linuxmint - en to ka translation catalogue (168 entries)

en: Audio
ka: აუდიო

en: No Info
ka: ინფორმაცია არ არსებობს

en: Title:
ka: სათაური:

en: Artist:
ka: შემსრულებელი:

en: Album:
ka: ალბომი:

en: Album Artist:
ka: ალბომის შემსრულებელი:

en: Genre:
ka: ჟანრი:

en: Year:
ka: წელი:

en: Track #:
ka: აუდიობილიკის #:

en: Length:
ka: ხანგრძლივობა:

en: Bitrate:
ka: ბიტური სიჩქარე:

en: Sample Rate:
ka: სემპლის კოეფიციენტი:

en: Encoded by:
ka: კოდირების ავტორი:

en: Copyright:
ka: უფლებები:

en: Compare to:
ka: შეადარე:

en: Compare to the file previously selected
ka: შედარება უკვე არჩეულ ფაილთან

en: Compare
ka: შედარება

en: Compare selected files
ka: მონიშნული ფაილების შედარება

en: Art
ka: ხელოვნება

en: Camera
ka: კამერა

en: Danger
ka: საფრთხე

en: Default
ka: ნაგულისხმევი

en: Development
ka: შემუშავება

en: Documents
ka: დოკუმენტები

en: Downloads
ka: გადმოწერები

en: Favorite
ka: რჩეული

en: Games
ka: თამაშები

en: Generic
ka: ზოგადი

en: Important
ka: მნიშვნელოვანი

en: Installed
ka: დაყენებულია

en: Mail
ka: ფოსტა

en: Marketing
ka: მარკეტინგი

en: Money
ka: ფული

en: Multimedia
ka: მულტიმედია

en: New
ka: ახალი

en: Note
ka: შენიშვნა

en: Package
ka: პაკეტები

en: People
ka: ხალხი

en: Personal
ka: პირადი

en: Photos
ka: ფოტოები

en: Plan
ka: Გეგმა

en: Presentation
ka: პრეზენტაცია

en: Sales
ka: გაყიდვები

en: Sound
ka: ხმები

en: System
ka: სისტემა

en: Urgent
ka: გადაუდებელი

en: Videos
ka: ვიდეო

en: Web
ka: ვები

en: Emblems
ka: ემბლემა

en: Extract Here
ka: აქ გაშლა

en: Extract the selected archive to the current position
ka: მონიშნული არქივის მიმდინარე მდებარეობაზე გაშლა

en: Extract To...
ka: გაშლის სამიზნე...

en: Extract the selected archive
ka: მონიშნული არქივის გაშლა

en: Select Files
ka: მონიშნეთ ფაილები

en: Not a regular file
ka: ფაილი ჩვეულებრივი არაა

en: Unknown error
ka: უცნობ შეცდომა

en: DIRECTORY
ka: საქაღალდე

en: TEXT
ka: ტექსტი

en: Show version information
ka: ვერსიის ინფორმაციის ჩვენება

en: _Skip
ka: _გამოტოვება

en: _Retry
ka: _თავიდან ცდა

en: pixels
ka: პიქსელი

en: Scale:
ka: მასშტაბი:

en: percent
ka: პროცენტი

en: Width:
ka: სიგანე:

en: Height:
ka: სიმაღლე:

en: Append
ka: ბოლოში მიწერა

en: _Resize
ka: ზომის შეცვლა

en: _Rotate
ka: შემობრუნება

en: Title
ka: სათაური

en: Album
ka: ალბომი

en: Artist
ka: შემსრულებელი

en: Track
ka: აუდიობილიკი

en: Genre
ka: ჟანრი

en: Date
ka: თარიღი

en: Bitrate
ka: სიჩქარე

en: Pages
ka: გვერდები

en: Sample Rate
ka: სემპლების სიჩქარე

en: Length
ka: სიგრძე

en: Image Size
ka: დისკის ასლის ფაილის ზომა

en: Show a notification
ka: გაფრთხილების ჩვენება

en: Username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Author
ka: ავტორი

en: %d item | %d items
ka[0]: %d ელემენტი

en: Empty Folder
ka: ცარიელი საქაღალდე

en: Type
ka: ტიპი

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Size
ka: ზომა

en: Modified
ka: შეიცვალა

en: from
ka: ვისგან

en: %d of %d
ka: %d-დან %d

en: Select a filename
ka: აირჩიეთ ფაილის სახელი

en: Key Imported | Keys Imported
ka[0]: გასაღები წარმატებით იქნა შემოტანილი

en: Imported %i key | Imported %i keys
ka[0]: შემოტანილია %i გასაღები

en: Imported a key for | Imported keys for
ka[0]: შემოტანილია გასაღებები

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
ka: ხელმოწერილია: <i><key id='%s'/> <b>ვადა გაუვიდა:</b></i> %s.

