linuxmint - en to he translation catalogue (1753 entries)

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Failed to launch '%s'
he: שיגור '%s' כשל

en: Home
he: בית

en: File System
he: מערכת קבצים

en: Search
he: חיפוש

en: Print version
he: הצגת גרסה

en: GNOME Online Accounts is a service which runs in the background and which you can authorize to access your online accounts. Applications can then use this service to interact with your online accounts.
he: שירות חשבונות מקוונים של גנום (GNOME) פועל ברקע ומאפשר גישה לחשבונות מקוונים. יישומונים יכולים להשתמש בשירות זה לתקשור עם חשבונות מקוונים אלו.

en: The following accounts are supported in Cinnamon:
he: ‏סוגי החשבונות הבאים נתמכים בסינמון:

en: Allows Nemo to connect to Google Drive
he: לאפשר לנמו להתחבר ל־Google Drive

en: Allows Nemo to connect to an OwnCloud server
he: לאפשר לנמו להתחבר לשרת OwnCloud

en: The following accounts are supported in GNOME applications:
he: יישומוני גנום (GNOME) תומכים בסוגי החשבונות הבאים:

note: Display name                         ID              Show it? Always False to start              Icon menu@cinnamon.org->settings-schema.json->panel-appear->title printers@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description
en: Appearance
he: חזות

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Color
he: צבע

en: In mixed mode most applications are light. Some desktop elements are dark to create contrast.
he: רוב היישומונים יהיו בהירים כאשר 'אופן מעורב' מאופשר. מספר רכיבי שולחן־עבודה כההים על מנת לייצר נגודיות.

en: Mixed
he: מעורב

en: Dark
he: כהה

en: Light
he: בהיר

en: Advanced settings...
he: הגדרות מתקדמות...

en: Style
he: סגנון

en: Launcher Properties
he: מאפייני משגר

en: Name:
he: שם:

en: Command:
he: פקודה:

en: Comment:
he: הערה:

en: Browse
he: עיון

en: Launch in Terminal?
he: לשגר במסוף?

en: Use dedicated GPU if available
he: שימוש ב־GPU ייעודי ככל שזמין כזה

en: Directory Properties
he: מאפייני תיקייה

en: Main Menu
he: תפריט ראשי

en: Restore System Configuration
he: שחזור הגדרות המערכת

en: Restore the default menu layout
he: שחזור פריסת תפריט ברירת המחדל

en: Close
he: סגירה

en: _New Menu
he: _תפריט חדש

en: Ne_w Item
he: פר_יט חדש

en: Cut
he: גזירה

en: Copy
he: העתקה

en: Paste
he: הדבקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Properties
he: מאפיינים

en: Edit Desktop File
he: עריכת קובץ שולחן־עבודה

en: Add
he: הוספה

en: Edit
he: עריכה

en: Add/Edit Launcher
he: הוספת/עריכת משגר

en: Type:
he: סוג:

en: Title:
he: כותרת:

en: Program:
he: תוכנית:

en: Icon Name
he: שם סמל

en: Application
he: יישומון

en: Custom Application
he: יישומון מותאם אישית

en: Execution of '%s' failed:
he: הרצת "%s" נכשלה:

en: Are you sure you want to remove '%s'?
he: האם להסיר את '%s'?

en: Remove '%s'
he: הסרת '%s'

en: About...
he: על אודות...

en: Configure...
he: הגדרה...

en: This applet does not support panels of that type. This can cause visual glitches in the panel.
he: יישומון־לוח זה לא תומך בלוחות מסוג זה. דבר שעלול לשבש את התצוגה החזותית של הלוח.

en: Would you like to continue using it anyway, remove it from the panel, or try to move it to a different panel?
he: האם להמשיך להשתמש בו למרות זאת, להסירו מהלוח, או לנסות להעבירו ללוח אחר?

en: Leave it
he: לא לעשות דבר

en: Remove it
he: להסיר

en: Move to another panel
he: להעביר ללוח אחר

en: A suitable panel could not be found. The applet has been removed instead.
he: לא נמצא לוח מתאים. במקום זאת, יישומון־הלוח הוסר.

en: Certain applets do not allow multiple instances or were at their max number of instances so were not copied
he: יישומוני־לוח מסוימים לא מאפשרים אדגמים מרובים או שהגיעו למספר המירבי של אדגמים ולכן לא הועתקו

en: Show Text
he: הצגת מלל

en: Hide Text
he: הסתרת מלל

en: Remove this desklet
he: הסרת יישומון שולחן העבודה

en: Are you sure you want to remove workspace "%s"?
he: האם להסיר את מרחב העבודה "%s"?

en: Initializing
he: מתבצע אתחול

en: Loaded
he: טעון

en: Error
he: שגיאה

en: Out of date
he: מיושן

en: Invalid overview options: Incorrect number of corners
he: אפשרויות סקירה שגויות: מספר פינות שגוי

en: Execution time (ms):
he: משך ביצוע (אלפיות השניה)

en: Loaded successfully
he: הטעינה הסתיימה בהצלחה

en: Check your video drivers
he: נא לבדוק תקינות הנעי־התקן של כרטיס המסך

en: Your system is currently running without video hardware acceleration.
he: המערכת פועלת כעת ללא האצת חומרה של וידאו.

en: You may experience poor performance and high CPU usage.
he: ייתכנו חוויית ביצועים ירודה ושימוש גבוה במעבד.

en: Launch Driver Manager
he: שיגור מנהל הנעי־התקן

en: Problems during Cinnamon startup
he: בעיות במהלך אתחול סינמון

en: Cinnamon started successfully, but one or more applets, desklets or extensions failed to load.
he: סינמון הופעלה בהצלחה, אבל טעינת  מקצת מיישומוני לוח, יישומי שולחן עבודה, או הרחבות, כשלה.

en: Check your system log and the Cinnamon LookingGlass log for any issues.
he: נא לבדוק אם מופיעות בעיות כלשהן ביומן המערכת או ביומן ה־LookingGlass של סינמון.

en: You can disable the offending extension(s) in Cinnamon Settings to prevent this message from recurring.
he: למניעת הצגת מסר זה שוב, ניתן להשבית את ההרחבות הבעייתיות בהגדרות סינמון.

en: Please contact the developer.
he: נא ליצור קשר עם המפתח.

en: Workspace
he: מרחב עבודה

en: Restarting Cinnamon...
he: מתבצע אתחול סינמון...

en: System Information
he: מידע על המערכת

en: Confirm
he: אישור

en: No
he: לא

en: Yes
he: כן

en: OK
he: אישור

en: Select position of new panel. Esc to cancel.
he: נא לבחור את מיקום הלוח החדש. Esc לביטול.

en: Select new position of panel. Esc to cancel.
he: נא לבחור מיקום חדש ללוח. Esc לביטול.

en: You don't have any panels added.
    Do you want to open panel settings?
he: עדיין לא נוספו לוחות.
    האם לפתוח הגדרות לוח?

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->title
en: Panel settings
he: הגדרות לוח

en: Applets
he: יישומוני־לוח

en: Panel edit mode
he: מצב עריכת לוח

en: Move
he: הזזה

en: Remove
he: הסרה

en: Are you sure you want to remove this panel?
he: האם להסיר לוח זה?

en: Add a new panel
he: הוספת לוח חדש

en: Troubleshoot
he: פתרון בעיות

en: Restart Cinnamon
he: מתבצע אתחול סינמון

en: Restore all settings to default
he: שחזור כל ההגדרות לבררת מחדל

en: Are you sure you want to restore all settings to default?
he: שחזור כל ההגדרות לברירת מחדל?

note: i18n for menu item set up larger components.
en: System Settings
he: הגדרות מערכת

en: Retry
he: ניסיון חוזר

en: %s (%s) has just been stopped.
he: %s (%s) זה עתה נעצר.

en: Device %s can be turned off, if necessary.
he: במידת הצורך, ניתן לכבות התקן %s.

en: Device %s is busy, please wait.
he: התקן %s עסוק, נא להמתין.

en: Do not disconnect or data loss may occur.
he: אין להתנתק, אחרת הנתונים עלולים להיאבד.

en: Unable to stop the drive %s (%s)
he: לא ניתן לעצור כונן %s (%s)

en: %s (%s) can be safely unplugged.
he: %s (%s)  ניתן לשליפה בבטחה.

en: Device %s can be removed.
he: ניתן להסיר את ההתקן %s.

en: %s (%s) has just been ejected.
he: %s (%s) נשלף.

en: Do not remove or data loss may occur.
he: אין להסיר, אחרת הנתונים עלולים להיאבד.

en: Unable to eject the drive %s (%s)
he: לא ניתן לשלוף התקן %s (%s)

en: Failed to unmount %s (%s)
he: ניתוק עגינת %s (%s) כשלה

en: Connect to...
he: התחברות אל...

en: Enter a command
he: נא להזין פקודה

en: Press ESC to close
he: נא להקיש על Esc לסגירה

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: Mi_nimize
he: מז_עור

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: Unma_ximize
he: _שחזור

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: Ma_ximize
he: ה_גדלה

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: _Move
he: ה_זזה

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: _Resize
he: שי_נוי גודל

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: Move Titlebar Onscreen
he: הזזת שורת־כותרת על גבי המסך

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: Always on _Top
he: _תמיד עליון

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: _Always on Visible Workspace
he: ה_צגה בכל מרחבי העבודה

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: _Only on This Workspace
he: רק במרחב עבודה _זה

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: Move to Another _Workspace
he: מעבר למרחב־ _עבודה אחר

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: _Close
he: _סגירה

en: No open windows
he: אין חלונות פתוחים

en: Restore
he: שחזור

en: Minimize
he: מזעור

en: Maximize
he: הגדלה

en: Move to left workspace
he: מעבר למרחב העבודה השמאלי

en: Move to right workspace
he: מעבר למרחב העבודה הימני

en: Visible on all workspaces
he: גלוי בכל מרחבי העבודה

en: Move to a new workspace
he: מעבר למרחב עבודה חדש

en: Move to monitor %d
he: מעבר לצג %d

en: Only on this workspace
he: על מרחב עבודה זה בלבד

en: Unmaximize
he: ביטול הגדלה

note: a11y@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Accessibility
he: נגישות

en: Zoom
he: תקריב

en: Screen Reader
he: קורא צג

en: Screen Keyboard
he: מקלדת צג

en: Sticky Keys
he: מקשים דביקים

en: Slow Keys
he: מקשים איטיים

en: Bounce Keys
he: מקשים קופצים

en: Mouse Keys
he: מקשי עכבר

note: Secondary click
en: Simulated secondary click
he: הדמיית של הקשה משנית

note: Hover Click
en: Hover click
he: הקשת ריחוף

en: Universal Access Settings
he: הגדרות גישה אוניברסלית

en: High Contrast
he: ניגודיות גבוהה

en: Large Text
he: מלל גדול

note: Translators: This is the date which appears in the calendar applet, as a tooltip and as a title header inside the applet. The format uses the strftime syntax. %A, %B %-e, %Y is the American Date format (Saturday, January 4, 2020): %A is the name of the day, %B is the name of the month %-e is the non
en: %A, %B %-e, %Y
he: %A %-e %B %Y

en: Date and Time Settings
he: הגדרות תאריך וזמן

en: Starting in a few minutes
he: התחלה בעוד מספר דקות

en: Starting in %d minutes
he: מתחיל בעוד %d דקות

en: This evening
he: בערב זה

en: Starting later today
he: התחלה מאוחר יותר היום

en: In %d hour | In %d hours
he[0]: בעוד שעה %d
he[1]: בעוד %d שעות

en: No Events
he: אין אירועים

en: In progress
he: בתהליך

en: All day
he: כל היום

en: Today
he: היום

note: Scale cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->click-action->options cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click-action->options
en: Show the desktop
he: הצגת שולחן־העבודה

note: cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->click-action->options cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click-action->options
en: Show the desklets
he: הצגת יישומוני־שולחן־העבודה

note: ["WORKSPACE_UP", _("Switch to the workspace above"), "none", ""], ["WORKSPACE_DOWN", _("Switch to the workspace below"), "none", ""], cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->click-action->options cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click-action->options
en: Show the workspace selector (Expo)
he: הצגת ברר מרחב־עבודה (אקספו)

note: cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->click-action->options cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click-action->options
en: Show the window selector (Scale)
he: הצגת ברר החלונות (סילום)

note: expo@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Expo
he: תערוכה

note: favorites@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Favorites
he: מועדפים

en: Move to the other monitor
he: מעבר לצג האחר

en: Move to monitor
he: מעבר לצג

en: Move to another workspace
he: מעבר למרחב עבודה אחר

en: Applet preferences
he: העדפות יישומון־לוח

note: grouped-window-list@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Grouped window list
he: רשימת חלונות מקובצים

en: Places
he: מיקומים

en: Recent
he: אחרונים

en: Run with dedicated GPU
he: ריצה עם GPU ייעודי

en: Unpin from Panel
he: ביטול נעיצה ללוח

en: Pin to Panel
he: נעיצה ללוח

en: Remove from Autostart
he: הסרה מאתחול אוטומטי

en: Add to Autostart
he: הוספה לאתחול אוטומטי

en: Create Shortcut
he: יצירת קיצור דרך

en: Restore to full opacity
he: השבה לאטימות מלאה

en: Close others
he: סגירת אחרים

en: Close all
he: לסגור הכול

en: Power management
he: ניהול צריכת החשמל

en: Power management: inhibited
he: ניהול צריכת חשמל: דוכאה

en: Power management: active
he: ניהול צריכת חשמל: פעילה

en: Power management is already inhibited by another program
he: צריכת החשמל דוכאה כבר על ידי תוכנית אחרת

en: Power management: inhibited by another program
he: צריכת חשמל:  דוכאה על־ידי תוכנית אחרת

en: Apps inhibiting power management:
he: יישומונים שמונעים ניהול צריכת חשמל:

en: Inhibit applet
he: מניעת יישומון־לוח

note: notifications@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Notifications
he: הודעות

en: Show Keyboard Layout
he: הצגת פריסת המקלדת

en: Show Character Table
he: הצגת טבלת תווים

en: Keyboard Settings
he: הגדרות מקלדת

en: Add to panel
he: הוספה ללוח

en: Add to desktop
he: הוספה לשולחן העבודה

en: Remove from favorites
he: הסרה מהמועדפים

en: Add to favorites
he: הוספה למועדפים

en: Uninstall
he: הסרת התקנה

en: This file is no longer available
he: הקובץ אינו זמין עוד

en: Open with
he: פתיחה באמצעות

en: Other application...
he: יישומוןאחר...

note: menu@cinnamon.org->metadata.json->name menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu->title sound@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description network@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description
en: Menu
he: תפריט

en: Edit menu
he: עריכת תפריט

en: Recent Files
he: קבצים אחרונים

en: Clear list
he: ניקוי רשימה

en: Clear all recent documents
he: ניקוי כול המסמכים האחרונים

en: No recent documents
he: אין מסמכים אחרונים

en: All Applications
he: כל היישומונים

en: Lock screen
he: נעילת צג

en: Lock the screen
he: נעילת הצג

en: Logout
he: התנתקות

en: Leave the session
he: נטישת השיח

en: Quit
he: יציאה

en: Shut down the computer
he: כיבוי המחשב

en: <unknown>
he: <לא ידוע>

note: Translators: this indicates that wireless or wwan is disabled by hardware killswitch
en: disabled
he: מושבת

note: Translators: this is for network devices that are physically present but are not under NetworkManager's control (and thus cannot be used in the menu)
en: unmanaged
he: לא מנוהל

en: disconnecting...
he: התנתקות...

en: connecting...
he: התחברות...

note: Translators: this is for network connections that require some kind of key or password
en: authentication required
he: נדרש אימות

note: Translators: this is for devices that require some kind of firmware or kernel module, which is missing
en: firmware missing
he: חסרה קושחה

note: Translators: this is for wired network devices that are physically disconnected
en: cable unplugged
he: כבל מנותק

note: Translators: this is for a network device that cannot be activated (for example it is disabled by rfkill, or it has no coverage
en: unavailable
he: לא זמין

en: connection failed
he: התחברות נכשלה

en: More
he: עוד

note: Translators: this is the indication that a connection for another logged in user is active, and we cannot access its settings (including the name)
en: Connected (private)
he: חיבור (פרטי)

en: Ethernet
he: אתרנט

en: Wifi
he: אלחוטי

en: Modem
he: מודם

en: Bluetooth
he: בלוטות׳

en: Auto Ethernet
he: ‏אתרנט אוטומטי

en: Auto broadband
he: רשת פס רחב אוטומטית

en: Auto dial-up
he: חיוג אוטומטי

note: Translators: this the automatic wireless connection name (including the network name)
en: Auto %s
he: %s אוטומטי

en: Auto bluetooth
he: בלוטות׳ אוטומטי

en: Auto wireless
he: אטמות רשת אלחוטית

note: network@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Network Manager
he: מנהל רשת

en: Enable networking
he: אפשור רשת

en: Wired
he: קווי

en: Wireless
he: אלחוטי

en: Mobile broadband
he: רשת סלולרית

en: VPN Connections
he: חיבורי VPN

en: Network Settings
he: הגדרות רשת

en: Network Connections
he: חיבורי רשת

en: Connection failed
he: חיבור כשל

en: Activation of network connection failed
he: שפעול חיבור רשת כשל

en: Networking is disabled
he: תקשורת רשת מושבתת

en: No connection
he: אין חיבור

en: Connecting to the cellular network...
he: התחברות לרשת הסלולרית...

