linuxmint - en to az translation catalogue (58 entries)

note: (itstool) path: mime-type/_comment
en: Saved search
az: Qeyd edilmiş axtarış

note: (itstool) path: mime-type/_comment
en: Nemo action definition
az: Nemo-da eyləm tərifi

note: (itstool) path: mime-type/_comment
en: Nemo search-helper definition
az: Nemo axtarış köməkçisinin tərifi

en: No actions found
az: Heç bir eyləm tapılmadı

en: Actions
az: Eyləmlər

en: Nemo could not create the required folder "%s".
az: Nemo, "%s" qovluğunu yarada bilmədi.

en: Before running Nemo, please create the following folder, or set permissions such that Nemo can create it.
az: Nemo'nu başlatmadan öncə, buyurun, sıradakı qovluğu yaradın, ya da Nemo'nun onu yaradabilməsi kimi yol vermələri qurun.

en: Error starting autorun program: %s
az: Özbaşlama proqramının başlamasında xəta baş verdi: %s

en: Cannot find the autorun program
az: Özbaşlma proqraml tapılmır

en: <big><b>Error autorunning software</b></big>
az: <big><b>Proqramın özbaşlamasında xəta baş verdi</b></big>

en: <big><b>This medium contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?</b></big>
az: <big><b>Bu aracda özü başlana bilən öndüzüm var. Onu başlatmaq istəyirsiniz mi?</b></big>

en: The software will run directly from the medium "%s". You should never run software that you don't trust.
    
    If in doubt, press Cancel.
az: Öndüzüm birbaşa "%s" aracından başlanacaq. Güvənmədiyiniz öndüzümü başlatmamalısınız.
    
    Quşqunuz varsa, Vazkeç'i basın.

en: _Run
az: _Başlat

en: Customize
az: Özəlləşdir

note: hardcode "Desktop"
en: Desktop
az: İş qoyacağı

en: No bookmarks defined
az: Göstərilən bitik aralığı yoxdur

en: Disable all
az: Hamısını söndür

en: Enable all
az: Hamısını işlət

en: Public FTP
az: Toplum FTP'si

en: FTP (with login)
az: FTP (girişli)

en: Windows share
az: "Windows" paylaşımı

en: WebDAV (HTTP)
az: TorPYS (HTTP)

en: Secure WebDAV (HTTPS)
az: Güvənli TorPYS (HTTPS)

en: Connecting...
az: Bağlanır...

en: Can't load the supported server method list.
    Please check your gvfs installation.
az: Dəstəklənən qulluqçu yolu ardımı yüklənə bilmir.
    Buyurun, öz gsdq (gvfs) quraşdırmanızı yoxlayın.

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
az: "%s" qovluğu "%s" da açıla blmir.

en: The server at "%s" cannot be found.
az: "%s" dakı qulluqçu tapılmır.

en: Try Again
az: Yenidən Sına

en: Please verify your user details.
az: Buyurun, öz işlədən ayrıntılarınızı onaylayın.

en: Continue
az: Sürdür

en: C_onnect
az: B_ağlan

note: set dialog properties
en: Connect to Server
az: Qulluqçuya Bağlan

en: Server Details
az: Qulluqçu Ayrıntıları

note: first row: server entry + port spinbutton
en: _Server:
az: _Qulluqçu:

note: port
en: _Port:
az: Qa_pı:

note: second row: type combobox
en: _Type:
az: _Biçimi:

note: third row: share entry
en: Sh_are:
az: Qay_naq:

note: fourth row: folder entry
en: _Folder:
az: Q_ovluq:

en: User Details
az: İşlədən ilə ilgili Ayrıntılar

note: first row: domain entry
en: _Domain name:
az: A_lanın adı:

note: second row: username entry
en: _User name:
az: _İşlədənin adı:

note: third row: password entry
en: Pass_word:
az: _Keçid sözü:

note: fourth row: remember checkbox
en: _Remember this password
az: Bu keçid sözünü _yadda saxla:

en: Operation cancelled
az: İşdən vaz keçildi

en: Print but do not open the URI
az: URI-ı açmadan çap et

note: Translators: This is the --help description for the connect to server app, the initial newlines are between the command line arg and the description
en: 
    
    Add connect to server mount
az: 
    
    Bağlantını qulluqçu dayanağına artır

en: Show the version of the program.
az: Öndüzümün sürümünü göstər.

en: Quit Nemo Desktop.
az: Nemo İş qoyacağından Çıx.

en: 
    
    Manage the desktop with the file manager
az: 
    
    İş qoyacağını düzüm yönətməni ilə yönəlt

note: name, stock id label, accelerator
en: E_mpty Trash
az: Çöplüyü B_oşalt

note: name, stock id label, accelerator
en: Auto-arrange
az: Avtomatik düzmək

note: name, stock id label, accelerator
en: Reverse sort
az: Tərs sıralama

en: Smaller
az: Daha kiçik

en: Small
az: Kiçik

en: Large
az: Geniş

en: Larger
az: Daha geniş

en: There was an error displaying help.
az: Yardım göstərilərkən yanlışlıq baş verdi.

en: There was an error displaying help: 
    %s
az: Yardım göstərilərkən yanlışlıq baş verdi: 
    %s
