linuxmint - en to et translation catalogue (1312 entries)

note: (itstool) path: mime-type/_comment
en: Saved search
et: Salvestatud otsing

note: (itstool) path: mime-type/_comment
en: Nemo action definition
et: Nemo tegevuse definitsioon

note: (itstool) path: mime-type/_comment
en: Nemo search-helper definition
et: Nemo otsinguabilise määratlus

en: No actions found
et: Tegevusi ei leitud

en: Actions
et: Tegevused

en: Nemo could not create the required folder "%s".
et: Nemo ei suuda luua nõutud kausta "%s".

en: Before running Nemo, please create the following folder, or set permissions such that Nemo can create it.
et: Enne Nemo käivitamist loo järgnev kaust või muuda õigusi nii, et Nemo saaks kausta ise luua.

en: Error starting autorun program: %s
et: Viga automaatselt käivitatava (autorun) programmi käivitamisel: %s

en: Cannot find the autorun program
et: Automaatselt käivitatavat (autorun) programmi pole võimalik leida

en: <big><b>Error autorunning software</b></big>
et: <big><b>Viga tarkvara automaatkäivitamisel</b></big>

en: <big><b>This medium contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?</b></big>
et: <big><b>See meedium sisaldab tarkvara, mis on mõeldud automaatselt käivituma. Kas lubad sellel käivituda?</b></big>

en: The software will run directly from the medium "%s". You should never run software that you don't trust.
    
    If in doubt, press Cancel.
et: Tarkvara käivitatakse otse meediumilt "%s". Sa ei tohiks mitte kunagi käivitada tarkvara, mida Sa ei usalda.
    
    Kui vähegi kahtled, siis vajuta "Loobu".

en: _Run
et: _Käivita

en: Customize
et: Kohanda

note: hardcode "Desktop"
en: Desktop
et: Töölaud

en: No bookmarks defined
et: Järjehoidjaid pole kirjeldatud

en: Disable all
et: Keela kõik

en: Enable all
et: Luba kõik

en: Public FTP
et: Avalik FTP

en: FTP (with login)
et: FTP (sisselogimisega)

en: Windows share
et: Windowsi jagatud

en: Secure WebDAV (HTTPS)
et: Turvaline WebDAV (HTTPS)

en: Connecting...
et: Ühendumine...

en: Can't load the supported server method list.
    Please check your gvfs installation.
et: Toetatud serverimeetodite nimekirja pole võimalik laadida.
    Palun kontrolli arvuti gvfs-i paigaldust.

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
et: Kausta "%s" asukohas "%s" pole võimalik avada.

en: The server at "%s" cannot be found.
et: Serverit asukohas "%s" ei leitud.

en: Try Again
et: Proovi uuesti

en: Please verify your user details.
et: Palun kontrolli oma kasutaja andmeid.

en: Continue
et: Jätka

en: C_onnect
et: Ü_henda

note: set dialog properties
en: Connect to Server
et: Serveriga ühendumine

en: Server Details
et: Serveri andmed

note: second row: type combobox
en: _Type:
et: _Liik:

note: third row: share entry
en: Sh_are:
et: _Jaga:

note: fourth row: folder entry
en: _Folder:
et: _Kataloog:

en: User Details
et: Kasutaja andmed

note: first row: domain entry
en: _Domain name:
et: _Domeeni nimi:

note: second row: username entry
en: _User name:
et: Kas_utajanimi:

note: third row: password entry
en: Pass_word:
et: Pa_rool:

note: fourth row: remember checkbox
en: _Remember this password
et: _Pea meeles seda parooli

en: Operation cancelled
et: Toiming katkestati

en: Print but do not open the URI
et: Prindi, kuid ära ava URI

note: Translators: This is the --help description for the connect to server app, the initial newlines are between the command line arg and the description
en: 
    
    Add connect to server mount
et: 
    
    Ühenduse lisamine serveri jagatud kataloogile

en: Show the version of the program.
et: Programmi versiooni näitamine.

en: Quit Nemo Desktop.
et: Nemo töölaua sulgemine.

en: 
    
    Manage the desktop with the file manager
et: 
    
    Töölaua haldamine failihalduriga

note: name, stock id label, accelerator
en: E_mpty Trash
et: _Tühjenda prügikast

note: name, stock id label, accelerator
en: Auto-arrange
et: Automaatne paigutus

note: name, stock id label, accelerator
en: Reverse sort
et: Tagurpidi järjestus

en: Smaller
et: Väiksem

en: Small
et: Väike

en: Normal
et: Tavaline

en: Large
et: Suur

en: Larger
et: Suurem

en: _Vertical
et: _Vertikaalne

en: _Horizontal
et: _Horisontaalne

en: Name
et: Nimi

en: Size
et: Suurus

en: Type
et: Liik

en: Date
et: Kuupäev

note: name, stock id, label
en: _Sort
et: _Sordi

note: name, stock id, label
en: _Icon Size
et: _Ikooni suurus

note: label, accelerator name, stock id
en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

note: tooltip
en: Delete all items in the Trash
et: Kustuta prügikastist kõik asjad

en: _Customize
et: _Kohanda

en: Adjust the desktop layout for this monitor
et: Töölauapaigutuse kohandamine selle monitori järgi

en: The desktop view encountered an error.
et: Töölauavaade sattus veale.

en: The desktop view encountered an error while starting up.
et: Töölauavaade sattus käivitamise ajal veale.

note: name, stock id label, accelerator
en: Restore Icons' Original Si_zes
et: Taasta ikoonide _algsed suurused

en: Restore Icon's Original Si_ze
et: _Taasta ikooni algne suurus

note: name, stock id label, accelerator
en: Resize Icon...
et: Muuda ikooni suurust...

note: tooltip
en: Make the selected icon resizable
et: Valitud ikooni suuruse muutmine

note: tooltip
en: Restore each selected icon to its original size
et: Taastab kõigi valitud ikoonide algsed suurused

en: Comment
et: Märge

en: Description
et: Kirjeldus

en: Command
et: Käsklus

en: Current Monitor Layout (%s - %dx%d)
et: Praegune monitori paigutus (%s - %dx%d)

en: Current Monitor Layout (%dx%d)
et: Praegune monitori paigutus (%dx%d)

en: Desktop Settings
et: Töölaua seaded

en: Current Monitor Preferences
et: Praegused monitori eelistused

en: Show global desktop settings
et: Globaalsete töölaua seadete näitamine

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
et: Sul pole "%s" sisu vaatamiseks vajalikke õigusi.

en: "%s" could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
et: "%s" pole võimalik leida. Ilmselt on see hiljuti kustutatud.

en: Sorry, could not display all the contents of "%s": %s
et: Vabandust, kataloogi "%s" kogu sisu pole võimalik kuvada: %s

en: The folder contents could not be displayed.
et: Kausta sisu pole võimalik kuvada.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
et: Sul puuduvad vajalikud õigused "%s" grupi muutmiseks.

note: fall through
en: Sorry, could not change the group of "%s": %s
et: Vabandust, "%s" gruppi pole võimalik muuta: %s

en: The group could not be changed.
et: Gruppi pole võimalik muuta.

en: Sorry, could not change the owner of "%s": %s
et: Vabandust, "%s" omanikku pole võimalik muuta: %s

en: The owner could not be changed.
et: Omanikku pole võimalik muuta.

en: Sorry, could not change the permissions of "%s": %s
et: Vabandust, "%s" pääsuõigusi pole võimalik muuta: %s

en: The permissions could not be changed.
et: Pääsuõigusi pole võimalik muuta.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
et: Nime "%s" on selles kaustas juba kasutatud. Vali muu nimi.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
et: "%s" ei ole siin kataloogis. Võib-olla on seda äsja liigutatud või kustutatud?

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
et: Sul puuduvad vajalikud õigused "%s" ümbernimetamiseks.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
et: Nimi "%s" ei sobi, sest sisaldab tähte "/". Palun vali teine nimi.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
et: Nimi "%s" ei sobi. Palun vali teine nimi.

en: The name "%s" is too long. Please use a different name.
et: Nimi "%s" on liiga pikk. Palun vali teine nimi.

note: fall through
en: Sorry, could not rename "%s" to "%s": %s
et: Vabandust, "%s" ümbernimetamine uue nimega "%s" pole võimalik: %s

en: The item could not be renamed.
et: Ümbernimetamine pole võimalik.

en: Renaming "%s" to "%s".
et: "%s" ümbernimetamine "%s"-ks.

en: No extensions found
et: Ühtegi laiendust ei leitud

en: no information available
et: infot pole

en: Configure
et: Seadista

en: Extensions
et: Laiendused

en: Extensions changed.  Restart required.
et: Laiendused muutusid. Vajalik on taaskäivitus.

note: Translators: this is referred to captions under icons. Translators: this is referred to the permissions * the user has in a directory.
en: None
et: Puudub

en: Yesterday
et: Eile

en: by _Name
et: _Nime järgi

en: Keep icons sorted by name in rows
et: Ikooniridade sortimine nime järgi

en: by _Size
et: _Suuruse järgi

en: Keep icons sorted by size in rows
et: Ikooniridade sortimine suuruse järgi

en: by _Type
et: _liigi järgi

en: Keep icons sorted by type in rows
et: Ikoonide sortimine liigi järgi

en: by _Detailed Type
et: _Täpsema liigi järgi

en: Keep icons sorted by detailed type in rows
et: Ikoonide sortimine täpsema liigi järgi

en: by Modification _Date
et: _Muutmisaja järgi

en: Keep icons sorted by modification date in rows
et: Ikooniridade sortimine muutmisaja järgi

en: by T_rash Time
et: _Kustutamise aja järgi

en: Keep icons sorted by trash time in rows
et: Ikoone hoitakse kustutamise aja järgi sorditult ridades

en: _Organize Desktop by Name
et: Töölaud _järjestatakse nime järgi

note: name, stock id, label
en: Arran_ge Items
et: _Korrasta kirjed

note: name, stock id label, accelerator
en: _Organize by Name
et: _Järjesta nime järgi

note: tooltip
en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
et: Aknas olevate ikoonide parem paigutus kattumise ärahoidmiseks

note: name, stock id label, accelerator
en: Re_versed Order
et: Vastupidine _järjestus

note: tooltip
en: Display icons in the opposite order
et: Ikoonide kuvamine vastupidises järjestuses

note: name, stock id label, accelerator
en: _Keep Aligned
et: _Hoia reastatult

note: tooltip
en: Keep icons lined up on a grid
et: Hoiab ikoonid ridadesse järjestatult

en: _Manually
et: _Käsitsi

en: Leave icons wherever they are dropped
et: Jäta ikoonid sinna, kuhu nad lohistatakse

en: By _Name
et: _Nime järgi

en: By _Size
et: _Suuruse järgi

en: By _Type
et: _Liigi järgi

en: By _Detailed Type
et: _Täpsema liigi järgi

en: By Modification _Date
et: _Muutmisaja järgi

en: By T_rash Time
et: _Kustutamise aja järgi

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Icon View
et: Ikoonivaade

note: translators: this is used in the view menu
en: _Icons
et: _Ikoonid

en: The icon view encountered an error.
et: Ikoonivaade sattus veale.

en: The icon view encountered an error while starting up.
et: Ikoonivaate käivitamise käigus satuti veale.

en: Display this location with the icon view.
et: Selle asukoha kuvamine ikoonivaatena.

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Compact View
et: Kompaktvaade

note: translators: this is used in the view menu
en: _Compact
et: _Kompaktne

en: The compact view encountered an error.
et: Kompaktvaade sattus veale.

en: The compact view encountered an error while starting up.
et: Kompaktvaate käivitamisel satuti veale.

en: Display this location with the compact view.
et: Selle asukoha kuvamine kompaktvaatena.

en: Image Type
et: Pildi liik

en: %d pixel | %d pixels
et[0]: %d piksel
et[1]: %d pikslit

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Copyright
et: Autoriõigus

en: Created On
et: Loodud

en: Created By
et: Looja

en: Disclaimer
et: Lahtiütlus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Source
et: Allikas

en: Camera Brand
et: Kaamera tootjafirma

en: Camera Model
et: Kaamera mudel

note: Choose which date to show in order of relevance
en: Date Taken
et: Pildistamise aeg

en: Date Digitized
et: Digitaliseerimise aeg

en: Date Modified
et: Muutmise kuupäev

en: Exposure Time
et: Säriaeg

en: Aperture Value
et: Ava laius

en: ISO Speed Rating
et: ISO tundlikkus

en: Flash Fired
et: Välgu kasutamine

en: Metering Mode
et: Mõõtmisviis

en: Exposure Program
et: Säritusprogramm

en: Focal Length
et: Fookuskaugus

en: Software
et: Tarkvara

en: Location
et: Asukoht

en: Keywords
et: Märksõnad

en: Creator
et: Looja

en: Rating
et: Hinnang

en: Failed to load image information
et: Tõrge pildi andmete laadimisel

en: Loading...
et: Laadin...

en: Image
et: Pilt

en: Actions: Action files can be added to this folder and will appear in the menu.
et: Tegevused: Tegevusfaile võib lisada siia kausta hiljem ja neid näidatakse menüüs.

en: More info
et: Rohkem infot

en: View a sample action file with documentation
et: Näidisfaili kuvamine koos dokumentatsiooniga

en: Scripts: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu.
et: Skriptid: kõigi käivitatavaid faile siin kaustas näidatakse skriptide menüüs.

en: View additional information about creating scripts
et: Skriptide loomise kohta lisainfo kuvamine

en: (Empty)
et: (Tühi)

en: Use Default
et: Kasuta vaikimisi

en: Temporarily disable auto-sort
et: Automaatse sortimise ajutine keelamine

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: List View
et: Loendivaade

note: translators: this is used in the view menu
en: _List
et: _Nimekiri

en: The list view encountered an error.
et: Loendivaade sattus veale.

en: The list view encountered an error while starting up.
et: Loendivaate käivitamise käigus satuti veale.

en: Display this location with the list view.
et: Selle asukoha kuvamine loendivaatena.

en: Do you want to view %d location? | Do you want to view %d locations?
et[0]: Kas soovid vaadata %d asukohta?
et[1]: Kas soovid vaadata %d asukohtasid?

en: This will open %d separate window. | This will open %d separate windows.
et[0]: See avaneb %d eraldi aknas.
et[1]: See avaneb %d eraldi aknas.

en: --check cannot be used with other options.
et: --check võtit pole võimalik kasutada koos teiste võtmetega.

en: --quit cannot be used with URIs.
et: --quit võtit pole võimalik koos URI-dega kasutada.

en: --geometry cannot be used with more than one URI.
et: --geometry võtit pole võimalik rohkem kui ühe URI-ga kasutada.

en: Perform a quick set of self-check tests.
et: Kiirete enesetestide läbiviimine.

en: Create the initial window with the given geometry. Examples: nemo --geometry=+100+100, nemo --geometry=600x400, nemo --geometry=600x400+100+100.
et: Esialgse akna loomine etteantud geomeetriaga. Näiteks: nemo --geometry=+100+100, nemo --geometry=600x400, nemo --geometry=600x400+100+100.

en: GEOMETRY
et: GEOMEETRIA

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
et: Aknad luuakse ainult määratud URI-dele.

en: Ignored argument - left for compatibility only.
et: Argumenti ignoreertakse - see on jäetud ainult ühilduvuse jaoks.

en: Open URIs in tabs.
et: URIde avamine kaartidel.

en: Open URIs in an existing window.
et: Avage URI -d olemasolevas aknas.

en: Repair the user thumbnail cache - this can be useful if you're having trouble with file thumbnails.  Must be run as root
et: Kasutaja pisipiltide puhvri parandamine - see võib lahendada probleemid pisipiltidega. Tuleb käivitada juurkasutajana

en: Quit Nemo.
et: Välju Nemost.

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
et: 
    
    Failisüsteemi sirvimine failihalduriga

en: Nemo's main menu is now hidden
et: Nemo menüüriba on nüüd peidetud

en: You have chosen to hide the main menu.  You can get it back temporarily by:
    
    - Tapping the <Alt> key
    - Right-clicking an empty region of the main toolbar
    - Right-clicking an empty region of the status bar.
    
    You can restore it permanently by selecting this option again from the View menu.
et: Valisid peita Nemo menüüriba. Sul on võimalik seda tagasi saada tehes järgnevat:
    
    - Vajutades <Alt> nuppu
    - Parem klõpsates tühjale alale põhilisel tööriistaribal
    - Parem klõpsates tühjale alale olekuribal
    
    Sul on võimalik ka menüüriba täielikult taastada, valides "Vaade" menüüst menüüriba.

en: Don't show this message again.
et: Ära näita seda teadet uuesti.

en: The Link "%s" is Broken.
et: Viide "%s" on katki.

en: The Link "%s" is Broken. Move it to Trash?
et: Link on "%s" on kakti. Kas tõsta see prügikasti?

en: This link cannot be used, because it has no target.
et: Seda linki pole võimalik kasutada, kuna sellel pole sihtkohta.

en: This link cannot be used, because its target "%s" doesn't exist.
et: Seda linki pole võimalik kasutada, kuna selle sihtkohta "%s" pole olemas.

note: name, stock id label, accelerator
en: Mo_ve to Trash
et: Tõsta _prügikasti

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
et: Kas soovid "%s" käivitada või kuvada selle sisu?

en: "%s" is an executable text file.
et: "%s" on käivitatav tekstifail.

en: Run in _Terminal
et: Käivita _terminalis

en: _Display
et: _Kuva

en: Are you sure you want to open all files?
et: Oled kindel, et soovid avada kõik failid?

en: This will open %d separate tab. | This will open %d separate tabs.
et[0]: See avab %d eraldi kaardi.
et[1]: See avab %d eraldi kaarti.

en: Open with
et: Ava rakendusega

en: Unknown file type
et: Tundmatu faililiik

en: The file "%s" has no known programs associated with it.  If you trust the source of this file, and have sufficient permissions, you can mark it executable and launch it.  Or, you can use the Open With dialog to pick a program to associate it with.
et: Failiga "%s" pole seotud ükski tuntud rakendus. Kui sa usaldad faili allikat ning sul on selleks piisavalt õiguseid, võid selle märkida käivitatavaks ning käima panna. Või kasutada "Ava rakendusega" dialoogi ning valida programmi, millega sellised failid seostada.

en: Make executable and run
et: Tee käivitatavaks ja käivita

en: The file "%s" has no known programs associated with it.  Use the Open With dialog to pick a program to open it with.
et: Failiga "%s" ei ole seotud ühtegi olemasolevat programmi. Kasuta "Ava rakendusega" dialoogi, et valida programm, millega fail avada.

en: Choose a program
et: Vali programm

en: Untrusted application launcher
et: Käivitaja pole usaldusväärne

en: The application launcher "%s" has not been marked as trusted (executable). If you do not know the source of this file, launching it may be unsafe.
et: Rakenduse käivitaja "%s" ei ole märgitud usaldatuks (käivitatavaks). Kui sa ei tea selle faili päritolu, siis selle käivitamine võib olla ohtlik.

en: _Launch Anyway
et: _Käivita ikkagi

en: Mark as _Trusted
et: Märgi _usaldusväärseks

en: This will open %d separate application. | This will open %d separate applications.
et[0]: See avab %d eraldi rakenduse.
et[1]: See avab %d eraldi rakendust.

en: Unable to mount location
et: Asukohta pole võimalik haakida

en: Unable to start location
et: Asukohta pole võimalik käivitada

en: Opening "%s".
et: "%s" avamine.

en: Opening %d item. | Opening %d items.
et[0]: Avatakse %d kirje.
et[1]: Avatakse %d kirjet.

en: Close tab
et: Sulge kaart

note: Translators: This is the --help description for the open-with app, the initial newlines are between the command line arg and the description
en: 
    
    Show an open-with dialog given a uri, to allow the user to change the default mimetype handler.
et: 
    
    Ava-millega dialoogi kuvamine antud URIga, et kasutaja saaks valida vaikimisi avaja sellele MIME-liigile.

en: Devices
et: Seadmed

en: Free space: %s
et: Vaba ruum: %s

en: My Computer
et: Minu arvuti

en: Open your personal folder
    %s
et: Ava oma isklik kaust
    %s

en: Home
et: Kodu

en: Open the contents of your desktop in a folder
et: Töölaua avamine kaustana

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Favorite files
et: Lemmikfailid

en: Recent
et: Hiljutised

en: Recent files
et: Hiljutised failid

en: Open the contents of the File System
    %s
et: Ava failisüsteemi sisu
    %s

en: File System
et: Failisüsteem

en: Trash
et: Prügi

en: Open the trash
et: Ava prügikast

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Mount and open %s (%s)
et: Haagi ja ava %s (%s)

en: Mount and open %s
et: Haagi ja ava %s

en: Network
et: Võrk

en: Browse the contents of the network
et: Sirvi võrgus olevaid ressursse

note: Adjust start/stop items to reflect the type of the drive name, stock id label, accelerator
en: _Start
et: _Käivita

note: name, stock id label, accelerator
en: _Stop
et: _Peata

note: start() for type G_DRIVE_START_STOP_TYPE_SHUTDOWN is normally not used
en: _Power On
et: _Lülita sisse

en: _Safely Remove Drive
et: _Eemalda seade turvaliselt

en: _Connect Drive
et: _Ühenda seade

en: _Disconnect Drive
et: _Eemalda seade

en: _Start Multi-disk Device
et: _Käivita mitmikettaseade

en: _Stop Multi-disk Device
et: _Peata mitmikettaseade

note: stop() for type G_DRIVE_START_STOP_TYPE_PASSWORD is normally not used
en: _Unlock Drive
et: _Vabasta ketas lukust

en: _Lock Drive
et: _Lukusta seade

en: Unable to start %s
et: %s käivitamine ebaõnnestus

en: Unable to eject %s
et: %s väljastamine ebaõnnestus

en: Unable to poll %s for media changes
et: %s meediumimuutuste küsitlust pole võimalik teha

en: Unable to stop %s
et: %s peatamine pole võimalik

note: name, stock id label, accelerator
en: _Open
et: _Ava

note: add the "open in new tab" menu item name, stock id label, accelerator
en: Open in New _Tab
et: A_va uuel kaardil

note: add the "open in new window" menu item
en: Open in New _Window
et: Ava _uues aknas

note: name, stock id, label
en: _Add Bookmark
et: _Lisa järjehoidja

en: Remove
et: Eemalda

note: name, stock id label, accelerator
en: _Rename...
et: _Nimeta ümber...

note: name, stock id label, accelerator
en: _Mount
et: _Haagi

note: add the "Unmount" menu item name, stock id label, accelerator
en: _Unmount
et: _Haagi lahti

note: add the "Eject" menu item name, stock id label, accelerator
en: _Eject
et: _Väljasta

note: name, stock id label, accelerator
en: _Detect Media
et: _Tuvasta andmekandja

note: Empty Trash menu item
en: Empty _Trash
et: Tühjenda _prügist

note: name, stock id label, accelerator
en: _Properties
et: _Omadused

en: %1$s file operation active.  %2$d%% complete. | %1$s file operations active.  %2$d%% complete.
et[0]: %1$s faili operatsioon aktiivne.  %2$d%% valmis.
et[1]: %1$s faili operatsiooni aktiivsed.  %2$d%% valmis.

en: File Operations
et: Failioperatsioonid

en: All file operations have been successfully completed
et: Kõik failioperatsioonid lõpetati edukalt

en: You cannot assign more than one custom icon at a time!
et: Korraga pole võimalik määrata rohkem kui ühte kohandatud ikooni!

en: Please drag just one image to set a custom icon.
et: Kohandatud ikooni seadmiseks lohista ainult ühte pilti.

en: The file that you dropped is not local.
et: Fail, mille poetasid, ei ole kohalik.

en: You can only use local images as custom icons.
et: Failiikoonideks saab kasutada vaid kohalikke pilte.

en: The file that you dropped is not an image.
et: Fail, mille poetasid, ei ole pilt.

en: _Name: | _Names:
et[0]: _Nimi:
et[1]: _Nimed:

en: Properties
et: Omadused

en: %s Properties
et: %s omadused

note: Fallback, use for both unknown attributes and attributes * for which we have no more appropriate default.
en: unknown
et: teadmata

en: Cancel Group Change?
et: Kas katkestada grupi muutmine?

en: Cancel Owner Change?
et: Kas katkestada omaniku muutmine?

en: nothing
et: mitte midagi

en: unreadable
et: loetamatu

en: %1$s item (and %2$s hidden) | %1$s items (and %2$s hidden)
et[0]: %1$s üksus (ja %2$s peidetud)
et[1]: %1$s üksust (ja %2$s peidetud)

en: %1$s item | %1$s items
et[0]: %1$s üksus
et[1]: %1$s üksust

en: (some contents unreadable)
et: (osa sisust on loetamatu)

note: Also set the title field here, with a trailing carriage return & * space if the value field has two lines. This is a hack to get the * "Contents:" title to line up with the first line of the * 2-line value. Maybe there's a better way to do this, but I * couldn't think of one.
en: Contents:
et: Sisu:

en: Size:
et: Suurus:

note: Translators: "used" refers to the capacity of the filesystem
en: used
et: kasutusel

note: Translators: "free" refers to the capacity of the filesystem
en: free
et: vaba

en: Total capacity:
et: Kogumahtuvus:

en: Filesystem type:
et: Failisüsteemi liik:

en: Basic
et: Baas

en: Type:
et: Liik:

en: Link target:
et: Link osutab:

en: Location:
et: Asukoht:

en: Volume:
et: Maht:

en: Accessed:
et: Kasutatud:

en: Created:
et: Loodud:

en: Modified:
et: Muudetud:

en: Free space:
et: Vaba ruum:

en: _Read
et: _Loe

en: _Write
et: _Kirjuta

en: E_xecute
et: K_äivitamine

note: translators: this gets concatenated to "no read", * "no access", etc. (see following strings)
en: no
et: ei

en: list
et: loetelu

en: read
et: loe

en: create/delete
et: loo/kustuta

en: write
et: kirjuta

en: access
et: ligipääs

en: Access:
et: Ligipääs:

en: Folder access:
et: Kataloogi pääsuõigused:

en: File access:
et: Faili pääsuõigused:

en: List files only
et: Ainult failide loendile

en: Access files
et: Ligipääs failidele

en: Create and delete files
et: Failide loomine ja kustutamine

en: Read-only
et: Kirjutuskaitstud

en: Read and write
et: Lugemine ja kirjutamine

en: Special flags:
et: Erilipud:

en: Set _user ID
et: _Kasutaja ID määramine

en: Set gro_up ID
et: _Grupi ID määramine

en: _Sticky
et: _Kleepuv

en: _Owner:
et: _Omanik:

en: Owner:
et: Omanik:

en: _Group:
et: _Grupp:

en: Group:
et: Grupp:

en: Execute:
et: Käivitamine:

en: Allow _executing file as program
et: Faili on lubatud _käivitada kui programmi

en: Others:
et: Ülejäänud:

en: Folder Permissions:
et: Kausta õigused:

en: File Permissions:
et: Faili õigused:

en: Text view:
et: Tekstina:

en: Permissions
et: Õigused

en: You are not the owner, so you cannot change these permissions.
et: Sa ei ole omanik, seega pole sul võimalik neid õigusi muuta.

