linuxmint - en to hr translation catalogue (354 entries)

en: Audio
hr: Zvuk

en: No Info
hr: Bez informacija

en: Title:
hr: Naslov:

en: Artist:
hr: Izvođač:

en: Album Artist:
hr: Izvođač albuma:

en: Genre:
hr: Vrsta glazbe:

en: Year:
hr: Godina:

en: Track #:
hr: Broj pjesme:

en: Length:
hr: Trajanje:

en: Bitrate:
hr: Brzina prijenosa:

en: Sample Rate:
hr: Frekvencija:

en: Encoded by:
hr: Enkôdirao:

en: Copyright:
hr: Autorsko pravo:

en: Nemo Compare
hr: Nemo usporeditelj

en: Normal Diff
hr: Normalan Diff

en: Three-Way Diff
hr: Tročlani Diff

en: N-Way Diff
hr: N-člani Diff

en: Compare to:
hr: Usporedi s:

en: Compare to the file previously selected
hr: Usporedi s prije odabranom datotekom

en: Compare Later
hr: Usporedi kasnije

en: Remember file for later comparison
hr: Zapamti datoteku za kasniju usporedbu

en: Compare
hr: Usporedi

en: Compare selected files
hr: Usporedi odabrane datoteke

en: Art
hr: Umjetnost

en: Camera
hr: Kamera

en: Danger
hr: Opasnost

en: Default
hr: Uobičajeno

en: Development
hr: Razvoj

en: Documents
hr: Dokumenti

en: Downloads
hr: Preuzimanja

en: Favorite
hr: Omiljeno

en: Games
hr: Igre

en: Generic
hr: Izvorno

en: Important
hr: Bitno

en: Installed
hr: Instalirano

en: Mail
hr: Pošta

en: Money
hr: Novac

en: Multimedia
hr: Multimedija

en: New
hr: Novo

en: Note
hr: Napomena

en: Ohno
hr: Oh ne

en: Package
hr: Paket

en: People
hr: Ljudi

en: Personal
hr: Osobno

en: Photos
hr: Fotografije

en: Presentation
hr: Prezentacija

en: Sales
hr: Prodaja

en: Sound
hr: Zvuk

en: System
hr: Sustav

en: Urgent
hr: Hitno

en: Videos
hr: Video snimke

en: Emblems
hr: Amblemi

en: Extract Here
hr: Raspakiraj ovdje

en: Extract the selected archive to the current position
hr: Raspakiraj odabranu arhivu na trenutnu lokaciju

en: Extract To...
hr: Raspakiraj u...

en: Extract the selected archive
hr: Raspakiraj odabranu arhivu

en: Compress...
hr: Zapakiraj...

en: Create a compressed archive with the selected objects
hr: Stvorite zapakiranu arhivu s odabranim objektima

en: Save Digests
hr: Spremi provjeru

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
hr: GTK+ alat za izračunavanje provjera poruka i zbroja provjera.

en: Select Files
hr: Odaberi datoteke

en: Failed to read "%s"
hr: Neuspjelo čitanje "%s"

en: Failed to read "%s":
    %s
hr: Neuspjelo čitanje "%s":
    %s

en: Not a regular file
hr: Nije uobičajena datoteka

en: Unknown error
hr: Nepoznata greška

en: Failed to add "%s":
    %s
hr: Neuspjelo dodavanje "%s":
    %s

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
hr: %s od %s - 1 minuta preostala (%s/sek)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
hr: %s od %s - %u minuta preostalo (%s/sek)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
hr: %s od %s - 1 sekunda preostala (%s/sek)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
hr: %s od %s - %u sekundi preostalo(%s/sek)

en: Check against the specified digest or checksum
hr: Provjera protiv određene provjere ili zbroja provjera

en: DIGEST
hr: PROVJERA

en: Read program data from the specified directory
hr: Čitaj podatke programa iz određene mape

en: DIRECTORY
hr: MAPA

en: Hash the specified text
hr: Stvori jedinstvenu vrijednost određenog teksta

en: TEXT
hr: TEKST

en: Show version information
hr: Prikaži informaciju inačice

en: [FILE|URI...]
hr: [DATOTEKA|URI...]

