linuxmint - en to hsb translation catalogue (338 entries)

en: Unknown
hsb: Njeznate

en: Failed to launch '%s'
hsb: Njemóžach '%s' startować

en: Home
hsb: Domjacy zapisk

en: File System
hsb: Datajowy system

en: Search
hsb: Pytać

en: Print version
hsb: Wersija za ćišć

note: Display name                         ID              Show it? Always False to start              Icon menu@cinnamon.org->settings-schema.json->panel-appear->title printers@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description
en: Appearance
hsb: Napohlad

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->tree->columns->title
en: Color
hsb: Barba

en: Directory Properties
hsb: Swójstwa zapiska

en: Name:
hsb: Mjeno:

en: Comment:
hsb: Přispomnjenje:

en: Launcher Properties
hsb: Swójstwa launchera

en: Command:
hsb: Přikaz:

en: Browse
hsb: Přehladować

en: Launch in Terminal?
hsb: W terminalu startować?

en: Add
hsb: Dodać

en: Delete
hsb: Wumazać

en: Edit
hsb: Wobdźěłać

en: Main Menu
hsb: Hłowny menij

en: Restore System Configuration
hsb: Systemowu konfiguraciju znowa natwarić

en: Restore the default menu layout
hsb: Standardny layout menijow znowa natwarić

en: Close
hsb: Začinić

en: _New Menu
hsb: _Nowy menij

en: Ne_w Item
hsb: No_wy element

en: Cut
hsb: Wutřihać

en: Copy
hsb: Kopěrować

en: Paste
hsb: Zasunyć

en: Properties
hsb: Swójstwa

en: Edit Desktop File
hsb: Dźěłowy powjerch wobdźěłać

en: Add/Edit Launcher
hsb: Launcher dodać/wobdźěłać

en: Type:
hsb: Družina:

en: Title:
hsb: Titl:

en: Icon Name
hsb: Mjeno wobrazka

en: Application
hsb: Aplikacija

en: Custom Application
hsb: Postajena aplikacija

en: Execution of '%s' failed:
hsb: Wuwjedźenje '%s' je so zwrěšćiło:

en: Are you sure you want to remove '%s'?
hsb: Chceće woprawdźe '%s' wotstronić?

en: Remove '%s'
hsb: '%s' wotstronić

en: About...
hsb: Wo ...

en: Configure...
hsb: Konfiguracija...

en: Leave it
hsb: Wostajić

en: Remove it
hsb: Wotstronić

en: Move to another panel
hsb: Na druhi panel přesunyć

en: A suitable panel could not be found. The applet has been removed instead.
hsb: Njejsym kmany panel namakał. Applet je so wotstronił.

en: Certain applets do not allow multiple instances or were at their max number of instances so were not copied
hsb: Wěste applets njedowola wjacore instancy abo jich maksimalna ličba bě so hižo docpěła, tuž njejsu so kopěrowali

en: Sound Settings
hsb: Zwukowe nastajenja

en: Microphone
hsb: Mikrofon

en: Show Text
hsb: Tekst pokazać

en: Hide Text
hsb: Tekst chować

en: Remove this desklet
hsb: Tutón desklet wotstronić

en: Switch User
hsb: Na hinašeho wužiwarja prešaltować

en: Are you sure you want to remove workspace "%s"?
hsb: Chceće woprawdźe dźěłowy rum "%s" wotstronić?

en: Invalid overview options: Incorrect number of corners
hsb: Njekorektne opcije: wopačna ličba róžkow

en: Execution time (ms):
hsb: Čas wuwjedźenja (ms):

en: Loaded successfully
hsb: Wuspěšnje začitane

en: Check your video drivers
hsb: Přepruwujće grafiske ćěrjaki

en: Your system is currently running without video hardware acceleration.
hsb: Waš system běži tuchwilu bjez pospěšenja widejo-hardwarea.

en: You may experience poor performance and high CPU usage.
hsb: System móhł pomałku dźěłać a CPU přećežować.

en: Launch Driver Manager
hsb: Rjadowak za ćěrjaki startować

en: Problems during Cinnamon startup
hsb: Problemy při startowanju Cinnamona

en: Cinnamon started successfully, but one or more applets, desklets or extensions failed to load.
hsb: Cinnamon je so wuspěšnje startował, ale jedyn abo wjace appletow, deskletow abo ekstensijow njejsu so začitali.

en: Check your system log and the Cinnamon LookingGlass log for any issues.
hsb: Přepruwujće system log a Cinnamon LookingGlass log.

en: You can disable the offending extension(s) in Cinnamon Settings to prevent this message from recurring.
hsb: Móžeće wotpowědnje ekstensije w Cinnamon Settings wušaltować, zo njeby so tuta powěsć zaso zjewiła.

en: Please contact the developer.
hsb: Prošu skontaktujće so z wuwiwarjom programa.

en: Workspace
hsb: Dźěłowy rum

en: Restarting Cinnamon...
hsb: Startuju Cinnamon hišće raz ...

en: System Information
hsb: Informacija wo systemje

en: No
hsb: Ně

en: Yes
hsb: Haj

note: network@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Network Manager
hsb: Rjadowak za syć

en: Select position of new panel. Esc to cancel.
hsb: Wubjerće poziciju noweho panela. Esc za přetorhnjenje.

en: Select new position of panel. Esc to cancel.
hsb: Wubjerće nowu poziciju panela. Esc za přetorhnjenje.

en: You don't have any panels added.
    Do you want to open panel settings?
hsb: Njejsće žane panels dodali. Chceće panelowe nastajenja wočinić?

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->title
en: Panel settings
hsb: Panelowe nastajenja

en: Panel edit mode
hsb: Připrawjenski modus za panels

en: Move
hsb: Přesuwać

en: Remove
hsb: Wotstronić

en: Add a new panel
hsb: Nowy panel dodać

en: Restart Cinnamon
hsb: Cinnamon znowa startować

en: Restore all settings to default
hsb: Wšitko na standardne hódnoty sadźić

en: Are you sure you want to restore all settings to default?
hsb: Chceće woprawdźe wšitke hódnoty na standard wróćo sadźić?

note: i18n for menu item set up larger components.
en: System Settings
hsb: Nastajenja systema

en: Retry
hsb: Dalši pospyt

en: %s (%s) has just been stopped.
hsb: %s (%s) je so runje zastało.

en: Device %s can be turned off, if necessary.
hsb: Grat %s móže so hasnyć, je-li trjeba.

en: Device %s is busy, please wait.
hsb: Grat %s so wužiwa, prošu dočakajće.

en: Do not disconnect or data loss may occur.
hsb: Njepřetorhńće zwisk, abo daty móhli so zhubić.

en: Unable to stop the drive %s (%s)
hsb: Njemóžu %s (%s) zastajić

en: %s (%s) can be safely unplugged.
hsb: %s (%s) móže so změrom wućahnyć.

en: Device %s can be removed.
hsb: %s móže so preč wzać.

en: %s (%s) has just been ejected.
hsb: %s (%s) je so runje wućisnyło.

en: Do not remove or data loss may occur.
hsb: Nic preč wzać, abo daty móhli so zhubić.

en: Unable to eject the drive %s (%s)
hsb: Njemóžu %s (%s) wućisnyć.

