linuxmint - en to cs translation catalogue (354 entries)

en: Audio
cs: Zvuk

en: No Info
cs: Žádné informace

en: Title:
cs: Název:

en: Artist:
cs: Umělec:

en: Album Artist:
cs: Umělec alba:

en: Genre:
cs: Žánr:

en: Year:
cs: Rok:

en: Track #:
cs: Stopa č.:

en: Length:
cs: Délka:

en: Bitrate:
cs: Datový tok:

en: Sample Rate:
cs: Vzorkovací frekvence:

en: Encoded by:
cs: Enkódováno pomocí:

en: Nemo Compare
cs: Nemo porovnat

en: Normal Diff
cs: Normální rozdíl

en: Three-Way Diff
cs: Třícestný rozdíl

en: N-Way Diff
cs: N-cestný rozdíl

en: Compare to:
cs: Porovnat s:

en: Compare to the file previously selected
cs: Porovnat s předchozím označeným souborem

en: Compare Later
cs: Porovnat později

en: Remember file for later comparison
cs: Zapamatovat soubor pro pozdější porovnání

en: Compare
cs: Porovnat

en: Compare selected files
cs: Porovnat označené soubory

en: Art
cs: Umění

en: Camera
cs: Fotoaparát

en: Danger
cs: Nebezpečí

en: Default
cs: Výchozí

en: Development
cs: Vývoj

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Downloads
cs: Stahování

en: Favorite
cs: Oblíbené

en: Games
cs: Hry

en: Generic
cs: Obecné

en: Important
cs: Důležité

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Mail
cs: E-mail

en: Money
cs: Peníze

en: Multimedia
cs: Multimédia

en: New
cs: Nové

en: Note
cs: Poznámka

en: Ohno
cs: Och ne

en: Package
cs: Balíček

en: People
cs: Lidé

en: Personal
cs: Osobní

en: Photos
cs: Fotky

en: Plan
cs: Plán

en: Presentation
cs: Prezentace

en: Sales
cs: Prodeje

en: Sound
cs: Zvuk

en: System
cs: Systém

en: Urgent
cs: Naléhavé

en: Videos
cs: Videa

en: Emblems
cs: Emblémy

en: Extract Here
cs: Rozbalit sem

en: Extract the selected archive to the current position
cs: Rozbalit vybraný archiv v aktuálním umístění

en: Extract To...
cs: Rozbalit do…

en: Extract the selected archive
cs: Rozbalit vybraný archiv

en: Compress...
cs: Komprimovat…

en: Create a compressed archive with the selected objects
cs: Vytvořit komprimovaný archiv s označenými objekty

en: Save Digests
cs: Uložit otisky (digest)

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
cs: Nástroj s grafickým uživatelským rozhraním (GTK+) pro počítání otisků nebo kontrolních součtů.

en: Select Files
cs: Vyberte soubory

en: Failed to read "%s"
cs: Nepodařilo se načíst „%s“

en: Failed to read "%s":
    %s
cs: Nepodařilo se načíst „%s“:
    %s

en: Not a regular file
cs: Není běžný soubor

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Failed to add "%s":
    %s
cs: Nepodařilo se přidat „%s“:
    %s

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
cs: %s z %s – zbývá 1 minuta (%s/sek)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
cs: %s z %s – zbývá %u minut (%s/sek)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
cs: %s z %s – zbývá 1 sekunda (%s/sek)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
cs: %s z %s – zbývá %u sekund (%s/sek)

en: Check against the specified digest or checksum
cs: Zkontrolovat oproti zadanému podpisu nebo kontrolnímu součtu

en: DIGEST
cs: PODPIS

en: Read program data from the specified directory
cs: Načíst data programu ze zadané složky

en: DIRECTORY
cs: SLOŽKA

en: Hash the specified text
cs: Vytvořit otisk (hash) ze zadaného textu

en: Show version information
cs: Zobrazit informace o verzi

en: [FILE|URI...]
cs: [SOUBOR|URI…]

en: Failed to enable any supported hash functions.
cs: Nepodařilo se zapnou žádnou z podporovaných funkcí pro tvorbu otisků (hash).

en: Digests
cs: Podpisy

en: _Resize Images...
cs: Změna velikosti obrázků…

en: Resize each selected image
cs: Změnit rozlišení každého z označených obrázků

en: Ro_tate Images...
cs: O_točit obrázky…

en: Rotate each selected image
cs: Otočit každý z označených obrázků

en: _Skip
cs: Pře_skočit

en: _Retry
cs: _Znovu

en: Resizing image: %d of %d
cs: Změna velikosti obrázku: %d z %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
cs: <i>Změna velikosti „%s“</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
cs: Zadejte platnou příponu souboru!

en: Rotating image: %d of %d
cs: Otáčení obrázku: %d z %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
cs: <i>Otáčení „%s“</i>

en: Resize Images
cs: Změnit rozlišení obrázků

en: <b>Image Size</b>
cs: <b>Velikost obrázku</b>

en: Select a size:
cs: Vyberte velikost:

en: 16x16
cs: 16×16

en: pixels
cs: Obrazových bodů

en: Scale:
cs: Měřítko:

en: percent
cs: procent

en: Custom size:
cs: Vlastní velikost:

en: Width:
cs: Šířka:

en: Height:
cs: Výška:

en: <b>Filename</b>
cs: <b>Název souboru</b>

en: Append
cs: Připojit

en: .resized
cs: .prepocitano

en: to file title
cs: do názvu souboru

en: Resize in place
cs: Přepsat původní soubory

en: _Resize
cs: Z_měnit velikost

en: Rotate Images
cs: Otočit obrázky

en: <b>Image Rotation</b>
cs: <b>Otočení obrázku</b>

en: Select an angle:
cs: Vyberte úhel:

en: Custom angle:
cs: Uživatelsky určený úhel:

en: degrees clockwise
cs: stupňů doprava

en: .rotated
cs: .otoceno

en: Rotate in place
cs: Otočit původní soubor

en: _Rotate
cs: _Otočit

en: Title
cs: Název

en: Artist
cs: Umělec

en: Track
cs: Stopa

en: Genre
cs: Žánr

en: Date
cs: Datum

en: Bitrate
cs: Datový tok

en: Pages
cs: Stránky

en: Sample Rate
cs: Vzorkovací frekvence

en: Length
cs: Délka

en: EXIF Date
cs: EXIF datum

en: EXIF Software
cs: EXIF software

en: EXIF Flash
cs: EXIF blesk

en: EXIF Image Size
cs: EXIF velikost obrázku

en: EXIF Rating
cs: EXIF hodnocení

en: Image Size
cs: Velikost obrázku

en: Open the browser
cs: Otevřít v prohlížeči

en: Show a notification
cs: Zobrazit oznámení

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Author
cs: Autor

en: %d item | %d items
cs[0]: %d položka
cs[1]: %d položky
cs[2]: %d položek

en: Empty Folder
cs: Prázdná složka

en: Type
cs: Typ

en: Loading...
cs: Načítání…

en: Size
cs: Velikost

en: Modified
cs: Upraveno

en: from
cs: od

en: by
cs: od

en: %d of %d
cs: %d z %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
cs: <span size="larger">Zvolené „%s“ není platné enkódování.</span>
    <span size="larger">Zvolte jiné.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
cs: <span size="larger" weight="bold">Došlo k chybě při přejmenovávání souboru na „%s“</span>

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
cs: <span size="larger" weight="bold">Soubor nazvaný „%s“ už existuje.</span>

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
cs: Pokud chcete označený soubor přejmenovat, nejprve přesuňte nebo přejmenujte „%s“.

en: Repair filename ...
cs: Opravit název souboru…

en: Repair filename
cs: Opravit název souboru

en: Re_name as "%s"
cs: Přejme_novat na „%s“

en: Rename as "%s".
cs: Přejmenovat na „%s“

en: Select a filename
cs: Vyberte soubor

en: Select a filename from sub menu items.
cs: Vyberte název souboru z položek podnabídky.

en: Arabic - CP1256
cs: Arabské – CP1256

en: Baltic - CP1257
cs: Baltské – CP1257

en: Central European latin - CP1250
cs: Středoevropské (latinka) – CP1250

en: Chinese simplified - CP936
cs: Čínské zjednodušené – CP936

en: Chinese traditional - CP950
cs: Čínské zjednodušené – CP950

en: Cyrillic - CP1251
cs: Cyrilice – CP1251

en: Greek - CP1253
cs: Řečtina – CP1253

en: Hebrew - CP1255
cs: Hebrejština – CP1255

en: Japanese - CP932
cs: Japonština – CP932

en: Korean - CP949
cs: Korejština – CP949

en: Thai - CP874
cs: Thaijština – CP874

en: Turkish - CP1254
cs: Turečtina – CP1254

en: Vietnamese - CP1258
cs: Vietnamština – CP1258

en: Western European latin - CP1252
cs: Západoevropské (latinka) – CP1252

en: IBM PC (MS-DOS) - CP437
cs: IBM PC (MS-DOS) – CP437

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
cs: <span size="larger" weight="bold">Došlo k chybě při přejmenovávání „%s“ na „%s“</span>

en: Other ...
cs: Ostatní…

en: As is
cs: Stávající stav

en: To be
cs: Budoucí stav

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
cs: Nemo oprava názvů souborů: vyberte soubory které přejmenovat

en: Select an encoding name to use
cs: Vyberte název kódové strany kterou použít

en: _Encoding name to add:
cs: Název _enkódování které přidat:

en: Nemo Filename Repairer
cs: Nemo oprava názvů souborů

en: Select _encoding:
cs: Vyb_erte znakovou sadu:

en: Include _subdirectories
cs: Včetně pod_složek

en: Key Imported | Keys Imported
cs[0]: Importovaný klíč
cs[1]: Importované klíče
cs[2]: Importovaných klíčů

en: Imported %i key | Imported %i keys
cs[0]: Importován %i klíč
cs[1]: Importovány %i klíče
cs[2]: Importováno %i klíčů

en: Imported a key for | Imported keys for
cs[0]: Importován klíč pro
cs[1]: Importovány klíče pro
cs[2]: Importováno klíčů pro

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
cs: Podepsáno klíčem <i><key id='%s'/> jehož <b>platnost skončila</b></i> dne %s.

en: Invalid Signature
cs: Neplatný podpis

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
cs: Podepsáno klíčem <i><key id='%s'/></i> jehož <b>platnost skončila</b> dne %s.

en: Expired Signature
cs: Platnost podpisu skončila

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
cs: Podepsáno klíčem, jehož <i><key id='%s'/> <b>platnost byla odvolána</b></i> dne %s.

en: Revoked Signature
cs: Odvolaný podpis

en: Good Signature
cs: Správný podpis

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
cs: Podepsáno klíčem <i><key id='%s'/></i> dne %s.

en: Untrusted Valid Signature
cs: Platný ale nedůvěryhodný podpis

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
cs: Platný ale <b>nedůvěryhodný</b> podpis <i><key id='%s'/></i> dne %s.

en: Signing key not in keyring.
cs: Podpisový klíč v klíčence chybí.

en: Unknown Signature
cs: Neznámý podpis

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
cs: Špatný nebo padělaný podpis. Podepsaná data byla změněna.

en: Bad Signature
cs: Chybný podpis

en: Couldn't verify signature.
cs: Podpis se nepodařilo ověřit.

en: Wrong passphrase.
cs: Chybná heslová fráze.

