linuxmint - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Audio
ne: अडियो

en: Title:
ne: शीर्षक:

en: Artist:
ne: कलाकार:

en: Album:
ne: एल्बम:

en: Album Artist:
ne: एल्बम कलाकार:

en: Genre:
ne: विधा:

en: Year:
ne: वर्ष:

en: Length:
ne: लम्बाइ:

en: Bitrate:
ne: बिट दर:

en: Sample Rate:
ne: नमुना दर:

en: Copyright:
ne: प्रतिलिपि अधिकार
