linuxmint - en to he translation catalogue (359 entries)

en: Audio
he: שמע

en: No Info
he: איו מידע

en: Title:
he: כותרת:

en: Artist:
he: אמן:

en: Album:
he: אלבום:

en: Album Artist:
he: אמן אלבום:

en: Genre:
he: סוגה:

en: Year:
he: שנה:

en: Track #:
he: מספר רצועה:

en: Length:
he: משך:

en: Bitrate:
he: קצב סיביות:

en: Sample Rate:
he: קצב דגימה:

en: Encoded by:
he: קודד באמצעות:

en: Copyright:
he: זכויות יוצרים:

en: Nemo Compare
he: השוואת נמו

en: Normal Diff
he: השוואה תקנית

en: Three-Way Diff
he: השוואה תלת־ערכית

en: N-Way Diff
he: השוואה N־ערכית

en: Compare to:
he: להשוות אל:

en: Compare to the file previously selected
he: השוואה לקובץ שנבחר קודם

en: Compare Later
he: להשוות מאוחר יותר

en: Remember file for later comparison
he: זכירת הקובץ להשוואה עתידית

en: Compare
he: השוואה

en: Compare selected files
he: השוואת קבצים שנבחרו

en: Art
he: אומנות

en: Camera
he: מצלמה

en: Danger
he: סכנה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Development
he: פיתוח

en: Documents
he: מסמכים

en: Downloads
he: הורדות

en: Favorite
he: מועדף

en: Games
he: משחקים

en: Generic
he: כללי

en: Important
he: חשוב

en: Installed
he: מותקן

en: Mail
he: דואר

en: Marketing
he: שיווק

en: Money
he: כסף

en: Multimedia
he: מולטימדיה

en: New
he: חדש

en: Note
he: הערה

en: Ohno
he: אוי לא

en: Package
he: חבילה

en: People
he: אנשים

en: Personal
he: אישי

en: Photos
he: תמונות

en: Plan
he: תוכנית

en: Presentation
he: מצגת

en: Sales
he: מכירות

en: Sound
he: שמע

en: System
he: מערכת

en: Urgent
he: דחיפות

en: Videos
he: סרטונים

en: Web
he: רשת

en: Emblems
he: סמלים

en: Extract Here
he: חילוץ לכאן

en: Extract the selected archive to the current position
he: חילוץ הארכיון שנבחר למיקום הנוכחי

en: Extract To...
he: חילוץ אל ...

en: Extract the selected archive
he: חילוץ הארכיון שנבחר

en: Compress...
he: דחיסה...

en: Create a compressed archive with the selected objects
he: יצירת ארכיון דחוס עם הפריטים שנבחרו

en: Save Digests
he: שמירת תלקיט

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
he: כלי GTK + המיועד לחישוב תלקיט מסרים סיכום־ביקורת.

en: Select Files
he: בחירת קבצים

en: Failed to read "%s"
he: קריאת "%s" כשלה

en: Failed to read "%s":
    %s
he: קריאת "%s" כשלה:
    %s

en: Not a regular file
he: לא קובץ רגיל

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Failed to add "%s":
    %s
he: הוספת "%s" כשלה:
    %s

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
he: %s מ־%s – נותרה דקה אחת (%s/לשנייה)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
he: %s מ־%s – נותרו %u דקות (%s/לשנייה)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
he: %s מ־%s – נותרה שנייה אחת (%s/לשנייה)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
he: %s מ-%s - נשארו %u שניות (%s/לשנייה)

en: Check against the specified digest or checksum
he: בדיקה אל מול התלקיט שצויין או סיכום־ביקורת

en: DIGEST
he: תלקיט

en: Read program data from the specified directory
he: קריאת נתוני התכנית מהמחיצה שצוינה

en: DIRECTORY
he: מחיצה

en: Hash the specified text
he: בלילת המלל שצוין

en: TEXT
he: מלל

en: Show version information
he: הצגת מידע אודות הגרסה

en: Failed to enable any supported hash functions.
he: אפשור פונקציות בלילה (hash) נתמכות כשלה.