en: Enter new passphrase for '%s'
cs: Zadejte novou heslovou frázi pro „%s“

en: Enter passphrase for '%s'
cs: Zadejte heslovou frázi pro „%s“

en: Enter new passphrase
cs: Zadejte novou heslovou frázi

en: Enter passphrase
cs: Zadejte heslovou frázi

en: Passphrase
cs: Heslová fráze

en: Cancel
cs: Storno

en: Import keys from the file
cs: Importovat klíče ze souboru

en: Encrypt file
cs: Zašifrovat soubor

en: Sign file with default key
cs: Podepsat soubor výchozím klíčem

en: Encrypt and sign file with default key
cs: Zašifrovat a podepsat soubor pomocí výchozího klíče

en: Decrypt encrypted file
cs: Dešifrovat šifrovaný soubor

en: Verify signature file
cs: Ověřit soubor podpisu

en: Read list of URIs on standard in
cs: Číst seznam URI ze standardního vstupu

en: file...
cs: soubor…

en: Encryption settings
cs: Nastavení šifrování

en: Couldn't load keys
cs: Klíče se nepodařilo načíst

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
cs: Zvolte název zašifrovaného souboru pro „%s“

en: Choose Signer
cs: Zvolte podpisový klíč

en: Choose Signature File Name for '%s'
cs: Zvolte název souboru s podpisem pro „%s“

en: Import is complete
cs: Import byl dokončen

en: Importing keys ...
cs: Importování klíčů…

en: Import Failed
cs: Import se nezdařil

en: Keys were found but not imported.
cs: Klíče nalezeny, ale nebyly importovány.

en: Imported key
cs: Importován klíč

en: Imported %d key | Imported %d keys
cs[0]: Importován %d klíč
cs[1]: Importovány %d klíče
cs[2]: Importováno %d klíčů

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
cs: Zvolte název dešifrovaného souboru pro „%s“

en: Choose Original File for '%s'
cs: Zvolte původní soubor pro „%s“

en: No valid signatures found
cs: Nebyl nalezen žádný platný podpis

en: File Encryption Tool
cs: Nástroj pro šifrování souborů

en: Encrypting
cs: Šifrování

en: Couldn't encrypt file: %s
cs: Nebylo možno zašifrovat soubor: %s

en: Signing
cs: Podepisování

en: Couldn't sign file: %s
cs: Nebylo možno podepsat soubor: %s

en: Importing
cs: Import

en: Couldn't import keys from file: %s
cs: Nebylo možno importovat klíče ze souboru: %s

en: Decrypting
cs: Dešifrování

en: Couldn't decrypt file: %s
cs: Nebylo možno dešifrovat soubor: %s

en: Verifying
cs: Ověřování

en: Couldn't verify file: %s
cs: Nebylo možno ověřit soubor: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
cs: Samorozbalovací zip (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
cs: Nekomprimovaný Tar (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
cs: Tar komprimovaný pomocí bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
cs: Tar komprimovaný pomocí bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
cs: Tar komprimovaný pomocí gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
cs: Tar komprimovaný pomocí lzop (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
cs: Tar komprimovaný pomocí compress (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
cs[0]: Vybrali jste %d soubor
cs[1]: Vybrali jste %d soubory
cs[2]: Vybrali jste %d souborů

en: and %d folder | and %d folders
cs[0]: a %d složku
cs[1]: a %d složky
cs[2]: a %d složek

en: You have selected %d file | You have selected %d files
cs[0]: Vybrali jste %d soubor
cs[1]: Vybrali jste %d soubory
cs[2]: Vybrali jste %d souborů

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
cs[0]: Vybrali jste %d složku
cs[1]: Vybrali jste %d složky
cs[2]: Vybrali jste %d složek

en: Preparing...
cs: Připravuje se…

en: Couldn't list files
cs: Nebylo možno vypsat soubory

en: Couldn't package files
cs: Nebylo možno zabalit soubory

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
cs: Dešifrování se nezdařilo. Pravděpodobně nemáte dešifrovací klíč.

en: %Y-%m-%d
cs: %d. %m. %Y

en: Couldn't run file-roller
cs: Nebylo možno spustit file-roller

en: The file-roller process did not complete successfully
cs: Proces file-roller neskončil úspěšně

en: All key files
cs: Všechny soubory s klíči

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Archive files
cs: Soubory archivů

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
cs: <b>Soubor s tímto názvem už existuje.</b>
    
