linuxmint - en to lt translation catalogue (1580 entries)

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Failed to launch '%s'
lt: Nepavyko paleisti „%s“

en: Home
lt: Namų aplankas

en: File System
lt: Failų sistema

en: Search
lt: Ieškoti

en: Print version
lt: Parodyti versijos numerį

note: Display name                         ID              Show it? Always False to start              Icon menu@cinnamon.org->settings-schema.json->panel-appear->title printers@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description
en: Appearance
lt: Išvaizda

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Color
lt: Spalva

en: Advanced settings...
lt: Išplėstiniai nustatymai...

en: Launcher Properties
lt: Leistuko savybės

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Command:
lt: Komanda:

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Browse
lt: Naršyti

en: Launch in Terminal?
lt: Paleisti terminale?

en: Directory Properties
lt: Katalogo savybės

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Restore System Configuration
lt: Atkurti sistemos konfiguraciją

en: Restore the default menu layout
lt: Atkurti numatytąjį meniu išdėstymą

en: Close
lt: Užverti

en: _New Menu
lt: _Naujas meniu

en: Ne_w Item
lt: _Naujas elementas

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Paste
lt: Įdėti

en: Delete
lt: Naikinti

en: Properties
lt: Savybės

en: Edit Desktop File
lt: Taisyti darbalaukio failą

en: Add
lt: Pridėti

en: Edit
lt: Taisa

en: Add/Edit Launcher
lt: Pridėti/Taisyti leistuką

en: Type:
lt: Tipas:

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Program:
lt: Programa:

en: Icon Name
lt: Piktogramos pavadinimas

en: Application
lt: Programa

en: Custom Application
lt: Tinkinta programa

en: Execution of '%s' failed:
lt: Nepavyko paleisti „%s“:

en: Are you sure you want to remove '%s'?
lt: Ar tikrai norite pašalinti "%s"?

en: Remove '%s'
lt: Šalinti "%s"

en: About...
lt: Apie...

en: Configure...
lt: Konfigūruoti...

en: This applet does not support panels of that type. This can cause visual glitches in the panel.
lt: Šis įskiepis nepalaiko tokio tipo skydelių. Tai gali sukelti skydelyje vaizdinius sutrikimus.

en: Would you like to continue using it anyway, remove it from the panel, or try to move it to a different panel?
lt: Ar norėtumėte ir toliau jį naudoti, pašalinti jį iš skydelio ar pabandyti perkelti jį į kitą skydelį?

en: Leave it
lt: Palikti

en: Remove it
lt: Pašalinti

en: Move to another panel
lt: Perkelti į kitą skydelį

en: A suitable panel could not be found. The applet has been removed instead.
lt: Nepavyko rasti tinkamo skydelio. Vietoj to, įskiepis buvo pašalintas.

en: Certain applets do not allow multiple instances or were at their max number of instances so were not copied
lt: Tam tikri įskiepiai neleidžia kelių egzempliorių arba buvo didžiausio galimų egzempliorių skaičiaus, taigi, nebuvo nukopijuoti

en: Show Text
lt: Rodyti tekstą

en: Hide Text
lt: Paslėpti tekstą

en: Remove this desklet
lt: Šalinti šią ekrano programėlę

en: Are you sure you want to remove workspace "%s"?
lt: Tikrai norite pašalinti darbo sritį „%s“?

en: Error
lt: Klaida

en: Invalid overview options: Incorrect number of corners
lt: Neteisingi apžvalgos parametrai: neteisingas kampų skaičius

en: Execution time (ms):
lt: Vykdymo laikas (ms):

en: Loaded successfully
lt: Sėkmingai įkelta

en: Check your video drivers
lt: Patikrinkite savo vaizdo tvarkykles

en: Your system is currently running without video hardware acceleration.
lt: Šiuo metu jūsų sistema veikia be vaizdo aparatinės įrangos spartinimo.

en: You may experience poor performance and high CPU usage.
lt: Galite patirti prastą našumą ir didelį CPU naudojimą.

en: Launch Driver Manager
lt: Paleisti tvarkyklių tvarkytuvę

en: Problems during Cinnamon startup
lt: Problemos paleidžiant Cinnamon

en: Cinnamon started successfully, but one or more applets, desklets or extensions failed to load.
lt: Cinnamon pasileido sėkmingai, bet neįsikėlė vienas ar keli įskiepiai, ekrano programėlės ar plėtiniai.

en: Check your system log and the Cinnamon LookingGlass log for any issues.
lt: Apie problemas, žiūrėkite savo sistemos žurnale ir Cinnamon "LookingGlass" žurnale.

en: You can disable the offending extension(s) in Cinnamon Settings to prevent this message from recurring.
lt: Jūs galite išjungti pažeidžiančius plėtinius(-į) Cinnamon nustatymuose, kad nutrauktumėte pakartotinį šio pranešimo rodymą.

en: Please contact the developer.
lt: Prašome susisiekti su kūrėju.

en: Workspace
lt: Darbo sritis

en: Restarting Cinnamon...
lt: Paleidžiama Cinnamon iš naujo...

en: System Information
lt: Sistemos informacija

en: No
lt: Ne

en: Yes
lt: Taip

en: OK
lt: Gerai

en: Select position of new panel. Esc to cancel.
lt: Pažymėkite naujo skydelio vietą. Spauskite Esc norėdami atšaukti.

en: Select new position of panel. Esc to cancel.
lt: Pažymėkite naują skydelio vietą. Spauskite Esc norėdami atšaukti.

en: You don't have any panels added.
    Do you want to open panel settings?
lt: Jūs nesate pridėję jokių skydelių.
    Ar norite atverti skydelio nustatymus?

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->title
en: Panel settings
lt: Skydelio nustatymai

en: Applets
lt: Įskiepiai

en: Panel edit mode
lt: Skydelio tvarkymo veiksena

en: Move
lt: Perkelti

en: Remove
lt: Šalinti

en: Are you sure you want to remove this panel?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį skydelį?

en: Add a new panel
lt: Pridėti naują skydelį

en: Troubleshoot
lt: Lokalizuoti gedimą

en: Restart Cinnamon
lt: Paleisti iš naujo Cinnamon aplinką

en: Looking Glass
lt: Didinamasis stiklas

en: Restore all settings to default
lt: Atkurti visus numatytuosius nustatymus

en: Are you sure you want to restore all settings to default?
lt: Ar tikrai norite atkurti visus nustatymus į numatytąsias reikšmes?

note: i18n for menu item set up larger components.
en: System Settings
lt: Sistemos nustatymai

en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

en: %s (%s) has just been stopped.
lt: %s (%s) buvo ką tik sustabdytas.

en: Device %s can be turned off, if necessary.
lt: Jei reikia, įrenginys %s gali būti išjungtas.

en: Device %s is busy, please wait.
lt: Įrenginys %s yra užimtas, palaukite.

en: Do not disconnect or data loss may occur.
lt: Neatjunkite, nes gali būti prarasti duomenys.

en: Unable to stop the drive %s (%s)
lt: Nepavyko sustabdyti disko %s (%s)

en: %s (%s) can be safely unplugged.
lt: %s (%s) gali būti saugiai ištrauktas.

en: Device %s can be removed.
lt: Įrenginys %s gali būti pašalintas.

en: %s (%s) has just been ejected.
lt: %s (%s) buvo ką tik išstumtas.

en: Do not remove or data loss may occur.
lt: Nešalinkite, nes gali būti prarasti duomenys.

en: Unable to eject the drive %s (%s)
lt: Nepavyko išstumti disko %s (%s)

en: Failed to unmount %s (%s)
lt: Nepavyko atjungti %s (%s)

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: _Move
lt: _Perkelti

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: _Resize
lt: _Keisti dydį

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: Always on _Top
lt: Visada _viršuje

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: _Always on Visible Workspace
lt: Vis_ada matomoje darbo srityje

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: _Only on This Workspace
lt: _Tik šioje darbo srityje

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: Move to Another _Workspace
lt: Perkelti į kitą _darbo sritį

note: Translators: If a language-specific mnemonic doesn't make sense, add one after the label itself: i.e. <translated>(_n). See https://github.com/linuxmint/muffin/blob/b9a6f3fe43e/po .po files
en: _Close
lt: _Užverti

en: No open windows
lt: Nėra atvertų langų

en: Restore
lt: Atkurti

en: Minimize
lt: Suskleisti

en: Maximize
lt: Išskleisti

en: Move to left workspace
lt: Perkelti į darbo sritį kairėje

en: Move to right workspace
lt: Perkelti į darbo sritį dešinėje

en: Visible on all workspaces
lt: Matoma visose darbo srityse

en: Move to a new workspace
lt: Perkelti į naują darbo sritį

en: Move to monitor %d
lt: Perkelti į monitorių %d

en: Only on this workspace
lt: Tik šioje darbo srityje

en: Unmaximize
lt: Atšaukti išskleidimą

note: a11y@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Accessibility
lt: Prieinamumas

en: Zoom
lt: Mastelis

en: Screen Reader
lt: Ekrano skaityklė

en: Screen Keyboard
lt: Ekrano klaviatūra

en: Sticky Keys
lt: Atmenieji klavišai

en: Slow Keys
lt: Lėtieji klavišai

en: Bounce Keys
lt: Tamprūs klavišai

en: Mouse Keys
lt: Pelės mygtukai

note: Secondary click
en: Simulated secondary click
lt: Simuliuojamas antrinis spustelėjimas

note: Hover Click
en: Hover click
lt: Spustelėjimas užvedus pelę

en: Universal Access Settings
lt: Universaliosios prieigos nustatymai

en: High Contrast
lt: Didelis kontrastas

en: Large Text
lt: Didelis tekstas

note: Translators: This is the date which appears in the calendar applet, as a tooltip and as a title header inside the applet. The format uses the strftime syntax. %A, %B %-e, %Y is the American Date format (Saturday, January 4, 2020): %A is the name of the day, %B is the name of the month %-e is the non
en: %A, %B %-e, %Y
lt: %Y %B %-e, %A

en: Date and Time Settings
lt: Datos ir laiko nustatymai

en: Today
lt: Šiandien

note: Scale cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->click-action->options cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click-action->options cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->shift-click-action->options cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->shift-middle-click- action->opt
en: Show the desktop
lt: Rodyti darbalaukį

en: Move to the other monitor
lt: Perkelti į kitą monitorių

en: Move to monitor
lt: Perkelti į monitorių

en: Move to another workspace
lt: Perkelti į kitą darbo sritį

note: grouped-window-list@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Grouped window list
lt: Sugrupuotų langų sąrašas

en: Places
lt: Vietos

en: Recent
lt: Paskiausiai naudoti

en: Unpin from Panel
lt: Atsegti nuo skydelio

en: Pin to Panel
lt: Prisegti prie skydelio

en: Remove from Autostart
lt: Šalinti iš automatinio paleidimo

en: Add to Autostart
lt: Pridėti į automatinį paleidimą

en: Create Shortcut
lt: Sukurti šaukinį

en: Restore to full opacity
lt: Atkurti pilną nepermatomumą

en: Close others
lt: Užverti kitus

en: Close all
lt: Užverti viską

en: Power management
lt: Energijos valdymas

en: Power management: inhibited
lt: Energijos valdymas: prislopintas

en: Power management: active
lt: Energijos valdymas: aktyvus

en: Power management is already inhibited by another program
lt: Energijos valdymas jau slopinamas kitos programos

en: Power management: inhibited by another program
lt: Energijos valdymas: slopinamas kitos programos

en: Apps inhibiting power management:
lt: Programos, slopinančios energijos valdymą:

en: Inhibit applet
lt: Slopinimo įskiepis

note: notifications@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Show Keyboard Layout
lt: Rodyti klaviatūros išdėstymą

en: Show Character Table
lt: Rodyti simbolių lentelę

en: Keyboard Settings
lt: Klaviatūros nustatymai

en: Add to panel
lt: Pridėti į skydelį

en: Add to desktop
lt: Įdėti į darbalaukį

en: Remove from favorites
lt: Šalinti iš mėgstamiausių

en: Add to favorites
lt: Pridėti prie mėgstamų

en: Uninstall
lt: Šalinti

en: This file is no longer available
lt: Šis failas daugiau nebeprieinamas

en: Open with
lt: Atverti su

en: Other application...
lt: Kita programa...

note: menu@cinnamon.org->metadata.json->name menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu->title sound@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description network@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description
en: Menu
lt: Meniu

en: Edit menu
lt: Taisyti meniu

en: Recent Files
lt: Paskiausiai naudoti failai

en: Clear list
lt: Išvalyti sąrašą

en: Clear all recent documents
lt: Išvalyti visus paskiausius dokumentus

en: No recent documents
lt: Nėra paskiausių dokumentų

en: All Applications
lt: Visos programos

en: Lock screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Lock the screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Leave the session
lt: Palikti seansą

en: Quit
lt: Baigti

en: Shut down the computer
lt: Išjungti kompiuterį

en: <unknown>
lt: <nežinoma>

note: Translators: this indicates that wireless or wwan is disabled by hardware killswitch
en: disabled
lt: išjungta

note: Translators: this is for network devices that are physically present but are not under NetworkManager's control (and thus cannot be used in the menu)
en: unmanaged
lt: nevaldomas

en: disconnecting...
lt: atsijungiama...

en: connecting...
lt: jungiamasi...

note: Translators: this is for network connections that require some kind of key or password
en: authentication required
lt: reikia tapatybės nustatymo

note: Translators: this is for devices that require some kind of firmware or kernel module, which is missing
en: firmware missing
lt: trūksta programinės aparatinės  įrangos

note: Translators: this is for wired network devices that are physically disconnected
en: cable unplugged
lt: kabelis atjungtas

note: Translators: this is for a network device that cannot be activated (for example it is disabled by rfkill, or it has no coverage
en: unavailable
lt: neprieinama

en: connection failed
lt: prisijungti nepavyko

en: More
lt: Daugiau

note: Translators: this is the indication that a connection for another logged in user is active, and we cannot access its settings (including the name)
en: Connected (private)
lt: Prisijungta (privatus)

en: Ethernet
lt: Laidinis tinklas

en: Wifi
lt: Belaidis tinklas

en: Modem
lt: Modemas

en: Auto Ethernet
lt: Automatinis laidinis tinklas

en: Auto broadband
lt: Automatinis plačiajuostis tinklas

en: Auto dial-up
lt: Automatinis telefoninis ryšys

note: Translators: this the automatic wireless connection name (including the network name)
en: Auto %s
lt: Automatinis %s

en: Auto bluetooth
lt: Automatinis bluetooth ryšys

en: Auto wireless
lt: Automatinis belaidis ryšys

note: network@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Network Manager
lt: Tinklo tvarkytuvė

en: Enable networking
lt: Įjungti darbą tinkle

en: Wired
lt: Laidinis

en: Wireless
lt: Belaidis

en: Mobile broadband
lt: Mobilus plačiajuostis

en: VPN Connections
lt: VPN prisijungimai

en: Network Settings
lt: Tinklo nustatymai

en: Network Connections
lt: Tinklo ryšiai

en: Connection failed
lt: Prisijungti nepavyko

en: Activation of network connection failed
lt: Nepavyko prisijungti prie tinklo

en: Networking is disabled
lt: Darbas tinkle išjungtas

en: No connection
lt: Nėra ryšio

en: Connecting to the cellular network...
lt: Jungiamasi prie mobiliojo tinklo...

en: Connecting to the wireless network...
lt: Jungiamasi prie belaidžio tinklo...

en: Connecting to the wired network...
lt: Jungiamasi prie laidinio tinklo...

en: Connecting to the VPN...
lt: Jungiamasi prie VPN...

en: Connecting to the network...
lt: Jungiamasi prie tinklo...

en: Connected to the wireless network
lt: Prisijungta prie belaidžio tinklo

en: Wireless connection
lt: Belaidis ryšys

en: (Limited connectivity)
lt: (Ribotas jungiamumas)

en: Connected to the wired network
lt: Prisijungta prie laidinio tinklo

en: Connected to the cellular network
lt: Prisijungta prie mobiliojo tinklo

en: Connected to the VPN
lt: Prisijungta prie VPN

en: Connected to the network
lt: Prisijungta prie tinklo

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->keyClear->description
en: Clear notifications
lt: Valyti pranešimus

en: Notification Settings
lt: Pranešimų nustatymai

en: No notifications
lt: Nėra pranešimų

en: %d notification | %d notifications
lt[0]: %d pranešimas
lt[1]: %d pranešimai
lt[2]: %d pranešimų

en: just now
lt: ką tik

en: %d second ago | %d seconds ago
lt[0]: Prieš %d sekundę
lt[1]: Prieš %d sekundes
lt[2]: Prieš %d sekundžių

en: %d minute ago | %d minutes ago
lt[0]: Prieš %d minutę
lt[1]: Prieš %d minutes
lt[2]: Prieš %d minučių

en: Click to toggle the on-screen keyboard
lt: Spustelėkite, kad perjungtumėte ekraninę klaviatūrą

en: Click to enable the on-screen keyboard
lt: Spustelėkite, kad įjungtumėte ekraninę klaviatūrą

en: Launch
lt: Vykdyti

note: panel-launchers@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Panel launchers
lt: Skydelio leistukai

en: Battery full
lt: Baterija pilna

en: Battery almost full
lt: Baterija beveik pilna

en: Battery good
lt: Baterija gera

en: Low battery
lt: Baterija baigia išsikrauti

en: Critically low battery
lt: Kritiškai žemas baterijos lygis

en: AC adapter
lt: Kintamosios srovės adapteris

en: Laptop battery
lt: Nešiojamojo kompiuterio baterija

en: UPS
lt: Nenutrūkstamo maitinimo šaltinis

en: Monitor
lt: Monitorius

en: Mouse
lt: Pelė

note: keyboard@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: PDA
lt: Delninukas

en: Cell phone
lt: Mobilusis telefonas

en: Media player
lt: Medijos grotuvas

en: Tablet
lt: Planšetinis kompiuteris

en: Computer
lt: Kompiuteris

en: Brightness
lt: Ryškumas

en: Keyboard backlight
lt: Klaviatūros apšvietimas

en: Power Settings
lt: Energijos nustatymai

en: Charging
lt: Įkraunama

en: Charging - %d hour until fully charged | Charging - %d hours until fully charged
lt[0]: Įkrovimas - %d valanda iki pilno įkrovimo
lt[1]: Įkrovimas - %d valandos iki pilno įkrovimo
lt[2]: Įkrovimas - %d valandų iki pilno įkrovimo

note: Translators: this is a time string, as in "%d hours %d minutes remaining"
en: Charging - %d %s %d %s until fully charged
lt: Įkrovimas - %d %s %d %s iki pilno įkrovimo

en: hour | hours
lt[0]: valanda
lt[1]: valandos
lt[2]: valandų

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių

en: Charging - %d minute until fully charged | Charging - %d minutes until fully charged
lt[0]: Įkrovimas - %d minutė iki pilno įkrovimo
lt[1]: Įkrovimas - %d minutės iki pilno įkrovimo
lt[2]: Įkrovimas - %d minučių iki pilno įkrovimo

en: Fully charged
lt: Pilnai įkrautas

en: Using battery power
lt: Naudojama baterija

en: Using battery power - %d hour remaining | Using battery power - %d hours remaining
lt[0]: Naudojama baterija - liko %d val.
lt[1]: Naudojama baterija - liko %d val.
lt[2]: Naudojama baterija - liko %d val.

note: Translators: this is a time string, as in "%d hours %d minutes remaining"
en: Using battery power - %d %s %d %s remaining
lt: Naudojama baterija - liko %d %s %d %s

en: Using battery power - %d minute remaining | Using battery power - %d minutes remaining
lt[0]: Naudojama baterija - liko %d min.
lt[1]: Naudojama baterija - liko %d min.
lt[2]: Naudojama baterija - liko %d min.

note: Label                           Executable Icon                        Category      Keywords for filter printers@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Printers
lt: Spausdintuvai

en: Cancel all jobs
lt: Atšaukti visus darbus

en: '%s' on %s
lt: "%s" ties %s

en: Send to front
lt: Siųsti į priekį

note: recent@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Recent documents
lt: Paskiausi dokumentai

note: removable-drives@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Removable drives
lt: Keičiamieji atminties įtaisai

en: Open file manager
lt: Atidaryti failų tvarkytuvę

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->launcher-animation- effect->options scale@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Scale
lt: Mastelis

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description favorites@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description
en: Settings
lt: Nustatymai

en: Hi there!
lt: Sveiki!

en: YOU PRESSED THE BUTTON!!!
lt: PASPAUDĖTE MYGTUKĄ!!!

en: YOU USED THE HOTKEY!!!
lt: PANAUDOJOTE SPARTŲJĮ KLAVIŠĄ!!!

en: Click to show the desktop or middle-click to show the desklets
lt: Spustelėkite, norėdami rodyti darbalaukį arba spustelėkite viduriniu mygtuku, norėdami rodyti ekrano programėles

en: Show Desklets
lt: Rodyti ekrano programėles

en: Click to pause the slideshow
lt: Spustelėkite, kad pristabdytumėte skaidrių rodymą

en: Click to resume the slideshow
lt: Spustelėkite, kad pratęstumėte skaidrių rodymą

en: The slideshow is disabled
lt: Skaidrių rodymas išjungtas

en: Slideshow
lt: Skaidrių rodymas

en: Next Background
lt: Kitas fonas

en: Background Settings
lt: Fono nustatymai

en: Current background:
lt: Dabartinis fonas:

en: Playing
lt: Atkuriama

en: Paused
lt: Pristabdyta

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: Unknown Artist
lt: Nežinomas atlikėjas

en: Unknown Album
lt: Nežinomas albumas

en: Unknown Title
lt: Nežinomas pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Play
lt: Leisti

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Next
lt: Kitas

en: Consecutive Playing
lt: Nuoseklus grojimas

en: No Shuffle
lt: Nemaišyti

en: Open Player
lt: Atverti grotuvą

en: Quit Player
lt: Išjungti grotuvą

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Repeat Single
lt: Kartoti vieną

en: Repeat All
lt: Kartoti visas

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->shuffle->description
en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Mute output
lt: Nutildyti garso išvestį

en: Mute input
lt: Nutildyti garso įvestį

en: Applications
lt: Programos

en: Output device
lt: Išvesties įrenginys

en: Microphone
lt: Mikrofonas

en: Input device
lt: Įvesties įrenginys

en: Volume
lt: Garsis

en: Launch player
lt: Paleisti grotuvą

en: Choose player controls
lt: Pasirinkti grotuvo valdiklius

en: Sound Settings
lt: Garso nustatymai

en: Are you sure you want to delete all items from the trash?
lt: Tikrai norite panaikinti visą šiukšlinės turinį?

en: This operation cannot be undone.
lt: Šis veiksmas negali būti atšauktas.

note: trash@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

en: Open Trash
lt: Atverti šiukšlinę

en: Lock Screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Switch User
lt: Perjungti naudotoją

en: Log Out...
lt: Atsijungti...

en: Power Off...
lt: Išjungti...

en: Remove 'Window list'
lt: Šalinti "Langų sąrašą"

en: All windows
lt: Visi langai

en: Manage workspaces (Expo)
lt: Tvarkyti darbo sritis (Ekspozicija)

en: Add a new workspace
lt: Pridėti naują darbo sritį

en: Remove the current workspace
lt: Šalinti esamą darbo sritį

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Normal
lt: Įprastinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Upside-down
lt: Aukštyn kojomis

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description xrandr@cinnamon.org->metadata.json->name power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinf
en: Display
lt: Ekranas

en: Configure display settings...
lt: Konfigūruoti ekrano nustatymus...

en: Clock
lt: Laikrodis

en: Edit launcher
lt: Redaguoti leistuką

en: Photo Frame
lt: Nuotraukos rėmelis

en: Control Center
lt: Valdymo centras

en: Users and Groups
lt: Naudotojai ir grupės

en: Add or remove users and groups
lt: Pridėti ar šalinti naudotojus bei grupes

note: Virtual keyboard
en: Virtual keyboard
lt: Virtuali klaviatūra

en: Turn on-screen keyboard on or off
lt: Įjungti arba išjungti ekraninę klaviatūrą

en: Valid name
lt: Taisyklingas pavadinimas

en: The name cannot be empty.
lt: Pavadinimas negali būti tuščias.

en: Valid executable
lt: Teisingas vykdomasis

en: The executable is not valid. It cannot be empty and spaces in the path must be escaped with backslash (\).
lt: Neteisingas vykdomasis. Jis negali būti tuščias, o tarpai failo kelyje privalo būti pakeisti kairiniu pasviruoju brūkšniu (\).

en: Cannot create the launcher at this location.  Add to the desktop instead?
lt: Šioje vietoje negali būti sukurtas leistukas. Pridėti jį vietoj to į darbalaukį?

en: Choose a command
lt: Pasirinkite komandą

en: Would you like to add this launcher to the menu also?  It will be placed in the Other category initially.
lt: Ar norėtumėte taip pat pridėti šį leistuką į meniu? Iš pradžių, jis bus patalpintas kategorijoje "Kitos".

en: Screen Locker
lt: Ekrano užrakinimas

en: Please type an away message for the lock screen
lt: Prašome įrašyti užrakinto ekrano žinutę

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Hardware
lt: Aparatinė įranga

en: Administration
lt: Administravimas

note: Label                              Module ID                Icon Category      Keywords for filter
en: Network
lt: Tinklas

en: network, wireless, wifi, ethernet, broadband, internet
lt: paprastas, bevielis, belaidis, wifi, laidinis, vietinis, plačiajuostis; internetas

en: color, profile, display, printer, output
lt: spalva, profiliai, vaizdas, ekranas, spausdintuvas, spausdinimas, išvestis

en: Graphics Tablet
lt: Grafinė planšetė

en: wacom, digitize, tablet, graphics, calibrate, stylus
lt: wacom, skaitmeninimas, planšetė, grafika, kalibravimas, rašiklis

en: printers, laser, inkjet
lt: spausdintuvai, lazerinis, rašalinis

en: Firewall
lt: Užkarda

en: firewall, block, filter, programs
lt: ugniasienė, užkarda, blokavimas, programos, filtras

en: Languages
lt: Kalbos

en: language, install, foreign
lt: kalba, diegimas, užsienio

en: Input Method
lt: Įvesties metodas

en: language, install, foreign, input, method, chinese, korean, japanese, typing
lt: kalba, įdiegti, užsienio, įvestis, metodas, kinų, korėjiečių, japonų, teksto rinkimas

en: Login Window
lt: Prisijungimo langas

en: login, lightdm, mdm, gdm, manager, user, password, startup, switch
lt: prisijungti, prisijungimas, lightdm, mdm, gdm, tvarkytuvė, naudotojas, slaptažodis, paleidimas, perjungti

en: login, lightdm, manager, settings, editor
lt: prisijungti, prisijungimo, prisijungimas, lightdm, tvarkytuvė, nustatymai, redaktorius

en: Driver Manager
lt: Tvarkyklių valdymas

en: video, driver, wifi, card, hardware, proprietary, nvidia, radeon, nouveau, fglrx
lt: video, vaizdas, tvarkyklė, valdyklė, wifi, belaidis, bevielis, plokštė, aparatinė, įranga, nuosavybinė, nvidia, radeon, nouveau, fglrx

en: Nvidia Settings
lt: Nvidia nustatymai

en: video, driver, proprietary, nvidia, settings
lt: vaizdas, vaizdo, video, tvarkyklė, nuosavybinė, nvidia, nustatymai

note: Label                  Executable                  Icon Category  Keywords for filter
en: Software Sources
lt: Programinės įrangos šaltiniai

en: ppa, repository, package, source, download
lt: ppa, saugykla, paketas, šaltinis, siųsti

en: Package Management
lt: Paketų tvarkymas

en: update, install, repository, package, source, download
lt: atnaujinti, naujinimas, naujinti, atnaujinimas, įdiegti, diegti, saugykla, paketas, šaltinis, atsisiųsti, atsiųsti

en: user, users, account, accounts, group, groups, password
lt: naudotojas, naudotojai, paskyra, sąskaita, paskyros, sąskaitos, grupė, grupės, slaptažodis

en: bluetooth, dongle, transfer, mobile
lt: bluetooth, dongle, perdavimas, mobilieji

en: Manage Services and Units
lt: Tvarkyti tarnybas ir įtaisus

en: systemd, units, services, systemctl, init
lt: systemd, įtaisai, blokai, tarnybos, systemctl, init

en: Disks
lt: Diskai

en: disks, manage, hardware, management, hard, hdd, pendrive, format, erase, test, create, iso, ISO, disk, image
lt: diskai, diskų, tvarkyti, tvarkymas, valdyti, valdymas, aparatinė įranga, aparatinės įrangos, standusis, kietasis, hdd, atmintukas, formatuoti, ištrinti, išvalyti, testuoti, išbandyti, sukurti, kurti, iso, ISO, diskas, diską, atvaizdis, atvaizdį

en: Online Accounts
lt: Internetinės paskyros

en: Back to all settings
lt: Grįžti į visus nustatymus

en: The group name cannot contain upper-case or space characters
lt: Grupės pavadinime negali būti didžiųjų raidžių ar tarpų

en: Change Password
lt: Keisti slaptažodį

en: New password
lt: Naujas slaptažodis

en: Confirm password
lt: Pakartokite slaptažodį

en: Generate a password
lt: Generuoti slaptažodį

en: Your new password needs to be at least 8 characters long
lt: Naujas slaptažodis turi būti bent 8 simbolių ilgio

en: Show password
lt: Rodyti slaptažodį

en: An error occurred. Your password was not changed.
lt: Įvyko klaida. Jūsų slaptažodis nebuvo pakeistas.

en: Change
lt: Keisti

en: Passwords do not match
lt: Slaptažodžiai nesutampa

en: Too short
lt: Per trumpas

en: Weak
lt: Silpnas

en: Fair
lt: Patenkinamas

en: Good
lt: Geras

en: Strong
lt: Stiprus

en: Standard
lt: Standartinis

en: The username must consist of only:
        - lower case letters (a-z)
        - numerals (0-9)
        - '.', '-', and '_' characters
lt: Naudotojo vardą privalo sudaryti tik:
        - mažosios raidės (a-z)
        - skaičiai (0-9)
        - simboliai '.', '-', ir '_'

en: Account Type
lt: Paskyros tipas

en: Full Name
lt: Visas vardas

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Invalid username
lt: Netaisyklingas naudotojo vardas.

en: A user with the name '%s' already exists.
lt: Naudotojas, vardu „%s“, jau yra.

en: Users
lt: Naudotojai

en: Groups
lt: Grupės

en: Click to change the picture
lt: Paspauskite paveikslui pakeisti

en: Browse for more pictures...
lt: Naršyti daugiau paveikslų...

en: Click to change the name
lt: Paspauskite vardui pakeisti

en: Click to change the password
lt: Paspauskite slaptažodžiui pakeisti

en: Click to change the groups
lt: Paspauskite grupėms pakeisti

en: Picture
lt: Paveikslas

note: bool is unused, just a placeholder so object is the same index for settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Name
lt: Vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Open
lt: Atverti

en: Images
lt: Atvaizdai

en: No password set
lt: Slaptažodis nenustatytas

en: Set at login
lt: Nustatyti prisijungiant

en: This user is currently logged in
lt: Šis naudotojas šiuo metu prisijungęs

en: The user's home directory is encrypted. To preserve access to the encrypted directory, only the user should change this password.
lt: Naudotojo namų katalogas yra užšifruotas. Tam, kad būtų išlaikyta prieiga prie užšifruoto katalogo, tik naudotojas turėtų keisti šį slaptažodį.

en: Are you sure you want to permanently delete %s and all the files associated with this user?
lt: Tkrai norite negrįžtamai panaikinti %s ir visus su šiuo naudotoju susijusius failus?

en: This group is set as %s's primary group
lt: Ši grupė nustatyta kaip %s pirminė grupė

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
lt: Tikrai norite negrįžtamai panaikinti %s?

en: Group Name
lt: Grupės pavadinimas

en: Previous instance
lt: Ankstesnis egzempliorius

en: Next instance
lt: Kitas egzempliorius

en: More options
lt: Daugiau parametrų

en: Import from a file
lt: Importuoti iš failo

en: Export to a file
lt: Eksportuoti į failą

en: Reset to defaults
lt: Atkurti numatytuosius

en: Reload %s
lt: Įkelti %s iš naujo

en: Settings for %s
lt: %s nustatymai

en: Select or enter file to export to
lt: Pasirinkite arba įveskite failą kurį eksportuosite į

en: JSON files
lt: JSON failai

en: Select a JSON file to import
lt: Pasirinkite JSON failą importavimui

en: Cancel Job
lt: Atšaukti darbą

en: Do you really want to cancel this job?
lt: Tikrai norite atšaukti šį darbą?

