linuxmint - en to oc translation catalogue (347 entries)

en: Audio
oc: Àudio

en: No Info
oc: Cap d’info

en: Title:
oc: Títol :

en: Artist:
oc: Artista :

en: Album:
oc: Album :

en: Album Artist:
oc: Artista de l’album :

en: Genre:
oc: Genre :

en: Year:
oc: Annada :

en: Track #:
oc: Pista :

en: Length:
oc: Longor :

en: Bitrate:
oc: Debit :

en: Sample Rate:
oc: Taus d'escandalhatge :

en: Encoded by:
oc: Encodat per :

en: Copyright:
oc: Dreits d'autor :

en: Nemo Compare
oc: Comparason de Nemo

en: Normal Diff
oc: Diferéncia normala

en: Three-Way Diff
oc: Tripla comparason

en: N-Way Diff
oc: Comparason multipla

en: Compare to:
oc: Comparar a :

en: Compare to the file previously selected
oc: Comparar los fichièrs precedentament seleccionats

en: Compare Later
oc: Comparar mai tard

en: Remember file for later comparison
oc: Memorizar aqueste fichièr per comparason ulteriora

en: Compare
oc: Comparar

en: Compare selected files
oc: Comparar los fichièrs seleccionats

en: Camera
oc: Aparelh fòto

en: Danger
oc: Dangièr

en: Default
oc: Per defaut

en: Development
oc: Desvolopament

en: Downloads
oc: Telecargaments

en: Favorite
oc: Favorit

en: Games
oc: Jòcs

en: Important
oc: Importants

en: Installed
oc: Installats

en: Mail
oc: Messatjariá

en: Marketing
oc: Comercials

en: Money
oc: Argent

en: Multimedia
oc: Multimèdia

en: New
oc: Nòu

en: Note
oc: Nòta

en: Package
oc: Paquet

en: People
oc: Gents

en: Photos
oc: Fòtos

en: Presentation
oc: Presentacion

en: Sales
oc: Vendas

en: Sound
oc: Son

en: System
oc: Sistèma

en: Videos
oc: Vidèos

en: Emblems
oc: Emblèmas

en: Extract Here
oc: Extraire aicí

en: Extract the selected archive to the current position
oc: Extraire l'archiu seleccionat dins l'emplaçament actual

en: Extract To...
oc: Extraire dins...

en: Extract the selected archive
oc: Extraire l'archiu seleccionat

en: Compress...
oc: Compressar...

en: Create a compressed archive with the selected objects
oc: Crear un archiu compressat amb los elements seleccionats

en: Save Digests
oc: Enregistrar los compendis

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
oc: Una aisina GTK per calcular los compendis de messatges o las somas de contraròtles.

en: Select Files
oc: Seleccion de fichièrs

en: Failed to read "%s"
oc: Impossible de legir « %s »

en: Failed to read "%s":
    %s
oc: Impossible de legir « %s » :
    %s

en: Not a regular file
oc: Es pas un fichièr estandard

en: Unknown error
oc: Error desconeguda

en: Failed to add "%s":
    %s
oc: Fracàs de l’apondon de « %s » :
    %s

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
oc: %s de %s - 1 minuta restanta (%s/seg.)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
oc: %s de %s - %u minutas restantas (%s/seg.)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
oc: %s de %s - 1 segonda restanta (%s/seg.)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
oc: %s de %s - %u segondas restantas (%s/seg.)

en: Check against the specified digest or checksum
oc: Comparar lo compendi o la soma de contraròtle indicada

en: DIGEST
oc: COMPENDI

en: Read program data from the specified directory
oc: Legir las donadas del programa al repertòri especificat

en: DIRECTORY
oc: REPERTÒRI

en: Hash the specified text
oc: Fragmenta lo tèxt especificat

en: TEXT
oc: TÈXTE

en: Show version information
oc: Afichar las informacions de version

en: [FILE|URI...]
oc: [FICHIÈR|URI...]

en: Failed to enable any supported hash functions.
oc: Fracàs de l'activacion de quina foncion de hash presa en carga

en: Digests
oc: Compendis

en: _Resize Images...
oc: _Retalhar imatges...

en: Resize each selected image
oc: Redimensionar cada imatge seleccionat

en: Ro_tate Images...
oc: Ro_tacion imatge...

en: Rotate each selected image
oc: Virar cada imatge seleccionat

en: _Skip
oc: _Sautar

en: _Retry
oc: _Tornar ensajar

en: Resizing image: %d of %d
oc: Redimencion de l’imatge : %d de %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
oc: <i>Redimencion de « %s »</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
oc: Mercés de picar un sufixe de nom de fichièr valid !

en: Rotating image: %d of %d
oc: Rotacion de l’imatge : %d de %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
oc: <i>Rotacion de « %s »</i>

en: Resize Images
oc: Retalhar imatges

en: <b>Image Size</b>
oc: <b>Talha d’imatge</b>

en: Select a size:
oc: Seleccionar una talha :

en: pixels
oc: pixèls

en: Scale:
oc: Escala :

en: percent
oc: percentatge

en: Custom size:
oc: Talha personalizada :

en: Width:
oc: Largor :

en: Height:
oc: Nautor :

en: <b>Filename</b>
oc: <b>Nom de fichièr</b>

en: Append
oc: Apondre

en: .resized
oc: .retalhat

en: to file title
oc: al títol del fichièr

en: Resize in place
oc: Retalhar a la plaça

en: _Resize
oc: _Redimensionar

en: Rotate Images
oc: Pivotar los imatges

en: <b>Image Rotation</b>
oc: <b>Rotacion de l’imatge</b>

en: Select an angle:
oc: Seleccionar un angle :

en: Custom angle:
oc: Angle personalizat :

en: degrees clockwise
oc: 90 grases sens orari

en: .rotated
oc: .virat

en: Rotate in place
oc: Pivotar a la plaça

en: _Rotate
oc: _Pivotar

en: Title
oc: Títol

en: Artist
oc: Artista

en: Track
oc: Pista

en: Date
oc: Data

en: Bitrate
oc: Debit

en: Pages
oc: Paginas

en: Sample Rate
oc: Taus d'escandalhatge

en: Length
oc: Longor

en: EXIF Date
oc: Data EXIF

en: EXIF Software
oc: Logicial EXIF

en: EXIF Flash
oc: Flash EXIF

en: EXIF Image Size
oc: Talha d’imatge EXIF

en: EXIF Rating
oc: Marca EXIF

en: Image Size
oc: Talha de l'imatge

en: Nemo Pastebin
oc: Pastebin Nemo

en: Open the browser
oc: Dobrir dins lo navegador

en: Show a notification
oc: Afichar una notificacion

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Author
oc: Autor

en: %d item | %d items
oc[0]: %d element
oc[1]: %d elements

en: Empty Folder
oc: Dorsièr void

en: Type
oc: Tipe

en: Loading...
oc: Cargament...

en: Size
oc: Talha

en: Modified
oc: Modificat

en: from
oc: de

en: by
oc: per

en: %d of %d
oc: %d de %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
oc: <span size="larger">Lo « %s » seleccionat es un encodatge invalid.</span>
    <span size="larger">Volgatz ne seleccionar un autre.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
oc: <span size="larger" weight="bold">Una error s'es producha en renomenant « %s »</span>

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
oc: <span size="larger" weight="bold">Un fichièr nomenat « %s » existís ja.</span>

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
oc: Se volètz renomenar lo fichièr seleccionat, mercés de desplaçar o renomenar « %s » d’en primièr.

en: Repair filename ...
oc: Reparar un nom de fichièr...

en: Repair filename
oc: Reparar un nom de fichièr

en: Re_name as "%s"
oc: Re_nomenar en « %s »

en: Rename as "%s".
oc: Renomenar en « %s »

en: Select a filename
oc: Seleccionar un nom de fichièr

en: Select a filename from sub menu items.
oc: Seleccionatz un nom de fichièr a partir dels sos-elements del menú.