en: Failed to unmount %s (%s)
hsb: Njemóžu %s (%s) wotmontować

en: No open windows
hsb: Žane wokna wočinjene

en: Restore
hsb: Stary staw

en: Minimize
hsb: Miniměrować

en: Maximize
hsb: Maksiměrować

en: Move to left workspace
hsb: Na dźěłowy rum dolěwa přesunyć

en: Move to right workspace
hsb: Na dźěłowy rum doprawa přesunyć

en: Visible on all workspaces
hsb: Widźomne na wšěch dźěłowych rumach

en: Move to a new workspace
hsb: Přesunyć na nowy dźěłowy rum

en: Move to monitor %d
hsb: Na wobrazowku %d přesunyć

en: Only on this workspace
hsb: Jenož na tutym dźěłowym rumje

en: Unmaximize
hsb: Znjemaksiměrować

note: a11y@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Accessibility
hsb: Přistupnosć

en: Zoom
hsb: Zoomowanje

en: Screen Reader
hsb: Wot wobrazowki čitać

en: Screen Keyboard
hsb: Tastatura na wobrazowce

en: Sticky Keys
hsb: Lěpjate tasty

en: Slow Keys
hsb: Pomałke tasty

en: Bounce Keys
hsb: Skakate tasty

en: Mouse Keys
hsb: Tasty na myši

en: Universal Access Settings
hsb: Nastajenja za powšitkowny přistup

en: High Contrast
hsb: Wulki kontrast

en: Large Text
hsb: Wulki tekst

en: Date and Time Settings
hsb: Nastajenja datuma a časa

note: favorites@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Favorites
hsb: Lubuški

en: Move to the other monitor
hsb: Na tamnu wobrazowku přesunyć

en: Move to monitor
hsb: Na wobrazowku  přesunyć

en: Move to another workspace
hsb: Na druhi dźěłowy rum přesunyć

note: grouped-window-list@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Grouped window list
hsb: Lisćina skupinkowanych woknow

en: Places
hsb: Městna

en: Recent
hsb: Njedawne

en: Unpin from Panel
hsb: Wotpinać wot panela

en: Pin to Panel
hsb: Připinać na panel

en: Remove from Autostart
hsb: Z awtostarta wumazać

en: Add to Autostart
hsb: K awtostartej dodać

en: Create Shortcut
hsb: Skrótšenku stworić

en: Restore to full opacity
hsb: Połnu opaknosć zaso nastajić

en: Close others
hsb: Tamne zezačinjeć

en: Close all
hsb: Wšitke zezačinjeć

en: Power management
hsb: Rjadowanje miliny

en: Power management is already inhibited by another program
hsb: Rjadowanje miliny so hižo wot druheho programa blokuje

en: Power management: inhibited by another program
hsb: Rjadowanje miliny: blokowane wot druheho programa

en: Apps inhibiting power management:
hsb: Apss, kotrež rjadowanje miliny blokuja:

en: Inhibit applet
hsb: Applet blokować

note: notifications@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Notifications
hsb: Zdźělenki

en: Show Keyboard Layout
hsb: Tastaturowy layout pokazać

en: Show Character Table
hsb: Tabulka pismikow pokazać

en: Keyboard Settings
hsb: Nastajenja tastatury

en: Add to panel
hsb: Dodać k panelej

en: Add to desktop
hsb: Dodać k dźěłowemu powjerchej

en: Remove from favorites
hsb: Z lubuškow wumazać

en: Add to favorites
hsb: K lubuškam dodać

en: Uninstall
hsb: Deinstalować

en: This file is no longer available
hsb: Tuta dataja njeje hižo přistupna

en: Open with
hsb: Wočinić z

en: Other application...
hsb: Druhi program ...

note: menu@cinnamon.org->metadata.json->name menu@cinnamon.org->settings-schema.json->menu->title sound@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description network@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->description
en: Menu
hsb: Meni

en: Recent Files
hsb: Poslednje dataje

en: Clear list
hsb: Lisćinu wumazać

en: Clear all recent documents
hsb: Lisćinu njedawnych dokumentow wumazać

en: No recent documents
hsb: Žane njedawne dokumenty

en: All Applications
hsb: Wšitke aplikacije

en: Lock Screen
hsb: Wobrazowku zamknyć

en: Lock the screen
hsb: Wobrazowku zamknyć

en: Leave the session
hsb: Posedźenje wopušćić

en: Shut down the computer
hsb: Kompjuter hasnyć

en: <unknown>
hsb: <njeznate>

note: Translators: this indicates that wireless or wwan is disabled by hardware killswitch
en: disabled
hsb: hasnjene

note: Translators: this is for network devices that are physically present but are not under NetworkManager's control (and thus cannot be used in the menu)
en: unmanaged
hsb: njerjadowane

en: disconnecting...
hsb: wotwjazuju so ...

en: connecting...
hsb: zwjazuju so ...

note: Translators: this is for network connections that require some kind of key or password
en: authentication required
hsb: awtentifikacija trěbna

note: Translators: this is for devices that require some kind of firmware or kernel module, which is missing
en: firmware missing
hsb: firmware pobrachuje

note: Translators: this is for wired network devices that are physically disconnected
en: cable unplugged
hsb: kabel je so wućahnył

note: Translators: this is for a network device that cannot be activated (for example it is disabled by rfkill, or it has no coverage
en: unavailable
hsb: njesteji k dispoziciji

en: connection failed
hsb: zwisk je so zwrěšcił

en: More
hsb: Wjace

note: Translators: this is the indication that a connection for another logged in user is active, and we cannot access its settings (including the name)
en: Connected (private)
hsb: Zwjazane (priwatnje)

en: Auto broadband
hsb: Awto broadband

en: Auto dial-up
hsb: Awto dial-up

note: Translators: this the automatic wireless connection name (including the network name)
en: Auto %s
hsb: Awto %s

en: Auto bluetooth
hsb: Awto bluetooth

en: Auto wireless
hsb: Awto wireless

en: Enable networking
hsb: Networking zaswěćić

en: Wired
hsb: Z kablom

en: Wireless
hsb: Bjez kabla

en: VPN Connections
hsb: VPN-zwiski

en: Network Settings
hsb: Nastajenja za syć

en: Network Connections
hsb: Syćowe zwiski

en: Connection failed
hsb: Zwisk je so zwrěšćił

en: Activation of network connection failed
hsb: Aktiwizowanje sycoweho zwiska je so zwrěšćiło

en: Networking is disabled
hsb: Networking njesteji k dispoziciji

en: No connection
hsb: Žadyn zwisk

en: Connecting to the cellular network...
hsb: Zwjazuju so z handyjowej syću ...

en: Connecting to the wireless network...
hsb: Zwjazuju so z bjezkablowej syću ...

en: Connecting to the wired network...
hsb: Zwjazuju so přez kabel ze syću ...

en: Connecting to the VPN...
hsb: Zwjazuju so z VPN ...

en: Connecting to the network...
hsb: Zwjazuju so ze syću ...

en: Connected to the wireless network
hsb: Zwjazany z bjezkablowej syću

en: Wireless connection
hsb: Bjezkablowy zwisk

en: (Limited connectivity)
hsb: (wobmjezowana přistupnosć)

en: Connected to the wired network
hsb: Zwjazany ze syću přez kabel

en: Connected to the cellular network
hsb: Zwjazany z handyjowej syću

en: Connected to the VPN
hsb: Zwjazany z VPN

en: Connected to the network
hsb: Zwjazany ze syću

note: notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->keyClear->description
en: Clear notifications
hsb: Zdźělenki zwumazać

en: Notification Settings
hsb: Nastajenja zdźělenkow

en: No notifications
hsb: Žane zdźělenki

en: %d notification | %d notifications
hsb[0]: %d zdźělenkow
hsb[1]: %d zdźělenka
hsb[2]: %d zdźělence
hsb[3]: %d zdźělenki

en: just now
hsb: runje hakle

en: %d second ago | %d seconds ago
hsb[0]: před %d sekundami
hsb[1]: před %d sekundu
hsb[2]: před %d sekundomaj
hsb[3]: před %d sekundami

en: %d minute ago | %d minutes ago
hsb[0]: před %d mjeńšinami
hsb[1]: před %d mjeńšinu
hsb[2]: před %d mjeńšinomaj
hsb[3]: před %d mjeńšinami