en: Failed to enable any supported hash functions.
hr: Neuspjelo omogućavanje bilo koje podržane funkcije jedinstvene vrijednosti

en: Digests
hr: Provjere

en: _Resize Images...
hr: _Promjena veličine slike...

en: Resize each selected image
hr: Promijeni veličinu svake odabrane slike

en: Ro_tate Images...
hr: Za_kreni sliku...

en: Rotate each selected image
hr: Zakreni svaku odabranu sliku

en: _Skip
hr: _Preskoči

en: _Retry
hr: _Pokušaj ponovno

en: Resizing image: %d of %d
hr: Promjena veličine slike: %d od %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
hr: <i>Promjena veličine "%s"</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
hr: Upišite ispravan sufiks naziva datoteke!

en: Rotating image: %d of %d
hr: Zakretanje slika: %d od %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
hr: <i>Zakretanje "%s"</i>

en: Resize Images
hr: Promjena veličina slika

en: <b>Image Size</b>
hr: <b>Veličina slike</b>

en: Select a size:
hr: Odaberi veličinu:

en: pixels
hr: piksela

en: Scale:
hr: Promjena veličine:

en: percent
hr: posto

en: Custom size:
hr: Prilagođena veličina:

en: Width:
hr: Širina:

en: Height:
hr: Visina:

en: <b>Filename</b>
hr: <b>Naziv datoteke</b>

en: Append
hr: Dodaj

en: .resized
hr: .promijenjena veličina

en: to file title
hr: nazivu datotke

en: Resize in place
hr: Promjena veličine na mjestu

en: _Resize
hr: _Promijeni

en: Rotate Images
hr: Zakretanje slika

en: <b>Image Rotation</b>
hr: <b>Zakretanje slike</b>

en: Select an angle:
hr: Odaberi kut:

en: Custom angle:
hr: Prilagođeni kut:

en: degrees clockwise
hr: stupnjevi u smjeru kazaljke sata

en: .rotated
hr: .zakrenuto

en: Rotate in place
hr: Zakreni izvornu datoteku bez stvaranja kopije

en: _Rotate
hr: _Zakreni

en: Title
hr: Naslov

en: Artist
hr: Izvođač

en: Track
hr: Pjesma

en: Genre
hr: Vrsta glazbe

en: Date
hr: Datum

en: Bitrate
hr: Brzina prijenosa

en: Pages
hr: Broj stranica

en: Sample Rate
hr: Frekvencija

en: Length
hr: Trajanje

en: EXIF Date
hr: EXIF datum

en: EXIF Software
hr: EXIF softver

en: EXIF Flash
hr: EXIF bljeskalica

en: EXIF Image Size
hr: EXIF veličina slike

en: EXIF Rating
hr: EXIF ocjena

en: Image Size
hr: Veličina slike

en: Open the browser
hr: Otvori u pregledniku

en: Show a notification
hr: Prikaži obavijest

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Author
hr: Autor

en: %d item | %d items
hr[0]: %d stavka
hr[1]: %d stavke
hr[2]: %d stavki

en: Empty Folder
hr: Isprazni mapu

en: Type
hr: Vrsta

en: Loading...
hr: Učitavanje…

en: Size
hr: Veličina

en: Modified
hr: Promijenjeno

en: from
hr: s

en: by
hr: od

en: %d of %d
hr: %d od %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
hr: <span size="larger">Odabrano "%s" je pogrešno kôdiranje.</span>
    <span size="larger">Odaberite drugo kôdiranje.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
hr: <span size="larger" weight="bold">Dogodila se greška preimenovanja datoteke u "%s"</span>

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
hr: <span size="larger" weight="bold">Datoteka naziva "%s" već postoji.</span>

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
hr: Ako želite preimenovati odabranu datoteku, premjestite ili preimenujte "%s" prvo.

en: Repair filename ...
hr: Popravi naziv datoteke...

en: Repair filename
hr: Popravi naziv datoteke

en: Re_name as "%s"
hr: Pr_eimenuj kao "%s"

en: Rename as "%s".
hr: Preimenuj kao "%s".

