linuxmint - en to et translation catalogue (356 entries)

en: Audio
et: Heli

en: No Info
et: Andmeid pole

en: Title:
et: Pealkiri:

en: Artist:
et: Esitaja:

en: Album Artist:
et: Albumi esitaja:

en: Genre:
et: Žanr:

en: Year:
et: Aasta:

en: Track #:
et: Raja nr:

en: Length:
et: Kestus:

en: Bitrate:
et: Bitikiirus:

en: Sample Rate:
et: Salvestusagedus:

en: Encoded by:
et: Kodeerija:

en: Copyright:
et: Autoriõigus:

en: Nemo Compare
et: Nemo võrdleja

en: Normal Diff
et: Tavaline diff

en: Three-Way Diff
et: Kolmesuunaline diff

en: N-Way Diff
et: Paljutasemelne diff

en: Compare to:
et: Võrdle failiga:

en: Compare to the file previously selected
et: Võrdle varem märgitud failiga

en: Compare Later
et: Võrdle hiljem

en: Remember file for later comparison
et: Jätab faili meelde, et hiljem seda võrrelda

en: Compare
et: Võrdle

en: Compare selected files
et: Võrdleb valitud faile omavahel

en: Art
et: Kunst

en: Camera
et: Kaamera

en: Danger
et: Oht

en: Default
et: Vaikimisi

en: Development
et: Arendus

en: Documents
et: Dokumendid

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Favorite
et: Lemmik

en: Games
et: Mängud

en: Generic
et: Üldine

en: Important
et: Oluline

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Mail
et: E-post

en: Marketing
et: Turundus

en: Money
et: Raha

en: Multimedia
et: Multimeedia

en: New
et: Uus

en: Note
et: Märkus

en: Ohno
et: Oi ei

en: Package
et: Pakett

en: People
et: Inimesed

en: Personal
et: Isiklik

en: Photos
et: Fotod

en: Plan
et: Plaan

en: Presentation
et: Esitlus

en: Sales
et: Müük

en: Sound
et: Heli

en: System
et: Süsteem

en: Urgent
et: Kiire

en: Videos
et: Videod

en: Web
et: Veeb

en: Emblems
et: Embleemid

en: Extract Here
et: Paki lahti siia

en: Extract the selected archive to the current position
et: Valitud arhiivi lahtipakkimine käesolevasse kataloogi

en: Extract To...
et: Paki lahti kataloogi...

en: Extract the selected archive
et: Valitud arhiivi lahtipakkimine

en: Compress...
et: Paki...

en: Create a compressed archive with the selected objects
et: Pakitud arhiivi loomine valitud objektidest

en: Save Digests
et: Kokkuvõtete salvestamine

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
et: GTK+ vahend sõnumite kokkuvõtete või kontrollsummade arvutamiseks.

en: Select Files
et: Vali Failid

en: Failed to read "%s"
et: "%s" lugemine nurjus

en: Failed to read "%s":
    %s
et: "%s" lugemine nurjus:
    %s

en: Not a regular file
et: Pole tavaline fail

en: Unknown error
et: Tundmatu viga.

en: Failed to add "%s":
    %s
et: "%s" lisamine nurjus:
    %s

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
et: %s / %s - 1 minut jäänud (%s/sec)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
et: %s / %s - %u minutit jäänud (%s/sec)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
et: %s / %s - 1 sekund jäänud (%s/sec)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
et: %s / %s - %u sekundit jäänud (%s/sec)

en: Check against the specified digest or checksum
et: Antud kokkuvõtte või kontrollsumma järgi kontrollimine

en: DIGEST
et: KOKKUVÕTE

en: Read program data from the specified directory
et: Programmi andmete lugemine määratud kaustast

en: DIRECTORY
et: KAUST

en: Hash the specified text
et: Antud teksti räsi

en: TEXT
et: TEKST

en: Show version information
et: Versiooniinfo

en: [FILE|URI...]
et: [FAIL|URI...]

en: Failed to enable any supported hash functions.
et: Toetatud räsifunktsioonide lubamine nurjus.

en: Digests
et: Kokkuvõtted

en: _Resize Images...
et: _Pildi suuruse muutmine...

en: Resize each selected image
et: Kõigi valitud piltide suuruse muutmine

en: Ro_tate Images...
et: Piltide _pööramine...

en: Rotate each selected image
et: Kõigi valitud piltide pööramine

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: _Retry
et: _Korda

en: Resizing image: %d of %d
et: Pildi suuruse muutmine: %d / %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
et: <i>"%s" suuruse muutmine</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
et: Palun sisesta sobiv failinime lõpp!

