linuxmint - en to br translation catalogue (113 entries)

en: Audio
br: Aodio

en: No Info
br: Titour ebet

en: Title:
br: Titl:

en: Artist:
br: Arzour:

en: Album:
br: Albom:

en: Year:
br: Bloaz:

en: Length:
br: Hirder:

en: Art
br: Arz

en: Default
br: Dre ziouer

en: Development
br: Diorren

en: Documents
br: Teulioù

en: Downloads
br: Pellgargadennoù

en: Games
br: C'hoarioù

en: Important
br: Pouezus

en: Installed
br: Staliet

en: Mail
br: Postel

en: Money
br: Arc'hant

en: Multimedia
br: Liesvedia

en: New
br: Nevez

en: Note
br: Notenn

en: Package
br: Pakad

en: People
br: Tud

en: Personal
br: Personel

en: Photos
br: Luc'hskeudennoù

en: Sales
br: Gwerzhioù

en: Sound
br: Son

en: System
br: Reizhiad

en: Urgent
br: Mallus

en: Videos
br: Videoioù

en: Extract To...
br: Eztennañ da...

en: Select Files
br: Diuzañ restroù

en: Failed to read "%s"
br: N'haller ket lenn "%s"

en: Failed to read "%s":
    %s
br: N'haller ket lenn "%s":
    %s

en: Unknown error
br: Fazi dianav

en: Failed to add "%s":
    %s
br: N'haller ket ouzhpennañ "%s":
    %s

en: DIRECTORY
br: KAVLEC'HIAD

en: Show version information
br: Diskouez titouroù an handelv

en: [FILE|URI...]
br: [RESTR|URI...]

en: <b>Image Size</b>
br: <b>Ment ar skeudenn</b>

en: Custom size:
br: Ment personelaet:

en: Width:
br: Ledander:

en: Height:
br: Uhelder:

en: <b>Filename</b>
br: <b>Anv ar restr</b>

en: Title
br: Titl

en: Album
br: Albom

en: Artist
br: Arzour

en: Date
br: Deiziad

en: Pages
br: Pajennoù

en: EXIF Date
br: Deiziad EXIF

en: EXIF Software
br: Meziant EXIF

en: Image Size
br: Ment ar skeudenn

en: Open the browser
br: Digeriñ ar merdeer

en: Show a notification
br: Diskouez ur gemenn

en: Username
br: Anv-implijer

en: Password
br: Ger-tremen

en: Author
br: Aozer

en: Empty Folder
br: Teuliad goullo

en: Loading...
br: O kargañ...

en: Size
br: Ment

en: Modified
br: Kemmet

en: by
br: gant

en: %d of %d
br: %d eus %d

en: Rename as "%s".
br: Adenvel da "%s".

en: Select a filename
br: Diuzañ un anv restr

en: Arabic - CP1256
br: Arabeg - CP1256

en: Japanese - CP932
br: Japaneg - CP932

en: Turkish - CP1254
br: Turkeg - CP1254

en: Other ...
br: Tra all...

en: Key Imported | Keys Imported
br[0]: Alc'hwez enporzhiet
br[1]: Alc'hwezioù enporzhiet

en: Imported %i key | Imported %i keys
br[0]: %i alc'hwez bet enporzhiet
br[1]: %i alc'hwez bet enporzhiet

en: Imported a key for | Imported keys for
br[0]: Alc'hwez enporzhiet evit
br[1]: Alc'hwezioù enporzhiet evit

en: Invalid Signature
br: Sinadur didalvoudek

en: Unknown Signature
br: Sinadur dianav

en: Bad Signature
br: Sinadur fall

en: Wrong passphrase.
br: Lavarenn-dremen fall.

en: Enter new passphrase for '%s'
br: Roit al lavarenn-dremen nevez evit '%s'

en: Enter passphrase for '%s'
br: Roit al lavarenn-dremen evit '%s'

en: Enter new passphrase
br: Roit ul lavarenn-dremen nevez

en: Enter passphrase
br: Roit al lavarenn-dremen

en: Passphrase
br: Lavarenn-dremen

en: Cancel
br: Nullañ

en: Import keys from the file
br: Enporzhiañ an alc'hwezioù evit ar restr

en: file...
br: restr...

en: Couldn't load keys
br: N'haller ket kargañ an alc'hwezioù

en: Choose Signer
br: Dibab ur siner

en: Importing keys ...
br: Oc'h enporzhiañ alc'hwezioù...

en: Keys were found but not imported.
br: Kavet ez eus bet alc'hwezioù met ne oant ket bet enporzhiet.

en: Imported key
br: Alc'hwez enporzhiet

en: Imported %d key | Imported %d keys
br[0]: %d alc'hwez enporzhiet
br[1]: %d alc'hwez enporzhiet

en: No valid signatures found
br: N'eus bet kavet sinadur talvoudek ebet

en: Signing
br: O sinañ

en: Couldn't sign file: %s
br: N'haller ket sinañ ar restr: %s

en: Importing
br: Oc'h enporzhiañ

en: Couldn't import keys from file: %s
br: N'haller ket enporzhiañ an alc'hwezioù evit ar restr: %s

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
br[0]: Diuzet hoc'h eus %d restr
br[1]: Diuzet hoc'h eus %d restr

en: and %d folder | and %d folders
br[0]: ha %d teuliad
br[1]: ha %d a deuliadoù

en: You have selected %d file | You have selected %d files
br[0]: Diuzet hoc'h eus %d restr
br[1]: Diuzet hoc'h eus %d restr

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
br[0]: Diuzet hoc'h eus %d teuliad
br[1]: Diuzet hoc'h eus %d a deuliadoù

en: Couldn't list files
br: N'haller ket listañ ar restroù

en: All key files
br: An holl restroù alc'hwez

en: All files
br: An holl restroù

en: Package Name:
br: Anv ar pakad:

en: Sign
br: Sinañ

en: Sign the selected file | Sign the selected files
br[0]: Sinañ ar restr diuzet
br[1]: Sinañ ar restroù diuzet

en: Share
br: Rannañ

en: Folder Sharing
br: Rannañ teuliadoù

en: Sharing Options
br: Dibarzhioù ar rannañ

en: Share this Folder
br: Rannañ an teuliad-mañ

en: Failed
br: Fazi

en: Install
br: Staliañ

en: Paste Filenames
br: Pegañ anvioù restr

en: Description
br: Deskrivadur

en: Send this file to %s
br: Kas ar restr-mañ da %s
