linuxmint - en to kk translation catalogue (267 entries)

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Failed to launch '%s'
kk: '%s' іске қосылмады

en: Home
kk: Үй

en: File System
kk: Файлдық жүйе

en: Search
kk: Іздеу

en: Print version
kk: Басып шығару нұсқасы

note: Display name                         ID              Show it? Always False to start              Icon menu@cinnamon.org->settings-schema.json->panel-appear->title printers@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description
en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Color
kk: Түс

en: Command:
kk: Бұйрық:

en: Main Menu
kk: Бас мәзір

en: Restore System Configuration
kk: Жүйенің Баптауларын Қалпына Келтіру

en: Restore the default menu layout
kk: Мәзірдің түрін үндемеу бойынша қалпына келтіру

en: Close
kk: Жабу

en: _New Menu
kk: Жаңа _Мәзір

en: Ne_w Item
kk: _Жаңа Элемент

en: Copy
kk: Көшіру

en: Paste
kk: Қою

en: Add
kk: Қосу

en: Edit
kk: Өзгерту

en: Execution of '%s' failed:
kk: '%s' орындауында ақау пайда болды:

en: Remove '%s'
kk: '%s' жою

en: About...
kk: ...Туралы

en: Configure...
kk: Баптаулар...

en: Leave it
kk: Мынаны қалдыру

en: Remove it
kk: Мынаны жою

en: Move to another panel
kk: Басқа тақтаға өту

en: Show Text
kk: Текстті Көрсету

en: Hide Text
kk: Текстті Жасыру

en: Remove this desklet
kk: Бұл десклетті кетіру

en: Are you sure you want to remove workspace "%s"?
kk: Сіз "%s" жұмыс орнын кетіргіңіз келеді ма?

en: Execution time (ms):
kk: Орындалу уақыты (мс):

en: Loaded successfully
kk: Сәтті жүктелді

en: Please contact the developer.
kk: Әзірлеушімен байланысыңыз.

en: System Information
kk: Жүйе туралы ақпарат

en: No
kk: Жоқ

en: Yes
kk: Иә

en: OK
kk: Жақсы

en: Select position of new panel. Esc to cancel.
kk: Жаңа тақтаның орналасуын таңдаңыз. Болдырмау үшін Esc.

en: Select new position of panel. Esc to cancel.
kk: Тақтаның жаңа орналасуын таңдаңыз. Болдырмау үшін Esc.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->title
en: Panel settings
kk: Тақтаның баптаулары

en: Applets
kk: Апплеттер

en: Panel edit mode
kk: Тақта өңдеу тәртібі

en: Remove
kk: Кетіру

en: Troubleshoot
kk: Ақауларды жою

en: Restart Cinnamon
kk: Cinnamon-ды қайта жүктеу

en: Looking Glass
kk: Лупа

en: Restore all settings to default
kk: Барлық баптауларды тастау

note: i18n for menu item set up larger components.
en: System Settings
kk: Жүйе баптаулары

en: Retry
kk: Қайталау

en: Connect to...
kk: ... қосылу

en: Restore
kk: Қалпына келтіру

en: Minimize
kk: Қайыру

en: Maximize
kk: Жазық қылу

en: Move to left workspace
kk: Сол жақ жұмыс орнына жылжыту

en: Move to right workspace
kk: Оң жақ жұмыс орнына жылжыту

en: Visible on all workspaces
kk: Барлық жұмыс орындарында көрсету

en: Move to a new workspace
kk: Жаңа жұмыс орнына жылжыту

en: Move to monitor %d
kk: %d мониторға ауыстыру

en: Only on this workspace
kk: Тек осы жұмыс орнында

en: Unmaximize
kk: Жазық емес қылу

note: a11y@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Accessibility
kk: Қол жетерлілік

