linuxmint - en to lo translation catalogue (360 entries)

en: Audio
lo: ສຽງ

en: No Info
lo: ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ

en: Title:
lo: ຊື່ເລື່ອງ:

en: Artist:
lo: ສິນລະປິນ:

en: Album:
lo: ອະລະບ້ຳ:

en: Album Artist:
lo: ສິນລະປິນຂອງອະລະບ້ຳ:

en: Genre:
lo: ປະເພດ:

en: Year:
lo: ປີ:

en: Track #:
lo: ແທຣັກ #:

en: Length:
lo: ຄວາມຍາວ:

en: Bitrate:
lo: ອັດຕາບິດ:

en: Sample Rate:
lo: ອັດຕາຕົວຢ່າງ:

en: Encoded by:
lo: ເຂົ້າລະຫັດໂດຍ:

en: Copyright:
lo: ລິຂະສິດ:

en: Nemo Compare
lo: ການປຽບທຽບຂອງ Nemo

en: Normal Diff
lo: ການປຽບທຽບແບບປົກກະຕິ

en: Three-Way Diff
lo: ການປຽບທຽບແບບສາມທາງ

en: N-Way Diff
lo: ການປຽບທຽບແບບ N-ທາງ

en: Compare to:
lo: ປຽບທຽບກັບ:

en: Compare to the file previously selected
lo: ປຽບທຽບກັບໄຟລ໌ທີ່ເລືອກໄວ້ກ່ອນໜ້ານີ້

en: Compare Later
lo: ປຽບທຽບພາຍຫຼັງ

en: Remember file for later comparison
lo: ຈື່ໄຟລ໌ໄວ້ເພື່ອປຽບທຽບພາຍຫຼັງ

en: Compare
lo: ປຽບທຽບ

en: Compare selected files
lo: ປຽບທຽບໄຟລ໌ທີ່ເລືອກ

en: Art
lo: ສິນລະປະ

en: Camera
lo: ກ້ອງຖ່າຍຮູບ

en: Danger
lo: ອັນຕະລາຍ

en: Default
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Development
lo: ການພັດທະນາ

en: Documents
lo: ເອກະສານ

en: Downloads
lo: ດາວໂຫຼດ

en: Favorite
lo: ລາຍການທີ່ມັກ

en: Games
lo: ເກມ

en: Generic
lo: ທົ່ວໄປ

en: Important
lo: ສໍາຄັນ

en: Installed
lo: ຕິດຕັ້ງແລ້ວ

en: Mail
lo: ອີເມວ

en: Marketing
lo: ການຕະຫຼາດ

en: Money
lo: ເງິນ

en: Multimedia
lo: ມັນຕິມີເດຍ

en: New
lo: ໃໝ່

en: Note
lo: ບັນທຶກ

en: Ohno
lo: ໂອຍບໍ່

en: Package
lo: ແພັກເກດ

en: People
lo: ບຸກຄົນ

en: Personal
lo: ສ່ວນຕົວ

en: Photos
lo: ຮູບພາບ

en: Plan
lo: ແຜນການ

en: Presentation
lo: ການນໍາສະເໜີ

en: Sales
lo: ການຂາຍ

en: Sound
lo: ສຽງ

en: System
lo: ລະບົບ

en: Urgent
lo: ດ່ວນ

en: Videos
lo: ວິດີໂອ

en: Web
lo: ເວັບ

en: Emblems
lo: ສັນຍາລັກ

en: Extract Here
lo: ແຕກໄຟລ໌ທີ່ນີ້

en: Extract the selected archive to the current position
lo: ແຕກໄຟລ໌ທີ່ເລືອກໄປຍັງຕໍາແໜ່ງປັດຈຸບັນ

en: Extract To...
lo: ແຕກໄຟລ໌ໄປທີ່...

en: Extract the selected archive
lo: ແຕກໄຟລ໌ທີ່ເລືອກ

en: Compress...
lo: ບີບອັດ...

en: Create a compressed archive with the selected objects
lo: ສ້າງໄຟລ໌ບີບອັດດ້ວຍລາຍການທີ່ເລືອກ

en: Save Digests
lo: ບັນທຶກໄດເຈສ

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
lo: ຜົນປະໂຫຍດ GTK+ ສຳລັບການຄຳນວນໄດເຈສ ຫຼື ເຊັກຊຳ.

en: Select Files
lo: ເລືອກໄຟລ໌

en: Failed to read "%s"
lo: ອ່ານ "%s" ລົ້ມເຫຼວ

en: Failed to read "%s":
    %s
lo: ອ່ານ "%s" ລົ້ມເຫຼວ:
    %s

en: Not a regular file
lo: ບໍ່ແມ່ນໄຟລ໌ປົກກະຕິ

en: Unknown error
lo: ຂໍ້ຜິດພາດທີ່ບໍ່ຮູ້ຈັກ

en: Failed to add "%s":
    %s
lo: ເພີ່ມ "%s" ລົ້ມເຫຼວ:
    %s

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
lo: %s ຂອງ %s - ເຫຼືອ 1 ນາທີ (%s/ວິນາທີ)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
lo: %s ຂອງ %s - ເຫຼືອ %u ນາທີ (%s/ວິນາທີ)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
lo: %s ຂອງ %s - ເຫຼືອ 1 ວິນາທີ (%s/ວິນາທີ)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
lo: %s ຂອງ %s - ເຫຼືອ %u ວິນາທີ (%s/ວິນາທີ)

en: Check against the specified digest or checksum
lo: ກວດສອບກັບໄດເຈສ ຫຼື ເຊັກຊຳທີ່ລະບຸ

en: DIGEST
lo: ໄດເຈສ

en: Read program data from the specified directory
lo: ອ່ານຂໍ້ມູນໂປຣແກຣມຈາກໄດເຣັກທໍຣີທີ່ລະບຸ

en: DIRECTORY
lo: ໄດເຣັກທໍຣີ

en: Hash the specified text
lo: ແຮຊຂໍ້ຄວາມທີ່ລະບຸ

en: TEXT
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Show version information
lo: ສະແດງຂໍ້ມູນເວີຊັນ

en: [FILE|URI...]
lo: [ໄຟລ໌|URI...]

en: Failed to enable any supported hash functions.
lo: ເປີດໃຊ້ງານຟັງຊັນແຮຊທີ່ຮອງຮັບບໍ່ສຳເລັດ.

en: Digests
lo: ໄດເຈສ

en: _Resize Images...
lo: _ປັບຂະໜາດຮູບ...

en: Resize each selected image
lo: ປັບຂະໜາດຮູບທີ່ເລືອກແຕ່ລະຮູບ

en: Ro_tate Images...
lo: _ໝຸນຮູບ...

en: Rotate each selected image
lo: ໝຸນຮູບທີ່ເລືອກແຕ່ລະຮູບ

en: _Skip
lo: _ຂ້າມ

en: _Retry
lo: _ລອງໃໝ່

en: Resizing image: %d of %d
lo: ກໍາລັງປັບຂະໜາດຮູບ: %d ຈາກ %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
lo: <i>ກໍາລັງປັບຂະໜາດ "%s"</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
lo: ກະລຸນາໃສ່ສ່ວນຂະຫຍາຍຊື່ໄຟລ໌ທີ່ຖືກຕ້ອງ!

en: Rotating image: %d of %d
lo: ກໍາລັງໝຸນຮູບ: %d ຈາກ %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
lo: <i>ກໍາລັງໝຸນ "%s"</i>

en: Resize Images
lo: ປັບຂະໜາດຮູບ

en: <b>Image Size</b>
lo: <b>ຂະໜາດຮູບ</b>

en: Select a size:
lo: ເລືອກຂະໜາດ:

en: pixels
lo: ພິກເຊວ

en: Scale:
lo: ຂະໜາດ:

en: percent
lo: ເປີເຊັນ

en: Custom size:
lo: ຂະໜາດກຳນົດເອງ:

en: Width:
lo: ກວ້າງ:

en: Height:
lo: ສູງ:

en: <b>Filename</b>
lo: <b>ຊື່ໄຟລ໌</b>

en: Append
lo: ຕໍ່ທ້າຍ

en: .resized
lo: .ປັບຂະໜາດແລ້ວ

en: to file title
lo: ໃສ່ຊື່ໄຟລ໌

en: Resize in place
lo: ປັບຂະໜາດທີ່ເດີມ

en: _Resize
lo: _ປັບຂະໜາດ

en: Rotate Images
lo: ໝຸນຮູບ

en: <b>Image Rotation</b>
lo: <b>ການໝຸນຮູບ</b>

en: Select an angle:
lo: ເລືອກມຸມ:

en: Custom angle:
lo: ມຸມກຳນົດເອງ:

en: degrees clockwise
lo: ອົງສາຕາມເຂັມໂມງ

en: .rotated
lo: .ໝຸນແລ້ວ

en: Rotate in place
lo: ໝຸນທີ່ເດີມ

en: _Rotate
lo: _ໝຸນ

en: Title
lo: ຊື່ເລື່ອງ

en: Album
lo: ອະລະບ້ຳ

en: Artist
lo: ສິນລະປິນ

en: Track
lo: ແທຣັກ

en: Genre
lo: ປະເພດ

en: Date
lo: ວັນທີ

en: Bitrate
lo: ອັດຕາບິດ

en: Pages
lo: ໜ້າ

en: Sample Rate
lo: ອັດຕາຕົວຢ່າງ

en: Length
lo: ຄວາມຍາວ

en: EXIF Date
lo: ວັນທີ EXIF

en: EXIF Software
lo: ຊອບແວ EXIF

en: EXIF Flash
lo: ແຟລຊ EXIF

en: EXIF Image Size
lo: ຂະໜາດຮູບ EXIF

en: EXIF Rating
lo: ຄະແນນ EXIF

en: Image Size
lo: ຂະໜາດຮູບ

en: Nemo Pastebin
lo: ເພສບິນຂອງ Nemo

en: Pastebin
lo: ເພສບິນ

en: Open the browser
lo: ເປີດເບຣົາເຊີ

en: Show a notification
lo: ສະແດງການແຈ້ງເຕືອນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Author
lo: ຜູ້ຂຽນ

en: %d item | %d items
lo[0]: %d ລາຍການ

en: Empty Folder
lo: ໂຟເດີຫວ່າງເປົ່າ

en: Type
lo: ປະເພດ

en: Loading...
lo: ກໍາລັງໂຫຼດ...

en: Size
lo: ຂະໜາດ

en: Modified
lo: ແກ້ໄຂເມື່ອ

en: from
lo: ຈາກ

en: by
lo: ໂດຍ

en: %d of %d
lo: %d ຈາກ %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
lo: <span size="larger">ການເຂົ້າລະຫັດ "%s" ທີ່ເລືອກບໍ່ຖືກຕ້ອງ.</span>
    <span size="larger">ກະລຸນາເລືອກອັນອື່ນ.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
lo: <span size="larger" weight="bold">ເກີດຂໍ້ຜິດພາດໃນການປ່ຽນຊື່ໄຟລ໌ເປັນ "%s"</span>

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
lo: <span size="larger" weight="bold">ມີໄຟລ໌ຊື່ "%s" ຢູ່ແລ້ວ.</span>

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
lo: ຖ້າທ່ານຕ້ອງການປ່ຽນຊື່ໄຟລ໌ທີ່ເລືອກ, ກະລຸນາຍ້າຍ ຫຼື ປ່ຽນຊື່ "%s" ກ່ອນ.

en: Repair filename ...
lo: ສ້ອມແປງຊື່ໄຟລ໌ ...

en: Repair filename
lo: ສ້ອມແປງຊື່ໄຟລ໌

en: Re_name as "%s"
lo: _ປ່ຽນຊື່ເປັນ "%s"

en: Rename as "%s".
lo: ປ່ຽນຊື່ເປັນ "%s".

en: Select a filename
lo: ເລືອກຊື່ໄຟລ໌

en: Select a filename from sub menu items.
lo: ເລືອກຊື່ໄຟລ໌ຈາກລາຍການເມນູຍ່ອຍ.

en: Arabic - CP1256
lo: ອາຣັບ - CP1256

en: Baltic - CP1257
lo: ບານຕິກ - CP1257

en: Central European latin - CP1250
lo: ຢູໂຣບກາງລາຕິນ - CP1250

en: Chinese simplified - CP936
lo: ຈີນແບບຫຍໍ້ - CP936

en: Chinese traditional - CP950
lo: ຈີນແບບດັ້ງເດີມ - CP950

en: Cyrillic - CP1251
lo: ຊີຣີລິກ - CP1251

en: Greek - CP1253
lo: ກຣີກ - CP1253

en: Hebrew - CP1255
lo: ຮີບຣູ - CP1255

en: Japanese - CP932
lo: ຍີ່ປຸ່ນ - CP932

en: Korean - CP949
lo: ເກົາຫຼີ - CP949

en: Thai - CP874
lo: ໄທ - CP874

en: Turkish - CP1254
lo: ຕວກກີ - CP1254

en: Vietnamese - CP1258
lo: ຫວຽດນາມ - CP1258

en: Western European latin - CP1252
lo: ຢູໂຣບຕາເວັນຕົກລາຕິນ - CP1252

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
lo: <span size="larger" weight="bold">ເກີດຂໍ້ຜິດພາດໃນການປ່ຽນຊື່ "%s" ເປັນ "%s"</span>

en: Other ...
lo: ອື່ນໆ ...