en: Arabic - CP1256
oc: Arab - CP1256

en: Central European latin - CP1250
oc: Latin d'Euròpa Centrala - CP1250

en: Chinese simplified - CP936
oc: Chinés simplificat - CP936

en: Chinese traditional - CP950
oc: Chinés tradicional - CP950

en: Cyrillic - CP1251
oc: Cirillic - CP1251

en: Greek - CP1253
oc: Grèc - CP1253

en: Hebrew - CP1255
oc: Ebrèu - CP1255

en: Japanese - CP932
oc: Japonés - CP932

en: Korean - CP949
oc: Corean - CP949

en: Thai - CP874
oc: Tailandés - CP874

en: Turkish - CP1254
oc: Turc - CP1254

en: Vietnamese - CP1258
oc: Vietnamian - CP1258

en: Western European latin - CP1252
oc: Latin d'Euròpa Occidentala - CP1252

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
oc: <span size="larger" weight="bold">Una error s'es producha en renomenant « %s » en « %s »</span>

en: Other ...
oc: Autre...

en: As is
oc: Tal coma

en: To be
oc: Aprèp renomenatge

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
oc: Reparator de noms de fichièrs Nemo : seleccionar los fichièrs de renomenar

en: Select an encoding name to use
oc: Causissètz un nom d’encodatge d’utilizar

en: _Encoding name to add:
oc: _Nom de l’encodatge d’apondre :

en: Nemo Filename Repairer
oc: Reparador de nom de fichièr de Nemo

en: Select _encoding:
oc: Causissètz l’_encodatge :

en: Include _subdirectories
oc: Inclure los _sosrepertòris

en: Key Imported | Keys Imported
oc[0]: Clau importada
oc[1]: Claus importadas

en: Imported %i key | Imported %i keys
oc[0]: Clau %i importada
oc[1]: Claus %i importadas

en: Imported a key for | Imported keys for
oc[0]: Una clau importada per
oc[1]: Claus importadas per

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
oc: Signat per <i><key id='%s'/> <b>a expirat</b></i> lo %s.

en: Invalid Signature
oc: Signatura invalida

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
oc: Signat per <i><key id='%s'/></i> lo %s <b>Expirada</b>.

en: Expired Signature
oc: Signatura expirada

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
oc: Signat per <i><key id='%s'/> <b>Revocada</b></i> lo %s.

en: Revoked Signature
oc: Signatura revocada

en: Good Signature
oc: Signatura valida

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
oc: Signat per <i><key id='%s'/></i> lo %s.

en: Untrusted Valid Signature
oc: La signatura valida es pas fisabla

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
oc: Signatura valida mas <b>non fisabla</b> per <i><key id='%s'/></i> le %s.

en: Signing key not in keyring.
oc: Clau de signatura pas presenta dins lo trossèl.

en: Unknown Signature
oc: Signatura desconeguda

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
oc: Signatura marrida o contrafacha. Las donadas signadas son estadas modificadas.

en: Bad Signature
oc: Signatura invalida

en: Couldn't verify signature.
oc: Impossible de verificar la signatura.

en: Wrong passphrase.
oc: Frasa secreta incorrècta.

en: Enter new passphrase for '%s'
oc: Picatz la novèla frasa secreta per « %s »

en: Enter passphrase for '%s'
oc: Picatz la frasa secreta per « %s »

en: Enter new passphrase
oc: Picatz la novèla frasa secreta

en: Enter passphrase
oc: Picatz la frasa secreta

en: Passphrase
oc: Frasa secreta

en: Ok
oc: D'acòrdi

en: Cancel
oc: Anullar

en: Import keys from the file
oc: Importar de claus a partir del fichièr

en: Encrypt file
oc: Chifrar lo fichièr

en: Sign file with default key
oc: Signar lo fichièr amb la clau per defaut

en: Encrypt and sign file with default key
oc: Chifrar e signar lo fichièr amb la clau per defaut

en: Decrypt encrypted file
oc: Deschifrar lo fichièr chifrat

en: Verify signature file
oc: Verificar lo fichièr de signatura

en: Read list of URIs on standard in
oc: Legir una lista d'URI sus l'entrada estandarda

en: file...
oc: fichièr...

