linuxmint - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Audio
th: เสียง

en: Title:
th: ชื่อ:

en: Artist:
th: ศิลปิน:

en: Album:
th: อัลบั้ม:

en: Genre:
th: ประเภท:

en: Year:
th: ปี:

en: Length:
th: ความยาว:

en: Bitrate:
th: อัตราบิต:

en: Copyright:
th: ลิขสิทธิ์:
