linuxmint - en to lv translation catalogue (356 entries)

en: No Info
lv: Nav informācijas

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: Artist:
lv: Izpildītājs:

en: Album:
lv: Albums:

en: Album Artist:
lv: Albuma izpildītājs:

en: Genre:
lv: Žanrs:

en: Year:
lv: Gads:

en: Track #:
lv: Dziesma #:

en: Length:
lv: Garums:

en: Bitrate:
lv: Bitu pārraides ātrums:

en: Sample Rate:
lv: Parauga ātrums:

en: Encoded by:
lv: Iekodēts ar:

en: Copyright:
lv: Autortiesības:

en: Normal Diff
lv: Parastā starpība

en: Three-Way Diff
lv: Trīsvirzienu atšķirība

en: N-Way Diff
lv: N-veida atšķirība

en: Compare to:
lv: Salīdzināt ar:

en: Compare to the file previously selected
lv: Salīdzināt ar iepriekš atlasīto failu

en: Compare Later
lv: Salīdzināt vēlāk

en: Remember file for later comparison
lv: Atcerēties failu vēlākai salīdzināšanai

en: Compare
lv: Salīdzināt

en: Compare selected files
lv: Salīdzināt atlasītos failus

en: Art
lv: Māksla

en: Camera
lv: Kamera

en: Danger
lv: Briesmas

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Development
lv: Attīstība

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Favorite
lv: Izlase

en: Games
lv: Spēles

en: Generic
lv: Vispārīgs

en: Important
lv: Svarīgi

en: Installed
lv: Uzstādīts

en: Mail
lv: Pasts

en: Marketing
lv: Mārketings

en: Money
lv: Nauda

en: Multimedia
lv: Multivide

en: New
lv: Jauns

en: Note
lv: Piezīme

en: Ohno
lv: Ak nē

en: Package
lv: Pakotne

en: People
lv: Cilvēki

en: Personal
lv: Personīgais

en: Photos
lv: Fotoattēli

en: Plan
lv: Plāns

en: Presentation
lv: Prezentācija

en: Sales
lv: Pārdošana

en: Sound
lv: Skaņa

en: System
lv: Sistēma

en: Urgent
lv: Steidzami

en: Videos
lv: Videoklipi

en: Web
lv: Tīmeklis

en: Emblems
lv: Emblēmas

en: Extract Here
lv: Atspiest šeit

en: Extract the selected archive to the current position
lv: Atspiest izvēlēto arhīvu šeit

en: Extract To...
lv: Atspiest iekš...

en: Extract the selected archive
lv: Atspiest izvēlēto arhīvu

en: Compress...
lv: Saspiest...

en: Create a compressed archive with the selected objects
lv: Izveidot saspiestu arhīvu ar atlasītajiem objektiem

en: Save Digests
lv: Saglabāt kopsavilkumus

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
lv: GTK+ utilīta ziņojumu kopsavilkumu vai kontrolsummu aprēķināšanai.

en: Select Files
lv: Atlasīt failus

en: Failed to read "%s"
lv: Neizdevās nolasīt "%s"

en: Failed to read "%s":
    %s
lv: Neizdevās nolasīt "%s":
    
    %s

en: Not a regular file
lv: Nav parasts fails

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Failed to add "%s":
    %s
lv: Neizdevās pievienot "%s":
    
    %s

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
lv: %s no %s - atlikusi 1 minūte (%s/sec)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
lv: %s no %s - %u atlikušas minūtes (%s/sec)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
lv: %s no %s - atlikusi 1 sekunde (%s/sec)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
lv: %s no %s - %u atlikušas sekundes (%s/sec)

en: Check against the specified digest or checksum
lv: Pārbaudīt, salīdzinot ar norādīto īssavilkumu vai kontrolsummu

en: DIGEST
lv: ĪSSAVILKUMS

en: Read program data from the specified directory
lv: Lasīt programmas datus no norādītās direktorijas

en: DIRECTORY
lv: DIREKTORIJA

en: Hash the specified text
lv: Hešsot norādīto tekstu

en: TEXT
lv: TEKSTS

en: Show version information
lv: Rādīt versijas informāciju

en: [FILE|URI...]
lv: [FAILS|URI...]

en: Failed to enable any supported hash functions.
lv: Neizdevās aktivizēt nevienu atbalstīto jaucējfunkciju.

en: Digests
lv: Īssavilkumi

en: _Resize Images...
lv: _Mainīt attēlu izmērus...

en: Resize each selected image
lv: Mainīt katra atlasītā attēla izmēru

en: Ro_tate Images...
lv: _Pagriezt attēlus...

en: Rotate each selected image
lv: Pagriezt katru atlasīto attēlu

en: _Skip
lv: _Izlaist

en: _Retry
lv: _Mēģināt vēlreiz

en: Resizing image: %d of %d
lv: Attēla izmēru maiņa: %d no %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
lv: <i>Samazina "%s"</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
lv: Lūdzu, ievadi derīgu faila nosaukuma piedēkli!

en: Rotating image: %d of %d
lv: Pagriež attēlu: %d no %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
lv: <i>Pagriež "%s"</i>

en: Resize Images
lv: Mainīt attēlu izmērus

en: <b>Image Size</b>
lv: <b>Attēla lielums</b>

en: Select a size:
lv: Izvēlies izmēru:

en: pixels
lv: pikseļi

en: Scale:
lv: Mērogs:

en: percent
lv: procenti

en: Custom size:
lv: Pielāgots lielums:

en: Width:
lv: Platums:

en: Height:
lv: Augstums:

en: <b>Filename</b>
lv: <b>Faila nosaukums</b>

en: Append
lv: Pievienot pielikumu

en: .resized
lv: .mainīts

en: to file title
lv: uz faila nosaukumu

en: Resize in place
lv: Mainīt izmēru vietā

en: _Resize
lv: _Mainīt

en: Rotate Images
lv: Pagriezt attēlus

en: <b>Image Rotation</b>
lv: <b>Attēla pagriešana</b>

en: Select an angle:
lv: Izvēlēties leņķi:

en: Custom angle:
lv: Pielāgotais leņķis:

en: degrees clockwise
lv: grādi pulksteņrādītāja virzienā

en: .rotated
lv: .pagriezts

en: Rotate in place
lv: Pagriezt vietā

en: _Rotate
lv: _Pagriezt

en: Title
lv: Nosaukums

en: Album
lv: Albums

en: Artist
lv: Mākslinieks

en: Track
lv: Celiņš

en: Genre
lv: Žanrs

en: Date
lv: Datums

en: Bitrate
lv: Bitu pārraides ātrums

en: Pages
lv: Lapas

en: Sample Rate
lv: Parauga ātrums

en: Length
lv: Garums

en: EXIF Date
lv: EXIF datums

en: EXIF Software
lv: EXIF programmatūra

en: EXIF Flash
lv: EXIF zibspuldze

en: EXIF Image Size
lv: EXIF attēla izmērs

en: EXIF Rating
lv: EXIF vērtējums

en: Image Size
lv: Attēla lielums

en: Open the browser
lv: Atver pārlūkprogrammu

en: Show a notification
lv: Rādīt paziņojumu

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Author
lv: Autors

en: %d item | %d items
lv[0]: %d vienums
lv[1]: %d vienumi
lv[2]: %d vienumi

en: Empty Folder
lv: Tukša mape

en: Type
lv: Tips

en: Loading...
lv: Ielādē...

en: Size
lv: Lielums

en: Modified
lv: Modificēts

en: from
lv: no

en: by
lv: līdz

en: %d of %d
lv: %d no %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
lv: <span size="larger">Atlasītais "%s" ir nederīgs kodējums.</span>
    
    <span size="larger">Lūdzu, izvēlies citu.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
lv: <span size="larger" weight="bold">Pārdēvējot failu par, radās kļūda "%s"</span>

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
lv: <span size="larger" weight="bold">Fails ar nosaukumu "%s" jau pastāv.</span>

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
lv: Ja vēlies pārdēvēt atlasīto failu, lūdzu, pārvieto vai pārdēvē "%s" vispirms.

en: Repair filename ...
lv: Labot faila nosaukumu...

en: Repair filename
lv: Labot faila nosaukumu

en: Re_name as "%s"
lv: Pārdē_vēt kā "%s"

en: Rename as "%s".
lv: Pārdēvēt kā "%s".

en: Select a filename
lv: Atlasīt faila nosaukumu

en: Select a filename from sub menu items.
lv: Izvēlies faila nosaukumu no apakšizvēlnes elementiem.

en: Arabic - CP1256
lv: Arābu - CP1256

en: Baltic - CP1257
lv: Baltijas - CP1257

en: Central European latin - CP1250
lv: Centrāleiropas latīņu - CP1250

en: Chinese simplified - CP936
lv: Ķīniešu vienkāršotā - CP936

en: Chinese traditional - CP950
lv: Ķīniešu tradicionālā - CP950

en: Cyrillic - CP1251
lv: Kirilica - CP1251

en: Greek - CP1253
lv: Grieķu - CP1253

en: Hebrew - CP1255
lv: Ivrits - CP1255

en: Japanese - CP932
lv: Japāņu - CP932

en: Korean - CP949
lv: Korejiešu - CP949

en: Thai - CP874
lv: Taju - CP874

en: Turkish - CP1254
lv: Turku - CP1254

en: Vietnamese - CP1258
lv: Vjetnamiešu - CP1258

en: Western European latin - CP1252
lv: Rietumeiropas latīņu - CP1252

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
lv: <span size="larger" weight="bold">Pārdēvējot "%s" par "%s" radās kļūda</span>

en: Other ...
lv: Cits ...

en: As is
lv: Kā ir

en: To be
lv: Lai būtu

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
lv: Nemo faila labošanas rīks: Izvēlies failus pārdēvēšanai

en: Select an encoding name to use
lv: Izvēlies kodējuma nosaukumu, ko izmantot

en: _Encoding name to add:
lv: _Pievienojamā kodējuma nosaukums:

en: Nemo Filename Repairer
lv: Nemo failu nosaukumu labotājs

en: Select _encoding:
lv: Izvēlēties _kodējumu:

en: Include _subdirectories
lv: Iekļaut _apakšdirektorijus

en: Key Imported | Keys Imported
lv[0]: Atslēga importēta
lv[1]: Atslēgas importētas
lv[2]: Keys Imported

en: Imported %i key | Imported %i keys
lv[0]: Importētā %i atslēga
lv[1]: Importētās %i atslēgas
lv[2]: Importētās %i atslēgas

en: Imported a key for | Imported keys for
lv[0]: Importēta atslēga priekš
lv[1]: Importētās atslēgas priekš
lv[2]: Importētās atslēgas priekš

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
lv: Parakstījis <i><key id='%s'/> <b>beidzies</b></i> uz %s.

en: Invalid Signature
lv: Nederīgs paraksts

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
lv: Parakstījis <i><key id='%s'/></i> uz %s <b>Beidzies</b>.

en: Expired Signature
lv: Beidzies paraksta derīgums

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
lv: Parakstījis <i><key id='%s'/> <b>Atsaukts</b></i> uz %s.

en: Revoked Signature
lv: Atsaukts paraksts

en: Good Signature
lv: Labs paraksts

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
lv: Parakstījis <i><key id='%s'/></i> uz %s.

en: Untrusted Valid Signature
lv: Neuzticams derīgs paraksts

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
lv: Derīgs, bet <b>neuzticams</b> paraksts <i><key id='%s'/></i> uz %s.

en: Signing key not in keyring.
lv: Paraksta atslēga nav atslēgu ķēdē.

en: Unknown Signature
lv: Nezināms paraksts

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
lv: Nepareizs vai viltots paraksts. Parakstītie dati ir mainīti.

en: Bad Signature
lv: Slikts paraksts

en: Couldn't verify signature.
lv: Nevarēja verificēt parakstu.

en: Wrong passphrase.
lv: Nepareiza piekļuves frāze.

en: Enter new passphrase for '%s'
lv: Ievadi jaunu piekļuves frāzi priekš '%s'

en: Enter passphrase for '%s'
lv: Ievadi piekļuves frāzi priekš '%s'

en: Enter new passphrase
lv: Ievadi jauno piekļuves frāzi

en: Enter passphrase
lv: Ievadi piekļuves frāzi

en: Passphrase
lv: Piekļuves frāze

en: Ok
lv: Labi

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Import keys from the file
lv: Importēt atslēgas no faila

en: Encrypt file
lv: Šifrēt failu

en: Sign file with default key
lv: Parakstīt failu ar noklusējuma atslēgu

en: Encrypt and sign file with default key
lv: Šifrēt un parakstīt failu ar noklusējuma atslēgu

en: Decrypt encrypted file
lv: Šifrētu failu atšifrēšana

en: Verify signature file
lv: Paraksta faila pārbaude

en: Read list of URIs on standard in
lv: Lasīt standarta URI sarakstu

en: file...
lv: fails...

en: Encryption settings
lv: Šifrēšanas iestatījumi

en: Couldn't load keys
lv: Nevarēja ielādēt atslēgas

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
lv: Izvēlies šifrējamā faila nosaukumu '%s'

en: Choose Signer
lv: Izvēlies parakstītāju

en: Choose Signature File Name for '%s'
lv: Izvēlies paraksta faila nosaukumu '%s'

en: Import is complete
lv: Importēšana ir pabeigta

en: Importing keys ...
lv: Atslēgu importēšana ...

en: Import Failed
lv: Importēšana neizdevās

en: Keys were found but not imported.
lv: Atslēgas tika atrastas, bet netika importētas.

en: Imported key
lv: Importētā atslēga

en: Imported %d key | Imported %d keys
lv[0]: Importētā %d atslēga
lv[1]: Importētās %d atslēgas
lv[2]: Importētās %d atslēgas

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
lv: Izvēlies atšifrējamā faila nosaukumu '%s'

en: Choose Original File for '%s'
lv: Izvēlies oriģinālo failu priekš '%s'

en: No valid signatures found
lv: Nav atrasts neviens derīgs paraksts

en: File Encryption Tool
lv: Failu šifrēšanas rīks

en: Encrypting
lv: Šifrē

en: Couldn't encrypt file: %s
lv: Nevarēja šifrēt failu: %s

en: Signing
lv: Paraksta

en: Couldn't sign file: %s
lv: Nevarēja parakstīt failu: %s

en: Importing
lv: Importē

en: Couldn't import keys from file: %s
lv: Nevarēja importēt atslēgas no faila: %s

en: Decrypting
lv: Atšifrē

en: Couldn't decrypt file: %s
lv: Nevarēja atšifrēt failu: %s

en: Verifying
lv: Pārbauda

en: Couldn't verify file: %s
lv: Nevarēja pārbaudīt failu: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
lv: Pašatspiedošs zip (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
lv: Nesaspiests Tar fails (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
lv: Tar saspiests ar bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
lv: Tar saspiests ar bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
lv: Tar saspiests ar gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
lv: Tar saspiests ar lzop (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
lv: Tar saspiests ar compress (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
lv[0]: Tu esi atlasījis %d failu
lv[1]: Tu esi atlasījis %d failus
lv[2]: Tu esi atlasījis %d failu

en: and %d folder | and %d folders
lv[0]: un %d mapi
lv[1]: un %d mapes
lv[2]: un %d mapes

en: You have selected %d file | You have selected %d files
lv[0]: Tu esi atlasījis %d failu
lv[1]: Tu esi atlasījis %d failus
lv[2]: Tu esi atlasījis %d failu

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
lv[0]: Tu esi izvēlējies %d mapi
lv[1]: Tu esi izvēlējies %d mapes
lv[2]: Tu esi izvēlējies %d mapju

en: Preparing...
lv: Sagatavo...

en: Couldn't list files
lv: Nevarēja uzskaitīt failus

en: Couldn't package files
lv: Nevarēja sapakot failus

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
lv: Atšifrēšana neizdevās. Iespējams, tev nav atšifrēšanas atslēgas.

en: Couldn't run file-roller
lv: Neizdevās palaist file-roller

en: The file-roller process did not complete successfully
lv: Failu rullēšanas process netika veiksmīgi pabeigts

en: All key files
lv: Visas atslēgas

en: All files
lv: Visi faili

en: Archive files
lv: Arhīva faili

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
lv: <b>Fails ar šādu nosaukumu jau pastāv.</b>
    
    
    Vai vēlies to aizstāt ar jaunu failu?

en: _Replace
lv: _Aizstāt

en: Encrypt Multiple Files
lv: Šifrēt vairākus failus

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
lv: <b>Esi atlasījis vairākus failus vai mapes</b>

en: encrypted-package
lv: šifrēta-pakotne

en: Encrypt each file separately
lv: Šifrēt katru failu atsevišķi

en: Encrypt packed together in a package
lv: Pakotnē iepakota šifrēšana

en: Packaging:
lv: Pakošana:

en: Package Name:
lv: Pakotnes nosaukums:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
lv: Tā kā faili atrodas attālināti, katrs fails tiks šifrēts atsevišķi.

en: Notification Messages
lv: Paziņojumu ziņojumi

en: Progress Title
lv: Norises virsraksts

en: Encrypt...
lv: Šifrēt...

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
lv[0]: Šifrēt (un pēc izvēles parakstīt) atlasīto failu
lv[1]: Šifrēt atlasītos failus
lv[2]: Šifrēt atlasītos failus

en: Sign
lv: Parakstīt

en: Sign the selected file | Sign the selected files
lv[0]: Parakstīt atlasīto failu
lv[1]: Parakstīt atlasītos failus
lv[2]: Parakstīt atlasītos failus

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
lv: Nemo ir jāpievieno dažas atļaujas tavai mapei "%s" , lai to kopīgotu

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
lv: Mapei "%s" , lai koplietošana darbotos nepieciešamas šādas papildu atļaujas:
    
    %s%s%sVai vēlies, lai Nemo automātiski pievienotu šīs atļaujas mapei?

en:   - read permission by others
lv:   - lasīšanas atļauja citiem

en:   - write permission by others
lv:   - rakstīšanas atļauja citiem

en:   - execute permission by others
lv:   - palaišanas atļauja citiem

en: Add the permissions automatically
lv: Atļauju automātiska pievienošana

en: Could not change the permissions of folder "%s"
lv: Nevarēja mainīt mapes atļaujas "%s"

en: The share name cannot be empty
lv: Koplietojuma nosaukums nevar būt tukšs

en: The share name is too long
lv: Koplietojuma nosaukums ir pārāk garš

en: Error while getting share information: %s
lv: Kļūda, iegūstot koplietošanas informāciju: %s

en: Another share has the same name
lv: Citam koplietojumam ir tāds pats nosaukums

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
lv: Šis mape atrodas šifrētā direktorijā. Tā nebūs pieejama citiem lietotājiem, ja vien opcija 'force user' nav norādīta failā /etc/samba/smb.conf.

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
lv: Atļaujas %s neļauj citiem lietotājiem piekļūt šim koplietojumam

en: Modify _Share
lv: Modificēt _koplietojumu

en: Create _Share
lv: Izveidot _koplietojummu

en: Please reboot to finalize changes
lv: Lūdzu, restartē, lai pabeigtu izmaiņas

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
lv: Kaut kas nogāja greizi.  Tev, iespējams, būs nepieciešams instalēt samba un manuāli pievienot savai lietotāju grupai 'sambashare'.

en: There was an error while getting the sharing information
lv: Radās kļūda, iegūstot koplietošanas informāciju

en: Share
lv: Kopīgot

en: Folder Sharing
lv: Mapju koplietošana

en: Sharing Options
lv: Koplietošanas opcijas

en: Share this Folder
lv: Kopīgot šo mapi

en: %s %s %s returned with signal %d
lv: %s %s %s atgriezās ar signālu %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
lv: %s %s %s neizdevās nezināma iemesla dēļ

en: 'net usershare' returned error %d: %s
lv: 'net usershare' atgrieza kļūdu %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
lv: 'net usershare' atgrieza kļūdu %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
lv: 'net usershare' izvade nesatur derīgu UTF-8 kodējumu

en: Failed
lv: Neizdevās

en: Samba's testparm returned with signal %d
lv: Sambas testparm atgriezās ar signālu %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
lv: Sambas testparm neizdevās nezināma iemesla dēļ

en: Samba's testparm returned error %d: %s
lv: Sambas testparm atgrieza kļūdu %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
lv: Sambas testparm atgrieza kļūdu %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
lv: Nevar noņemt koplietojumu ceļam %s: šis ceļš nav kopīgots