en: Encryption settings
oc: Paramètres de chiframent

en: Couldn't load keys
oc: Cargament impossible de las claus

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
oc: Causir un nom de fichièr chifrat per « %s »

en: Choose Signer
oc: Causir signatari

en: Choose Signature File Name for '%s'
oc: Causir un nom de fichièr de signatura per « %s »

en: Import is complete
oc: L'importacion es acabada

en: Importing keys ...
oc: Importacion de claus...

en: Import Failed
oc: L'importacion a pas capitat

en: Keys were found but not imported.
oc: Las claus son estadas trobadas mas pas importadas.

en: Imported key
oc: Clau importada

en: Imported %d key | Imported %d keys
oc[0]: %d clau importada
oc[1]: %d claus importadas

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
oc: Causir un nom de fichièr deschifrat per « %s »

en: Choose Original File for '%s'
oc: Causir lo fichièr original per « %s »

en: No valid signatures found
oc: Cap de signatura valida pas trobada

en: File Encryption Tool
oc: Aisina de chiframent de fichièrs

en: Encrypting
oc: Chiframent

en: Couldn't encrypt file: %s
oc: Impossible de chifrar lo fichièr : %s

en: Signing
oc: Signatura

en: Couldn't sign file: %s
oc: Impossible de signar lo fichièr : %s

en: Importing
oc: Importacion

en: Couldn't import keys from file: %s
oc: Impossible d'importar las claus a partir del fichièr : %s

en: Decrypting
oc: Deschiframent

en: Couldn't decrypt file: %s
oc: Impossible de deschifrar lo fichièr : %s

en: Verifying
oc: Verificacion

en: Couldn't verify file: %s
oc: Impossible de verificar lo fichièr : %s

en: Self-extracting zip (.exe)
oc: Zip autoextractable (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
oc: Tar descompressat (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
oc: Tar compressat amb bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
oc: Tar compressat amb bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
oc: Tar compressat amb gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
oc: Tar compressat amb lzop (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
oc: Tar compressat amb « compress » (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
oc[0]: Avètz seleccionat %d fichièr
oc[1]: Avètz seleccionat %d fichièrs

en: and %d folder | and %d folders
oc[0]: e %d repertòri
oc[1]: e %d repertòris

en: You have selected %d file | You have selected %d files
oc[0]: Avètz seleccionat %d fichièr
oc[1]: Avètz seleccionat %d fichièrs

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
oc[0]: Avètz seleccionat %d repertòri
oc[1]: Avètz seleccionat %d repertòris

en: Preparing...
oc: Preparacion...

en: Couldn't list files
oc: Impossible de listar los fichièrs

en: Couldn't package files
oc: Impossible de empaquetar los fichièrs

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
oc: Lo deschiframent a fracassat. Dispausatz probablement pas de la clau de deschiframent.

en: %Y-%m-%d
oc: %d-%m-%Y

en: Couldn't run file-roller
oc: Impossible d'executar file-roller

en: The file-roller process did not complete successfully
oc: Lo processús file-roller s'es pas acabat corrèctament

en: All key files
oc: Totes los fichièrs de clau

en: All files
oc: Totes los fichièrs

en: Archive files
oc: Fichièrs d’archius

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
oc: <b>Un fichièr existís ja amb aqueste nom.</b>
    
    Lo volètz remplaçar pel fichièr novèl ?