en: As is
lo: ຕາມເດີມ

en: To be
lo: ຈະເປັນ

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
lo: ຕົວສ້ອມແປງຊື່ໄຟລ໌ຂອງ Nemo: ເລືອກໄຟລ໌ທີ່ຈະປ່ຽນຊື່

en: Select an encoding name to use
lo: ເລືອກຊື່ການເຂົ້າລະຫັດທີ່ຈະໃຊ້

en: _Encoding name to add:
lo: _ຊື່ການເຂົ້າລະຫັດທີ່ຈະເພີ່ມ:

en: Nemo Filename Repairer
lo: ຕົວສ້ອມແປງຊື່ໄຟລ໌ຂອງ Nemo

en: Select _encoding:
lo: ເລືອກ_ການເຂົ້າລະຫັດ:

en: Include _subdirectories
lo: ລວມ_ໂຟເດີຍ່ອຍ

en: Key Imported | Keys Imported
lo[0]: ນໍາເຂົ້າຄີສຳເລັດ

en: Imported %i key | Imported %i keys
lo[0]: ນໍາເຂົ້າ %i ຄີ

en: Imported a key for | Imported keys for
lo[0]: ນໍາເຂົ້າຄີສໍາລັບ

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
lo: ລົງລາຍເຊັນໂດຍ <i><key id='%s'/> <b>ໝົດອາຍຸ</b></i> ໃນວັນທີ %s.

en: Invalid Signature
lo: ລາຍເຊັນບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
lo: ລົງລາຍເຊັນໂດຍ <i><key id='%s'/></i> ໃນວັນທີ %s <b>ໝົດອາຍຸ</b>.

en: Expired Signature
lo: ລາຍເຊັນໝົດອາຍຸ

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
lo: ລົງລາຍເຊັນໂດຍ <i><key id='%s'/> <b>ຖືກຖອນຄືນ</b></i> ໃນວັນທີ %s.

en: Revoked Signature
lo: ລາຍເຊັນຖືກຖອນຄືນ

en: Good Signature
lo: ລາຍເຊັນຖືກຕ້ອງ

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
lo: ລົງລາຍເຊັນໂດຍ <i><key id='%s'/></i> ໃນວັນທີ %s.

en: Untrusted Valid Signature
lo: ລາຍເຊັນຖືກຕ້ອງແຕ່ບໍ່ໜ້າເຊື່ອຖື

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
lo: ລາຍເຊັນຖືກຕ້ອງແຕ່<b>ບໍ່ໜ້າເຊື່ອຖື</b>ໂດຍ <i><key id='%s'/></i> ໃນວັນທີ %s.

en: Signing key not in keyring.
lo: ບໍ່ມີຄີລົງລາຍເຊັນໃນພວງຄີ.

en: Unknown Signature
lo: ລາຍເຊັນທີ່ບໍ່ຮູ້ຈັກ

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
lo: ລາຍເຊັນບໍ່ດີ ຫຼື ປອມແປງ. ຂໍ້ມູນທີ່ລົງລາຍເຊັນໄດ້ຖືກແກ້ໄຂ.

en: Bad Signature
lo: ລາຍເຊັນບໍ່ດີ

en: Couldn't verify signature.
lo: ບໍ່ສາມາດຢືນຢັນລາຍເຊັນໄດ້.

en: Wrong passphrase.
lo: ລະຫັດຜ່ານບໍ່ຖືກຕ້ອງ.

en: Enter new passphrase for '%s'
lo: ໃສ່ລະຫັດຜ່ານໃໝ່ສໍາລັບ '%s'

en: Enter passphrase for '%s'
lo: ໃສ່ລະຫັດຜ່ານສໍາລັບ '%s'

en: Enter new passphrase
lo: ໃສ່ລະຫັດຜ່ານໃໝ່

en: Enter passphrase
lo: ໃສ່ລະຫັດຜ່ານ

en: Passphrase
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Ok
lo: ຕົກລົງ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Import keys from the file
lo: ນໍາເຂົ້າຄີຈາກໄຟລ໌

en: Encrypt file
lo: ເຂົ້າລະຫັດໄຟລ໌

en: Sign file with default key
lo: ລົງລາຍເຊັນໄຟລ໌ດ້ວຍຄີເລີ່ມຕົ້ນ

en: Encrypt and sign file with default key
lo: ເຂົ້າລະຫັດ ແລະ ລົງລາຍເຊັນໄຟລ໌ດ້ວຍຄີເລີ່ມຕົ້ນ

en: Decrypt encrypted file
lo: ຖອດລະຫັດໄຟລ໌ທີ່ຖືກເຂົ້າລະຫັດ

en: Verify signature file
lo: ກວດສອບໄຟລ໌ລາຍເຊັນ

en: Read list of URIs on standard in
lo: ອ່ານລາຍຊື່ URI ໃນອິນພຸດມາດຕະຖານ

en: file...
lo: ໄຟລ໌...

