linuxmint - en to hu translation catalogue (352 entries)

en: Audio
hu: Zene

en: No Info
hu: Nincs információ

en: Title:
hu: Cím:

en: Artist:
hu: Előadó:

en: Album Artist:
hu: Album előadó:

en: Genre:
hu: Műfaj:

en: Year:
hu: Év:

en: Track #:
hu: Szám #:

en: Length:
hu: Hossz:

en: Bitrate:
hu: Bitráta:

en: Sample Rate:
hu: Mintavétel:

en: Encoded by:
hu: Tömörítőprogram:

en: Nemo Compare
hu: Nemo összehasonlító

en: Normal Diff
hu: Kétutas összehasonlítás

en: Three-Way Diff
hu: Háromutas összehasonlítás

en: N-Way Diff
hu: Többutas összehasonlítás

en: Compare to:
hu: Összehasonlítás ezzel:

en: Compare to the file previously selected
hu: Összehasonlítás a kiválasztott fájllal

en: Compare Later
hu: Összehasonlítás később

en: Remember file for later comparison
hu: Fájl eltárolása későbbi összehasonlításhoz

en: Compare
hu: Összehasonlítás

en: Compare selected files
hu: Kiválasztott fájlok összehasonlítása

en: Art
hu: Grafika

en: Camera
hu: Fényképezőgép

en: Danger
hu: Veszély

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Favorite
hu: Kedvencek

en: Games
hu: Játékok

en: Generic
hu: Általános

en: Important
hu: Fontos

en: Installed
hu: Telepítve

en: Mail
hu: Levelek

en: Money
hu: Pénzügyek

en: Multimedia
hu: Multimédia

en: New
hu: Újdonság

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Ohno
hu: Jaj ne

en: Package
hu: Csomag

en: People
hu: Emberek

en: Personal
hu: Személyes

en: Photos
hu: Fényképek

en: Plan
hu: Terv

en: Presentation
hu: Bemutató

en: Sales
hu: Értékesítés

en: Sound
hu: Hang

en: System
hu: Rendszer

en: Urgent
hu: Sürgős

en: Videos
hu: Videók

en: Emblems
hu: Emblémák

en: Extract Here
hu: Kibontás ide

en: Extract the selected archive to the current position
hu: A kijelölt archívum kibontása a jelenlegi helyre

en: Extract To...
hu: Kibontás ide…

en: Extract the selected archive
hu: A kijelölt archívum kibontása

en: Compress...
hu: Tömörítés…

en: Create a compressed archive with the selected objects
hu: Tömörített archívum létrehozása a kijelölt objektumokkal

en: Save Digests
hu: Kivonatok mentése

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
hu: Egy GTK+ segédprogram üzenetkivonatok és ellenőrzőösszegek kiszámításához.

en: Select Files
hu: Fájlok kiválasztása

en: Failed to read "%s"
hu: Nem sikerült a fájl beolvasása: „%s”

en: Failed to read "%s":
    %s
hu: Nem sikerült a fájl beolvasása: „%s”
    %s

en: Not a regular file
hu: Nem szabályos fájl

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Failed to add "%s":
    %s
hu: A(z) „%s” hozzáadása meghiúsult:
    %s

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
hu: %s, összesen: %s - 1 perc van hátra (%s/mp)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
hu: %s, összesen: %s - %u perc van hátra (%s/mp)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
hu: %s, összesen: %s - 1 másodperc van hátra (%s/mp)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
hu: %s, összesen: %s - %u másodperc van hátra (%s/mp)

en: Check against the specified digest or checksum
hu: Ellenőrzés a megadott kivonat vagy ellenőrzőösszeg alapján

en: DIGEST
hu: KIVONAT

en: Read program data from the specified directory
hu: Programadatok olvasása a megadott könyvtárból

en: DIRECTORY
hu: MAPPA

en: Hash the specified text
hu: A megadott szöveg hash értékének előállítása

en: TEXT
hu: SZÖVEG

en: Show version information
hu: Verzióinformációk megjelenítése

en: [FILE|URI...]
hu: [FÁJL|URI…]

en: Failed to enable any supported hash functions.
hu: Egyetlen támogatott hash függvény engedélyezése sem sikerült.

en: Digests
hu: Kivonatok

en: _Resize Images...
hu: Képek átmé_retezése…

en: Resize each selected image
hu: Minden kijelölt kép átméretezése

en: Ro_tate Images...
hu: Képek elforga_tása…

en: Rotate each selected image
hu: Minden kijelölt kép elforgatása

en: _Skip
hu: _Kihagyás

en: _Retry
hu: Új_ra

en: Resizing image: %d of %d
hu: Kép átméretezése: %d, összesen: %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
hu: <i>„%s” átméretezése</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
hu: Érvényes fájlnév végződést adjon meg!

en: Rotating image: %d of %d
hu: Kép elforgatása: %d, összesen: %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
hu: <i>„%s” elforgatása</i>

en: Resize Images
hu: Képek átméretezése

en: <b>Image Size</b>
hu: <b>Kép mérete</b>

en: Select a size:
hu: Méret kiválasztása:

en: pixels
hu: képpont

en: Scale:
hu: Méretarány:

en: percent
hu: százalék

en: Custom size:
hu: Egyéni méret:

en: Width:
hu: Szélesség:

en: Height:
hu: Magasság:

en: <b>Filename</b>
hu: <b>Fájlnév</b>

en: Append
hu: Hozzáfűzés

en: .resized
hu: .átméretezve

en: to file title
hu: fájlnévnek

en: Resize in place
hu: Átméretezés helyben

en: _Resize
hu: Át_méretezés

en: Rotate Images
hu: Képek elforgatása

en: <b>Image Rotation</b>
hu: <b>Képforgatás</b>

en: Select an angle:
hu: Válasszon egy szöget:

en: Custom angle:
hu: Egyéni szög:

en: degrees clockwise
hu: fokok az óra járása szerint

en: .rotated
hu: .forgatott

en: Rotate in place
hu: Forgatás helyben

en: _Rotate
hu: _Forgatás

en: Title
hu: Cím

en: Artist
hu: Előadó

en: Track
hu: Szám

en: Genre
hu: Műfaj

en: Date
hu: Dátum

en: Bitrate
hu: Bitsebesség

en: Pages
hu: Lapok

en: Sample Rate
hu: Mintavétel

en: Length
hu: Hossz

en: EXIF Date
hu: EXIF dátum

en: EXIF Software
hu: EXIF alkalmazás

en: EXIF Flash
hu: EXIF vaku

en: EXIF Image Size
hu: EXIF képméret

en: EXIF Rating
hu: EXIF értékelés

en: Image Size
hu: Képméret

en: Open the browser
hu: Böngésző megnyitása

en: Show a notification
hu: Értesítés megjelenítése

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Author
hu: Szerző

en: %d item | %d items
hu[0]: %d elem
hu[1]: %d elem

en: Empty Folder
hu: Üres mappa

en: Type
hu: Típus

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Size
hu: Méret

en: Modified
hu: Módosítva

en: from
hu: erről:

en: by
hu: előadó:

en: %d of %d
hu: %d, összesen: %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
hu: <span size="larger">A kiválasztott „%s” fájl érvénytelen kódolást használ.</span>
    <span size="larger">Válasszon egy másik fájlt.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
hu: <span size="larger" weight="bold">Hiba történt a fájl „%s” névre történő átnevezésekor.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
hu: <span size="larger" weight="bold">Már létezik „%s” nevű fájl.</span>

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
hu: Ha át kívánja nevezni a kiválasztott fájlt, helyezze át vagy nevezze át a már meglévő „%s” fájlt.

en: Repair filename ...
hu: Fájlnév megjavítása…

en: Repair filename
hu: Fájlnév megjavítása

en: Re_name as "%s"
hu: Át_nevezés a következőre: „%s”

en: Rename as "%s".
hu: Átnevezés a következőre: „%s”.

en: Select a filename
hu: Válasszon egy fájlnevet

en: Select a filename from sub menu items.
hu: Válasszon egy fájlnevet az almenü elemei közül.

en: Arabic - CP1256
hu: Arab - CP1256

en: Baltic - CP1257
hu: Balti - CP1257

en: Central European latin - CP1250
hu: Közép-európai - CP1250

en: Chinese simplified - CP936
hu: Egyszerűsített kínai - CP936

en: Chinese traditional - CP950
hu: Hagyományos kínai - CP950

en: Cyrillic - CP1251
hu: Cirill - CP1251

en: Greek - CP1253
hu: Görög - CP1253

en: Hebrew - CP1255
hu: Héber - CP1255

en: Japanese - CP932
hu: Japán - CP932

en: Korean - CP949
hu: Koreai - CP949

en: Turkish - CP1254
hu: Török - CP1254

en: Vietnamese - CP1258
hu: Vietnami - CP1258

en: Western European latin - CP1252
hu: Nyugat-európai - CP1252

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
hu: <span size="larger" weight="bold">Hiba történt a(z) „%s” fájl „%s” névre történő átnevezésekor.</span>

en: Other ...
hu: Egyéb…

en: As is
hu: Ahogy van

en: To be
hu: Legyen

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
hu: Nemo fájlnév javító: Válassza ki az átnevezendő fájlokat

en: Select an encoding name to use
hu: Válassza ki a fájl kódolását

en: _Encoding name to add:
hu: Hozzáadandó _kódolás neve:

en: Nemo Filename Repairer
hu: Nemo fájlnévjavító

en: Select _encoding:
hu: Válasszon _kódolást:

en: Include _subdirectories
hu: _Alkönyvtárak belevétele

en: Key Imported | Keys Imported
hu[0]: Kulcs importálva
hu[1]: Kulcsok importálva

en: Imported %i key | Imported %i keys
hu[0]: Importálva %i kulcs
hu[1]: Importálva %i kulcs

en: Imported a key for | Imported keys for
hu[0]: Kulcs importálva a következőhöz:
hu[1]: Kulcsok importálva a következőhöz:

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
hu: A(z) <i><key id='%s'/> kulcs <b>lejárt</b></i> ekkor: %s.

en: Invalid Signature
hu: Érvénytelen aláírás

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
hu: A(z) <i><key id='%s'/></i> kulccsal aláírás %s napon <b>lejárt</b>.

en: Expired Signature
hu: Lejárt aláírás

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
hu: A(z) <i><key id='%s'/> kulcs <b>visszavonva</b></i> ekkor: %s.

en: Revoked Signature
hu: Visszavont aláírás

en: Good Signature
hu: Hiteles aláírás

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
hu: Aláírva <i><key id='%s'/> kulccsal ekkor: %s.

en: Untrusted Valid Signature
hu: Nem megbízható érvényes aláírás.

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
hu: Érvényes, de <b>nem megbízható</b> aláírás: <i><key id='%s'/>, itt: %s.

en: Signing key not in keyring.
hu: Az aláírókulcs nincs a kulcstartón.

en: Unknown Signature
hu: Ismeretlen aláírás

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
hu: Rossz vagy hamisított aláírás. Az aláírt adatok módosultak.

en: Bad Signature
hu: Hibás aláírás

en: Couldn't verify signature.
hu: A fájl aláírása nem ellenőrizhető.

en: Wrong passphrase.
hu: Rossz jelmondat.

en: Enter new passphrase for '%s'
hu: Írja be az új jelmondatot „%s” számára

en: Enter passphrase for '%s'
hu: Írja be a jelmondatot „%s” számára

en: Enter new passphrase
hu: Írja be az új jelmondatot

en: Enter passphrase
hu: Írja be a jelmondatot

en: Passphrase
hu: Jelmondat

en: Cancel
hu: Mégse

en: Import keys from the file
hu: Kulcsok importálása fájlból

en: Encrypt file
hu: Fájl titkosítása

en: Sign file with default key
hu: Fájl aláírása az alapértelmezett kulccsal

en: Encrypt and sign file with default key
hu: Fájl aláírása és titkosítása az alapértelmezett kulccsal