en: SELinux context:
et: SELinuxi kontekst:

en: Last changed:
et: Viimati muudetud:

en: Apply Permissions to Enclosed Files
et: Rakenda õigused sisalduvatele failidele

en: The permissions of "%s" could not be determined.
et: "%s" õiguseid pole võimalik tuvastada.

en: The permissions of the selected file could not be determined.
et: Valitud faili õiguseid pole võimalik tuvastada.

en: Open With
et: Ava koos

en: Help
et: Abi

en: Close
et: Sulge

en: Creating Properties window.
et: Omaduste akna loomine.

en: There was an error displaying help.
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga.

en: Revert
et: Lähtesta

en: Not supported in this location
et: Seda asukohta ei toetata

en: No scripts found
et: Skripte ei leitud

en: Scripts
et: Skriptid

en: Show Places
et: Asukohtade näitamine

en: Show Treeview
et: Puuvaate näitamine

en: Hide the Sidebar (F9)
et: Külgriba peitmine (F9)

en: Show the Sidebar (F9)
et: Külgriba näitamine (F9)

en: Adjust zoom level
et: Suurenduse taseme muutmine

en: A problem has been detected with your thumbnail cache.  Fixing it will require administrative privileges.
et: Pisipiltide puhvril on mingi viga. Selle parandamise jaoks on vaja administraatori õiguseid.

en: Fix now
et: Paranda kohe

en: Dismiss
et: Tühista

en: Elevated Privileges
et: Suurendatud privileegid

en: Restore Selected Items
et: Taasta valitud kirjed

en: Restore selected items to their original position
et: Kõigi valitud kirjete liigutamine nende algsesse asukohta

en: "%s" will be moved if you select the Paste command
et: "%s" tõstetakse ümber, kui valid käsu Aseta

en: "%s" will be copied if you select the Paste command
et: "%s" kopeeritakse, kui valid käsu Aseta

en: There is nothing on the clipboard to paste.
et: Lõikelaualt ei ole midagi asetada.

note: add the "create new folder" menu item name, stock id label, accelerator
en: Create New _Folder
et: Loo uus _kaust

note: name, stock id label, accelerator
en: Cu_t
et: _Lõika

note: name, stock id label, accelerator
en: _Copy
et: _Kopeeri

note: We make accelerator "" instead of null here to not inherit the stock accelerator for paste name, stock id label, accelerator
en: _Paste Into Folder
et: _Aseta failid kausta

en: P_in
et: _Kinnita üles

en: Unp_in
et: Eemalda _kinnitus

note: name, stock id label, accelerator
en: _Delete
et: _Kustuta

en: P_roperties
et: _Omadused

en: Computer
et: Arvuti

en: This will open %'d separate tab. | This will open %'d separate tabs.
et[0]: See avab %'d eraldi kaardi.
et[1]: See avab %'d eraldi kaarti.

en: This will open %'d separate window. | This will open %'d separate windows.
et[0]: See avab %'d eraldi akna.
et[1]: See avab %'d eraldi akent.

en: Select Items Matching
et: Mustri järgi valimine

en: _Pattern:
et: _Kirjeldus:

en: Examples:
et: Näited:

note: Reset to default info
en: Undo
et: Ennista

en: Undo last action
et: Viimase tegevuse tagasi võtmine

note: Reset to default info
en: Redo
et: Tee uuesti

en: Redo last undone action
et: Viimase tagasivõetud toimingu uuesti sooritamine

en: Content View
et: Sisuvaade

en: View of the current folder
et: Käesoleva kausta vaade

en: "%s" selected
et: Valitud "%s"

en: %'d folder selected | %'d folders selected
et[0]: Valitud %'d kataloog
et[1]: Valitud %'d kataloogi

en:  (containing %'d item) |  (containing %'d items)
et[0]:  (selles on %'d kirje)
et[1]:  (selles on %'d kirjet)

note: translators: this is preceded with a string of form 'N folders' (N more than 1)
en:  (containing a total of %'d item) |  (containing a total of %'d items)
et[0]:  (nendes on kokku %'d kirje)
et[1]:  (nendes on kokku %'d kirjet)

en: %'d item selected | %'d items selected
et[0]: valitud %'d kirje
et[1]: valitud %'d kirjet

note: Folders selected also, use "other" terminology
en: %'d other item selected | %'d other items selected
et[0]: veel on valitud %'d kirje
et[1]: veel on valitud %'d kirjet

en: %'u item | %'u items
et[0]: %'u kirje
et[1]: %'u kirjet

en: %s, Free space: %s
et: %s, vaba ruumi %s

en: Open With %s
et: Ava programmiga %s

en: Use "%s" to open the selected item | Use "%s" to open the selected items
et[0]: Kasuta "%s" avamaks valitud kirjet
et[1]: Kasuta "%s" avamaks valitud kirjeid

en: Run "%s" on any selected items
et: Käivita "%s" mõnel valitud kirjel

en: Create a new document from template "%s"
et: Uue dokumendi loomine mallist "%s"

note: translators: this is preceded with a string of form 'N selected items' (N more than 1)
en: The %'d selected item will be moved if you select the Paste command | The %'d selected items%s will be moved if you select the Paste command
et[0]: %'d valitud kirje tõstetakse ümber, kui valid Aseta käsu
et[1]: %'d valitud kirjet tõstetakse ümber, kui valid käsu Aseta käsu

note: translators: this is preceded with a string of form 'N selected items' (N more than 1)
en: The %'d selected item will be copied if you select the Paste command | The %'d selected items%s will be copied if you select the Paste command
et[0]: %'d valitud kirje kopeeritakse, kui valid Aseta käsu
et[1]: %'d valitud kirjet kopeeritakse, kui valid Aseta käsu

en: Select Target Folder For Move
et: Vali sihtkaust teisaldamiseks

en: Select Target Folder For Copy
et: Vali sihtkaust kopeerimiseks

en: Unable to unmount location
et: Asukohta pole võimalik lahti haakida

en: Unable to eject location
et: Asukohta pole võimalik väljastada

en: Unable to stop drive
et: Ketta seiskamine pole võimalik

en: Connect to Server %s
et: Ühendumine serverisse %s

en: _Connect
et: _Ühenda

en: Link _name:
et: _Lingi nimi:

note: name, stock id, label
en: Create New _Document
et: Loo uus _dokument

note: name, stock id, label
en: Open Wit_h
et: Ava _rakendusega

en: Choose a program with which to open the selected item
et: Vali rakendus, millega valitud faili avada

note: tooltip
en: View or modify the properties of each selected item
et: Vaatab või muudab iga valitud kirje omadusi

note: tooltip
en: Create a new empty folder inside this folder
et: Selle kausta sisse uue kausta loomine

note: name, stock id, label
en: No templates installed
et: Malle ei ole paigaldatud

note: name, stock id translators: this is used to indicate that a document doesn't contain anything label, accelerator
en: _Empty Document
et: _Tühi Dokument

note: tooltip
en: Create a new empty document inside this folder
et: Selle kataloogi sisse uue tühja dokumendi loomine

note: tooltip
en: Open the selected item in this window
et: Valitud kirjete avamine praeguses aknas

note: name, stock id label, accelerator Location-specific actions
en: Open in Navigation Window
et: Ava navigatsiooniaknas

note: tooltip
en: Open each selected item in a navigation window
et: Kõikide valitud kirjete avamine navigatsiooniaknas

note: tooltip
en: Open each selected item in a new tab
et: Iga valitud kirje avamine uues kaardis

note: name, stock id label, accelerator
en: Open in Terminal
et: Ava terminalis

note: tooltip
en: Open terminal in the selected folder
et: Ava terminal valitud kaustas

note: name, stock id label, accelerator
en: Open as Root
et: Ava juurkasutajana

note: tooltip
en: Open the folder with administration privileges
et: Avage kaust administraatori õigustega

note: name, stock id label, accelerator
en: Follow link to original file
et: Järgi linki esialgses failile

note: tooltip
en: Navigate to the original file that this symbolic link points to
et: Liikumine faili juurde, millele sümbolviide osutab

note: name, stock id label, accelerator
en: Open containing folder
et: Ava sisaldav kaust

note: tooltip
en: Navigate to the folder that the selected item is stored in
et: Liigu kausta, kus hoitakse valitud kirjeid

note: name, stock id label, accelerator
en: Other _Application...
et: _Muu rakendus...

note: tooltip
en: Choose another application with which to open the selected item
et: Valitud kirje avamiseks teise rakenduse valimine

note: name, stock id label, accelerator
en: Open With Other _Application...
et: _Ava mõne muu rakendusega...

note: tooltip
en: Prepare the selected files to be moved with a Paste command
et: Valitud failide ettevalmistamine ümbertõstmiseks "Aseta" käsuga

note: tooltip
en: Prepare the selected files to be copied with a Paste command
et: Valitud failide ettevalmistamine kopeerimiseks "Aseta" käsuga

note: name, stock id label, accelerator
en: _Paste
et: _Aseta

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
et: Eelnevalt Lõika või Kopeeri käskudega valitud failide ümbertõstmine või kopeerimine

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
et: Eelnevalt käskudega Lõika/Kopeeri fail valitud failide valitud kataloogi ümbertõstmine või kopeerimine

note: name, stock id, label
en: Cop_y to
et: Kopeer_i kohta

note: name, stock id, label
en: M_ove to
et: Liiguta _kohta

note: name, stock id label, accelerator
en: Select _All
et: Vali _kõik

note: tooltip
en: Select all items in this window
et: Kõigi selles aknas olevate kirjete valimine

note: name, stock id label, accelerator
en: Select I_tems Matching...
et: Vali _mustri järgi...

note: tooltip
en: Select items in this window matching a given pattern
et: Kõigi selles aknas olevate ja määratud mustrile vastavate kirjete avamine

note: name, stock id label, accelerator
en: _Invert Selection
et: _Pööra valikut

note: tooltip
en: Select all and only the items that are not currently selected
et: Kõikide hetkel valimata kirjete valimine

note: name, stock id label, accelerator
en: D_uplicate
et: D_ubleeri

note: tooltip
en: Duplicate each selected item
et: Kõigi valitud kirjete dubleerimine

note: name, stock id label, accelerator
en: Ma_ke Link | Ma_ke Links
et[0]: Loo _link
et[1]: Loo _lingid

note: tooltip
en: Create a symbolic link for each selected item
et: Loo igale valitud kirjele sümboolne link

note: tooltip
en: Rename selected item
et: Valitud faili ümbernimetamine

note: tooltip
en: Move each selected item to the Trash
et: Kõigi märgitud kirjete prügikasti viskamine

note: tooltip
en: Delete each selected item, without moving to the Trash
et: Kõigi valitud kirjete kustutamine ilma neid prügikasti viskamata

note: name, stock id label, accelerator
en: _Restore
et: _Taasta

note: name, stock id label, accelerator name, stock id, label
en: _Undo
et: _Ennista

note: tooltip
en: Undo the last action
et: Viimase tegevuse tagasivõtmine

note: name, stock id label, accelerator
en: _Redo
et: _Taasta

note: tooltip
en: Redo the last undone action
et: Viimase tagasivõetud tegevuse uuesti sooritamine

note: * multiview-TODO: decide whether "Reset to Defaults" should * be window-wide, and not just view-wide. * Since this also resets the "Show hidden files" mode, * it is a mixture of both ATM. name, stock id label, accelerator
en: Reset View to _Defaults
et: _Taasta vaikimisi vaade

note: tooltip
en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
et: Sortimisjärjestuse ja suurendusastme lähtestamine selle vaate jaoks vastavaks eelistustele

note: name, stock id label, accelerator
en: Connect To This Server
et: Ühendu sellesse võrguserverisse

note: tooltip
en: Make a permanent connection to this server
et: Loo selle serveriga pidev ühendus

note: tooltip
en: Mount the selected volume
et: Valitud kettaseadme haakimine

note: tooltip
en: Unmount the selected volume
et: Valitud kettaseadme lahtihaakimine

note: tooltip
en: Eject the selected volume
et: Valitud andmekandja väljastamine

note: tooltip
en: Start the selected volume
et: Valitud andmeruumi käivitamine

note: tooltip
en: Stop the selected volume
et: Valitud andmeruumi peatamine

note: tooltip
en: Detect media in the selected drive
et: Tuvastab andmekandja valitud seadmes

note: tooltip
en: Mount the volume associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme haakimine

note: tooltip
en: Unmount the volume associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme lahtihaakimine

note: tooltip
en: Eject the volume associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud ketta väljastamine

note: tooltip
en: Start the volume associated with the open folder
et: Käivitab avatud kaustaga seotud andmeruumi

note: tooltip
en: Stop the volume associated with the open folder
et: Seiskab avatud kaustaga seotud andmeruumi

note: name, stock id label, accelerator
en: Open File and Close window
et: Ava fail ja sulge aken

note: tooltip
en: Open this folder in a navigation window
et: Kausta avamine navigeerimisaknas

note: tooltip
en: Open this folder in a new tab
et: Selle kausta avamine uuel kaardil

note: tooltip
en: Prepare this folder to be moved with a Paste command
et: Valmistab avatud kausta ette liigutamiseks Aseta käsuga

note: tooltip
en: Prepare this folder to be copied with a Paste command
et: Valmistab selle kausta ette kopeerimiseks Aseta käsuga

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into this folder
et: Eelnevalt "Lõika" või "Kopeeri" käskudega valitud failide ümbertõstmine või kopeerimine sellesse kataloogi

note: tooltip
en: Move this folder to the Trash
et: Tõsta see kaust prügikasti

note: tooltip
en: Delete this folder, without moving to the Trash
et: Selle kausta kustutamine ilma prügikasti tõstmata

note: tooltip
en: Mount the volume associated with this folder
et: Selle kataloogiga seotud kettaseadme haakimine

note: tooltip
en: Unmount the volume associated with this folder
et: Selle kataloogiga seotud kettaseadme lahtihaakimine

note: tooltip
en: Eject the volume associated with this folder
et: Selle kataloogiga seotud ketta väljastamine

note: tooltip
en: Start the volume associated with this folder
et: Käivitab selle kaustaga seotud andmeruumi

note: tooltip
en: Stop the volume associated with this folder
et: Seiskab selle kaustaga seotud andmeruumi

note: tooltip
en: View or modify the properties of this folder
et: Selle kataloogi omaduste vaatamine või muutmine

note: name, stock id, label
en: _Other pane
et: _Kõrvalpaneelile

en: Copy the current selection to the other pane in the window
et: Valiku kopeerimine sama akna kõrvalpaanile

en: Move the current selection to the other pane in the window
et: Valiku liigutamine sama akna kõrvalpaanile

note: name, stock id, label name, stock id label, accelerator
en: _Home
et: _Kodu

en: Copy the current selection to the home folder
et: Valiku kopeerimine kodukataloogi

en: Move the current selection to the home folder
et: Valiku liigutamine kodukataloogi

note: name, stock id, label
en: _Desktop
et: _Töölaud

en: Copy the current selection to the desktop
et: Valiku kopeerimine töölauale

en: Move the current selection to the desktop
et: Valiku liigutamine töölauale

en: Browse...
et: Vali...

en: Browse for a folder to move the selection to
et: Kataloogi otsimine, kuhu valitud failid liigutada

en: Browse for a folder to copy the selection to
et: Kataloogi otsimine, kuhu valitud failid kopeerida

en: Pin the selected file so it always appears at the top of this location's file list
et: Valitud faili üles kinnitamine, et see kuvataks alati selle kausta alguses

en: Unpin the selected file from the top of this location's file list
et: Valitud faili kinnituse eemaldamine, et seda enam ei kuvataks alguses

en: Add to favorites
et: Lisa lemmikutesse

en: Add the selected file to your favorites
et: Lisage valitud fail oma lemmikute hulka

en: Remove from favorites
et: Eemalda lemmikutest

en: Remove the selected file from your favorites
et: Eemaldage valitud fail oma lemmikute hulgast

en: Run scripts
et: Käivita skriptid

note: Create a script action here specially because its tooltip is dynamic
en: _Scripts
et: _Skriptid

en: Move the open folder out of the trash to "%s"
et: Avatud kataloogi tõstmine prügikastist välja asukohale "%s"

en: Move the selected folder out of the trash to "%s" | Move the selected folders out of the trash to "%s"
et[0]: Valitud kataloogi tõstmine prügikastist välja asukohale "%s"
et[1]: Valitud kataloogide tõstmine prügikastist välja asukohale "%s"

en: Move the selected folder out of the trash | Move the selected folders out of the trash
et[0]: Valitud kataloogi tõstmine prügikastist välja
et[1]: Valitud kataloogide tõstmine prügikastist välja

en: Move the selected file out of the trash to "%s" | Move the selected files out of the trash to "%s"
et[0]: Valitud faili tõstmine prügikastist välja asukohale "%s"
et[1]: Valitud failide tõstmine prügikastist välja asukohale "%s"

en: Move the selected file out of the trash | Move the selected files out of the trash
et[0]: Valitud faili tõstmine prügikastist välja
et[1]: Valitud failide tõstmine prügikastist välja

en: Move the selected item out of the trash to "%s" | Move the selected items out of the trash to "%s"
et[0]: Valitud kirje tõstmine prügikastist välja asukohale "%s"
et[1]: Valitud kirjete tõstmine prügikastist välja asukohale "%s"

en: Move the selected item out of the trash | Move the selected items out of the trash
et[0]: Valitud kirje tõstmine prügikastist välja
et[1]: Valitud kirjete tõstmine prügikastist välja

en: Start the selected drive
et: Valitud aseadme käivitamine

en: Connect to the selected drive
et: Ühendab valitud seadmele

en: _Start Multi-disk Drive
et: _Käivita mitmekettaseade

en: Start the selected multi-disk drive
et: Valitud mitmekettaseadme käivitamine

en: U_nlock Drive
et: _Võta ketas lukust lahti

en: Unlock the selected drive
et: Lukustab valitud ketta lahti

en: Stop the selected drive
et: Seiskab valitud ketta

en: Safely remove the selected drive
et: Valitud kettaseadme turvaline eemaldamine

en: _Disconnect
et: Ühenda lahti

en: Disconnect the selected drive
et: Valitud kettaseadme lahtiühendamine

en: _Stop Multi-disk Drive
et: _Seiska mitmekettaseade

en: Stop the selected multi-disk drive
et: Mitmekettaseadme seiskamine

en: Lock the selected drive
et: Valitud kettaseadme lukustamine

en: Start the drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme käivitamine

en: Connect to the drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme ühendamine

en: Start the multi-disk drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud mitmekettaseadme käivitamine

en: Unlock the drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme lukust lahti võtmine

en: _Stop the drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme _seiskamine

en: Safely remove the drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme turvaline eemaldamine

en: Disconnect the drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme lahtiühendamine

en: Stop the multi-disk drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud mitmekettaseadme seiskamine

en: Lock the drive associated with the open folder
et: Avatud kataloogiga seotud kettaseadme lukustamine

en: _Delete Permanently
et: Kustuta _jäädavalt

en: Delete the open folder permanently
et: Kustuta avatud kaust jäädavalt

en: Move the open folder to the Trash
et: Tõsta avatud kaust prügikasti

en: _Open With %s
et: _Ava rakendusega %s

en: Open in %'d New _Window | Open in %'d New _Windows
et[0]: Ava %'d uues _aknas
et[1]: Ava %'d-s uues _aknas

en: Open in %'d New _Tab | Open in %'d New _Tabs
et[0]: Ava %'d uuel _kaardil
et[1]: Ava %'d-l uuel _kaardil

en: Delete all selected items permanently
et: Kõigi kirjete lõplik kustutamine

en: Remo_ve from Recent
et: Eemalda _hiljutistest

en: Remove each selected item from the recently used list
et: Kõigi märgitud kirjete eemaldamine hiljutiste loetelust

en: View or modify the properties of the open folder
et: Avatud kausta omaduste vaatamine või muutmine

note: Note to localizers: convert file type string for file * (e.g. "folder", "plain text") to file type for symbolic link * to that kind of file (e.g. "link to folder"). appended to new link file
en: Link to %s
et: Link > %s

en: Drag and drop is not supported.
et: Lohistamist ei toetata.

en: Drag and drop is only supported on local file systems.
et: Lohistamine on võimalik vaid kohaliku failisüsteemi ulatuses.

en: An invalid drag type was used.
et: Kasutati vale lohistamisliiki.

note: Translator: This is the filename used for when you dnd text to a directory
en: dropped text.txt
et: lohistatud tekst.txt

note: Translator: This is the filename used for when you dnd raw * data to a directory, if the source didn't supply a name.
en: dropped data
et: lohistatud andmed

en: Do you want to remove any bookmarks with the non-existing location from your list?
et: Kas sa soovid loendist eemaldada kõik järjehoidjad, mis viitavad olematule asukohale?

en: The location "%s" does not exist.
et: Asukohta "%s" ei ole enam olemas.

en: Bookmark for Nonexistent Location
et: Järjehoidja olematu asukohaga

en: Go to the location specified by this bookmark
et: Järjehoidjaga määratud asukoha avamine

en: %s - File Browser
et: %s - Failisirvija

en: Searching...
et: Otsin...

en: Could not display "%s".
et: "%s" ei ole kuvatav.

en: Nemo has no installed viewer capable of displaying the folder.
et: Nemo-l ei ole paigaldatud vaatur mis võimaldab kuvada kausta.

en: The location is not a folder.
et: Asukoht ei ole kaust.

en: Could not find "%s".
et: "%s" pole võimalik leida.

en: Please check the spelling and try again.
et: Palun kontrolli õigekirja ja proovi uuesti.

en: Nemo cannot handle "%s" locations.
et: Nemo's pole võimalik avada "%s" asukohti.

en: Nemo cannot handle this kind of location.
et: Nemos pole võimalik avada sellist asukohta.

en: Unable to mount the location.
et: Asukohta pole võimalik haakida.

en: Access was denied.
et: Juurdepääs oli keelatud.

note: This case can be hit for user-typed strings like "foo" due to * the code that guesses web addresses when there's no initial "/". * But this case is also hit for legitimate web addresses when * the proxy is set up wrong.
en: Could not display "%s", because the host could not be found.
et: Aadressi "%s" pole võimalik kuvada, kuna hosti ei leitud.

en: Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
et: Kontrolli, kas õigekiri ja proksi seaded on täpsed.

en: Error: %s
    Please select another viewer and try again.
et: Viga: %s
    Palun vali mõni teine vaataja ja proovi uuesti.

en: Nemo is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: Nemo on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: Nemo is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: Nemot levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDI GARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Nemo; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
et: Koos Nemoga oleks sa pidanud saama ka koopia GNU Üldisest Avalikust Litsentsist; juhul kui sa seda ei saanud, siis kirjuta aadressil Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: Nemo lets you organize files and folders, both on your computer and online.
et: Nemo võimaldab korraldada faile ja kaustu nii arvutis kui võrgus.

en: There was an error displaying help: 
    %s
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga:
    %s

note: name, stock id, label
en: _File
et: _Fail

note: name, stock id, label
en: _Edit
et: _Redaktor

note: name, stock id, label
en: _View
et: _Vaade

note: name, stock id, label
en: _Help
et: A_bi

note: name, stock id label, accelerator
en: _Close
et: _Sulge

note: tooltip
en: Close this folder
et: Selle kausta sulgemine

en: Prefere_nces
et: _Eelistused

en: Edit Nemo preferences
et: Nemo eelistuste muutmine

en: Plugins
et: Pluginad

en: Manage extensions, actions and scripts
et: Laienduste, tegevuste ja skriptide haldamine

en: Undo the last text change
et: Tühista viimane tekstimuutus

note: name, stock id, label
en: Open _Parent
et: Ava ü_lemine

en: Open the parent folder
et: Ülemise kausta avamine

note: tooltip
en: Stop loading the current location
et: Käesoleva asukoha laadimise katkestamine

note: name, stock id label, accelerator
en: _Reload
et: _Laadi uuesti

note: tooltip
en: Reload the current location
et: Praeguse asukoha uuestilaadimine

note: name, stock id label, accelerator
en: _All Topics
et: _Kõik teemad

note: tooltip
en: Display Nemo help
et: Kuva Nemo abi

en: _Keyboard Shortcuts
et: _Kiirklahvid

en: Display keyboard shortcuts
et: Kiirklahvide kuvamine

note: * name, stock id          { "NemoHelpSearch", NULL, label, accelerator        N_("Search for files"), NULL, tooltip                   N_("Locate files based on file name and type. Save your searches for later use."), G_CALLBACK (action_nemo_manual_callback) }, name, stock id          { "NemoHelpSort
en: _About
et: T_eave

note: tooltip
en: Display credits for the creators of Nemo
et: Teabe kuvamine Nemo autorite ja tõlkijate kohta

note: name, stock id label, accelerator
en: Zoom _In
et: _Suurenda

note: tooltip
en: Increase the view size
et: Vaate suuruse suurendamine

note: name, stock id label, accelerator
en: Zoom _Out
et: _Vähenda

note: tooltip
en: Decrease the view size
et: Vaate suuruse vähendamine

note: name, stock id label, accelerator
en: Normal Si_ze
et: _Normaalsuurus

note: tooltip
en: Use the normal view size
et: Vaate hariliku suuruse kasutamine

note: name, stock id label, accelerator
en: Connect to _Server...
et: Ühendu _serveriga...

note: tooltip
en: Connect to a remote computer or shared disk
et: Ühenduse loomine eemalasuva arvuti või jagatud kettaga

note: tooltip
en: Open your personal folder
et: Ava isiklik kaust

note: name, stock id label, accelerator
en: _Computer
et: _Arvuti

note: tooltip
en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
et: Sirvi kõiki kohalikke ja eemalolevaid võrgu kettaid ja kaustu sellest arvutist

note: name, stock id label, accelerator
en: _Network
et: _Võrk

note: tooltip
en: Browse bookmarked and local network locations
et: Kohalike ja järjehoidjates olevate võrgukohtade sirvimine

note: name, stock id label, accelerator
en: T_emplates
et: _Mallid

note: tooltip
en: Open your personal templates folder
et: Isikliku mallikausta avamine

note: name, stock id label, accelerator
en: _Trash
et: _Prügikast

note: tooltip
en: Open your personal trash folder
et: Oma isikliku prügikataloogi avamine

note: name, stock id, label
en: _Go
et: _Liikumine

note: name, stock id, label
en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

note: name, stock id, label
en: _Tabs
et: _Kaardid

note: name, stock id, label
en: New _Window
et: Uus _aken

en: Open another Nemo window for the displayed location
et: Näidatud asukoha jaoks uue Nemo akna avamine

note: name, stock id, label
en: New _Tab
et: Uus _kaart

en: Open another tab for the displayed location
et: Näidatud asukoha jaoks uue kaardi avamine

note: name, stock id, label
en: Close _All Windows
et: Sulge _kõik aknad

en: Close all Navigation windows
et: Kõigi navigatsiooniakende sulgemine

note: name, stock id, label
en: _Back
et: _Tagasi

en: Go to the previous visited location
et: Liikumine eelmisesse külastatud kohta

note: name, stock id, label
en: _Forward
et: _Edasi

en: Go to the next visited location
et: Järgmise külastatud koha avamine

note: name, stock id, label
en: Toggle _Location Entry
et: _Asukoha sisestamine

en: Switch between location entry and breadcrumbs
et: Asukoha sisestamise ja kaustanuppude vahel vahetumine

note: name, stock id, label
en: S_witch to Other Pane
et: _Lülitumine teisele paneelile

en: Move focus to the other pane in a split view window
et: Fookuse liigutamine sama akna kõrvalpaanile

note: name, stock id, label
en: Sa_me Location as Other Pane
et: Sama asukoht kui teisel panee_lil

en: Go to the same location as in the extra pane
et: Liikumine lisapaaniga samasse asukohta

en: Add a bookmark for the current location to this menu
et: Siia menüüsse järjehoidja lisamine praeguse asukoha jaoks

note: name, stock id, label
en: _Edit Bookmarks...
et: _Muuda järjehoidjaid...