en: Encryption settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າການເຂົ້າລະຫັດ

en: Couldn't load keys
lo: ບໍ່ສາມາດໂຫຼດຄີໄດ້

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
lo: ເລືອກຊື່ໄຟລ໌ທີ່ເຂົ້າລະຫັດສໍາລັບ '%s'

en: Choose Signer
lo: ເລືອກຜູ້ລົງລາຍເຊັນ

en: Choose Signature File Name for '%s'
lo: ເລືອກຊື່ໄຟລ໌ລາຍເຊັນສໍາລັບ '%s'

en: Import is complete
lo: ການນໍາເຂົ້າສໍາເລັດ

en: Importing keys ...
lo: ກໍາລັງນໍາເຂົ້າຄີ ...

en: Import Failed
lo: ນໍາເຂົ້າລົ້ມເຫຼວ

en: Keys were found but not imported.
lo: ພົບຄີແຕ່ບໍ່ໄດ້ນໍາເຂົ້າ.

en: Imported key
lo: ນໍາເຂົ້າຄີ

en: Imported %d key | Imported %d keys
lo[0]: ນໍາເຂົ້າ %d ຄີ

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
lo: ເລືອກຊື່ໄຟລ໌ທີ່ຖອດລະຫັດສໍາລັບ '%s'

en: Choose Original File for '%s'
lo: ເລືອກໄຟລ໌ຕົ້ນສະບັບສໍາລັບ '%s'

en: No valid signatures found
lo: ບໍ່ພົບລາຍເຊັນທີ່ຖືກຕ້ອງ

en: File Encryption Tool
lo: ເຄື່ອງມືເຂົ້າລະຫັດໄຟລ໌

en: Encrypting
lo: ກໍາລັງເຂົ້າລະຫັດ

en: Couldn't encrypt file: %s
lo: ບໍ່ສາມາດເຂົ້າລະຫັດໄຟລ໌: %s

en: Signing
lo: ກໍາລັງລົງລາຍເຊັນ

en: Couldn't sign file: %s
lo: ບໍ່ສາມາດລົງລາຍເຊັນໄຟລ໌: %s

en: Importing
lo: ກໍາລັງນໍາເຂົ້າ

en: Couldn't import keys from file: %s
lo: ບໍ່ສາມາດນໍາເຂົ້າຄີຈາກໄຟລ໌: %s

en: Decrypting
lo: ກໍາລັງຖອດລະຫັດ

en: Couldn't decrypt file: %s
lo: ບໍ່ສາມາດຖອດລະຫັດໄຟລ໌: %s

en: Verifying
lo: ກໍາລັງກວດສອບ

en: Couldn't verify file: %s
lo: ບໍ່ສາມາດກວດສອບໄຟລ໌: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
lo: ໄຟລ໌ຊິບທີ່ແຕກເອງ (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
lo: Tar ບໍ່ບີບອັດ (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
lo: Tar ບີບອັດດ້ວຍ bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
lo: Tar ບີບອັດດ້ວຍ bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
lo: Tar ບີບອັດດ້ວຍ gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
lo: Tar ບີບອັດດ້ວຍ lzop (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
lo: Tar ບີບອັດດ້ວຍ compress (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
lo[0]: ທ່ານໄດ້ເລືອກ %d ໄຟລ໌

en: and %d folder | and %d folders
lo[0]: ແລະ %d ໂຟເດີ

en: You have selected %d file | You have selected %d files
lo[0]: ທ່ານໄດ້ເລືອກ %d ໄຟລ໌

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
lo[0]: ທ່ານໄດ້ເລືອກ %d ໂຟເດີ

en: Preparing...
lo: ກໍາລັງກະກຽມ...

en: Couldn't list files
lo: ບໍ່ສາມາດສະແດງລາຍຊື່ໄຟລ໌

en: Couldn't package files
lo: ບໍ່ສາມາດແພັກເກດໄຟລ໌

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
lo: ການຖອດລະຫັດລົ້ມເຫຼວ. ທ່ານອາດຈະບໍ່ມີຄີສໍາລັບຖອດລະຫັດ.

en: Couldn't run file-roller
lo: ບໍ່ສາມາດເປີດ file-roller

en: The file-roller process did not complete successfully
lo: ຂະບວນການ file-roller ບໍ່ສຳເລັດ.

