linuxmint - en to lv translation catalogue (594 entries)

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Failed to launch '%s'
lv: Neizdevās startēt '%s'

en: Home
lv: Mājas mape

en: File System
lv: Failu sistēma

en: Search
lv: Meklēt

note: Display name                         ID              Show it? Always False to start              Icon menu@cinnamon.org->settings-schema.json->panel-appear->title printers@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description
en: Appearance
lv: Izskats

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Color
lv: Krāsa

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Command:
lv: Komanda:

en: Restore System Configuration
lv: Atjaunot sistēmas konfigurāciju

en: Close
lv: Aizvērt

en: Copy
lv: Kopēt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Add
lv: Pievienot

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Execution of '%s' failed:
lv: '%s' izpilde neizdevās

en: Remove '%s'
lv: Noņemt '%s'

en: About...
lv: Par...

en: Configure...
lv: Konfigurēt...

en: Show Text
lv: Rādīt tekstu

en: Hide Text
lv: Slēpt tekstu

en: Remove this desklet
lv: Noņemt šo sīkrīku

en: Are you sure you want to remove workspace "%s"?
lv: Vai tiešām vēlaties noņemt darbvirsmu "%s"?

en: System Information
lv: Sistēmas informācija

en: No
lv: Nē

en: Yes
lv: Jā

en: OK
lv: Labi

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->title
en: Panel settings
lv: Paneļa iestatījumi

en: Applets
lv: Sīklietotnes

en: Panel edit mode
lv: Paneļa rediģēšanas režīms

en: Remove
lv: Noņemt

en: Restart Cinnamon
lv: Atsākt Cinnamon

en: Looking Glass
lv: Skatāmais stikls

en: Restore all settings to default
lv: Atjaunot visus iestatījumus uz noklusējuma

note: i18n for menu item set up larger components.
en: System Settings
lv: Sistēmas iestatījumi

en: Retry
lv: Atkārtot

en: Connect to...
lv: Savienoties ar...

en: No open windows
lv: Nav atvērtu logu

en: Restore
lv: Atiestatīt

en: Minimize
lv: Minimizēt

en: Maximize
lv: Maksimizēt

en: Move to left workspace
lv: Pārvietoties uz kreiso darbvirsmu

en: Move to right workspace
lv: Pārvietoties uz labo darbvirsmu

en: Visible on all workspaces
lv: Redzams uz visām darbvirsmām

en: Move to a new workspace
lv: Pārvietoties uz jaunu darbvirsmu

en: Move to monitor %d
lv: Pārvietoties uz monitoru %d

en: Only on this workspace
lv: Tikai uz šīs darbvirsmas

en: Unmaximize
lv: Sakļaut

note: a11y@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: Zoom
lv: Mērogs

en: Screen Keyboard
lv: Ekrāna tastatūra

en: Sticky Keys
lv: Lipīgie taustiņi

en: Slow Keys
lv: Lēnie Taustiņi

en: Bounce Keys
lv: Atlecošie taustiņi

en: Mouse Keys
lv: Peles Taustiņi

en: Universal Access Settings
lv: Universālās piekļuves iestatījumi

en: High Contrast
lv: Augsts kontrasts

en: Large Text
lv: Liels teksts

en: Date and Time Settings
lv: Datuma un laika iestatījumi

note: Scale cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->click-action->options cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click-action->options
en: Show the desktop
lv: Rādīt darbvirsmu

en: Places
lv: Vietas

en: Restore to full opacity
lv: Atjaunot necaurredzamību

en: Close others
lv: Aizvērt citus

en: Close all
lv: Aizvērt visu

note: notifications@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Show Keyboard Layout
lv: Rādīt tastatūras izkārtojumu

en: Show Character Table
lv: Rādīt rakstzīmju tabulu

en: Keyboard Settings
lv: Tastatūras iestatījumi

en: Add to panel
lv: Pievienot panelim

en: Add to desktop
lv: Pievienot darba virsmai

en: Remove from favorites
lv: Izņemt no izlases

en: Add to favorites
lv: Pievienot izlasei

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

note: menu@cinnamon.org->metadata.json->name menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu->title sound@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description network@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description
en: Menu
lv: Izvēlne

en: Recent Files
lv: Nesen izmantotās datnes

en: Clear list
lv: Nodzēst sarakstu

en: No recent documents
lv: Nav neseno dokumentu

en: All Applications
lv: Visas programmas

en: Lock screen
lv: Slēgt ekrānu

en: Lock the screen
lv: Slēgt ekrānu

en: Logout
lv: Izrakstīties

en: Leave the session
lv: Pamest darba sesiju

en: Quit
lv: Beigt

en: <unknown>
lv: <nezināms>

note: Translators: this indicates that wireless or wwan is disabled by hardware killswitch
en: disabled
lv: atslēgts

note: Translators: this is for network devices that are physically present but are not under NetworkManager's control (and thus cannot be used in the menu)
en: unmanaged
lv: nepārvaldāms

en: disconnecting...
lv: atvienojas...

en: connecting...
lv: savienojas...