en: Click to toggle the on-screen keyboard
hsb: Klikńće, zo byšće tastaturu na wobrazowce za/wušaltowali

en: Click to enable the on-screen keyboard
hsb: Klikńće, zo byšće tastaturu na wobrazowce k dispoziciji měli

en: Launch
hsb: Startować

note: panel-launchers@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Panel launchers
hsb: Panels startować

en: Battery full
hsb: Akuw je połny

en: Battery almost full
hsb: Akuw nimale połny

en: Battery good
hsb: Akuw chětro połny

en: Low battery
hsb: Akuw chětro prózdny

en: Critically low battery
hsb: Akuw skoro cyle połny

en: AC adapter
hsb: Milinowy tykačk

en: Laptop battery
hsb: Akuw

en: Monitor
hsb: Wobrazowka

en: Mouse
hsb: Myška

note: keyboard@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Keyboard
hsb: Tastatura

en: Cell phone
hsb: Handy

en: Media player
hsb: Wothrawak

en: Computer
hsb: Kompjuter

note: Label                              Module ID                Icon Category      Keywords for filter
en: Network
hsb: Syc

en: Brightness
hsb: Swětłosć

en: Keyboard backlight
hsb: Pozadkowa swěca tastatury

en: Power Settings
hsb: Milinowe nastajenja

en: Charging
hsb: Nabiwa so

en: Charging - %d hour until fully charged | Charging - %d hours until fully charged
hsb[0]: Nabiwa so - %d hodźina, doniž njebudźe donabity
hsb[1]: Nabiwa so - %d hodźinje, doniž njebudźe donabity
hsb[2]: Nabiwa so - %d hodźiny, doniž njebudźe donabity
hsb[3]: Nabiwa so - %d hodźin, doniž njebudźe donabity

note: Translators: this is a time string, as in "%d hours %d minutes remaining"
en: Charging - %d %s %d %s until fully charged
hsb: Nabiwa so - %d %s %d %s, doniž njebudźe donabity

en: hour | hours
hsb[0]: hodźina
hsb[1]: hodźinje
hsb[2]: hodźiny
hsb[3]: hodźin

en: minute | minutes
hsb[0]: mjeńšina
hsb[1]: mjeńšinje
hsb[2]: mjeńšiny
hsb[3]: mjeńšin

en: Charging - %d minute until fully charged | Charging - %d minutes until fully charged
hsb[0]: Nabiwa so - %d mjeńšina, doniž njebudźe donabity
hsb[1]: Nabiwa so - %d mjeńšinje, doniž njebudźe donabity
hsb[2]: Nabiwa so - %d mjeńšiny, doniž njebudźe donabity
hsb[3]: Nabiwa so - %d mjeńšin, doniž njebudźe donabity

en: Fully charged
hsb: Donabity

en: Using battery power
hsb: Wužiwam aku

en: Using battery power - %d hour remaining | Using battery power - %d hours remaining
hsb[0]: Wužiwam aku - %d hodźina wostanje
hsb[1]: Wužiwam aku - %d hodźinje wostanjetej
hsb[2]: Wužiwam aku - %d hodźiny wostanu
hsb[3]: Wužiwam aku - %d hodźin wostanje

note: Translators: this is a time string, as in "%d hours %d minutes remaining"
en: Using battery power - %d %s %d %s remaining
hsb: Wužiwam aku - %d %s %d %s wostanje

en: Using battery power - %d minute remaining | Using battery power - %d minutes remaining
hsb[0]: Wužiwam aku - %d mjeńšina wostanje
hsb[1]: Wužiwam aku - %d mjeńšinje wostanjetej
hsb[2]: Wužiwam aku - %d mjeńšiny wostanu
hsb[3]: Wužiwam aku - %d mjeńšin wostanje

note: Label                           Executable Icon                        Category      Keywords for filter printers@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Printers
hsb: Ćišćaki