en: Keep Printing
lt: Tęsti spausdinimą

en: Do you really want to cancel all jobs?
lt: Tikrai norite atšaukti visus darbus?

en: Cancel All Jobs
lt: Atšaukti visus darbus

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Show
lt: Rodyti

en: Item
lt: Elementas

en: Select a date
lt: Pasirinkti datą

en: Select a time
lt: Pasirinkti laiką

en: Hour
lt: Valandos

en: Minute
lt: Minutės

en: Second
lt: Sekundės

en: This applet is currently enabled
lt: Šis įskiepis šiuo metu yra įjungtas

en: This desklet is currently enabled
lt: Ši ekrano programėlė šiuo metu yra įjungta

en: This extension is currently enabled
lt: Šis plėtinys šiuo metu yra įjungtas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: This is a system applet. It cannot be removed.
lt: Tai yra sistemos įskiepis. Jis negali būti pašalintas.

en: This is a system desklet. It cannot be removed.
lt: Tai yra sistemos ekrano programėlė. Ji negali būti pašalinta.

en: This is a system extension. It cannot be removed.
lt: Tai yra sistemos plėtinys. Jis negali būti pašalintas.

en: This applet contains function calls that could potentially cause Cinnamon to crash or freeze. If you are experiencing crashes or freezing, please try removing it.
lt: Šiame įskiepyje yra kreipiniai į funkciją, kurie galimai gali sukelti Cinnamon strigčių. Jei patiriate strigtis, pabandykite jį pašalinti.

en: This desklet contains function calls that could potentially cause Cinnamon to crash or freeze. If you are experiencing crashes or freezing, please try removing it.
lt: Šioje ekrano programėlėje yra kreipiniai į funkciją, kurie galimai gali sukelti Cinnamon strigčių. Jei patiriate strigtis, pabandykite ją pašalinti.

en: This extension contains function calls that could potentially cause Cinnamon to crash or freeze. If you are experiencing crashes or freezing, please try removing it.
lt: Šiame plėtinyje yra kreipiniai į funkciją, kurie galimai gali sukelti Cinnamon strigčių. Jei patiriate strigtis, pabandykite jį pašalinti.

en: About
lt: Apie

en: There are multiple instances enabled. Are you sure you want to remove all of them?
lt: Yra įjungti keli egzemplioriai. Tikrai norite visus juos pašalinti?

en: Are you sure you want to completely remove %s?
lt: Tikrai norite visiškai pašalinti %s?

en: This will restore the default set of enabled applets. Are you sure you want to do this?
lt: Tai atkurs numatytąjį įjungtų įskiepių rinkinį. Ar tikrai norite tai padaryti?

en: This will restore the default set of enabled desklets. Are you sure you want to do this?
lt: Tai atkurs numatytąjį ekrano programėlių rinkinį. Ar tikrai norite tai padaryti?

en: This will disable all active extensions. Are you sure you want to do this?
lt: Tai išjungs visus aktyvius plėtinius. Ar tikrai norite tai padaryti?

en: Something went wrong while loading %s. Please make sure you are using the latest version, and then report the issue to its developer.
lt: Įkeliant %s kažkas nutiko. Įsitikinkite, kad naudojate naujausią versiją, o tuomet praneškite apie problemą kūrėjui.

en: Installed
lt: Įdiegtas

en: Install
lt: Įdiegti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Popularity
lt: Populiarumas

en: Date
lt: Data

en: Upgradable
lt: Galimas naujinti

en: More info
lt: Daugiau informacijos

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

en: Update all
lt: Atnaujinti visus

en: %d update available | %d updates available
lt[0]: Yra prieinamas %d atnaujinimas
lt[1]: Yra prieinami %d atnaujinimai
lt[2]: Yra prieinama %d atnaujinimų

en: No updates available
lt: Nėra prieinami jokie atnaujinimai

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color
lt: Paspauskite ant pipetės, tada paspauskite betkur ekrane ant spalvos ir ją pasirinksite

en: Click to set a new accelerator key.
lt: Paspauskite norėdami nustatyti naują klavišą.

en: Press Escape or click again to cancel the operation.
lt: Paspauskite Escape arba spustelėkite dar kartą, norėdimi atšaukti veiksmą.

en: Press Backspace to clear the existing keybinding.
lt: Norėdami pašalinti klavišo susiejimą, paspauskite Backspace.

en: unassigned
lt: nepriskirtas

en: Pick an accelerator
lt: Pasirinkti spartųjį klavišą

en: Continue
lt: Tęsti

en: Checking dependencies
lt: Tikrinamos priklausomybės

en: Please install: %s
lt: Prašome įdiegti: %s

en: _Cancel
lt: _Atšaukti

en: _Open
lt: _Atverti

en: Sound files
lt: Garso failai

en: Downloading images:
lt: Atsiunčiami paveikslai:

en: An error occurred while trying to access the server. Please try again in a little while.
lt: Įvyko klaida, bandant gauti prieigą prie serverio. Po kurio laiko bandykite dar kartą.

en: Refreshing the cache
lt: Iš naujo įkeliamas podėlis

en: Installing %s
lt: Įdiegiama %s

en: An error occurred during the installation of %s. Please report this incident to its developer.
lt: Įdiegiant %s įvyko klaida. Praneškite apie šį atvejį kūrėjui.

en: Uninstalling %s
lt: Šalinama %s

en: A problem occurred while removing %s.
lt: Šalinant %s atsirado problemų.

en: 
    
    Details:  %s
lt: 
    
    Informacija:  %s

en: Add new entry
lt: Pridėti naują įrašą

en: Remove selected entry
lt: Šalinti pasirinktą įrašą

en: Edit selected entry
lt: Taisyti pasirinktą įrašą

en: Move selected entry up
lt: Pakelti pasirinktą įrašą

en: Move selected entry down
lt: Nuleisti pasirinktą įrašą

en: Edit entry
lt: Taisyti įrašą

en: Configure accessibility features
lt: Konfigūruoti prieinamumo ypatybes

en: magnifier, talk, access, zoom, keys, contrast
lt: vaizdo didinimas, įgarsinimas, kita prieiga, mygtukai, kontrastas

en: Visual
lt: Vaizdas

note: Visual Aids
en: Visual Aids
lt: Vaizdinės pagalbinės priemonės

en: High contrast
lt: Didelis kontrastas

en: Large text
lt: Didelis tekstas

en: Screen reader
lt: Ekrano skaityklė

en: Configure screen reader
lt: Konfigūruoti ekrano skaityklę

note: Desktop Zoom
en: Desktop Zoom
lt: Darbalaukio mastelis

en: Enable zoom
lt: Įjungti mastelį

en: Magnification
lt: Didinimas

note: Action, Label, Allow phase selection, extra widget type [entry|slider|none], default custom val workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Disabled
lt: Išjungta

en: Mouse wheel modifier
lt: Pelės ratuko modifikatorius

en: While this modifier is pressed, mouse scrolling will increase or decrease zoom.
lt: Kol šis modifikatorius yra nuspaustas, pelės slinkimas didins arba mažins mastelį.

en: Scroll at screen edges
lt: Slinkimas ties ekrano kraštais

en: Keep cursor centered
lt: Išlaikyti žymeklį centre

en: Cursor moves with contents
lt: Žymeklis juda kartu su turiniu

en: Cursor pushes contents around
lt: Žymeklis stumdo turinį

en: Mouse tracking mode
lt: Pelės sekimo veiksena

en: Lens mode
lt: Lęšio veiksena

en: Square
lt: Kvadratas

en: Horizontal strip
lt: Horizontali juosta

en: Vertical strip
lt: Vertikali juosta

en: Lens shape
lt: Lęšio forma

en: Full screen
lt: Visas ekranas

en: Top half
lt: Viršutinė pusė

en: Bottom half
lt: Apatinė pusė

en: Left half
lt: Kairioji pusė

en: Right half
lt: Dešinioji pusė

en: Screen position
lt: Ekrano vieta

en: Enable the on-screen keyboard
lt: Įjungti ekraninę klaviatūrą

en: Touch
lt: Lietimas

en: Full scale
lt: Natūralus dydis

en: Scanning
lt: Peržiūrėjimas

note: keyboard@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Keyboard layout
lt: Klaviatūros išdėstymas

en: At the bottom of the screen
lt: Ekrano apačioje

en: At the top of the screen
lt: Ekrano viršuje

en: Keyboard position
lt: Klaviatūros vieta

en: A quarter of the screen
lt: Ketvirtadalis ekrano

en: A third of the screen
lt: Trečdalis ekrano

en: Half of the screen
lt: Pusė ekrano

en: Keyboard size
lt: Klaviatūros dydis

en: Show the keyboard any time something expects input
lt: Rodyti klaviatūrą kas kartą, kai kokia nors programa tikisi įvesties

en: Show keyboard only when the user activates it
lt: Rodyti klaviatūrą tik tuomet, kai naudotojas ją aktyvuoja

en: Activation mode
lt: Aktyvavimo veiksena

note: Keyboard indicators
en: Keyboard indicators
lt: Klaviatūros indikatoriai

en: Use visual indicator on Caps and Num Lock
lt: Naudoti vaizdinius indikatorius, paspaudus Caps ir Num Lock

en: Use audio indicator on Caps and Num Lock
lt: Naudoti garsinius indikatorius, paspaudus Caps ir Num Lock

en: Sound to use Caps or Num Lock on
lt: Garsas, naudojamas įjungus Caps ar Num Lock

en: Sound to use Caps or Num Lock off
lt: Garsas, naudojamas išjungus Caps ar Num Lock

en: Event feedback (required for typing assistance alerts)
lt: Įvykių grįžtamasis ryšys (reikalingas rinkimo pagalbos įspėjimams)

en: Enable visual alerts
lt: Įjungti vaizdinius įspėjimus

en: Flash the entire monitor
lt: Blykstė per visą monitorių

en: Flash the active window
lt: Blykstė aktyviame lange

en: Visual style
lt: Vaizdinis stilius

en: Enable audio alerts
lt: Įjungti garsinius įspėjimus

en: Sound to use for window alerts
lt: Garsas, kurį naudoti langų įspėjimams

en: Typing assistance
lt: Rinkimo pagalba

note: Stickykeys
en: Sticky keys
lt: Atmenieji klavišai

en: Treat a sequence of modifier keys as a combination
lt: Žiūrėti į modifikavimo klavišų seką kaip į kombinaciją

en: Disable if two modifiers are pressed together
lt: Išjungti, jei vienu metu yra paspaudžiami du modifikatoriai

en: Alert when a modifier key is pressed
lt: Įspėti, kai yra paspaudžiamas modifikavimo klavišas

note: Slowkeys
en: Slow keys
lt: Lėtieji klavišai

en: Put a delay between when a key is pressed and when it is accepted
lt: Padaryti delsą tarp to, kai klavišas yra paspaudžiamas ir, kai jis yra priimamas

en: Alert when a key is pressed
lt: Įspėti, kai klavišas yra paspaudžiamas

en: Alert when a key is accepted
lt: Įspėti, kai klavišas yra priimamas

en: Alert when a key is rejected
lt: Įspėti, kai klavišas yra atmetamas

en: Acceptance delay
lt: Priėmimo delsa

en: Short
lt: Trumpa

en: Long
lt: Ilga

note: Bouncekeys
en: Bounce keys
lt: Šoklūs klavišai

en: Ignore fast duplicate keypresses
lt: Nepaisyti greito dvigubo klavišų paspaudimo

note: Mousekeys
en: Mouse keys
lt: Pelės klavišai

en: Control the pointer using the keypad
lt: Valdyti rodyklę, naudojant skaičių klavišus

en: Initial delay
lt: Pradinė delsa

en: Shorter
lt: Trumpiau

en: Longer
lt: Ilgiau

en: Acceleration time
lt: Greitinimo laikas

en: Maximum speed
lt: Didžiausias greitis

en: Slower
lt: Lėčiau

en: Faster
lt: Greičiau

en: Trigger a secondary click by holding down the primary button
lt: Sukelti antrinį spustelėjimą, laikant nuspaustą pirminį mygtuką

en: Trigger a click when the pointer hovers
lt: Sukelti spustelėjimą, kai yra užvedama pelė

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->delay->description
en: Delay
lt: Delsa

en: Motion threshold
lt: Judėjimo slenkstis

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- size->options window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview- scale->options
en: Small
lt: Mažas

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- size->options window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview- scale->options
en: Large
lt: Didelis

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Manage
lt: Tvarkyti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Remove all
lt: Šalinti visas

en: Manage Cinnamon applets
lt: Tvarkyti Cinnamon įskiepius

en: You can remove specific instances in panel edit mode via the context menu.
lt: Galite pašalinti norimus elementus skydelio tvarkymo veiksenoje naudodami kontekstinį meniu.

en: applet
lt: įskiepis

en: Installed applets
lt: Įdiegti įskiepiai

en: Reset all
lt: Atkurti viską

en: Previous Panel
lt: Ankstesnis skydelis

en: Next Panel
lt: Kitas skydelis

en: Solid color
lt: Vientisa spalva

en: Horizontal gradient
lt: Horizontalus gradientas

en: Vertical gradient
lt: Vertikalus gradientas

en: No picture
lt: Paveikslo nėra

en: Mosaic
lt: Mozaika

en: Centered
lt: Centruotas

en: Scaled
lt: Ištemptas

en: Stretched
lt: Išskleistas

en: Spanned
lt: Priglausta

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Change your desktop's background
lt: Pakeisti darbalaukio foną

en: background, picture, slideshow
lt: fonas, fono, paveikslas, paveikslėlis, paveiksliukas, skaidrių rodymas, paveikslelis, skaidriu rodymas

en: Backgrounds
lt: Fonai

en: Add Folder
lt: Pridėti aplanką

en: Add new folder
lt: Pridėti naują aplanką

en: Remove selected folder
lt: Šalinti pažymėtą aplanką

en: Play backgrounds as a slideshow
lt: Rodyti fonus kaip skaidrių rodymą

en: minutes
lt: minučių

en: Play images in random order
lt: Rodyti atvaizdus atsitiktine tvarka

en: Picture aspect
lt: Paveikslo išmatavimai

en: Manage date and time settings
lt: Keisti datos ir laiko nustatymus

en: time, date, calendar, format, network, sync
lt: laikas, data, kalendorius, formatas, tinklas, sinchronizacija

en: Date & Time
lt: Data ir laikas

en: Date and Time
lt: Data ir laikas

en: Network time
lt: Tinklo laikas

en: Manually set date and time
lt: Rankiniu būdu nustatyti datą ir laiką

en: Format
lt: Formatas

en: Use 24h clock
lt: Naudoti 24 valandų laikrodį

en: Display the date
lt: Rodyti datą

en: Display seconds
lt: Rodyti sekundes

en: Use locale default
lt: Naudoti lokalės numatytąją

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: First day of week
lt: Pirmoji savaitės diena

en: Region
lt: Regionas

en: City
lt: Miestas

en: Internet
lt: Internetas

en: Multimedia
lt: Multimedija

en: Office
lt: Raštinė

en: System
lt: Sistema

en: Web
lt: Saitynas

en: Mail
lt: Paštas

en: Music
lt: Muzika

en: Video
lt: Vaizdo įrašai

en: Photos
lt: Nuotraukos

en: Source Code
lt: Pirminis kodas

en: File Manager
lt: Failų tvarkytuvė

en: Plain Text
lt: Grynasis tekstas

en: Select an application for audio CDs
lt: Pasirinkite programą garso CD atkūrimui

en: Select an application for video DVDs
lt: Pasirinkite programą vaizdo DVD rodymui

en: Music player
lt: Muzikos grotuvas

en: Select an application to run when a music player is connected
lt: Pasirinkite paleistiną programą prijungus muzikos grotuvą

en: Select an application to run when a camera is connected
lt: Pasirinkite paleistiną programą prijungus fotoaparatą

en: Software
lt: Programinė įranga

en: Select an application for software CDs
lt: Pasirinkite programą programinės įrangos CD paleisti

note: translators: these strings are duplicates of shared-mime-info strings, just here to fix capitalization of the English originals. If the shared-mime-info translation works for your language, simply leave these untranslated.
en: audio DVD
lt: garso DVD

en: blank Blu-ray disc
lt: tuščias Blu-ray diskas

en: blank CD disc
lt: tuščias CD diskas

en: blank DVD disc
lt: tuščias DVD diskas

en: blank HD DVD disc
lt: tuščias HD DVD diskas

en: Blu-ray video disc
lt: Blu-ray vaizdo diskas

en: e-book reader
lt: el. knygų skaityklė

en: HD DVD video disc
lt: HD DVD vaizdo diskas

en: Picture CD
lt: Paveikslų CD

en: Super Video CD
lt: Super vaizdo CD

en: Video CD
lt: Vaizdo CD

en: Windows software
lt: Windows programinė įranga

en: Ask what to do
lt: Klausti, ką daryti

en: Open folder
lt: Atverti aplanką

en: Do nothing
lt: Nieko nedaryti

en: Other Media
lt: Kitos laikmenos

en: Select how other media should be handled
lt: Pasirinkite, kaip kitos laikmenos turi būti apdorotos

en: _Action:
lt: _Veiksmas:

en: Preferred Applications
lt: Pageidaujamos programos

en: media, defaults, applications, programs, removable, browser, email, calendar, music, videos, photos, images, cd, autoplay, favorite, apps
lt: medija, numatytosios, programos, keičiamieji, naršyklė, el. paštas, kalendorius, muzika, vaizdo įrašai, video, nuotraukos, paveikslai, paveikslėliai, cd, automatinis paleidimas, mėgstamos

en: Preferred applications
lt: Pageidautinos programos

en: Calculator
lt: Skaičiuotuvas

en: Terminal
lt: Terminalas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Removable media
lt: Keičiamosios laikmenos

en: Prompt or start programs on media insertion
lt: Įdėjus laikmeną, raginti arba paleisti programas

note: FIXMEEEEEEEE??
en: _Other Media...
lt: _Kitos laikmenos...

en: Manage your Cinnamon desklets
lt: Tvarkyti Cinnamon ekrano programėles

en: You can remove specific instances from the desktop via that desklet's context menu
lt: Programėlės kontekstiniame meniu galite pašalinti nepageidaujamas programas iš darbalaukio

en: desklet, desktop, slideshow
lt: programėlė, darbalaukis, skaidrių rodymas

en: Desklets
lt: Ekrano programėlės

en: General Settings
lt: Bendri nustatymai

en: General Desklets Settings
lt: Pagrindiniai ekrano programėlių nustatymai

en: No decoration
lt: Jokių dekoracijų

en: Border only
lt: Tik rėmas

en: Border and header
lt: Rėmas ir antraštė

en: Decoration of desklets
lt: Ekrano programėlių dekoracijos

en: Note: Some desklets require the border/header to be always present
lt: Dėmesio: kai kurioms ekrano programėlėms būtina antraštė ir/arba lango kraštai

en: Such requirements override the settings selected here
lt: Tokie reikalavimai nepaisys nustatytųjų čia

en: Snap desklets to grid
lt: Sutvarkyti programėles į tinklelį

en: Width of desklet snap grid
lt: Sutvarkytų programėlių tinklelio plotis

en: Installed desklets
lt: Įdiegtos ekrano programėlės

en: Manage your desktop icons
lt: Tvarkyti darbalaukio piktogramas

en: desktop, home, button, trash
lt: darbalaukis, namai, mygtukas, šiukšlinė

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Manage display settings
lt: Tvarkyti ekrano nustatymus

en: display, screen, monitor, layout, resolution, dual, lcd
lt: ekranas, vaizdas, monitorius, išdėstymas, raiška, dualumas, dvigubas, LCD

en: Disable automatic screen rotation
lt: Išjungti automatinį ekrano pasukimą

en: Select this option to disable automatic screen rotation on hardware equipped with supported accelerometers.
lt: Pasirinkite šį parametrą, kad išjungtumėte automatinį ekrano pasukimą aparatinėje įrangoje su palaikomais akcelerometrais.

en: Control Cinnamon visual effects.
lt: Valdyti Cinnamon vaizdo efektus.

en: effects, window
lt: efektai, langas

en: Effects
lt: Efektai

en: Desktop and window effects
lt: Darbalaukio ir langų efektai

en: Effects on dialog boxes
lt: Efektai dialogo languose

en: Effects on menus
lt: Meniu efektai

en: Session startup animation
lt: Seanso paleidimo animacija

en: Fade effect on Cinnamon scrollboxes (like the Menu application list)
lt: Cinnamon slankiklio nublukimo efektas (toks kaip Meniu programų sąraše)

en: Window effects
lt: Lango efektai

note: MAPPING WINDOWS CLOSING WINDOWS MINIMIZING WINDOWS grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->title- display->options grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->left-click- action->options gro
en: None
lt: Nėra

en: Traditional
lt: Tradicinis

en: Closing windows
lt: Užveriant langus

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->launcher-animation- effect->options
en: Fade
lt: Nublukimas

en: Minimizing windows
lt: Suskleidžiant langus

en: Window animation speed
lt: Langų animacijos greitis

en: Manage your Cinnamon extensions
lt: Tvarkyti savo Cinnamon plėtinius

en: extension, addon
lt: plėtinys, papildinys

en: Extensions
lt: Plėtiniai

en: Installed extensions
lt: Įdiegti plėtiniai

en: Disable all
lt: Išjungti visus

en: Configure system fonts
lt: Konfigūruoti sistemos šriftus

en: font, size, small, large
lt: šriftas, dydis, didelis, mažas

en: Font Selection
lt: Šriftų pasirinkimas

en: Default font
lt: Numatytasis šriftas

en: Desktop font
lt: Darbalaukio šriftas

en: Document font
lt: Dokumentų šriftas

en: Monospace font
lt: Lygiaplotis šriftas

en: Window title font
lt: Lango antraštės šriftas

en: Font Settings
lt: Šriftų nustatymai

en: Grayscale
lt: Pilkumo atspalviai

en: Slight
lt: Lengvas

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- size->options window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview- scale->options
en: Medium
lt: Vidutinis

en: Full
lt: Pilnas

en: Vertical RGB
lt: Vertikalus RGB

en: Vertical BGR
lt: Vertikalus BGR

en: Text scaling factor
lt: Teksto mastelio keitimo faktorius

en: Hinting
lt: Taškinė korekcija

en: Hinting allows for producing clear, legible text on screen.
lt: Taškinė korekcija leidžia ekrane atvaizduoti švaresnį ir įskaitomesnį tekstą.

en: Antialiasing
lt: Glotninimas

en: Antialiasing makes on screen text smoother and easier to read
lt: Glotninimas padaro tekstą ekrane glotnesnį ir lengvesnį akims

en: RGBA Order
lt: RGBA tvarka

en: The order of subpixel elements on an LCD screen, only used when antialiasing is set to 'rgba'
lt: Subpikselinių elementų vieta LCD ekrane, naudojama tik tuomet, kai glotninimas nustatytas į "rgba"

en: Miscellaneous Cinnamon preferences
lt: Kitos Cinnamon nuostatos

en: logging, click
lt: registravimas, spustelėjimas

note: Label                   id                  parent (child)Label                       id                  parent grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->generalPage->title
en: General
lt: Bendra

en: Compositor Options
lt: Tvarkytojo parametrai

en: Disable compositing for full-screen windows
lt: Viso ekrano langams išjungti kompozicionavimą

en: Select this option to let full-screen applications skip the compositing manager and run at maximum speed. Unselect it if you're experiencing screen-tearing in full screen mode.
lt: Pasirinkite šį parametrą, kad leistumėte viso ekrano programoms praleisti kompozicionavimo tvarkytuvę ir būti vykdomoms didžiausiu greičiu. Išjunkite parametrą, jeigu viso ekrano veiksenoje patiriate ekrano perskyrimą.

en: Miscellaneous Options
lt: Įvairūs parametrai

en: Enable timer when logging out or shutting down
lt: Įjungti laikmatį, atsijungiant ar išjungiant kompiuterį

en: Timer delay
lt: Laikmačio delsa

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->delay->units photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->fade-delay->units
en: seconds
lt: sek.

en: Memory limit
lt: Atminties riba

en: Restart Cinnamon when it uses too much memory
lt: Paleisti Cinnamon iš naujo, kai ji naudoja per daug atminties

en: Switch to right workspace
lt: Perjungti į dešiniąją darbo sritį

note: Workspaces
en: Switch to left workspace
lt: Perjungti į kairiąją darbo sritį

en: Minimize window
lt: Suskleisti langą

note: Windows
en: Maximize window
lt: Išskleisti langą

en: Close window
lt: Užverti langą

en: Move window to right workspace
lt: Perkelti langą į dešiniąją darbo sritį

en: Move window to left workspace
lt: Perkelti langą į kairiąją darbo sritį

en: Push tile up
lt: Stumti aukštyn

en: Push tile down
lt: Stumti žemyn

note: Windows - Tiling and Snapping
en: Push tile left
lt: Stumti kairėn

en: Push tile right
lt: Stumti dešinėn

note: show-desktop@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Show desktop
lt: Rodyti darbalaukį

en: Volume up
lt: Pagarsinti

en: Volume down
lt: Pritildyti

note: Sound and Media
en: Volume mute
lt: Nutildyti garsį

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleClickAction->options sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleShiftClickAction->options
en: Toggle Play / Pause
lt: Perjungti groti / pristabdyti

en: Next track
lt: Kitas takelis

en: Previous track
lt: Ankstesnis takelis

en: Run a command
lt: Vykdyti komandą

en: Gestures
lt: Gestai

en: Check again
lt: Tikrinti dar kartą

en: Enable gestures
lt: Įjungti gestus

en: Activation thresholds
lt: Aktyvavimo slenksčiai

en: Gestures are disabled
lt: Gestai yra išjungti

en: Manage hotcorner settings
lt: Tvarkyti karštųjų kampų nustatymus

en: hotcorner, overview, scale, expo
lt: karštas kampas, peržiūra, dydžio keitimas, atvaizdavimas

en: Hot Corners
lt: Karštieji kampai

en: Show all workspaces
lt: Rodyti visas darbo sritis

note: Expo
en: Show all windows
lt: Rodyti visus langus

en: Enable this corner
lt: Įjungti šį kampą

en: Type a command...
lt: Rašykite komandą...

en: Activation delay (ms)
lt: Aktyvavimo delsa (ms)

en: Unknown size
lt: Nežinomas dydis

en: Operating System
lt: Operacinė sistema

en: Cinnamon Version
lt: Cinnamon versija

en: Linux Kernel
lt: Linux branduolys

en: Processor
lt: Procesorius

en: Memory
lt: Atmintis

en: Hard Drives
lt: Standieji diskai

en: Hard Drive
lt: Standusis diskas

en: Graphics Card
lt: Vaizdo plokštė

en: Display system information
lt: Rodyti sistemos informaciją

en: System Info
lt: Sistemos informacija

en: Upload system information
lt: Išsiųsti sistemos informacija

en: No personal information included
lt: Jokia asmeninė informacija neįtraukiama

en: Copy to clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

en: Troubleshooting
lt: Nesklandumų šalinimas

en: Windows
lt: Langai

en: Positioning
lt: Išdėstymas

en: Tiling and Snapping
lt: Išdėliojimas ir priglaudimas

en: Inter-workspace
lt: Tarp darbo sričių

en: Inter-monitor
lt: Tarp monitorių

en: Workspaces
lt: Darbo sritys

en: Direct Navigation
lt: Tiesioginis naršymas

en: Screenshots and Recording
lt: Ekrano kopijos ir įrašinėjimas

en: Launchers
lt: Leistukai

en: Sound and Media
lt: Garsas ir vaizdas

en: Quiet Keys
lt: Tylūs klavišai

en: Universal Access
lt: Universalioji prieiga

en: Custom Shortcuts
lt: Tinkinti spartieji klavišai

en: Pointer
lt: Rodyklė

note: KB Label                        Schema                  Key name Array?  Category General
en: Show the window selection screen
lt: Rodyti langų pasirinkimo ekraną

en: Show the workspace selection screen
lt: Rodyti darbo sričių pasirinkimo ekraną

en: Cycle through open windows
lt: Perjunginėti per atvertus langus

en: Cycle backwards through open windows
lt: Perjunginėti atgal per atvertus langus

en: Cycle through open windows of the same application
lt: Perjunginėti per tos pačios programos atvertus langus

en: Cycle backwards through open windows of the same application
lt: Perjunginėti atgal per tos pačios programos atvertus langus

en: Run dialog
lt: Paleisties langas

note: General - Troubleshooting
en: Toggle Looking Glass
lt: Perjungti Didinamąjį stiklą

note: General - Pointer
en: Move pointer to the next monitor
lt: Perkelti rodyklę į kitą monitorių

en: Move pointer to the previous monitor
lt: Perkelti rodyklę į ankstesnį monitorių

en: Unmaximize window
lt: Atšaukti lango išskleidimą

en: Activate window menu
lt: Parodyti lango meniu

en: Raise window
lt: Iškelti langą

en: Lower window
lt: Pažeminti langą

en: Toggle maximization state
lt: Perjungti lango išskleidimo būseną

en: Toggle fullscreen state
lt: Perjungti pilno ekrano būseną

en: Toggle shaded state
lt: Perjungti šešėliavimo režimą

en: Toggle always on top
lt: Perjungti visada viršuje

en: Toggle showing window on all workspaces
lt: Perjungti langų rodymą visuose darbo srityse

en: Increase opacity
lt: Padidinti nepermatomumą

en: Decrease opacity
lt: Sumažinti nepermatomumą

en: Toggle vertical maximization
lt: Perjungti vertikalų išskleidimą

en: Toggle horizontal maximization
lt: Perjungti horizontalų išskleidimą

note: Windows - Positioning
en: Resize window
lt: Keisti lango dydį

en: Move window
lt: Perkelti langą

en: Center window in screen
lt: Centruoti langą ekrane

en: Move window to upper-right
lt: Perkelti langą aukštyn dešinėn

en: Move window to upper-left
lt: Perkelti langą aukštyn kairėn

en: Move window to lower-right
lt: Perkelti langą žemyn dešinėn

en: Move window to lower-left
lt: Perkelti langą žemyn kairėn

en: Move window to right edge
lt: Perkelti langą į dešinįjį kraštą

en: Move window to top edge
lt: Perkelti langą į viršutinį kraštą

en: Move window to bottom edge
lt: Perkelti langą į apatinį kraštą

en: Move window to left edge
lt: Perkelti langą į kairįjį kraštą

note: Windows - Workspace-related
en: Move window to new workspace
lt: Perkelti langą į naują darbo sritį

en: Move window to workspace 1
lt: Perkelti langą į 1-ą darbo sritį

en: Move window to workspace 2
lt: Perkelti langą į 2-ą darbo sritį

en: Move window to workspace 3
lt: Perkelti langą į 3-ią darbo sritį

en: Move window to workspace 4
lt: Perkelti langą į 4-ą darbo sritį

en: Move window to workspace 5
lt: Perkelti langą į 5-ą darbo sritį

en: Move window to workspace 6
lt: Perkelti langą į 6-ą darbo sritį

en: Move window to workspace 7
lt: Perkelti langą į 7-ą darbo sritį

en: Move window to workspace 8
lt: Perkelti langą į 8-ą darbo sritį

en: Move window to workspace 9
lt: Perkelti langą į 9-ą darbo sritį

en: Move window to workspace 10
lt: Perkelti langą į 10-ą darbo sritį

en: Move window to workspace 11
lt: Perkelti langą į 11-ą darbo sritį

en: Move window to workspace 12
lt: Perkelti langą į 12-ą darbo sritį

note: Windows - Monitor-related
en: Move window to left monitor
lt: Perkelti langą į kairįjį monitorių

en: Move window to right monitor
lt: Perkelti langą į dešinįjį monitorių

note: Workspaces - Direct Nav
en: Switch to workspace 1
lt: Perjungti į 1-ą darbo sritį

en: Switch to workspace 2
lt: Perjungti į 2-ą darbo sritį

en: Switch to workspace 3
lt: Perjungti į 3-ią darbo sritį

en: Switch to workspace 4
lt: Perjungti į 4-ą darbo sritį

en: Switch to workspace 5
lt: Perjungti į 5-ą darbo sritį

en: Switch to workspace 6
lt: Perjungti į 6-ą darbo sritį

en: Switch to workspace 7
lt: Perjungti į 7-ą darbo sritį

en: Switch to workspace 8
lt: Perjungti į 8-ą darbo sritį

en: Switch to workspace 9
lt: Perjungti į 9-ą darbo sritį

en: Switch to workspace 10
lt: Perjungti į 10-ą darbo sritį

en: Switch to workspace 11
lt: Perjungti į 11-ą darbo sritį

en: Switch to workspace 12
lt: Perjungti į 12-ą darbo sritį

note: System
en: Log out
lt: Atsijungti

en: Shut down
lt: Išjungti

en: Suspend
lt: Pristabdyti

en: Hibernate
lt: Užmigdyti

note: System - Screenshots
en: Take a screenshot of an area
lt: Padaryti konkrečios ekrano srities kopiją