note: Translators: this is for network connections that require some kind of key or password
en: authentication required
lv: nepieciešama autentifikācija

note: Translators: this is for devices that require some kind of firmware or kernel module, which is missing
en: firmware missing
lv: trūkst ierīces pamatprogramma

note: Translators: this is for wired network devices that are physically disconnected
en: cable unplugged
lv: kabelis atvienots

note: Translators: this is for a network device that cannot be activated (for example it is disabled by rfkill, or it has no coverage
en: unavailable
lv: nav pieejams

en: connection failed
lv: savienojums neizdevās

note: Translators: this is the indication that a connection for another logged in user is active, and we cannot access its settings (including the name)
en: Connected (private)
lv: Savienots (privāts)

en: Auto Ethernet
lv: Automātisks kabeļa savienojums

en: Auto broadband
lv: Automātisks platjoslas savienojums

en: Auto dial-up
lv: Automātisks dial-up savienojums

note: Translators: this the automatic wireless connection name (including the network name)
en: Auto %s
lv: Automātisks %s

en: Auto bluetooth
lv: Automātisks bluetooth

en: Auto wireless
lv: Automātisks bezvadu tīkls

note: network@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Network Manager
lv: Tīkla pārvaldnieks

en: Enable networking
lv: Aktivizēt tīklošanu

en: Wired
lv: Vadu

en: Wireless
lv: Bezvadu

en: Mobile broadband
lv: Mobilā platjosla

en: VPN Connections
lv: VPN savienojumi

en: Network Settings
lv: Tīkla iestatījumi

en: Network Connections
lv: Tīkla savienojumi

en: Connection failed
lv: Neizdevās pieslēgties

en: Activation of network connection failed
lv: Neizdevās aktivizēt tīkla savienojumu

en: Networking is disabled
lv: Tīklošana ir atspējota

en: No connection
lv: Nav savienojuma

en: Connecting to the cellular network...
lv: Savienojas ar šūnas tīklu...

en: Connecting to the wireless network...
lv: Savienojas ar bezvadu tīklu...

en: Connecting to the wired network...
lv: Savienojas ar vadu tīklu...

en: Connecting to the VPN...
lv: Savienojas ar VPN...

en: Connecting to the network...
lv: Savienojas ar tīklu...

en: Connected to the wireless network
lv: Savienots ar bezvadu tīklu

en: Wireless connection
lv: Bezvadu savienojums

en: Connected to the wired network
lv: Savienots ar vadu tīklu

en: Connected to the cellular network
lv: Savienots ar šūnas tīklu

en: Connected to the VPN
lv: Savienots ar VPN

en: Connected to the network
lv: Savienots ar tīklu

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->keyClear->description
en: Clear notifications
lv: Nodzēst paziņojumus

en: No notifications
lv: Nav paziņojumu

en: Launch
lv: Palaist

en: AC adapter
lv: AC adapteris

en: Laptop battery
lv: Klēpjdatora baterija

en: Monitor
lv: Monitors

en: Mouse
lv: Pele

note: keyboard@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Keyboard
lv: Tastatūra

en: Cell phone
lv: Mobilais tālrunis

en: Media player
lv: Multimediju atskaņotājs

en: Tablet
lv: Planšete

en: Computer
lv: Dators

en: Brightness
lv: Spilgtums

en: Power Settings
lv: Barošanas iestatījumi

en: hour | hours
lv[0]: stunda
lv[1]: stundas
lv[2]: stundu

en: minute | minutes
lv[0]: minūte
lv[1]: minūtes
lv[2]: minūšu

note: Label                              Executable Icon                     Category          Keywords for filter printers@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Printers
lv: Printeri

note: recent@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Recent documents
lv: Nesenie dokumenti

note: removable-drives@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Removable drives
lv: Noņemamie diski

en: Open file manager
lv: Atvērt failu pārvaldnieku

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->launcher-animation- effect->options scale@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Scale
lv: Mērogot

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description favorites@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description
en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Hi there!
lv: Sveicināts!

en: YOU PRESSED THE BUTTON!!!
lv: JŪS NOSPIEDĀT TAUSTIŅU!!!

en: YOU USED THE HOTKEY!!!
lv: JŪS IZMANTOJĀT "KARSTO TAUSTIŅU"!!!

en: Playing
lv: Atskaņo

en: Paused
lv: Pauzēts

en: Stopped
lv: Apturēts

en: Unknown Artist
lv: Nezināms izpildītājs

en: Unknown Album
lv: Nezināms albums

en: Unknown Title
lv: Nezināms nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Play
lv: Atskaņot

en: Stop
lv: Apturēt

en: Next
lv: Nākamais

en: Open Player
lv: Atvērt Atskaņotāju

en: Quit Player
lv: Iziet no Atskaņotāja

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->shuffle->description
en: Shuffle
lv: Sajaukt

en: Mute output
lv: Apklusināt izeju

en: Mute input
lv: Apklusināt ieeju

en: Microphone
lv: Mikrofons

en: Volume
lv: Skaļums

en: Sound Settings
lv: Skaņas iestatījumi

en: Are you sure you want to delete all items from the trash?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst visus failus no miskastes?

en: This operation cannot be undone.
lv: Šo darbību nevar atsaukt.

note: trash@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Trash
lv: Miskaste

en: Empty Trash
lv: Iztukšot miskasti

en: Open Trash
lv: Atvērt miskasti

en: Lock Screen
lv: Bloķēt ekrānu

en: Switch User
lv: Pārslēgt lietotāju

en: Log Out...
lv: Atteikties...

en: Power Off...
lv: Izslēgt...

en: All windows
lv: Visus logus

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Normal
lv: Normāls

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description xrandr@cinnamon.org->metadata.json->name power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinf
en: Display
lv: Displejs

en: Configure display settings...
lv: Konfigurēt displeja iestatījumus...

