linuxmint - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Unknown
sr: Непознат

en: Failed to launch '%s'
sr: Нисам успјео покренути '%s'

en: Home
sr: Лична фасцикла

en: File System
sr: Систем датотека

en: Search
sr: Претрага

en: Print version
sr: Испиши издање програма

en: GNOME Online Accounts is a service which runs in the background and which you can authorize to access your online accounts. Applications can then use this service to interact with your online accounts.
sr: GNOME Налози На Мрежи је услуга која ради у позадини и којој можете дозволити да приступа вашим налозима на мрежи. Апликације онда могу користити ову услугу да се повежу на ваше налоге на мрежи.

en: The following accounts are supported in Cinnamon:
sr: Сљедећи налози су подржани у Cinammon-у:

en: Allows Nemo to connect to Google Drive
sr: Омогућава Nemo-у да се повеже на Google Drive

en: Allows Nemo to connect to an OwnCloud server
sr: Дозвољава Nemo-у да се повеже на СопствениКлауд сервер

en: The following accounts are supported in GNOME applications:
sr: Сљедећи налози су подржани у GNOME апликацијама:

en: Launcher Properties
sr: Својства покретача

en: Name:
sr: Назив:

en: Command:
sr: Наредба:

en: Comment:
sr: Напомена:

en: Browse
sr: Разгледај

en: Launch in Terminal?
sr: Да покренем у Терминалу?

en: Directory Properties
sr: Својства директоријума

en: Main Menu
sr: Главни мени