en: _Replace
oc: _Remplaçar

en: Encrypt Multiple Files
oc: Chifrar mantun fichièr

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
oc: <b>Avètz seleccionat mantun fichièr o dorsièr</b>

en: encrypted-package
oc: paquet-chifrat

en: Encrypt each file separately
oc: Chifrar cada fichièr separadament

en: Encrypt packed together in a package
oc: Chifrar lo tot en un paquet

en: Packaging:
oc: Paquet :

en: Package Name:
oc: Nom del paquet :

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
oc: Estant que los fichièrs son situats a distància, cada fichièr deu èsser chifrat separadament.

en: Notification Messages
oc: Messatges de notificacion

en: Progress Title
oc: Títol de la progression

en: Encrypt...
oc: Chifrar…

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
oc[0]: Chifrar (e opcionalament signar) lo fichièr seleccionat
oc[1]: Chifrar lo fichièr seleccionat

en: Sign
oc: Signar

en: Sign the selected file | Sign the selected files
oc[0]: Signar lo fichièr seleccionat
oc[1]: Signar los fichièrs seleccionats

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
oc: Nemo deu ajustar de dreches al dossièr « %s » per lo partejar

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
oc: Per que lo partiment foncione, lo dossièr « %s » a besonh de las permissions seguentas :
    %s%s%sVolètz que Nemo aponda aquelas permissions automaticament ?

en:   - read permission by others
oc:   - lectura per de tèrces

en:   - write permission by others
oc:   - permission d'escritura pels autres

en:   - execute permission by others
oc:   - permissions d'execucion pels autres

en: Add the permissions automatically
oc: Apondre las permissions automaticament

en: Could not change the permissions of folder "%s"
oc: Impossible de modificar las autorizacion del repertòri « %s »

en: The share name cannot be empty
oc: Lo nom del partiment pòt pas èsser void

en: The share name is too long
oc: Lo nom de partiment  es tròp long

en: Error while getting share information: %s
oc: Una error s'es producha al moment de la recuperacion de las informacions del partiment : « %s »

en: Another share has the same name
oc: Un autre partiment a ja lo meteis nom

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
oc: Aqueste dossièr se tròba dins un dossièr chifrat. Los autres utilizaires i poiràn pas accedir, levat se l’opcion « force user » es indicada dins /etc/samba/smb.conf.

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
oc: Las permissions de %s empachan los autres utilizaires d’accedir a aqueste partatge

en: Modify _Share
oc: Modificar _un partiment

en: Create _Share
oc: Crear un _partiment

en: Please reboot to finalize changes
oc: Mercés de reaviar per finalizar las modificacions

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
oc: Un problèma es aparegut. Auretz benlèu besonh d'installar Samba e d'apondre vòstre utilizaire al grop « sambashare » manualament.

en: There was an error while getting the sharing information
oc: Una error s'es produita al moment de la recuperacion de las informacions del partiment

en: Share
oc: Partejar

en: Folder Sharing
oc: Partatge de repertòris

en: Sharing Options
oc: Opcions de partatge

en: Share this Folder
oc: Partejar aqueste repertòri

en: %s %s %s returned with signal %d
oc: %s %s %s a tornat lo senhal %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
oc: %s %s %s a fracassat per una rason desconeguda

en: 'net usershare' returned error %d: %s
oc: « net usershare » a tornat l'error %d : %s

en: 'net usershare' returned error %d
oc: « net usershare » a tornat l'error %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
oc: la sortida de « net usershare » es pas encodada en UTF-8 valid

en: Failed
oc: Fracàs

en: Samba's testparm returned with signal %d
oc: testparm de Samba a tornat lo senhal %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
oc: testparm de Samba a fracassat per una rason desconeguda

en: Samba's testparm returned error %d: %s
oc: testparm de Samba a tornat l'error %d : %s

en: Samba's testparm returned error %d
oc: testparm de Samba a tornat l'error %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
oc: Impossible d'eliminar lo partiment pel repertòri %s : aqueste repertòri es pas partejat.

