linuxmint - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Audio
te: ఆడియో

en: Title:
te: శీర్షిక:

en: Artist:
te: కళాకారుడు:

en: Album:
te: ఆల్బమ్:

en: Year:
te: సంవత్సరం:

en: Length:
te: పొడవు:

en: Bitrate:
te: బిట్‌రేటు:

en: Sample Rate:
te: మాదిరి రేటు:

en: Copyright:
te: కాపీరైట్:
