laske kursor läbida paneelide servi

en: Shut down immediately
et: Lülita kohe välja

en: 30 seconds
et: 30 sekundit

en: 60 seconds
et: 60 sekundit

en: 90 seconds
et: 90 sekundit

en: 2 minutes
et: 2 minutit

en: 5 minutes
et: 5 minutit

en: 10 minutes
et: 10 minutit

en: 15 minutes
et: 15 minutit

en: 30 minutes
et: 30 minutit

en: 45 minutes
et: 45 minutit

en: 1 hour
et: 1 tund

en: 2 hours
et: 2 tundi

en: 3 hours
et: 3 tundi

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Unknown time
et: Teadmata aeg

en: hours
et: tundi

en: Manage power settings
et: Toiteseadete haldamine

en: power, suspend, hibernate, laptop, desktop, brightness, screensaver
et: toide, peatamine, talveunerežiim, sülearvuti, töölaud, heledus, ekraanisäästja

en: Power Management
et: Toitehaldus

en: Power Options
et: Toitevalikud

en: On A/C power
et: Võrgutoitel

en: On battery power
et: Akutoitel

en: Turn off the screen when inactive for
et: Ekraan lülitatakse välja, kui arvutit ei kasutata

en: Suspend when inactive for
et: Alustatakse uinakut, kui arvutit ei kasutata

en: When the lid is closed
et: Kaane sulgemisel

en: Extra options
et: Lisavalikud

en: When the power button is pressed
et: Toitenupu vajutamisel

en: Perform lid-closed action even with external monitors attached
et: Kaane sulgemise tegevuse rakendamine ka ühendatud väliste kuvaritega

en: When the battery is critically low
et: Kui aku täituvus on kriitiliselt madal

en: Enable Hybrid Sleep
et: Luba hübriidne uni

en: Replaces Suspend with Hybrid Sleep
et: Asendab peatamise hübriidse unega

en: Enable Hibernate after suspend
et: Luba pärast peatamist talveunerežiim

en: First suspend the machine and hibernate it after a certain amount of time.
et: Kõigepealt peatage masin ja talveunerežiimis teatud aja möödudes.

en: Power
et: Toide

en: Batteries
et: Akud

en: Screen brightness
et: Ekraani heledus

en: On battery, dim screen when inactive
et: Ekraani tuhmistamine akutoitel ja jõudeolekus

en: Brightness level when inactive
et: Heleduse tase jõudeolekus

en: Dim screen after inactive for
et: Ekraani tuhmistamine pärast jõudeolekut

en: Backlight brightness
et: Taustavalguse heledus

en: Devices
et: Seadmed

en: Low battery notifications
et: Aku tühjenemise märguanded

en: For wireless keyboard
et: Juhtmeta klaviatuuri jaoks

en: For wireless mouse
et: Juhtmeta hiire jaoks

en: For other connected devices
et: Teiste ühendatud seadmete jaoks

en: Caution low UPS, %s remaining
et: Hoiatus, UPS varsti tühi, %s jäänud

en: Using UPS power - %s remaining
et: UPS-i toitel - %s jäänud

en: Caution low UPS
et: Hoiatus, UPS varsti tühi

en: Using UPS power
et: UPS-i toitel

en: Charging - %s until fully charged
et: Laadimine - täislaadimiseni %s

en: Caution low battery, %s remaining
et: Hoiatus - aku on tühi, jäänud %s

en: Using battery power - %s remaining
et: Akutoitel - jäänud %s

en: Charging - fully charged
et: Laadimine - täielikult laetud

en: Empty
et: Tühi

en: Battery
et: Aku

en: Uninterruptible power supply
et: Katkematu toite allikas

en: Wireless mouse
et: Traadita hiir

en: Wireless Keyboard
et: Traadita klaviatuur

en: Personal digital assistant
et: Pihuarvuti

en: Cellphone
et: Mobiiltelefon

en: Ask
et: Küsi

en: Cinnamon privacy settings
et: Cinnamoni privaatsussätted

en: privacy, recent, gtk, private
et: privaatsus, gtk

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Remember recently accessed files
et: Viimati kasutatud failide meeldejätmine

en: Recent files
et: Hiljutised failid

en: Never forget old files
et: Vanu faile ei unustata kunagi

en: Number of days to remember old files
et: Mitu päeva vanu faile meeles peatakse

en: Internet connectivity
et: Internetiühendus

en: Check connectivity
et: Testi ühendust

en: Check that network connections can reach the Internet. This makes it possible to detect captive portals, but also generates periodic network traffic.
et: Kontrollige, kas võrguühendused jõuavad Internetti. See võimaldab tuvastada suletud portaale, kuid genereerib ka perioodilist võrguliiklust.

en: Lock immediately
et: Kohene lukustamine

en: 2 seconds
et: 2 sekundit

en: 15 seconds
et: 15 sekundit

en: 1 minute
et: 1 minut

en: 3 minutes
et: 3 minutit

en: Manage screen lock settings
et: Ekraaniluku seadete haldamine

en: screensaver, lock, away, message
et: ekraanisäästja, lukk, eemal, sõnum

en: Screensaver
et: Ekraanisäästja

en: Screensaver settings
et: Ekraanisäästja sätted

en: Delay before starting the screensaver
et: Viivitus enne ekraanisäästja käivitamist

en: This option defines the amount of time to wait before starting the screensaver, when the computer is not being used
et: See valik kirjeldab, kui kaua peab arvuti olema enne ekraanisäästja käivitamist kasutuseta

en: Lock settings
et: Luku sätted

en: Lock the computer when put to sleep
et: Arvuti lukustamine uinumisel

en: Enable this option to require a password when the computer wakes up from suspend
et: Selle suvandi lubamiseks nõutakse parooli siis, kui arvuti peatamisest ärkab

en: Lock the computer after the screensaver starts
et: Arvuti lukustamine pärast ekraanisäästja käivitamist

en: Enable this option to require a password when the screen turns itself off, or when the screensaver activates after a period of inactivity
et: Selle suvandi lubamiseks nõutakse parooli siis, kui arvuti ekraan lülitub välja või ekraanisäästurežiim aktiveerub

en: Delay before locking
et: Viivitus enne lukustamist

en: This option defines the amount of time to wait before locking the screen, after showing the screensaver or after turning off the screen
et: See suvand määrab aja, mis tuleb oodata enne ekraani lukustamist, pärast ekraanisäästja kuvamist või ekraani väljalülitamist

en: Always show the clock
et: Näita alati kella

en: Show the clock on the wallpaper instead of just on the unlock screen
et: Näidake kella taustapildil, mitte ainult avamiskuval

en: Use a custom date and time format
et: Kohandatud kuupäevavormingu kasutamine

en: Time Format
et: Ajavorming

en: Date Format:
et: Aja vorming:

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->format-button->description
en: Show information on date format syntax
et: Näita kuupäeva vorminduse süntaksi infot

en: Time Font
et: Aja font

en: Date Font
et: Kuupäeva font

en: Away message
et: Eemaloleku teade

en: Show this message when the screen is locked
et: Kuva see teade, kui ekraan on lukus

en: This is the default message displayed on your lock screen
et: See on teie lukustuskuval kuvatav vaiketeade

en: Ask for a custom message when locking the screen from the menu
et: Menüüst ekraani lukustamisel küsige kohandatud sõnumit

en: This option allows you to type a message each time you lock the screen from the menu
et: See suvand võimaldab teil sisestada sõnumi iga kord, kui ekraani menüüst lukustate

en: Allow keyboard shortcuts
et: Luba klaviatuuri otseteed

en: Allow shortcuts like volume-control and media keys to be used on the lock screen
et: Luba lukustuskuval kasutada otseteid, nagu helitugevuse reguleerimine ja meediumiklahvid

en: Show media player controls
et: Kuva meediumipleieri juhtelemendid

en: For compatible players, show playback controls while media is playing
et: Ühilduvate meediaesitajate jaoks juhtnuppude kuvamine meedia esitamise ajal

en: Show album art
et: Albumi kaanepildi näitamine

en: If available, show album art while media is playing
et: Meedia esitamise ajal albumi kaanepildi näitamine (kui see on saadaval)

en: Show info panel
et: Näita infopaneeli

en: Show the number of missed notifications and the battery status
et: Näita vastamata teadete arvu ja aku olekut

en: Allow floating clock and album art widgets
et: Luba ujuva kella ja albumikujunduse vidinad

en: When the default screensaver is active, allow the clock and album art widgets to float around randomly
et: Kui vaikimisi ekraanisäästja on aktiivne, laske kellal ja albumi kujunduse vidinatel juhuslikult ringi hõljuda

en: Starting Cinnamon
et: Cinnamoni käivitamine

en: Leaving Cinnamon
et: Cinnamonist lahkumine

en: Switching workspace
et: Tööala vahetamine

en: Opening new windows
et: Uute akende avamine

en: Maximizing windows
et: Akende maksimeerimine

en: Unmaximizing windows
et: Maksimeeritud akende taastamine

en: Tiling and snapping windows
et: Akende paanimine ja tõmbumine

en: Inserting a device
et: Seadme ühendamine

en: Removing a device
et: Seadme eemaldamine

en: Showing notifications
et: Teavituste näitamine

en: Changing the sound volume
et: Helivaljuse muutmine

note: name,             position,        icon name,                  row,  col, pa id
en: Front Left
et: Eesmine vasak

en: Front Right
et: Eesmine parem

en: Front Center
et: Eesmine keskmine

en: Rear Left
et: Tagumine vasak

en: Rear Right
et: Tagumine parem

en: Rear Center
et: Tagumine keskmine

en: Subwoofer
et: Bassikõlar

en: Side Left
et: Vasakul küljel

en: Side Right
et: Paremal küljel

en: Volume:
et: Valjus:

en: Softer
et: Vaiksem

en: Louder
et: Valjem

en: Muted
et: Tumm

en: Click to unmute
et: Taasta heli

en: Click to mute
et: Vaigista

en: Balance
et: Tasakaal

en: Rear
et: Taga

en: Front
et: Esi

en: Soft
et: Pehme

en: Loud
et: Vali

en: Input level
et: Sisendi tase

en: Output profile
et: Väljundi profiil

en: Test sound
et: Testi heli

en: Test Sound
et: Heli testimine

en: Manage sound settings
et: Heliseadistused

en: sound, media, music, speakers, audio, microphone, headphone
et: heli, meedia, muusika, kõlarid, heli, mikrofon, kõrvaklapid

note: sound@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Sound
et: Heli

en: Output
et: Väljund

en: Device
et: Seade

en: Device settings
et: Seadme sätted

en: Input
et: Sisend

en: No inputs sources are currently available.
et: Hetkel pole ükski sisend saadaval.

en: Sounds
et: Helid

en: Sounds Volume
et: Helide valjus

en: No application is currently playing or recording audio.
et: Hetkel ei tegele ükski rakendus audio esitamise või salvestamisega.

en: Amplification
et: Võimendus

en: Maximum volume: %d
et: Suurim valjus: %d

en: Reduced
et: Vähendatud

en: Amplified
et: Võimendatud

en: Manage your startup applications
et: Hallake oma käivitusrakendusi

en: startup, programs, boot, init, session, autostart, apps
et: käivitamine, programmid, alglaadimine, init, seanss, automaatkäivitus, rakendused

en: Startup Applications
et: Käivitatavad rakendused

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: No description
et: Kirjeldus puudub

en: No name
et: Nimi puudub

en: Run now
et: Käivita kohe

en: Could not execute '%s'
    %s
et: '%s' käivitamine pole võimalik
    %s

en: Custom command
et: Kohandatud käsklus

en: Choose application
et: Rakenduse valimine

en: %s s
et: %s sek

en: Add Startup Program
et: Käivitatava programmi lisamine

en: Edit Startup Program
et: Käivitatava programmi muutmine

en: Save
et: Salvesta

en: Command
et: Käsk

en: Browse...
et: Sirvi...

en: Comment
et: Kommentaar

en: Startup delay
et: Käivitamise viivitus

en: The startup command cannot be empty
et: Käivitatav käsk ei tohi olla tühi

en: The startup command is not valid
et: Käivitatav käsk on vigane

en: Select Command
et: Käsu valimine

en: Search Applications...
et: Rakenduste otsimine...

en: Add Application
et: Lisa rakendus

en: Manage themes to change how your desktop looks
et: Teemade haldamine töölaua välimuse kohandamiseks

en: themes, style
et: teemad, stiil

en: Themes
et: Teemad

en: Mouse Pointer
et: Hiirekursor

en: Icons
et: Ikoonid

en: Simplified settings...
et: Lihtsustatud seaded...

en: Add/Remove
et: Lisa/eemalda

en: Miscellaneous options
et: Mitmesugused valikud

en: Let applications decide
et: Lase rakendustel otsustada

en: Prefer dark mode
et: Eelista tumedat režiimi

en: Prefer light mode
et: Eelista heledat režiimi

en: Dark mode
et: Tume režiim

en: This setting only affects applications which support dark mode
et: See säte mõjutab ainult neid rakendusi, mis toetavad tumedat režiimi

en: Show icons in menus
et: Ikoonide näitamine menüüdes

en: Show icons on buttons
et: Ikoonide näitamine nuppudel

en: Scrollbar behavior
et: Kerimisriba käitumine

note: Translators: The 'trough' is the part of the scrollbar that the 'handle' rides in.  This setting determines whether clicking in that trough somewhere jumps directly to the new position, or if it only scrolls towards it.
en: Jump to position when clicking in a trough
et: Hüppa positsioonile, kui klõpsate paneelil

en: Use overlay scroll bars
et: Kasutage ülekattega kerimisribasid

en: Override the current theme's scrollbar width
et: Kasutuseloleva teema kerimisriba laiuse asendamine

en: Scrollbar width
et: Kerimisriba laius

en: Changes may not apply to already-running programs, and may not affect all applications.
et: Muudatused ei pruugi kehtida juba töötavatele programmidele ega mõjutada kõiki rakendusi.

note: Position style combo on "Custom"
en: Custom
et: Kohandatud

en: Manage window tiling preferences
et: Seadiste akende paanimiste eelistusi

en: window, tile, flip, tiling, snap, snapping
et: aken, paigutamine, pööramine, jaotamine, kinnitus, kinnitamine

en: Window Tiling
et: Akende paanimine

en: Enable Window Tiling and Snapping
et: Lubatakse akende paanimist ja tõmbumist

en: Maximize, instead of tile, when dragging a window to the top edge
et: Akna ülemisse serva lohistades maksimeerige paneelide asemel

en: Change your user preferences and password
et: Oma kasutajaeelistuste ja parooli muutmine

en: user, account, information, details, password
et: kasutaja, konto, info, teave, üksikasjad, detailid, parool

en: Account details
et: Konto üksikasjad

en: Click to change your picture
et: Klõpsa, et oma pilti muuta

en: Take a photo...
et: Pildista...

en: Click to change your name
et: Klõpsa, et oma nimi muuta

en: Click to change your password
et: Klõpsa, et oma parooli muuta

en: Current password
et: Praegune salasõna

en: Wrong password
et: Vale salasõna

en: Internal Error
et: Sisemine viga

en: Manage window preferences
et: Akna eelistuste haldamine

en: windows, titlebar, edge, switcher, window list, attention, focus
et: aken, aknad, pealkirjariba, tiitliriba, serv, äär, lüliti, aknanimekiri, tähelepanu, fookus

en: Titlebar
et: Pealkirjariba

en: Buttons
et: Nupud

en: Classic Mac
et: Klassikaline Mac

en: Buttons layout
et: Nuppude paigutus

en: Toggle Shade
et: Lülita varju

en: Toggle Maximize
et: Lülita maksimeerimine sisse

en: Toggle Maximize Horizontally
et: Lülita horisontaalselt

en: Toggle Maximize Vertically
et: Lülita vertikaalselt

en: Toggle on all workspaces
et: Lülitage sisse kõik tööruumid

en: Lower
et: Saatmine kõige alumiseks

en: Action on title bar double-click
et: Pealkirjariba topeltklõpsamisel tehtav tegevus

en: Action on title bar middle-click
et: Pealkirjaribal keskmise klahviga klõpsamisel tehtav tegevus

en: Action on title bar right-click
et: Pealkirjariba paremklõpsamisel tehtav tegevus

note: cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll-behavior->options window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-hover->options
en: Nothing
et: Eimiskit

en: Shade and unshade
et: Varjamine/taastamine

en: Adjust opacity
et: Läbipaistvuse muutmine

en: Action on title bar with mouse scroll
et: Pealkirjaribal hiire kerimisega tehtav tegevus

en: Minimum opacity
et: Minimaalne läbipaistmatus

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->panel-behave->title menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-behave->title grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->generalSection->title window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description expo@cinnamon.org->settings-sc
en: Behavior
et: Käitumine

en: Window Focus
et: Akna fookus

en: Click
et: Klõps

en: Sloppy
et: Lohakas

en: Window focus mode
et: Aknafookuse režiim

en: The window focus mode indicates how windows are activated. It has three possible values; "click" means windows must be clicked in order to focus them, "sloppy" means windows are focused when the mouse enters the window, and "mouse" means windows are focused when the mouse enters the window and unfocused when the mouse leaves the window.
et: Akna teravustamise režiim näitab, kuidas aknad aktiveeritakse. Sellel on kolm võimalikku väärtust; "klõps" tähendab, et akendel tuleb nende fokuseerimiseks klõpsata, "lohakas" tähendab, et aknad on fokuseeritud, kui hiir aknasse siseneb, ja "hiir" tähendab, et aknad on teravustatud, kui hiir aknasse siseneb, ja teravustamata, kui hiir aknast lahkub .

en: Automatically raise focused windows
et: Tõsta fookuses aknad automaatselt üles

en: Bring windows which require attention to the current workspace
et: Tooge tähelepanu nõudvad aknad praegusele tööruumile

note: It's weird to show a combo for two items. For now this is simpler to explain as a switch...
en: Give focus to new windows launched from a terminal
et: Keskenduge terminalist käivitatud uutele akendele

en: Normally, all windows created by the user are given initial focus. This controls whether or not to include programs launched from a terminal.
et: Tavaliselt keskendutakse kõigile kasutaja loodud akendele. See määrab, kas lisada terminalist käivitatud programme või mitte.

note: ######
en: Attach dialog windows to the parent window
et: Kinnitage dialoogiaknad peaaknale

en: Moving and Resizing Windows
et: Akende liigutamine ja suuruse muutmine

en: Automatic
et: Automaatne

en: Cursor
et: Kursor

en: Manual
et: Käsitsi

en: Center
et: Keskel

en: Location of newly opened windows
et: Äsja avatud akende asukoht

en: Special key to move and resize windows
et: Akende liigutamise ja suuruse muutmise eriklahv

en: While the special key is pressed, windows can be dragged with the left mouse button and resized with the right mouse button.
et: Eriklahvi vajutamise ajal saab aknaid lohistada hiire vasaku nupuga ja muuta selle suurust hiire parema nupuga.

en: Draggable border width
et: Lohistatava äärise laius

en: Narrower
et: Kitsam

en: Wider
et: Laiem

en: This adjusts the width of that portion of the window border used for resizing.
et: See reguleerib suuruse muutmiseks kasutatava akna äärise selle osa laiust.

en: Icons only
et: Ainult ikoonid

en: Thumbnails only
et: Ainult pisipildid

en: Icons and thumbnails
et: Ikoonid ja pisipildid

en: Icons and window preview
et: Ikoonid ja akna eelvaade

en: Window preview (no icons)
et: Aknavaade (ei ole ikoone)

en: Coverflow (3D)
et: 3D kujutise kuva

en: Timeline (3D)
et: Ajatelg (3D)

en: Alt-Tab switcher style
et: Alt-Tab vahetaja stiil

en: Display the alt-tab switcher on the primary monitor instead of the active one
et: Kuva alt-tab vahetaja peamisel monitoril aktiivse asemel

en: Move minimized windows to the end of the alt-tab switcher
et: Liigutage minimeeritud aknad alt-tab vahetaja lõppu

en: Delay before displaying the alt-tab switcher
et: Viivitage enne alt-tab lüliti kuvamist

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show-all- workspaces->description
en: Show windows from all workspaces
et: Kõigi tööaladel akende näitamine

en: Warp mouse pointer to the new focused window
et: Suuna hiirekursor uuele fookuses olevale aknale

en: Manage workspace preferences
et: Tööala eelistuste haldamine

en: workspace, osd, expo, monitor
et: tööala, osd, expo, kuvar

en: Workspace Options
et: Tööala eelistused

en: Enable workspace OSD
et: Tööala tekstide lubamine

en: Allow cycling through workspaces
et: Luba tööruumide vahel liikumine tsükliliselt

en: Only use workspaces on primary monitor (requires Cinnamon restart)
et: Kasutage ainult esmase monitori töölauda (nõuab Cinnamoni taaskäivitamist)

en: Display Expo view as a grid
et: Ekspo vaate kuvamine raamistikus

en: %s is not responding.
et: %s ei vasta.

en: Force quit
et: Sunni peatuma

en: Wait
et: Oota

en: Does the display look ok?
et: Kas see ekraan paistab õige?

en: Cancel changes
et: Loobu muudatustest

en: Keep new configuration
et: Säilita uus seadistus

en: Cancel changes... %ds
et: Loobu muudatustest... %ds

en: Single Click
et: Üksikklõps

en: Double Click
et: Topeltklõps

en: Drag
et: Lohista

en: Secondary Click
et: Teise nupu klõps

en: _Text
et: _Tekst

en: _Icons
et: _Ikoonid

en: _Both
et: _Mõlemad

en: _Horizontal
et: _Horisontaalne

en: _Vertical
et: _Vertikaalne

en: Cinnamon just crashed
et: Cinnamon jooksis kokku

en: Disable downloaded applets, desklets and extensions
et: Keelake allalaaditud rakendeid, töölauavidinaid ja laiendused

en: You are currently running in fallback mode.
et: Töötate praegu varurežiimis.

en: If you suspect the source of the crash is a local extension, applet or desklet, you can disable downloaded add-ons using the checkbox below.
et: Kui kahtlustad, et krahhi allikas on kohalik laiendus, rakend või töölauavidin, saate alloleva märkeruudu abil allalaaditud lisandmoodulid keelata.

en: Do you want to restart Cinnamon?
et: Kas sa tahad taaskäivitada Cinnamoni?

en: Version %s (%s)
et: Versioon %s (%s)

en: Version %s
et: Versioon %s

en: Updated on %s
et: Värskendatud kuupäeval %s

en: About %s
et: Teave %s kohta

en: the type of the Spice
et: Spice'i tüüp

en: the UUID of the Spice
et: Spice'i UUID

en: Unable to locate %s %s
et: %s %s ei leia asukohta

note: menu@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Main Cinnamon menu
et: Cinnamoni peamenüü

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-layout->title
en: Layout and content
et: Paigutus ja sisu

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->overlay-key->description
en: Keyboard shortcut to open and close the menu
et: Klaviatuuri otsetee menüü avamiseks ja sulgemiseks

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-custom->description
en: Use a custom icon and label
et: Kasutage kohandatud ikooni ja silti

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-custom->tooltip
en: Check this to specify a custom icon and label
et: Märkige see kohandatud ikooni ja sildi määramiseks

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-icon->description settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Icon
et: Ikoon

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-icon->tooltip
en: Select an icon to show in the panel.
et: Valige paneelil kuvamiseks ikoon.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-icon-size->description
en: Icon size
et: Ikooni suurus

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-label->description
en: Text
et: Tekst

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-label->tooltip
en: Enter custom text to show in the panel.
et: Sisestage paneelil kuvatav kohandatud tekst.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-category-icons->description
en: Show category icons
et: Kuva kategooriaikoonid

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-category-icons->tooltip
en: Choose whether or not to show icons on categories.
et: Valige, kas kuvada kategooriates ikoone või mitte.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->category-icon-size->description
en: Categories icon size
et: Kategooriate ikooni suurus

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-application- icons->description
en: Show application icons
et: Näita ikoone

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-application-icons->tooltip
en: Choose whether or not to show icons on applications.
et: Valige, kas kuvada rakendustes ikoone või mitte.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->application-icon-size->description
en: Applications icon size
et: Ikooni suurus

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->favbox-show->description
en: Show favorites and session buttons
et: Kuva lemmikud ja seansi nupud

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->favbox-show->tooltip
en: Choose whether or not to show the left pane of the menu.
et: Valige, kas kuvada menüü vasakpoolne paan või mitte.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->fav-icon-size->description
en: Favorites icon size
et: Lemmikute ikooni suurus

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-favorites->description
en: Show favorites
et: Näita lemmikuid

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-favorites->tooltip
en: Choose whether or not to show favorite files in the menu.
et: Valige, kas kuvada menüüs lemmikfaile või mitte.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-places->description
en: Show bookmarks and places
et: Näita järjehoidjaid ja asukohti

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-places->tooltip
en: Choose whether or not to show bookmarks and places in the menu.
et: Valige, kas kuvada menüüs järjehoidjaid ja kohti või mitte.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-recents->description
en: Show recents
et: Kuva viimased

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-recents->tooltip
en: Choose whether or not to show recents in the menu.
et: Valige, kas kuvada menüüs hiljutisi või mitte.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->category-hover->description
en: Change categories on hover
et: Muuda kategooriaid hõljutades

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->category-hover->tooltip
en: Choose whether or not to change categories by hovering.
et: Vali, kas soovite kategooriaid kursorit hõljutades muuta või mitte.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-autoscroll->description
en: Enable autoscrolling in application list
et: Luba rakenduste loendis automaatne kerimine

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-autoscroll->tooltip
en: Choose whether or not to enable smooth autoscrolling in the application list.
et: Vali, kas lubada rakenduste loendis sujuv automaatne kerimine või mitte.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->search-filesystem->description
en: Enable filesystem path entry in search box
et: Luba failisüsteemi tee sisestamine otsingukasti

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->search-filesystem->tooltip
en: Allows path entry in the menu search box.
et: Võimaldab menüü otsingukasti tee sisestamist.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->force-show-panel->description
en: Force the panel to be visible when opening the menu
et: Menüü avamisel sundige paneel nähtavaks jääma

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->force-show-panel->tooltip
en: Opening the menu will also show the main panel (which may be auto-hidden).
et: Menüü avamisel kuvatakse ka põhipaneel (mis võib olla automaatselt peidetud).

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->activate-on-hover->description
en: Open the menu when I move my mouse over it
et: Avage menüü, kui liigutan hiirega selle kohal

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->activate-on-hover->tooltip
en: Enable opening the menu when the mouse enters the applet
et: Lubage menüü avamine, kui hiir rakendusse siseneb

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-delay->description
en: Menu hover delay
et: Menüü hõljutamise viivitus

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-delay->tooltip
en: Delay before the menu opens when hovered
et: Menüü avanemise viivitus kursorit hõljutades

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-animation->description
en: Use menu animations
et: Menüü animatsioonide kasutamine

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-animation->tooltip
en: Allow the menu to animate on open and close
et: Laske menüül avamisel ja sulgemisel animeerida

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-editor-button->description
en: Open the menu editor
et: Ava menüüredaktor

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-editor-button->tooltip
en: Press this button to customize your menu entries.
et: Vajutage seda nuppu oma menüükirjete kohandamiseks.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->reset-menu-size- button->description
en: Restore the menu to its original size
et: Taasta menüü algne suurus

note: xapp-status@cinnamon.org->metadata.json->name
en: XApp Status Applet
et: XApp olekurakendus

note: xapp-status@cinnamon.org->metadata.json->description
en: An applet which hosts all the system tray icons for applications which use XAppStatusIcons
et: Rakend, mis majutab kõiki XAppStatusIconsi kasutavate rakenduste süsteemisalve ikoone

note: sound@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A Cinnamon applet to control sound and music
et: Cinnamoni rakend heli ja muusika juhtimiseks

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->playerControl->description
en: Control Players
et: Esitajate juhtimine

note: sound@cinnamon.org->settings- schema.json->extendedPlayerControl->description
en: Show Loop and Shuffle controls
et: Näita tsükli ja juhujuhtimisnuppe

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->description network@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->description
en: Show menu
et: Näita menüüd

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->tooltip
en: Set keybinding(s) to show the sound applet menu.
et: Helirakendi menüü kuvamiseks määrake klahvikombinatsioon(id).

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->alwaysShowMuteInput->description
en: Always show input switch
et: Alati näita sisendi lülitust

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->alwaysShowMuteInput->tooltip
en: Always show the 'Mute input' switch in the context menu.
et: Kuva alati 'Vaigista sisend' lüliti kontekstimenüüs.

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->showtrack->description
en: Show song information on the panel
et: Näita paneelil laulu teavet

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->truncatetext->units
en: characters
et: märki

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->truncatetext->description
en: Limit song information to
et: Laulu teabe piiramine

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleClickAction->options sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleShiftClickAction->options
en: Toggle Mute
et: Lülita vaigistus sisse

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleClickAction->options sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleShiftClickAction->options
en: Toggle Mute output
et: Vaigista väljund

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleClickAction->options sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleShiftClickAction->options
en: Toggle Mute input
et: Vaigista sisend

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleClickAction->description
en: Action on middle click
et: Keskmise hiirenupu klõpsamise tegevus

note: sound@cinnamon.org->settings- schema.json->middleShiftClickAction->description
en: Action on shift+middle click
et: Toiming tõstuklahv + keskmine klõps

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->horizontalScroll->description
en: Use horizontal scrolling to move between tracks
et: Rõhtsa kerimisriba kasutamine lugude vahetamiseks

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->showalbum->description
en: Show album art as icon
et: Albumi kaanepildi näitamine ikoonina

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->hideSystray->description
en: Hide system tray icons for compatible players
et: Ühilduvate meediaesitajate süsteemisalve ikoonide peitmine

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->section3->description
en: Tooltip
et: Tööriistavihje

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->tooltipShowVolume->description
en: Show volume in tooltip
et: Helitugevuse kuvamine tööristavihjes

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->tooltipShowPlayer->description
en: Show player in tooltip
et: Kuva pleier kohtspikris

note: sound@cinnamon.org->settings- schema.json->tooltipShowArtistTitle->description
en: Show song artist and title in tooltip
et: Näita kohtspikris laulu esitajat ja pealkirja

note: systray@cinnamon.org->metadata.json->name
en: System Tray
et: Süsteemisalv

note: systray@cinnamon.org->metadata.json->description
en: An applet which hosts all the system tray icons
et: Rakend kõikide süsteemisalve ikoonide hoidmiseks

note: grouped-window-list@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Main Cinnamon window list with app grouping
et: Cinnamoni peamine akende nimekiri koos rakenduste grupeerimisega

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->thumbnailsPage->title schema.json->thumbnailsSection->title
en: Thumbnails
et: Pisipildid

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->contextMenuPage->title
en: Context Menu
et: Kontekstimenüü

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->appButtonsSection->title
en: Application Buttons
et: Rakenduse nupud

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->hotKeysSection->title
en: Hot Keys
et: Kiirklahvid

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->hoverPeekSection->title
en: Hover Peek
et: Hõljumine

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->number- display->description
en: Show window count numbers
et: Akende arvu näitamine

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->title- display->description
en: Button label
et: Nupu silt

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->title- display->options
en: Application name
et: Rakenduse nimi

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->title- display->options
en: Window title
et: Akna pealkiri

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->title- display->options
en: Window title (only for the focused window)
et: Akna pealkiri (ainult fokuseeritud akna jaoks)

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->description
en: Mouse wheel scroll action
et: Hiireratta kerimise tegevus

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Cycle apps
et: Tsüklirakendused

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->left-click- action->options
en: Cycle windows
et: Tsükli aknad

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->left-click- action->description
en: Left click action
et: Vasaku nupu klõpsamise tegevus

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->left-click- action->options
en: Toggle activation of last focused window
et: Viimase fokuseeritud akna aktiveerimise sisse- ja väljalülitamine

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click- action->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click-
en: Middle click action
et: Keskmise nupu klõpsamise tegevus

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click- action->options
en: Launch new app instance
et: Käivitage uus rakenduse eksemplar

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click- action->options
en: Close last focused window in group
et: Sulgege rühma viimane fokuseeritud aken

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->group- apps->description
en: Group windows by application
et: Akende grupeerimine rakenduse kaupa

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-app-button- dragging->description
en: Enable app button dragging
et: Rakenduse nuppude lohistamise lubamine

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->launcher-animation- effect->description
en: Launcher animation
et: Käivitaja animatsioon

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->cycleMenusHotkey->description
en: Global hotkey for cycling through thumbnail menus
et: Globaalne kiirklahv pisipiltide menüüdes liikumiseks

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show-apps-order- hotkey->description
en: Global hotkey to show the order of apps
et: Globaalne kiirklahv rakenduste järjekorra kuvamiseks

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show-apps-order- timeout->description
en: Duration of the apps order display on hotkey press
et: Rakenduste tellimuse kuvamise kestus kiirklahvi vajutamisel

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->super-num- hotkeys->description
en: Enable Super+<number> shortcut to switch/open apps
et: Rakenduste vahetamiseks/avamiseks luba Super+<number> otsetee

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- timeout->description
en: Delay before showing thumbnails
et: Viivitus enne pisipildi näitamist

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- size->description window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview- scale->description
en: Thumbnail size
et: Pisipildi suurus

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- size->options window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview- scale->options
en: Largest
et: Suurim

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show- thumbnails->description
en: Show thumbnails
et: Pisipiltide näitamine

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->animate- thumbnails->description
en: Animate thumbnails
et: Pisipiltide animeerimine

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->vertical- thumbnails->description
en: Enable vertical thumbnails
et: Luba vertikaalsed pisipildid

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->sort- thumbnails->description
en: Sort thumbnails according to the last focused windows
et: Sorteeri pisipildid viimati fokuseeritud akende järgi

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->highlight-last- focused-thumbnail->description
en: Highlight the thumbnail of the last focused window
et: Tõstke esile viimati fokuseeritud akna pisipilt

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->onclick- thumbnails->description
en: Click to show thumbnails
et: Klõpsa pisipiltide kuvamiseks

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show- recent->description
en: Show recent items
et: Hiljutiste kirjete näitamine

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->autostart-menu- item->description
en: Show autostart option
et: Kuva automaatse käivitamise valik

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->monitor-move-all- windows->description
en: Apply the monitor move option to all windows
et: Rakendage monitori teisaldamise suvand kõigile akendele

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->monitor-move-all- windows->tooltip
en: When clicking "Move to monitor" in the context menu, this option will move all of an app's windows instead of just the last focused window from the app.
et: Kui klõpsate kontekstimenüüs nuppu "Teisalda monitorile", teisaldab see suvand kõik rakenduse aknad, mitte ainult rakendusest viimase fokuseeritud akna.

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-hover- peek->description
en: Show the window when hovering its thumbnail
et: Kuvage aken, kui hõljutate seda pisipilti

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-peek-time- in->description
en: Window fade-in time
et: Akende tuhmumisaeg

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-peek-time- out->description
en: Window fade-out time
et: Akna kadumise aeg

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-peek- opacity->units
en: percent
et: protsenti

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-peek- opacity->description show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-opacity->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-opacity->description
en: Window opacity
et: Akna läbipaistmatus

note: network@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Network manager applet
et: Võrguhalduri rakend

note: network@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->tooltip
en: Set keybinding(s) to show the network applet menu.
et: Määra võrgurakendi menüü kuvamiseks klahvikombinatsioonid.

note: workspace-switcher@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Workspace switcher
et: Tööalade lüliti

note: workspace-switcher@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Select the workspace from the panel
et: Tööala valimine paneelilt

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->display- type->description
en: Type of display
et: Kuva liik

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->display- type->tooltip
en: Note that the visual representation will only work if your panel is large enough to display it properly, otherwise the simple style will be used.
et: Visuaalne esitus töötab ainult piisavalt suurel paneelil. Väikese paneeli korral kasutatakse lihtsat stiili.

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->display- type->options
en: A visual representation of the workspaces
et: Tööalade visuaalne esitus

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->display- type->options
en: Simple buttons
et: Lihtsad nupud

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll-behavior->description
en: Scroll wheel behavior
et: Kerimisratta käitumine

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->tooltip
en: Reverse or disable the direction of the scroll in the workspace list.
et: Keerake või keelake tööala loendis kerimise suund.

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Reversed
et: Tagurpidi

note: show-desktop@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Minimize all windows
et: Kõigi akende minimeerimine

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-at- desktop->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-at-desktop->description
en: Peek at the desktop on hover
et: Hõljumisel vaata töölauale

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-at-desktop->tooltip cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-at-desktop->tooltip
en: Peek at the desktop when hovering the applet
et: Hõljumisel vaata töölauale, kui rakendustööriistale

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-blur->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-blur->description
en: Blur effect
et: Udustamise efekt

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-blur->tooltip cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-blur->tooltip
en: Blur windows when peeking at the desktop
et: Hõljumisel töölauale vaadates udusta aknad

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->description
en: Hover delay
et: Kursoriga viivitus

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->tooltip cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->tooltip
en: Delay before Peek shows desktop
et: Viivitus enne töölaua näitamist hõljumisel

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-opacity->tooltip cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-opacity->tooltip
en: Change the opacity of windows when peeking at the desktop
et: Muutke töölauale piiludes akende läbipaistmatust

note: favorites@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Access your favorite files
et: Juurdepääs oma lemmikfailidele

note: favorites@cinnamon.org->settings-schema.json->show-full-uri->description
en: Display full paths in the list
et: Kuva loendis täielikud teed

note: trash@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Control the trash from the panel
et: Prügikasti juhtimine paneelilt

note: settings@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Settings Applet
et: Sätete rakend

note: settings@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Cinnamon Settings
et: Cinnamoni sätted

note: removable-drives@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Access removable drives
et: Ligipääs eemaldatavatele seadmetele

note: recent@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Access the documents you recently opened
et: Ligipääs viimati avatud dokumentidele

note: cornerbar@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Corner bar
et: Nurgariba

note: cornerbar@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A bar designed to be placed in the corner, used to show the desktop, desklets, the workspace selector or the window selector.
et: Nurka paigutamiseks mõeldud riba, mida kasutatakse töölaua, töölaudade, tööruumi valija või aknavalija kuvamiseks.

note: cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->click-action->description
en: Click action
et: Klõpsake toimingul

note: cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll-behavior->options
en: Switch workspaces
et: Vaheta tööruume

note: cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll-behavior->options
en: Switch workspaces (reversed)
et: Tööruumide vahetamine (tagurpidi)

note: window-list@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Window list
et: Akende nimekiri

note: window-list@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Main Cinnamon window list
et: Cinnamoni peamine akende nimekiri

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-alerts->description
en: Show an alert in the window list when a window from another workspace requires attention
et: Kui mõne muu tööruumi aken vajab tähelepanu, kuvab aknaloendis hoiatuse

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->enable- scrolling->description
en: Enable mouse-wheel scrolling in the window list
et: Luba aknaloendis hiirerattaga kerimine

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->reverse- scrolling->description
en: Reverse the direction of mouse-wheel scrolling in the window list
et: Muutke aknaloendis hiirerattaga kerimise suunda

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->left-click- minimize->description
en: Left click to minimize window
et: Vasak klõps akna minimeerimiseks

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click- close->description
en: Middle click to close window
et: Akna sulgemiseks klõpsake keskmist nuppu

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->panel-show- label->description
en: Show window names in the panel
et: Näita paneelil akende nimesid

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->button-width->description
en: Window button width in the panel
et: Akna nupu laius paneelil

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->buttons-use-entire- space->description
en: Window buttons can have different sizes and use the entire space available
et: Akna nupud võivad olla erineva suurusega ja kasutada kogu olemasolevat ruumi

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-hover->description
en: Choose what to show when hovering over a window button
et: Vali, mida näidata, kui liigutad kursorit akna nupu kohal

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-hover->options
en: Title
et: Tiitel

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-hover->options
en: Thumbnail
et: Pisipilt

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview-show- label->description
en: Show title above thumbnail
et: Näita pealkirja pisipildi kohal

note: spacer@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Spacer
et: Ruumihõivaja

note: spacer@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Add some space between your other applets
et: Ruumi lisamine teiste rakendite vahele

note: spacer@cinnamon.org->settings-schema.json->width->description
en: Amount of space in pixels
et: Ruumi suurus pikslites

note: spacer@cinnamon.org->settings-schema.json->width->tooltip
en: Adjust this to increase or decrease the width of this spacer
et: Selle liuguri abil saab ruumihõivaja laiust suurendada ja vähendada

note: scale@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Click or hover to activate Scale view
et: Skaalavaate aktiveerimiseks klõpsa või hõljuta kursorit

note: scale@cinnamon.org->settings-schema.json->activate-on-hover->description
en: Activate scale on hover
et: Aktiveeri skaala hõljutamisel

note: printers@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Manage print jobs
et: Printimistööde haldamine

note: printers@cinnamon.org->settings-schema.json->show-icon->description
en: Show printer icon
et: Printeri ikooni näitamine

note: printers@cinnamon.org->settings-schema.json->show-icon->options
en: Always
et: Alati

note: printers@cinnamon.org->settings-schema.json->show-icon->options
en: When printers exist
et: Printeri olemasolul

note: printers@cinnamon.org->settings-schema.json->show-icon->options
en: When printing
et: Printimise ajal

note: printers@cinnamon.org->settings-schema.json->show-icon->tooltip
en: Choose when to show the printer icon in the panel
et: Valimine, millal printeri ikooni paneelil näidatakse

note: settings-example@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Settings API Demo
et: Sätete API näidis

note: settings-example@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A sample applet for demonstrating the capabilities and usage of the applet and desklet settings API
et: Näidis rakendite (sh. töölauarakendite) sätete API võimaluste ja kasutamise demonstreerimiseks

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->page1->title
en: Visible settings
et: Nähtavad sätted

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->page2->title
en: Choosers
et: Valijad

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->page3->title settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section5->title
en: Command settings
et: Käsu sätted

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->page4->title
en: Editable list settings
et: Redigeeritava nimekirja sätted

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->page5->title
en: Dependencies
et: Sõltuvused

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section0->title
en: Info
et: Teave

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section3->title
en: File choosers
et: Failivalijad

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->title
en: Menu settings
et: Menüü sätted

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section4->title
en: Animation settings
et: Animatsiooni sätted

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section6->title
en: Other choosers
et: Teised valijad

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section7->title
en: My list
et: Minu nimekiri

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section8->title
en: Show dependencies section
et: Sõltuvuste lõigu näitamine

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section9->title
en: Dependencies section
et: Sõltuvuste lõik

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->label- info->description
en: Play with these widgets and see the automatic reaction in the panel applet.
    
    This is a label, and the content can't be modified nor accessed. You may want to use a label to show additional hints or instructions, for example.
et: Mängige nende vidinatega ja vaadake paneeliapletis automaatset reaktsiooni.
    
    See on silt ja sisu ei saa muuta ega juurde pääseda. Võib-olla soovite kasutada silti näiteks täiendavate vihjete või juhiste kuvamiseks.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->icon-name->description
en: The icon to use in the panel
et: Paneelil kasutatav ikoon

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->icon-name->tooltip
en: Select an icon file, or you can type an icon name into the entry box
et: Ikoonifaili valimine või ikooni nime käsitsi sisestamine

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->color->description
en: The background color for the applet
et: Rakendi taustavärvus

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->color->tooltip
en: Click the button to select a new background color for this applet
et: Nupule vajutamisega on võimalik sellele rakendile uut taustavärvust valida

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->spinner- number->description
en: Applet width in the panel
et: Rakendi laius paneelil

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->spinner- number->tooltip
en: Increase or decrease this spinner value to make the applet wider or narrower in the panel
et: Suurendage või vähendage seda spinneri väärtust, et muuta rakendi paneelil laiemaks või kitsamaks

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->description
en: Please pick an option
et: Valimine mitme valiku vahel

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->options
en: First Choice
et: Esimene valik

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->options
en: Second Choice
et: Teine valik

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->options
en: Third Choice
et: Kolmas valik

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->options
en: Fourth Choice
et: Neljas valik

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->tooltip
en: A combo selection can select between int, boolean, float, and string values
et: Kombineeritud valikus saab valida int, boolean, float ja string väärtuste vahel

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->scale- demo->description
en: Here is a demonstration of bidirectional control
et: Siin on kahesuunalise juhtimise demonstratsioon

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->scale-demo->tooltip
en: If you adjust this scale, it updates in the applet.  If you adjust the scale in the applet, it updates here
et: Kui reguleerite seda skaalat, värskendatakse seda apletis. Kui kohandate apletis skaalat, värskendatakse seda siin

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom- label->description
en: Check this to use a custom label
et: Kohandatud sildi kasutamine

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom- label->tooltip
en: Checking this box allows you to set a custom label in the field below - this demonstrates setting dependencies
et: Selle valiku sisselülitamine võimaldab määrata alloleval väljal kohandatud silti - näide sätete võimalikest omavahelistest sõltuvustest

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->custom- label->description
en: Custom Applet Label
et: Kohandatud silt

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->custom-label->tooltip
en: Set your custom label here.  This field is unavailable unless the switch above is enabled
et: Kohandatud sildi määramine. See väli on saadaval ainult siis, kui ülalolev lüliti on sisse lülitatud

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tween- function->description
en: Animation type
et: Animatsiooni liik

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tween- function->tooltip
en: A tween chooser has as value a string, which you can pass as transition to Tweener.addTween()
et: Tween-valija väärtuseks on string, mille saate edastada üleminekuna Tweener.addTween()

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->effect- style->description
en: Effect type
et: Efekti liik

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->demo- button->description
en: Don't Press This Button!!!
et: Ära seda nuppu vajuta!!!

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->demo-button->tooltip
en: Pressing this button activates a callback method in the applet - go ahead, press it.
et: Selle nupu vajutamine aktiveerib apletis tagasisidemeetodi – jätka, vajuta seda.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->signal- test->description
en: This is a test widget for individual key signal firing
et: See on testvidin individuaalse võtmesignaali käivitamiseks

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->keybinding- test->description
en: Set the keybinding here to activate an action
et: Toimingu aktiveerimiseks määrake siin klahvikombinatsioon

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->file- select->description
en: Choose a file
et: Faili valimine

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->directory- select->description
en: Choose a directory
et: Kataloogi valimine

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->sound- select->description
en: Choose a sound
et: Heli valimine

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->font- select->description
en: Choose a font
et: Kirjatüübi valimine

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->long-text->description
en: You can type paragraphs and lists here
et: Siia võid lõike ja nimekirju lisada

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->long-text->tooltip
en: This setting type is useful for multi-line lists, and text that is too long to fit in an entry widget.
    You can manually set the height of the text view with the 'height' property. This one is set to 150. Default is 200.
et: See sätte tüüp on kasulik mitmerealiste loendite ja teksti jaoks, mis on liiga pikk, et sisestusvidinasse mahtuda.
    Saate käsitsi määrata tekstivaate kõrguse atribuudiga "height". See on seatud väärtusele 150. Vaikimisi on 200.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->date- select->description
en: Choose a Date
et: Kuupäeva valimine

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->time- select->description
en: Choose a Time
et: Valige aeg

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->description
en: Custom tree widget
et: Kohandatud puu vidin

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Resident
et: Esindaja

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Address
et: Aadress

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Shortcut key
et: Kiirklahv

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: File Path
et: Faili rada

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->show-deps- section->description
en: Show the dependencies section
et: Sõltuvuste lõigu näitamine

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->show-deps- section->tooltip
en: Checking this box shows the Dependencies section below. Unchecking hides it.
et: Selle valiku sisselülitamine näitab allpool sõltuvuste osa, väljalülitamine aga peidab selle.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->deps-info->description
en: You can see this section because the switch above is on. Try switching it off and see what happens.
et: Seda jaotist näed, kuna ülaltoodud lüliti on sisse lülitatud. Proovige see välja lülitada ja vaadake, mis juhtub.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo->description
en: Show info
et: Teabe näitamine

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo->options
en: Show info #1
et: Teabe nr. 1 näitamine

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo->options
en: Show info #2
et: Teabe #2 näitamine

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo->options
en: Don't show info #1 or #2
et: Ärge kuvage teavet #1 või #2

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo- info1->description
en: Info #1: You are seeing this info because the first option is selected in the combo box above. Try selecting different options to see different information.
et: Teave #1: näete seda teavet, kuna ülaltoodud liitkastis on valitud esimene valik. Erineva teabe nägemiseks proovige valida erinevaid valikuid.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo- info2->description
en: Info #2: You are seeing different text now because you selected the second option in the combo box above.
et: Teave nr 2: näete nüüd teistsugust teksti, kuna valisite ülaltoodud liitkastist teise valiku.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-spin->description
en: Number value
et: Numbri väärtus

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-spin- info1->description
en: The value of the spinner above is less than 5
et: Ülaltoodud spinneri väärtus on väiksem kui 5

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-spin- info2->description
en: The value of the spinner above is greater than or equal to 5
et: Ülaltoodud spinneri väärtus on suurem või võrdne 5-ga

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->custom- widget->description
en: Try out this custom widget!
et: Proovi seda kohandatud vidinat!

note: expo@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Click or hover to activate Expo view
et: Ekspovaate aktiveerimiseks klõpsake või hõljutage kursorit

note: expo@cinnamon.org->settings-schema.json->activate-on-hover->description
en: Activate expo on hover
et: Aktiveeri hõljutades

note: slideshow@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Slideshow Controls
et: Slaidiesituse juhtimine

note: slideshow@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Basic controls for the Cinnamon slideshow
et: Cinnamoni slaidiesituse juhtimise põhifunktsioonid

note: user@cinnamon.org->metadata.json->description
en: An applet to access your account details, switch users and quickly logout or power off the computer
et: Rakend konto üksikasjadele ligipääsuks, kasutajate vahel lülitumiseks, kiireks väljalogimiseks või arvuti väljalülitamiseks

note: user@cinnamon.org->metadata.json->name
en: User Applet
et: Kasutaja rakend

note: user@cinnamon.org->settings-schema.json->display-name->description
en: Display user name on panel
et: Kasutaja nime näitamine paneelil

note: panel-launchers@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Launch applications from the panel
et: Käivitage rakendused paneelilt

note: panel-launchers@cinnamon.org->settings-schema.json->allow- dragging->description
en: Allow dragging of launchers
et: Lubage käivituste lohistamine

note: notifications@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Click to display and manage system notifications
et: Süsteemi teavituste kuvamine ja haldamine

note: notifications@cinnamon.org->settings- schema.json->ignoreTransientNotifications->description
en: Ignore transient notifications
et: Ignoreeri mööduvaid teatisi

note: notifications@cinnamon.org->settings- schema.json->ignoreTransientNotifications->tooltip
en: Check this to ignore transient notifications.
et: Mööduvate märguannete ignoreerimiseks märkige see.

note: notifications@cinnamon.org->settings- schema.json->showEmptyTray->description
en: Show empty tray
et: Tühja salve kuvamine

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->showEmptyTray->tooltip
en: Check this to show the tray even when there are no new notifications.
et: Selle valiku sisselülitamine näitab teavituste salve isegi uute teavituste puudumisel.

note: notifications@cinnamon.org->settings- schema.json->showNotificationCount->description
en: Show the number of notifications
et: Kuva märguannete arv

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->description
en: Show notifications
et: Märguannete näitamine

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->tooltip
en: Set keybinding(s) to show the notification popup menu.
et: Määrake märguande hüpikmenüü kuvamiseks klahvikombinatsioonid.