en: Rotating image: %d of %d
et: Pildi pööramine: %d / %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
et: <i>"%s" pööramine</i>

en: Resize Images
et: Pildi mõõtmete muutmine

en: <b>Image Size</b>
et: <b>Pildi suurus</b>

en: Select a size:
et: Vali suurus:

en: pixels
et: pikslit

en: Scale:
et: Skaala:

en: percent
et: protsenti

en: Custom size:
et: Muu suurus:

en: Width:
et: Laius:

en: Height:
et: Kõrgus:

en: <b>Filename</b>
et: <b>Faili nimi</b>

en: Append
et: Lisa

en: .resized
et: .muudetud

en: to file title
et: faili nimesse

en: Resize in place
et: Sama faili muutmine

en: _Resize
et: Muuda suu_rust

en: Rotate Images
et: Pööra pilte

en: <b>Image Rotation</b>
et: <b>Pildi pööramine</b>

en: Select an angle:
et: Vali nurk:

en: Custom angle:
et: Muu nurk:

en: degrees clockwise
et: kraadi päripäeva

en: .rotated
et: .pööratud

en: Rotate in place
et: Sama faili muutmine

en: _Rotate
et: _Pööra

en: Title
et: Pealkiri

en: Artist
et: Esitaja

en: Track
et: Rada

en: Genre
et: Žanr

en: Date
et: Kuupäev

en: Bitrate
et: Bitikiirus

en: Pages
et: Lehekülgi

en: Sample Rate
et: Sämplisagedus

en: Length
et: Pikkus

en: EXIF Date
et: EXIF kuupäev

en: EXIF Software
et: EXIF tarkvara

en: EXIF Flash
et: EXIF välk

en: EXIF Image Size
et: EXIF pildi mõõtmed

en: EXIF Rating
et: EXIF hinnang

en: Image Size
et: Pildi mõõtmed

en: Open the browser
et: Brauseri avamine

en: Show a notification
et: Teate kuvamine

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Author
et: Autor

en: %d item | %d items
et[0]: %d kirje
et[1]: %d kirjet

en: Empty Folder
et: Tühi kataloog

en: Type
et: Liik

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Size
et: Suurus

en: Modified
et: Muudetud

en: from
et: kellelt

en: by
et: x

en: %d of %d
et: %d / %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
et: <span size="larger">Valitud "%s" on vigases kodeeringus.</span>
    <span size="larger">Palun vali uus.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
et: <span size="larger" weight="bold">Faili nime muutmisel "%s"-ks esines viga.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
et: <span size="larger" weight="bold">Fail nimega "%s" on juba olemas.</span>

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
et: Kui tahad valitud faili nime muuta, palun muuda või nimeta "%s" enne ümber.

en: Repair filename ...
et: Failinime parandamine...

en: Repair filename
et: Failinime parandamine

en: Re_name as "%s"
et: Pane _nimeks "%s"

en: Rename as "%s".
et: Pane nimeks "%s".

en: Select a filename
et: Failinime valimine

en: Select a filename from sub menu items.
et: Failinime valimine alammenüü kirjetest.

en: Arabic - CP1256
et: Araabia - CP1256

en: Baltic - CP1257
et: Balti - CP1257

en: Central European latin - CP1250
et: Kesk-Euroopa ladina - CP1250

en: Chinese simplified - CP936
et: Lihtsustatud hiina - CP936

en: Chinese traditional - CP950
et: Traditsiooniline hiina - CP950

en: Cyrillic - CP1251
et: Kirillits - CP1251

en: Greek - CP1253
et: Kreeka - CP1253

en: Hebrew - CP1255
et: Heebrea - CP1255

en: Japanese - CP932
et: Jaapani - CP932

en: Korean - CP949
et: Korea - CP949

en: Thai - CP874
et: Tai - CP874

en: Turkish - CP1254
et: Türgi - CP1254

en: Vietnamese - CP1258
et: Vietnami - CP1258

en: Western European latin - CP1252
et: Lääne-Euroopa ladina - CP1252

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
et: <span size="larger" weight="bold">Nime "%s" muutmisel "%s"-ks esines viga.</span>

en: Other ...
et: Muu...

en: As is
et: Praegune

en: To be
et: Plaanitav

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
et: Nemo failinimede parandaja: vali failid, mida ümber nimetada

en: Select an encoding name to use
et: Vali kodeeringu nimi, mida kasutada

en: _Encoding name to add:
et: _Lisatava kodeeringu nimi:

en: Nemo Filename Repairer
et: Nemo failinimede parandaja

en: Select _encoding:
et: Vali _kodeering:

en: Include _subdirectories
et: Kaasa _alamkaustad

en: Key Imported | Keys Imported
et[0]: Võti imporditud
et[1]: Võtmed imporditud

en: Imported %i key | Imported %i keys
et[0]: Imporditi %i võti
et[1]: Imporditi %i võtit

en: Imported a key for | Imported keys for
et[0]: Võti imporditud
et[1]: Võtmed imporditud

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
et: Allkirjastaja: <i><key id='%s'/>, <b>aegunud</b></i>: %s.

en: Invalid Signature
et: Vigane allkiri

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
et: Allkirjastanud <i><key id='%s'/></i> %s, <b>aegunud</b>.

en: Expired Signature
et: Aegunud allkiri

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
et: Allkirjastaja: <i><key id='%s'/>, <b>tühistatud</b></i>: %s.

en: Revoked Signature
et: Tühistatud allkiri

en: Good Signature
et: Hea allkiri

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
et: Allkirjastanud <i><key id='%s'/></i> %s.

en: Untrusted Valid Signature
et: Mitteusaldusväärne kehtiv allkiri

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
et: Kehtiv, kuid <b>mitteusaldusväärne</b> <i><key id='%s'/></i> allkiri %s.

en: Signing key not in keyring.
et: Allkirjastamise võti pole võtmerõngas.

en: Unknown Signature
et: Tundmatu allkiri

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
et: Halb või võltsitud allkiri. Allkirjastatud andmeid on muudetud.

en: Bad Signature
et: Halb allkiri

en: Couldn't verify signature.
et: Allkirja pole võimalik verifitseerida.

en: Wrong passphrase.
et: Vale parool.

en: Enter new passphrase for '%s'
et: Sisesta '%s' jaoks uus parool

en: Enter passphrase for '%s'
et: Sisesta võtme '%s' parool

en: Enter new passphrase
et: Sisesta uus parool

en: Enter passphrase
et: Parooli sisestamine

en: Passphrase
et: Parool

en: Ok
et: Olgu

en: Cancel
et: Loobu

en: Import keys from the file
et: Võtmete importimine failist

en: Encrypt file
et: Faili krüptimine

en: Sign file with default key
et: Faili allkirjastamine vaikimisi võtmega

en: Encrypt and sign file with default key
et: Faili krüptimine ja allkirjastamine vaikimisi võtmega

en: Decrypt encrypted file
et: Krüptitud faili lahtikrüptimine

en: Verify signature file
et: Allkirjafaili verifitseerimine

en: Read list of URIs on standard in
et: URI-de loetelu lugemine standardsisendist

en: file...
et: fail...

en: Encryption settings
et: Krüpteerimise seaded

en: Couldn't load keys
et: Võtmeid pole võimalik laadida

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
et: Määra '%s' jaoks krüptitud faili nimi

en: Choose Signer
et: Allkirjastaja valimine

en: Choose Signature File Name for '%s'
et: Määra '%s' jaoks allkirjafaili nimi

en: Import is complete
et: Importimine on lõpule viidud

en: Importing keys ...
et: Võtmete importimine...

en: Import Failed
et: Tõrge importimisel

en: Keys were found but not imported.
et: Võtmed leiti, kuid neid ei imporditud.

en: Imported key
et: Imporditud võti

en: Imported %d key | Imported %d keys
et[0]: Imporditi %d võti
et[1]: Imporditi %d võtit

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
et: '%s' lahtikrüptitud faili nime valimine

en: Choose Original File for '%s'
et: Faili '%s' algupärase faili valimine

en: No valid signatures found
et: Kehtivaid allkirju ei leitud

en: File Encryption Tool
et: Failide krüpteerimise tööriist

en: Encrypting
et: Krüpteerimine

en: Couldn't encrypt file: %s
et: Faili pole võimalik krüpteerida: %s

en: Signing
et: Allkirjastamine

en: Couldn't sign file: %s
et: Faili pole võimalik allkirjastada: %s

en: Importing
et: Importimine

en: Couldn't import keys from file: %s
et: Falist pole võimalik võtmeid importida: %s

en: Decrypting
et: Dekrüpteerimine

en: Couldn't decrypt file: %s
et: Faili pole võimalik lahti krüpteerida: %s

en: Verifying
et: Verifitseerimine

en: Couldn't verify file: %s
et: Faili pole võimalik verifitseerida: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
et: Ise lahtipakkiv zip (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
et: Tar, kokkusurumata (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
et: Tar pakitud bzip'iga (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
et: Tar pakitud bzip2'ga (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
et: Tar pakitud gzip'iga (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
et: Tar pakitud lzop'iga (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
et: Tar pakitud compress'iga (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
et[0]: Sa oled valinud %d faili
et[1]: Sa oled valinud %d faili

en: and %d folder | and %d folders
et[0]: ja %d kataloogi
et[1]: ja %d kataloogi

en: You have selected %d file | You have selected %d files
et[0]: Sa oled valinud %d faili
et[1]: Sa oled valinud %d faili