en: Cancel all jobs
hsb: Wšitke nadawki hasnyć

en: '%s' on %s
hsb: '%s' na %s

en: Send to front
hsb: Doprědka pósłać

note: recent@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Recent documents
hsb: Njedawne dokumenty

note: removable-drives@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Removable drives
hsb: Portabelne tačele

en: Open file manager
hsb: Datajowy rjadowak wočinić

note: grouped-window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->launcher-animation- effect->options scale@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Scale
hsb: Skalěrować

note: cornerbar@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description show-desktop@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description favorites@cinnamon.org->settings-schema.json->head->description
en: Settings
hsb: Nastajenja

en: Hi there!
hsb: Witajće!

en: YOU PRESSED THE BUTTON!!!
hsb: SĆE NA KNEFL STŁÓČILI!!!

en: YOU USED THE HOTKEY!!!
hsb: SĆE HOTKEY WUŽIWALI!!!

en: Click to show the desktop or middle-click to show the desklets
hsb: Klikńće na lěwu tastu za dźěłowy powjerch abo na srjedźansku za desklets

en: Show Desklets
hsb: Desklets pokazać

en: Click to pause the slideshow
hsb: Klikńće, zo byšće film zastajili

en: Click to resume the slideshow
hsb: Klikńće, zo byšće film dale hladali

en: The slideshow is disabled
hsb: Film njesteji k dispoziciji

en: Slideshow
hsb: Film

en: Next Background
hsb: Přichodny pozadk

en: Background Settings
hsb: Nastajenja za pozadk

en: Current background:
hsb: Tuchwilny pozadk:

en: Playing
hsb: Wothrawam

en: Paused
hsb: Přestawka

en: Stopped
hsb: Zastajene

en: Volume
hsb: Wótrosć

en: Unknown Artist
hsb: Njeznaty wuměłc

en: Unknown Album
hsb: Njeznaty album

en: Unknown Title
hsb: Njeznaty titl

en: Previous
hsb: Předchadny

en: Play
hsb: Wothrawać

en: Stop
hsb: Zastajić

en: Next
hsb: Dale

en: Consecutive Playing
hsb: Jedne po druhim wothrawać

en: No Shuffle
hsb: Nic měšeć

en: Open Player
hsb: Wothrawak wočinić

en: Quit Player
hsb: Wothrawak wopušćić

en: Pause
hsb: Přestawka

en: Repeat Single
hsb: Jenički element wospjetować

en: Repeat All
hsb: Wšitke wospjetować

note: photoframe@cinnamon.org->settings-schema.json->shuffle->description
en: Shuffle
hsb: Měšeć

en: Mute output
hsb: Output bjez zwuka

en: Mute input
hsb: Input bjez zwuka

en: Applications
hsb: Aplikacije

en: Output device
hsb: Grat za output

en: Input device
hsb: Grat za input

en: Launch player
hsb: Wothrawak startować

en: Choose player controls
hsb: Kontolne elementy wothrawaka wuzwolić

en: Are you sure you want to delete all items from the trash?
hsb: Chceće woprawdźe wšitko z wotpadkoweho bowa zwumazać?

en: This operation cannot be undone.
hsb: To je doskónčne.

note: trash@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Trash
hsb: Papjernik

en: Empty Trash
hsb: Papjernik wuprózdnić

en: Open Trash
hsb: Papjernik wočinić

en: Log Out...
hsb: So wotzjewić ...

en: Power Off...
hsb: Hasnyć ...

en: Remove 'Window list'
hsb: Lisćinu woknow wotstronić

en: All windows
hsb: Wšitke wokna

en: Manage workspaces (Expo)
hsb: Dźěłowe rumy rjadować

en: Add a new workspace
hsb: Nowy dźěłowy rum

en: Remove the current workspace
hsb: Aktualny dźěłowy rum wumazać

note: workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Normal
hsb: Normalny

en: Left
hsb: Nalěwo

en: Right
hsb: Naprawo

en: Upside-down
hsb: Na hłowje

note: xrandr@cinnamon.org->metadata.json->name notifications@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description window-list@cinnamon.org->settings-schema.json->section2->description power@cinnamon.org->settings-schema.json->labelinfo->description calendar@cinnamon.org->settings-schema.json->section
en: Display
hsb: Wobrazowka

en: Configure display settings...
hsb: Nastajenja wobrazowki připrawić ...

