linuxmint - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Audio
kk: Аудио

en: No Info
kk: Ақпарат жоқ

en: Title:
kk: Атауы:

en: Artist:
kk: Орындаушы:

en: Album:
kk: Күйтабақ:

en: Album Artist:
kk: Күйтабақ орындаушы:

en: Genre:
kk: Жанры

en: Year:
kk: Жыл:

en: Length:
kk: Ұзақтығы:

en: Bitrate:
kk: Битрейт:
