linuxmint - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Unknown
jv: Rakdireteni

en: Failed to launch '%s'
jv: Raiso nglakokke '%s'

en: File System
jv: Sistem File

en: Search
jv: Goleki

en: Print version
jv: versi cetak

en: Copy
jv: Nyonto

en: Execution of '%s' failed:
jv: perintahno '%s' gagal maning

en: Show Text
jv: Ketokke Tulisane

en: Hide Text
jv: Delikke Tulisane

note: i18n for menu item set up larger components.
en: System Settings
jv: seting sistem

note: keyboard@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Keyboard
jv: Kibot

en: Control Center
jv: Pusate ngengatur

en: Cancel
jv: Rasido

note: Action, Label, Allow phase selection, extra widget type [entry|slider|none], default custom val workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Disabled
jv: Gak digunakne

en: Eject
jv: Metu