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->keyClear->tooltip
en: Set keybinding(s) to clear all notifications.
et: Kõigi märguannete kustutamiseks määrake klahvikombinatsioon(id).

note: notifications@cinnamon.org->settings- schema.json->btnSystemSettings->description inhibit@cinnamon.org->settings- schema.json->btnSystemNotificationSettings->description
en: Open notification settings
et: Ava teavituste sätted

note: inhibit@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Inhibit Applet
et: Rakendi keelamine

note: inhibit@cinnamon.org->metadata.json->description
en: This applet is used to disable notifications and power management (including the screensaver and the session from going idle)
et: Seda rakendit kasutatakse märguannete ja toitehalduse keelamiseks (sh ekraanisäästja ja seansi jõudeolekusse minek)

note: inhibit@cinnamon.org->settings-schema.json->keyPower->description
en: Inhibit power management
et: Toitehalduse keelamine

note: inhibit@cinnamon.org->settings-schema.json->keyPower->tooltip
en: Set keybinding(s) to inhibit power management.
et: Toitehalduse takistamiseks määrake klahvikombinatsioon(id).

note: inhibit@cinnamon.org->settings-schema.json->keyNotifications->description
en: Inhibit notifications
et: Märguannete keelamine

note: inhibit@cinnamon.org->settings-schema.json->keyNotifications->tooltip
en: Set keybinding(s) to inhibit notifications.
et: Määrake märguannete keelamiseks klahvikombinatsioon.

note: inhibit@cinnamon.org->settings- schema.json->btnSystemPowerSettings->description
en: Open power settings
et: Ava toiteseaded

note: on-screen-keyboard@cinnamon.org->metadata.json->name
en: On-Screen keyboard
et: Ekraaniklaviatuur

note: on-screen-keyboard@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A Cinnamon applet to launch the on-screen keyboard
et: Cinnamoni rakend ekraaniklaviatuuri käivitamiseks

note: calendar@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Calendar
et: Kalender

note: calendar@cinnamon.org->metadata.json->description
en: The Cinnamon calendar applet
et: Cinnamoni kalendrirakend

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->show-events->description
en: Show calendar events
et: Kuva kalendrisündmused

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->show-events->tooltip
en: Check this to display events in the calendar.
et: Märkige see sündmuste kuvamiseks kalendris.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->show-week-numbers->description
en: Show week numbers in calendar
et: Nädalanumbrite näitamine kalendris

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->show-week-numbers->tooltip
en: Check this to show week numbers in the calendar.
et: Kasuta seda nädalanumbrite näitamiseks kalendris.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom-format->description clock@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom-format->description
en: Use a custom date format
et: Kohandatud kuupäevavormingu kasutamine

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom-format->tooltip
en: Check this to define a custom format for the date in the calendar applet.
et: Kasuta seda kohandatud kuupäeva vormingu kirjeldamiseks kalendrirakendis.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->custom-format->description clock@cinnamon.org->settings-schema.json->date-format->description
en: Date format
et: Kuupäeva vorming

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->custom-format->tooltip clock@cinnamon.org->settings-schema.json->date-format->tooltip
en: Set your custom format here.
et: Siia sisesta kohandatud vorming.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->custom-tooltip- format->description
en: Date format for tooltip
et: Kuupäeva vorming tööriista vihje (tooltip) jaoks

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->custom-tooltip-format->tooltip
en: Set your custom tooltip format here.
et: Määra siin oma kohandatud tööriistavihje vorming.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->format-button->tooltip
en: Click this button to know more about the syntax for date formats.
et: Kuupäevavormingu süntaksiga tutvumiseks klõpsa sellel nupul.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->description
en: Show calendar
et: Kalendri näitamine

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->tooltip
en: Set keybinding(s) to show the calendar.
et: Kalendri kuvamiseks määrake klahvisidemed.

note: xrandr@cinnamon.org->metadata.json->description
en: XRandR monitor control applet
et: XRandR kuvari juhtimise rakend

note: a11y@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Accessibility applet
et: Hõlbustuste rakend

note: windows-quick-list@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Windows Quick List
et: Akende kiirnimekiri

note: windows-quick-list@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Quickly access windows from all workspaces
et: Kiire ligipääs akendele kõikidelt tööaladelt

note: separator@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Separator
et: Eraldaja

note: separator@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A separator icon which can be added multiple times
et: Eraldusikoon, mida võib mitu korda lisada

note: power@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Power Manager
et: Toitehaldur

note: power@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Cinnamon power management applet
et: Cinnamoni vooluhalduse rakend

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinfo->options
en: Show percentage
et: Protsendi näitamine

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinfo->options
en: Show time remaining
et: Järelejäänud aja näitamine

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinfo->options
en: Show percentage and time remaining
et: Protsendi ja järelejäänud aja näitamine

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinfo->options
en: Hide label
et: Sildi peitmine

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->showmulti->description
en: Always show all batteries
et: Alati kõigi akude näitamine

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->showmulti->tooltip
en: Check this to always show multiple batteries in the panel, regardless of whether one of them is marked primary.
et: Selle sisselülitamine näitab paneelil alati kõiki akusid hoolimata sellest, milline neist on peamiseks märgitud.

note: photoframe@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Digital photo frame
et: Digitaalne pildiraam

note: photoframe@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A digital photo frame desklet
et: Digifotode raami töölauavidin

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->directory->description
en: Folder
et: Kaust

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->height->description
en: Height
et: Kõrgus

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->width->description
en: Width
et: Laius

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->fade-delay->description
en: Fade delay
et: Hajumise viivitus

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->effect->description
en: Special effect
et: Eriefekt

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->effect->options
en: Sepia
et: Seepiatoon

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->effect->options
en: Black and White
et: Mustvalge

note: launcher@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Launcher desklet
et: Käivitamise töölauavidin

note: launcher@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A desklet that launches a program
et: Töölauavidin programmi käivitamiseks

note: clock@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Clock desklet
et: Kella töölauavidin

note: clock@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A desklet that displays the time
et: Töölauavidin aja kuvamiseks

note: clock@cinnamon.org->settings-schema.json->text-color->description
en: Text color
et: Teksti värvus

note: clock@cinnamon.org->settings-schema.json->text-color->tooltip
en: Click the button to select a new text color
et: Tekstile uue värvuse valimiseks klõpsa nupul

note: clock@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom-format->tooltip
en: Check this to define a custom format for the time in the clock desklet.
et: Kella töölauavidina kohandatud ajavormingu kirjeldamiseks lülita see valik sisse.