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
et: Selles menüüs olevate järjehoidjate redigeerimise akna kuvamine

en: _Previous Tab
et: _Eelmine kaart

en: Activate previous tab
et: Aktiveerib eelmise vahekaardi

en: _Next Tab
et: _Järgmine vahekaart

en: Activate next tab
et: Aktiveerib järgmise vahekaardi

en: Move Tab _Left
et: Liiguta kaart _vasakule

en: Move current tab to left
et: Käesoleva kaardi liigutamine vasakule

en: Move Tab _Right
et: Liiguta kaart _paremale

en: Move current tab to right
et: Käesoleva kaardi liigutamine paremale

en: Sidebar
et: Külgriba

en: Toolbar
et: Tööriistariba

note: name, stock id label, accelerator
en: Show _Hidden Files
et: _Peidetud failide näitamine

note: tooltip
en: Toggle the display of hidden files in the current window
et: Peidetud failide näitamise sisse- või väljalülitamine praeguses aknas

note: name, stock id label, accelerator
en: _Main Toolbar
et: _Tööriistariba

note: tooltip
en: Change the visibility of this window's main toolbar
et: Selle akna põhitööriba näitamine või peitmine

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: _Show Sidebar
et: _Külgriba näitamine

note: tooltip
en: Change the visibility of this window's side pane
et: Selle akna külgpaani näitamine või peitmine

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: St_atusbar
et: _Olekuriba

note: tooltip
en: Change the visibility of this window's statusbar
et: Selle akna olekuriba näitamine või peitmine

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: M_enubar
et: M_enüüriba

note: tooltip
en: Change the default visibility of the menubar
et: Menüüriba vaikimisi nähtavaloleku muutmine

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: _Search for Files...
et: _Failide otsing...

note: tooltip
en: Search documents and folders
et: Otsi dokumente ja kaustu

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: E_xtra Pane
et: _Lisapaan

note: tooltip
en: Open an extra folder view side-by-side
et: Kataloogi lisavaate avamine eelmise kõrvale

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: Show _Thumbnails
et: _Pisipiltide näitamine

note: tooltip
en: Toggle the display of thumbnails in the current directory
et: Pisipiltide näitamise lülitamine praeguses kaustas

en: Places
et: Asukohad

en: Select Places as the default sidebar
et: Asukohtade riba määramine vaikimisi külgribaks

en: Tree
et: Puu

en: Select Tree as the default sidebar
et: Puuvaate riba määramine vaikimisi külgribaks

en: Path Bar
et: Teeriba

en: Always prefer the path bar
et: Eelista alati teeriba

en: Location Entry
et: Asukoha sisestamine

en: Always prefer the location entry
et: Eelista alati asukoha sisestamist

en: Back history
et: Ajaloos tagasi

en: Forward history
et: Ajaloos edasi

en: _Up
et: _Üles

en: Go to parent folder
et: Mine juurkausta

en: Go to home directory
et: Mine kodukataloogi

en: Go to Computer
et: Mine arvutisse

en: Toggle Location Entry
et: Asukoha sisestamise lüliti

en: New folder
et: Uus kaust

en: Create a new folder
et: Uue kausta loomine

en: Open a terminal in the active folder
et: Ava terminalis aktiivne kataloog

en: Icons
et: Ikoonid

en: List
et: Loend

en: Compact
et: Kompaktne

en: Search
et: Otsi

en: Show Thumbnails
et: Näita pisipilte

en: _Location
et: _Asukoht

en: _New Tab
et: _Uus kaart

en: _Close Tab
et: _Sulge kaart

en: No files found
et: Ühtegi faili ei leitud

en: These files are on an Audio CD.
et: Need failid on audio-CD peal.

en: These files are on an Audio DVD.
et: Need failid on audio-DVD peal.

en: These files are on a Video DVD.
et: Need failid on video-DVD peal.

en: These files are on a Video CD.
et: Need failid on video-CD peal.

en: These files are on a Super Video CD.
et: Need failid on Super Video CD peal.

en: These files are on a Photo CD.
et: Need failid on foto-CD peal.

en: These files are on a Picture CD.
et: Need failid on pildi-CD peal.

en: The media contains digital photos.
et: Meedium sisaldab digifotosid.

en: These files are on a digital audio player.
et: Need failid on digitaalses audioesitajas.

en: The media contains software.
et: Meedium sisaldab tarkvara.

note: fallback to generic greeting
en: The media has been detected as "%s".
et: Meedium tuvastati kui "%s".

en: Open %s
et: Ava %s

note: name, stock id label, accelerator tooltip
en: Cut the selected text to the clipboard
et: Märgitud teksti lõikamine lõikelauale

note: name, stock id label, accelerator tooltip
en: Copy the selected text to the clipboard
et: Valitud teksti kopeerimine lõikepuhvrisse

note: name, stock id label, accelerator tooltip
en: Paste the text stored on the clipboard
et: Lõikepuhvris oleva teksti asetamine

note: tooltip
en: Select all the text in a text field
et: Kogu tekstivälja teksti valimine

en: Move _Up
et: Liiguta ü_les

en: Move Dow_n
et: Liiguta _alla

en: Use De_fault
et: Kasuta _vaikimisi

en: The name and icon of the file.
et: Faili nimi ja ikoon.

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: The general type of the file.
et: Faili üldliik.

en: Detailed Type
et: Täpsem liik

en: The specific type of the file.
et: Konkreetne faililiik.

en: The date the file was modified.
et: Faili viimase muutmise aeg.

en: Modified - Time
et: Muutmise aeg

en: Date Created
et: Loomise kuupäev

en: The date the file was created.
et: Kuupäev, millal see fail loodi.

en: Created - Time
et: Loomise aeg

en: Date Accessed
et: Kasutamise aeg

en: The date the file was accessed.
et: Faili viimase kasutamise aeg.

en: Owner
et: Omanik

en: The owner of the file.
et: Faili omanik.

en: Group
et: Grupp

en: The group of the file.
et: Faili grupp.

en: The permissions of the file.
et: Faili pääsuõigused.

en: Octal Permissions
et: Õigused kaheksandkujul

en: The permissions of the file, in octal notation.
et: Faili pääsuõigused kaheksandkujul.

en: MIME Type
et: MIME-liik

en: The mime type of the file.
et: Faili MIME-liik.

en: SELinux Context
et: SELinuxi kontekst

en: The SELinux security context of the file.
et: Faili SELinuxi turvakontekst.

en: The location of the file.
et: Faili asukoht.

en: Trashed On
et: Kustutati

en: Date when file was moved to the Trash
et: Faili prügikasti viskamise aeg

en: Original Location
et: Algne asukoht

en: Original location of file before moved to the Trash
et: Faili esialgne asukoht enne prügikasti viskamist

en: Hits
et: Tabamusi

en: How many times the search string appeared in the file
et: Mitu korda otsingustring failis ilmus

en: on the desktop
et: töölaual

en: You cannot move the volume "%s" to the trash.
et: Sul pole võimalik kettaseadet "%s" prügikasti visata.

en: If you want to eject the volume, please use "Eject" in the popup menu of the volume.
et: Kui soovid kettaseadet väljastada, vali paremklõpsuga avanevast menüüst "Väljasta".

en: If you want to unmount the volume, please use "Unmount Volume" in the popup menu of the volume.
et: Kui soovid kettaseadme lahti haakida, vali paremklõpsuga avanevast menüüst "Haagi ketas lahti"'.