en: Clock
lv: Pulkstenis

en: Edit launcher
lv: Rediģēt startētāju

en: Photo Frame
lv: Foto ietvars

en: Control Center
lv: Vadības centrs

en: Users and Groups
lv: Lietotāji un grupas

en: Add or remove users and groups
lv: Pievienot vai dzēst lietotājus un grupas

en: Turn on-screen keyboard on or off
lv: Ieslēgt vai izslēgt ekrāna tastatūru

en: Please type an away message for the lock screen
lv: Lūdzu uzrakstiet prombūtnes ziņojumu bloķēšanas ekrānam

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Hardware
lv: Aparatūra

en: Administration
lv: Administrēšana

note: Label                              Module ID                Icon Category      Keywords for filter
en: Network
lv: Tīkls

en: network, wireless, wifi, ethernet, broadband, internet
lv: tīkls, bezvadu, wifi, Ethernet, platjoslas, internets

en: color, profile, display, printer, output
lv: krāsa, profils, displejs, printeris, izeja

en: Graphics Tablet
lv: Grafiskā planšete

en: wacom, digitize, tablet, graphics, calibrate, stylus
lv: wacom, digitalizēt, planšete, grafiskais, kalibrēt, irbulis

en: printers, laser, inkjet
lv: printeri, lāzera, tintes

en: Firewall
lv: Ugunsmūris

en: firewall, block, filter, programs
lv: ugunsmūris, bloķēt, filtrēt, programmas

en: Languages
lv: Valodas

en: language, install, foreign
lv: valoda, instalēt, ārvalstu

en: Login Window
lv: Pieteikšanās logs

en: video, driver, wifi, card, hardware, proprietary, nvidia, radeon, nouveau, fglrx
lv: video, draiveris, wifi, karte, datortehnika, patentēta, nvidia, radeon, nouveau, fglrx

en: Software Sources
lv: Programmatūras avoti

en: ppa, repository, package, source, download
lv: PPA, repozitorijs, pakete, avots, lejuplādēt

en: user, users, account, accounts, group, groups, password
lv: lietotājs, lietotāji, konts, konti, grupa, grupas, parole

en: bluetooth, dongle, transfer, mobile
lv: Bluetooth, papildspraudnis, pārsūtīšana, mobilais

en: Cancel
lv: Atcelt

en: New password
lv: Jaunā parole

en: Confirm password
lv: Apstipriniet paroli

en: Generate a password
lv: Ģenerēt paroli

en: Your new password needs to be at least 8 characters long
lv: Jūsu jaunajai parolei ir jābūt ne īsākai par 8 rakstzīmēm

en: Show password
lv: Rādīt paroli

en: Change
lv: Maiņa

en: Passwords do not match
lv: Paroles nesakrīt

en: Too short
lv: Pārāk īsa

en: Standard
lv: Standarta

en: Administrator
lv: Administrators

en: Account Type
lv: Konta tips

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Users
lv: Lietotāji

en: Groups
lv: Grupas

en: Click to change the picture
lv: Noklikšķiniet, lai mainītu attēlu

en: Browse for more pictures...
lv: Pārlūkot, lai iegūtu vairāk attēlu...

en: Click to change the name
lv: Noklikšķiniet, lai mainītu vārdu

en: Click to change the password
lv: Noklikšķiniet, lai mainītu paroli

en: Click to change the groups
lv: Noklikšķiniet, lai mainītu grupas

en: Picture
lv: Attēls

note: bool is unused, just a placeholder so object is the same index for settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Name
lv: Vārds

en: Password
lv: Parole

en: Open
lv: Atvērt

en: Images
lv: Attēli

en: No password set
lv: Nav uzlikta parole

en: Set at login
lv: Iestatīt pie pieteikšanās

en: This user is currently logged in
lv: Šis lietotājs pašlaik ir pieteicies

en: Are you sure you want to permanently delete %s and all the files associated with this user?
lv: Vai tiešām vēlaties neatgriezeniski dzēst %s un visus failus, kas saistīti ar šo lietotāju?

en: This group is set as %s's primary group
lv: Šī grupa ir noteikta kā %s primārā grupa

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
lv: Vai jūs esat pārliecināti, ka vēlaties neatgriezeniski dzēst %s?

en: Group Name
lv: Grupas nosaukums

en: Import from a file
lv: Importēt no faila

en: Export to a file
lv: Eksportēt uz failu

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusējuma vērtības

en: Select or enter file to export to
lv: Izvēlieties vai ievadiet failu eksportēšanai

en: JSON files
lv: JSON faili

en: Select a JSON file to import
lv: Izvēlieties JSON failu, kuru importēt

en: Show
lv: Rādīt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Are you sure you want to completely remove %s?
lv: Vai esat pārliecināts, ka jūs vēlaties pilnīgi noņemt %s?

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: More info
lv: Vairāk informācijas

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color
lv: Noklikšķiniet uz pipetes, tad noklikšķiniet uz krāsas jebkurā vietā uz ekrāna, lai izvēlētos šo krāsu

en: Click to set a new accelerator key.
lv: Noklikšķiniet, lai iestatītu jaunu paātrinātāja taustiņu.

en: unassigned
lv: nav piešķirts

en: Pick an accelerator
lv: Izvēlieties paātrinātāju

en: 
    
    Details:  %s
lv: 
    
    Detalizēti: %s

en: magnifier, talk, access, zoom, keys, contrast
lv: palielinātājs, runāt, piekļuve, tālummaiņa, atslēgas, kontrasts

note: Action, Label, Allow phase selection, extra widget type [entry|slider|none], default custom val workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Disabled
lv: Atspējots

en: Short
lv: Īsa

en: Long
lv: Gara

en: Manage Cinnamon applets
lv: Pārvaldīt Cinnamon sīkrīkus

en: You can remove specific instances in panel edit mode via the context menu.
lv: Jūs varat izņemt atsevišķas detaļas paneļa rediģēšanas režīmā, izmantojot konteksta izvēlni.