en: Digests
he: תלקיטים

en: _Resize Images...
he: שינוי _גודלי תמונות...

en: Resize each selected image
he: שינוי גודל של כל תמונה שנבחרה

en: Ro_tate Images...
he: _סיבוב תמונות...

en: Rotate each selected image
he: סיבוב כל תמונה שנבחרה

en: _Skip
he: _דילוג על

en: _Retry
he: _נסה שוב

en: Resizing image: %d of %d
he: שינוי גודלי תמונות: %d מתוך %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
he: <i>שינוי גודל "%s"</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
he: אנה הזן/י סיומת שם-קובץ תקנית!

en: Rotating image: %d of %d
he: סיבוב תמונות: %d מתוך %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
he: <i>סיבוב "%s"</i>

en: Resize Images
he: שינוי גודלי תמונות

en: <b>Image Size</b>
he: <b>גודל תמונה</b>

en: Select a size:
he: בחירת גודל:

en: pixels
he: פיקסלים

en: Scale:
he: קנה מידה:

en: percent
he: אחוז

en: Custom size:
he: גודל מותאם אישית:

en: Width:
he: רוחב:

en: Height:
he: גובה:

en: <b>Filename</b>
he: <b>שם קובץ</b>

en: Append
he: סיפוח

en: .resized
he: .הגודל_השתנה

en: to file title
he: לכותרת הקובץ

en: Resize in place
he: שינוי גודל במקום

en: _Resize
he: שנה _גודל

en: Rotate Images
he: סיבוב תמונות

en: <b>Image Rotation</b>
he: <b>סיבוב תמונה</b>

en: Select an angle:
he: בחירת זווית:

en: Custom angle:
he: זווית מותאמת אישית:

en: degrees clockwise
he: מעלות בכיוון השעון

en: .rotated
he: .סובב

en: Rotate in place
he: סובב במקום

en: _Rotate
he: _סובב

en: Title
he: כותרת

en: Album
he: אלבום

en: Artist
he: אמן

en: Track
he: רצועה

en: Genre
he: סוגה

en: Date
he: תאריך

en: Bitrate
he: קצב סיביות

en: Pages
he: עמודים

en: Sample Rate
he: קצב דגימה

en: Length
he: אורך

en: EXIF Date
he: תאריך EXIF

en: EXIF Software
he: תוכנת EXIF

en: EXIF Flash
he: מבזק EXIF

en: EXIF Image Size
he: גודל תמונה EXIF

en: EXIF Rating
he: דירוג EXIF

en: Image Size
he: גודל תמונה

en: Nemo Pastebin
he: נמו פאסטביאן

en: Pastebin
he: פאסטביאן

en: Open the browser
he: פתיחה בסייר

en: Show a notification
he: הצגת הודעה

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: ססמה

en: Author
he: מחבר

en: %d item | %d items
he[0]: פריט %d
he[1]: %d פריטים

en: Empty Folder
he: תיקייה ריקה

en: Type
he: סוג

en: Loading...
he: טוען...

en: Size
he: גודל

en: Modified
he: שונה

en: from
he: מ

en: by
he: על ידי

en: %d of %d
he: %d מתוך %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
he: <span size="larger">קידוד "%s" שנבחר, שגוי.</span>
    
    <span size="larger">נא לבחור קידוד אחר.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
he: <span size="larger" weight="bold"> "%s" אירעה שגיאה בשינוי שם הקובץ ל</span>

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
he: <span size="larger" weight="bold">קובץ בשם "%s" כבר קיים.</span>

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
he: לשינוי שם הקובץ שנבחר, נא להעביר או לשנות שם "%s" תחילה.

en: Repair filename ...
he: תקן את שם הקובץ...