en: Decrypt encrypted file
hu: Titkosított fájl visszafejtése

en: Verify signature file
hu: Aláírásfájl ellenőrzése

en: Read list of URIs on standard in
hu: URI lista olvasása a szabványos bemenetről

en: file...
hu: fájl…

en: Encryption settings
hu: Titkosítási beállítások

en: Couldn't load keys
hu: Nem sikerült betölteni a kulcsokat

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
hu: Válassza ki a titkosított fájl nevét ehhez: „%s”

en: Choose Signer
hu: Válassza ki az aláírót

en: Choose Signature File Name for '%s'
hu: Válassza ki az aláírásfájl nevét ehhez: „%s”

en: Import is complete
hu: Az importálás kész

en: Importing keys ...
hu: Kulcsok importálása…

en: Import Failed
hu: Az importálás meghiúsult

en: Keys were found but not imported.
hu: A megtalált kulcsok nem lettek importálva.

en: Imported key
hu: Importált kulcs

en: Imported %d key | Imported %d keys
hu[0]: Importálva %d kulcs
hu[1]: Importálva %d kulcs

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
hu: Válassza ki a visszafejtett fájl nevét ehhez: „%s”

en: Choose Original File for '%s'
hu: Válassza ki az eredeti fájlt ehhez: „%s”

en: No valid signatures found
hu: Nem található érvényes aláírás

en: File Encryption Tool
hu: Fájltitkosító eszköz

en: Encrypting
hu: Titkosítás

en: Couldn't encrypt file: %s
hu: Nem sikerült titkosítani a fájlt: %s

en: Signing
hu: Aláírás

en: Couldn't sign file: %s
hu: Nem sikerült aláírni a fájlt: %s

en: Importing
hu: Importálás

en: Couldn't import keys from file: %s
hu: Nem sikerült a kulcsok importálása ebből a fájlból: %s

en: Decrypting
hu: Visszafejtés

en: Couldn't decrypt file: %s
hu: A fájl nem fejthető vissza: %s

en: Verifying
hu: Ellenőrzés

en: Couldn't verify file: %s
hu: A fájl nem ellenőrizhető: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
hu: Önkibontó zip (exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
hu: Nem tömörített tar (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
hu: Bzip tömörített tar (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
hu: Bzip2 tömörített tar (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
hu: Gzip tömörített tar (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
hu: Lzop tömörített tar (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
hu: Compress tömörített tar (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
hu[0]: Összesen %d fájlt
hu[1]: Összesen %d fájlt

en: and %d folder | and %d folders
hu[0]: és %d mappát választott ki
hu[1]: és %d mappát választott ki

en: You have selected %d file | You have selected %d files
hu[0]: %d fájl van kiválasztva
hu[1]: %d fájl van kiválasztva

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
hu[0]: %d mappa van kiválasztva
hu[1]: %d mappa van kiválasztva

en: Preparing...
hu: Előkészítés…

en: Couldn't list files
hu: Nem sikerült a fájlok listázása

en: Couldn't package files
hu: Nem sikerült a fájlok becsomagolása

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
hu: A visszafejtés meghiúsult. Valószínűleg nem rendelkezik a visszafejtési kulccsal.

en: %Y-%m-%d
hu: %Y. %m. %d.

en: Couldn't run file-roller
hu: Nem sikerült futtatni a file-roller programot

en: The file-roller process did not complete successfully
hu: A file-roller folyamat sikertelenül fejeződött be

en: All key files
hu: Minden kulcsfájl

en: All files
hu: Minden fájl

en: Archive files
hu: Fájlok tömörítése

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
hu: <b>Már létezik fájl ezzel a névvel.</b>
    
    Le kívánja cseréni a fájlt?

en: _Replace
hu: Cse_re

en: Encrypt Multiple Files
hu: Több fájl titkosítása

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
hu: <b>Több fájlt vagy mappát jelölt ki</b>

en: encrypted-package
hu: titkosított-csomag

en: Encrypt each file separately
hu: Minden fájl külön titkosítása

en: Encrypt packed together in a package
hu: Csomagoltak titkosítása egy csomagba

en: Packaging:
hu: Csomagoló:

en: Package Name:
hu: Csomagnév:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
hu: Mivel a fájlok távoli helyen vannak, minden fájl külön-külön lesz titkosítva.

en: Notification Messages
hu: Értesítési üzenetek

en: Progress Title
hu: Folyamat címe

en: Encrypt...
hu: Titkosítás…

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
hu[0]: Kijelölt fájl titkosítása (és aláírása)
hu[1]: Kijelölt fájlok titkosítása

en: Sign
hu: Aláírás

en: Sign the selected file | Sign the selected files
hu[0]: Kijelölt fájl aláírása
hu[1]: Kijelölt fájlok aláírása

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
hu: A megosztáshoz a Nemo programnak szüksége van néhány jogosultságra a „%s” mappához, hogy megtudja osztani azt

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
hu: A(z) „%s” mappa a következő további engedélyeket kéri a megosztás működéséhez:
    %s%s%sSzeretné hogy a Nemo automatikusan hozzáadja ezeket az engedélyeket a mappához?

en:   - read permission by others
hu:   - olvasási jog másoknak

en:   - write permission by others
hu:   - írási jog másoknak

en:   - execute permission by others
hu:   - futtatási jog másoknak

en: Add the permissions automatically
hu: Jogok hozzáadása automatikusan

en: Could not change the permissions of folder "%s"
hu: „%s” mappa jogosultságai nem változtathatók meg

en: The share name cannot be empty
hu: A megosztás neve nem lehet üres

en: The share name is too long
hu: A megosztás neve túl hosszú

en: Error while getting share information: %s
hu: Hiba a megosztási adatok lekérésekor: %s

en: Another share has the same name
hu: Van már megosztás ezzel a névvel

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
hu: A mappa egy titkosított mappában található. Így a mappa nem lesz elérhető mások számára, kivéve ha a „force user” beállítás meg van adva a „/etc/samba/smb.conf” fájlban.

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
hu: A(z) „%s” megosztás jogosultságai megakadályozzák, hogy mások is elérjék ezt a megosztást

en: Modify _Share
hu: Megosztás _módosítása

en: Create _Share
hu: Megosztás _létrehozása

en: Please reboot to finalize changes
hu: A változtatások érvényre juttatásához újra kell indítani a számítógépet.

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
hu: Valami hiba történt. Lehet, hogy kézzel kell telepíteni a „samba” csomagot és a felhasználóját hozzáadni a „sambashare” csoporthoz.

en: There was an error while getting the sharing information
hu: Hiba történt a megosztási adatok lekérésekor

en: Share
hu: Megosztás

en: Folder Sharing
hu: Mappamegosztás

en: Sharing Options
hu: Megosztási beállítások

en: Share this Folder
hu: Mappa megosztása

en: %s %s %s returned with signal %d
hu: %s %s %s visszatért a %d jellel

en: %s %s %s failed for an unknown reason
hu: %s %s %s ismeretlen eredetű hibát jelzett

en: 'net usershare' returned error %d: %s
hu: a „net usershare” parancs „%d” hibával tért vissza: %s

en: 'net usershare' returned error %d
hu: a „net usershare” parancs „%d” hibával tért vissza

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
hu: a „net usershare” parancs kimenete nem érvényes UTF-8 kódolású

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Samba's testparm returned with signal %d
hu: A Samba testparm parancsa „%d” szignállal tért vissza

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
hu: A Samba testparm parancsa ismeretlen okból meghiúsult

en: Samba's testparm returned error %d: %s
hu: A Samba testparm parancsa „%d” hibát jelzett: %s

en: Samba's testparm returned error %d
hu: A Samba testparm parancsa „%d” hibát jelzett

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
hu: A „%s” megosztás nem távolítható el, mert az elérési út nincs megosztva

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
hu: A meglévő megosztás elérési útja nem változtatható meg. Távolítsa el a régi megosztást és hozza létre az újat.

en: Share this _folder
hu: _Mappa megosztása

en: Share _name:
hu: Megosztás _neve:

en: Co_mment:
hu: _Megjegyzés:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
hu: _Engedélyezi mások számára a fájlok létrehozását és törlését ebben mappában

en: _Guest access (for people without a user account)
hu: Vendé_g hozzáférése (azoknak a személyeknek, akik nem rendelkeznek felhasználói fiókkal)

en: Install
hu: Telepítés

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
hu: A Samba telepítése, megfelelően megadott tűzfal szabályok, valamint a felhasználó a „sambashare” felhasználói csoporthoz történő hozzáadása szükségesek.

en: Nemo-Terminal Preferences
hu: Nemo – Terminál beállítások

en: Visible by default
hu: Alapértelmezetten látszik

en: Top
hu: Fent

en: Bottom
hu: Lent

en: Terminal position
hu: Terminál pozíció

en: Independent
hu: Független

en: Terminal follows view location
hu: Terminál követi az aktuális nézetet

en: Location mode
hu: Hely üzemmód

en: Terminal bell
hu: Terminálcsengő

en: Default number of lines for the terminal
hu: Megjelenített sorok száma

en: Keyboard shortcut
hu: Gyorsbillentyű

en: Basic
hu: Alap

en: Shell to use (leave blank for system default)
hu: Shell (üresen hagyva a rendszer alapértelmezett használata)

en: Terminal erase line key sequence
hu: Terminál sortörlés karaktersorozat

en: Terminal restore line key sequence
hu: Terminál sor visszaállítás karaktersorozat

en: Change directory command
hu: Mappaváltás parancs

en: Restore defaults
hu: Alapértelmezések visszaállítása

en: Sequences must be escaped according to python rules.
hu: A karaktersorozatokat a Python szabályai szerint kell escépelni

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
hu: A '%s' le lesz cserélve egyszeres idézőjellel határolt mappa névre.

en: Advanced
hu: Speciális

en: Paste Filenames
hu: Fájlnevek beillesztése

en: Composer
hu: Zeneszerző

en: Description
hu: Leírás

en: Allows managing of archives from the context menu
hu: Lehetővé teszi az archívumok kezelését a helyi menüből

en: Allows you to quickly share a folder from the context menu
hu: Lehetővé teszi egy mappa gyors megosztását a helyi menüből

en: Nemo Emblems
hu: Nemo emblémák

en: Change a folder or file emblem
hu: Egy mappa- vagy fájl-embléma megváltoztatása

en: Allows managing of Dropbox web service from the context menu
hu: Lehetővé teszi a Dropbox webes szolgáltatás kezelését a helyi menüből

en: Allows image resizing and rotation from the context menu
hu: Lehetővé teszi a kép átméretezését és elforgatását a helyi menüből

en: Allows filename encoding repair from the context menu
hu: Lehetővé teszi a fájlnévkódolás javítását a helyi menüből

en: Allows encryption and decryption of OpenPGP files from the context menu
hu: Lehetővé teszi az OpenPGP fájlok titkosítását és visszafejtését a helyi menüből

en: View audio tag information from the properties tab
hu: Hangcímke-információk megtekintése a Tulajdonságok lapon

en: Allows file comparison from the context menu
hu: Lehetővé teszi a fájlok összehasonlítását a helyi menüből

en: Provides additional columns for the list view
hu: További oszlopokat jelenít meg a lista nézethez

en: Embedded terminal for Nemo
hu: Beágyazott terminál Nemo alkalmazásban

en: Unable to read or parse the result page.
hu: Nem sikerült beolvasni vagy elemezni az eredményoldalt.

en: It could be a server timeout or a change server side. Try later.
hu: Ez lehet egy kiszolgálói időtúllépés vagy egy szerveroldali változás. Próbálja meg később.

en: Pastebin to %s
hu: Beillesztés a(z) %s címre

en: Send this file to %s
hu: Fájl küldése a(z) %s címre

en: Send files to a paste service via the context menu
hu: Fájlok küldése beillesztési szolgáltatásba a helyi menüből