en: applet
lv: sīkrīks

en: Previous Panel
lv: Iepriekšējais panelis

en: Next Panel
lv: Nākamais panelis

en: No picture
lv: Bez attēla

en: Mosaic
lv: Mozaīka

en: Centered
lv: Centrēts

en: Scaled
lv: Mērogots

en: Stretched
lv: Izstiepts

en: Change your desktop's background
lv: Mainīt darbvirsmas fona attēlu

en: Backgrounds
lv: Fona attēli

en: Picture aspect
lv: Attēla aspekts

en: Manage date and time settings
lv: Pārvaldīt datuma un laika iestatījumus

en: time, date, calendar, format, network, sync
lv: laiks, datums, kalendārs, formāts, tīkls, sinhronizācija

en: Date & Time
lv: Datums un laiks

en: Use 24h clock
lv: Lietot 24 stundu pulksteni

en: Display the date
lv: Attēlot datumu

en: Display seconds
lv: Attēlot sekundes

en: System
lv: Sistēma

en: Select an application for audio CDs
lv: Izvēlieties lietotni audio diskiem

en: Select an application for video DVDs
lv: Izvēlieties lietotni DVD diskiem

en: Select an application to run when a music player is connected
lv: Izvēlieties lietotni, ko palaist, kad pievienots mūzikas atskaņotājs

en: Select an application to run when a camera is connected
lv: Izvēlieties lietotni, ko palaist, kad pievienota fotokamera

en: Software
lv: Programmatūra

en: Select an application for software CDs
lv: Izvēlieties lietotni programmatūras diskiem

en: blank Blu-ray disc
lv: tukšs Blu-ray disks

en: blank CD disc
lv: tukšs CD disks

en: blank DVD disc
lv: tukšs DVD disks

en: blank HD DVD disc
lv: tukšs HD DVD disks

en: Blu-ray video disc
lv: Blu-ray video disks

en: e-book reader
lv: e-grāmatu lasītājs

en: HD DVD video disc
lv: HD DVD video disks

en: Picture CD
lv: Attēlu CD

en: Windows software
lv: Windows programmatūra

en: Ask what to do
lv: Jautāt, ko darīt

en: Open folder
lv: Atvērt mapi

en: Do nothing
lv: Neko nedarīt

en: Other Media
lv: Citi datu nesēji

en: Select how other media should be handled
lv: Izvēlieties, kā apstrādāt citus datu nesējus

en: _Action:
lv: _Darbība

en: Preferred Applications
lv: Noklusētās programmas

note: FIXMEEEEEEEE??
en: _Other Media...
lv: _Citi datu nesēji...

en: Manage your Cinnamon desklets
lv: Pārvaldīt savus Cinnamon sīkrīkus

en: You can remove specific instances from the desktop via that desklet's context menu
lv: Jūs variet noņemt konkrētas detaļas no darbvirsmas, izmantojot šī sīkrīka konteksta izvēlni

en: desklet, desktop, slideshow
lv: sīkrīks, darbvirsma, slīdrāde

en: Desklets
lv: Sīkrīki

en: General Desklets Settings
lv: Vispārīgie sīkrīku iestatījumi

en: No decoration
lv: Bez noformēšanas

en: Border only
lv: Tikai apmale

en: Border and header
lv: Apmale un virsraksts

en: Decoration of desklets
lv: Sīkrīku noformējums

en: Note: Some desklets require the border/header to be always present
lv: Piezīme: dažiem sīkrīkiem vienmēr nepieciešama apmale/virsraksts

en: Such requirements override the settings selected here
lv: Šādas prasības ignorē šeit izvēlētos iestatījumus

en: Snap desklets to grid
lv: Piekārtot sīkrīkus režģim

en: Width of desklet snap grid
lv: Sīkrīku piekārtošanas režģa platums

en: Manage your desktop icons
lv: Pārvaldīt savas darbvirsmas ikonas

en: desktop, home, button, trash
lv: darbvirsma, mājas, poga, miskaste

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: display, screen, monitor, layout, resolution, dual, lcd
lv: displejs, ekrāns, monitors, izkārtojums, izšķirtspēja, dubultais, lcd

en: Control Cinnamon visual effects.
lv: Pārvaldīt Cinnamon vizuālos efektus.

en: Effects
lv: Efekti

note: MAPPING WINDOWS CLOSING WINDOWS MINIMIZING WINDOWS grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->title- display->options grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->left-click- action->options gro
en: None
lv: Neviena

en: Traditional
lv: Tradicionāls

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->launcher-animation- effect->options
en: Fade
lv: Izgaist

en: Manage your Cinnamon extensions
lv: Pārvaldīt Cinnamon papildinājumus

en: extension, addon
lv: paplašinājums, pievienojums

en: Extensions
lv: Papildinājumi

en: Configure system fonts
lv: Konfigurēt sistēmas fontus

en: font, size, small, large
lv: fonts, izmērs, mazi, lieli

en: Font Selection
lv: Fontu izvēle

en: Default font
lv: Noklusējuma fonts

en: Document font
lv: Dokumenta fonts

en: Monospace font
lv: Fiksēta platuma fonts

en: Window title font
lv: Loga virsraksta fonts

en: Font Settings
lv: Fontu iestatījumi

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- size->options window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview- scale->options
en: Medium
lv: Vidēja

en: Text scaling factor
lv: Teksta mēroga koeficients

en: Hinting
lv: Norādīšana

en: Hinting allows for producing clear, legible text on screen.
lv: Norādīšana ļauj izstrādāt skaidru, salasāmu tekstu uz ekrāna.