    Chcete jej nahradit novým souborem?

en: _Replace
cs: Nah_radit

en: Encrypt Multiple Files
cs: Zašifrovat vícero souborů

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
cs: <b>Vybrali jste více souborů nebo adresářů</b>

en: encrypted-package
cs: šifrovaný balíček

en: Encrypt each file separately
cs: Zašifrovat každý soubor zvlášť

en: Encrypt packed together in a package
cs: Zašifrovat sbalené do balíčku

en: Packaging:
cs: Balení:

en: Package Name:
cs: Název balíčku:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
cs: Protože jsou soubory umístěny vzdáleně, bude každý soubor zašifrován samostatně.

en: Notification Messages
cs: Upozorňovací zprávy

en: Progress Title
cs: Nadpis ukazatele průběhu

en: Encrypt...
cs: Zašifrovat…

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
cs[0]: Zašifrovat (a volitelně podepsat) vybraný soubor
cs[1]: Zašifrovat (a volitelně podepsat) vybrané soubory
cs[2]: Zašifrovat (a volitelně podepsat) vybrané soubory

en: Sign
cs: Podepsat

en: Sign the selected file | Sign the selected files
cs[0]: Podepsat vybraný soubor
cs[1]: Podepsat vybrané soubory
cs[2]: Podepsat vybraných souborů

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
cs: Aby bylo možné jí sdílet, Nemo přidá některá oprávnění vaší složce „%s“

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
cs: Aby sdílení fungovalo je třeba, aby na složce „%s“ byla další přístupová práva:
    %s%s%sChcete aby Nemo příslušná práva nastavilo na složce automaticky?

en:   - read permission by others
cs:   - právo číst ostatními

en:   - write permission by others
cs:   - právo zapisovat ostatními

en:   - execute permission by others
cs:   - právo procházet ostatními

en: Add the permissions automatically
cs: Přidat oprávnění automaticky

en: Could not change the permissions of folder "%s"
cs: Nelze změnit oprávnění složky „%s“

en: The share name cannot be empty
cs: Název sdílení nemůže zůstat nevyplněný

en: The share name is too long
cs: Název sdílení je příliš dlouhý

en: Error while getting share information: %s
cs: Chyba při získávání informací o sdílení: %s

en: Another share has the same name
cs: Tento název je už používán pro jiné sdílení

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
cs: Tato složka se nachází v šifrované složce. Nebude ostatním uživatelům přístupná pokud nebude v souboru s nastaveními /etc/samba/smb.conf nastavena volba „force user“.

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
cs: Přístupová práva pro %s brání ostatním uživatelům přistupovat k tomuto sdílení

en: Modify _Share
cs: Upravit _sdílení

en: Create _Share
cs: Vytvořit _sdílení

en: Please reboot to finalize changes
cs: Pro dokončení změn restartujte

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
cs: Něco se pokazilo. Možná bude třeba ručně nainstalovat samba a přidat svůj účet do skupiny „sambashare“.

en: There was an error while getting the sharing information
cs: Došlo k chybě při získávání informací o sdílení

en: Share
cs: Sdílení

en: Folder Sharing
cs: Sdílení složek

en: Sharing Options
cs: Možnosti sdílení

en: Share this Folder
cs: Sdílet tuto složku

en: %s %s %s returned with signal %d
cs: %s %s %s skončilo se signálem %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
cs: %s %s %s se nezdařilo z neznámého důvodu

en: 'net usershare' returned error %d: %s
cs: „net usershare“ vrátilo chybu %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
cs: „net usershare“ vrátilo chybu %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
cs: výstup z „net usershare“ není v platném kódování UTF-8

en: Failed
cs: Nezdařilo se

en: Samba's testparm returned with signal %d
cs: Samba testparm skončilo se signálem %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
cs: Samba testparm se nezdařilo z neznámého důvodu

en: Samba's testparm returned error %d: %s
cs: Samba testparm vrátilo chybu %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
cs: Samba testparm vrátilo chybu %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
cs: Nelze odstranit sdílení umístění %s: toto umístění totiž není vůbec sdíleno