en: Repair filename
he: תיקון שם קובץ

en: Re_name as "%s"
he: שנה שם כ-"%s"

en: Rename as "%s".
he: שנה שם כ-"%s".

en: Select a filename
he: בחר/י שם קובץ

en: Select a filename from sub menu items.
he: בחירת שם קובץ מפריטי תפריט המשנה.

en: Arabic - CP1256
he: ערבית - CP1256

en: Baltic - CP1257
he: בלטי - CP1257

en: Central European latin - CP1250
he: לטינית מרכז אירופאית - CP1250

en: Chinese simplified - CP936
he: סינית מופשטת - CP936

en: Chinese traditional - CP950
he: סינית מסורתית - CP950

en: Cyrillic - CP1251
he: קירילית - CP1251

en: Greek - CP1253
he: יוונית -CP1253

en: Hebrew - CP1255
he: עברית - CP1255

en: Japanese - CP932
he: יפנית - CP932

en: Korean - CP949
he: קוריאנית - CP949

en: Thai - CP874
he: תאית - CP874

en: Turkish - CP1254
he: טורקית - CP1254

en: Vietnamese - CP1258
he: וייטנאמית - CP1258

en: Western European latin - CP1252
he: לטינית מערב אירופאית - CP1252

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
he: <span size="larger" weight="bold">אירעה שגיאה בשינוי השם "%s" ל "%s"</span>

en: Other ...
he: אחר...

en: As is
he: כמות שהוא

en: To be
he: מיועד

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
he: מתקן שמות קבצים של נמו: בחר/י קבצים לשינוי שם

en: Select an encoding name to use
he: בחירת שם קידוד להוספה

en: _Encoding name to add:
he: שם _קידוד להוספה:

en: Nemo Filename Repairer
he: מתקן שמות קבצים של נמו

en: Select _encoding:
he: בחירת _קידוד:

en: Include _subdirectories
he: הכללת תת-תיקיות

en: Key Imported | Keys Imported
he[0]: יובא מפתח
he[1]: יובאו מפתחות

en: Imported %i key | Imported %i keys
he[0]: יובא מפתח %i
he[1]: יובאו %i מפתחות

en: Imported a key for | Imported keys for
he[0]: יובא מפתח בשביל
he[1]: יובאו מפתחות בשביל

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
he: נחתם על ידי  <i><key id='%s'/> <b>פג</b></i> ב %s.

en: Invalid Signature
he: חתימה לא תקפה

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
he: נחתם על ידי <i><key id='%s'/></i> ב %s. <b>לא בתוקף</b>.

en: Expired Signature
he: חתימה פגת תוקף

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
he: נחתם על ידי  <i><key id='%s'/> <b>בוטל</b></i> ב %s.

en: Revoked Signature
he: חתימה פגת תוקף

en: Good Signature
he: חתימה טובה

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
he: נחתם על ידי <i><key id='%s'/></i> ב %s.

en: Untrusted Valid Signature
he: חתימה תקינה ובלתי מהימנה

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
he: חתימה תקינה אך <b>בלתי מהימנה</b> של <i><key id='%s'/></i> ב %s.

en: Signing key not in keyring.
he: מפתח חתימה לא קיים ב- keyring.

en: Unknown Signature
he: חתימה לא ידועה

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
he: חתימה גרועה או מזויפת. הנתונים החתומים הותאמו.

en: Bad Signature
he: חתימה לא תקינה

en: Couldn't verify signature.
he: לא ניתן לאמת חתימה.

en: Wrong passphrase.
he: ביטוי סיסמה לא תקין.

en: Enter new passphrase for '%s'
he: הזנת ביטוי ססמה חדש עבור '%s'

en: Enter passphrase for '%s'
he: הזנת ביטוי ססמה עבור '%s'

en: Enter new passphrase
he: הזנת ביטוי ססמה חדש

en: Enter passphrase
he: הזנת ביטוי ססמה

en: Passphrase
he: ביטוי ססמה

en: Ok
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Import keys from the file
he: יבוא מפתחות מהקובץ

en: Encrypt file
he: הצפנת קובץ

en: Sign file with default key
he: חתימת קובץ במפתח בררת מחדל

en: Encrypt and sign file with default key
he: הצפנה וחתימת קובץ במפתח בררת מחדל

en: Decrypt encrypted file
he: פענוח קובץ מוצפן

en: Verify signature file
he: אימות קובץ חתימה

en: Read list of URIs on standard in
he: קריאת רשימת פורטנים תקנית ב

en: file...
he: קובץ...

en: Encryption settings
he: הגדרות הצפנה

en: Couldn't load keys
he: לא ניתן לטעון מפתחות

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
he: בחירת שם קובץ מוצפן עבור '%s'

en: Choose Signer
he: בחירת חותם

en: Choose Signature File Name for '%s'
he: בחירת שם קובץ חתימה עבור '%s'

en: Import is complete
he: היבוא הושלם

en: Importing keys ...
he: יבוא מפתחות ...

en: Import Failed
he: היבוא כשל

en: Keys were found but not imported.
he: נמצאו מפתחות אך הם לא יובאו.

en: Imported key
he: יובא מפתח

en: Imported %d key | Imported %d keys
he[0]: יובא מפתח %d
he[1]: יובאו %d מפתחות

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
he: בחירת שם קובץ מפוענח עבור '%s'

en: Choose Original File for '%s'
he: בחירת קובץ מקור עבור '%s'

en: No valid signatures found
he: לא נמצאו חתימות תקינות

en: File Encryption Tool
he: כלי הצפנת קבצים

en: Encrypting
he: הצפנה

en: Couldn't encrypt file: %s
he: לא ניתן להצפין קובץ: %s

en: Signing
he: חתימה

en: Couldn't sign file: %s
he: לא ניתן לחתום קובץ: %s

en: Importing
he: מייבא

en: Couldn't import keys from file: %s
he: לא ניתן לייבא מפתחות מקובץ: %s

en: Decrypting
he: פענוח

en: Couldn't decrypt file: %s
he: לא ניתן לפענח קובץ: %s

en: Verifying
he: אימות

en: Couldn't verify file: %s
he: לא ניתן לאמת קובץ: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
he: zip בחילוץ עצמי (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
he: Tar לא דחוס (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
he: Tar דחוס עם bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
he: Tar דחוס עם bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
he: Tar דחוס עם gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
he: Tar דחוס עם lzop (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
he: Tar דחוס עם compress (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
he[0]: נבחר קובץ %d
he[1]: נבחרו %d קבצים

en: and %d folder | and %d folders
he[0]: ו- %d תיקייה
he[1]: ו- %d תיקיות

en: You have selected %d file | You have selected %d files
he[0]: נבחר קובץ %d
he[1]: נבחרו %d קבצים

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
he[0]: נבחרה תיקייה %d
he[1]: נבחרו %d תיקיות

en: Preparing...
he: הכנה...

en: Couldn't list files
he: לא ניתן להציג רשימת קבצים

en: Couldn't package files
he: לא ניתן לארוז קבצים

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
he: הפענוח כשל. ככל הנראה חסר מפתח הפענוח.

en: Couldn't run file-roller
he: לא ניתן להריץ את File-Roller

en: The file-roller process did not complete successfully
he: תהליך file-roller לא הושלם בהצלחה

en: All key files
he: כל קבצי המפתח

en: All files
he: כל הקבצים

en: Archive files
he: ארכוב קבצים

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
he: <b>קובץ בשם זה כבר קיים.</b>
    
    האם להחליפו בשם חדש?

en: _Replace
he: _החלפה

en: Encrypt Multiple Files
he: הצפנת קבצים מרובים

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
he: <b>נבחרו מספר קבצים או תיקיות</b>

en: encrypted-package
he: חבילה מוצפנת

en: Encrypt each file separately
he: הצפנת כל קובץ בנפרד

en: Encrypt packed together in a package
he: הצפנה ארוזה יחד בחבילה

en: Packaging:
he: אריזה:

en: Package Name:
he: שם חבילה:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
he: מכיוון שהקבצים ממוקמים מרחוק, כל קובץ יוצפן בנפרד.

en: Notification Messages
he: הודעות התראה

en: Progress Title
he: כותרת התקדמות

en: Encrypt...
he: הצפנה...

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
he[0]: הצפנה (ואפשרות לחתימה) של הקובץ שנבחר
he[1]: הצפנה של הקבצים שנבחרו

en: Sign
he: חתימה

en: Sign the selected file | Sign the selected files
he[0]: חתימת הקובץ שנבחר
he[1]: חתימה של הקבצים שנבחרים

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
he: על מנת לשתף את התקייה, על נמו להוסיף מספר הרשאות לתיקייה "%s"

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
he: התיקייה "%s" צריכה את ההרשאות הנוספות הבאות כדי שהשיתוף יעבוד:
    %s%s%s האם את/ה רוצה שנמו יוסיף את ההרשאות לתיקייה אוטומטית?

en:   - read permission by others
he:   - הרשאת קריאה בידי אחרים

en:   - write permission by others
he:   - הרשאת כתיבה בידי אחרים

en:   - execute permission by others
he:   - הרשאת הרצה על ידי אחרים

en: Add the permissions automatically
he: הוספת ההרשאות אוטומטית

en: Could not change the permissions of folder "%s"
he: לא ניתן לשנות הרשאות לתיקייה "%s"

en: The share name cannot be empty
he: שם השיתוף לא יכול להיות ריק

en: The share name is too long
he: שם השיתוף ארוך מדי

en: Error while getting share information: %s
he: שגיאה בעת השגת מידע השיתוף: %s

en: Another share has the same name
he: קיים כבר שיתוף אחר בשם זהה

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
he: התיקייה ממוקמת במחיצה מוצפנת. היא לא תהיה נגישה למשתמשים אחרים כל עוד האפשרות 'force user' לא תוגדר ב-/etc/samba/smb.conf.

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
he: ההרשאות ל-%s מונעות ממשתמשים אחרים גישה לשיתוף זה

en: Modify _Share
he: עריכת _שיתוף

en: Create _Share
he: יצירת _שיתוף

en: Please reboot to finalize changes
he: נא לשתחל לסיום גיבוש שינויים

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
he: משהו השתבש. יתכן ותידרש התקנת samba והוספת המשתמש שלכם לקבוצת 'sambashare' באופן ידני.

en: There was an error while getting the sharing information
he: אירעה שגיאה בעת אחזור מידע השיתוף

en: Share
he: שיתוף

en: Folder Sharing
he: שיתוף תיקיות

en: Sharing Options
he: אפשרויות שיתוף

en: Share this Folder
he: שיתוף תיקייה זו

en: %s %s %s returned with signal %d
he: %s %s %s הוחזר אות %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
he: %s %s %s כשל מסיבה לא ידוע

en: 'net usershare' returned error %d: %s
he: 'net usershare' החזיר שגיאת %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
he: 'net usershare' החזיר שגיאת %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
he: פלט 'net usershare' אינו קידוד UTF-8 תקין

en: Failed
he: נכשל

en: Samba's testparm returned with signal %d
he: פעולת testparm של Samba החזירה אות %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
he: פעולת testparm של Samba כשלה מסיבה לא ידועה

en: Samba's testparm returned error %d: %s
he: פעולת testparm של Samba החזירה שגיאה %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
he: פעולת testparm של Samba החזירה שגיאה %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
he: לא ניתן להסיר שיתוף לנתיב %s: נתיב זה אינו משותף