en: Antialiasing
lv: Nogludināšana

en: Antialiasing makes on screen text smoother and easier to read
lv: Nogludināšana padara ekrāna tekstu gludāku un vieglāk lasāmu

en: Miscellaneous Cinnamon preferences
lv: Dažādi Cinnamon iestatījumi

note: Label                   id                  parent (child)Label                       id                  parent grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->generalPage->title
en: General
lv: Vispārīgi

en: Miscellaneous Options
lv: Dažādas opcijas

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->delay->units photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->fade-delay->units
en: seconds
lv: sekundes

en: Switch to right workspace
lv: Pārslēgties uz labo darbvietu

note: Workspaces
en: Switch to left workspace
lv: Pārslēgties uz kreiso darbvietu

en: Minimize window
lv: Minimizēt logu

note: Windows
en: Maximize window
lv: Maksimizēt logu

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Move window to right workspace
lv: Pārvietot logu uz labo darbavietu

en: Move window to left workspace
lv: Pārvietot logu uz kreiso darbavietu

en: Push tile up
lv: Pabīdiet plāksni uz augšu

en: Push tile down
lv: Pabīdiet plāksni uz leju

note: Windows - Tiling and Snapping
en: Push tile left
lv: Pabīdiet plāksni pa kreisi

en: Push tile right
lv: Pabīdiet plāksni pa labi

note: show-desktop@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Show desktop
lv: Rādīt darbvirsmu

en: Volume up
lv: Skaļāk

en: Volume down
lv: Klusāk

note: Sound and Media
en: Volume mute
lv: Klusums

en: Next track
lv: Nākamais celiņš

en: Previous track
lv: Iepriekšējais celiņš

en: Run a command
lv: Izpildīt komandu

en: Manage hotcorner settings
lv: Pērvaldīt aktīvo stūru iestatījumus

en: Hot Corners
lv: Aktīvie stūri

en: Show all workspaces
lv: Parādīt visas darbvietas

note: Expo
en: Show all windows
lv: Parādīt visus logus

en: Operating System
lv: Operētājsistēma

en: Cinnamon Version
lv: Cinnamon versija

en: Linux Kernel
lv: Linux Kodols

en: Processor
lv: Procesors

en: Memory
lv: Atmiņa

en: Hard Drive
lv: Cietais disks

en: Graphics Card
lv: Videokarte

en: Display system information
lv: Attēlot sistēmas informāciju

en: system, information, details, graphic, sound, kernel, version
lv: sistēma, informācija, detaļas, grafika, skaņa, kodols, versija

en: System Info
lv: Sistēmas informācija

en: Windows
lv: Logi

en: Workspaces
lv: Darbvietas

en: Launchers
lv: Startētāji

en: Sound and Media
lv: Skaņa un multimediji

en: Universal Access
lv: Universālā piekļuve

en: Custom Shortcuts
lv: Pielāgotas saīsnes

en: Cycle through open windows
lv: Cikliski pārslēgt atvērtos logus

en: Run dialog
lv: Iedarbināt dialoglodziņu

en: Unmaximize window
lv: Atjaunot logu

en: Activate window menu
lv: Aktivizēt loga izvēlni

en: Toggle maximization state
lv: Pārslēgt maksimizācijas stāvokli

en: Toggle fullscreen state
lv: Pārslēgt pilnekrāna režīmu

en: Toggle shaded state
lv: Pārslēgt ēnoto stāvokli

en: Toggle showing window on all workspaces
lv: Pārslēgt rādīt logu uz visām darbvietām

en: Increase opacity
lv: Samazināt caurspīdību

en: Decrease opacity
lv: Palielināt caurspīdību

note: Windows - Positioning
en: Resize window
lv: Mainīt loga izmēru

en: Move window
lv: Pārvietot logu

en: Center window in screen
lv: Centrēt logu ekrānā

en: Move window to upper-right
lv: Pārvietot logu uz augšu pa labi

en: Move window to upper-left
lv: Pārvietot logu uz augšu pa kreisi

en: Move window to lower-right
lv: Pārvietot logu uz leju pa labi

en: Move window to lower-left
lv: Pārvietot logu uz leju pa kreisi

en: Move window to right edge
lv: Pārvietot logu pie labās malas

en: Move window to top edge
lv: Pārvietot logu pie augšējās malas

en: Move window to bottom edge
lv: Pārvietot logu pie apakšējās malas

en: Move window to left edge
lv: Pārvietot logu pie kreisās malas

en: Move window to workspace 1
lv: Pārvietot logu uz 1. darbvietu

en: Move window to workspace 2
lv: Pārvietot logu uz 2. darbvietu

en: Move window to workspace 3
lv: Pārvietot logu uz 3. darbvietu

en: Move window to workspace 4
lv: Pārvietot logu uz 4. darbvietu

en: Move window to workspace 5
lv: Pārvietot logu uz 5. darbvietu

en: Move window to workspace 6
lv: Pārvietot logu uz 6. darbvietu

en: Move window to workspace 7
lv: Pārvietot logu uz 7. darbvietu

en: Move window to workspace 8
lv: Pārvietot logu uz 8. darbvietu

en: Move window to workspace 9
lv: Pārvietot logu uz 9. darbvietu

en: Move window to workspace 10
lv: Pārvietot logu uz 10. darbvietu

en: Move window to workspace 11
lv: Pārvietot logu uz 11. darbvietu

en: Move window to workspace 12
lv: Pārvietot logu uz 12. darbvietu

note: Workspaces - Direct Nav
en: Switch to workspace 1
lv: Pārslēgties uz 1. darbvietu

en: Switch to workspace 2
lv: Pārslēgties uz 2. darbvietu

en: Switch to workspace 3
lv: Pārslēgties uz 3. darbvietu

en: Switch to workspace 4
lv: Pārslēgties uz 4. darbvietu

en: Switch to workspace 5
lv: Pārslēgties uz 5. darbvietu

en: Switch to workspace 6
lv: Pārslēgties uz 6. darbvietu

en: Switch to workspace 7
lv: Pārslēgties uz 7. darbvietu

en: Switch to workspace 8
lv: Pārslēgties uz 8. darbvietu

en: Switch to workspace 9
lv: Pārslēgties uz 9. darbvietu

en: Switch to workspace 10
lv: Pārslēgties uz 10. darbvietu

en: Switch to workspace 11
lv: Pārslēgties uz 11. darbvietu

en: Switch to workspace 12
lv: Pārslēgties uz 12. darbvietu

note: System
en: Log out
lv: Atteikties

en: Shut down
lv: Izslēgt

en: Suspend
lv: Iemidzināt

en: Hibernate
lv: Hibrenēt

en: Toggle recording desktop (must restart Cinnamon)
lv: Pārslēgt darbvirsmas ierakstu (jārestartē Cinnamon)

note: Launchers
en: Launch terminal
lv: Startēt termināli

en: Launch help browser
lv: Startēt palīdzības pārlūku

en: Launch calculator
lv: Startēt kalkulatoru

en: Launch email client
lv: Startēt e-pasta klientu

en: Launch web browser
lv: Startēt tīmekļa pārlūku

en: Home folder
lv: Mājas mape

en: Launch media player
lv: Startēt mediju atskaņotāju

en: Pause playback
lv: Pauzēt atskaņošanu

en: Stop playback
lv: Apturēt atskaņošanu

en: Eject
lv: Izgrūst

note: Universal Access
en: Zoom in
lv: Tuvināt

en: Zoom out
lv: Tālināt

en: Turn screen reader on or off
lv: Ieslēgt vai izslēgt ekrāna lasītāju

en: Increase text size
lv: Palielināt teksta izmēru

en: Decrease text size
lv: Samazināt teksta izmēru

en: High contrast on or off
lv: Ieslēgt vai izslēgt augstu kontrastu

en: Manage keyboard settings and shortcuts
lv: Pārvaldīt tastatūras iestatījumus un saīsnes

en: keyboard, shortcut, hotkey
lv: tastatūra, īsceļš, "karstais taustiņš"

en: Typing
lv: Rakstīšana

en: Enable key repeat
lv: Iespējot taustiņu atkārtošanos

en: Repeat delay:
lv: Atkārtojuma aizture:

en: Repeat speed:
lv: Atkārtošanās ātrums:

en: Slow
lv: Lēni

en: Fast
lv: Ātri

en: Text cursor blinks
lv: Teksta kursors mirgo

en: Blink speed:
lv: Mirgošanas ātrums:

en: To edit a keyboard binding, click it and press the new keys, or press backspace to clear it.
lv: Lai rediģētu ar tastatūru, noklikšķiniet uz tās un nospiediet jauno taustiņu vai nospiediet atpakaļatkāpes taustiņu, lai notīrītu to.

en: Add custom shortcut
lv: Pievienot pielāgotu īsceļu

en: Remove custom shortcut
lv: Noņemt pielāgotu īsceļu

en: Categories
lv: Kategorijas

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->section3->description inhibit@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description
en: Keyboard shortcuts
lv: Klaviatūras saīsnes

en: Keyboard bindings
lv: Tastatūras piesaistes

en: Do you want to continue with this operation?
lv: Vai vēlaties turpināt ar šo darbību?

en: Reset to default
lv: Atiestatīt

en: Select a file
lv: Izvēlieties failu

en: Control mouse and touchpad settings
lv: Vadīt peles un skārienpalikņa iestatījumus

en: mouse, touchpad, synaptic, double-click
lv: pele, skārienpaliktnis, sinaptiskais, dubultklikšķis

en: Mouse and Touchpad
lv: Pele un skārienpaliktnis

en: Left handed (mouse buttons inverted)
lv: Kreilis (peles pogas apgrieztas)

en: Show position of pointer when the Control key is pressed
lv: Parādīt rādītāja pozicionējumu, kad vadības taustiņš nospiests

en: Emulate middle click by clicking both left and right buttons
lv: Atdarināt vidējo klikšķi, noklikšķinot abas (kreiso un labo) pogas

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->button-width->units settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->spinner-number->units photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->height->units photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->width->units
en: pixels
lv: pikseļi

en: Smaller
lv: Mazāks

en: Larger
lv: Lielāks

en: Double-click test
lv: Dubultklikšķa pārbaude

en: Disable touchpad while typing
lv: Atslēgt skārienpaliktni, kad raksta

en: Scrolling
lv: Ritināšana

en: Touchpad
lv: Skārienpaliktnis

en: Success!
lv: Veiksmīgi!