en: Connecting to the wireless network...
he: התחברות לרשת האלחוטית...

en: Connecting to the wired network...
he: התחברות לרשת קווית...

en: Connecting to the VPN...
he: התחברות ל־VPN...

en: Connecting to the network...
he: התחברות לרשת...

en: Connected to the wireless network
he: חיבור לרשת אלחוטית

en: Wireless connection
he: חיבור אלחוטי

en: (Limited connectivity)
he: (קישוריות מוגבלת)

en: Connected to the wired network
he: חיבור לרשת קווית

en: Connected to the cellular network
he: חיבור לרשת סלולרית

en: Connected to the VPN
he: חיבור ל־VPN

en: Connected to the network
he: חיבור לרשת

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->keyClear->description
en: Clear notifications
he: פינוי ההתראות

en: Notification Settings
he: הגדרת הודעות

en: No notifications
he: אין הודעות

en: %d notification | %d notifications
he[0]: הודעה %d
he[1]: %d הודעות

en: just now
he: ממש עכשיו

en: %d second ago | %d seconds ago
he[0]: לפני שנייה %d
he[1]: לפני %d שניות

en: %d minute ago | %d minutes ago
he[0]: לפני דקה %d
he[1]: לפני %d דקות

en: Click to toggle the on-screen keyboard
he: הקשה למחלף מקלדת־צג

en: Click to enable the on-screen keyboard
he: נא להקיש לאפשור מקלדת-המסך

en: Launch
he: שיגור

note: panel-launchers@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Panel launchers
he: משגרי לוח

en: Battery full
he: סוללה מלאה

en: Battery almost full
he: סוללה כמעט מלאה

en: Battery good
he: הסוללה במצב טוב

en: Low battery
he: הסוללה קרובה להתרוקנת

en: Critically low battery
he: סוללה ריקה באופן חמור

en: AC adapter
he: ‏מתאם זרם חלופי

en: Laptop battery
he: סוללת מחשב נייד

en: UPS
he: אל־פסק

en: Monitor
he: צג

en: Mouse
he: עכבר

note: keyboard@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Keyboard
he: מקלדת

en: PDA
he: מכשיר כף יד

en: Cell phone
he: טלפון סלולרי

en: Media player
he: נגן מדיה

en: Tablet
he: מחשב־לוח

en: Computer
he: מחשב

en: Brightness
he: בהירות

en: Keyboard backlight
he: תאורת מקלדת

en: Power Settings
he: הגדרות צריכת חשמל

en: Charging
he: בטעינה

en: Charging - %d hour until fully charged | Charging - %d hours until fully charged
he[0]: בטעינה – שעה %d עד לטעינה מלאה
he[1]: בטעינה – %d שעות עד לטעינה מלאה

note: Translators: this is a time string, as in "%d hours %d minutes remaining"
en: Charging - %d %s %d %s until fully charged
he: בטעינה – %d %s %d %s  לטעינה מלאה

en: hour | hours
he[0]: שעה
he[1]: שעות

en: minute | minutes
he[0]: דקה
he[1]: דקות

en: Charging - %d minute until fully charged | Charging - %d minutes until fully charged
he[0]: בטעינה – %d דקה עד לעינה מלאה
he[1]: בטעינה - %d דקות עד לטעינה מלאה

en: Fully charged
he: טעינה מלאה

en: Using battery power
he: צריכת  סוללה פעילה

en: Using battery power - %d hour remaining | Using battery power - %d hours remaining
he[0]: צריכת  סוללה פעילה – שעה %d נותרה
he[1]: צריכת  סוללה פעילה  – %d שעות נותרו

note: Translators: this is a time string, as in "%d hours %d minutes remaining"
en: Using battery power - %d %s %d %s remaining
he: צריכת  סוללה פעילה – %d %s %d %s נותרו

en: Using battery power - %d minute remaining | Using battery power - %d minutes remaining
he[0]: שימוש בסוללה – נותרה דקה %d
he[1]: שימוש בסוללה - נותרו %d דקות

note: Label                              Executable Icon                     Category          Keywords for filter printers@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Printers
he: מדפסות

en: Cancel all jobs
he: ביטול כל התהליכים

en: '%s' on %s
he: '%s' ב־%s

en: Send to front
he: שליחה לחזית

note: recent@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Recent documents
he: מסמכים אחרונים

note: removable-drives@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Removable drives
he: התקנים נשלפים

en: Open file manager
he: פתיחת מנהל קבצים

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->launcher-animation- effect->options scale@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Scale
he: סלום

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description favorites@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description
en: Settings
he: הגדרות

en: Hi there!
he: שלום!

en: YOU PRESSED THE BUTTON!!!
he: לחצת על הלחצן!!!

en: YOU USED THE HOTKEY!!!
he: נעשה שימוש במקש הקיצור!!!

en: Click to show the desktop or middle-click to show the desklets
he: נא להקיש להצגת־שולחן העבודה או הקשה אמצעית להצגת  יישומוני־שולחן־עבודה

en: Show Desklets
he: הצגת יישומוני־שולחן־עבודה

en: Click to pause the slideshow
he: נא להקיש להשהיית מצגת שקפים

en: Click to resume the slideshow
he: נא להקיש להמשך מצג השקפים

en: The slideshow is disabled
he: הצגת השקופיות מושבתת

en: Slideshow
he: מצגת

en: Next Background
he: הרקע הבא

en: Background Settings
he: הגדרות רקע

en: Current background:
he: רקע נוכחי:

en: Playing
he: מתנגן

en: Paused
he: מושהה

en: Stopped
he: נעצר

en: Unknown Artist
he: אמן לא ידוע

en: Unknown Album
he: אלבום לא ידוע

en: Unknown Title
he: כותר לא ידוע

en: Previous
he: הקודם

en: Play
he: נגינה

en: Stop
he: עצירה

en: Next
he: הבא

en: Consecutive Playing
he: מנגן ברצף

en: No Shuffle
he: ללא ערבוב

en: Open Player
he: פתיחת נגן

en: Quit Player
he: יציאה מהנגן

en: Pause
he: השהיה

en: Repeat Single
he: חזרה על שיר אחד

en: Repeat All
he: חזרה על הכול

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->shuffle->description
en: Shuffle
he: ערבוב

en: Mute output
he: השתקת הפלט

en: Mute input
he: השתקת קלט

en: Applications
he: יישומונים

en: Output device
he: התקן פלט

en: Microphone
he: מיקרופון

en: Input device
he: התקן קלט

en: Volume
he: עוצמת שמע

en: Launch player
he: שיגור נגן

en: Choose player controls
he: בחירת פקדי נגן

en: Sound Settings
he: הגדרות שמע

en: Are you sure you want to delete all items from the trash?
he: האם למחוק את כל הפריטים מסל המחזור?

en: This operation cannot be undone.
he: פעולה זו אינה הפיכה.

note: trash@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Trash
he: סל־מחזור

en: Empty Trash
he: רוקן סל מחזור

en: Open Trash
he: פתיחת סל מחזור

en: Lock Screen
he: מסך נעילה

en: Switch User
he: החלפת משתמש

en: Log Out...
he: התנתקות...

en: Power Off...
he: כיבוי...

en: Remove 'Window list'
he: הסרת 'רשימת חלונות'

en: All windows
he: כל החלונות

en: Manage workspaces (Expo)
he: ניהול מרחבי עבודה (אקספו)

en: Add a new workspace
he: הוספת מרחב עבודה חדש

en: Remove the current workspace
he: הסרת מרחב עבודה נוכחי

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Normal
he: רגילה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Upside-down
he: היפוך

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description xrandr@cinnamon.org->metadata.json->name power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinf
en: Display
he: תצוגה

en: Configure display settings...
he: תיצור הגדרות תצוגה...

en: Clock
he: שעון

en: Edit launcher
he: עריכת משגר

en: Photo Frame
he: מסגרת תמונה

en: Control Center
he: מרכז הבקרה

en: Users and Groups
he: משתמשים וקבוצות

en: Add or remove users and groups
he: הוספת או הסרת משתמשים וקבוצות

note: Virtual keyboard
en: Virtual keyboard
he: מקלדת מדומה

en: Turn on-screen keyboard on or off
he: הפעלת או כיבוי מקלדת־צג

en: Valid name
he: שם תקין

en: The name cannot be empty.
he: שדה השם אינו יכול להיות ריק.

en: Valid executable
he: קובץ הרצה חוקי

en: The executable is not valid. It cannot be empty and spaces in the path must be escaped with backslash (\).
he: קובץ הפעלה לא תקין. הקובץ לא יכול להיות ריק ורווחים בנתיב חייבים להיות מחולצים על־ידי לוכסן שמאלי (\).

en: Cannot create the launcher at this location.  Add to the desktop instead?
he: לא ניתן ליצור את המשגר במיקום זה. האם להוסיפו לשולחן־העבודה במקום זאת?

en: Choose a command
he: בחירת פקודה

en: Would you like to add this launcher to the menu also?  It will be placed in the Other category initially.
he: האם להוסיף משגר זה גם לתפריט? המשגר יתווסף לסוג־אב "אחר".

en: Screen Locker
he: נעילת מסך

en: Please type an away message for the lock screen
he: נא להזין מסר כלשהו (כגון  'יצאתי')  שיוצג על גבי מסך נעול

en: Preferences
he: העדפות

en: Hardware
he: חומרה

en: Administration
he: ניהול

note: Label                              Module ID                Icon Category      Keywords for filter
en: Network
he: רשת

en: network, wireless, wifi, ethernet, broadband, internet
he: רשת, אלחוטי, wifi, אטרנט, פס־רחב, מרשתת, אל־חוטי

en: color, profile, display, printer, output
he: צבע, מתאר, תצוגה, מדפסת, פלט

en: Graphics Tablet
he: מחשב־לוח גרפי

en: wacom, digitize, tablet, graphics, calibrate, stylus
he: וואקום, סיפרות, מחשב־לוח, גרפיקה כיול, סטילוס

en: printers, laser, inkjet
he: מדפסות, לייזר, דיו

en: Firewall
he: חומת אש

en: firewall, block, filter, programs
he: חומת אש, חסימה, סינון, תוכנות

en: Languages
he: שפות

en: language, install, foreign
he: שפה, התקנה, זר

en: Input Method
he: שיטת קלט

en: language, install, foreign, input, method, chinese, korean, japanese, typing
he: שפה, התקנה, זרה, התקן, צורה, סינית, קוריאנית, יפנית, הקלדה

en: Login Window
he: חלון התחברות

en: login, lightdm, mdm, gdm, manager, user, password, startup, switch
he: התחברות, lightdm, mdm, מנהל, משתמש, ססמה, אתחול, מתג

en: login, lightdm, manager, settings, editor
he: התחברות, lightdm, מנהל, הגדרות, עורך

en: Driver Manager
he: מנהל הנע־התקן

en: video, driver, wifi, card, hardware, proprietary, nvidia, radeon, nouveau, fglrx
he: חוזי, הנע־התקן, אלחוטי, כרטיס, חומרה,קנייני, video, driver, wifi, card, hardware, proprietary, nvidia, radeon, nouveau, fglrx

en: Nvidia Settings
he: הגדרות Nvidia

en: video, driver, proprietary, nvidia, settings
he: חוזי, הנע־התקן, קנייני, הגדרות, video, driver, proprietary, nvidia, settings

en: Software Sources
he: מקורות תוכנה

en: ppa, repository, package, source, download
he: ppa, מאגר, חבילה, מקור, הורדה

en: Package Management
he: ניהול חבילות

en: update, install, repository, package, source, download
he: עדכן, התקנה, מאגרים, חבילה, מקור, הורדה

en: user, users, account, accounts, group, groups, password
he: משתמש, משתמשים, חשנון, חשבונות, קבוצה, קבוצות, ססמה

en: bluetooth, dongle, transfer, mobile
he: בלוטות׳, דונגל, העברה, נייד

en: Manage Services and Units
he: ניהול שירותים ויחידות

en: systemd, units, services, systemctl, init
he: systemd, יחידות, שירותים, systemctl, init

en: Disks
he: כוננים

en: disks, manage, hardware, management, hard, hdd, pendrive, format, erase, test, create, iso, ISO, disk, image
he: כוננים, ניהול, חומרה, קשיח, hdd, אחסון USB, תבנות, מחיקה, בדיקה, יצירה, iso ,ISO, כונן, תמונה

en: Back to all settings
he: חזרה לכל ההגדרות

en: Cancel
he: ביטול

en: The group name cannot contain upper-case or space characters
he: שם קבוצה אינו יכול להכיל אותיות רישויות או רווחים

en: Change Password
he: שינוי סיסמה

en: New password
he: סיסמה חדשה

en: Confirm password
he: אישור סיסמה

en: Generate a password
he: יצירת סיסמה

en: Your new password needs to be at least 8 characters long
he: על הסיסמה החדשה להכיל לפחות 8 תווים

en: Show password
he: הצגת הסיסמה

en: An error occurred. Your password was not changed.
he: אירעה שגיאה. הסיסמה לא שונתה.

en: Change
he: שינוי

en: Passwords do not match
he: הססמאות לא תואמות

en: Too short
he: קצר מדי

en: Weak
he: חלש

en: Fair
he: סביר

en: Good
he: טוב

en: Strong
he: חזק

en: Standard
he: רגיל

en: Administrator
he: מנהל מערכת

en: The username must consist of only:
        - lower case letters (a-z)
        - numerals (0-9)
        - '.', '-', and '_' characters
he: שם משתמש יכול להיות מורכב רק מ:
        אותיות לועזיות קטנות – (a-z)
        ספרות – ( 0-9)
        וסימנים – ('.', '-', '_')

en: Account Type
he: סוג חשבון

en: Full Name
he: שם מלא

en: Username
he: שם משתמש

en: Invalid username
he: שם המשתמש אינו חוקי

en: A user with the name '%s' already exists.
he: משתמש בשם  '%s' קיים כבר.

en: Users
he: משתמשים

en: Groups
he: קבוצות

en: Click to change the picture
he: נא להקיש להחלפת התמונה

en: Browse for more pictures...
he: דפדוף לתמונות נוספות...

en: Click to change the name
he: נא להקיש להחלפת השם

en: Click to change the password
he: נא להקיש לשנוי הסיסמה

en: Click to change the groups
he: נא להקיש לשינוי הקבוצות

en: Picture
he: תמונה

note: bool is unused, just a placeholder so object is the same index for settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Name
he: שם

en: Password
he: סיסמה

en: Open
he: פתיחה

en: Images
he: תמונות

en: No password set
he: לא הוגדרה סיסמה

en: Set at login
he: הגדרה בעת ההתחברות

en: This user is currently logged in
he: משתמש זה מחובר כעת למערכת

en: The user's home directory is encrypted. To preserve access to the encrypted directory, only the user should change this password.
he: מחיצת הבית של המשתמש מוצפנת. לשמירת אפשרות הגישה למחיצה, רק בעל המחיצה צריך לשנות את הססמה.

en: Are you sure you want to permanently delete %s and all the files associated with this user?
he: האם למחוק את %s ואת כל הקבצים השייכים למשתמש זה?

en: This group is set as %s's primary group
he: קבוצה זו מוגדרת כקבוצה ראשית של %s

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
he: האם למחוק את %s לצמיתות?

en: Group Name
he: שם הקבוצה

en: Previous instance
he: אֶדְגָּם קודם

en: Next instance
he: אֶדְגָּם הבא

en: More options
he: אפשרויות נוספות

en: Import from a file
he: ייבוא מקובץ

en: Export to a file
he: ייצוא לקובץ

en: Reset to defaults
he: אפוס לברירת המחדל

en: Reload %s
he: טעינת %s מחדש

en: Settings for %s
he: הגדרות %s

en: Select or enter file to export to
he: בחירת או הזנת קובץ לייצא אליו

en: JSON files
he: קבצי JSON

en: Select a JSON file to import
he: בחירת קובץ JSON לייבוא

en: Cancel Job
he: ביטול משימה

en: Do you really want to cancel this job?
he: האם לבטל משימה זו?

en: Keep Printing
he: המשך הדפסה

en: Do you really want to cancel all jobs?
he: האם לבטל את כל המשימות?

en: Cancel All Jobs
he: ביטול כל המשימות

en: Random
he: אקראי

en: Show
he: הצגה

en: Item
he: פריט

en: Select a date
he: בחירת תאריך

en: %l:%M %p
he: ‏‎%l:%M ‏‏%p

en: Select a time
he: בחירת זמן

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקה

en: Second
he: שניה

en: This applet is currently enabled
he: יישומון־לוח זה מאופשר כעת

en: This desklet is currently enabled
he: יישומון־שולחן־עבודה זה מאופשר כעת

en: This extension is currently enabled
he: הרחבה מאופשרת כעת

en: by %s
he: על־ידי %s

en: Configure
he: תיצור

en: This is a system applet. It cannot be removed.
he: זהו יישומון־לוח מערכת, לא ניתן להסירו.

en: This is a system desklet. It cannot be removed.
he: זהו יישומון־שולחן־עבודה של המערכת. לא ניתן להסירו.

en: This is a system extension. It cannot be removed.
he: זוהי הרחבת המערכת. לא ניתן להסירה.

en: This applet contains function calls that could potentially cause Cinnamon to crash or freeze. If you are experiencing crashes or freezing, please try removing it.
he: יישומון־לוח זה מכיל קריאות־מערכת שעלולות לגרום לסינמון לקרוס או לקפוא. אם נחוו קריסות או קפיאות, נא לנסות להסירו.

en: This desklet contains function calls that could potentially cause Cinnamon to crash or freeze. If you are experiencing crashes or freezing, please try removing it.
he: יישומון־שולחן־עבודה זה מכיל קריאות־מערכת שעלולות לגרום לסינמון לקרוס או לקפוא. אם נחוו קריסות או קפיאות, נא לנסות להסירו.

en: This extension contains function calls that could potentially cause Cinnamon to crash or freeze. If you are experiencing crashes or freezing, please try removing it.
he: הרחבה זו מכילה קריאות קריאות שעשויות לגרום לסינמון לקרוס או לקפוא. אם נחוו קריסות או קפיאות, נא לנסות להסירה.

en: About
he: על אודות

en: Extension %s is not compatible with your version of Cinnamon.
he: הרחבה %s לא תואמת לגרסת סינמון המותקנת.

en: There are multiple instances enabled. Are you sure you want to remove all of them?
he: קיימים מספר אֶדְגָּמים מאופשרים. האם  להסיר את כולם?

en: Are you sure you want to completely remove %s?
he: האם להסיר את  %s?

en: This will restore the default set of enabled applets. Are you sure you want to do this?
he: שחזור ערכת ברירת המחדל של יישומוני־הלוח. האם לבצע?

en: This will restore the default set of enabled desklets. Are you sure you want to do this?
he: שחזור ברירות המחדל לערכת יישומוני-שולחן-העבודה שאופשרו.האם לבצע?

en: This will disable all active extensions. Are you sure you want to do this?
he: פעולה זו תשבית את כל ההרחבות הפעילות. האם לבצע?

en: Something went wrong while loading %s. Please make sure you are using the latest version, and then report the issue to its developer.
he: משהו השתבש בזמן טעינת %s. נא לוודא שימוש בגרסה האחרונה ולדווח על הסוגיה למפתח.

en: Installed
he: מותקן

en: Install
he: התקנה

en: Update
he: עדכן

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Popularity
he: פופולריות

en: Date
he: תאריך

en: Upgradable
he: ניתן לשדרוג

en: More info
he: מידע נוסף

en: Refresh
he: רענון

en: Update all
he: עדכן הכל

en: %d update available | %d updates available
he[0]: עדכון %d זמין
he[1]: %d עדכונים זמינים

en: No updates available
he: לא זמינים עדכונים

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color
he: לבחירת צבע, נא להקיש על הטפטפת ולאחר מכן, על הצבע הרצוי, באזור כלשהו על גבי הצג

en: Click to set a new accelerator key.
he: נא להקיש כדי להגדיר מפתח מאיץ חדש.

en: Press Escape or click again to cancel the operation.
he: לחיצה על מקש  Esc  או הקשת עכבר חוזרת, לביטול הפעולה.

en: Press Backspace to clear the existing keybinding.
he: אפשר ללחוץ על Backspace כדי לנקות את קיצור המקשים הקיים.

en: unassigned
he: לא משובץ

en: Pick an accelerator
he: בחירת מאיץ

en: Continue
he: המשך

en: 
    This key combination, '<b>%s</b>' should not be used because it would become impossible to type using this key.
he: 
    אין להשתמש בצירוף מקשים זה, '<b>%s</b>', אחרת לא ניתן יהיה להקליד באמצעות מקש זה.

en: Please try again using a modifier key such as Control, Alt or Super (Windows key).
he: נא לנסות שוב תוך שימוש במקש שינוי כגון קונטרול, אלט או סופר (מקש וינדוס).

en: Continue only if you are certain this is what you want, otherwise press cancel.
he: נא להמשיך רק אם התוצאה הרצויה ברורה לחלוטין, אחרת נא ללחוץ על 'ביטול'.

en: Checking dependencies
he: בדיקת תלויות

en: Please install: %s
he: נא להתקין: %s

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Open
he: _פתיחה

en: Sound files
he: קובצי קול

en: Downloading images:
he: מוריד תמונות:

en: An error occurred while trying to access the server. Please try again in a little while.
he: אירעה תקלה בעת ההתחברות לשרת. נא לנסות שוב בקרוב.

en: Refreshing the cache
he: רענון המטמון

en: Installing %s
he: התקנת %s

en: An error occurred during the installation of %s. Please report this incident to its developer.
he: אירעה תקלה בעת התקנת %s. נא לדווח על התַקרִית  למפתח.

en: Uninstalling %s
he: הסרת %s

en: A problem occurred while removing %s.
he: אירעה תקלה בעת הסרת %s.

en: 
    
    Details:  %s
he: 
    
    פרטים:  %s

en: Add new entry
he: הוספת רשומה חדשה

en: Remove selected entry
he: הסרת הרשומה שנבחרה

en: Edit selected entry
he: עריכת הרשומה abcjrv

en: Move selected entry up
he: העברת רשומה שנבחרה מעלה

en: Move selected entry down
he: העברת רשומה שנבחרה מטה

en: Edit entry
he: עריכת רשומה

en: Configure accessibility features
he: תיצור תכונות נגישות

en: magnifier, talk, access, zoom, keys, contrast
he: מגדלת, דיבור, גישה, מיקוד, מקשים, ניגודיות

en: Visual
he: חזותי

note: Visual Aids
en: Visual Aids
he: עזרים חזותיים

en: High contrast
he: ניגודיות גבוהה

en: Large text
he: הגדלת מלל

en: Screen reader
he: קורא מסך

en: Configure screen reader
he: תיצור קורא מסך

note: Desktop Zoom
en: Desktop Zoom
he: מיקוד שולחן־העבודה

en: Enable zoom
he: אפשור הגדלה

en: Magnification
he: הגדלה

note: Action, Label, Allow phase selection, extra widget type [entry|slider|none], default custom val workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Disabled
he: מושבת

en: Mouse wheel modifier
he: מאייך גלגל העכבר

en: While this modifier is pressed, mouse scrolling will increase or decrease zoom.
he: כאשר מקש מיוחד זה לחוץ, גלילה בעכבר תקטין או תגדיל את ההתקרבות.

en: Scroll at screen edges
he: גלילה בקצוות המסך

en: Keep cursor centered
he: שמור על הסמן ממורכז

en: Cursor moves with contents
he: הסמן יזוז עם התוכן

en: Cursor pushes contents around
he: הסמן ידחוף את התוכן

en: Mouse tracking mode
he: מצב מעקב עכבר

en: Lens mode
he: מצב עדשה

en: Square
he: מרובע

en: Horizontal strip
he: רצועה אופקית

en: Vertical strip
he: רצועה אנכית

en: Lens shape
he: צורת עדשה

en: Full screen
he: מסך מלא

en: Top half
he: מחצית עליונה

en: Bottom half
he: מחצית תחתונה

en: Left half
he: מחצית שמאלית

en: Right half
he: מחצית ימנית

en: Screen position
he: מיקום המסך

en: Enable the on-screen keyboard
he: אפשור מקלדת על-המסך

en: Touch
he: מגע

en: Full scale
he: סלום מלא

en: Scanning
he: סריקה

note: keyboard@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Keyboard layout
he: פרישת מקלדת

en: At the bottom of the screen
he: בתחתית המסך

en: At the top of the screen
he: בראש המסך

en: Keyboard position
he: מיקום המקלדת

en: A quarter of the screen
he: רבע מהמסך

en: A third of the screen
he: שליש מהמסך

en: Half of the screen
he: חצי מהמסך

en: Keyboard size
he: גודל המקלדת

en: Show the keyboard any time something expects input
he: הצגת המקלדת בכל פעם שנדרש קלט

en: Show keyboard only when the user activates it
he: הצגת המקלדת רק כאשר המשתמש משפעל אותה

en: Activation mode
he: מצב שפעול

note: Keyboard indicators
en: Keyboard indicators
he: מחווני מקלדת

en: Use visual indicator on Caps and Num Lock
he: שימוש בחיווי חזותי בנעילת רישיות ולוח־מקשי־ספרות

en: Use audio indicator on Caps and Num Lock
he: שימוש בחיווי שמע בנעילת רישיות ולוח־מקשי־ספרות

en: Sound to use Caps or Num Lock on
he: צליל שיושמע בעת הפעלת Caps Lock או Num Lock

en: Sound to use Caps or Num Lock off
he: צליל שיושמע בעת כיבוי Caps Lock או Num Lock

en: Event feedback (required for typing assistance alerts)
he: משוב אירועים (נדרש לצורך הקלדת התרעות עזרה)

en: Enable visual alerts
he: אפשור התרעות חזותיות

en: Flash the entire monitor
he: הבזקת כל הצג

en: Flash the active window
he: הבזקת החלון הפעיל

en: Visual style
he: סגנון חזותי

en: Enable audio alerts
he: אפשור התרעות קוליות

en: Sound to use for window alerts
he: צליל שיושמע  להתרעות חלון

en: Typing assistance
he: סייען הקלדה

note: Stickykeys
en: Sticky keys
he: מקשים דביקים

en: Treat a sequence of modifier keys as a combination
he: לנהוג ברצף מקשים מיוחדים כאל 'צרוף־מקשים'

en: Disable if two modifiers are pressed together
he: השבתה במידה ששני מקשים מיוחדים לחוצים ביחד

en: Alert when a modifier key is pressed
he: התרעה בעת לחיצה על מקש מיוחד

note: Slowkeys
en: Slow keys
he: מקשים איטיים

en: Put a delay between when a key is pressed and when it is accepted
he: יצירת עיכוב בין הזמן שבו המקש נלחץ לזמן שבו הוא מתקבל

en: Alert when a key is pressed
he: התרעה בעת לחיצה על מקש

en: Alert when a key is accepted
he: התרעה בעת גישה למקש

en: Alert when a key is rejected
he: התרעה בעת דחית מקש

en: Acceptance delay
he: עיכוב קבלה

en: Short
he: קצר

en: Long
he: ארוך

note: Bouncekeys
en: Bounce keys
he: הקפצת מקשים

en: Ignore fast duplicate keypresses
he: להתעלם מלחיצות מקשים מהירות כפולות

note: Mousekeys
en: Mouse keys
he: מקשי עכבר

en: Control the pointer using the keypad
he: שליטה בסמן באמצעות לוח המקשים

en: Initial delay
he: עיכוב ראשוני

en: Shorter
he: קצר יותר

en: Longer
he: ארוך יותר

en: Acceleration time
he: זמן האצה

en: Maximum speed
he: מהירות מירבית

en: Slower
he: לאט יותר

en: Faster
he: מהיר יותר

en: Trigger a secondary click by holding down the primary button
he: הזנקת הקשה משנית על־ידי החזקת הלחצן הראשי במצב לחוץ

en: Trigger a click when the pointer hovers
he: הזנקת 'הקשה' בעת רחוף הסמן

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->delay->description
en: Delay
he: השהיה

en: Motion threshold
he: סף תחתון לתנועה

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- size->options window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview- scale->options
en: Small
he: קטן

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- size->options window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview- scale->options
en: Large
he: גדול

en: Actions
he: פעולות

en: Manage
he: ניהול

en: Download
he: הורדות

en: Enable
he: אפשור

en: Disable
he: השבתה

en: Remove all
he: להסיר הכול

en: Manage Cinnamon applets
he: ניהול יישומוני־לוח סינמון

en: You can remove specific instances in panel edit mode via the context menu.
he: ניתן להסיר אדגמים מסוימים, במצב עריכת לוח, באמצעות תפריט ההקשר.

en: applet
he: יישומון־לוח

en: Installed applets
he: יישומוני־לוח מותקנים

en: Reset all
he: לאפס הכול

en: Previous Panel
he: הלוח הקודם

en: Next Panel
he: הלוח הבא

en: Solid color
he: צבע אחיד

en: Horizontal gradient
he: מדרג אופקי

en: Vertical gradient
he: מדרג אנכי

en: No picture
he: ללא תמונה

en: Mosaic
he: פסיפס

en: Centered
he: ממורכז

en: Scaled
he: סלום מותאם

en: Stretched
he: מתוח

en: Spanned
he: פרוס

en: Background color
he: צבע רקע

en: Change your desktop's background
he: החלפת רקע שולחן העבודה

en: background, picture, slideshow
he: רקע, תמונה, תצלום, מצגת

en: Backgrounds
he: רקעים

en: Add Folder
he: הוספת תיקייה

en: Add new folder
he: הוספת תיקייה חדשה

en: Remove selected folder
he: הסרת התיקייה שנבחרה

en: Play backgrounds as a slideshow
he: הפעלת רקע כמצגת

en: minutes
he: דקות

en: Play images in random order
he: נגן תמונות בסדר אקראי

en: Picture aspect
he: חזות תמונה

en: Manage date and time settings
he: ניהול הגדרות תאריך וזמן

en: time, date, calendar, format, network, sync
he: זמן, תאריך, לוח שנה, תבנית, רשת, סנכרון

en: Date & Time
he: תאריך וזמן

en: Date and Time
he: תאריך וזמן

en: Network time
he: זמן רשת

en: Manually set date and time
he: תאריך וזמן ידניים

en: Format
he: תבנות

en: Use 24h clock
he: שעון של 24 שעות

en: Display the date
he: הצגת התאריך

en: Display seconds
he: הצגת שניות

en: Use locale default
he: שימוש בברירות מחדל מיקום

en: Sunday
he: יום ראשון

en: Monday
he: יום שני

en: First day of week
he: היום הראשון של השבוע

en: Region
he: אזור

en: City
he: עיר

en: Internet
he: מרשתת

en: Multimedia
he: מולטימדיה

en: Office
he: כלי משרד

en: System
he: מערכת

en: Web
he: רשת

en: Mail
he: דוא״ל

en: Music
he: מוזיקה

en: Video
he: חוזי

en: Photos
he: תמונות

en: Word
he: וורד

en: Spreadsheet
he: גיליון נתונים

en: Source Code
he: קוד מקור

en: File Manager
he: מנהל קבצים

en: Plain Text
he: מלל רגיל

en: CD audio
he: CD שמע

en: Select an application for audio CDs
he: נא לבחור יישום לתקליטורי שמע

en: DVD video
he: DVD חוזי

en: Select an application for video DVDs
he: נא לבחור יישומון לתקליטורי חוזי סיפרתי

en: Music player
he: נגן מוזיקה

en: Select an application to run when a music player is connected
he: נא לבחור יישומון להפעלה בעת חיבור נגן מוזיקה

en: Select an application to run when a camera is connected
he: נא לבחור יישומון להפעלה בעת חיבור מצלמה

en: Software
he: תוכנה

en: Select an application for software CDs
he: נא לבחור יישונון לתקליטורי תכנה

note: translators: these strings are duplicates of shared-mime-info strings, just here to fix capitalization of the English originals. If the shared-mime-info translation works for your language, simply leave these untranslated.
en: audio DVD
he: תַּקְלִיטוֹר שמע סִפְרָתִי

en: blank Blu-ray disc
he: תקליטור בלו-ריי ריק

en: blank CD disc
he: תקליטור ריק

en: blank DVD disc
he: תַּקְלִיטוֹר חֹזִי סִפְרָתִי ריק

en: blank HD DVD disc
he: תַּקְלִיטוֹר חֹזִי סִפְרָתִי HD ריק

en: Blu-ray video disc
he: תקליטור חוזי בלו-ריי

en: e-book reader
he: קורא ספרים דיגיטאלים

en: HD DVD video disc
he: תקליטור חוזי ספרתי HD

en: Picture CD
he: תקליטור תמונות

en: Super Video CD
he: תקליטור סופר־חוזי

en: Video CD
he: תקליטור חוזי

en: Windows software
he: תוכנה של Windows

en: Command-line option for your terminal to execute a passed-in command.
he: אפשרות שורת פקודה עבור המסוף לביצוע פקודה מועברת מפקודה אחרת

en: Ask what to do
he: לשאול מה לעשות

en: Open folder
he: פתיחת תיקייה

en: Do nothing
he: לא לעשות דבר

en: Other Media
he: מדיה אחרת

en: Select how other media should be handled
he: בחירת אופן הטיפול במדיה אחרת

en: _Action:
he: _פעולה:

en: Preferred Applications
he: יישומונים מועדפים

en: media, defaults, applications, programs, removable, browser, email, calendar, music, videos, photos, images, cd, autoplay, favorite, apps
he: מדיה, ברירות מחדל, יישומון, תכנות, ניתנים להסרה, דפדפן, דוא"ל, לוח שנה, מוזיקה, חוזי, תמונות, דמויות, תקליטור, נגינה אוטומטית, מועדפים, יישומונים

en: Preferred applications
he: יישומונים מועדפים

en: Calculator
he: מחשבון

en: Terminal
he: מסוף

en: Arguments
he: משתנים

en: Removable media
he: מדיה ניתנת להסרה

en: Prompt or start programs on media insertion
he: לשאול או לאתחל תכניות מיד עם הכנסת מדיה

note: FIXMEEEEEEEE??
en: _Other Media...
he: _מדיה אחרת...

en: Manage your Cinnamon desklets
he: ניהול יישומוני־שולחן־עבודה סינמון

en: You can remove specific instances from the desktop via that desklet's context menu
he: ניתן להסיר אדגמים מסוימים משולחן העבודה, מתפריט ההקשרים של יישומון־שולחן־העבודה

en: desklet, desktop, slideshow
he: יישומון־שולחן־עבודה, שולחן־עבודה, מצג שקופיות

en: Desklets
he: יישומוני־שולחן־עבודה

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: General Desklets Settings
he: הגדרות כלליות יישומוני־שולחן־עבודה

en: No decoration
he: ללא עיטורים

en: Border only
he: גבולות בלבד

en: Border and header
he: גבולות רשיות

en: Decoration of desklets
he: עיצוב יישומוני־שולחן־עבודה

en: Note: Some desklets require the border/header to be always present
he: לתשומת לב: חלק מיישומוני־שולחן־העבודה זקוקים לגבול/כותרת להיות נוכחים תמיד

en: Such requirements override the settings selected here
he: דרישות כאלה עוקפות את ההגדרות שנבחרו כאן

en: Snap desklets to grid
he: הצמדת  יישומון־שולחן־העבודה לרשת

en: Width of desklet snap grid
he: רוחב רשת  צימוד יישומוני־שולחן־עבודה

en: Lock desklets in their current position
he: נעילת יישומוני־שולחם־עבודה במיקומם הנוכחי

en: Installed desklets
he: יישומוני־שולחן־עבודה מותקנים

en: Manage your desktop icons
he: ניהול הסמלי שולחן־העבודה

en: desktop, home, button, trash
he: שולחן־עבודה, בית, לחצן, סל מחזור

en: Desktop
he: שולחן־עבודה

en: Manage display settings
he: ניהול הגדרות תצוגה

en: display, screen, monitor, layout, resolution, dual, lcd
he: מצג, מסך, צג, פריסה, יחס דחיסה, זוגי, LCD

en: Layout
he: פריסה

en: Disable automatic screen rotation
he: השבתת סיבוב מסך אוטומטי

en: Select this option to disable automatic screen rotation on hardware equipped with supported accelerometers.
he: בחירה באפשרות זו להשבתת סיבוב מסך אוטומטי בחומרה המצוידת במאיצים נתמכים.

en: Enable fractional scaling controls (experimental)
he: אפשור בקרות סילום חלקי (ניסיוני)

en: Select this option to display additional layout controls for per-monitor scaling.
he: בחירה אפשרות זו להצגת פקדי פריסה נוספים לסילום קדם־צג.

en: Control Cinnamon visual effects.
he: שליטה בפעלולים חזותיים של סינמון.

en: effects, window
he: פעלולי־מחשב, חלון

en: Effects
he: תּוֹצָאִים

en: Desktop and window effects
he: פעלולי־מחשב, שולחן עבודה וחלון

en: Effects on dialog boxes
he: תּוֹצָאִים בתיבות דו־שיח

en: Effects on menus
he: תּוֹצָאִים בתפריטים

en: Session startup animation
he: הנפשת אתחול שיח

en: Fade effect on Cinnamon scrollboxes (like the Menu application list)
he: פעלול עמעום בתיבות גלילה סינמון (כמו בתפריט רשימת היישומונים)

en: Window effects
he: תּוֹצָאֵי חלון

note: MAPPING WINDOWS CLOSING WINDOWS MINIMIZING WINDOWS grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->title- display->options grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->left-click- action->options gro
en: None
he: ללא

en: Traditional
he: מסורתי

en: Fly
he: תעופה

en: New windows or unminimizing existing ones
he: חלונות חדשים או ממוזערים קיימים

en: Closing windows
he: סגירת חלונות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->launcher-animation- effect->options
en: Fade
he: דהייה

en: Minimizing windows
he: הקטנת חלונות

note: MAXIMIZING/TILING WINDOWS
en: Resizing and tiling windows
he: שינוי גודל וריצוף חלונות

en: Window animation speed
he: מהירות הנפשת חלון

en: Manage your Cinnamon extensions
he: ניהול הרחבות סינמון

en: extension, addon
he: הרחבות, תוספים

en: Extensions
he: הרחבות

en: Installed extensions
he: הרחבות מותקנות

en: Disable all
he: להשבית הכול

en: Configure system fonts
he: תיצור גופני מערכת

en: font, size, small, large
he: גופן, גודל, קטן, גדול

en: Font Selection
he: בחירת גופן

en: Default font
he: גופן ברירת מחדל

en: Desktop font
he: גופן שולחן־עבודה

en: Document font
he: גופן מסמכים

en: Monospace font
he: גופן ברוחב אחיד

en: Window title font
he: גופן כותרת חלון

en: Font Settings
he: הגדרות גופן

en: Grayscale
he: גווני אפור

en: Slight
he: מעט

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- size->options window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview- scale->options
en: Medium
he: בינוני

en: Full
he: מלא

en: Vertical RGB
he: RGB אנכי

en: Vertical BGR
he: BGR אנכי

en: Text scaling factor
he: מקדם סלום גודל מלל

en: Hinting
he: רמיזה

en: Hinting allows for producing clear, legible text on screen.
he: רמיזה מאפשרת הפקת מלל ברור וקריא על הצג.

en: Antialiasing
he: החלקת גופנים (Antialiasing)

en: Antialiasing makes on screen text smoother and easier to read
he: החלקת גופנים הופכת מלל לחלק קל יותר לקריאה

en: RGBA Order
he: סדר RGBA

en: The order of subpixel elements on an LCD screen, only used when antialiasing is set to 'rgba'
he: סדר רכיבי תת-פיקסלים במסך LCD, משמש רק כאשר ההגדרה אנטי-אליאסינג מוגדרת כ- 'rgba'

en: Miscellaneous Cinnamon preferences
he: העדפות סינמון שונות

en: logging, click
he: רישום, הקשה

note: Label                   id                  parent (child)Label                       id                  parent grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->generalPage->title
en: General
he: כללי

en: Compositor Options
he: אפשרויות סַדָר

en: Disable compositing for full-screen windows
he: השבתת מרכוב בחלונות במסך-מלא

en: Select this option to let full-screen applications skip the compositing manager and run at maximum speed. Unselect it if you're experiencing screen-tearing in full screen mode.
he: בחירה באפשרות זו לאפשור ליישומוני מסך מלא לדלג על מנהל ההתאמה ולפעול במהירות מרבית. יש לבטל בחירה זו במקרה של קריעת־מסך במצב מסך מלא.

en: Miscellaneous Options
he: אפשרויות נוספות

en: Enable timer when logging out or shutting down
he: אפשור שעון-עצר בהתנתקות או כיבוי

en: Timer delay
he: השהיית שעון-עצר

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->delay->units photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->fade-delay->units
en: seconds
he: שניות

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: Restart Cinnamon when it uses too much memory
he: אתחול סינמון מחדש בעת שימוש יותר בזיכרון

en: MB
he: מ"ב

en: Check frequency
he: תדירות בדיקה

en: Switch to right workspace
he: מעבר למרחב עבודה ימני

note: Workspaces
en: Switch to left workspace
he: מעבר למרחב עבודה שמאלי

en: Minimize window
he: הקטנת חלון

note: Windows
en: Maximize window
he: מירוב חלון

en: Close window
he: סגירת חלון

en: Move window to right workspace
he: העברת חלון למרחב עבודה ימני

en: Move window to left workspace
he: העברת חלון למרחב עבודה שמאלי

en: Make window fullscreen
he: החלפת חלון למסך מלא

en: Exit window fullscreen
he: יציאת חלון ממסך מלא

en: Push tile up
he: דחיפת אריח מעלה

en: Push tile down
he: דחיפת אריח מטה

note: Windows - Tiling and Snapping
en: Push tile left
he: דחיפת אריח שמאלה

en: Push tile right
he: דחיפת אריח ימינה

note: show-desktop@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Show desktop
he: הצגת שולחן־עבודה

en: Volume up
he: הגברת עצמת השמע

en: Volume down
he: החלשת עצמת השמע

note: Sound and Media
en: Volume mute
he: השתקת שמע

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleClickAction->options sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleShiftClickAction->options
en: Toggle Play / Pause
he: מחלף השמעה/ השהיה

en: Next track
he: רצועה הבאה

en: Previous track
he: רצועה קודמת

en: Run a command
he: הרצת פקודה

en: Manage touch gestures
he: ניהול מחוות מגע

en: gesture, swipe, pinch, touch
he: מחווה, החלקה, צביטה, מגע

en: Gestures
he: מחוות

en: Check again
he: בדיקה חוזרת

en: Swipe
he: החלקה

en: Swipe with 2 fingers
he: החלקה באמצעות שתי אצבעות

en: Touchscreen only
he: מסך מגע בלבד

en: Swipe with 3 fingers
he: החלקה באמצעות שלוש אצבעות

en: Swipe with 4 fingers
he: החלקה באמצעות ארבע אצבעות

en: Swipe with 5 fingers
he: החלקה באמצעות חמש אצבעות

en: Pinch
he: צביטה

en: Pinch with %d fingers
he: צביטה באמצעות %d אצבעות

en: Pinch with 5 fingers
he: צביטה באמצעות חמש אצבעות

en: Tap
he: טפיחה

en: Enable gestures
he: אפשור מחוות

en: Activation thresholds
he: ספי הפעלה

en: In percentage of the touch surface
he: באחוזים משטח משטח־המגע

en: The touchegg package must be installed for gesture support.
he: לתמיכה במחוות, חבילת touchegg חייבת להיות מותקנת.

en: Gestures are disabled
he: מחוות מנוטרלות

en: The Touchegg service is not running
he: שרות touchegg אינו פעיל

en: Up
he: מעלה

en: Down
he: מטה

en: In
he: פנימה

en: Out
he: החוצה

en: Tap with %d fingers
he: טפיחה באמצעות %d אצבעות

en: Manage hotcorner settings
he: ניהול הגדרות פינות-חמות

en: hotcorner, overview, scale, expo
he: פינות חמות, סקירה, סלום, אקספו

en: Hot Corners
he: פינות חמות

en: Show all workspaces
he: הצגת כל מרחבי העבודה

note: Expo
en: Show all windows
he: הצגת כל החלונות

en: Enable this corner
he: אפשור פינה זו

en: Type a command...
he: הקלדת פקודה...

en: Activation delay (ms)
he: השהיית שפעול (אלפיות שניוה)

en: Unknown size
he: גודל לא ידוע

en: Unknown CPU
he: CPU לא ידוע

en: Operating System
he: מערכת הפעלה

en: Cinnamon Version
he: גרסת סינמון

en: Linux Kernel
he: ליבת לינוקס

en: Processor
he: מעבד

en: Memory
he: זכרון

en: GiB
he: ג"ב

en: Hard Drives
he: כוננים

en: Hard Drive
he: כונן

en: GB
he: ג"ב

en: Graphics Card
he: כרטיס גרפי

en: Display system information
he: הצגת מידע מערכת

en: system, information, details, graphic, sound, kernel, version
he: מערכת, מידע, פרטים, גרפיקה, קול, ליבה, גרסה

en: System Info
he: מידע על המערכת

en: Upload system information
he: העלאת המידע מערכת

en: No personal information included
he: לא כולל מידע אישי

en: Copy to clipboard
he: העתקה ללוח־גזירים

en: Troubleshooting
he: פתרון בעיות

en: Windows
he: חלונות

en: Positioning
he: מיקום

en: Tiling and Snapping
he: ריצוף והצמדה

en: Inter-workspace
he: בין מרחבי עבודה

en: Inter-monitor
he: בין צגים

en: Workspaces
he: מרחבי עבודה

en: Direct Navigation
he: ניווט ישיר

en: Screenshots and Recording
he: תמונות־חטף והקלטות

en: Launchers
he: משגרים

en: Sound and Media
he: שמע ומדיה

en: Quiet Keys
he: מקשים שקטים

en: Universal Access
he: נגישות אוניברסלית

en: Custom Shortcuts
he: קיצורי דרך מותאמים אישית

en: Pointer
he: סמן

note: KB Label                        Schema                  Key name Array?  Category General
en: Show the window selection screen
he: הצגת מסך בחירת החלון

en: Show the workspace selection screen
he: הצגת מסך בחירת מרחב עבודה

en: Cycle through open windows
he: מעבר בין חלונות פתוחים

en: Cycle backwards through open windows
he: מעבר אחורה בין חלונות פתוחים

en: Cycle through windows from all workspaces
he: גלילה קדימה בכל החלונות מכול מרחבי־העבודה

en: Cycle backwards through windows from all workspaces
he: גלילה אחורנית בכל החלונות מכול מרחבי־העבודה

en: Cycle through open windows of the same application
he: מעבר בין חלונות פתוחים באותו יישומון

en: Cycle backwards through open windows of the same application
he: מעבר אחורה בין חלונות פתוחים באותו היישום

en: Run dialog
he: הרצת תיבות דו־שיח

note: General - Troubleshooting
en: Toggle Looking Glass
he: מחלף לוקינג־גלאס

note: General - Pointer
en: Move pointer to the next monitor
he: העברת סמן לצג הבא

en: Move pointer to the previous monitor
he: העברת סמן לצג הקודם

en: Unmaximize window
he: ביטול מירוב חלון

en: Activate window menu
he: שפעול תפריט חלון

en: Raise window
he: העלאת חלון

en: Lower window
he: חלון תחתון

en: Toggle maximization state
he: מחלף מצב מירוב

en: Toggle fullscreen state
he: מחלף מצב מסך־מלא

en: Toggle shaded state
he: מחלף מצב הצללה

en: Toggle always on top
he: מחלף מצב 'תמיד עליון'

en: Toggle showing window on all workspaces
he: מחלף מצג חלון בכול מרחבי העבודה

en: Increase opacity
he: הגברת אטימות

en: Decrease opacity
he: החלשת אטימות

en: Toggle vertical maximization
he: מחלף מירוב אנכי

en: Toggle horizontal maximization
he: מחלף מֵרוּב אופקי

note: Windows - Positioning
en: Resize window
he: שינוי גודל של חלון

en: Move window
he: העברת חלון

en: Center window in screen
he: מרכוז חלון במסך

en: Move window to upper-right
he: העברת חלון מעלה וימינה

en: Move window to upper-left
he: הזזת חלון מעלה ושמאלה

en: Move window to lower-right
he: העברת חלון מטה וימינה

en: Move window to lower-left
he: העברת חלון מטה ושמאלה

en: Move window to right edge
he: העברת חלון לקצה הימני

en: Move window to top edge
he: העברת חלון לקצה העליון

en: Move window to bottom edge
he: העברת חלון לקצה התחתון

en: Move window to left edge
he: העברת חלון לקצה השמאלי

note: Windows - Workspace-related
en: Move window to new workspace
he: העברת חלון למרחב עבודה חדש

en: Move window to workspace above
he: העברת חלון למרחב־העבודה מעל

en: Move window to workspace below
he: העברת חלון למרחב־העבודה מתחת

en: Move window to workspace 1
he: העברת חלון למרחב עבודה 1

en: Move window to workspace 2
he: העברת חלון למרחב עבודה 2

en: Move window to workspace 3
he: העברת חלון למרחב עבודה 3

en: Move window to workspace 4
he: העברת חלון למרחב עבודה 4

en: Move window to workspace 5
he: העברת חלון למרחב עבודה 5

en: Move window to workspace 6
he: העברת חלון למרחב עבודה 6

en: Move window to workspace 7
he: העברת חלון למרחב עבודה 7

en: Move window to workspace 8
he: העברת חלון למרחב עבודה 8

en: Move window to workspace 9
he: העברת חלון למרחב עבודה 9

en: Move window to workspace 10
he: העברת חלון למרחב עבודה 10

en: Move window to workspace 11
he: העברת חלון למרחב עבודה 11

en: Move window to workspace 12
he: העברת חלון למרחב עבודה 12

note: Windows - Monitor-related
en: Move window to left monitor
he: העברת חלון לצג השמאלי

en: Move window to right monitor
he: העברת חלון לצג הימני

en: Move window to monitor above
he: העברת חלון לצג מעל

en: Move window to monitor below
he: העברת חלון לצג מתחת

note: Workspaces - Direct Nav
en: Switch to workspace 1
he: מעבר למרחב עבודה  1

en: Switch to workspace 2
he: מעבר למרחב עבודה 2

en: Switch to workspace 3
he: מעבר למרחב עבודה 3

en: Switch to workspace 4
he: מעבר למרחב עבודה 4

en: Switch to workspace 5
he: מעבר למרחב עבודה 5

en: Switch to workspace 6
he: מעבר למרחב עבודה 6

en: Switch to workspace 7
he: מעבר למרחב עבודה 7

en: Switch to workspace 8
he: מעבר למרחב עבודה 8

en: Switch to workspace 9
he: מעבר למרחב עבודה 9

en: Switch to workspace 10
he: מעבר למרחב עבודה 10

en: Switch to workspace 11
he: מעבר למרחב עבודה 11

en: Switch to workspace 12
he: מעבר למרחב עבודה 12

note: System
en: Log out
he: התנתקות

en: Shut down
he: כיבוי

en: Suspend
he: השעיה

en: Hibernate
he: שינה

note: System - Screenshots
en: Take a screenshot of an area
he: לקיחת צילום-מסך של אזור

en: Copy a screenshot of an area to clipboard
he: העתקת צילום־מסך של אזור ללוח הגזירים

en: Take a screenshot
he: לקיחת צילום-מסך

en: Copy a screenshot to clipboard
he: העתקת צילום־מסך ללוח הגזירים

en: Take a screenshot of a window
he: לקיחת צילום-מסך של חלון

en: Copy a screenshot of a window to clipboard
he: העתקת צילום־מסך של חלון ללוח הגזירים

en: Toggle recording desktop (must restart Cinnamon)
he: מחלף הקלטת שולחן־עבודה (נדרש אתחול סינמון)

note: System - Hardware
en: Switch monitor configurations
he: החלפה בין תצורות צגים

en: Rotate display
he: סיבוב תצוגה

en: Orientation Lock
he: נעילת כיוון

en: Increase screen brightness
he: הבהרת מסך

en: Decrease screen brightness
he: הכהיית מסך

en: Toggle keyboard backlight
he: מחלף תאורת רקע מקשים

en: Increase keyboard backlight level
he: הגברת העוצמה של תאורת המקשים האחורית

en: Decrease keyboard backlight level
he: הנמכת העוצמה של תאורת המקשים האחורית

en: Toggle touchpad state
he: מחלף מצב משטח־המגע

en: Turn touchpad on
he: הפעלת משטח־מגע

en: Turn touchpad off
he: כיבוי משטח־מגע

en: Show power statistics
he: הצגת סטטיסטיקות  צריכת חשמל

note: Launchers
en: Launch terminal
he: שיגור מסוף

en: Launch help browser
he: שיגור דפדפן עזרה

en: Launch calculator
he: שיגור מחשבון

en: Launch email client
he: שיגור תוכנת לקוח דוא"ל

en: Launch web browser
he: שיגור דפדפן רשת

en: Home folder
he: תיקיית הבית

en: Mic mute
he: השתקת מיקרופון

en: Launch media player
he: שיגור נגן מדיה

en: Pause playback
he: השהיית נגינה

en: Stop playback
he: הפסקת נגינה

en: Eject
he: שליפה

en: Rewind
he: גלילה חזרה

en: Fast-forward
he: האצה קדימה

en: Repeat
he: חזרה (לולאה)

note: Sound and Media Quiet
en: Volume mute (Quiet)
he: השתקת עצמת שמע (שקט)

note: Not sure this is even necessary
en: Volume down (Quiet)
he: החלשת עצמת השמע (שקט)

en: Volume up (Quiet)
he: הגברת עצמת שמע (שקט)

note: Universal Access
en: Zoom in
he: הגדלה

en: Zoom out
he: הקטנה

en: Turn screen reader on or off
he: הפעלת או כיבוי קורא־מסך

en: Increase text size
he: הגדלת מלל

en: Decrease text size
he: הקטנת מלל

en: High contrast on or off
he: הפעלת או כיבוי ניגודיות גבוהה

en: Manage keyboard settings and shortcuts
he: ניהול הגדרות מקלדת וקיצורי דרך

en: keyboard, shortcut, hotkey
he: מקלדת, קיצורי-דרך, מקשים-חמים

en: Key repeat
he: חזרה על מקשים

en: Typing
he: הקלדה

en: Enable key repeat
he: אפשור חזרה על מקשים

en: Repeat delay:
he: השהית חזרה:

en: Repeat speed:
he: מהירות חזרה:

en: Slow
he: לאט

en: Fast
he: מהר

en: Text cursor
he: סמן מלל

en: Text cursor blinks
he: הבהובי סמן מלל

en: Blink speed:
he: מהירות הבהוב:

en: Shortcuts
he: קיצורי דרך

en: To edit a keyboard binding, click it and press the new keys, or press backspace to clear it.
he: לעריכת צרוף מקשים, יש להקיש עליו וללחוץ על הצרוף החדש, או ללחוץ על מקש רווח־אחורי לאיפוס.

en: Type to search
he: לחיפוש, נא להקליד

en: Add custom shortcut
he: הוספת קיצור דרך מותאם אישית

en: Remove custom shortcut
he: הסרת קיצור דרך מותאם אישית

en: Categories
he: סוגי־אב

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->section3->description inhibit@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description
en: Keyboard shortcuts
he: קיצורי מקשים

en: Keyboard bindings
he: קישורי מקשים

en: Layouts
he: פריסות

en: This key combination, <b>%(combination)s</b> is currently in use by <b>%(old)s</b>.
he: צירוף־מקשים זה,  <b>%(combination)s</b> כעת משמש ל־<b>%(old)s</b> .

en: If you continue, the combination will be reassigned to <b>%(new)s</b>.
he: אם תבחרו להמשיך, השלוב יוקצה מחדש ל־<b>%(new)s</b>.

en: Do you want to continue with this operation?
he: האם להמשיך עם התהליך?

en: Reset to default
he: אפוס לברירת המחדל

en: Select a file
he: בחירת קובץ

en: Control mouse and touchpad settings
he: הגדרות שליטה בעכבר ובמשטח־מגע

en: mouse, touchpad, synaptic, double-click
he: עכבר, משטח־מגע, סינאפטיק, הקשה כפולה

en: Mouse and Touchpad
he: עכבר ומשטח־מגע

en: Left handed (mouse buttons inverted)
he: לשמאליים (לחצני עכבר הפוכים)

en: Reverse scrolling direction
he: היפוך כיוון הגלילה

en: Show position of pointer when the Control key is pressed
he: הצגת מיקום הסמן כאשר מקש ה־Ctrl נלחץ

en: Emulate middle click by clicking both left and right buttons
he: חיקוי הקשה אמצעית תוך הקשה על הלחצן השמאלי והימני בו בעת

en: Paste the current selection when middle-click is pressed
he: הדבקת המקטע שנבחר כאשר גלגל העכבר לחוץ

en: Drag-and-drop threshold
he: סף תחתון של גרירה-הדבקה

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->button-width->units settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->spinner-number->units photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->height->units photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->width->units
en: pixels
he: פיקסלים

en: Pointer size and speed
he: גודל ומהירות סמן

en: Size
he: גודל

en: Smaller
he: קטן יותר

en: Larger
he: גדול יותר

en: Speed
he: מהירות

en: Device default
he: ברירת מחדל התקן

en: Constant
he: קבוע

en: Adaptive
he: מסתגל

en: Acceleration
he: האצה

en: Double-Click timeout
he: המתנה להקשה כפולה

en: Timeout
he: פסק־זמן

en: Double-click test
he: בדיקת הקשה כפולה

en: Enabled
he: מאופשר

en: Disabled when a mouse is attached
he: מושבת עם חיבור לעכבר

en: Touchpad is
he: משטח־מגע

en: Tap to click
he: נגיעה להקשה

en: Disable touchpad while typing
he: השבתת משטח־מגע בעת הקלדה

en: Default device behavior
he: התנהגות התקן ברירת מחדל

en: Virtual button areas along bottom of touchpad
he: אזורי לחצנים מדומים לאורך תחתית משטח־המגע

en: Use multiple fingers for right and middle click
he: שימוש במספר אצבעות להקשה ימנית ואמצעית

en: Click actions
he: פעולות הקשה

en: Scrolling
he: גלילה

en: Touchpad
he: משטח־מגע

en: Success!
he: הצלחה!

en: Two-finger scrolling
he: גלילה בשתי אצבעות

en: Edge scrolling
he: גלילה בקצוות

en: Scrolling method
he: שיטת גלילה

en: Notification preferences
he: העדפות הודעות

en: notifications
he: הודעות

en: Notification settings
he: הגדרת הודעות

en: Enable notifications
he: אפשר הודעות

en: Remove notifications after their timeout is reached
he: הסרת הודעות לאחר פסק־הזמן שלהן

en: Show notifications on the bottom side of the screen
he: הצגת הודעות בצידו התחתון של המסך

en: Notification duration
he: משך הודעה

en: Display a test notification
he: הצגת הודעת בדיקה

en: Media keys OSD
he: מקשי מדיה OSD

en: Media keys OSD size
he: גודל מקשי מדיה OSD

en: Connect to your online accounts
he: התחברות לחשבונות המקוונים

en: google, facebook, twitter, yahoo, web, online, chat, calendar, mail, contact, owncloud, kerberos, imap, smtp, pocket, readitlater, account
he: גוגל, פייסבוק, טוויטר, יאהו, רשת, מקוון, שיחוח, לוח־שנה, דואל, קשר, owncloud, kerberos, imap, smtp, pocket, readitlater, חשבון

en: Online Accounts
he: חשבונות מקוונים

en: Information about GNOME Online Accounts
he: מידע על החשבונות המקוונים של GNOME

en: Center Zone
he: אזור אמצעי

en: Panel height:
he: גובה לוח:

en: Left Zone
he: אזור ימני

en: Right Zone
he: אזור שמאלי

en: Panel width:
he: רוחב לוח:

en: Top Zone
he: אזור עליון

en: Bottom Zone
he: אזור תחתון

en: Panel Visibility
he: נראות לוח

en: Auto hide panel
he: הסתרת לוח באופן אוטומטי

en: Always show panel
he: לוח גלוי תמיד

en: Intelligently hide panel
he: הסתרת לוח חכמה

en: Auto-hide panel
he: הסתרת לוח באופן אוטומטי

en: Show delay
he: הצגת השהיה

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-delay->units grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show-apps-order- timeout->units show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->units cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->units
en: milliseconds
he: מילי־שניות

en: Hide delay
he: השהית הסתרה

en: Customize
he: תצור

en: Panel appearance
he: חזות לוח

en: Allow theme to determine font size
he: לאפשר לערכת הנושא לקבוע את גודל הגופן

note: clock@cinnamon.org->settings-schema.json->font-size->description
en: Font size
he: גודל גופן

en: Scale to panel size exactly
he: סלום מדויק לגודל הלוח

en: Scale to panel size optimally
he: סלום מיטבי לגודל הלוח

en: Colored icon size
he: גודל סמל צבוע

en: Symbolic icon size
he: גודל סמל סמלי

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-icon-size->units menu@cinnamon.org->settings-schema.json->category-icon-size->units menu@cinnamon.org->settings-schema.json->application-icon-size->units menu@cinnamon.org->settings-schema.json->fav-icon-size->units clock@cinnamon.org->settings-schema.js
en: px
he: פיקסלים

en: Manage Cinnamon panel settings
he: ניהול הגדרות לוח סינמון

en: panel, height, bottom, top, autohide, size, layout
he: לוח, גובה, תחתית, עליון, הסתרה אוטומטית, גודל, פריסה

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->panel->title sound@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->panelPage->title
en: Panel
he: לוח

en: Previous panel
he: לוח קודם

en: Next panel
he: לוח הבא

en: General Panel Options
he: אפשרויות לוח כללית

en: Add new panel
he: הוספת לוח חדש

en: Allow the pointer to pass through the edges of panels
he: לאפשר לסמן העכבר לחדור את קצוות הלוחות

en: Shut down immediately
he: כבה במיידי

en: 30 seconds
he: 30 שניות

en: 60 seconds
he: 60 שניות

en: 90 seconds
he: 90 שניות

en: 2 minutes
he: 2 דקות

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 45 minutes
he: 45 דקות

en: 1 hour
he: שעה

en: 2 hours
he: 2 שעות

en: 3 hours
he: 3 שעות

en: Never
he: לעולם לא

en: Unknown time
he: זמן לא ידוע

en: hours
he: שעות

en: Manage power settings
he: ניהוול הגדרות צריכת חשמל

en: power, suspend, hibernate, laptop, desktop, brightness, screensaver
he: צריכת חשמל, השהיה, שנת־חורף, מחשב נייד, בהירות, שומר־מסך

en: Power Management
he: ניהול צריכת החשמל

en: Power Options
he: אפשרויות צריכת חשמל

en: On A/C power
he: שימוש בצריכת חשמל  A/C

en: On battery power
he: שימוש בצריכת סוללה

en: Turn off the screen when inactive for
he: כבה את המסך כאשר לא פעיל במשך

en: Suspend when inactive for
he: השהה כאשר לא פעיל במשך

en: When the lid is closed
he: כאשר המכסה סגור

en: Extra options
he: אפשרויות נוספות

en: When the power button is pressed
he: בלחיצה על לחצן הכיבוי

en: Perform lid-closed action even with external monitors attached
he: ביצוע פעולת סגירת־מסך גם כאשר מחובר צג נוסף

en: When the battery is critically low
he: כאשר הסוללה חלשה בצורה קריטית

en: Enable Hybrid Sleep
he: אפשור שנה מעורבת

en: Replaces Suspend with Hybrid Sleep
he: החלפת השהיה בשינה מעורבת

en: Enable Hibernate after suspend
he: אפשור מצב שינה לאחר השעיה

en: First suspend the machine and hibernate it after a certain amount of time.
he: נא להשעות תחילה את המכונה ולהעבירה למצב המתנתה לאחר פרק זמן מסוים.

en: Power
he: צריכת חשמל

en: Batteries
he: סוללות

en: Screen brightness
he: בהירות מסך

en: On battery, dim screen when inactive
he: על סוללה, החשך מסך כאשר אינו פעיל

en: Brightness level when inactive
he: רמת הבהירות כאשר אינו פעיל

en: Dim screen after inactive for
he: עמעום מסך לאחר חוסר פעילות במשך

en: Backlight brightness
he: בהירות התאורה האחורית

en: Devices
he: התקנים

en: Low battery notifications
he: התראות סוללה חלשה

en: For wireless keyboard
he: למקלדת אלחוטית

en: For wireless mouse
he: לעכבר אלחוטי

en: For other connected devices
he: להתקנים מחוברים אחרים

en: Caution low UPS, %s remaining
he: אזהרה, עוצמת אל־פסק חלשה, נותרו %s

en: Using UPS power - %s remaining
he: שימוש בצריכת חשמל אל־פסק – נותרו %s

en: Caution low UPS
he: אזהרה, עוצמת אל־פסק חלשה

en: Using UPS power
he: שימוש בצריכת חשמל אל־פסק

en: Charging - %s until fully charged
he: בטעינה – %s עד לטעינה מלאה

en: Caution low battery, %s remaining
he: זהירות סוללה חלשה, נותרו %s

en: Using battery power - %s remaining
he: שימוש בצריכת סוללה – %s נותרו

en: Charging - fully charged
he: בטעינה – הטעינה הושלמה

en: Empty
he: ריק

en: Battery
he: סוללה

en: Uninterruptible power supply
he: מקור מתח תמידי

en: Wireless mouse
he: עכבר אלחוטי

en: Wireless Keyboard
he: מקלדת אלחוטית

en: Personal digital assistant
he: סייען אישי סיפרתי

en: Cellphone
he: טלפון סלולרי

en: Ask
he: לשאול

en: Cinnamon privacy settings
he: הגדרות פרטיות סינמון

en: privacy, recent, gtk, private
he: פרטיות, לאחרונה, gtk, פרטי

en: Privacy
he: פרטיות

en: Remember recently accessed files
he: זכירת קבצים שנפתחו לאחרונה

en: Recent files
he: קבצים אחרונים

en: Never forget old files
he: לא לשכוח קבצים ישנים

en: Number of days to remember old files
he: מספר הימים שיש לזכור קבצים ישנים

en: Internet connectivity
he: חיבוריות מרשתת

en: Check connectivity
he: בדיקת התחברות

en: Check that network connections can reach the Internet. This makes it possible to detect captive portals, but also generates periodic network traffic.
he: בדיקת חיבוריות הרשת למרשתת. מתן אפשרות זיהוי שערי התחברות 'שבויים', שתייצר בנוסף גם תעבורת רשת מחזורית.

en: Lock immediately
he: נעילה מיידית

en: 2 seconds
he: 2 שניות

en: 15 seconds
he: 15 שניות

en: 1 minute
he: דקה

en: 3 minutes
he: 3 דקות

en: Manage screen lock settings
he: ניהול הגדרות נעילת מסך

en: screensaver, lock, away, message
he: שומר־מסך, נעילה, 'יצאתי', מסר

en: Screensaver
he: שומר-מסך

en: Screensaver settings
he: הגדרות שומר־מסך

en: Delay before starting the screensaver
he: השהיה לפני שומר־מסך

en: This option defines the amount of time to wait before starting the screensaver, when the computer is not being used
he: אפשרות זו מגדירה את משך הזמן טרם הפעלת שומר־מסך כאשר המחשב אינו בשימוש

en: Lock settings
he: הגדרות נעילה

en: Lock the computer when put to sleep
he: נעילת המחשב במצב שינה

en: Enable this option to require a password when the computer wakes up from suspend
he: אפשור לבקשת ססמה כשהמחשב מתעורר ממצב השהיה

en: Lock the computer after the screensaver starts
he: נעילת המחשב לאחר אתחול שומר־המסך

en: Enable this option to require a password when the screen turns itself off, or when the screensaver activates after a period of inactivity
he: אפשור בקשת ססמה לאחר שהצג כבה  מעצמו, או בכניסת שומר־המסך לפעולה לאחר תקופת חוסר פעילות

en: Delay before locking
he: השהייה לפני נעילה

en: This option defines the amount of time to wait before locking the screen, after showing the screensaver or after turning off the screen
he: אפשרות זו מגדירה את הזמן טרם נעילת הצג, לאחר הפעלת שומר־מסך או לאחר כיבוי המסך

en: Always show the clock
he: הצגת השעון תמיד

en: Show the clock on the wallpaper instead of just on the unlock screen
he: הצגת השעון על הטפט במקום רק במסך הכניסה

en: Use a custom date and time format
he: שימוש בתבנית תאריך וזמן מותאמים אישית

en: Time Format
he: תבנית זמן

en: Date Format:
he: תבנית תאריך:

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->format-button->description
en: Show information on date format syntax
he: הצגת  מידע על תחביר תבנית תאריך

en: Time Font
he: גופן זמן

en: Date Font
he: גופן של תאריך

en: Away message
he: מסר 'יצאתי'

en: Show this message when the screen is locked
he: הצגת מסר זה כאשר המסך נעול

en: This is the default message displayed on your lock screen
he: זהו מסר בררת המחדל שמוצג על גבי מסך נעול

en: Font
he: גופן

en: Ask for a custom message when locking the screen from the menu
he: נא לבקש להציג מסר מותאם אישית בעת נעילת המסך מהתפריט

en: This option allows you to type a message each time you lock the screen from the menu
he: אפשור הקלדת מסר בכל נעילת  צג מהתפריט

en: Allow keyboard shortcuts
he: אפשור קיצורי מקלדת

en: Allow shortcuts like volume-control and media keys to be used on the lock screen
he: אפשור הפעלת קיצורים כגון לחצני עצמה ומדיה, כאשר המסך נעול

en: Show media player controls
he: הצגת פקדי נגן המדיה

en: For compatible players, show playback controls while media is playing
he: הצגת פקדי שליטה בנגנים תואמים, כאשר המדיה מתנגנת

en: Show album art
he: הצגת תמונת אלבום

en: If available, show album art while media is playing
he: הצגת תמונת אלבום אם זמין, כאשר המדיה מתנגנת

en: Show info panel
he: הצגת לוח מידע

en: Show the number of missed notifications and the battery status
he: הצגת מספר ההודעות שהוחמצו ואת מצב הסוללה

en: Allow floating clock and album art widgets
he: אפשור וידג'יט  שעון צף ותמונות אלבום

en: When the default screensaver is active, allow the clock and album art widgets to float around randomly
he: כאשר שומר־מסך ברירת המחדל מופעל, לאפשר לוידג'יט השעון ותמונת האלבום לצוף באקראי

en: Starting Cinnamon
he: אתחול סינמון

en: Leaving Cinnamon
he: יציאה מסינמון

en: Switching workspace
he: מעבר מרחב עבודה

en: Opening new windows
he: פתיחת חלון חדש

en: Maximizing windows
he: מירוב חלונות

en: Unmaximizing windows
he: ביטול מירוב חלונות

en: Tiling and snapping windows
he: ריצוף והצמדת חלונות

en: Inserting a device
he: הכנסת התקן

en: Removing a device
he: הסרת התקן

en: Showing notifications
he: הצגת הודעות

en: Changing the sound volume
he: שינוי עוצמת הצליל

note: name,             position,        icon name,                  row,  col, pa id
en: Front Left
he: חזית שמאל

en: Front Right
he: חזית ימין

en: Front Center
he: חזית מרכז

en: Rear Left
he: אחורי שמאלי

en: Rear Right
he: אחורי ימני

en: Rear Center
he: אחורי מרכזי

en: Subwoofer
he: סאבוופר

en: Side Left
he: צדדי שמאלי

en: Side Right
he: צדדי ימני

en: Volume:
he: עוצמה:

en: Softer
he: חלש יותר

en: Louder
he: חזק יותר

en: Muted
he: מושתק

en: Click to unmute
he: הקשה לביטול השתקה

en: Click to mute
he: הקשה להשתקה

en: Balance
he: איזון

en: Rear
he: אחורי

en: Front
he: חזית

en: Soft
he: רך

en: Loud
he: חזק

en: Input level
he: עוצמת מקור

en: Output profile
he: פרופיל פלט

en: Test sound
he: בדיקת שמע

en: Test Sound
he: בדיקת שמע

en: Manage sound settings
he: ניהול הגדרות שמע

en: sound, media, music, speakers, audio, microphone, headphone
he: צליל, קול, מדיה, מוזיקה, רמקולים, שמע, מיקרופון, אוזניות

note: sound@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Sound
he: שמע

en: Output
he: פלט

en: Device
he: התקן

en: Device settings
he: הגדרות התקן

en: Input
he: קלט

en: No inputs sources are currently available.
he: אין מקורות קלט זמינים.

en: Sounds
he: צלילים

en: Sounds Volume
he: עוצמת צלילים

en: No application is currently playing or recording audio.
he: אין יישומון שמנגן או מקליט שמע כעת.

en: Amplification
he: הגברה

en: Maximum volume: %d
he: עוצמה מירבית: %d

en: Reduced
he: מחלשת

en: Amplified
he: מוגברת

en: Manage your startup applications
he: ניהול  יישומונים שיופעלו בעת אתחול

en: startup, programs, boot, init, session, autostart, apps
he: אתחול, תוכניות, init, שיח, אתחול אוטומטי, יישומונים

en: Startup Applications
he: יישומוני אתחול

en: Unavailable
he: לא זמין

en: No description
he: ללא תיאור

en: No name
he: ללא שם

en: Run now
he: להריץ כעת

en: Could not execute '%s'
    %s
he: לא ניתן לבצע '%s'
    %s

en: Custom command
he: פקודה מותאמת אישית

en: Choose application
he: בחירת יישומון

en: Add Startup Program
he: הוספת תכנית אתחול

en: Edit Startup Program
he: עריכת תכנית אתחול

en: Save
he: שמירה

en: Command
he: פקודה

en: Browse...
he: דפדוף...

en: Comment
he: הערה

en: Startup delay
he: השהיית אתחול

en: The startup command cannot be empty
he: פקודת ההתחלה אינה יכולה להשאר ריקה

en: The startup command is not valid
he: פקודת ההתחלה אינה תקינה

en: Select Command
he: בחירת פקודה

en: Search Applications...
he: חיפוש יישומון...

en: Add Application
he: הוספת יישומון

en: Manage themes to change how your desktop looks
he: ניהול ערכות נושא לשינוי מראה מצג שולחן־העבודה

en: themes, style
he: ערכות־נושא, סגנון

en: Themes
he: ערכות נושא

en: Mouse Pointer
he: סמן עכבר

en: Icons
he: סמלים

en: Simplified settings...
he: הגדרות מפושטות...

en: Add/Remove
he: הוספה/הסרה

en: Miscellaneous options
he: אפשרויות נוספות

en: Let applications decide
he: להשאיר להחלטת יישומונים

en: Prefer dark mode
he: העדפת אופן כהה

en: Prefer light mode
he: העדפת אופן בהיר

en: Dark mode
he: אופן כהה

en: This setting only affects applications which support dark mode
he: הגדרה זו תשפיע רק על יישומונים שתומכים באופן כהה

en: Show icons in menus
he: הצגת סמלים בתפריט

en: Show icons on buttons
he: הצגת סמלים בלחצנים

en: Scrollbar behavior
he: התנהגות פס גלילה

note: Translators: The 'trough' is the part of the scrollbar that the 'handle' rides in.  This setting determines whether clicking in that trough somewhere jumps directly to the new position, or if it only scrolls towards it.
en: Jump to position when clicking in a trough
he: דילוג למיקום בעת הקשה באיזור ה'שוקת'

en: Use overlay scroll bars
he: שימוש בפסי גלילה רבודים

en: Override the current theme's scrollbar width
he: עקיפת רוחב פסי הגלילה בערכת־הנושא הנוכחית

en: Scrollbar width
he: רוחב פס הגלילה

note: Position style combo on "Custom"
en: Custom
he: מותאם אישית

en: Manage window tiling preferences
he: ניהול העדפות ריצוף החלון

en: window, tile, flip, tiling, snap, snapping
he: חלון, אריח, היפוך, ריצוף, צימוד, הצמדה

en: Window Tiling
he: ריצוף חלונות

en: Enable Window Tiling and Snapping
he: אפשור ריצוף חלונות והצמדה

en: Maximize, instead of tile, when dragging a window to the top edge
he: מירוב, במקום ריצוף, בעת גורירת חלון לקצה העליון

en: Change your user preferences and password
he: שינוי העדפות המשתמש והסיסמה

en: user, account, information, details, password
he: משתמש, חשבון, מידע, פרטים, ססמה

en: Account details
he: פרטי חשבון

en: Click to change your picture
he: הקשה לשנוי התמונה

en: Take a photo...
he: צלם תמונה...

en: Click to change your name
he: הקשהללשינוי שם

en: Click to change your password
he: הקשה לשינוי ססמה

en: Current password
he: הסיסמה הנוכחית

en: Wrong password
he: סיסמה שגויה

en: Internal Error
he: תקלה פנימית

en: Manage window preferences
he: ניהול העדפות חלון

en: windows, titlebar, edge, switcher, window list, attention, focus
he: חלון, סרגל־כותרת, קצוות, מחלף, רשינת חלונות, תשומת לב, מיקוד

en: Titlebar
he: סרגל־כותרת

en: Buttons
he: לחצנים

en: Gnome
he: GNOME

en: Classic Mac
he: מאק קלאסי

en: Buttons layout
he: פריסת לחצנים

en: Toggle Shade
he: מחלף הצללה

en: Toggle Maximize
he: מחלף מירוב

en: Toggle Maximize Horizontally
he: מחלף מירוב אופקי

en: Toggle Maximize Vertically
he: מחלף מירוב אנכי

en: Toggle on all workspaces
he: מחלף כל מרחבי העבודה

en: Lower
he: תחתון

en: Action on title bar double-click
he: פעולה בעת הקשה כפולה על סרגל־הכותרת

en: Action on title bar middle-click
he: פעולה בעת הקשה אמצעית על סרגל־הכותרת

en: Action on title bar right-click
he: פעולה בעת הקשה  ימנית על סרגל־הכותרת

note: cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll-behavior->options window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-hover->options
en: Nothing
he: שום דבר

en: Shade and unshade
he: הצללה ואי הצללה

en: Adjust opacity
he: התאמת אטימות

en: Action on title bar with mouse scroll
he: פעולה בסרגל־הכותרת עם גלילת־עכבר

en: Minimum opacity
he: אטימות מזערית

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-opacity->units cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-opacity->units
en: %
he: -

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->panel-behave->title menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-behave->title grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->generalSection->title window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description expo@cinnamon.org->settings-sc
en: Behavior
he: התנהגות

en: Window Focus
he: מיקוד חלון

en: Click
he: הקשה

en: Sloppy
he: מרושל

en: Window focus mode
he: מצב מיקוד חלון

en: The window focus mode indicates how windows are activated. It has three possible values; "click" means windows must be clicked in order to focus them, "sloppy" means windows are focused when the mouse enters the window, and "mouse" means windows are focused when the mouse enters the window and unfocused when the mouse leaves the window.
he: מצב מיקוד החלון מגדיר כיצד חלונות מופעלים. קיימם שלושה ערכים אפשריים; "הקשה" פירושו שיש להקיש על החלונות כדי למקד אותם, "מרושל" פירושו שהחלונות ממוקדים כאשר העכבר נכנס לחלון, ו"עכבר" פירושו שהחלונות ממוקדים כאשר העכבר נכנס לחלון ומאבד מיקוד כאשר העכבר עוזב את החלון .

en: Automatically raise focused windows
he: העלאת חלונות ממוקדים באופן אוטומטי

en: Bring windows which require attention to the current workspace
he: העברת חלונות שמבקשים תשומת־לב למרחב העבודה הנוכחי

note: It's weird to show a combo for two items. For now this is simpler to explain as a switch...
en: Give focus to new windows launched from a terminal
he: התמקדות על חלונות חדשים ששוגרו ממסוף

en: Normally, all windows created by the user are given initial focus. This controls whether or not to include programs launched from a terminal.
he: בדרך כלל, כל החלונות שנוצרו על ידי המשתמש, מקבלים מיקוד ראשוני. אפשרות זו שולטת  האם לכלול גם תוכניות שמשוגרות ממסוף.

note: ######
en: Attach dialog windows to the parent window
he: צרוף תיבות דו־שיח לחלון ההורה

en: Moving and Resizing Windows
he: העברה ושינוי גודל חלונות

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Cursor
he: סמן

en: Manual
he: באופן ידני

en: Center
he: מרכז

en: Location of newly opened windows
he: מיקום החלון החדש שנפתח

en: Special key to move and resize windows
he: מקש מיוחד להעברת ושינוי גודל חלונות

en: While the special key is pressed, windows can be dragged with the left mouse button and resized with the right mouse button.
he: כאשר המקש המיוחד לחוץ, חלונות יכולים להיגרר עם מקש העכבר השמאלי ולשנות את גודלם עם מקש העכבר הימני.

en: Draggable border width
he: רוחב גבול ניתן לגרירה

en: Narrower
he: צר יותר

en: Wider
he: רחב יותר

en: This adjusts the width of that portion of the window border used for resizing.
he: התאמת רוחב החלק בגבול החלון שמשמש לשינוי גודל.

en: Alt-Tab
he: אלט-טאב

en: Icons only
he: סמלים בלבד

en: Thumbnails only
he: תמונות־ממוזערות בלבד

en: Icons and thumbnails
he: סמלים ותמונות־ממוזערות

en: Icons and window preview
he: סמלים והצגה מוקדמת של חלונות

en: Window preview (no icons)
he: תצוגת חלונות מקדימה (ללא סמלים)

en: Timeline (3D)
he: ציר זמן (3D)

en: Alt-Tab switcher style
he: סגנון מחלף אלט-טאב

en: Display the alt-tab switcher on the primary monitor instead of the active one
he: הצגת מחלף האלט־טאב בצג הראשי במקום בצג הפעיל

en: Move minimized windows to the end of the alt-tab switcher
he: העברת חלונות ממוזערים לסוף מחלף אלט-טאב

en: Delay before displaying the alt-tab switcher
he: השהיה לפני הצגת מחלף האלט־טאב

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show-all- workspaces->description
en: Show windows from all workspaces
he: הצגת חלונות מכל מרחבי העבודה

en: Warp mouse pointer to the new focused window
he: גלישת סמן העכבר לחלון הממוקד החדש

en: Manage workspace preferences
he: ניהול העדפות מרחבי עבודה

en: workspace, osd, expo, monitor
he: מרחב עבודה, osd, אקספו, צג

en: Workspace Options
he: אפשרויות מרחב עבודה

en: Enable workspace OSD
he: אפשור OSD של מרחב עבודה

en: Allow cycling through workspaces
he: אפשור מעבר בין מרחבי עבודה

en: Only use workspaces on primary monitor (requires Cinnamon restart)
he: שימוש במרחבי־עבודה בצג העקרי בלבד (נדרש אתחול סינמון)

en: Display Expo view as a grid
he: הצגת מצג אקספו כרשת

en: %s is not responding.
he: %s לא מגיב.

en: Force quit
he: יציאה מאולצת

en: Wait
he: המתנה

en: Does the display look ok?
he: האם התצוגה נראית תקינה?

en: Cancel changes
he: ביטול שינויים

en: Keep new configuration
he: שימור תצורה חדשה

en: Cancel changes... %ds
he: ביטול שינויים... %ds

en: Single Click
he: הקשה בודדת

en: Double Click
he: הקשה כפולה

en: Drag
he: גרירה

en: Secondary Click
he: הקשה משנית

en: _Text
he: _מלל

en: _Icons
he: _סמלים

en: _Both
he: גם וגם

en: _Horizontal
he: _אופקי

en: _Vertical
he: _אנכי

en: Cinnamon just crashed
he: ‏סינמון קרס זה עתה

en: Disable downloaded applets, desklets and extensions
he: השבתת יישומוני־לוח, יישומוני־שולחן־עבודה והרחבות שהורדו

en: You are currently running in fallback mode.
he: המערכת פועלת כעת במצב נסיגה.

en: If you suspect the source of the crash is a local extension, applet or desklet, you can disable downloaded add-ons using the checkbox below.
he: אם קיים חשד שמקור הקריסה הוא בהרחבה מקומית, יישומון־לוח או יישומון־שולחן־עבודה, ניתן להשבית תוספים שהורדו מתיבת הסימון מטה.

en: Do you want to restart Cinnamon?
he: האם לאתחל את סינמון?

en: Version %s (%s)
he: גרסה %s (%s)

en: Version %s
he: גרסה %s

en: Updated on %s
he: עודכן ב־%s

note: menu@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Main Cinnamon menu
he: תפריט ראשי סינמון

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-layout->title
en: Layout and content
he: צורה ותוכן

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->overlay-key->description
en: Keyboard shortcut to open and close the menu
he: קיצור מקלדת לפתיחת וסגירת התפריט

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-custom->description
en: Use a custom icon and label
he: שימוש בסמלים ותווית מותאמים אישית

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-custom->tooltip
en: Check this to specify a custom icon and label
he: נא לסמן להגדרת סמל ותווית מותאמים אישית

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-icon->description settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Icon
he: סמל

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-icon->tooltip
en: Select an icon to show in the panel.
he: בחירת סמל שיוצג בלוח.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-icon-size->description
en: Icon size
he: גודל סמל

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-label->description
en: Text
he: מלל

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-label->tooltip
en: Enter custom text to show in the panel.
he: הזנת מלל מותאם אישית שיוצג בלוח.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-category-icons->description
en: Show category icons
he: הצגת סמלי סוגי־אב

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-category-icons->tooltip
en: Choose whether or not to show icons on categories.
he: בחירה האם להציג סמלים בסוגי־אב.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->category-icon-size->description
en: Categories icon size
he: גודל סמלי סוגי־אב

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-application- icons->description
en: Show application icons
he: הצגת סמלי יישומונים

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-application-icons->tooltip
en: Choose whether or not to show icons on applications.
he: נא לבחור האם להציג סמלים ביישומונים.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->application-icon-size->description
en: Applications icon size
he: גודל סמלי יישומונים

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->favbox-show->description
en: Show favorites and session buttons
he: הצגת לחצני מועדפים ושיח

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->favbox-show->tooltip
en: Choose whether or not to show the left pane of the menu.
he: בחירה האם להציג את החלונית השמאלית של התפריט.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->fav-icon-size->description
en: Favorites icon size
he: גודל סמל מועדפים

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-favorites->description
en: Show favorites
he: הצגת מועדפים

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-favorites->tooltip
en: Choose whether or not to show favorite files in the menu.
he: בחירה האם להציג קבצים מועדפים בתפריט.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-places->description
en: Show bookmarks and places
he: הצגת סימניות ומיקומים

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-places->tooltip
en: Choose whether or not to show bookmarks and places in the menu.
he: בחירה האם להציג סימניות ומיקומים בתפריט.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-recents->description
en: Show recents
he: הצגת האחרונים

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-recents->tooltip
en: Choose whether or not to show recents in the menu.
he: בחירה האם להציג 'אחרונים' בתפריט.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->category-hover->description
en: Change categories on hover
he: שינוי סוגי־אב בריחוף

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->category-hover->tooltip
en: Choose whether or not to change categories by hovering.
he: בחירה האם לשנות סוג־אב בריחוף או לא.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-autoscroll->description
en: Enable autoscrolling in application list
he: אפשור גלילה אוטומטית ברשימת היישומונים

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-autoscroll->tooltip
en: Choose whether or not to enable smooth autoscrolling in the application list.
he: נא לבחור האם לאפשר גלילה חלקה ברשימת יישומונים.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->search-filesystem->description
en: Enable filesystem path entry in search box
he: אפשור הזנת נתיב מערכת קבצים בתיבת החיפוש

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->search-filesystem->tooltip
en: Allows path entry in the menu search box.
he: אפשור הזנת נתיב בתפריט תיבת החיפוש.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->force-show-panel->description
en: Force the panel to be visible when opening the menu
he: אילוץ 'לוח גלו' בעת פתיחת התפריט

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->force-show-panel->tooltip
en: Opening the menu will also show the main panel (which may be auto-hidden).
he: פתיחת התפריט תציג גם את הלוח הראשי (עשוי להיות מוסתר באופן אוטומטי).

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->activate-on-hover->description
en: Open the menu when I move my mouse over it
he: פתיחת התפריט כשעוברים מעליו עם סמן העכבר

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->activate-on-hover->tooltip
en: Enable opening the menu when the mouse enters the applet
he: אפשור פתיחת התפריט כאשר סמן העכבר נכנס לאזור יישומון־הלוח

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-delay->description
en: Menu hover delay
he: השהיית ריחוף-מעל תפריט

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-delay->tooltip
en: Delay before the menu opens when hovered
he: השהית פתיחת התפריט בעת ריחוף

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-animation->description
en: Use menu animations
he: שימוש בהנפשות תפריט

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-animation->tooltip
en: Allow the menu to animate on open and close
he: אפשור הנפשת התפריט בפתיחתו וסגירתו

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-editor-button->description
en: Open the menu editor
he: פתיחת עורך התפריט

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-editor-button->tooltip
en: Press this button to customize your menu entries.
he: לחיצה על לחצן זה לתצור רשומות התפריט.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->reset-menu-size- button->description
en: Restore the menu to its original size
he: שיחזור התפריט לממדיו המקוריים

note: xapp-status@cinnamon.org->metadata.json->name
en: XApp Status Applet
he: יישומון־לוח מצב XApp

note: xapp-status@cinnamon.org->metadata.json->description
en: An applet which hosts all the system tray icons for applications which use XAppStatusIcons
he: יישומון־לוח  לאחסון  כל סמלי מגש המערכת של יישומונים המשתמשים ב־XAppStatusIcons

note: sound@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A Cinnamon applet to control sound and music
he: יישומון־לוח סינמון לשליטה בשמע ומוזיקה

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->playerControl->description
en: Control Players
he: שליטה בנגנים

note: sound@cinnamon.org->settings- schema.json->extendedPlayerControl->description
en: Show Loop and Shuffle controls
he: הצגת פקדי לולאה וערבוב

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->description network@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->description
en: Show menu
he: הצגת תפריט

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->tooltip
en: Set keybinding(s) to show the sound applet menu.
he: הגדרת קיצורי־מקשים להצגת תפריט יישומון־לוח שמע.

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->showtrack->description
en: Show song information on the panel
he: הצגת מידע שיר בלוח

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->truncatetext->units
en: characters
he: תווים (אותיות)

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->truncatetext->description
en: Limit song information to
he: הגבלת מידע שיר ל־

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleClickAction->options sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleShiftClickAction->options
en: Toggle Mute
he: מחלף השתקה

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleClickAction->options sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleShiftClickAction->options
en: Toggle Mute output
he: מחלף השתקת פלט

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleClickAction->options sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleShiftClickAction->options
en: Toggle Mute input
he: מחלף השתקת קלט

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleClickAction->description
en: Action on middle click
he: פעולה בעת הקשה אמצעית

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->horizontalScroll->description
en: Use horizontal scrolling to move between tracks
he: שימוש בגלילה אופקית למעבר בין רצועות

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->showalbum->description
en: Show album art as icon
he: הצגת תמונת אלבום כסמל

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->hideSystray->description
en: Hide system tray icons for compatible players
he: הסתרת סמלי נגנים תואמים במגש המערכת

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->section3->description
en: Tooltip
he: רֶמֶז צָץ

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->tooltipShowVolume->description
en: Show volume in tooltip
he: הצגת עוצמה ברמז צץ

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->tooltipShowPlayer->description
en: Show player in tooltip
he: הצגת נגן ברמז צץ

note: sound@cinnamon.org->settings- schema.json->tooltipShowArtistTitle->description
en: Show song artist and title in tooltip
he: הצגת אמן ושם השיר ברמז צץ

note: systray@cinnamon.org->metadata.json->name
en: System Tray
he: מגש המערכת

note: systray@cinnamon.org->metadata.json->description
en: An applet which hosts all the system tray icons
he: יישומון־לוח לאחסון כל סמלי מגש המערכת

note: grouped-window-list@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Main Cinnamon window list with app grouping
he: רשימת חלונות סינמון עקריים עם קיבוץ יישומונים

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->thumbnailsPage->title schema.json->thumbnailsSection->title
en: Thumbnails
he: תמונות־ממוזערות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->contextMenuPage->title
en: Context Menu
he: תפריט הקשר

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->appButtonsSection->title
en: Application Buttons
he: לחצני יישומן

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->hotKeysSection->title
en: Hot Keys
he: מקשים חמים

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->hoverPeekSection->title
en: Hover Peek
he: הצצת־רחף

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->number- display->description
en: Show window count numbers
he: הצגת מספרי חלונות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->title- display->description
en: Button label
he: תווית לחצן

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->title- display->options
en: Application name
he: שמות יישומונים

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->title- display->options
en: Window title
he: כותרת חלון

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->title- display->options
en: Window title (only for the focused window)
he: כותרת חלון (לחלון הממוקד בלבד)

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->description
en: Mouse wheel scroll action
he: פעולת גלילת גלגל־העכבר

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Cycle apps
he: גלגול בין יישומונים

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->left-click- action->options
en: Cycle windows
he: גלגול בין חלונות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->left-click- action->description
en: Left click action
he: פעולה בעת הקשה שמאלית

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->left-click- action->options
en: Toggle activation of last focused window
he: מחלף שפעול חלון ממוקד אחרון

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click- action->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click-
en: Middle click action
he: פעולה בעת הקשה אמצעית

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click- action->options
en: Launch new app instance
he: שיגור אדגם יישומון חדש

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click- action->options
en: Close last focused window in group
he: סגירת חלון ממוקד אחרון בקבוצה

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->group- apps->description
en: Group windows by application
he: קיבוץ חלונות על־פי יישומון

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-app-button- dragging->description
en: Enable app button dragging
he: אפשור גרירת לחצני יישומון

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->launcher-animation- effect->description
en: Launcher animation
he: הנפשת משגר

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->cycleMenusHotkey->description
en: Global hotkey for cycling through thumbnail menus
he: מקש־חם כללי למעבר בתפריטי תמונות־ממוזערות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show-apps-order- hotkey->description
en: Global hotkey to show the order of apps
he: מקש־חם כללי להצגת סדר היישומונים

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show-apps-order- timeout->description
en: Duration of the apps order display on hotkey press
he: משך הצגת סדר יישומונים בעת הקשה על מקש־חם

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->super-num- hotkeys->description
en: Enable Super+<number> shortcut to switch/open apps
he: אפשור קצור־דרך סופר+<מספר> להחלפת/פתיחת יישומונים

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- timeout->description
en: Delay before showing thumbnails
he: השהייה לפני הצגת תמונות־ממוזערות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- timeout->options
en: 50 ms
he: 50 מילי־שניות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- timeout->options
en: 250 ms
he: 250 מילי־שניות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- timeout->options
en: 500 ms
he: 500 מילי־שניות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- size->description window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview- scale->description
en: Thumbnail size
he: גודל תמונות־ממוזערות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- size->options window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview- scale->options
en: Largest
he: גדול ביותר

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail-scroll- behavior->description
en: Cycle windows on mouse wheel scroll
he: מעבר בין חלונות על־ידי גלילת גלגל העכבר

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show- thumbnails->description
en: Show thumbnails
he: הצגת תמונות־ממוזערות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->animate- thumbnails->description
en: Animate thumbnails
he: הנפשת תמונות־ממוזערות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->vertical- thumbnails->description
en: Enable vertical thumbnails
he: אפשור תמונות־ממוזערות אנכיות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->sort- thumbnails->description
en: Sort thumbnails according to the last focused windows
he: מיון תמונות־ממוזערות לפי החלון הממוקד האחרון

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->highlight-last- focused-thumbnail->description
en: Highlight the thumbnail of the last focused window
he: הדגשת התמונות־הממוזערות של החלון הממוקד האחרון

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->onclick- thumbnails->description
en: Click to show thumbnails
he: הקשה להצגת תמונות־ממוזערות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show- recent->description
en: Show recent items
he: הצגת פריטים אחרונים

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->autostart-menu- item->description
en: Show autostart option
he: הצגת אפשרויות התחלה-אוטומטית

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->monitor-move-all- windows->description
en: Apply the monitor move option to all windows
he: החלת אפשרות 'העברת צג' בכל החלונות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->monitor-move-all- windows->tooltip
en: When clicking "Move to monitor" in the context menu, this option will move all of an app's windows instead of just the last focused window from the app.
he: הקשה על 'העברה לצג' בתפריט ההקשרים, תעביר את כל חלונות היישומון, במקום את החלון האחרון במוקד.

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-hover- peek->description
en: Show the window when hovering its thumbnail
he: הצגת החלון ברחוף מעל התמונה־הממוזערת שלו

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-peek-time- in->description
en: Window fade-in time
he: משך הִתְעַצְּמוּת חלון

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-peek-time- in->options out->options
en: 150 ms
he: 150 מילי־שניות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-peek-time- in->options out->options
en: 300 ms
he: 300 מילי־שניות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-peek-time- in->options out->options
en: 450 ms
he: 450 מילי־שניות

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-peek-time- out->description
en: Window fade-out time
he: משך דעיכת חלון

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-peek- opacity->units
en: percent
he: אחוז

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-peek- opacity->description show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-opacity->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-opacity->description
en: Window opacity
he: אטימות חלון

note: network@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Network manager applet
he: יישומון־לוח ניהול רשת

note: network@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->tooltip
en: Set keybinding(s) to show the network applet menu.
he: הגדרת קיצור־מקשים להצגת תפריט ישומון־לוח רשת.

note: workspace-switcher@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Workspace switcher
he: מחלף מרחבי־עבודה

note: workspace-switcher@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Select the workspace from the panel
he: בחירת מרחב העבודה מהלוח

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->display- type->description
en: Type of display
he: סוג תצוגה

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->display- type->tooltip
en: Note that the visual representation will only work if your panel is large enough to display it properly, otherwise the simple style will be used.
he: לתשומת לב, הייצוג החזותי יעבוד רק אם הלוח גדול מספיק כדי להציגו כראוי, אחרת יעשה שימוש בסגנון פשוט.

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->display- type->options
en: A visual representation of the workspaces
he: תצוגה חזותית של מרחב העבודה

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->display- type->options
en: Simple buttons
he: לחצנים פשוטים

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll-behavior->description
en: Scroll wheel behavior
he: התנהגות גלגל גלילה

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->tooltip
en: Reverse or disable the direction of the scroll in the workspace list.
he: היפוך או השבתת כיוון הגלילה ברשימת אזורי־העבודה.

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Reversed
he: היפוך

note: show-desktop@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Minimize all windows
he: מזער את כל החלונות

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-at- desktop->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-at-desktop->description
en: Peek at the desktop on hover
he: הצצה לעבר שולחן־העבודה בעת ריחוף

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-at-desktop->tooltip cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-at-desktop->tooltip
en: Peek at the desktop when hovering the applet
he: הצצה לעבר שולחן־העבודה בעת רחוף מעל יישומון־הלוח

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-blur->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-blur->description
en: Blur effect
he: תּוֹצָא ריטוט

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-blur->tooltip cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-blur->tooltip
en: Blur windows when peeking at the desktop
he: ריטוט חלון בעת הצצה לעבר שולחן־העבודה

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->description
en: Hover delay
he: השהיית ריחוף-מעל

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->tooltip cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->tooltip
en: Delay before Peek shows desktop
he: השהייה לפני הצצה חטופה לעבר שולחן־העבודה

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-opacity->tooltip cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-opacity->tooltip
en: Change the opacity of windows when peeking at the desktop
he: שינוי אֲטִימוּת  חלונות בעת הצצה לעבר שולחן־עבודה

note: favorites@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Access your favorite files
he: גישה למועדפים שלי

note: favorites@cinnamon.org->settings-schema.json->show-full-uri->description
en: Display full paths in the list
he: הצגת נתיב מלא ברשימה

note: trash@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Control the trash from the panel
he: שליטה בסל־המחזור מהלוח

note: settings@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Settings Applet
he: יישומון־לוח הגדרות

note: settings@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Cinnamon Settings
he: הגדרות סינמון

note: removable-drives@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Access removable drives
he: גישה לכוננים נתיקים

note: recent@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Access the documents you recently opened
he: גישה למסמכים שנפתחו לאחרונה

note: cornerbar@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Corner bar
he: סרגל פינת־צג

note: cornerbar@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A bar designed to be placed in the corner, used to show the desktop, desklets, the workspace selector or the window selector.
he: סרגל שנועד להיות ממוקם ב'פינה', ומשמש להצגת שולחן־העבודה, יישומוני־שוחלן־עבודה, בורר מרחב־העבודה או בורר החלונות

note: cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->click-action->description
en: Click action
he: פעולת הקשה

note: cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll-behavior->options
en: Switch workspaces
he: החלפת מרחב עבודה

note: cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll-behavior->options
en: Switch workspaces (reversed)
he: החלפת מרחב עבודה (בסדר הפוך)

note: window-list@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Window list
he: רשימת חלונות

note: window-list@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Main Cinnamon window list
he: רשימת חלונות סינמון עקרית

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-alerts->description
en: Show an alert in the window list when a window from another workspace requires attention
he: הצגת התרעה ברשימת החלונות כאשר חלון מרחב עבודה אחר דורש תשומת לב

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->enable- scrolling->description
en: Enable mouse-wheel scrolling in the window list
he: אפשר גלילה בעכבר ברשימת החלונות

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->reverse- scrolling->description
en: Reverse the direction of mouse-wheel scrolling in the window list
he: היפוך כיוון גלילת העכבר ברשימת החלונות

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->left-click- minimize->description
en: Left click to minimize window
he: הקשה שמאלית לצמצום חלון

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click- close->description
en: Middle click to close window
he: הקשה אמצעית לסגירת חלון

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->panel-show- label->description
en: Show window names in the panel
he: הצגת שמות החלונות בלוח

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->button-width->description
en: Window button width in the panel
he: רוחב לחצן החלון בלוח

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->buttons-use-entire- space->description
en: Window buttons can have different sizes and use the entire space available
he: לחצני חלון יכולים להיות בגדלים שונים ולתפוס את מלוא השטח האפשרי