en: Select a filename
hr: Odaberi naziv datoteke

en: Select a filename from sub menu items.
hr: Odaberi naziv datoteke iz stavki podizbornika.

en: Arabic - CP1256
hr: Arapski - CP1256

en: Baltic - CP1257
hr: Baltički - CP1257

en: Central European latin - CP1250
hr: Srednjoeuropski latinica - CP1250

en: Chinese simplified - CP936
hr: Kineski pojednostavljen - CP936

en: Chinese traditional - CP950
hr: Kineski tradicionalan - CP950

en: Cyrillic - CP1251
hr: Čirilica - CP1251

en: Greek - CP1253
hr: Grčki - CP1253

en: Hebrew - CP1255
hr: Hebrejski - CP1255

en: Japanese - CP932
hr: Japanski - CP932

en: Korean - CP949
hr: Korejski - CP949

en: Thai - CP874
hr: Tajlandski - CP874

en: Turkish - CP1254
hr: Turski - CP1254

en: Vietnamese - CP1258
hr: Vijetnamski - CP1258

en: Western European latin - CP1252
hr: Zapadnoeuropski latinica - CP1252

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
hr: <span size="larger" weight="bold">Dogodila se greška preimenovanja "%s" u "%s"</span>

en: Other ...
hr: Ostalo...

en: As is
hr: Kako je trenutno

en: To be
hr: Kako treba biti

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
hr: Nemo popravljač naziva datoteka: odaberite datoteke za preimenovanje

en: Select an encoding name to use
hr: Odaberi naziv kôdiranja za korištenje

en: _Encoding name to add:
hr: _Naziv kôdiranja za dodavanje:

en: Nemo Filename Repairer
hr: Nemo popravljač naziva datoteka

en: Select _encoding:
hr: Odaberi _kôdiranje:

en: Include _subdirectories
hr: Uključi _poddirektorije

en: Key Imported | Keys Imported
hr[0]: Ključ uvezen
hr[1]: Ključevi uvezeni
hr[2]: Ključevi uvezeni

en: Imported %i key | Imported %i keys
hr[0]: Uvezen %d ključ
hr[1]: Uvezeno %d ključa
hr[2]: Uvezeno %d ključeva

en: Imported a key for | Imported keys for
hr[0]: Uvezi ključ za
hr[1]: Uvezi ključeve za
hr[2]: Uvezi ključeve za

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
hr: Potpisao <i><key id='%s'/> <b>istječe</b></i> %s.

en: Invalid Signature
hr: Neispravan potpis

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
hr: Potpisao <i><key id='%s'/></i> %s <b>Istječe</b>.

en: Expired Signature
hr: Potpis istekao

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
hr: Potpisao <i><key id='%s'/> <b>Opozvano</b></i> %s.

en: Revoked Signature
hr: Opozvan potpis

en: Good Signature
hr: Dobar potpis

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
hr: Potpisao <i><key id='%s'/></i> %s.

en: Untrusted Valid Signature
hr: Nepouzdan valjani potpis

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
hr: Valjano ali <b>nepouzdano</b> potpisao <i><key id='%s'/></i> %s.

en: Signing key not in keyring.
hr: Ključ potpisa nije u skupu ključeva.

en: Unknown Signature
hr: Nepoznat potpis

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
hr: Loš ili krivotvoreni potpis. Potpisani podaci su promijenjeni.

en: Bad Signature
hr: Loš potpis

en: Couldn't verify signature.
hr: Nemoguća provjera potpisa.

en: Wrong passphrase.
hr: Pogrešna lozinka.

en: Enter new passphrase for '%s'
hr: Upišite novu lozinku za '%s'

en: Enter passphrase for '%s'
hr: Upišite lozinku za '%s'

en: Enter new passphrase
hr: Upišite novu lozinku

en: Enter passphrase
hr: Upišite lozinku

en: Passphrase
hr: Lozinka

en: Ok
hr: U redu

en: Cancel
hr: Odustani

en: Import keys from the file
hr: Uvoz ključeva iz datoteke

en: Encrypt file
hr: Šifriraj datoteku

en: Sign file with default key
hr: Potpiši datoteku pomoću uobičajenog ključa

en: Encrypt and sign file with default key
hr: Šifriraj i potpiši datoteku pomoću uobičajenog ključa

en: Decrypt encrypted file
hr: Dešifriraj šifriranu datoteku

en: Verify signature file
hr: Provjera datoteke potpisa

en: Read list of URIs on standard in
hr: Čitaj popis URI-a u standardnom ulazu

en: file...
hr: datoteka...