en: All key files
lo: ໄຟລ໌ຄີທັງໝົດ

en: All files
lo: ໄຟລ໌ທັງໝົດ

en: Archive files
lo: ໄຟລ໌ອັດເກັບ

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
lo: <b>ມີໄຟລ໌ຊື່ນີ້ຢູ່ແລ້ວ.</b>
    
    ທ່ານຕ້ອງການແທນທີ່ມັນດ້ວຍໄຟລ໌ໃໝ່ບໍ່?

en: _Replace
lo: _ແທນທີ່

en: Encrypt Multiple Files
lo: ເຂົ້າລະຫັດຫຼາຍໄຟລ໌

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
lo: <b>ທ່ານໄດ້ເລືອກຫຼາຍໄຟລ໌ ຫຼື ໂຟເດີ</b>

en: encrypted-package
lo: ແພັກເກດທີ່ເຂົ້າລະຫັດ

en: Encrypt each file separately
lo: ເຂົ້າລະຫັດແຕ່ລະໄຟລ໌ແຍກກັນ

en: Encrypt packed together in a package
lo: ເຂົ້າລະຫັດໂດຍແພັກລວມກັນໃນແພັກເກດດຽວ

en: Packaging:
lo: ການແພັກເກດ:

en: Package Name:
lo: ຊື່ແພັກເກດ:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
lo: ເນື່ອງຈາກໄຟລ໌ຕັ້ງຢູ່ທາງໄກ, ແຕ່ລະໄຟລ໌ຈະຖືກເຂົ້າລະຫັດແຍກກັນ.

en: Notification Messages
lo: ຂໍ້ຄວາມແຈ້ງເຕືອນ

en: Progress Title
lo: ຊື່ຄວາມຄືບໜ້າ

en: Encrypt...
lo: ເຂົ້າລະຫັດ...

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
lo[0]: ເຂົ້າລະຫັດ (ແລະ ລົງລາຍເຊັນຖ້າຕ້ອງການ) ໄຟລ໌ທີ່ເລືອກ

en: Sign
lo: ລົງລາຍເຊັນ

en: Sign the selected file | Sign the selected files
lo[0]: ລົງລາຍເຊັນໄຟລ໌ທີ່ເລືອກ

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
lo: Nemo ຕ້ອງການເພີ່ມການອະນຸຍາດບາງຢ່າງໃຫ້ກັບໂຟເດີ "%s" ຂອງທ່ານເພື່ອແບ່ງປັນມັນ

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
lo: ໂຟເດີ "%s" ຕ້ອງການການອະນຸຍາດພິເສດຕໍ່ໄປນີ້ເພື່ອໃຫ້ການແບ່ງປັນເຮັດວຽກ:
    %s%s%sທ່ານຕ້ອງການໃຫ້ Nemo ເພີ່ມການອະນຸຍາດເຫຼົ່ານີ້ໃສ່ໂຟເດີໂດຍອັດຕະໂນມັດບໍ່?

en:   - read permission by others
lo:   - ການອະນຸຍາດອ່ານໂດຍຜູ້ໃຊ້ອື່ນ

en:   - write permission by others
lo:   - ການອະນຸຍາດຂຽນໂດຍຜູ້ໃຊ້ອື່ນ

en:   - execute permission by others
lo:   - ການອະນຸຍາດເອີ້ນໃຊ້ໂດຍຜູ້ໃຊ້ອື່ນ

en: Add the permissions automatically
lo: ເພີ່ມການອະນຸຍາດໂດຍອັດຕະໂນມັດ

en: Could not change the permissions of folder "%s"
lo: ບໍ່ສາມາດປ່ຽນການອະນຸຍາດຂອງໂຟເດີ "%s" ໄດ້

en: The share name cannot be empty
lo: ຊື່ທີ່ແບ່ງປັນຈະຫວ່າງເປົ່າບໍ່ໄດ້

en: The share name is too long
lo: ຊື່ທີ່ແບ່ງປັນຍາວເກີນໄປ

en: Error while getting share information: %s
lo: ເກີດຂໍ້ຜິດພາດຂະນະກຳລັງຮັບຂໍ້ມູນການແບ່ງປັນ: %s

en: Another share has the same name
lo: ມີການແບ່ງປັນອື່ນໃຊ້ຊື່ດຽວກັນແລ້ວ

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
lo: ໂຟເດີນີ້ຢູ່ໃນໄດເຣັກທໍຣີທີ່ຖືກເຂົ້າລະຫັດ. ຜູ້ໃຊ້ອື່ນຈະບໍ່ສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້ເວັ້ນເສຍແຕ່ຈະລະບຸຕົວເລືອກ 'force user' ໃນ /etc/samba/smb.conf.

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
lo: ການອະນຸຍາດສໍາລັບ %s ກີດກັນບໍ່ໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ອື່ນເຂົ້າເຖິງການແບ່ງປັນນີ້

en: Modify _Share
lo: ແກ້ໄຂ_ການແບ່ງປັນ

en: Create _Share
lo: ສ້າງ_ການແບ່ງປັນ

en: Please reboot to finalize changes
lo: ກະລຸນາຣີບູດເພື່ອສຳເລັດການປ່ຽນແປງ

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
lo: ມີບາງຢ່າງຜິດພາດ. ທ່ານອາດຈະຕ້ອງຕິດຕັ້ງ samba ແລະ ເພີ່ມຜູ້ໃຊ້ຂອງທ່ານໃສ່ກຸ່ມ 'sambashare' ດ້ວຍຕົນເອງ.

en: There was an error while getting the sharing information
lo: ເກີດຂໍ້ຜິດພາດຂະນະກຳລັງຮັບຂໍ້ມູນການແບ່ງປັນ

en: Share
lo: ແບ່ງປັນ

en: Folder Sharing
lo: ການແບ່ງປັນໂຟເດີ

en: Sharing Options
lo: ຕົວເລືອກການແບ່ງປັນ

en: Share this Folder
lo: ແບ່ງປັນໂຟເດີນີ້

en: %s %s %s returned with signal %d
lo: %s %s %s ສົ່ງຄືນດ້ວຍສັນຍານ %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
lo: %s %s %s ລົ້ມເຫຼວໂດຍບໍ່ຮູ້ສາເຫດ

en: 'net usershare' returned error %d: %s
lo: 'net usershare' ສົ່ງຄືນຂໍ້ຜິດພາດ %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
lo: 'net usershare' ສົ່ງຄືນຂໍ້ຜິດພາດ %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
lo: ຜົນລັບຂອງ 'net usershare' ບໍ່ແມ່ນການເຂົ້າລະຫັດ UTF-8 ທີ່ຖືກຕ້ອງ

en: Failed
lo: ລົ້ມເຫຼວ

en: Samba's testparm returned with signal %d
lo: Testparm ຂອງ Samba ສົ່ງຄືນສັນຍານ %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
lo: Testparm ຂອງ Samba ລົ້ມເຫຼວໂດຍບໍ່ຮູ້ສາເຫດ

en: Samba's testparm returned error %d: %s
lo: Testparm ຂອງ Samba ສົ່ງຄືນຂໍ້ຜິດພາດ %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
lo: Testparm ຂອງ Samba ສົ່ງຄືນຂໍ້ຜິດພາດ %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບການແບ່ງປັນສໍາລັບເສັ້ນທາງ %s: ເສັ້ນທາງນັ້ນບໍ່ໄດ້ຖືກແບ່ງປັນ

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
lo: ບໍ່ສາມາດປ່ຽນເສັ້ນທາງຂອງການແບ່ງປັນທີ່ມີຢູ່; ກະລຸນາລຶບການແບ່ງປັນເກົ່າກ່ອນແລ້ວເພີ່ມອັນໃໝ່

en: Share this _folder
lo: ແບ່ງປັນໂຟເດີ_ນີ້

en: Share _name:
lo: _ຊື່ທີ່ແບ່ງປັນ:

en: Co_mment:
lo: _ຄວາມຄິດເຫັນ:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
lo: _ອະນຸຍາດໃຫ້ຜູ້ອື່ນສ້າງ ແລະ ລຶບໄຟລ໌ໃນໂຟເດີນີ້

en: _Guest access (for people without a user account)
lo: _ການເຂົ້າເຖິງແບບແຂກ (ສໍາລັບຜູ້ທີ່ບໍ່ມີບັນຊີຜູ້ໃຊ້)

en: Install
lo: ຕິດຕັ້ງ

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
lo: ຕ້ອງຕິດຕັ້ງ Samba, ເພີ່ມກົດໄຟວໍທີ່ເໝາະສົມ ແລະ ບັນຊີຜູ້ໃຊ້ຂອງທ່ານຕ້ອງເຂົ້າຮ່ວມກຸ່ມ 'sambashare'.