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
oc: Impossible de modificar lo camin d'un partiment existent ; suprimissètz l'ancian partiment puèi creatz-ne un novèl

en: Share this _folder
oc: Partejar aqueste _repertòri

en: Share _name:
oc: No_m de partiment :

en: Co_mment:
oc: Co_mentari :

en: _Allow others to create and delete files in this folder
oc: _Permetre als autres utilizaires de modificar aqueste dorsièr

en: _Guest access (for people without a user account)
oc: Accès _convidat (per los qu'an pas de compte utilizaire)

en: Install
oc: Installar

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
oc: Samba deu èsser installat, de règlas de parafuòc apropriadas devon èsser apondudas e vòstre utilizaire deu èsser apondut al grop « sambashare ».

en: Nemo-Terminal Preferences
oc: Preferéncias del terminal Nemo

en: Visible by default
oc: Visible per defaut

en: Top
oc: Superior

en: Bottom
oc: Inferior

en: Terminal position
oc: Posicion del terminal

en: Terminal follows view location
oc: Lo terminal seguís la posicion de l’afichatge

en: Location mode
oc: Mòde posicion

en: Terminal bell
oc: Campana del terminal

en: Default number of lines for the terminal
oc: Nombre de linhas per defaut dins lo terminal

en: Keyboard shortcut
oc: Acorchis de clavièr

en: Shell to use (leave blank for system default)
oc: Interpretador a utilizar (daissar void per utilizar l’interpretador per defaut del sistèma)

en: Terminal erase line key sequence
oc: Sequéncia de tòcas per escafar una linha del terminal

en: Terminal restore line key sequence
oc: Sequéncia de tòcas per restaurar una linha del terminal

en: Change directory command
oc: Comanda per cambiar de dossièr

en: Restore defaults
oc: Restaurar las valors per defaut

en: Sequences must be escaped according to python rules.
oc: Sequéncia de tòcas per seguir las règlas d’escapament de Python.

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
oc: « %s » es remplaçat pel nom citat del dossièr.

en: Advanced
oc: Avançat

en: Paste Filenames
oc: Pegar los noms de fichièr

en: Composer
oc: Compositor

en: Description
oc: Descripcion

en: Allows managing of archives from the context menu
oc: Permet la gestion dels fichièrs compressats dins lo menú contextual

en: Allows you to quickly share a folder from the context menu
oc: Vos permet de partejar rapidament un dossièr dins lo menú contextual

en: Nemo Emblems
oc: Emblèmas Nemo

en: Change a folder or file emblem
oc: Modificar l’emblèma d’un dorsièr o fichièr

en: Allows managing of Dropbox web service from the context menu
oc: Permet la gestion del servici Web Dropbox dins lo menú contextual

en: Allows image resizing and rotation from the context menu
oc: Permet lo redimensionament e la rotacion dels imatges dins lo menú contextual

en: Allows filename encoding repair from the context menu
oc: Permet la reparacion de l’encodatge de nom de fichièr dins lo menú contextual

en: Allows encryption and decryption of OpenPGP files from the context menu
oc: Permet lo chiframent e deschiframent de fichièrs OpenPGP dins lo menú contextual

en: View audio tag information from the properties tab
oc: Afichar las informacions de balises àudio dins l’onglet proprietats

en: Allows file comparison from the context menu
oc: Permet la comparason de fichièrs dins lo menú contextual

en: Provides additional columns for the list view
oc: Ajusta de colomnas en mòde lista

en: Embedded terminal for Nemo
oc: Terminal integrat per Nemo

en: Unable to read or parse the result page.
oc: Impossible de legir o d’analisar la pagina de resultats.

en: It could be a server timeout or a change server side. Try later.
oc: Siá lo servidor a atengut la fin de son relambi, siá un cambiament a agut luòc costat servidor. Tornatz ensajar pus tard.

en: Pastebin to %s
oc: Mandar al pastebin %s

en: Send this file to %s
oc: Mandar aqueste fichièr a %s

en: Send files to a paste service via the context menu
oc: Mandar de fichièrs a un servici pastebin dins lo menú contextual