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
lv: Nevar mainīt esoša koplietojuma ceļu; lūdzu, vispirms noņem veco koplietojumu un pievieno jaunu

en: Share this _folder
lv: Kopīgot šo _mapi

en: Share _name:
lv: Koplietojuma _nosaukums:

en: Co_mment:
lv: Ko_mentārs:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
lv: _Atļaut citiem izveidot un dzēst failus šajā mapē

en: _Guest access (for people without a user account)
lv: _Viesu piekļuve (personām bez lietotāja konta)

en: Install
lv: Instalēt

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
lv: Jāinstalē Samba, jāpievieno atbilstoši ugunsmūra noteikumi, un tavam lietotāja kontam jāpievienojas grupai 'sambashare'.

en: Nemo-Terminal Preferences
lv: Nemo-termināļa iestatījumi

en: Visible by default
lv: Redzams pēc noklusējuma

en: Top
lv: Augšā

en: Bottom
lv: Lejā

en: Terminal position
lv: Termināļa pozīcija

en: Independent
lv: Neatkarīga

en: Terminal follows view location
lv: Terminālis seko skata atrašanās vietai

en: Location mode
lv: Atrašanās vietas režīms

en: Terminal bell
lv: Termināļa zvans

en: Default number of lines for the terminal
lv: Termināļa noklusējuma rindu skaits

en: Keyboard shortcut
lv: Tastatūras saīsne

en: Basic
lv: Pamata

en: Shell to use (leave blank for system default)
lv: Izmantojamā čaula (atstājiet tukšu sistēmas noklusējumam)

en: Terminal erase line key sequence
lv: Termināļa dzēšanas rindas atslēgu secība

en: Terminal restore line key sequence
lv: Termināļa atjaunošanas rindas atslēgu secība

en: Change directory command
lv: Mainīt direktorijas komandu

en: Restore defaults
lv: Atjaunot noklusējumus

en: Sequences must be escaped according to python rules.
lv: Sekvences ir jāizslēdz saskaņā ar python noteikumiem.

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
lv: '%s' tiek aizstāts ar citēto direktorija nosaukumu.

en: Advanced
lv: Papildu

en: Paste Filenames
lv: Ielīmēt failu nosaukumus

en: Composer
lv: Komponists

en: Description
lv: Apraksts

en: Allows managing of archives from the context menu
lv: Ļauj pārvaldīt arhīvus no kontekstizvēlnes

en: Allows you to quickly share a folder from the context menu
lv: Ļauj ātri koplietot mapi no kontekstizvēlnes

en: Nemo Emblems
lv: Nemo emblēmas

en: Change a folder or file emblem
lv: Mapes vai faila emblēmas mainīšana

en: Allows managing of Dropbox web service from the context menu
lv: Ļauj pārvaldīt Dropbox tīmekļa pakalpojumu no kontekstizvēlnes

en: Allows image resizing and rotation from the context menu
lv: Atļauj attēla izmēru maiņu un pagriešanu no kontekstizvēlnes

en: Allows filename encoding repair from the context menu
lv: Atļauj faila nosaukuma kodējuma labošanu no kontekstizvēlnes

en: Allows encryption and decryption of OpenPGP files from the context menu
lv: Atļauj OpenPGP failu šifrēšanu un atšifrēšanu no kontekstizvēlnes

en: View audio tag information from the properties tab
lv: Skatīt audio tagu informāciju no īpašību cilnes

en: Allows file comparison from the context menu
lv: Ļauj salīdzināt failus no konteksta izvēlnes

en: Provides additional columns for the list view
lv: Nodrošina papildu kolonnas saraksta skatam

en: Embedded terminal for Nemo
lv: Iebūvēts terminālis Nemo

en: Unable to read or parse the result page.
lv: Nevar nolasīt vai parsēt rezultātu lapu.

en: It could be a server timeout or a change server side. Try later.
lv: Tas varētu būt servera taimauts vai izmaiņas servera pusē. Mēģini vēlāk.

en: Pastebin to %s
lv: Pastebin uz %s

en: Send this file to %s
lv: Nosūtīt šo failu uz %s

en: Send files to a paste service via the context menu
lv: Nosūtīt failus uz ielīmēšanas pakalpojumu, izmantojot konteksta izvēlni
