linuxmint - en to fur translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
fur: No cognossude

en: Home
fur: Cjase

en: Search
fur: Cîr

en: Print version
fur: Stampe version

en: Main Menu
fur: Menu principâl

en: Restore the default menu layout
fur: Ripristine il layout predefinît dal menu