en: Auto-hide panel
lv: Automātiski slēpt paneli

en: Show delay
lv: Rādīt aizturi

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-delay->units grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show-apps-order- timeout->units show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->units cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->units
en: milliseconds
lv: milisekundes

en: Hide delay
lv: Slēpt aizturi

en: Manage Cinnamon panel settings
lv: Pārvaldīt Cinnamon paneļa iestatījumus

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->panel->title sound@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->panelPage->title
en: Panel
lv: Panelis

en: Previous panel
lv: Iepriekšējais panelis

en: Next panel
lv: Nākamais panelis

en: Add new panel
lv: Pievienot jaunu paneli

en: 30 seconds
lv: 30 sekundes

en: 60 seconds
lv: 60 sekundes

en: 90 seconds
lv: 90 sekundes

en: 2 minutes
lv: 2 minūtes

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: Manage power settings
lv: Pārvaldīt barošanas iestatījumus

en: power, suspend, hibernate, laptop, desktop, brightness, screensaver
lv: barošanas, apturēt, hibernēt, klēpjdators, darbvirsmas, spilgtums, ekrānsaudzētājs

en: Power Management
lv: Barošanas pārvaldība

en: Empty
lv: Tukšs

en: Cinnamon privacy settings
lv: Cinnamon privātuma iestatījumi

en: Privacy
lv: Privātums

en: Manage screen lock settings
lv: Pārvaldīt ekrāna bloķēšanas iestatījumus

en: Lock the computer when put to sleep
lv: Aizslēgt datoru, kad iemidzina

en: Enable this option to require a password when the computer wakes up from suspend
lv: Iespējojiet šo opciju, lai pieprasītu paroli, kad dators tiek atmodināts

en: Enable this option to require a password when the screen turns itself off, or when the screensaver activates after a period of inactivity
lv: Iespējojiet šo opciju, lai pieprasītu paroli, kad ekrāns izslēdzas vai ekrānsaudzētājs tiek aktivizēts pēc neaktivitātes perioda

en: This option defines the amount of time to wait before locking the screen, after showing the screensaver or after turning off the screen
lv: Šī opcija nosaka, cik ilgi jāgaida, pirms bloķēt ekrānu, kad rāda ekrāna saudzētāju vai pēc ekrāna izslēgšanas

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->format-button->description
en: Show information on date format syntax
lv: Parādīt informāciju par datuma formāta sintaksi

en: This is the default message displayed on your lock screen
lv: Šis ir noklusējuma ziņojums uz bloķēta ekrāna

en: Ask for a custom message when locking the screen from the menu
lv: Jautāt pēc pielāgota ziņojuma, kad ekrāns tiek bloķēts no izvēlnes

en: This option allows you to type a message each time you lock the screen from the menu
lv: Šī opcija ļauj ievadīt ziņojumu katru reizi, kad bloķējiet ekrānu no izvēlnes

note: sound@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Sound
lv: Skaņa

en: Manage your startup applications
lv: Pārvaldīt starta programmas

en: Startup Applications
lv: Starta programmas

en: Manage themes to change how your desktop looks
lv: Pārvaldīt motīvus, lai mainītu jūsu darbvirsmas izskatu

en: themes, style
lv: motīvi, stils

en: Themes
lv: Motīvi

en: Mouse Pointer
lv: Peles rādītājs

en: Icons
lv: Ikonas

en: Show icons in menus
lv: Rādīt ikonas izvēlnēs

en: Show icons on buttons
lv: Rādīt ikonas uz pogām

en: Maximize, instead of tile, when dragging a window to the top edge
lv: Maksimizēt, kad logs aizvilkts līdz augšējai malai

en: Change your user preferences and password
lv: Mainīt savas lietotāja vēlmes un paroli

en: Account details
lv: Detalizēta informācija par kontu

en: Click to change your picture
lv: Noklikšķiniet, lai mainītu savu attēlu

en: Take a photo...
lv: Uzņemt foto...

en: Click to change your name
lv: Noklikšķiniet, lai mainītu savu vārdu

en: Click to change your password
lv: Noklikšķiniet, lai mainītu savu paroli

en: Current password
lv: Pašreizējā parole

en: Wrong password
lv: Nepareiza parole

en: Manage window preferences
lv: Pārvaldīt logu preferences

en: windows, titlebar, edge, switcher, window list, attention, focus
lv: logi, virsraksta josla, mala, pārslēdzējs, logu saraksts, uzmanība, fokuss

en: Titlebar
lv: Virsrakstjosla

en: Action on title bar double-click
lv: Darbība, ko veikt pēc dubultklikšķa uz virsraksta joslas

en: Action on title bar middle-click
lv: Darbība, ko veikt pēc vidējā klikšķa uz virsraksta joslas

en: Action on title bar right-click
lv: Darbība, ko veikt pēc labā klikšķa uz virsraksta joslas

note: cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll-behavior->options window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-hover->options
en: Nothing
lv: Neko

en: Adjust opacity
lv: Regulēt necaurredzamību

en: Action on title bar with mouse scroll
lv: Darbība, ko veikt pēc peles ritināšanas virsrakstjoslā

en: Window Focus
lv: Loga fokuss

en: Window focus mode
lv: Loga fokusēšanas režīms

en: Automatically raise focused windows
lv: Automātiski piesaistīt uzmanību logiem

en: Bring windows which require attention to the current workspace
lv: Logus, kas prasa uzmanību pārnest uz pašreizējo darbvietu

en: Moving and Resizing Windows
lv: Logu pārvietošana un mērogošana

en: Icons only
lv: Tikai ikonas

en: Thumbnails only
lv: Tikai sīktēli

en: Icons and thumbnails
lv: Ikonas un sīktēli

en: Icons and window preview
lv: Ikonas un loga priekšskatījums

en: Window preview (no icons)
lv: Loga priekšskatījums (bez ikonām)