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
et[0]: Sa oled valinud %d kataloogi
et[1]: Sa oled valinud %d kataloogi

en: Preparing...
et: Ettevalmistamine...

en: Couldn't list files
et: Failide loetelu pole võimalik näidata

en: Couldn't package files
et: Faile pole võimalik pakkida

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
et: Tõrge lahtikrüpteerimisel. Arvatavasti pole sul lahtkirüpteerimiseks vajalikku võtit.

en: Couldn't run file-roller
et: Käsku file-roller pole võimalik käivitada

en: The file-roller process did not complete successfully
et: file-roller'i protsess ei lõpetanud edukalt

en: All key files
et: Kõik võtmefailid

en: All files
et: Kõik failid

en: Archive files
et: Arhiivifailid

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
et: <b>Sellise nimega fail on juba olemas.</b>
    
    Kas sa soovid seda asendada uue failiga?

en: _Replace
et: _Asenda

en: Encrypt Multiple Files
et: Mitme faili krüpteerimine

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
et: <b>Oled valinud mitu faili või kataloogi</b>

en: encrypted-package
et: krüpteeritud-pakk

en: Encrypt each file separately
et: Iga fail krüpteeritakse eraldi

en: Encrypt packed together in a package
et: Krüptitud asjad ühes pakis

en: Packaging:
et: Pakkimine:

en: Package Name:
et: Paki nimi:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
et: Kuna failid pole kohalikul kettal, siis krüpteeritakse iga fail eraldi.

en: Notification Messages
et: Teavitused

en: Progress Title
et: Edenemise pealkiri

en: Encrypt...
et: Krüpteeri...

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
et[0]: Valitud faili krüpteerimine (saab ka allkirjastada)
et[1]: Valitud failide krüpteerimine

en: Sign
et: Allkirjasta

en: Sign the selected file | Sign the selected files
et[0]: Valitud faili allkirjastamine
et[1]: Valitud failide allkirjastamine

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
et: Nemo peab lisama "%s" kausta jagamise jaoks veel mõningaid õiguseid.

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
et: Kaust "%s" vajab järgmiseid lisaõiguseid, et jagamine toimiks:
    %s%s%sKas tahad, et Nemo lisaks need õiguseid sellele kaustale automaatselt?

en:   - read permission by others
et:   - teiste lugemisõigus

en:   - write permission by others
et:   - teiste kirjutusõigus

en:   - execute permission by others
et:   - teiste käivitusõigus

en: Add the permissions automatically
et: Lisa õigused automaatselt

en: Could not change the permissions of folder "%s"
et: Kataloogi "%s" õiguseid pole võimalik muuta

en: The share name cannot be empty
et: Jagatud ressursi nimi ei saa olla tühi

en: The share name is too long
et: Jagatud ressursi nimi on liiga pikk

en: Error while getting share information: %s
et: Viga jagatud ressursi kohta andmete hankimisel: %s

en: Another share has the same name
et: Sellenimeline jagatud ressurss on juba olemas

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
et: See kaust asub krüpteeritud kaustas. See ei ole teistele kasutajatele kättesaadav, kui just failis /etc/samba/smb.conf pole määratud 'force user' valik.

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
et: %s õigused ei võimalda teistele kasutajatele ligipääsu sellele jagatud ressursile

en: Modify _Share
et: Muuda _jagatud ressurssi

en: Create _Share
et: Loo _jagatud ressurss

en: Please reboot to finalize changes
et: Muudatuste lõpetamiseks tee arvutile taaskäivitus

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
et: Midagi läks valesti. Võib-olla pead käsitsi samba paigaldama ja oma kasutaja 'sambashare' gruppi lisama.

en: There was an error while getting the sharing information
et: Jagatud ressursi kohta andmete hankimisel esines viga

en: Share
et: Jaga

en: Folder Sharing
et: Kataloogi jagamine

en: Sharing Options
et: Jagamise valikud

en: Share this Folder
et: Selle kataloogi jagamine

en: %s %s %s returned with signal %d
et: %s %s %s tagastas signaali %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
et: %s %s %s nurjus teadmata põhjusel

en: 'net usershare' returned error %d: %s
et: 'net usershare' tagastas vea %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
et: 'net usershare' tagastas vea %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
et: 'net usershare' väljund ei ole korrektselt UTF-8 kodeeringus

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Samba's testparm returned with signal %d
et: Samba testparm tagastas signaali %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
et: Samba testparm töö nurjus teadmata põhjusel

en: Samba's testparm returned error %d: %s
et: Samba testparm tagastas vea %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
et: Samba testparm tagastas vea %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
et: Kataloogi %s jagamist pole võimalik lõpetada: see kataloog pole jagatud

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
et: Olemasoleva jagatud ressursi kataloogi pole võimalik muuta; eemalda eelmine jagamine ja lisa uus

en: Share this _folder
et: Selle _kataloogi jagamine

en: Share _name:
et: Jagatud ressursi _nimi:

en: Co_mment:
et: Ko_mmentaar:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
et: _Teised tohivad selles kataloogis faile lisada ja kustutada

en: _Guest access (for people without a user account)
et: _Ligipääsetav külalistele (kasutajakontota)

en: Install
et: Paigalda

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
et: Samba peab olema paigaldatud, tulemüüri reeglid määratud ja sinu kasutajakonto peab kuuluma 'sambashare' gruppi.

en: Nemo-Terminal Preferences
et: Nemo-terminali eelistused

en: Visible by default
et: Vaikimisi nähtav

en: Top
et: Üleval

en: Bottom
et: All

en: Terminal position
et: Terminali asukoht

en: Independent
et: Sõltumatu

en: Terminal follows view location
et: Terminali asukoht järgib vaate asukohta

en: Location mode
et: Asukoha režiim

en: Terminal bell
et: Terminali kelluke

en: Default number of lines for the terminal
et: Terminali ridade vaikimisi arv

en: Keyboard shortcut
et: Klaviatuuri otsetee

en: Basic
et: Põhiline

en: Shell to use (leave blank for system default)
et: Kasutatav käsurea kest (vaikimisi valiku jaoks jäta tühjaks)

en: Terminal erase line key sequence
et: Terminalis rea kustutamise sekvents

en: Terminal restore line key sequence
et: Terminalis rea taastamise sekvents

en: Change directory command
et: Kausta muutmise käsk

en: Restore defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Sequences must be escaped according to python rules.
et: Sekventsid tuleb pythoni reeglite järgi varjestada (escape)

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
et: '%s' asendatakse jutumärkides kausta nimega.

en: Advanced
et: Laiendatud

en: Paste Filenames
et: Failinimede asetamine

en: Composer
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Allows managing of archives from the context menu
et: Võimaldab hallata arhiive kontekstimenüüst

en: Allows you to quickly share a folder from the context menu
et: Võimaldab kontekstimenüüst kiiresti kausta jagada

en: Nemo Emblems
et: Nemo embleemid

en: Change a folder or file emblem
et: Kausta või faili embleemi muutmine

en: Allows managing of Dropbox web service from the context menu
et: Võimaldab Dropboxi veebiteenust kontekstimenüüst hallata

en: Allows image resizing and rotation from the context menu
et: Võimaldab kontekstimenüüst pildi suurust ja pööramist

en: Allows filename encoding repair from the context menu
et: Võimaldab kontekstimenüüst failinime kodeeringut parandada

en: Allows encryption and decryption of OpenPGP files from the context menu
et: Võimaldab OpenPGP-failide krüpteerimist ja dekrüpteerimist kontekstimenüüst

en: View audio tag information from the properties tab
et: Vaadata helisildi teavet atribuutide vahekaardilt

en: Allows file comparison from the context menu
et: Võimaldab faile võrrelda kontekstimenüüst

en: Provides additional columns for the list view
et: Pakub loendivaate jaoks täiendavaid veerge

en: Embedded terminal for Nemo
et: Sisseehitatud terminal Nemo jaoks

en: Unable to read or parse the result page.
et: Tulemuste lehte ei saa lugeda ega sõeluda.

en: It could be a server timeout or a change server side. Try later.
et: See võib olla serveri ajalõpp või serveri poole muutmine. Proovi hiljem.

en: Pastebin to %s
et: Pastebin asukohta %s

en: Send this file to %s
et: Saada see fail aadressile %s

en: Send files to a paste service via the context menu
et: Saada failid kontekstimenüü kaudu kleepimisteenusesse