en: Zoom
kk: Үлкейту

en: Screen Reader
kk: Экраннан оқитын қолданба

en: Screen Keyboard
kk: Экрандағы пернетақта

en: Sticky Keys
kk: Жабысқақ пернелер

en: Slow Keys
kk: Баяу пернелер

en: Bounce Keys
kk: Қайталанатын пернелер

en: Mouse Keys
kk: Тышқан пернелері

en: Universal Access Settings
kk: Арнайы мүмкіндіктер баптаулары

en: High Contrast
kk: Жоғары контраст

en: Large Text
kk: Үлкен мәтін

en: Date and Time Settings
kk: Дата мен уақыт баптаулары

note: Scale cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->click-action->options cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click-action->options
en: Show the desktop
kk: Жұмыс үстелін көрсету

en: Places
kk: Орындар

en: Close others
kk: Қалғандарын жабу

en: Close all
kk: Барлығын жабу

en: Power management
kk: Қуатандыруды басқару

note: notifications@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Notifications
kk: Мәлімдемелер

en: Show Keyboard Layout
kk: Пернетақта жаймасын көрсету

en: Keyboard Settings
kk: Пернетақтаның баптаулары

en: Add to panel
kk: Тақтаға шығару

en: Add to desktop
kk: Жұмыс үстеліне қосу

en: Remove from favorites
kk: Таңдаулыдан алып тастау

en: Add to favorites
kk: Таңдаулыға қосу

en: Uninstall
kk: Кетіру

en: Open with
kk: Арқылы ашу

en: Other application...
kk: Басқа бағдарлама...

note: menu@cinnamon.org->metadata.json->name menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu->title sound@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description network@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description
en: Menu
kk: Мәзір

en: Recent Files
kk: Жуырдағы файлдар

en: Clear list
kk: Тізімді тазалау

en: No recent documents
kk: Тізім бос

en: All Applications
kk: Барлық бағдарламалар

en: Lock screen
kk: Экранды бұғаттау

en: Lock the screen
kk: Экранды бұғаттау

en: Logout
kk: Шығу

en: Quit
kk: Шығу

en: <unknown>
kk: <белгісіз желі>

note: Translators: this indicates that wireless or wwan is disabled by hardware killswitch
en: disabled
kk: ажыратылған

en: disconnecting...
kk: ажыратылу...

en: connecting...
kk: қосылу...

note: Translators: this is for network connections that require some kind of key or password
en: authentication required
kk: аутентификация керек

note: Translators: this is for a network device that cannot be activated (for example it is disabled by rfkill, or it has no coverage
en: unavailable
kk: қол жетімсіз

en: connection failed
kk: байланысты орнату сәтсіз

en: More
kk: Толығырақ

en: Ethernet
kk: Жергілікті желі (Ethernet)

en: Wifi
kk: WiFi

en: Modem
kk: Модем

en: Auto Ethernet
kk: Авто Ethernet

note: network@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Network Manager
kk: Желілер менеджері

en: Enable networking
kk: Желіні қосу

en: Wired
kk: Сымды желі

en: Wireless
kk: Сымсыз желі

en: Network Settings
kk: Желі баптаулары

en: Network Connections
kk: Желілік байланыстар

en: Connection failed
kk: Байланыс орнату сәтсіз

en: Activation of network connection failed
kk: Желілік байланысты белсендіру сәтсіз

en: %d second ago | %d seconds ago
kk[0]: %d секунд бұрын
kk[1]: %d секунд бұрын

en: %d minute ago | %d minutes ago
kk[0]: %d минут бұрын
kk[1]: %d минут бұрын

en: Launch
kk: Ашу

en: AC adapter
kk: Электр желі адаптері

en: Monitor
kk: Монитор

en: Mouse
kk: Тышқан

note: keyboard@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Keyboard
kk: Пернетақта

en: PDA
kk: ҚДК

en: Cell phone
kk: Ұялы телефон

en: Media player
kk: Медиаойнатқыш

en: Tablet
kk: Планшет

en: Computer
kk: Компьютер

en: Brightness
kk: Жарықтық

en: Power Settings
kk: Қуаттандыру баптаулары

en: Charging
kk: Қуаттандыру

en: Charging - %d hour until fully charged | Charging - %d hours until fully charged
kk[0]: Қуаттандыруда — толық қуаттандыруға дейін %d сағ
kk[1]: Қуаттандыруда — толық қуаттандыруға дейін %d сағ