en: Alt-Tab switcher style
lv: Alt-Tab pārslēdzēja stils

en: Display the alt-tab switcher on the primary monitor instead of the active one
lv: Parādīt Alt-Tab pārslēdzēju uz primārā monitora, nevis aktīvā monitora

en: Manage workspace preferences
lv: Pārvaldīt darbvietas preferences

en: Enable workspace OSD
lv: Iespējot darbvietas OSD

en: Allow cycling through workspaces
lv: Atļaut cikliski mainīt darbvietas

en: Only use workspaces on primary monitor (requires Cinnamon restart)
lv: Izmantot darbvietas tikai uz primārā monitora (nepieciešams Cinnamon restarts)

en: Do you want to restart Cinnamon?
lv: Vai vēlaties restartēt Cinnamon?

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-icon->description settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Icon
lv: Ikona

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-icon->tooltip
en: Select an icon to show in the panel.
lv: Atlasiet ikonu, kuru parādīt panelī.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-label->description
en: Text
lv: Teksts

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-label->tooltip
en: Enter custom text to show in the panel.
lv: Ievadiet pielāgoto tekstu, kuru parādīt panelī.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-places->description
en: Show bookmarks and places
lv: Rādīt grāmatzīmes un vietas

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-places->tooltip
en: Choose whether or not to show bookmarks and places in the menu.
lv: Izvēlēties, vai rādīt grāmatzīmes un vietas izvēlnē.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-autoscroll->description
en: Enable autoscrolling in application list
lv: Ieslēgt automātisko ritināšnanu programmu sarakstā

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-autoscroll->tooltip
en: Choose whether or not to enable smooth autoscrolling in the application list.
lv: Izvēlēties, vai nodrošināt gludu automātisko ritināšanu programmu sarakstā.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->search-filesystem->description
en: Enable filesystem path entry in search box
lv: Iespējot meklēšanas lodziņā ierakstīt failu sistēmas ceļu

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->search-filesystem->tooltip
en: Allows path entry in the menu search box.
lv: Atļauj ceļa ierakstu izvēlnes meklēšanas lodziņā.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->activate-on-hover->description
en: Open the menu when I move my mouse over it
lv: Atvērt izvēlni, kad es pārvietoju peli pār to

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-editor-button->description
en: Open the menu editor
lv: Atvert izvēlnes redaktoru

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-editor-button->tooltip
en: Press this button to customize your menu entries.
lv: Nospiediet šo pogu, lai pielāgotu savu izvēlni.

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->showtrack->description
en: Show song information on the panel
lv: Parādīt dziesmas informāciju uz paneļa

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->truncatetext->units
en: characters
lv: rakstzīmes

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->truncatetext->description
en: Limit song information to
lv: Ierobežot dziesmas informāciju

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->showalbum->description
en: Show album art as icon
lv: Parādīt albuma noformējumu kā ikonu

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-alerts->description
en: Show an alert in the window list when a window from another workspace requires attention
lv: Parādīt brīdinājumu logu sarakstā, kad logam no citas darbvietas jāpievērš uzmanība

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->enable- scrolling->description
en: Enable mouse-wheel scrolling in the window list
lv: Iespējot peles riteņa ritināšanu logu sarakstā

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->icon-name->tooltip
en: Select an icon file, or you can type an icon name into the entry box
lv: Izvēlieties ikonas failu, vai rakstiet ikonas nosaukumu ievades lodziņā

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->color->tooltip
en: Click the button to select a new background color for this applet
lv: Noklikšķiniet uz pogas, lai izvēlētos jaunu fona krāsu šim sīkrīkam

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->options
en: First Choice
lv: Pirmā izvēle

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->options
en: Second Choice
lv: Otrā izvēle

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->options
en: Third Choice
lv: Trešā izvēle

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->options
en: Fourth Choice
lv: Ceturtā izvēle

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->demo- button->description
en: Don't Press This Button!!!
lv: Nespiediet šo pogu!!!

note: user@cinnamon.org->settings-schema.json->display-name->description
en: Display user name on panel
lv: Parādīt lietotāja vārdu uz paneļa

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->show-week-numbers->description
en: Show week numbers in calendar
lv: Rādīt kalendārā nedēļu nunurus

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->show-week-numbers->tooltip
en: Check this to show week numbers in the calendar.
lv: Iezīmē šo, lai parādītu nedēļu numurus kalendārā.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom-format->description clock@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom-format->description
en: Use a custom date format
lv: Izmantot pielāgotu datuma formātu

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom-format->tooltip
en: Check this to define a custom format for the date in the calendar applet.
lv: Atzīmē šo, lai noteiktu pielāgotu formātu datumam kalendāra sīkrīkā.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->custom-format->tooltip clock@cinnamon.org->settings-schema.json->date-format->tooltip
en: Set your custom format here.
lv: Nosakiet savu pielāgoto formātu šeit.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->format-button->tooltip
en: Click this button to know more about the syntax for date formats.
lv: Noklikšķiniet uz šīs pogas, lai uzzinātu vairāk par sintaksi datuma formātiem.

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinfo->options
en: Show percentage
lv: Rādīt procentos

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->effect->options
en: Black and White
lv: Melnbalts

note: clock@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom-format->tooltip
en: Check this to define a custom format for the time in the clock desklet.
lv: Atzīmējiet šo, lai definētu pielāgotu laika formātu pulksteņa sīkrīkā.