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview-show- label->description
en: Show title above thumbnail
he: הצגת כותרת מעל תמונה־ממוזערת

note: spacer@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Spacer
he: מפריד

note: spacer@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Add some space between your other applets
he: הוספת מרווח בין היישומי־הלוח

note: spacer@cinnamon.org->settings-schema.json->width->description
en: Amount of space in pixels
he: גודל הרווח בפיקסלים

note: spacer@cinnamon.org->settings-schema.json->width->tooltip
en: Adjust this to increase or decrease the width of this spacer
he: שנה את זה כדי להגדיל או להקטין את הרוחב של המפריד

note: scale@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Click or hover to activate Scale view
he: הקשה או רחוף לשפעול מצג סלום

note: scale@cinnamon.org->settings-schema.json->activate-on-hover->description
en: Activate scale on hover
he: הפעלת סלום בריחוף

note: printers@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Manage print jobs
he: ניהול משימות הדפסה

note: printers@cinnamon.org->settings-schema.json->show-icon->description
en: Show printer icon
he: הצגת סמל מדפסת

note: printers@cinnamon.org->settings-schema.json->show-icon->options
en: Always
he: תמיד

note: printers@cinnamon.org->settings-schema.json->show-icon->options
en: When printers exist
he: כאשר קיימות מדפסות

note: printers@cinnamon.org->settings-schema.json->show-icon->options
en: When printing
he: בעת הדפסה

note: printers@cinnamon.org->settings-schema.json->show-icon->tooltip
en: Choose when to show the printer icon in the panel
he: לבחור מתי להציג את סמל המדפסת בלוח

note: settings-example@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Settings API Demo
he: הדגמת הגדרות API

note: settings-example@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A sample applet for demonstrating the capabilities and usage of the applet and desklet settings API
he: יישומון־לוח דוגמה להצגת היכולות והשימוש של הגדרות API של יישומוני־לוח ויישומוני־שולחן־עבודה

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->page1->title
en: Visible settings
he: הגדרות ניראות

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->page2->title
en: Choosers
he: בררים

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->page3->title settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section5->title
en: Command settings
he: הגדרות פקודה

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->page4->title
en: Editable list settings
he: אפשור הגדרות רשימה

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->page5->title
en: Dependencies
he: תלויות

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section0->title
en: Info
he: מידע

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section3->title
en: File choosers
he: ברר קבצים

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->title
en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section4->title
en: Animation settings
he: הגדרות הנפשה

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section6->title
en: Other choosers
he: בררים אחרים

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section7->title
en: My list
he: הרשימה שלי

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section8->title
en: Show dependencies section
he: הצגת מקטע תלוּיות

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section9->title
en: Dependencies section
he: מקטע תלויות

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->icon-name->description
en: The icon to use in the panel
he: הסמל שיוצג בלוחית

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->icon-name->tooltip
en: Select an icon file, or you can type an icon name into the entry box
he: בחירת סמל לקובץ או הקלדת שם סמל בתיבת ההזנה

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->color->description
en: The background color for the applet
he: צבע הרקע של היישומון־הלוח

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->color->tooltip
en: Click the button to select a new background color for this applet
he: נא להקיש על להחצן לבחירת צבע רקע חדש ליישומון־לוח זה

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->spinner- number->description
en: Applet width in the panel
he: רוחב יישומון־לוח על הלוח

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->spinner- number->tooltip
en: Increase or decrease this spinner value to make the applet wider or narrower in the panel
he: להרחבת או הצרת יישומון־הלוח על הלוח, נא להקטין או להגדיל את ערכי החוגה

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->description
en: Please pick an option
he: נא לבחור באפשרות

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->options
en: First Choice
he: העדפה ראשונה

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->options
en: Second Choice
he: העדפה שניה

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->options
en: Third Choice
he: העדפה שלישית

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->options
en: Fourth Choice
he: העדפה רביעית

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->tooltip
en: A combo selection can select between int, boolean, float, and string values
he: בבחירה משולבת ניתן לבחור בין ערכי int ,boolean ,float ו־string

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->scale- demo->description
en: Here is a demonstration of bidirectional control
he: זוהי הצגה של שליטה דו-כיוונית

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->scale-demo->tooltip
en: If you adjust this scale, it updates in the applet.  If you adjust the scale in the applet, it updates here
he: כוונון סילום ערכים זה, יעדכן את יישומון־הלוח. כוונון סילום ערכים ביישומון־הלוח, יעדכן כאן

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom- label->description
en: Check this to use a custom label
he: נא לסמן לשימוש בתווית מותאמות אישית

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom- label->tooltip
en: Checking this box allows you to set a custom label in the field below - this demonstrates setting dependencies
he: סימון תיבה זו מאפשרת הזנת תווית מותאמת אישית בשדה מטה – נועד להדגמת תליוּת הגדרה

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->custom- label->description
en: Custom Applet Label
he: תוית ישומון־לוח מותאמת אישית

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->custom-label->tooltip
en: Set your custom label here.  This field is unavailable unless the switch above is enabled
he: נא להזין  התווית מותאמת אישית כאן. שדה זה לא נגיש אלא אם המתג מעל מאופשר

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tween- function->description
en: Animation type
he: סוג הנפשה

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tween- function->tooltip
en: A tween chooser has as value a string, which you can pass as transition to Tweener.addTween()
he: ערך ברר טווין  מופיע כמחרוזת, אותו ניתן להעביר כהחלף ל־Tweener.addTween()

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->effect- style->description
en: Effect type
he: סוג תּוֹצָא

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->demo- button->description
en: Don't Press This Button!!!
he: נא לא ללחוץ על לחצן זה!!!

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->demo-button->tooltip
en: Pressing this button activates a callback method in the applet - go ahead, press it.
he: הקשה על לחצן זה מפעילה שיטת "תקשורת חוזרת" ביישומון – נא להקיש עליו כדי להמשיך.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->signal- test->description
en: This is a test widget for individual key signal firing
he: זהו וידג'יט בדיקה לשיגור אותות ממקשים בודדים

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->keybinding- test->description
en: Set the keybinding here to activate an action
he: הגדרת קיצור-המקשים כאן כדי לשפעל את הפעולה

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->file- select->description
en: Choose a file
he: בחירת קובץ

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->directory- select->description
en: Choose a directory
he: בחירת מחיצה

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->sound- select->description
en: Choose a sound
he: בחירת צליל

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->font- select->description
en: Choose a font
he: בחירת גופן

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->long-text->description
en: You can type paragraphs and lists here
he: ניתן להקליד כאן פסקאות ורשימות

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->long-text->tooltip
en: This setting type is useful for multi-line lists, and text that is too long to fit in an entry widget.
    You can manually set the height of the text view with the 'height' property. This one is set to 150. Default is 200.
he: סוג הגדרה זה שימושי ברשימות מרובות שורה, עם מלל ארוך מכדי שיתאים לרשומת ווידג'ט.
    ניתן להגדיר ידנית את גובה תצוגת המלל באמצעות מאפיין ה'גובה'. הערך הנוכחי הוא 150. ברירת המחדל היא 200.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->date- select->description
en: Choose a Date
he: בחירת תאריך

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->time- select->description
en: Choose a Time
he: בחירת זמן

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->description
en: Custom tree widget
he: וויג'יט עץ מותאם אישית

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Resident
he: תושב

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Address
he: כתובת

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Id number
he: מספר זיהוי

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Shortcut key
he: מקש קיצור

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: File Path
he: נתיב קובץ

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->show-deps- section->description
en: Show the dependencies section
he: הצגת מקטע תלוּיות

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->show-deps- section->tooltip
en: Checking this box shows the Dependencies section below. Unchecking hides it.
he: סימון תיבה זו תציג את מקטע התלויות מטה, ביטול הסימון יסתירו את המקטע.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->deps-info->description
en: You can see this section because the switch above is on. Try switching it off and see what happens.
he: מקטע זה גלוי מכיון שהמתג מעל מופעל. ניתן לכבות אותו ולראות מה קורה.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo->description
en: Show info
he: הצגת מידע

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo->options
en: Show info #1
he: הצגת מידע מס' 1

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo->options
en: Show info #2
he: הצגת מידע מס' 2

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo->options
en: Don't show info #1 or #2
he: לא להציג מידע מס' 1 או מס' 2

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo- info1->description
en: Info #1: You are seeing this info because the first option is selected in the combo box above. Try selecting different options to see different information.
he: מידע מס '1:  מידע זה מוצג כיוון שהאפשרות הראשונה נבחרה בתיבה המשולבת מעלה. נא לבחור אפשרויות שונות כדי להציג מידע אחר.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo- info2->description
en: Info #2: You are seeing different text now because you selected the second option in the combo box above.
he: מידע מס '2: כעת מוצג מלל שונה כיוון שהאפשרות השנייה בתיבה המשולבת מעלה, נבחרה.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-spin->description
en: Number value
he: ערך מספר

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-spin- info1->description
en: The value of the spinner above is less than 5
he: ערך החוגה מעלה נמוך מ־5

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-spin- info2->description
en: The value of the spinner above is greater than or equal to 5
he: ערך החוגה מטה נמוך מ־5

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->custom- widget->description
en: Try out this custom widget!
he: נסו וויג'יט מתאם־אישית זה!

note: expo@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Click or hover to activate Expo view
he: הקשה או רחוף לשפעול תצוגת אקספו

note: expo@cinnamon.org->settings-schema.json->activate-on-hover->description
en: Activate expo on hover
he: שפעול  אקספו בעת רחוף

note: slideshow@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Slideshow Controls
he: פקדי שקופיות

note: slideshow@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Basic controls for the Cinnamon slideshow
he: פקדים בסיסיים למצג שקפים סינמון

note: user@cinnamon.org->metadata.json->description
en: An applet to access your account details, switch users and quickly logout or power off the computer
he: יישומון־לוח לכניסה לפרטי החשבון, החלפת משתמשים והתנתקות מהירה או כיבוי המחשב

note: user@cinnamon.org->metadata.json->name
en: User Applet
he: יישומון־לוח משתמש

note: user@cinnamon.org->settings-schema.json->display-name->description
en: Display user name on panel
he: הצגת שם משתמש על גבי הלוח

note: panel-launchers@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Launch applications from the panel
he: שיגור יישומונים מהלוח

note: panel-launchers@cinnamon.org->settings-schema.json->allow- dragging->description
en: Allow dragging of launchers
he: אפשור גרירת משגרים

note: notifications@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Click to display and manage system notifications
he: הקשה להצגת וניהול הודעות המערכת

note: notifications@cinnamon.org->settings- schema.json->ignoreTransientNotifications->description
en: Ignore transient notifications
he: להתעלם מהודעות חולפות

note: notifications@cinnamon.org->settings- schema.json->ignoreTransientNotifications->tooltip
en: Check this to ignore transient notifications.
he: נא לסמן על מנת להתעלם מהודעות חולפות.

note: notifications@cinnamon.org->settings- schema.json->showEmptyTray->description
en: Show empty tray
he: הצגת מגש ריק

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->showEmptyTray->tooltip
en: Check this to show the tray even when there are no new notifications.
he: נא לסמן להצגת המגש גם כאשר אין הודעות חדשות.

note: notifications@cinnamon.org->settings- schema.json->showNotificationCount->description
en: Show the number of notifications
he: הצגת מספר ההודעות

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->description
en: Show notifications
he: הצגת הודעות

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->tooltip
en: Set keybinding(s) to show the notification popup menu.
he: הגדרת קיצור מקשים להצגת תפריט הודעות צצות.

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->keyClear->tooltip
en: Set keybinding(s) to clear all notifications.
he: הגדרת קיצור מקשים לניקוי כלל ההודעות.

note: notifications@cinnamon.org->settings- schema.json->btnSystemSettings->description inhibit@cinnamon.org->settings- schema.json->btnSystemNotificationSettings->description
en: Open notification settings
he: פתיחת הגדרות הודעות

note: inhibit@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Inhibit Applet
he: דיכוי יישומון־לוח

note: inhibit@cinnamon.org->metadata.json->description
en: This applet is used to disable notifications and power management (including the screensaver and the session from going idle)
he: יישומון־לוח זה משמש להשבתת הודעות ולניהול צריכת חשמל (לרבות מניעה משומר המסך והשיח לעבור למצב המתנה)

note: inhibit@cinnamon.org->settings-schema.json->keyPower->description
en: Inhibit power management
he: איסור שימוש בניהול צריכת חשמל

note: inhibit@cinnamon.org->settings-schema.json->keyPower->tooltip
en: Set keybinding(s) to inhibit power management.
he: הגדרת צרופי־מקשים לאיסור שימוש בניהול צריכת חשמל

note: inhibit@cinnamon.org->settings-schema.json->keyNotifications->description
en: Inhibit notifications
he: איסור שימוש בהודעות

note: inhibit@cinnamon.org->settings-schema.json->keyNotifications->tooltip
en: Set keybinding(s) to inhibit notifications.
he: הגדרת צרופי־מקשים לאיסור שימוש בהודעות

note: inhibit@cinnamon.org->settings- schema.json->btnSystemPowerSettings->description
en: Open power settings
he: פתיחת הגדרות צריכת חשמל

note: on-screen-keyboard@cinnamon.org->metadata.json->name
en: On-Screen keyboard
he: מקלדת מדומה

note: on-screen-keyboard@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A Cinnamon applet to launch the on-screen keyboard
he: יישומון־לוח סינמון לשיגור מקלדת צג

note: calendar@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Calendar
he: לוח שנה

note: calendar@cinnamon.org->metadata.json->description
en: The Cinnamon calendar applet
he: יישומון־לוח עבור לוח השנה בסינמון

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->show-events->description
en: Show calendar events
he: הצגת אירועי לוח־שנה

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->show-events->tooltip
en: Check this to display events in the calendar.
he: נא לסמון תיבה זו להצגת אירועים בלוח־השנה

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->show-week-numbers->description
en: Show week numbers in calendar
he: הצגת מספרי השבועות בלוח השנה

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->show-week-numbers->tooltip
en: Check this to show week numbers in the calendar.
he: נא לסמן להצגת מספרי שבוע בלוח השנה.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom-format->description clock@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom-format->description
en: Use a custom date format
he: שימוש בתבנית תאריך מותאמת אישית

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom-format->tooltip
en: Check this to define a custom format for the date in the calendar applet.
he: נא לסמן להגדרת תבנית תאריך מותאמת אישית, עבור יישומון־לוח לוח שנה.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->custom-format->description clock@cinnamon.org->settings-schema.json->date-format->description
en: Date format
he: תבנית תאריך

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->custom-format->tooltip clock@cinnamon.org->settings-schema.json->date-format->tooltip
en: Set your custom format here.
he: הגדרת תבנית מותאמת אישית כאן.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->custom-tooltip- format->description
en: Date format for tooltip
he: מבנה תאריך לרמז־צץ

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->custom-tooltip-format->tooltip
en: Set your custom tooltip format here.
he: הגדרת רמז־צץ מותאם אישית, נעשית כאן.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->format-button->tooltip
en: Click this button to know more about the syntax for date formats.
he: הקשה על לחצן זה כדי ללמוד עוד על תחביר תבניות תאריך.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->description
en: Show calendar
he: הצגת לוח השנה

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->tooltip
en: Set keybinding(s) to show the calendar.
he: הגדרת קיצור־מקשים להצגת לוח השנה.

note: xrandr@cinnamon.org->metadata.json->description
en: XRandR monitor control applet
he: יישומון־לוח לשליטה בצג  XRandR

note: a11y@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Accessibility applet
he: יישומון־לוח נגישות

note: windows-quick-list@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Windows Quick List
he: רשימה-מהירה של חולנות

note: windows-quick-list@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Quickly access windows from all workspaces
he: גישה זריזה לחלונות מכל מרחבי העבודה

note: separator@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Separator
he: מפריד

note: separator@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A separator icon which can be added multiple times
he: סמל הפרדה, ניתן להוספה מספר פעמים

note: power@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Power Manager
he: מנהל צריכת חשמל

note: power@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Cinnamon power management applet
he: יישומון־לוח לניהול צריכת חשמל בסינמון

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinfo->options
en: Show percentage
he: הצגת אחוזים

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinfo->options
en: Show time remaining
he: הצגת זמן שנותר

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinfo->options
en: Show percentage and time remaining
he: הצגת אחוזים והזמן שנותר

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinfo->options
en: Hide label
he: הסתרת תווית

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->showmulti->description
en: Always show all batteries
he: להציג תמיד את כל הסוללות

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->showmulti->tooltip
en: Check this to always show multiple batteries in the panel, regardless of whether one of them is marked primary.
he: נא לסמן אפשרות זו על מנת להציג תמיד סוללות מרובות, על הלוח. זאת ללא קשר לסימון אחת מהן כסוללה ראשית.

note: photoframe@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Digital photo frame
he: מסגרת תמונה סיפרתית

note: photoframe@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A digital photo frame desklet
he: יישומון־שולחן־עבודה למסגרת תמונה סיפרתית

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->directory->description
en: Folder
he: תיקייה

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->height->description
en: Height
he: גובה

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->width->description
en: Width
he: רוחב

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->fade-delay->description
en: Fade delay
he: השהיית דהייה

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->effect->description
en: Special effect
he: תּוֹצָא מיוחד

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->effect->options
en: Sepia
he: ספייה

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->effect->options
en: Black and White
he: שחור ולבן

note: launcher@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Launcher desklet
he: יישומון־שולחן־עבודה משגר

note: launcher@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A desklet that launches a program
he: יישומון־שולחן־עבודה לשיגור תוכנית

note: clock@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Clock desklet
he: יישומון־שולחן־עבודה שעון

note: clock@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A desklet that displays the time
he: יישומון־שולחן־עבודה שמציג את השעה

note: clock@cinnamon.org->settings-schema.json->text-color->description
en: Text color
he: צבע מלל

note: clock@cinnamon.org->settings-schema.json->text-color->tooltip
en: Click the button to select a new text color
he: הקשה על הלחצן לבחירת צבע מלל חדש

note: clock@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom-format->tooltip
en: Check this to define a custom format for the time in the clock desklet.
he: נא לסמן תיבה זו, להגדרת תבנית זמן מותאמת אישית, ביישומון־שולחן־עבודה שעון.
