linuxmint - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Failed to launch '%s'
ug: ‹%s› نى ئىجرا قىلىش مەغلۇپ بولدى

note: menu@cinnamon.org->settings-schema.json->show-home->description
en: Home
ug: ماكان

en: File System
ug: ھۆججەت سىستېمىسى

en: Search
ug: ئىزدە

en: Main Menu
ug: ئاساسىي تىزىملىك

en: Copy
ug: كۆچۈر

en: Paste
ug: چاپلا

en: Execution of '%s' failed:
ug: ‹%s› نىڭ ئىجرا بولۇشى مەغلۇپ بولدى:

en: About...
ug: ھەققىدە...

en: Configure...
ug: سەپلە…

en: Show Text
ug: تېكىست كۆرسەت

en: Yes
ug: ھەئە

note: i18n for menu item set up larger components.
en: System Settings
ug: سىستېما تەڭشىكى

en: Control Center
ug: باشقۇرۇش مەركىزى

en: Users and Groups
ug: ئىشلەتكۈچىلەر ۋە گۇرۇپپىلار

en: Add or remove users and groups
ug: ئىشلەتكۈچى ۋە گۇرۇپپا قوش ياكى ئۆچۈر

note: Action, Label, Allow phase selection, extra widget type [entry|slider|none], default custom val workspace-switcher@cinnamon.org->settings-schema.json->scroll- behavior->options
en: Disabled
ug: ئىناۋەتسىز قىلىنغان