en: Nemo-Terminal Preferences
lo: ການຕັ້ງຄ່າ Nemo-Terminal

en: Visible by default
lo: ເຫັນໄດ້ເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Top
lo: ເທິງ

en: Bottom
lo: ລຸ່ມ

en: Terminal position
lo: ຕໍາແໜ່ງເທຣ໌ມິນໍ

en: Independent
lo: ເປັນອິດສະຫຼະ

en: Terminal follows view location
lo: ເທຣ໌ມິນໍຕິດຕາມຕໍາແໜ່ງທີ່ເບິ່ງ

en: Location mode
lo: ໂໝດຕໍາແໜ່ງ

en: Terminal bell
lo: ສຽງກະດິ່ງເທຣ໌ມິນໍ

en: Default number of lines for the terminal
lo: ຈໍານວນແຖວເລີ່ມຕົ້ນສໍາລັບເທຣ໌ມິນໍ

en: Keyboard shortcut
lo: ປຸ່ມລັດແປ້ນພິມ

en: Basic
lo: ພື້ນຖານ

en: Shell to use (leave blank for system default)
lo: ເຊວທີ່ຈະໃຊ້ (ປະຫວ່າງໄວ້ເພື່ອໃຊ້ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນຂອງລະບົບ)

en: Terminal erase line key sequence
lo: ລຳດັບປຸ່ມລຶບແຖວເທຣ໌ມິນໍ

en: Terminal restore line key sequence
lo: ລຳດັບປຸ່ມກູ້ຄືນແຖວເທຣ໌ມິນໍ

en: Change directory command
lo: ຄໍາສັ່ງປ່ຽນໄດເຣັກທໍຣີ

en: Restore defaults
lo: ກູ້ຄືນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Sequences must be escaped according to python rules.
lo: ລຳດັບຕ້ອງຖືກເອສເຄບຕາມກົດຂອງ python.

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
lo: '%s' ຈະຖືກແທນທີ່ດ້ວຍຊື່ໄດເຣັກທໍຣີໃນເຄື່ອງໝາຍວົງຢືມ.

en: Advanced
lo: ຂັ້ນສູງ

en: Paste Filenames
lo: ວາງຊື່ໄຟລ໌

en: Composer
lo: ຜູ້ປະພັນ

en: Description
lo: ຄໍາອະທິບາຍ

en: Allows managing of archives from the context menu
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຈັດການໄຟລ໌ອັດເກັບຈາກເມນູຄລິກຂວາ

en: Allows you to quickly share a folder from the context menu
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ທ່ານແບ່ງປັນໂຟເດີໄດ້ຢ່າງວ່ອງໄວຈາກເມນູຄລິກຂວາ

en: Nemo Emblems
lo: ສັນຍາລັກຂອງ Nemo

en: Change a folder or file emblem
lo: ປ່ຽນສັນຍາລັກຂອງໂຟເດີ ຫຼື ໄຟລ໌

en: Allows managing of Dropbox web service from the context menu
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຈັດການບໍລິການເວັບ Dropbox ຈາກເມນູຄລິກຂວາ

en: Allows image resizing and rotation from the context menu
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ປັບຂະໜາດ ແລະ ໝຸນຮູບຈາກເມນູຄລິກຂວາ

en: Allows filename encoding repair from the context menu
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ສ້ອມແປງການເຂົ້າລະຫັດຊື່ໄຟລ໌ຈາກເມນູຄລິກຂວາ

en: Allows encryption and decryption of OpenPGP files from the context menu
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ເຂົ້າລະຫັດ ແລະ ຖອດລະຫັດໄຟລ໌ OpenPGP ຈາກເມນູຄລິກຂວາ

en: View audio tag information from the properties tab
lo: ເບິ່ງຂໍ້ມູນແທັກສຽງຈາກແຖບຄຸນສົມບັດ

en: Allows file comparison from the context menu
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ປຽບທຽບໄຟລ໌ຈາກເມນູຄລິກຂວາ

en: Provides additional columns for the list view
lo: ສະໜອງຖັນເພີ່ມເຕີມສໍາລັບມຸມມອງລາຍການ

en: Embedded terminal for Nemo
lo: ເທຣ໌ມິນໍທີ່ຝັງໃນ Nemo

en: Unable to read or parse the result page.
lo: ບໍ່ສາມາດອ່ານ ຫຼື ວິເຄາະໜ້າຜົນລັບໄດ້.

en: It could be a server timeout or a change server side. Try later.
lo: ອາດເປັນຍ້ອນເຊີບເວີໝົດເວລາ ຫຼື ມີການປ່ຽນແປງທາງຝັ່ງເຊີບເວີ. ລອງໃໝ່ພາຍຫຼັງ.

en: Pastebin to %s
lo: ເພສບິນໄປທີ່ %s

en: Send this file to %s
lo: ສົ່ງໄຟລ໌ນີ້ໄປທີ່ %s

en: Send files to a paste service via the context menu
lo: ສົ່ງໄຟລ໌ໄປຍັງບໍລິການເພສຜ່ານເມນູຄລິກຂວາ
