linuxmint - en to zu translation catalogue (27 entries)

en: Unknown
zu: Engaziwa

en: Failed to launch '%s'
zu: Uhlulekile ukuqala i'%s'

en: Home
zu: Ekhaya

en: File System
zu: Uhlelo Lwefayela

en: Search
zu: Sesha

en: Print version
zu: Phrinta inguqulo

en: Main Menu
zu: Imenyu Enkulu

en: Restore System Configuration
zu: Buyisela Ukumisa Kwesistimu

en: Restore the default menu layout
zu: Buyisela isakhiwo semenyu esizenzakalelayo

en: Copy
zu: Fanisa

en: Paste
zu: Namathisela

en: Execution of '%s' failed:
zu: '%s' ihlulekile ukuvuleka

en: Remove '%s'
zu: Susa '%s'

en: About...
zu: Nge-

en: Configure...
zu: Lungisa

en: Certain applets do not allow multiple instances or were at their max number of instances so were not copied
zu: Ama-applet athile awavumeli izimo eziningi noma abe nenani labo lezinkambu ngakho azange zikopishwe

en: Show Text
zu: Bonisa Umbhalo

en: Hide Text
zu: Fihla Umbhalo

en: Remove this desklet
zu: Susa le desklet

en: Invalid overview options: Incorrect number of corners
zu: Izinketho zokuhlola okungavumelekile: Inombolo engalungile yamakona

en: Execution time (ms):
zu: Isikhathi (ms):

en: Loaded successfully
zu: Iqedile ngempumelelo

en: Problems during Cinnamon startup
zu: Izinkinga ngesikhathi sokuqala kwe-Cinnamon

en: Please contact the developer.
zu: Sicela uthinte umthuthukisi

en: System Information
zu: Ulwazi Lwesistimu

en: Remove
zu: Susa

en: Open
zu: Vula