en: Clock
hsb: Časnik

en: Edit launcher
hsb: Launcher wobdźěłać

en: Photo Frame
hsb: Ramik za foto

en: Control Center
hsb: Rjadowanišćo

en: Users and Groups
hsb: Wužiwarjo a skupiny

en: Add or remove users and groups
hsb: Wužiwarjow a skupiny dodać abo wumazać

note: Virtual keyboard
en: Virtual keyboard
hsb: Wirtuelna tastatura

en: Turn on-screen keyboard on or off
hsb: Tastaturu na wobrazowce za/wušaltować

en: Valid name
hsb: Dowolene mjeno

en: The name cannot be empty.
hsb: Mjeno njemóže so wuwostajić.

en: Valid executable
hsb: Dowoleny executable

en: The executable is not valid. It cannot be empty and spaces in the path must be escaped with backslash (\).
hsb: Executable njeje dowolene. Njesmě so wuwostajić a mjezoty w pomjenowanju dyrbja so škitać z nakosnej smužku (\).

en: Cannot create the launcher at this location.  Add to the desktop instead?
hsb: Na tutym městnje njemóžu launcher wutworić. Mam jón město toho k dźěłowemu powjerchej dodać?

en: Choose a command
hsb: Přikaz wubrać

en: Would you like to add this launcher to the menu also?  It will be placed in the Other category initially.
hsb: Chcece tutón launcher tež k menijej dodac. Najprjedy so dóstanje do kategorije 'Druhe'.

en: Screen Locker
hsb: Zamknjenje wobrazowki

en: Please type an away message for the lock screen
hsb: Prošu zapodajće powěsć za zamknjenu wobrazowku

en: Preferences
hsb: Nastajenja

en: Administration
hsb: Rjadowanje

en: network, wireless, wifi, ethernet, broadband, internet
hsb: syć, bjez kabla, wifi, ethernet, broadband, internet

en: color, profile, display, printer, output
hsb: barba, profil, wobrazowka, ćišćak, output

en: Graphics Tablet
hsb: Grafiski tablet

en: wacom, digitize, tablet, graphics, calibrate, stylus
hsb: wacom, digitize, tablet, grafika, kalibracija, stylus

en: printers, laser, inkjet
hsb: ćišćaki, laser, inkjet

en: firewall, block, filter, programs
hsb: firewall, blokowanje, filtrowanje, programy

en: Languages
hsb: Rěče

en: language, install, foreign
hsb: rěče, instalowanje, cuze

en: Input Method
hsb: Zapodawanje

en: language, install, foreign, input, method, chinese, korean, japanese, typing
hsb: rěč, instalować, cuze, input, metoda, chinsce, koreansce, japansce, zapodawanje

en: Login Window
hsb: Přizjewjenske wokno

en: login, lightdm, mdm, gdm, manager, user, password, startup, switch
hsb: přizjewjenje, lightdm, mdm, gdm, rjadowak, wužiwar, hesło, startup, přešaltować

en: login, lightdm, manager, settings, editor
hsb: přizjewjenje, lightdm, rjadowak, nastajenja, editor

en: Driver Manager
hsb: Rjadowanje cěrjakow

en: video, driver, wifi, card, hardware, proprietary, nvidia, radeon, nouveau, fglrx
hsb: widejo, cěrjak, karta, hardware, proprietarny, nvidia, radeon, nouveau, fglrx

en: Nvidia Settings
hsb: Nvidia-nastajenja

en: Lock screen
hsb: Wobrazowku zamknyć