en: Copy a screenshot of an area to clipboard
lt: Kopijuoti srities ekrano kopiją į iškarpinę

en: Take a screenshot
lt: Padaryti ekrano kopiją

en: Copy a screenshot to clipboard
lt: Kopijuoti ekrano kopiją į iškarpinę

en: Take a screenshot of a window
lt: Padaryti lango ekrano kopiją

en: Copy a screenshot of a window to clipboard
lt: Kopijuoti lango ekrano kopiją į iškarpinę

en: Toggle recording desktop (must restart Cinnamon)
lt: Perjungti darbalaukio įrašymą (reikės iš naujo paleisti Cinnamon)

en: Rotate display
lt: Pasukti ekraną

en: Orientation Lock
lt: Padėties užrakinimas

en: Increase screen brightness
lt: Padidinti ekrano ryškumą

en: Decrease screen brightness
lt: Sumažinti ekrano ryškumą

en: Toggle keyboard backlight
lt: Perjungti klaviatūros foninį apšvietimą

en: Increase keyboard backlight level
lt: Padidinti klaviatūros foninį apšvietimą

en: Decrease keyboard backlight level
lt: Sumažinti klaviatūros foninį apšvietimą

en: Toggle touchpad state
lt: Perjungti jutiklinio kilimėlio būseną

en: Turn touchpad on
lt: Įjungti jutiklinį kilimėlį

en: Turn touchpad off
lt: Išjungti jutiklinį kilimėlį

en: Show power statistics
lt: Rodyti energijos statistiką

note: Launchers
en: Launch terminal
lt: Paleisti terminalą

en: Launch help browser
lt: Paleisti žinyno naršyklę

en: Launch calculator
lt: Paleisti skaičiuotuvą

en: Launch email client
lt: Paleisti el. pašto programą

en: Launch web browser
lt: Paleisti interneto naršyklę

en: Home folder
lt: Namų aplankas

en: Launch media player
lt: Paleisti medijos grotuvą

en: Pause playback
lt: Pristabdyti grojimą

en: Stop playback
lt: Stabdyti grojimą

en: Eject
lt: Išimti

en: Rewind
lt: Atsukti atgal

en: Fast-forward
lt: Persukti į priekį

en: Repeat
lt: Kartoti

note: Sound and Media Quiet
en: Volume mute (Quiet)
lt: Nutildyti garsį (Tylus)

note: Not sure this is even necessary
en: Volume down (Quiet)
lt: Pritildyti (Tylus)

en: Volume up (Quiet)
lt: Pagarsinti (Tylus)

note: Universal Access
en: Zoom in
lt: Didinti

en: Zoom out
lt: Mažinti

en: Turn screen reader on or off
lt: Įjungti arba išjungti ekrano skaityklę

en: Increase text size
lt: Padidinti teksto dydį

en: Decrease text size
lt: Sumažinti teksto dydį

en: High contrast on or off
lt: Įjungti arba išjungti didelį kontrastą

en: Manage keyboard settings and shortcuts
lt: Tvarkyti klaviatūros nustatymus ir sparčiuosius klavišus

en: keyboard, shortcut, hotkey
lt: klaviatūra, nuoroda, karštasis klavišas, spartieji klavišai, susiejimas

en: Key repeat
lt: Klavišų kartojimas

en: Typing
lt: Renkamas tekstas

en: Enable key repeat
lt: Įjungti klavišų kartojimą

en: Repeat delay:
lt: Kartojimo delsa:

en: Repeat speed:
lt: Kartojimo greitis:

en: Slow
lt: Lėtas

en: Fast
lt: Greitas

en: Text cursor
lt: Teksto žymeklis

en: Text cursor blinks
lt: Teksto žymeklio mirksėjimas

en: Blink speed:
lt: Mirksėjimo greitis:

en: Shortcuts
lt: Spartieji klavišai

en: To edit a keyboard binding, click it and press the new keys, or press backspace to clear it.
lt: Norėdami taisyti klaviatūros susiejimus, spustelėkite pele ir paspauskite naujus klavišus arba paspauskite „backspace“, norėdami išvalyti.

en: Add custom shortcut
lt: Pridėti tinkintą spartųjį klavišą

en: Remove custom shortcut
lt: Šalinti tinkintą spartųjį klavišą

en: Categories
lt: Kategorijos

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->section3->description inhibit@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description
en: Keyboard shortcuts
lt: Spartieji klavišai

en: Keyboard bindings
lt: Klaviatūros susiejimai

en: Layouts
lt: Išdėstymai

en: This key combination, <b>%(combination)s</b> is currently in use by <b>%(old)s</b>.
lt: Šią klavišų kombinaciją, <b>%(combination)s</b> šiuo metu naudoja veiksmas <b>%(old)s</b>.

en: If you continue, the combination will be reassigned to <b>%(new)s</b>.
lt: Jeigu tęsite, kombinacija bus iš naujo priskirta veiksmui <b>%(new)s</b>.

en: Do you want to continue with this operation?
lt: Ar tikrai norite tęsti šį veiksmą?

en: Reset to default
lt: Atkurti numatytuosius

en: Select a file
lt: Pasirinkti failą

en: Control mouse and touchpad settings
lt: Valdyti pelės ir jutiklinio kilimėlio nustatymus

en: mouse, touchpad, synaptic, double-click
lt: pelė, synaptic, dvigubas paspaudimas

en: Mouse and Touchpad
lt: Pelė ir jutiklinis kilimėlis

en: Left handed (mouse buttons inverted)
lt: Kairiarankiams (sukeisti pelės mygtukai)

en: Reverse scrolling direction
lt: Pakeisti slinkimo kryptį

en: Show position of pointer when the Control key is pressed
lt: Rodyti rodyklės buvimo vietą, kai paspaudžiamas Control klavišas

en: Emulate middle click by clicking both left and right buttons
lt: Imituoti vidurinįjį pelės mygtuką kartu paspaudžiant kairįjį ir dešinįjį mygtukus

en: Drag-and-drop threshold
lt: Vilkimo slenkstis

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->button-width->units settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->spinner-number->units photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->height->units photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->width->units
en: pixels
lt: pikseliai

en: Pointer size and speed
lt: Rodyklės dydis ir greitis

en: Size
lt: Dydis

en: Smaller
lt: Mažesnis

en: Larger
lt: Didesnis

en: Speed
lt: Greitis

en: Acceleration
lt: Spartinimas

en: Double-Click timeout
lt: Dvikarčio spustelėjimo laiko limitas

en: Timeout
lt: Laiko limitas

en: Double-click test
lt: Dvikarčio spustelėjimo testas

en: Touchpad is
lt: Jutiklinis kilimėlis yra

en: Tap to click
lt: Bakstelėti, siekiant paspausti

en: Disable touchpad while typing
lt: Išjungti jutiklinį kilimėlį teksto rinkimo metu

en: Default device behavior
lt: Numatytoji įrenginio elgsena

en: Use multiple fingers for right and middle click
lt: Dešiniojo ir viduriniojo mygtuko spustelėjimui naudoti kelis pirštus

en: Click actions
lt: Spustelėjimo veiksmai

en: Scrolling
lt: Slinktis

en: Touchpad
lt: Jutiklinis kilimėlis

en: Success!
lt: Pavyko!

en: Two-finger scrolling
lt: Slinkimas dviem pirštais

en: Edge scrolling
lt: Slinkimas krašte

en: Scrolling method
lt: Slinkimo būdas

en: Notification preferences
lt: Pranešimų nuostatos

en: notifications
lt: pranešimai

en: Notification settings
lt: Pranešimų nustatymai

en: Enable notifications
lt: Įjungti pranešimus

en: Remove notifications after their timeout is reached
lt: Šalinti pranešimus, kai yra pasiektas jų laiko limitas

en: Show notifications on the bottom side of the screen
lt: Rodyti pranešimus apatinėje ekrano pusėje

en: Notification duration
lt: Pranešimo trukmė

en: Display a test notification
lt: Rodyti bandomąjį pranešimą

en: Media keys OSD
lt: Medijos klavišų OSD pranešimai

en: Media keys OSD size
lt: Medijos klavišų OSD pranešimų dydis

en: Center Zone
lt: Centrinė zona

en: Panel height:
lt: Skydelio aukštis:

en: Left Zone
lt: Kairioji zona

en: Right Zone
lt: Dešinioji zona

en: Panel width:
lt: Skydelio plotis:

en: Top Zone
lt: Viršutinė zona

en: Bottom Zone
lt: Apatinė zona

en: Panel Visibility
lt: Skydelio matomumas

en: Auto hide panel
lt: Automatiškai slėpti skydelį

en: Always show panel
lt: Visada rodyti skydelį

en: Intelligently hide panel
lt: Išmaniai slėpti skydelį

en: Auto-hide panel
lt: Automatiškai slėpti skydelį

en: Show delay
lt: Rodyti delsą

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-delay->units grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show-apps-order- timeout->units show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->units cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->units
en: milliseconds
lt: milisek.

en: Hide delay
lt: Slėpti delsą

en: Customize
lt: Tinkinti

en: Panel appearance
lt: Skydelio išvaizda

en: Allow theme to determine font size
lt: Leisti apipavidalinimui nustatyti šrifto dydį

note: clock@cinnamon.org->settings-schema.json->font-size->description
en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Scale to panel size exactly
lt: Keisti mastelį tiksliai į skydelio dydį

en: Scale to panel size optimally
lt: Keisti mastelį optimaliai į skydelio dydį

en: Colored icon size
lt: Spalvotų piktogramų dydis

en: Symbolic icon size
lt: Simbolinių piktogramų dydis

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-icon-size->units menu@cinnamon.org->settings-schema.json->category-icon-size->units menu@cinnamon.org->settings-schema.json->application-icon-size->units menu@cinnamon.org->settings-schema.json->fav-icon-size->units clock@cinnamon.org->settings-schema.js
en: px
lt: piks

en: Manage Cinnamon panel settings
lt: Tvarkyti Cinnamon skydelio nustatymus

en: panel, height, bottom, top, autohide, size, layout
lt: skydelis, aukštis, apačia, viršus, automatiškai slėpti, dydis, išdėstymas

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->panel->title sound@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->panelPage->title
en: Panel
lt: Skydelis

en: Previous panel
lt: Ankstesnis skydelis

en: Next panel
lt: Kitas skydelis

en: General Panel Options
lt: Bendri skydelio parametrai

en: Add new panel
lt: Pridėti naują skydelį

en: Allow the pointer to pass through the edges of panels
lt: Leisti rodyklei praeiti už skydelio kraštų

en: Shut down immediately
lt: Nedelsiant išjungti

en: 30 seconds
lt: 30 sekundžių

en: 60 seconds
lt: 60 sekundžių

en: 90 seconds
lt: 90 sekundžių

en: 2 minutes
lt: 2 minutės

en: 5 minutes
lt: 5 minutės

en: 10 minutes
lt: 10 minučių

en: 15 minutes
lt: 15 minučių

en: 30 minutes
lt: 30 minučių

en: 45 minutes
lt: 45 minutės

en: 1 hour
lt: 1 valanda

en: 2 hours
lt: 2 valandos

en: 3 hours
lt: 3 valandos

en: Never
lt: Niekada

en: Unknown time
lt: Nežinomas laikas

en: hours
lt: val.

en: Manage power settings
lt: Tvarkyti energijos nustatymus

en: power, suspend, hibernate, laptop, desktop, brightness, screensaver
lt: maitinimas, energija, pristabdyti, užmigdyti, darbalaukis, ryškumas, ekrano užsklanda, nešiojamasis kompiuteris

en: Power Management
lt: Energijos valdymas

en: Power Options
lt: Energijos parametrai

en: On A/C power
lt: Prijungus prie elektros maitinimo šaltinio

en: On battery power
lt: Naudojant baterijos energiją

en: Turn off the screen when inactive for
lt: Išjungti ekraną, kai kompiuteris nenaudojamas

en: Suspend when inactive for
lt: Pristabdyti, kai kompiuteris nenaudojamas

en: When the lid is closed
lt: Uždarius nešiojamojo kompiuterio dangtį

en: Extra options
lt: Papildomi parametrai

en: When the power button is pressed
lt: Kai paspaudžiamas maitinimo mygtukas

en: Perform lid-closed action even with external monitors attached
lt: Atlikti uždaryto dangčio veiksmą netgi su prijungtais išoriniais monitoriais

en: When the battery is critically low
lt: Kai baterijos lygis yra kritiškai žemas

en: Enable Hybrid Sleep
lt: Įjungti mišrų miegą

en: Replaces Suspend with Hybrid Sleep
lt: Pakeičia pristabdymą mišriu miegu

en: Power
lt: Energija

en: Batteries
lt: Baterijos

en: Screen brightness
lt: Ekrano ryškumas

en: On battery, dim screen when inactive
lt: Naudojant bateriją, pritemdyti ekraną, kai kompiuteris nenaudojamas

en: Brightness level when inactive
lt: Ryškumo lygis, kai kompiuteris nenaudojamas

en: Dim screen after inactive for
lt: Pritemdyti ekraną, kai kompiuteris nenaudojamas

en: Backlight brightness
lt: Foninio apšvietimo ryškumas

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Caution low UPS, %s remaining
lt: Dėmėsio, žemas NMŠ lygis, liko %s

en: Using UPS power - %s remaining
lt: Naudojama NMŠ energija – liko %s

en: Caution low UPS
lt: Dėmėsio, žemas NMŠ lygis

en: Using UPS power
lt: Naudojama NMŠ energija

en: Charging - %s until fully charged
lt: Įkraunama - %s iki pilno įkrovimo

en: Caution low battery, %s remaining
lt: Dėmėsio, žemas baterijos lygis, liko %s

en: Using battery power - %s remaining
lt: Naudojama baterijos energija – liko %s

en: Charging - fully charged
lt: Įkraunama – pilnai įkrauta

en: Empty
lt: Tuščia

en: Battery
lt: Baterija

en: Uninterruptible power supply
lt: Nenutraukiamas elektros tiekimas

en: Wireless mouse
lt: Belaidė pelė

en: Wireless Keyboard
lt: Belaidė klaviatūra

en: Personal digital assistant
lt: Asmeninis skaitmeninis pagalbininkas

en: Cellphone
lt: Mobilusis telefonas

en: Ask
lt: Klausti

en: Cinnamon privacy settings
lt: Cinnamon privatumo nustatymai

en: privacy, recent, gtk, private
lt: privatumas, paskiausi, gtk, privatu

en: Privacy
lt: Privatumas

en: Remember recently accessed files
lt: Prisiminti paskiausius failus

en: Recent files
lt: Paskiausiai naudoti failai

en: Never forget old files
lt: Niekada nepamiršti senų failų

en: Number of days to remember old files
lt: Kiek dienų prisiminti senus failus

en: Internet connectivity
lt: Interneto jungiamumas

en: Check connectivity
lt: Tikrinti jungiamumą

en: Check that network connections can reach the Internet. This makes it possible to detect captive portals, but also generates periodic network traffic.
lt: Tikrinti ar tinklo ryšiai gali pasiekti internetą. Tai leidžia aptikti belaisvius portalus, tačiau tuo pačiu generuoja periodinį tinklo srautą.

en: Lock immediately
lt: Nedelsiant užrakinti

en: 2 seconds
lt: 2 sekundės

en: 15 seconds
lt: 15 sekundžių

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: 3 minutes
lt: 3 minutės

en: Manage screen lock settings
lt: Tvarkyti ekrano užrakto nustatymus

en: screensaver, lock, away, message
lt: ekrano užsklanda, užraktas, žinutė, pranešimas, pasišalinimo, pasišalinęs

en: Screensaver
lt: Ekrano užsklanda

en: Screensaver settings
lt: Ekrano užsklandos nustatymai

en: Delay before starting the screensaver
lt: Delsa prieš paleidžiant ekrano užsklandą

en: This option defines the amount of time to wait before starting the screensaver, when the computer is not being used
lt: Šis parametras apibrėžia kiek laiko, kompiuteriui esant neaktyviam, laukti prieš paleidžiant ekrano užsklandą

en: Lock settings
lt: Užrakinimo nustatymai

en: Lock the computer when put to sleep
lt: Užrakinti kompiuterį, kai jis užmigdomas

en: Enable this option to require a password when the computer wakes up from suspend
lt: Pasirinkus šį parametrą, kas kart kompiuteriui pratęsus po pristabdymo, bus prašoma slaptažodžio

en: Lock the computer after the screensaver starts
lt: Užrakinti kompiuterį po to, kai buvo paleista ekrano užsklanda

en: Enable this option to require a password when the screen turns itself off, or when the screensaver activates after a period of inactivity
lt: Pasirinkus šį parametrą, kas kartą išsijungus ekranui ar įsijungus ekrano užsklandai bus prašoma slaptažodžio

en: Delay before locking
lt: Delsa prieš užrakinant

en: This option defines the amount of time to wait before locking the screen, after showing the screensaver or after turning off the screen
lt: Šis parametras nurodo laiką iki ekrano užrakinimo įjungus ekrano užsklandą arba išjungus ekraną

en: Always show the clock
lt: Visada rodyti laikrodį

en: Show the clock on the wallpaper instead of just on the unlock screen
lt: Rodyti laikrodį darbalaukio fone, o ne, tiesiog, užrakinimo ekrane

en: Use a custom date and time format
lt: Naudoti tinkintą datos ir laiko formatą

en: Time Format
lt: Laiko formatas

en: Date Format:
lt: Datos formatas:

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->format-button->description
en: Show information on date format syntax
lt: Rodyti informaciją apie datos formato sintaksę

en: Time Font
lt: Laiko šriftas

en: Date Font
lt: Datos šriftas

en: Away message
lt: Pranešimas, pasitraukus

en: Show this message when the screen is locked
lt: Rodyti šį pranešimą, kai ekranas yra užrakintas

en: This is the default message displayed on your lock screen
lt: Tai yra numatytoji žinutė, rodoma užrakintame ekrane

en: Font
lt: Šriftas

en: Ask for a custom message when locking the screen from the menu
lt: Užrakinant ekraną iš meniu prašyti tinkinto pranešimo

en: This option allows you to type a message each time you lock the screen from the menu
lt: Šis parametras leidžia palikti žinutę kas kart užrakinus ekraną iš meniu

en: Allow keyboard shortcuts
lt: Leisti sparčiuosius klaviatūros klavišus

en: Allow shortcuts like volume-control and media keys to be used on the lock screen
lt: Leisti tokiems spartiesiems klavišams kaip garsio reguliavimas bei medijos klavišai būti naudojamiems užrakinimo ekrane

en: Show media player controls
lt: Rodyti medijos grotuvo valdiklius

en: For compatible players, show playback controls while media is playing
lt: Kai grojama medija, rodyti suderinamų grotuvų atkūrimo valdiklius

en: Show album art
lt: Rodyti albumų iliustracijas

en: If available, show album art while media is playing
lt: Kai grojama medija, jei prieinama, rodyti albumų iliustracijas

en: Show info panel
lt: Rodyti informacinį skydelį

en: Show the number of missed notifications and the battery status
lt: Rodyti praleistų pranešimų skaičių ir baterijos būseną

en: Allow floating clock and album art widgets
lt: Leisti plūduriuojančius laikrodžio ir albumo iliustracijos valdiklius

en: When the default screensaver is active, allow the clock and album art widgets to float around randomly
lt: Kai numatytoji ekrano užsklanda yra aktyvi, leisti laikrodžio ir albumo iliustracijos valdikliams plūduriuoti atsitiktine tvarka

en: Starting Cinnamon
lt: Paleidžiant Cinnamon

en: Leaving Cinnamon
lt: Išeinant iš Cinnamon

en: Switching workspace
lt: Perjungiant darbo sritį

en: Opening new windows
lt: Atveriant naujus langus

en: Maximizing windows
lt: Išskleidžiant langus

en: Unmaximizing windows
lt: Atšaukiant išskleidimą

en: Tiling and snapping windows
lt: Išdėliojant ir priglaudžiant langus

en: Inserting a device
lt: Įdedant įrenginį

en: Removing a device
lt: Šalinant įrenginį

en: Showing notifications
lt: Rodant pranešimus

en: Changing the sound volume
lt: Keičiant garso garsį

note: name,             position,        icon name,                  row,  col, pa id
en: Front Left
lt: Priekinis kairysis

en: Front Right
lt: Priekinis dešinysis

en: Front Center
lt: Priekinis centrinis

en: Rear Left
lt: Galinis kairysis

en: Rear Right
lt: Galinis dešinysis

en: Rear Center
lt: Galinis centrinis

en: Subwoofer
lt: Žemų garsų stiprintuvas

en: Side Left
lt: Šoninis kairysis

en: Side Right
lt: Šoninis dešinysis

en: Volume:
lt: Garsis:

en: Softer
lt: Tyliau

en: Louder
lt: Garsiau

en: Muted
lt: Nutildyta

en: Click to unmute
lt: Spustelėkite, kad įjungtumėte garsį

en: Click to mute
lt: Spustelėkite, kad nutildytumėte

en: Balance
lt: Balansas

en: Rear
lt: Galinis

en: Front
lt: Priekinis

en: Soft
lt: Tyliai

en: Loud
lt: Garsiai

en: Input level
lt: Įvesties lygis

en: Output profile
lt: Išvesties profilis

en: Test sound
lt: Išbandyti garsą

en: Test Sound
lt: Garso tikrinimas

en: Manage sound settings
lt: Tvarkyti garso nustatymus

en: sound, media, music, speakers, audio, microphone, headphone
lt: garsas, medija, įvairalypė terpė, ivairialype terpe, muzika, garsiakalbiai, kolonėlės, koloneles, mikrofonas, audio, ausinės, ausines

note: sound@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Sound
lt: Garsas

en: Output
lt: Išvestis

en: Device
lt: Įrenginys

en: Device settings
lt: Įrenginio nustatymai

en: Input
lt: Įvestis

en: No inputs sources are currently available.
lt: Šiuo metu nėra prieinamų įvesties šaltinių.

en: Sounds
lt: Garsai

en: Sounds Volume
lt: Garsų garsis

en: No application is currently playing or recording audio.
lt: Šiuo metu jokia programa neatkuria ir neįrašinėja garso.

en: Amplification
lt: Stiprinimas

en: Maximum volume: %d
lt: Didžiausias garsis: %d

en: Reduced
lt: Sumažintas

en: Amplified
lt: Sustiprintas

en: Manage your startup applications
lt: Valdykite savo paleidžiamas programas

en: startup, programs, boot, init, session, autostart, apps
lt: paleidimas, paleistis, programos, init, inicijavimas, seansas, automatinis paleidimas

en: Startup Applications
lt: Paleisties programos

en: Unavailable
lt: Neprieinama

en: No description
lt: Nėra aprašo

en: No name
lt: Nėra pavadinimo

en: Run now
lt: Paleisti dabar

en: Could not execute '%s'
    %s
lt: Nepavyko įvykdyti "%s"
    %s

en: Custom command
lt: Tinkinta komanda

en: Choose application
lt: Pasirinkti programą

en: Add Startup Program
lt: Pridėti paleidžiamą programą

en: Edit Startup Program
lt: Taisyti paleidžiamą programą

en: Save
lt: Įrašyti

en: Command
lt: Komanda

en: Browse...
lt: Naršyti...

en: Comment
lt: Komentaras

en: Startup delay
lt: Paleidimo delsa

en: The startup command cannot be empty
lt: Paleidimo komanda negali būti tuščia

en: The startup command is not valid
lt: Paleidimo komanda netinkama

en: Select Command
lt: Pasirinkite komandą

en: Search Applications...
lt: Ieškoti programų...

en: Add Application
lt: Pridėti programą

en: Manage themes to change how your desktop looks
lt: Tvarkykite apipavidalinimus darbalaukio vaizdui pakeisti

en: themes, style
lt: apipavidalinimai, stilius

en: Themes
lt: Apipavidalinimai

en: Mouse Pointer
lt: Pelės rodyklė

en: Icons
lt: Piktogramos

en: Simplified settings...
lt: Supaprastinti nustatymai...

en: Add/Remove
lt: Pridėti/Šalinti

en: Miscellaneous options
lt: Įvairūs parametrai

en: Let applications decide
lt: Leisti programoms spręsti

en: Show icons in menus
lt: Meniu punktuose rodyti piktogramas

en: Show icons on buttons
lt: Rodyti piktogramas ant mygtukų

en: Scrollbar behavior
lt: Slankjuostės elgsena

note: Translators: The 'trough' is the part of the scrollbar that the 'handle' rides in.  This setting determines whether clicking in that trough somewhere jumps directly to the new position, or if it only scrolls towards it.
en: Jump to position when clicking in a trough
lt: Spustelėjus ant įdubos, peršokti į tą poziciją

en: Use overlay scroll bars
lt: Naudoti perdangos slankjuostes

en: Override the current theme's scrollbar width
lt: Nustelbti esamo apipavidalinimo slankjuosčių plotį

en: Scrollbar width
lt: Slankjuostės plotis

en: Manage window tiling preferences
lt: Tvarkyti langų išdėliojimo nuostatas

en: window, tile, flip, tiling, snap, snapping
lt: langas, iškloti, išklojimas, priglausti, priglaudimas

en: Window Tiling
lt: Langų išdėliojimas

en: Enable Window Tiling and Snapping
lt: Įjungti langų išklojimą ir priglaudimą

en: Maximize, instead of tile, when dragging a window to the top edge
lt: Velkant langą į viršutinį kampą, jį išskleisti, o ne iškloti

en: Change your user preferences and password
lt: Keisti naudotojo nuostatas ir slaptažodį

en: user, account, information, details, password
lt: naudotojas, paskyra, abonementas, informacija, išsamiau, slaptažodis

en: Account details
lt: Paskyros informacija

en: Click to change your picture
lt: Paspauskite, norėdami keisti paveikslą

en: Take a photo...
lt: Nufotografuoti...

en: Click to change your name
lt: Paspauskite, norėdami keisti savo vardą

en: Click to change your password
lt: Paspauskite, norėdami keisti savo slaptažodį

en: Current password
lt: Dabartinis slaptažodis

en: Wrong password
lt: Neteisingas slaptažodis

en: Internal Error
lt: Vidinė klaida

en: Manage window preferences
lt: Tvarkyti lango nuostatas

en: Titlebar
lt: Antraštės juosta

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Classic Mac
lt: Klasikinis Mac

en: Buttons layout
lt: Mygtukų išdėstymas

en: Toggle Shade
lt: Perjungti šešėlį

en: Toggle Maximize
lt: Perjungti išskleidimą

en: Toggle Maximize Horizontally
lt: Perjungti horizontalųjį išskleidimą

en: Toggle Maximize Vertically
lt: Perjungti vertikalųjį išskleidimą

en: Toggle on all workspaces
lt: Perjungti visose darbo srityse

en: Lower
lt: Žemesnis

en: Action on title bar double-click
lt: Veiksmas dukart spustelėjus lango antraštę

en: Action on title bar middle-click
lt: Veiksmas spustelėjus antraštės juostą viduriniuoju pelės mygtuku

en: Action on title bar right-click
lt: Veiksmas spustelėjus antraštės juostą dešiniuoju pelės mygtuku

note: cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll-behavior->options window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-hover->options
en: Nothing
lt: Nieko

en: Shade and unshade
lt: Šešėlis ir be šešėlio

en: Adjust opacity
lt: Keisti nepermatomumą

en: Action on title bar with mouse scroll
lt: Veiksmas atliekamas pelės ratuku ant pavadinimo juostos

en: Minimum opacity
lt: Mažiausias nepermatomumas

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->panel-behave->title menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-behave->title grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->generalSection->title window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description expo@cinnamon.org->settings-sc
en: Behavior
lt: Elgsena

en: Window Focus
lt: Lango aktyvinimas

en: Click
lt: Spustelėti

en: Sloppy
lt: Jautrus

en: Window focus mode
lt: Lango suaktyvinimo veiksena

en: The window focus mode indicates how windows are activated. It has three possible values; "click" means windows must be clicked in order to focus them, "sloppy" means windows are focused when the mouse enters the window, and "mouse" means windows are focused when the mouse enters the window and unfocused when the mouse leaves the window.
lt: Langų fokusavimo veiksena nurodo kaip langai yra aktyvuojami. Veiksena turi tris galimas reikšmes: "click" reiškia, kad norint aktyvuoti langą, ant jo turi būti spustelėta, "sloppy" reiškia, kad langai yra fokusuojami, kai ant jų yra užvedama pelė, o "mouse" reiškia, kad langai įgauna fokusavimą, kai ant jų yra užvedama pelė ir praranda fokusavimą, kai pelė patraukiama nuo langų.

en: Automatically raise focused windows
lt: Automatiškai iškelti sufokusuotą langą

en: Bring windows which require attention to the current workspace
lt: Langus kuriems reikia dėmesio perkelti į dabartinę darbo sritį

note: ######
en: Attach dialog windows to the parent window
lt: Pritvirtinti dialogo langus prie pirminių langų

en: Moving and Resizing Windows
lt: Langų perkėlimas ir dydžio keitimas

en: Cursor
lt: Žymeklis

en: Location of newly opened windows
lt: Naujai atveriamų langų vieta

en: Special key to move and resize windows
lt: Specialus klavišas, skirtas langų perkėlimui ir dydžio keitimui

en: While the special key is pressed, windows can be dragged with the left mouse button and resized with the right mouse button.
lt: Kol yra nuspaustas specialus klavišas, langai, kairiojo pelės mygtuko pagalba gali būti velkami arba, dešiniojo pelės mygtuko pagalba, gali būti keičiamas jų dydis.

en: Icons only
lt: Tik piktogramos

en: Thumbnails only
lt: Tik miniatūros

en: Icons and thumbnails
lt: Piktogramos ir miniatiūros

en: Icons and window preview
lt: Piktogramos ir lango peržiūra

en: Window preview (no icons)
lt: Lango peržiūra (be piktogramų)

en: Timeline (3D)
lt: Laiko juosta (3D)

en: Alt-Tab switcher style
lt: Alt-Tab perjungėjo stilius

en: Display the alt-tab switcher on the primary monitor instead of the active one
lt: Alt-tab perjungėją rodyti pagrindiniame monitoriuje, ne aktyviame

en: Move minimized windows to the end of the alt-tab switcher
lt: Perkelti suskleistus langus į alt-tab perjungiklio galą

en: Delay before displaying the alt-tab switcher
lt: Delsa, prieš rodant alt-tab perjungėją

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show-all- workspaces->description
en: Show windows from all workspaces
lt: Rodyti langus iš visų darbo sričių

en: Manage workspace preferences
lt: Tvarkyti darbo srities nuostatas

en: Workspace Options
lt: Darbo sričių parinktys

en: Enable workspace OSD
lt: Įjungti darbo srities OSD

en: Allow cycling through workspaces
lt: Leisti pereiti tarp darbo sričių

en: Only use workspaces on primary monitor (requires Cinnamon restart)
lt: Naudoti darbo sritis tik pagrindiniame monitoriuje (reikės iš naujo paleisti Cinnamon)

en: Display Expo view as a grid
lt: Rodyti „Expo“ rodinį kaip tinklelį

en: %s is not responding.
lt: %s neatsako.

en: Wait
lt: Laukti

en: Does the display look ok?
lt: Ar ekranas atrodo tinkamai?

en: Cancel changes
lt: Atsisakyti pakeitimų

en: Keep new configuration
lt: Palikti naują konfigūraciją

en: Cancel changes... %ds
lt: Atsisakyti pakeitimų... %ds

en: Cinnamon just crashed
lt: Cinnamon ką tik užstrigo

en: Disable downloaded applets, desklets and extensions
lt: Išjungti atsisiųstus įskiepius, ekrano programėles ir plėtinius

en: You are currently running in fallback mode.
lt: Šiuo metu dirbate gedimų neutralizavimo veiksenoje.

en: If you suspect the source of the crash is a local extension, applet or desklet, you can disable downloaded add-ons using the checkbox below.
lt: Jei įtariate, kad strigties priežastis yra vietinis plėtinys, įskiepis ar ekrano programėlė, tuomet, pažymėję žemiau esantį langelį, galite išjungti atsisiųstus papildinius.

en: Do you want to restart Cinnamon?
lt: Ar norite iš naujo paleisti Cinnamon?

en: Version %s (%s)
lt: Versija %s (%s)

en: Version %s
lt: Versija %s

en: Updated on %s
lt: Atnaujinta %s

note: menu@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Main Cinnamon menu
lt: Pagrindinis Cinnamon meniu

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-layout->title
en: Layout and content
lt: Išdėstymas ir turinys

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->overlay-key->description
en: Keyboard shortcut to open and close the menu
lt: Spartusis klaviatūros klavišas, skirtas atverti ir užverti meniu