note: Translators: this is a time string, as in "%d hours %d minutes remaining"
en: Charging - %d %s %d %s until fully charged
kk: Қуаттандыруда — толық қуаттандыруға дейін %d %s %d %s

en: hour | hours
kk[0]: сағат
kk[1]: сағат

en: minute | minutes
kk[0]: минут
kk[1]: минут

en: Charging - %d minute until fully charged | Charging - %d minutes until fully charged
kk[0]: Қуаттандыруда — толық қуаттандыруға дейін %d мин
kk[1]: Қуаттандыруда — толық қуаттандыруға дейін %d мин

en: Fully charged
kk: Толық қуаттандырылды

en: Using battery power
kk: Батареядан

en: Using battery power - %d hour remaining | Using battery power - %d hours remaining
kk[0]: Батареядан жұмыс - %d сағатқа жеткілікті
kk[1]: Батареядан жұмыс - %d сағатқа жеткілікті

note: Translators: this is a time string, as in "%d hours %d minutes remaining"
en: Using battery power - %d %s %d %s remaining
kk: Батареядан жұмыс - %d %s %d %s сағатқа жеткілікті

en: Using battery power - %d minute remaining | Using battery power - %d minutes remaining
kk[0]: Батареядан жұмыс - %d минутқа жеткілікті
kk[1]: Батареядан жұмыс - %d минутқа жеткілікті

note: Label                              Executable Icon                     Category          Keywords for filter printers@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Printers
kk: Принтерлер

note: recent@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Recent documents
kk: Жақында ашылған құжаттар

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->launcher-animation- effect->options scale@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Scale
kk: Масштаб

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description favorites@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description
en: Settings
kk: Баптаулар

en: The slideshow is disabled
kk: Слайдты көрсету өшірілген

en: Slideshow
kk: Слайдты көрсету

en: Background Settings
kk: Аясының баптаулары

en: Playing
kk: Ойнап тұр

en: Paused
kk: Аялдаған

en: Stopped
kk: Тоқтатылған

en: Unknown Artist
kk: Белгісіз орындаушы

en: Unknown Album
kk: Белгісіз күйтабақ

en: Unknown Title
kk: Белгісіз тақырып

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Play
kk: Ойнау

en: Stop
kk: Тоқтау

en: Next
kk: Келесі

en: Consecutive Playing
kk: Қайталамау

en: No Shuffle
kk: Ретімен

en: Open Player
kk: Ойнатқышты ашу

en: Quit Player
kk: Ойнатқышты жабу

en: Pause
kk: Үзіліс

en: Repeat Single
kk: Біреуін қайталау

en: Repeat All
kk: Бәрін қайталау

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->shuffle->description
en: Shuffle
kk: Кездейсоқтық тәртіпте

en: Mute output
kk: Дыбысты өшіру

en: Mute input
kk: Микрофонды өшіру

en: Applications
kk: Бағдарламалар

en: Output device
kk: Шығару құралдары

en: Microphone
kk: Микрофон

en: Input device
kk: Енгізу құралдары

en: Volume
kk: Көлем

en: Launch player
kk: Ойнатқышты ашу

en: Sound Settings
kk: Дыбыс Баптаулары

note: trash@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Trash
kk: Себет

en: Empty Trash
kk: Себетті тазалау

en: Open Trash
kk: Себетті ашу

en: Lock Screen
kk: Экранды бұғаттау

en: Switch User
kk: Пайдаланушыны ауыстыру

en: Log Out...
kk: Шығу...

en: Power Off...
kk: Сөндіру...

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Normal
kk: Қалыпты

en: Left
kk: Сол жақ

en: Right
kk: Оң жақ

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description xrandr@cinnamon.org->metadata.json->name power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinf
en: Display
kk: Дисплей

en: Clock
kk: Сағат

en: Control Center
kk: Басқару орталығы

en: Users and Groups
kk: Пайдаланушылар мен Топтар

en: Turn on-screen keyboard on or off
kk: Экрандағы пернетақтаны қосу/сөндіру

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Hardware
kk: Құрылғы

en: Administration
kk: Әкімшілік

note: Label                              Module ID                Icon Category      Keywords for filter
en: Network
kk: Желі

en: Graphics Tablet
kk: Графикалық Планшет

en: Firewall
kk: Брандмауэр

en: Languages
kk: Тілдер

en: Input Method
kk: Енгізу әдісі

en: language, install, foreign, input, method, chinese, korean, japanese, typing
kk: тіл, орнату, шетелдік, енгізу, әдіс, қытайша, кәрісше, теру

en: Login Window
kk: Кіру терезесі

en: Driver Manager
kk: Драйверлер менеджері

en: Software Sources
kk: БҚ қайнар көздері

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Change Password
kk: Құпиясөзді өзгерті

en: New password
kk: Жаңа құпиясөз

en: Confirm password
kk: Құпиясөзді растау

en: Generate a password
kk: Құпиясөзді қазір орнату

en: Show password
kk: Құпиясөзді көрсету

en: Change
kk: Өзгерту

en: Passwords do not match
kk: Құпиясөздер сәйкес келмейді

en: Too short
kk: Өте қысқа

en: Weak
kk: Әлсіз

en: Fair
kk: Орташа

en: Good
kk: Күшті

en: Strong
kk: Сенімді

en: Standard
kk: Қалыпты

en: Administrator
kk: Әкім

en: Full Name
kk: Толық аты

en: Username
kk: Пайдаланушының аты

en: Invalid username
kk: Пайдаланушының аты жарамсыз

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Groups
kk: Топтар

en: Picture
kk: Сурет

note: bool is unused, just a placeholder so object is the same index for settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Name
kk: Аты

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Open
kk: Ашу

en: Images
kk: Суреттер

en: No password set
kk: Құпиясөз орнатылмаған

en: Group Name
kk: Топ аты

en: Show
kk: Көрсету

en: Item
kk: Элемент

en: Configure
kk: Баптау

en: Date
kk: Күні

en: More info
kk: Толық ақпарат

en: _Cancel
kk: _Бас тарту

en: _Open
kk: _Ашу

note: Action, Label, Allow phase selection, extra widget type [entry|slider|none], default custom val workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Disabled
kk: Ажыратылған

en: Short
kk: Қысқа

en: Long
kk: Ұзын

note: show-desktop@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Show desktop
kk: Жұмыс үстелін көрсету

en: Run a command
kk: Команданы орындау

en: Show all workspaces
kk: Барлық жұмыс орындарын көрсету

note: Expo
en: Show all windows
kk: Барлық терезелерді көрсету

en: Suspend
kk: Күту тәртібіне өту

en: Slow
kk: Баяу

en: 30 seconds
kk: 30 секунд

en: 60 seconds
kk: 60 секунд

en: 90 seconds
kk: 90 секунд

en: 2 minutes
kk: 2 минут

en: 5 minutes
kk: 5 минут

en: 10 minutes
kk: 10 минут

en: 15 minutes
kk: 15 минут

en: 30 minutes
kk: 30 минут

en: 45 minutes
kk: 45 минут

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Never
kk: Ешқашан

en: Unknown time
kk: Белгісіз уақыт

en: hours
kk: сағ.

en: Font
kk: Қаріп

note: sound@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Sound
kk: Дыбыс

en: Themes
kk: Нақыштар

en: Buttons
kk: Түймелер

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-label->description
en: Text
kk: Мәтін

note: calendar@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Calendar
kk: Күнтізбе

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->effect->options
en: Black and White
kk: Ақ-қара

note: clock@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Clock desklet
kk: Сағат

note: clock@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A desklet that displays the time
kk: Уақыт көрсететін десклет
