linuxmint - en to sr translation catalogue (361 entries)

en: Audio
sr: Звук

en: No Info
sr: Нема информација

en: Title:
sr: Наслов:

en: Artist:
sr: Извођач:

en: Album:
sr: Албум:

en: Album Artist:
sr: Извођач албума

en: Genre:
sr: Жанр:

en: Year:
sr: Година:

en: Track #:
sr: Нумера бр.:

en: Length:
sr: Дужина:

en: Bitrate:
sr: Битски проток:

en: Sample Rate:
sr: Проток узорка:

en: Encoded by:
sr: Кодирано са:

en: Copyright:
sr: Ауторска права:

en: Nemo Compare
sr: Упоређивање Немоа

en: Normal Diff
sr: Нормална разлика

en: Three-Way Diff
sr: Трострука разлика

en: N-Way Diff
sr: Н-та разлика

en: Compare to:
sr: Упореди са:

en: Compare to the file previously selected
sr: Упоредите са претходно изабраном датотеком

en: Compare Later
sr: Упореди касније

en: Remember file for later comparison
sr: Запамтите датотеку за касније поређење

en: Compare
sr: Упореди

en: Compare selected files
sr: Упоредите изабране датотеке

en: Art
sr: Уметност

en: Camera
sr: Камера

en: Danger
sr: Опасност

en: Default
sr: Подразумевно

en: Development
sr: Развој

en: Documents
sr: Документи

en: Downloads
sr: Преузимања

en: Favorite
sr: Омиљено

en: Games
sr: Игре

en: Generic
sr: Изворно

en: Important
sr: Битно

en: Installed
sr: Инсталирано

en: Mail
sr: Пошта

en: Marketing
sr: Маркетинг

en: Money
sr: Новац

en: Multimedia
sr: Мултимедија

en: New
sr: Ново

en: Note
sr: Напомена

en: Ohno
sr: Ох не

en: Package
sr: Пакет

en: People
sr: Људи

en: Personal
sr: Особно

en: Photos
sr: Фотографије

en: Plan
sr: План

en: Presentation
sr: Презентација

en: Sales
sr: Продаја

en: Sound
sr: Звук

en: System
sr: Систем

en: Urgent
sr: Хитно

en: Videos
sr: Видео снимке

en: Web
sr: Веб

en: Emblems
sr: Обележја

en: Extract Here
sr: Распакуј овде

en: Extract the selected archive to the current position
sr: Распакујтее изабрану архиву у тренутну фасциклу

en: Extract To...
sr: Распакуј у...

en: Extract the selected archive
sr: Распакујте изабрану архиву

en: Compress...
sr: Компресуј...

en: Create a compressed archive with the selected objects
sr: Направите компресовану архиву од изабраних објеката

en: Save Digests
sr: Запамти преглед

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
sr: Гтк+  алат за рачунање дигест порука или сума провере

en: Select Files
sr: Изаберите датотеке

en: Failed to read "%s"
sr: Није могуће прочитати "%s"

en: Failed to read "%s":
    %s
sr: Није могуће прочитати "%s":
    %s

en: Not a regular file
sr: Није регуларан датотека

en: Unknown error
sr: Незнана грешка

en: Failed to add "%s":
    %s
sr: Није успело додати "%s":
    %s

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
sr: %s of %s – 1 минут је преостао (%s/sec)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
sr: %s of %s – %u је остало (%s/sec)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
sr: %s of %s – 1 секунда је преостала (%s/sec)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
sr: %s of %s – %u секунди је остало (%s/sec)

en: Check against the specified digest or checksum
sr: Проверите против наведеног кратаког приказа или контролног сума

en: DIGEST
sr: Кратаки приказ

en: Read program data from the specified directory
sr: Прочитајте податке о програму из наведеног директоријума

en: DIRECTORY
sr: Директоријум

en: Hash the specified text
sr: Обришите наведени текст

en: TEXT
sr: СПИС

en: Show version information
sr: Показати информације о верзији

en: [FILE|URI...]
sr: [Датотека|Веб-адреса...]

en: Failed to enable any supported hash functions.
sr: Неуспешно је омогућено било које подржане мешане функције.

en: Digests
sr: Кратки прикази

en: _Resize Images...
sr: _Промените величину слика...

en: Resize each selected image
sr: Промените величину сваке изабране слике

en: Ro_tate Images...
sr: Ротирај слике

en: Rotate each selected image
sr: Ротирајте сваку изабрану слику

en: _Skip
sr: _Прескочити

en: _Retry
sr: _Покушајте поново

en: Resizing image: %d of %d
sr: Промена величине слике: %d of %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
sr: <i>Промена величине "%s"</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
sr: Унесите исправан суфикс назива датотеке!

en: Rotating image: %d of %d
sr: Ротирајућа слика: %d of %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
sr: <i>Ротирање "%s"</i>

en: Resize Images
sr: Промените величину слика

en: <b>Image Size</b>
sr: <b>Величина слике</b>

en: Select a size:
sr: Изаберите величину:

en: 16x16
sr: 16 × 16

en: 32x32
sr: 32 × 32

en: 48x48
sr: 48 × 48

en: 96x96
sr: 96 × 96

en: 128x128
sr: 128 × 128

en: 640x480
sr: 640 × 480

en: 800x600
sr: 800 × 600

en: 1024x768
sr: 1024 × 768

en: 1280x960
sr: 1280 × 960

en: pixels
sr: пиксела

en: Scale:
sr: Сразмера:

en: percent
sr: проценат

en: Custom size:
sr: Прилагођена величина:

en: Width:
sr: Ширина:

en: Height:
sr: Висина:

en: <b>Filename</b>
sr: <b>Назив датотеке</b>

en: Append
sr: Додајте

en: to file title
sr: називу датотеке

en: Resize in place
sr: Промените величину у том делу

en: _Resize
sr: _Промените величину

en: Rotate Images
sr: Ротирајте слику

en: <b>Image Rotation</b>
sr: <b>‎Ротација слике‎</b>

en: Select an angle:
sr: Изаберите угао:

en: Custom angle:
sr: Прилагођени угао:

en: degrees clockwise
sr: Степен покрета сата

en: Rotate in place
sr: Ротирај у месту

en: _Rotate
sr: _‎Ротирање

en: Title
sr: Насловни

en: Album
sr: Албум

en: Artist
sr: Уметник

en: Track
sr: Траг

en: Genre
sr: Жанр

en: Date
sr: Датум

en: Bitrate
sr: Битрата

en: Pages
sr: Странице

en: Sample Rate
sr: Учесталост узорка

en: Length
sr: Дужина

en: EXIF Date
sr: ЕКСИФ Датум

en: EXIF Software
sr: ЕКСИФ Софтвер

en: EXIF Image Size
sr: ЕКСИФ Величина Слике

en: EXIF Rating
sr: ЕКСИФ Оцена

en: Image Size
sr: Величина слике

en: Nemo Pastebin
sr: Немо Пастебин

en: Pastebin
sr: Пастебин

en: Open the browser
sr: Отворите прегледач

en: Show a notification
sr: Покажите обавештење

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Author
sr: Аутор

en: %d item | %d items
sr[0]: %d ставка
sr[1]: %d ставке
sr[2]: %d ставци

en: Empty Folder
sr: Празна фасцикла

en: Type
sr: Тип

en: Loading...
sr: Учитавање …

en: Size
sr: Величина

en: Modified
sr: Изменио

en: from
sr: Из

en: by
sr: од

en: %d of %d
sr: %d од %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
sr: <span size="larger">The selected „%s“ је неважеће кодирање.</span>
    <span size="larger">Изаберите неку другу.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
sr: <span size="larger" weight="bold">Дошло је до грешке у преименовању датотеке "%s"</span>

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
sr: <span size="larger" weight="bold">Датотека назива „%s“ већ постоји.</span>

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
sr: Ако желите да преименујете изабрану датотеку, преместите или преименујте „%s“ прво.

en: Repair filename ...
sr: Поправи назив датотеке ...

en: Repair filename
sr: Поправи назив датотеке

en: Re_name as "%s"
sr: Преименуј као „%s“

en: Rename as "%s".
sr: Преименуј као „%s“.

en: Select a filename
sr: Изаберите назив датотеке

en: Select a filename from sub menu items.
sr: Изаберите име датотеке из ставки подменија.

en: Arabic - CP1256
sr: Арапски - CP1256

en: Baltic - CP1257
sr: Балтик - CP1257

en: Central European latin - CP1250
sr: Централноевропски латин - CP1250

en: Chinese simplified - CP936
sr: Кинески поједностављени - CP936

en: Chinese traditional - CP950
sr: Кинески традиционални - CP950

en: Cyrillic - CP1251
sr: Ћирилица - CP1251

en: Greek - CP1253
sr: Грчки - CP1253

en: Hebrew - CP1255
sr: Хебрејски - CP1255

en: Japanese - CP932
sr: Јапански - CP932

en: Korean - CP949
sr: Корејски - CP949

en: Thai - CP874
sr: Тајландски - CP874

en: Turkish - CP1254
sr: Турски - CP1254

en: Vietnamese - CP1258
sr: Вијетнамски - CP1258

en: Western European latin - CP1252
sr: Западноевропски латин - CP1252

en: IBM PC (MS-DOS) - CP437
sr: IBM PC (МС-ДОС) - CP43

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
sr: <span size="larger" weight="bold">Дошло је до грешке у преименовању „%s“ у „%s“</span>

en: Other ...
sr: Остало ...

en: As is
sr: Као је

en: To be
sr: Бити

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
sr: Изаберите назив датотеке из ставки подменија.

en: Select an encoding name to use
sr: Изаберите име за кодирање које ћете користити

en: _Encoding name to add:
sr: _Име кодирања за додавање:

en: Nemo Filename Repairer
sr: Немо поправљач назива датотека

en: Select _encoding:
sr: Изаберите _кодирање:

en: Include _subdirectories
sr: Укључите _поддиректорије

en: Key Imported | Keys Imported
sr[0]: Кључ увежен
sr[1]: Кључеви увежени
sr[2]: Кључеви увежено

en: Imported %i key | Imported %i keys
sr[0]: Увежен %i кључ
sr[1]: Увежени %i кључеви
sr[2]: Увезено %i кључеви

en: Imported a key for | Imported keys for
sr[0]: Увежен кључ за
sr[1]: Увежени кључеви за
sr[2]: Увежено кључеви за

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
sr: Потписали <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.

en: Invalid Signature
sr: Неважећи потпис

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
sr: Потписали <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.

en: Expired Signature
sr: Истекао потпис

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
sr: Потписали <i><key id='%s'/> <b>Опозван</b></i> на %s.

en: Revoked Signature
sr: Опозвати потпис

en: Good Signature
sr: Ваљан потпис

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
sr: Потписали <i><key id='%s'/></i> на %s.

en: Untrusted Valid Signature
sr: Непоуздани ваљан потпис

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
sr: Важи, али <b> непоуздано</b> потпис од стране <i><key id='%s'/></i> на %s.

en: Signing key not in keyring.
sr: Кључ за пријављивање није у привезак за кључеве.

en: Unknown Signature
sr: Непознати потпис

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
sr: Лош или фалсификован потпис. Потписани подаци су измењени.

en: Bad Signature
sr: Штетан потпис

en: Couldn't verify signature.
sr: Не могу да проверим потпис.

en: Wrong passphrase.
sr: Погрешна шифра

en: Enter new passphrase for '%s'
sr: Унесите нову шифру за „%s“

en: Enter passphrase for '%s'
sr: Унесите шифру за „%s“

en: Enter new passphrase
sr: Унесите нову шифру

en: Enter passphrase
sr: Унесите шифру

en: Passphrase
sr: Шифра

en: Ok
sr: У реду

en: Cancel
sr: Откачи

en: Import keys from the file
sr: Увоз кључева из датотеке

en: Encrypt file
sr: Шифрирај датотеку

en: Sign file with default key
sr: Потпиши датотеку помоћу уобичајеног кључа

en: Encrypt and sign file with default key
sr: Шифруј и потпиши датотеку помоћу уобичајеног кључа

en: Decrypt encrypted file
sr: Дешифрирај шифровану датотеку

en: Verify signature file
sr: Проверите датотеку потписа

en: Read list of URIs on standard in
sr: Читај списак путања на стандардном улазу

en: file...
sr: датотека...

en: Encryption settings
sr: Подешавања шифровања

en: Couldn't load keys
sr: Не могу учитати кључеве

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
sr: Изаберите шифровано назив датотеке за '%s'

en: Choose Signer
sr: Изабери потписника

en: Choose Signature File Name for '%s'
sr: Изаберите назив датотеке потписа за '%s'

en: Import is complete
sr: Увоз је потпун

en: Importing keys ...
sr: Увоз кључева ...

en: Import Failed
sr: Увоз није успео

en: Keys were found but not imported.
sr: Кључеви пронађени али нису увезени.

en: Imported key
sr: Увезени кључ

en: Imported %d key | Imported %d keys
sr[0]: Увезен %d кључ
sr[1]: Увезени %d кључеви
sr[2]: Увезено %d кључева

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
sr: Изаберите назив дешифриране датотеке за '%s'

en: Choose Original File for '%s'
sr: Изаберите изворну датотеку за '%s'

en: No valid signatures found
sr: Нису пронађени исправни потписи

en: File Encryption Tool
sr: Алат за шифровање датотека

en: Encrypting
sr: Шифрирање

en: Couldn't encrypt file: %s
sr: Није могуће шифрирати датотеку: %s

en: Signing
sr: Потписујем

en: Couldn't sign file: %s
sr: Није могуће потписати датотеку: %s

en: Importing
sr: Увозити

en: Couldn't import keys from file: %s
sr: Не могу увести кључеве из датотеке: %s

en: Decrypting
sr: Дешифрирање

en: Couldn't decrypt file: %s
sr: Није могуће дешифрирати датотеку: %s

en: Verifying
sr: Верификовање

en: Couldn't verify file: %s
sr: Није могуће потврдити датотеку: %s

en: Ace (.ace)
sr: АЦЕ (.ace)

en: Ar (.ar)
sr: АР (.ar)

en: Arj (.arj)
sr: АРЈ (.arj)

en: Ear (.ear)
sr: ЕАР (.ear)

en: Self-extracting zip (.exe)
sr: Само-отпакујући зип (.exe)

en: Jar (.jar)
sr: ЈАР (.jar)

en: Lha (.lzh)
sr: ЛХА (.lzh)

en: Rar (.rar)
sr: РАР (.rar)

en: Tar uncompressed (.tar)
sr: Тар некомпресован (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
sr: Тар компресован са бзип (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
sr: Тар компримован са бзип2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
sr: Тар компресован са гзип (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
sr: Тар компримован са лзоп (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
sr: Тар компримован са компресором (.tar.Z)

en: War (.war)
sr: ВАР (.war)

en: Zip (.zip)
sr: ЗИП (.zip)

en: Zoo (.zoo)
sr: ЗОО (.zoo)

en: 7-Zip (.7z)
sr: 7-ЗИП (.7z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
sr[0]: Изабрали сте %d датотеку
sr[1]: Изабрали сте %d датотеке
sr[2]: Изабрали сте %d датотека

en: and %d folder | and %d folders
sr[0]: и %d фасцикла
sr[1]: и %d фасцикле
sr[2]: и %d фасциклу

en: You have selected %d file | You have selected %d files
sr[0]: Изабрали сте %d датотеку
sr[1]: Изабрали сте %d датотеке
sr[2]: Изабрали %d датотеку

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
sr[0]: Одабрали сте %d фасциклу
sr[1]: Одабрали сте %d фасцикле
sr[2]: Одабрали %d фасциклу

en: Preparing...
sr: Припрема...

en: Couldn't list files
sr: Није могуће исписивање датотеке

en: Couldn't package files
sr: Није могуће спаковати датотеке

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
sr: Дешифровање није успело. Вероватно немате дешифровани кључ.

en: Couldn't run file-roller
sr: Није могуће покренути управника архивама

en: The file-roller process did not complete successfully
sr: Процес управљачке архиве није успешно завршен

en: All key files
sr: Све датотеке кључева

en: All files
sr: Све датотеке

en: Archive files
sr: Датотеке архиве

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
sr: <b>Датотека већ постоји са овим називом</b>
    
    Да ли желите да је замените новом датотеком?

en: _Replace
sr: _Заменити

en: Encrypt Multiple Files
sr: Шифрирај више датотека

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
sr: <b>Изабрали сте више датотека или фасцикли</b>

en: encrypted-package
sr: шифроване-пакет

en: Encrypt each file separately
sr: Шифрирајте сваку датотеку одвојено

en: Encrypt packed together in a package
sr: Шифрирати паковање заједно у пакету

en: Packaging:
sr: Паковање:

en: Package Name:
sr: Назив пакета:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
sr: Пошто су датотеке на удаљеној локацији, свака датотека ће бити шифрована одвојено.

en: Notification Messages
sr: Поруке обавештења

en: Progress Title
sr: Наслов прогреса

en: Encrypt...
sr: Шифрирај...

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
sr[0]: Шифрирај (необавезно, потпиши) изабрану датотеку
sr[1]: Шифрирајте изабране датотеке
sr[2]: Шифрирајте изабране датотеке

en: Sign
sr: Натпис

en: Sign the selected file | Sign the selected files
sr[0]: Потпиши изабрану датотеку
sr[1]: Потпиши изабране датотеке
sr[2]: Потпиши изабране датотеке

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
sr: Немо треба додати неке дозволе у вашој фасцикли „%s“ како би га поделили

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
sr: Фасцикла „%s“ потребно следеће додатне дозволе за дељење за рад:
    %s%s%s Да ли желите да Немо аутоматски додаје ове дозволе у фасциклу?

en:   - read permission by others
sr:   – читај овлашћење од других

en:   - write permission by others
sr:   – пиши овлашћење од других

en:   - execute permission by others
sr:   – изврши овлашћење од других

en: Add the permissions automatically
sr: Додајте дозволе аутоматски

en: Could not change the permissions of folder "%s"
sr: Није могуће променити дозволе фасцикле „%s“

en: The share name cannot be empty
sr: Име дељења не може бити празно

en: The share name is too long
sr: Назив дељења је педугачак

en: Error while getting share information: %s
sr: Грешка при прикупљању информација о дељењу: %s

en: Another share has the same name
sr: Друга размена има исто име

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
sr: Ова фасцикла се налази унутар шифрованог директоријума. Она неће бити доступна другим корисницима све док функција 'force user' није наведен у датотеци „/etc/samba/smb.conf“.

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
sr: Дозвола за %s спречава другим корисницима да приступе овом дељењу

en: Modify _Share
sr: Измени _размену

en: Create _Share
sr: Направи _размену

en: Please reboot to finalize changes
sr: Поново покрените да би завршили измене

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
sr: Нешто није у реду. Можда ћете морати инсталирати самбу и ручно додати свог корисника у групу „sambashare“.

en: There was an error while getting the sharing information
sr: Дошло је до грешке приликом добијања информација о размени

en: Share
sr: Дели

en: Folder Sharing
sr: Дељење фасцикли

en: Sharing Options
sr: Опције за дељење

en: Share this Folder
sr: Подели ову фасциклу

en: %s %s %s returned with signal %d
sr: %s %s %s вратио се сигналом %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
sr: %s %s %s пропао из непознатог разлога

en: 'net usershare' returned error %d: %s
sr: „net usershare“ је вратио грешку %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
sr: „net usershare“ је вратио грешку %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
sr: излаз за „net usershare“ није у важећем УТФ-8 кодирању

en: Failed
sr: Пали

en: Samba's testparm returned with signal %d
sr: Самба тестпарм се вратио сигналом %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
sr: Самба тестпарм није успела из непознатог разлога

en: Samba's testparm returned error %d: %s
sr: Самба тестпарм је вратио грешку %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
sr: Самба тестпарм је вратио грешку %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
sr: Не могу да уклоним удио за пут %s: путања се не дели

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
sr: Не могу променити пут постојећег удела; прво уклоните стару размену и додајте нову

en: Share this _folder
sr: Подели овау _фасциклу

en: Share _name:
sr: Подели _име:

en: Co_mment:
sr: Ко_ментар:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
sr: _Допусти осталим корисницима да креирају и бришу датотеке у овој фасцикли

en: _Guest access (for people without a user account)
sr: _Приступ гостима (за људе без корисничког налога)

en: Install
sr: Инсталирајте

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
sr: Потребно је да инсталирате Самбу, морате да додате одговарајуће правило заштитног зида требате додати и ваше име корисничког налога требате придружити „sambashare“ групи.

en: Nemo-Terminal Preferences
sr: Немо-Терминалне особеност

en: Visible by default
sr: Видљиво по подразумеваној вредности

en: Top
sr: На врху

en: Bottom
sr: На дну

en: Terminal position
sr: Положај терминала

en: Independent
sr: Независан

en: Terminal follows view location
sr: Терминал прати локацију

en: Location mode
sr: Режим локације

en: Terminal bell
sr: Звук терминала

en: Default number of lines for the terminal
sr: Подразумевани број редова за треминал

en: Keyboard shortcut
sr: Пречице тастатуре

en: Basic
sr: Основне

en: Shell to use (leave blank for system default)
sr: Коришћена љуска (празно за употребу подразумеване системске љуске)

en: Terminal erase line key sequence
sr: Секвенца тастера за брисање реда терминала

en: Terminal restore line key sequence
sr: Секвенца тастера за враћање реда терминала

en: Change directory command
sr: Промена наредбе директоријума

en: Restore defaults
sr: Врати на подразумевано

en: Sequences must be escaped according to python rules.
sr: Секвенца мора бити распоређена према python правилима.

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
sr: „%s“ је замењено са наведеним именом директоријума.

en: Advanced
sr: Напредно

en: Paste Filenames
sr: Убаци називе датотека

en: Composer
sr: Састављач

en: Description
sr: Опис