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-custom->description
en: Use a custom icon and label
lt: Naudoti tinkintą piktogramą ir etiketę

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-custom->tooltip
en: Check this to specify a custom icon and label
lt: Pažymėkite, jei norite nurodyti tinkintą piktogramą ir etiketę

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-icon->description settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Icon
lt: Piktograma

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-icon->tooltip
en: Select an icon to show in the panel.
lt: Pasirinkite piktogramą kuri bus rodoma skydelyje.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-icon-size->description
en: Icon size
lt: Piktogramų dydis

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-label->description
en: Text
lt: Tekstas

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-label->tooltip
en: Enter custom text to show in the panel.
lt: Pasirinkite tinkintą tekstą, kuris bus rodomas skydelyje.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-category-icons->description
en: Show category icons
lt: Rodyti kategorijų piktogramas

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-category-icons->tooltip
en: Choose whether or not to show icons on categories.
lt: Pasirinkite ar rodyti kategorijų piktogramas ar ne.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->category-icon-size->description
en: Categories icon size
lt: Kategorijų piktogramų dydis

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-application- icons->description
en: Show application icons
lt: Rodyti programų piktogramas

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-application-icons->tooltip
en: Choose whether or not to show icons on applications.
lt: Pasirinkite ar rodyti programų piktogramas ar ne.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->application-icon-size->description
en: Applications icon size
lt: Programų piktogramų dydis

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->favbox-show->description
en: Show favorites and session buttons
lt: Rodyti mėgstamas ir seanso mygtukus

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->favbox-show->tooltip
en: Choose whether or not to show the left pane of the menu.
lt: Pasirinkite ar rodyti kairįjį meniu polangį ar ne.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->fav-icon-size->description
en: Favorites icon size
lt: Mėgstamų programų piktogramų dydis

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-places->description
en: Show bookmarks and places
lt: Rodyti žymeles ir vietas

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-places->tooltip
en: Choose whether or not to show bookmarks and places in the menu.
lt: Pasirinkite ar meniu rodyti žymeles ir vietas.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-recents->description
en: Show recents
lt: Rodyti paskiausiai naudotus

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-recents->tooltip
en: Choose whether or not to show recents in the menu.
lt: Pasirinkite ar meniu rodyti paskiausiai naudotus elementus, ar ne.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-autoscroll->description
en: Enable autoscrolling in application list
lt: Programų sąraše įjungti automatinį slinkimą

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-autoscroll->tooltip
en: Choose whether or not to enable smooth autoscrolling in the application list.
lt: Pasirinkite ar įjungti tolygų slinkimą programų sąraše.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->search-filesystem->description
en: Enable filesystem path entry in search box
lt: Paieškos langelyje įjungti failų sistemos kelio įrašą

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->search-filesystem->tooltip
en: Allows path entry in the menu search box.
lt: Paieškos langelio meniu leidžia kelio įrašą.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->activate-on-hover->description
en: Open the menu when I move my mouse over it
lt: Užvedus pelę atverti meniu

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->activate-on-hover->tooltip
en: Enable opening the menu when the mouse enters the applet
lt: Įjungti meniu atvėrimą užvedus pelę virš įskiepio

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-delay->description
en: Menu hover delay
lt: Meniu užvedimo delsa

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-delay->tooltip
en: Delay before the menu opens when hovered
lt: Delsa prieš tai, kai užvedus pelę meniu atsivers

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-animation->description
en: Use menu animations
lt: Naudoti meniu animacijas

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-animation->tooltip
en: Allow the menu to animate on open and close
lt: Leisti, kad užveriant ir atveriant, meniu būtų animuojamas

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-editor-button->description
en: Open the menu editor
lt: Atverti meniu redaktorių

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu-editor-button->tooltip
en: Press this button to customize your menu entries.
lt: Spustelėkite šį mygtuką, norėdami tinkinti meniu įrašus.

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->reset-menu-size- button->description
en: Restore the menu to its original size
lt: Atkurti meniu į pradinį dydį

note: xapp-status@cinnamon.org->metadata.json->name
en: XApp Status Applet
lt: XApp būsenos įskiepis

note: xapp-status@cinnamon.org->metadata.json->description
en: An applet which hosts all the system tray icons for applications which use XAppStatusIcons
lt: Įskiepis, kuris saugo visas, XAppStatusIcons naudojančių programų, sistemos dėklo piktogramas

note: sound@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A Cinnamon applet to control sound and music
lt: Cinnamon įskiepis, skirtas garso ir muzikos valdymui

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->playerControl->description
en: Control Players
lt: Valdyti grotuvus

note: sound@cinnamon.org->settings- schema.json->extendedPlayerControl->description
en: Show Loop and Shuffle controls
lt: Rodyti kartojimo ir maišymo valdiklius

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->description network@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->description
en: Show menu
lt: Rodyti meniu

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->tooltip
en: Set keybinding(s) to show the sound applet menu.
lt: Nustatyti klavišų susiejimą(-us), skirtą rodyti garso įskiepio meniu.

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->showtrack->description
en: Show song information on the panel
lt: Skydelyje rodyti dainos informaciją

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->truncatetext->units
en: characters
lt: simboliai

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->truncatetext->description
en: Limit song information to
lt: Riboti dainos informaciją iki

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleClickAction->options sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleShiftClickAction->options
en: Toggle Mute
lt: Perjungti nutildymą

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleClickAction->options sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleShiftClickAction->options
en: Toggle Mute output
lt: Perjungti išvesties nutildymą

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleClickAction->options sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleShiftClickAction->options
en: Toggle Mute input
lt: Perjungti įvesties nutildymą

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->middleClickAction->description
en: Action on middle click
lt: Veiksmas, paspaudus vidurinį pelės mygtuką

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->horizontalScroll->description
en: Use horizontal scrolling to move between tracks
lt: Naudoti horizontalųjį slinkimą judėjimui tarp takelių

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->showalbum->description
en: Show album art as icon
lt: Albumo dekoraciją rodyti kaip piktogramą

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->hideSystray->description
en: Hide system tray icons for compatible players
lt: Suderinamiems grotuvams slėpti sistemos dėklo piktogramą

note: sound@cinnamon.org->settings-schema.json->section3->description
en: Tooltip
lt: Paaiškinimas

note: systray@cinnamon.org->metadata.json->name
en: System Tray
lt: Sistemos dėklas

note: systray@cinnamon.org->metadata.json->description
en: An applet which hosts all the system tray icons
lt: Įskiepis, kuriame yra talpinamos visos dėklo piktogramos

note: grouped-window-list@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Main Cinnamon window list with app grouping
lt: Pagrindinis Cinnamon langų sąrašas su sugrupuotomis programomis

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->thumbnailsPage->title schema.json->thumbnailsSection->title
en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->contextMenuPage->title
en: Context Menu
lt: Kontekstinis meniu

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->appButtonsSection->title
en: Application Buttons
lt: Programų mygtukai

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->hotKeysSection->title
en: Hot Keys
lt: Spartieji klavišai

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->hoverPeekSection->title
en: Hover Peek
lt: Žvilgtelėti, užvedus pelę

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->number- display->description
en: Show window count numbers
lt: Rodyti langų skaičių

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->title- display->description
en: Button label
lt: Mygtuko etiketė

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->title- display->options
en: Application name
lt: Programos pavadinimas

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->title- display->options
en: Window title
lt: Lango antraštė

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->title- display->options
en: Window title (only for the focused window)
lt: Lango antraštė (tik fokusuotam langui)

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->description
en: Mouse wheel scroll action
lt: Pelės ratuko sukimo veiksmas

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Cycle apps
lt: Perjunginėti programas

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->left-click- action->options
en: Cycle windows
lt: Perjunginėti langus

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->left-click- action->description
en: Left click action
lt: Kairiojo mygtuko spustelėjimo veiksmas

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->left-click- action->options
en: Toggle activation of last focused window
lt: Perjungti paskiausiai fokusuoto lango aktyvavimą

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click- action->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click-
en: Middle click action
lt: Viduriniojo mygtuko spustelėjimo veiksmas

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click- action->options
en: Launch new app instance
lt: Paleisti naują programos egzempliorių

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click- action->options
en: Close last focused window in group
lt: Užverti paskiausiai fokusuotą langą grupėje

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->group- apps->description
en: Group windows by application
lt: Grupuoti langus pagal programą

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-app-button- dragging->description
en: Enable app button dragging
lt: Įjungti programos mygtuko vilkimą

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->launcher-animation- effect->description
en: Launcher animation
lt: Leistuko animacija

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings- schema.json->cycleMenusHotkey->description
en: Global hotkey for cycling through thumbnail menus
lt: Visuotinis spartusis klavišas skirtas perjungimui per miniatiūrų meniu

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show-apps-order- hotkey->description
en: Global hotkey to show the order of apps
lt: Visuotinis spartusis klavišas skirtas rodyti programų tvarką

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show-apps-order- timeout->description
en: Duration of the apps order display on hotkey press
lt: Programų tvarkos rodymo trukmė paspaudus spartųjį klavišą

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->super-num- hotkeys->description
en: Enable Super+<number> shortcut to switch/open apps
lt: Įjungti Super+<skaičius> spartųjį klavišą, skirtą perjungti/atverti programas

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- timeout->description
en: Delay before showing thumbnails
lt: Delsa prieš rodant miniatiūras

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- size->description window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview- scale->description
en: Thumbnail size
lt: Miniatiūros dydis

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail- size->options window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview- scale->options
en: Largest
lt: Didžiausia

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->thumbnail-scroll- behavior->description
en: Cycle windows on mouse wheel scroll
lt: Perjunginėti langus, sukant pelės ratuką

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show- thumbnails->description
en: Show thumbnails
lt: Rodyti miniatiūras

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->animate- thumbnails->description
en: Animate thumbnails
lt: Animuoti miniatiūras

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->vertical- thumbnails->description
en: Enable vertical thumbnails
lt: Įjungti vertikalias miniatiūras

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->sort- thumbnails->description
en: Sort thumbnails according to the last focused windows
lt: Rikiuoti miniatiūras pagal paskutinį fokusuotą langą

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->highlight-last- focused-thumbnail->description
en: Highlight the thumbnail of the last focused window
lt: Paryškinti paskutinio fokusuoto lango miniatiūrą

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->onclick- thumbnails->description
en: Click to show thumbnails
lt: Spustelėti, norint rodyti miniatiūras

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->show- recent->description
en: Show recent items
lt: Rodyti paskiausiai naudotus elementus

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->autostart-menu- item->description
en: Show autostart option
lt: Rodyti automatinio paleidimo parametrą

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->monitor-move-all- windows->description
en: Apply the monitor move option to all windows
lt: Taikyti monitoriaus perkėlimo parametrą visiems langams

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->monitor-move-all- windows->tooltip
en: When clicking "Move to monitor" in the context menu, this option will move all of an app's windows instead of just the last focused window from the app.
lt: Spustelėjant kontekstiniame meniu "Perkelti į monitorių", šis parametras vietoj programos paskutinio fokusuoto lango, perkels visus programos langus.

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-hover- peek->description
en: Show the window when hovering its thumbnail
lt: Rodyti langą, užvedus pelę ant jo miniatiūros

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-peek-time- in->description
en: Window fade-in time
lt: Lango laipsniško atsiradimo laikas

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-peek-time- out->description
en: Window fade-out time
lt: Lango laipsniško išnykimo laikas

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-peek- opacity->units
en: percent
lt: procentų

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->hover-peek- opacity->description show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-opacity->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-opacity->description
en: Window opacity
lt: Langų nepermatomumas

note: network@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Network manager applet
lt: Tinklo tvarkytuvės įskiepis

note: workspace-switcher@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Workspace switcher
lt: Darbo sričių perjungiklis

note: workspace-switcher@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Select the workspace from the panel
lt: Pasirinkite darbo sritį iš skydelio

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->display- type->description
en: Type of display
lt: Rodymo tipas

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->display- type->tooltip
en: Note that the visual representation will only work if your panel is large enough to display it properly, otherwise the simple style will be used.
lt: Turėkite omenyje, kad vaizdinis atvaizdavimas veiks tik tuo atveju, jei jūsų skydelis yra pakankamai didelis, kad tinkamai jį atvaizduotų, priešingu atveju bus naudojamas paprastas stilius.

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->display- type->options
en: A visual representation of the workspaces
lt: Vaizdinis darbo sričių vaizdavimas

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->display- type->options
en: Simple buttons
lt: Paprasti mygtukai

note: show-desktop@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Minimize all windows
lt: Suskleisti visus langus

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-at- desktop->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-at-desktop->description
en: Peek at the desktop on hover
lt: Užvedant pelę, žvilgtelėti į darbalaukį

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-at-desktop->tooltip cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-at-desktop->tooltip
en: Peek at the desktop when hovering the applet
lt: Užvedant pelę ant įskiepio, žvilgtelėti į darbalaukį

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-blur->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-blur->description
en: Blur effect
lt: Suliejimo efektas

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-blur->tooltip cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-blur->tooltip
en: Blur windows when peeking at the desktop
lt: Žvilgtelėjant į darbalaukį, sulieti langus

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->description cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->description
en: Hover delay
lt: Užvedimo delsa

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->tooltip cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-delay->tooltip
en: Delay before Peek shows desktop
lt: Delsa prieš tai, kai žvilgtelėjimas rodys darbalaukį

note: show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-opacity->tooltip cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->peek-opacity->tooltip
en: Change the opacity of windows when peeking at the desktop
lt: Žvilgtelėjant į darbalaukį, pakeisti langų nepermatomumą

note: trash@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Control the trash from the panel
lt: Valdykite šiukšlinę iš skydelio

note: settings@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Settings Applet
lt: Nustatymų įskiepis

note: settings@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Cinnamon Settings
lt: Cinnamon nustatymai

note: removable-drives@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Access removable drives
lt: Pasiekite keičiamuosius diskus

note: recent@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Access the documents you recently opened
lt: Gaukite prieigą prie savo paskiausių dokumentų

note: window-list@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Window list
lt: Langų sąrašas

note: window-list@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Main Cinnamon window list
lt: Pagrindinis Cinnamon langų sąrašas

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->enable-alerts->description
en: Show an alert in the window list when a window from another workspace requires attention
lt: Kai langui iš kitos darbo srities reikia dėmesio, rodyti įspėjimą langų sąraše

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->enable- scrolling->description
en: Enable mouse-wheel scrolling in the window list
lt: Įjungti slinkimą pelės ratuku langų sąraše

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->reverse- scrolling->description
en: Reverse the direction of mouse-wheel scrolling in the window list
lt: Pakeisti pelės ratuko slinkimo kryptį langų sąraše

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->left-click- minimize->description
en: Left click to minimize window
lt: Spustelėti kairiuoju mygtuku, norint suskleisti langą

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->middle-click- close->description
en: Middle click to close window
lt: Viduriniojo pelės mygtuko paspaudimas užveria langus

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->buttons-use-entire- space->description
en: Window buttons can have different sizes and use the entire space available
lt: Langų mygtukai gali būti skirtingų dydžių ir naudoti visą prieinama vietą

note: window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->window-preview-show- label->description
en: Show title above thumbnail
lt: Rodyti pavadinimą virš miniatiūros

note: spacer@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Spacer
lt: Tarpas

note: spacer@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Add some space between your other applets
lt: Pridėkite tarpą tarp kitų savo įskiepių

note: spacer@cinnamon.org->settings-schema.json->width->description
en: Amount of space in pixels
lt: Vietos dydis pikseliais

note: spacer@cinnamon.org->settings-schema.json->width->tooltip
en: Adjust this to increase or decrease the width of this spacer
lt: Reguliuokite tai norėdami padidinti ar sumažinti tarpiklio plotį

note: scale@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Click or hover to activate Scale view
lt: Spustelėkite ar užveskite pelę, kad aktyvuotumėte Mastelio rodinį

note: scale@cinnamon.org->settings-schema.json->activate-on-hover->description
en: Activate scale on hover
lt: Aktyvuoti dydžio keitimą užvedus pelę

note: printers@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Manage print jobs
lt: Tvarkyti spausdinimo darbus

note: printers@cinnamon.org->settings-schema.json->show-icon->description
en: Show printer icon
lt: Rodyti spausdintuvo piktogramą

note: printers@cinnamon.org->settings-schema.json->show-icon->options
en: Always
lt: Visada

note: printers@cinnamon.org->settings-schema.json->show-icon->options
en: When printers exist
lt: Kai spausdintuvas yra

note: printers@cinnamon.org->settings-schema.json->show-icon->options
en: When printing
lt: Spausdinant

note: printers@cinnamon.org->settings-schema.json->show-icon->tooltip
en: Choose when to show the printer icon in the panel
lt: Pasirinkite kada skydelyje rodyti spausdintuvo piktogramą

note: settings-example@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Settings API Demo
lt: Nustatymų API demonstracija

note: settings-example@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A sample applet for demonstrating the capabilities and usage of the applet and desklet settings API
lt: Pavyzdinis įkiepio ir ekrano programėlės API galimybių ir naudojimo demonstravimo įskiepis