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
cs: Nelze změnit cestu existujícího sdílení; prosím odstraňte nejprve staré sdílení a přidejte nové

en: Share this _folder
cs: Sdílet tuto slož_ku

en: Share _name:
cs: _Název sdílení:

en: Co_mment:
cs: Ko_mentář:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
cs: Umožnit ost_atním vytvářet a mazat soubory v této složce

en: _Guest access (for people without a user account)
cs: Účet _hosta (pro ty kteří nemají uživatelský účet)

en: Install
cs: Nainstalovat

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
cs: Je třeba, aby byla nainstalovaná Samba, dále je třeba přidat příslušná pravidla brány firewall a váš uživatelský účet je třeba zařadit do skupiny „sambashare“.

en: Nemo-Terminal Preferences
cs: Předvolby pro Nemo-Terminal

en: Visible by default
cs: Ve výchozím stavu viditelné

en: Top
cs: Nahoře

en: Bottom
cs: Dole

en: Terminal position
cs: Pozice terminálu

en: Independent
cs: Nezávislý

en: Terminal follows view location
cs: Terminál následuje zobrazované umístění

en: Location mode
cs: Režim umístění

en: Terminal bell
cs: Zvonek terminálu

en: Default number of lines for the terminal
cs: Výchozí počet řádků terminálu

en: Keyboard shortcut
cs: Klávesová zkratka

en: Basic
cs: Základní

en: Shell to use (leave blank for system default)
cs: Který shell použít (pro výchozí systémový nevyplňujte)

en: Terminal erase line key sequence
cs: Posloupnost kláves terminálu pro vymazání řádku

en: Terminal restore line key sequence
cs: Posloupnost kláves terminálu pro vrácení řádku zpět

en: Change directory command
cs: Příkaz pro změnu složky

en: Restore defaults
cs: Vrátit na vychozi hodnoty

en: Sequences must be escaped according to python rules.
cs: Posloupnosti je třeba zbavit významu (escape) dle pravidel jazyka python.

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
cs: „%s“ je nahrazeno názvem citované složky

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Paste Filenames
cs: Vkládání názvů souborů

en: Composer
cs: Editor

en: Description
cs: Popis

en: Allows managing of archives from the context menu
cs: Umožňuje správu archivů z kontextové nabídky

en: Allows you to quickly share a folder from the context menu
cs: Umožňuje rychle sdílet složku z kontextové nabídky

en: Nemo Emblems
cs: Nemo emblémy

en: Change a folder or file emblem
cs: Změnit emblém složky nebo souboru

en: Allows managing of Dropbox web service from the context menu
cs: Umožňuje správu webové služby Dropbox z kontextové nabídky

en: Allows image resizing and rotation from the context menu
cs: Umožňuje změnu velikosti a otáčení obrázku z místní nabídky

en: Allows filename encoding repair from the context menu
cs: Umožňuje opravu kódování názvu souborů z místní nabídky

en: Allows encryption and decryption of OpenPGP files from the context menu
cs: Umožňuje šifrování a dešifrování souborů OpenPGP z kontextové nabídky

en: View audio tag information from the properties tab
cs: Zobrazit meta informace zvukových souborů na kartě Vlastnosti

en: Allows file comparison from the context menu
cs: Umožňuje porovnání souborů z kontextové nabídky

en: Provides additional columns for the list view
cs: Poskytuje další sloupce v zobrazení seznamu

en: Embedded terminal for Nemo
cs: Vestavěný terminál pro Nemo

en: Unable to read or parse the result page.
cs: Nelze přečíst nebo analyzovat výslednou stránku.

en: It could be a server timeout or a change server side. Try later.
cs: Může to být časový limit serveru nebo změna ze strany serveru. Zkuste to později.

en: Pastebin to %s
cs: Vložit do %s

en: Send this file to %s
cs: Odeslat tento soubor do %s

en: Send files to a paste service via the context menu
cs: Odeslat soubory do služby vložení z kontextové nabídky