en: Encryption settings
hr: Postavke šifriranja

en: Couldn't load keys
hr: Nemoguće učitavanje ključeva

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
hr: Odaberite šifrirani naziv datoteke za '%s'

en: Choose Signer
hr: Odaberite potpisatelja

en: Choose Signature File Name for '%s'
hr: Odaberite naziv datoteke potpisa za '%s'

en: Import is complete
hr: Uvoz je završen

en: Importing keys ...
hr: Uvoz ključeva...

en: Import Failed
hr: Neuspjeli uvoz

en: Keys were found but not imported.
hr: Ključevi su pronađeni ali nisu uvezeni.

en: Imported key
hr: Uvezeni ključ

en: Imported %d key | Imported %d keys
hr[0]: Uvezen %d ključ
hr[1]: Uvezeno %d ključa
hr[2]: Uvezeno %d ključeva

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
hr: Odaberite naziv dešifrirane datoteke za '%s'

en: Choose Original File for '%s'
hr: Odaberite izvornu datoteku za '%s'

en: No valid signatures found
hr: Nema pronađenih valjanih potpisa

en: File Encryption Tool
hr: Alat za šifriranje datoteka

en: Encrypting
hr: Šifriranje

en: Couldn't encrypt file: %s
hr: Nemoguće šifriranje datoteke: %s

en: Signing
hr: Potpisivanje

en: Couldn't sign file: %s
hr: Nemoguće potpisivanje datoteke: %s

en: Importing
hr: Uvoz

en: Couldn't import keys from file: %s
hr: Nemoguć uvoz ključeva iz datoteke: %s

en: Decrypting
hr: Dešifriranje

en: Couldn't decrypt file: %s
hr: Nemoguće dešifriranje datoteke: %s

en: Verifying
hr: Provjera

en: Couldn't verify file: %s
hr: Nemoguća provjera datoteke: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
hr: Samo-raspakirajući zip (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
hr: Tar nesažeto (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
hr: Tar sažeto s bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
hr: Tar sažeto s bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
hr: Tar sažeto s gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
hr: Tar sažeto s lzop (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
hr: Tar sažeto s (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
hr[0]: Odabrali ste %d datoteku
hr[1]: Odabrali ste %d datoteke
hr[2]: Odabrali ste %d datoteka

en: and %d folder | and %d folders
hr[0]: i %d mapu
hr[1]: i %d mape
hr[2]: i %d mapa

en: You have selected %d file | You have selected %d files
hr[0]: Odabrali ste %d datoteku
hr[1]: Odabrali ste %d datoteke
hr[2]: Odabrali ste %d datoteka

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
hr[0]: Odabrali ste %d mapu
hr[1]: Odabrali ste %d mape
hr[2]: Odabrali ste %d mapa

en: Preparing...
hr: Pripremanje...

en: Couldn't list files
hr: Nemoguće ispisivanje datoteka

en: Couldn't package files
hr: Nemoguće pakiranje datoteka

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
hr: Dešifriranje neuspjelo. Najvjerojatnije nemate ključ dešifriranja.

en: %Y-%m-%d
hr: %d.%m.%Y

en: Couldn't run file-roller
hr: Nemoguće pokretanje upravitelja arhivom

en: The file-roller process did not complete successfully
hr: Proces upravitelja arhive nije uspješno završio

en: All key files
hr: Sve datoteke ključeva

en: All files
hr: Sve datoteke

en: Archive files
hr: Datoteke arhive

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
hr: <b>Datoteka ovog naziva već postoji.</b>
    
    Želite li ju zamijeniti novom arhivom?

en: _Replace
hr: _Zamijeni

en: Encrypt Multiple Files
hr: Šifriraj više datoteka

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
hr: <b>Odabrali ste više datoteka ili mapa</b>

en: encrypted-package
hr: šifrirani-paket

en: Encrypt each file separately
hr: Šifriraj svaku datoteku odvojeno

en: Encrypt packed together in a package
hr: Šifriraj zajedno zapakirano u paketu

en: Packaging:
hr: Pakiranje:

en: Package Name:
hr: Naziv pakiranja:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
hr: Zbog toga što su datoteke na udaljenoj lokaciji, svaka datoteka će biti šifrirana odvojeno.

en: Notification Messages
hr: Obavijesne poruke

en: Progress Title
hr: Naslov napredka

en: Encrypt...
hr: Šifriraj...

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
hr[0]: Šifriraj (neobavezno, potpiši) odabranu datoteku
hr[1]: Šifriraj odabrane datoteke
hr[2]: Šifriraj odabrane datoteke

en: Sign
hr: Potpis

en: Sign the selected file | Sign the selected files
hr[0]: Potpiši odabranu datoteku
hr[1]: Potpiši odabrane datoteke
hr[2]: Potpiši odabrane datoteke

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
hr: Nemo treba dodati određene dozvole vašoj mapi "%s" kako bi ju mogli dijeliti

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
hr: Mapa "%s" treba sljedeće dodatne dozvole kako bi dijeljenje radilo:"
    %s%s%sŽelite li da Nemo doda te dozvole mapi automatski?

en:   - read permission by others
hr:   - dozvolu čitatanja ostalim korisnicima

en:   - write permission by others
hr:   - dozvolu pisanja ostalim korisnicima

en:   - execute permission by others
hr:   - dozvolu pokretanja izvršnih datoteka ostalim korisnicima

en: Add the permissions automatically
hr: Automatski dodaj dozvole

en: Could not change the permissions of folder "%s"
hr: Nemoguća promjena dozvola mape "%s"

en: The share name cannot be empty
hr: Naziv dijeljenja ne može ostati prazan

en: The share name is too long
hr: Naziv dijeljenja je pedugačak

en: Error while getting share information: %s
hr: Greška tijekom prikupljanja informacija o dijeljenju: %s

en: Another share has the same name
hr: Već postoji dijeljenje s istim nazivom

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
hr: Ova mapa se nalazi unutar šifriranog direktorija. Neće biti dostupna drugim korisnicima sve dok mogućnost 'force user' nije određena u datoteci /etc/samba/smb.conf.

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
hr: Dozvola za %s sprječava drugim korisnicima pristup ovom dijeljenju

en: Modify _Share
hr: Uredi _dijeljenje

en: Create _Share
hr: Stvori _dijeljenje

en: Please reboot to finalize changes
hr: Ponovno pokrenite za završetak promjena

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
hr: Nešto je pošlo po krivu. Možda trebate instalirati samba paket i dodati svojeg korisnika u 'sambashare' grupu ručno.

en: There was an error while getting the sharing information
hr: Došlo je do greške prilikom prikupljanja informacija o dijeljenju

en: Share
hr: Dijeljenja

en: Folder Sharing
hr: Dijeljenje mape

en: Sharing Options
hr: Mogućnosti dijeljenja

en: Share this Folder
hr: Dijeli ovu mapu

en: %s %s %s returned with signal %d
hr: %s%s%s je odgovorio sa signalom %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
hr: %s%s%s neuspjelo zbog nepoznatog razloga

en: 'net usershare' returned error %d: %s
hr: 'net usershare' je vratio grešku %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
hr: 'net usershare' je vratio grešku %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
hr: 'net usershare' rezultat nije u valjanoj UTF-8 kôdnoj stranici

en: Failed
hr: Neuspjelo

en: Samba's testparm returned with signal %d
hr: Sambin testni parametar vratio je signal %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
hr: Sambin testni parametar nije uspio iz nepoznatog razloga

en: Samba's testparm returned error %d: %s
hr: Sambin testni parametar vratio je grešku %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
hr: Sambin testni parametar vratio je grešku %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
hr: Nije moguće ukloniti dijeljenje putanje %s: ta putanja nije dijeljena