en: Invalid Signature
ka: არასწორი ხელმოწერა

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
ka: ხელმოწერილია: <i><key id='%s'/></i> %s <b>ვადაგასულია</b>.

en: Expired Signature
ka: ვადაგასული ხელმოწერა

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
ka: ხელმოწერილია <i><key id='%s'/> <b>გაუქმების დრო</b></i> %s.

en: Revoked Signature
ka: ამოღებული ხელმოწერა

en: Good Signature
ka: კარგი ხელმოწერა

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
ka: ხელმოწერილია <i><key id='%s'/></i> დრო %s.

en: Signing key not in keyring.
ka: ხელმოწერის გასაღები ბრელოკში არაა.

en: Unknown Signature
ka: უცნობი ხელმოწერა

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
ka: არასწორი ან ყალბი ხელმოწერა. ხელმოწერილი მონაცემები შეცვლილია.

en: Bad Signature
ka: არასწორი ხელმოწერა

en: Wrong passphrase.
ka: არასწორი საიდუმლო ფრაზა.

en: Enter new passphrase
ka: ახალი საკვანძო ფრაზა

en: Enter passphrase
ka: შეიყვანეთ საკვანძო ფრაზა

en: Passphrase
ka: საკვანძო სიტყვა

en: Ok
ka: დიახ

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Encrypt file
ka: ფაილის დაშიფვრა

en: Decrypt encrypted file
ka: დაშიფრული ფაილის გაშიფვრა

en: Verify signature file
ka: ხელმოწერის ფაილის გადამოწმება

en: Encryption settings
ka: დაშიფვრის პარამეტრები

en: Choose Signer
ka: აირჩიეთ ხელმომწერი

en: Import is complete
ka: შემოტანა დასრულდა

en: Import Failed
ka: შემოტანის შეცდომა

en: Imported key
ka: გასაღები შემოტანილია

en: Imported %d key | Imported %d keys
ka[0]: შემოტანილია %d გასაღები

en: Encrypting
ka: დაშიფვრა

en: Signing
ka: ხელმოწერა

en: Importing
ka: შემოტანა

en: Decrypting
ka: გაშიფვრა

en: Verifying
ka: შემოწმება

en: Self-extracting zip (.exe)
ka: თვითგაშლადი zip (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
ka: გაშლილი tar (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
ka: Bzip-ით შეკუმშული Tar (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
ka: Bzip2-ით შეკუმშული Tar (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
ka: Gzip-ით შეკუმშული Tar (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
ka: Lzo-ით შეკუმშული Tar (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
ka: Compress-ით შეკუმშული Tar (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
ka[0]: მონიშნეთ %d ფაილი

en: and %d folder | and %d folders
ka[0]: და %d საქაღალდე

en: You have selected %d file | You have selected %d files
ka[0]: აირჩიეთ %d ფაილი

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
ka[0]: აირჩიეთ %d საქაღალდე

en: Preparing...
ka: მომზადება...

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
ka: გაშიფვრის შეცდომა. ალბათ გაშიფვრის გასაღები არ გაქვთ.

en: The file-roller process did not complete successfully
ka: პროცესი file-roller ავარიულად დამთავრდა

en: All key files
ka: ყველა გასაღების ფაილი

en: All files
ka: ყველა ფაილი

en: Archive files
ka: არქივის ფაილები

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
ka: <b>ფაილი ამ სახელით უკვე არსებობს.</b>
    
    გნებავთ ჩაანაცვლოთ ის ახალი ფაილით??

en: _Replace
ka: _ჩანაცვლება

en: Encrypt Multiple Files
ka: ბევრი ფაილის დაშიფვრა

en: Packaging:
ka: შეფუთვა:

en: Package Name:
ka: პაკეტის სახელი:

en: Notification Messages
ka: გაფრთხილების შეტყობინებები

en: Progress Title
ka: მიმდინარეობის სათაური

en: Encrypt...
ka: დაშიფვრა...

en: Sign
ka: ხელმოწერა

en: Share
ka: გაზიარება

en: Failed
ka: ჩავარდა

en: Co_mment:
ka: კომე_ნტარი:

en: Install
ka: დაყენება

en: Visible by default
ka: ნაგულისხმევად ხილული

en: Top
ka: ზემოთ

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Independent
ka: დამოუკიდებელი

en: Keyboard shortcut
ka: კლავიატურის მალსახმობი

en: Basic
ka: საწყისი

en: Restore defaults
ka: ნაგულისხმები მნიშვნელობების აღდგენა

en: Advanced
ka: დამატებით

en: Composer
ka: კომპოზიტორი

en: Description
ka: აღწერა