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
he: לא ניתן לשנות נתיב של שיתוף קיים; נא להסיר תחילה את השיתוף הישן ולהוסיף שיתוף חדש

en: Share this _folder
he: שיתוף _תיקייה זו

en: Share _name:
he: שם שיתוף:

en: Co_mment:
he: הע_רה:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
he: _להתיר לאחרים ליצור ולמחוק קבצים בתיקייה זו

en: _Guest access (for people without a user account)
he: גישה _לאורחים (לאנשים בלי חשבון)

en: Install
he: התקנה

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
he: דרושה התקנת Samba, הוספת כללי חומת־אש מתאימים וצרוף חשבון־המשתמש לקוצת  'sambashare'.

en: Nemo-Terminal Preferences
he: העדפות מסוף-נמו

en: Visible by default
he: גלוי כברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: תחתית

en: Terminal position
he: מיקום המסוף

en: Independent
he: עצמאי

en: Terminal follows view location
he: מסוף עוקב אחר מיקום מצג

en: Location mode
he: מצב מיקום

en: Terminal bell
he: פעמון מסוף

en: Default number of lines for the terminal
he: כמות שורות ברירת מחדל למסוף

en: Keyboard shortcut
he: מקש קיצור דרך

en: Basic
he: בסיסי

en: Shell to use (leave blank for system default)
he: מעטפת לשימוש (נא להשאיר ריק לברירת מחדל)

en: Terminal erase line key sequence
he: רצף מקשים למחיקת שורת מסוף

en: Terminal restore line key sequence
he: רצף מקשים לשיבוב שורת מסוף

en: Change directory command
he: פקודת שינוי מחיצה

en: Restore defaults
he: שיבוב ברירת מחדל

en: Sequences must be escaped according to python rules.
he: רצפים חייבים להיות מנוטרלים בהתאם לכללי פיתון.

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
he: '%s' מוחלף בשם התיקייה המצוטטת.

en: Advanced
he: מתקדם

en: Paste Filenames
he: הדבקת שמות קבצים

en: Composer
he: מחבר

en: Description
he: תיאור

en: Allows managing of archives from the context menu
he: התרת ניהול ארכיונים מתפריט ההקשר

en: Allows you to quickly share a folder from the context menu
he: התרת שיתוף מחיצות מהיר מתפריט ההקשר

en: Nemo Emblems
he: סמלי נמו

en: Change a folder or file emblem
he: שינוי סמל קובץ או מחיצה

en: Allows managing of Dropbox web service from the context menu
he: התרת ניהול שרות מרשתת  Dropbox מתפריט ההקשר

en: Allows image resizing and rotation from the context menu
he: התרת שינוי גודל וסבוב תמונה מתפריט ההקשר

en: Allows filename encoding repair from the context menu
he: התרת תיקון הצפנת שם קובץ מתפריט ההקשר

en: Allows encryption and decryption of OpenPGP files from the context menu
he: התרת הצפנה ופענוח קובץ OpenPGP מתפריט ההקשר

en: View audio tag information from the properties tab
he: הצגת מידע תג שמע מלשונית התכונות

en: Allows file comparison from the context menu
he: התרת דחיסת קובץ מתפריט ההקשר

en: Provides additional columns for the list view
he: מתן אפשרות לעמודות נוספות למצג רשימה

en: Embedded terminal for Nemo
he: מסוף נמו משובץ

en: Unable to read or parse the result page.
he: לא ניתן לקרוא או לנתח את עמוד התוצאות.

en: It could be a server timeout or a change server side. Try later.
he: עשוי להיות פסק־זמן המתנה או שינוי בצד השרת. נא לנסות מאוחר יותר.

en: Pastebin to %s
he: הדבקת Pastebin‏ ל־%s

en: Send this file to %s
he: שליחת קובץ זה ל־%s

en: Send files to a paste service via the context menu
he: שליחת קובץ לשרת הדבקות באמצעות תפריט ההקשר