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
hr: Nije moguće promijeniti putanju postojećeg dijeljenja. Najprije uklonite staro dijeljenje, zatim dodajte novo

en: Share this _folder
hr: Dijeli _ovu mapu

en: Share _name:
hr: _Naziv dijeljenja:

en: Co_mment:
hr: Ko_mentar:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
hr: _Dopusti ostalim korisnicima stvaranje i brisanje datoteka u ovoj mapi

en: _Guest access (for people without a user account)
hr: _Pristup za goste (za korisnike bez računa)

en: Install
hr: Instaliraj

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
hr: Sambu morate instalirati, prikladno pravilo vatrozida trebate dodati i vaše ime korisničkog računa trebate pridružiti 'sambashare' grupi.

en: Nemo-Terminal Preferences
hr: Nemo-Terminal osobitosti

en: Visible by default
hr: Vidljivo po zadanom

en: Top
hr: Na vrhu

en: Bottom
hr: Na dnu

en: Terminal position
hr: Položaj terminala

en: Independent
hr: Neovisan

en: Terminal follows view location
hr: Terminal slijedi lokaciju

en: Location mode
hr: Način lokacije

en: Terminal bell
hr: Zvono terminala

en: Default number of lines for the terminal
hr: Zadani broj redaka za treminal

en: Keyboard shortcut
hr: Prečac tipkovnice

en: Basic
hr: Osnovne

en: Shell to use (leave blank for system default)
hr: Korištena ljuska (prazno za korištenje ljuske zadane sustavaom)

en: Terminal erase line key sequence
hr: Slijed tipki brisanja redka terminala

en: Terminal restore line key sequence
hr: Slijed tipki vraćanja redka terminala

en: Change directory command
hr: Promjena naredbe direktorija

en: Restore defaults
hr: Vrati zadano

en: Sequences must be escaped according to python rules.
hr: Slijed mora biti razmaknut prema python pravilima.

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
hr: '%s' je zamijenjen s navedenim nazivom direktorija.

en: Advanced
hr: Napredne

en: Paste Filenames
hr: Zalijepi nazive datoteka

en: Composer
hr: Skladatelj

en: Description
hr: Opis

en: Allows managing of archives from the context menu
hr: Omogućuje upravljanje arhivama iz sadržajnog izbornika

en: Allows you to quickly share a folder from the context menu
hr: Omogućuje vam brzo dijeljenje mape iz sadržajnog izbornika

en: Nemo Emblems
hr: Nemo Amblemi

en: Change a folder or file emblem
hr: Promijenite mapu ili datoteku amblema

en: Allows managing of Dropbox web service from the context menu
hr: Dozvoljava upravljanje Dropbox web uslugom iz sadržajnog izbornika

en: Allows image resizing and rotation from the context menu
hr: Dozvoljava mijenjanje veličine i rotaciju slike iz sadržajnog izbornika

en: Allows filename encoding repair from the context menu
hr: Dozvoljava popraviti kodiranje imena datoteke iz sadržajnog izbornika

en: Allows encryption and decryption of OpenPGP files from the context menu
hr: Dozvoljava šifriranje i dešifriranje OpenPGP datoteke iz sadržajnog izbornika

en: View audio tag information from the properties tab
hr: Pregledaj audio informaciju iz kartice svojstva

en: Allows file comparison from the context menu
hr: Dozvoljava uspoređivanje datoteka iz sadržajnog izbornika

en: Provides additional columns for the list view
hr: Omogućava dodatne stupce za popisni pogled

en: Embedded terminal for Nemo
hr: Ugrađeni terminal za Nemo

en: Unable to read or parse the result page.
hr: Nemoguće pročitati ili raščlaniti rezultat stranice.

en: It could be a server timeout or a change server side. Try later.
hr: Mogao bi biti vremenski prekid veze s poslužiteljem ili promjena na poslužitelju. Pokušajte opet poslije.

en: Pastebin to %s
hr: Pastebin na %s

en: Send this file to %s
hr: Pošalji datoteku na %s

en: Send files to a paste service via the context menu
hr: Pošalji datoteke na usluge paste-a preko sadržajnog izbornika