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->page1->title
en: Visible settings
lt: Matomi nustatymai

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->page2->title
en: Choosers
lt: Selektoriai

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->page3->title settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section5->title
en: Command settings
lt: Komandos nustatymai

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->page4->title
en: Editable list settings
lt: Redaguojamo sąrašo nustatymai

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->page5->title
en: Dependencies
lt: Priklausomybės

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section0->title
en: Info
lt: Informacija

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section3->title
en: File choosers
lt: Failų selektoriai

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->title
en: Menu settings
lt: Meniu nustatymai

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section4->title
en: Animation settings
lt: Animacijos nustatymai

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section6->title
en: Other choosers
lt: Kiti selektoriai

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section7->title
en: My list
lt: Mano sąrašas

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section8->title
en: Show dependencies section
lt: Rodyti priklausomybių sekciją

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section9->title
en: Dependencies section
lt: Priklausomybių sekcija

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->icon-name->description
en: The icon to use in the panel
lt: Piktograma, kurią naudoti skydelyje

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->icon-name->tooltip
en: Select an icon file, or you can type an icon name into the entry box
lt: Pasirinkite piktogramos failą arba įveskite piktogramos pavadinimą

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->color->description
en: The background color for the applet
lt: Įskiepio fono spalva

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->color->tooltip
en: Click the button to select a new background color for this applet
lt: Paspauskite mygtuką ir pasirinkite naują šio įskiepio fono spalvą

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->spinner- number->description
en: Applet width in the panel
lt: Įskiepio plotis skydelyje

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->spinner- number->tooltip
en: Increase or decrease this spinner value to make the applet wider or narrower in the panel
lt: Padidinkite arba sumažinkite reikšmę taip padidindami ar sumažindami įskiepį skydelyje

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->description
en: Please pick an option
lt: Prašome pasirinkti parametrą

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->options
en: First Choice
lt: Pirmas pasirinkimas

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->options
en: Second Choice
lt: Antras pasirinkimas

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->options
en: Third Choice
lt: Trečias pasirinkimas

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->options
en: Fourth Choice
lt: Ketvirtas pasirinkimas

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->combo- selection->tooltip
en: A combo selection can select between int, boolean, float, and string values
lt: Pasirinkti galima tarp int, boolen, float ir string reikšmių

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->scale- demo->description
en: Here is a demonstration of bidirectional control
lt: Štai čia yra abikrypčio valdymo demonstracija

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->scale-demo->tooltip
en: If you adjust this scale, it updates in the applet.  If you adjust the scale in the applet, it updates here
lt: Jei pakeisite mastelį, įskiepis bus atnaujintas. Jei pakeisite mastelį įskiepyje, jis atsinaujins čia

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom- label->description
en: Check this to use a custom label
lt: Pažymėkite, kad naudotumėte tinkintą etiketę

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom- label->tooltip
en: Checking this box allows you to set a custom label in the field below - this demonstrates setting dependencies
lt: Pažymėjus šį langelį galėsite nustatyti tinkintą etiketę žemiau esančiame langelyje - tai yra priklausomybių demonstracija

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->custom- label->description
en: Custom Applet Label
lt: Tinkinta įskiepio etiketė

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->custom-label->tooltip
en: Set your custom label here.  This field is unavailable unless the switch above is enabled
lt: Čia nusistatykite savo tinkintą etiketę. Šis laukas yra neprieinamas, nebent aukščiau esantis jungiklis yra įjungtas

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tween- function->description
en: Animation type
lt: Animacijos tipas

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tween- function->tooltip
en: A tween chooser has as value a string, which you can pass as transition to Tweener.addTween()
lt: Animacijos (tween) parinkiklis kaip reikšmę naudoja eilutę, kuri gali būti perduota kaip perėjimas į Tweener.addTween()

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->effect- style->description
en: Effect type
lt: Efekto tipas

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->demo- button->description
en: Don't Press This Button!!!
lt: Nespauskite šio mygtuko!!!

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->demo-button->tooltip
en: Pressing this button activates a callback method in the applet - go ahead, press it.
lt: Paspaudus šį mygtuką bus aktyvuotas grįžtamojo ryšio metodas - pirmyn, paspauskite.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->signal- test->description
en: This is a test widget for individual key signal firing
lt: Tai yra bandomasis valdiklis, individualių signalų paleidimui

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->keybinding- test->description
en: Set the keybinding here to activate an action
lt: Čia nustatykite klavišų susiejimą, kad aktyvuotumėte veiksmą

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->file- select->description
en: Choose a file
lt: Pasirinkti failą

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->directory- select->description
en: Choose a directory
lt: Pasirinkti katalogą

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->sound- select->description
en: Choose a sound
lt: Pasirinkti garsą

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->font- select->description
en: Choose a font
lt: Pasirinkti šriftą

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->long-text->description
en: You can type paragraphs and lists here
lt: Čia galite rašyti pastraipas ir sąrašus

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->long-text->tooltip
en: This setting type is useful for multi-line lists, and text that is too long to fit in an entry widget.
    You can manually set the height of the text view with the 'height' property. This one is set to 150. Default is 200.
lt: Šis nustatymas yra naudingas kelių eilučių sąrašuose ir tekste, kuris yra per ilgas, kad tilptų į įrašo valdiklį.
    Jūs galite rankiniu būdu nustatyti teksto rodinio aukštį, naudodami "height" savybę. Ši yra nustatyta į 150. Numatytoji yra 200.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->date- select->description
en: Choose a Date
lt: Pasirinkti datą

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->time- select->description
en: Choose a Time
lt: Pasirinkti laiką

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->description
en: Custom tree widget
lt: Tinkinto medžio valdiklis

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Resident
lt: Rezidentinis

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Address
lt: Adresas

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Id number
lt: Id numeris

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Shortcut key
lt: Spartusis klavišas

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: File Path
lt: Failo kelias

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->show-deps- section->description
en: Show the dependencies section
lt: Rodyti priklausomybių sekciją

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->show-deps- section->tooltip
en: Checking this box shows the Dependencies section below. Unchecking hides it.
lt: Pažymėjus šį langelį, žemiau bus rodoma priklausomybių sekcija. Nuėmus žymėjimą, sekcija bus paslėpta.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->deps-info->description
en: You can see this section because the switch above is on. Try switching it off and see what happens.
lt: Galite matyti šią sekciją todėl, nes perjungiklis viršuje yra įjungtas. Pabandykite jį išjungti ir pažiūrėkite kas nutiks.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo->description
en: Show info
lt: Rodyti informaciją

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo->options
en: Show info #1
lt: Rodyti informaciją #1

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo->options
en: Show info #2
lt: Rodyti informaciją #2

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo->options
en: Don't show info #1 or #2
lt: Nerodyti informacijos #1 ar #2

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo- info1->description
en: Info #1: You are seeing this info because the first option is selected in the combo box above. Try selecting different options to see different information.
lt: Informacija #1: Matote šią informaciją todėl, nes jungtiniame langelyje viršuje yra pasirinktas pirmas parametras. Norėdami matyti kitokią informaciją, pabandykite pasirinkti kitus parametrus.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-combo- info2->description
en: Info #2: You are seeing different text now because you selected the second option in the combo box above.
lt: Informacija #2: Dabar matote kitokį tekstą todėl, nes jungtiniame langelyje viršuje pasirinkote antrą parametrą.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-spin->description
en: Number value
lt: Skaičiaus reikšmė

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-spin- info1->description
en: The value of the spinner above is less than 5
lt: Suktuko reikšmė viršuje yra mažesnė nei 5

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->dep-spin- info2->description
en: The value of the spinner above is greater than or equal to 5
lt: Suktuko reikšmė viršuje yra didesnė arba lygi 5

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->custom- widget->description
en: Try out this custom widget!
lt: Išbandykite šį tinkintą valdiklį!

note: expo@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Click or hover to activate Expo view
lt: Spustelėkite ar užveskite pelę, kad aktyvuotumėte Expo rodinį

note: expo@cinnamon.org->settings-schema.json->activate-on-hover->description
en: Activate expo on hover
lt: Aktyvuoti expo užvedus pelę

note: slideshow@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Slideshow Controls
lt: Skaidrių rodymo valdikliai

note: slideshow@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Basic controls for the Cinnamon slideshow
lt: Pagrindiniai Cinnamon skaidrių rodymo valdikliai

note: user@cinnamon.org->metadata.json->description
en: An applet to access your account details, switch users and quickly logout or power off the computer
lt: Kad įskiepis galėtų gauti prieigą prie jūsų paskyros informacijos, perjunkite naudotojus ir greitai atsijunkite arba išjunkite kompiuterį

note: user@cinnamon.org->metadata.json->name
en: User Applet
lt: Naudotojo įskiepis

note: user@cinnamon.org->settings-schema.json->display-name->description
en: Display user name on panel
lt: Skydelyje rodyti naudotojo vardą

note: panel-launchers@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Launch applications from the panel
lt: Leiskite programas iš skydelio

note: panel-launchers@cinnamon.org->settings-schema.json->allow- dragging->description
en: Allow dragging of launchers
lt: Leisti leistukų vilkimą

note: notifications@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Click to display and manage system notifications
lt: Spustelėkite, kad matytumėte ir valdytumėte sistemos pranešimus

note: notifications@cinnamon.org->settings- schema.json->ignoreTransientNotifications->description
en: Ignore transient notifications
lt: Nepaisyti laikinų pranešimų

note: notifications@cinnamon.org->settings- schema.json->ignoreTransientNotifications->tooltip
en: Check this to ignore transient notifications.
lt: Pažymėkite, kad nebūtų paisoma laikinų pranešimų

note: notifications@cinnamon.org->settings- schema.json->showEmptyTray->description
en: Show empty tray
lt: Rodyti tuščią dėklą

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->showEmptyTray->tooltip
en: Check this to show the tray even when there are no new notifications.
lt: Pažymėkite tai, kad dėklas būtų rodomas net tuomet, kai nėra naujų pranešimų.

note: notifications@cinnamon.org->settings- schema.json->showNotificationCount->description
en: Show the number of notifications
lt: Rodyti pranešimų skaičių

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->description
en: Show notifications
lt: Rodyti pranešimus

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->tooltip
en: Set keybinding(s) to show the notification popup menu.
lt: Nustatyti klavišų susiejimą(-us), skirtą rodyti pranešimų iškylančiojo lango meniu.

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->keyClear->tooltip
en: Set keybinding(s) to clear all notifications.
lt: Nustatyti klavišų susiejimą(-us), skirtą išvalyti visus pranešimus.

note: notifications@cinnamon.org->settings- schema.json->btnSystemSettings->description inhibit@cinnamon.org->settings- schema.json->btnSystemNotificationSettings->description
en: Open notification settings
lt: Atverti pranešimų nustatymus

note: inhibit@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Inhibit Applet
lt: Slopinimo įskiepis

note: inhibit@cinnamon.org->metadata.json->description
en: This applet is used to disable notifications and power management (including the screensaver and the session from going idle)
lt: Šis įskiepis naudojamas, išjungti pranešimus ir energijos valdymą (įskaitant ekrano užsklandą ir seanso neveiksnumo draudimą)

note: on-screen-keyboard@cinnamon.org->metadata.json->name
en: On-Screen keyboard
lt: Ekraninė klaviatūra

note: on-screen-keyboard@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A Cinnamon applet to launch the on-screen keyboard
lt: Cinnamon įskiepis, skirtas paleisti ekraninę klaviatūrą

note: calendar@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Calendar
lt: Kalendorius

note: calendar@cinnamon.org->metadata.json->description
en: The Cinnamon calendar applet
lt: Cinnamon kalendoriaus įskiepis

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->show-events->description
en: Show calendar events
lt: Rodyti kalendoriaus įvykius

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->show-week-numbers->description
en: Show week numbers in calendar
lt: Kalendoriuje rodyti savaičių numerius

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->show-week-numbers->tooltip
en: Check this to show week numbers in the calendar.
lt: Pažymėkite norėdami kalendoriuje matyti savaitės numerį.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom-format->description clock@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom-format->description
en: Use a custom date format
lt: Naudoti tinkintą datos formatą

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom-format->tooltip
en: Check this to define a custom format for the date in the calendar applet.
lt: Pažymėkite, jei norite kalendoriaus įskiepyje nustatyti tinkintą datos formatą.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->custom-format->description clock@cinnamon.org->settings-schema.json->date-format->description
en: Date format
lt: Datos formatas

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->custom-format->tooltip clock@cinnamon.org->settings-schema.json->date-format->tooltip
en: Set your custom format here.
lt: Nustatykite tinkintą formatą čia.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->format-button->tooltip
en: Click this button to know more about the syntax for date formats.
lt: Paspauskite šį mygtuką norėdami daugiau sužinoti apie datos formatavimo sintaksę.

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->description
en: Show calendar
lt: Rodyti kalendorių

note: calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->keyOpen->tooltip
en: Set keybinding(s) to show the calendar.
lt: Nustatyti klavišų susiejimą(-us), skirtą rodyti kalendorių.

note: xrandr@cinnamon.org->metadata.json->description
en: XRandR monitor control applet
lt: XRandR monitoriaus valdymo įskiepis

note: a11y@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Accessibility applet
lt: Prieinamumo įskiepis

note: windows-quick-list@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Windows Quick List
lt: Greitasis langų sąrašas

note: windows-quick-list@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Quickly access windows from all workspaces
lt: Greitai pasiekite langus iš visų darbo sričių

note: separator@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Separator
lt: Skirtukas

note: separator@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A separator icon which can be added multiple times
lt: Skirtuko piktograma, kuri gali būti pridėta daugelį kartų

note: power@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Power Manager
lt: Energijos valdymas

note: power@cinnamon.org->metadata.json->description
en: Cinnamon power management applet
lt: Cinnamon energijos valdymo įskiepis

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinfo->options
en: Show percentage
lt: Rodyti procentais

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinfo->options
en: Show time remaining
lt: Rodyti likusį laiką

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinfo->options
en: Show percentage and time remaining
lt: Rodyti likusią procentinę reikšmę ir laiką

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinfo->options
en: Hide label
lt: Slėpti etiketę

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->showmulti->description
en: Always show all batteries
lt: Visada rodyti visas baterijas

note: power@cinnamon.org->settings-schema.json->showmulti->tooltip
en: Check this to always show multiple batteries in the panel, regardless of whether one of them is marked primary.
lt: Pažymėkite tai, norėdami visada skydelyje rodyti kelias baterijas, nepriklausomai nuo to, ar kuri nors iš jų yra pažymėta kaip pirminė, ar ne.

note: photoframe@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Digital photo frame
lt: Skaitmeninis nuotraukų rėmelis

note: photoframe@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A digital photo frame desklet
lt: Skaitmeninio nuotraukų rėmelio ekrano programėlė

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->directory->description
en: Folder
lt: Aplankas

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->height->description
en: Height
lt: Aukštis

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->width->description
en: Width
lt: Plotis

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->fade-delay->description
en: Fade delay
lt: Nublukimo delsa

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->effect->description
en: Special effect
lt: Specialus efektas

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->effect->options
en: Sepia
lt: Sepija

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->effect->options
en: Black and White
lt: Juoda ir balta

note: launcher@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Launcher desklet
lt: Leistuvės programėlė

note: launcher@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A desklet that launches a program
lt: Rogramėlė, paleidžianti programą

note: clock@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Clock desklet
lt: Laiko programėlė

note: clock@cinnamon.org->metadata.json->description
en: A desklet that displays the time
lt: Laiką rodanti programėlė

note: clock@cinnamon.org->settings-schema.json->text-color->description
en: Text color
lt: Teksto spalva

note: clock@cinnamon.org->settings-schema.json->text-color->tooltip
en: Click the button to select a new text color
lt: Paspauskite mygtuką norėdami pasirinkti naują teksto spalvą

note: clock@cinnamon.org->settings-schema.json->use-custom-format->tooltip
en: Check this to define a custom format for the time in the clock desklet.
lt: Pažymėkite, jei norite laikrodžio programoje nustatyti tinkintą laiko formatą.