en: _Move Here
et: _Liiguta siia

en: _Copy Here
et: _Kopeeri siia

en: _Link Here
et: _Lingi siia

en: Cancel
et: Katkesta

en: This file cannot be mounted
et: Seda faili pole võimalik külge haakida

en: This file cannot be unmounted
et: Seda faili pole võimalik lahti haakida

en: This file cannot be ejected
et: Seda faili pole võimalik väljastada

en: This file cannot be started
et: Seda faili pole võimalik käivitada

en: This file cannot be stopped
et: Seda faili pole võimalik seisata

en: Slashes are not allowed in filenames
et: Failinimedes pole kaldkriipsud lubatud

en: File not found
et: Faili ei leitud

en: Toplevel files cannot be renamed
et: Ülemfailide nimesid pole võimalik muuta

en: Unable to rename desktop icon
et: Töölauaikooni nime pole võimalik muuta

en: Unable to rename desktop file
et: Töölauafaili nime pole võimalik muuta

note: Translators: Time in 24h format
en: %H:%M
et: %H.%M

note: Translators: Time in 12h format
en: %l:%M %p
et: %l.%M %p

note: Translators: this is the word Yesterday followed by * a time in 24h format. i.e. "Yesterday 23:04"
en: Yesterday %H:%M
et: Eile %H.%M

note: Translators: this is the word Yesterday followed by * a time in 12h format. i.e. "Yesterday 9:04 PM"
en: Yesterday %l:%M %p
et: Eile %l.%M %p

note: Translators: this is the name of the week day followed by * a time in 24h format. i.e. "Monday 23:04"
en: %A %H:%M
et: %A %H.%M

note: Translators: this is the week day name followed by * a time in 12h format. i.e. "Monday 9:04 PM"
en: %A %l:%M %p
et: %A, %l.%M %p

note: Translators: this is the day of the month followed * by the abbreviated month name i.e. "3 February"
en: %-e %B
et: %-e. %B

note: Translators: this is the day of the month followed * by the abbreviated month name followed by a time in * 24h format i.e. "3 February 23:04"
en: %-e %B %H:%M
et: %-e. %B %H.%M

note: Translators: this is the day of the month followed * by the abbreviated month name followed by a time in * 12h format i.e. "3 February 9:04"
en: %-e %B %l:%M %p
et: %-e. %B %l.%M %p

note: Translators: this is the day of the month followed by the abbreviated * month name followed by the year i.e. "3 Feb 2015"
en: %-e %b %Y
et: %-e. %b %Y

note: Translators: this is the day number followed * by the abbreviated month name followed by the year followed * by a time in 24h format i.e. "3 Feb 2015 23:04"
en: %-e %b %Y %H:%M
et: %-e. %b %Y %H.%M

note: Translators: this is the day number followed * by the abbreviated month name followed by the year followed * by a time in 12h format i.e. "3 Feb 2015 9:04 PM"
en: %-e %b %Y %l:%M %p
et: %-e. %b %Y %l.%M %p

en: Not allowed to set permissions
et: Õiguseid pole lubatud määrata

en: Not allowed to set owner
et: Omanikku pole lubatud määrata

en: Specified owner '%s' doesn't exist
et: Määratud omanikku '%s' pole olemas

en: Not allowed to set group
et: Omanikgruppi pole lubatud määrata

en: Specified group '%s' doesn't exist
et: Määratud gruppi '%s' pole olemas

en: %'u folder | %'u folders
et[0]: %'u kaust
et[1]: %'u kaustad

en: %'u file | %'u files
et[0]: %'u fail
et[1]: %'u failid

note: This means no contents at all were readable
en: ? items
et: ? kirjet

note: This means no contents at all were readable
en: ? bytes
et: ? baiti

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Program
et: Programm

en: Audio
et: Heli

en: Font
et: Kirjastiil

en: Archive
et: Arhiiv

en: Markup
et: Märgistus

en: Text
et: Tekst

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Calendar
et: Kalender

en: Document
et: Dokument

en: Presentation
et: Esitlus

en: Spreadsheet
et: Arvutustabelid

en: Binary
et: Kahendsüsteem

en: Folder
et: Kaust

en: link (broken)
et: link (katki)

en: Name: %s
et: Nimi: %s

en: Type: %s
et: Liik: %s

en: %s item | %s items
et[0]: %s kirje
et[1]: %s kirjet

en: Contains: %s
et: Sisaldab: %s

en: Size: %s
et: Suurus: %s

en: Accessed: %s
et: Juurdepääs: %s

en: Modified: %s
et: Muudetud:%s

en: Created: %s
et: Loodud: %s

en: Location: %s
et: Asukoht: %s

en: Merge folder "%s"?
et: Kas liita kaust "%s"?

en: Merging will ask for confirmation before replacing any files in the folder that conflict with the files being copied.
et: Liitmise korral küsitakse kinnitust enne konfliktsete failide asendamist kaustas kopeeritavatega.

en: An older folder with the same name already exists in "%s".
et: Vanem samanimeline kaust on asukohas "%s" juba olemas.

en: A newer folder with the same name already exists in "%s".
et: Uuem samanimeline kaust on asukohas "%s" juba olemas.

en: Another folder with the same name already exists in "%s".
et: Teine samanimeline kaust on asukohas "%s" juba olemas.

en: Replacing it will remove all files in the folder.
et: Asendamine kustutab kõik selles kaustas olevad failid.

en: Replace folder "%s"?
et: Kas asendada kaust "%s"?

en: A folder with the same name already exists in "%s".
et: Samanimeline kaust on asukohas "%s" juba olemas.

en: Replace file "%s"?
et: Kas asendada fail "%s"?

en: Replacing it will overwrite its content.
et: Asendamine kirjutab selle sisu üle.

en: An older file with the same name already exists in "%s".
et: Vanem samanimeline fail on asukohas "%s" juba olemas.

en: A newer file with the same name already exists in "%s".
et: Uuem samanimeline fail on asukohas "%s" juba olemas.

en: Another file with the same name already exists in "%s".
et: Samanimeline fail on asukohas "%s" juba olemas.

en: Original file
et: Algne fail

en: Last modified:
et: Viimati muudetud:

en: Replace with
et: Asenda koos

en: Merge
et: Ühenda

en: Reset
et: Lähtesta

note: Setup the checkbox to apply the action to all files
en: Apply this action to all files
et: See tegevus rakendatakse kõikidele failidele

note: Add buttons
en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: Re_name
et: _Nimeta ümber

en: Replace
et: Asenda

en: File conflict
et: Failide vastuolu

en: S_kip All
et: _Jäta kõik vahele

en: _Retry
et: _Korda

en: Delete _All
et: Kustuta _kõik

en: _Replace
et: _Asenda

en: Replace _All
et: Asenda _kõik

en: _Merge
et: _Liida

en: Merge _All
et: Liida _kõik

en: Copy _Anyway
et: _Kopeeri ikka

en: %'d second | %'d seconds
et[0]: %'d sekund
et[1]: %'d sekundit

en: %'d minute | %'d minutes
et[0]: %'d minut
et[1]: %'d minutit

en: %'d hour | %'d hours
et[0]: %'d tund
et[1]: %'d tundi

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
et[0]: ligikaudu %'d tund
et[1]: ligikaudu %'d tundi

note: appended to new link file
en: Another link to %s
et: Veel üks link -> %s

note: Localizers: Feel free to leave out the "st" suffix * if there's no way to do that nicely for a * particular language.
en: %'dst link to %s
et: %'d. link kirjele %s

note: appended to new link file
en: %'dnd link to %s
et: %'d. link kirjele %s

note: appended to new link file
en: %'drd link to %s
et: %'d. link kirjele %s

note: appended to new link file
en: %'dth link to %s
et: %'d. link kirjele %s

note: Localizers: * Feel free to leave out the st, nd, rd and th suffix or * make some or all of them match. localizers: tag used to detect the first copy of a file
en:  (copy)
et:  (koopia)

note: localizers: tag used to detect the second copy of a file
en:  (another copy)
et:  (veel üks koopia)

note: localizers: tag used to detect the x11th copy of a file localizers: tag used to detect the x12th copy of a file localizers: tag used to detect the x13th copy of a file localizers: tag used to detect the xxth copy of a file
en: th copy)
et: koopia)

note: localizers: tag used to detect the x1st copy of a file
en: st copy)
et: koopia)

note: localizers: tag used to detect the x2nd copy of a file
en: nd copy)
et: koopia)

note: localizers: tag used to detect the x3rd copy of a file
en: rd copy)
et: koopia)

note: localizers: appended to first file copy
en: %s (copy)%s
et: %s (koopia)%s

note: localizers: appended to second file copy
en: %s (another copy)%s
et: %s (veel üks koopia)%s

note: localizers: appended to x11th file copy localizers: appended to x12th file copy localizers: appended to x13th file copy localizers: appended to xxth file copy
en: %s (%'dth copy)%s
et: %s (%'d koopia)%s

note: localizers: if in your language there's no difference between 1st, 2nd, 3rd and nth * plurals, you can leave the st, nd, rd suffixes out and just make all the translated * strings look like "%s (copy %'d)%s". localizers: appended to x1st file copy
en: %s (%'dst copy)%s
et: %s (%'d koopia)%s

note: localizers: appended to x2nd file copy
en: %s (%'dnd copy)%s
et: %s (%'d koopia)%s

note: localizers: appended to x3rd file copy
en: %s (%'drd copy)%s
et: %s (%'d koopia)%s

en: Error removing file: %s
et: Viga faili eemaldamisel: %s

en: Waiting to copy a file from '%1$s' to '%2$s' | Waiting to copy files from '%1$s' to '%2$s'
et[0]: Faili kopeeritakse kaustast '%1$s' kausta '%2$s'
et[1]: Faile kopeeritakse kaustast '%1$s' kausta '%2$s'

en: Waiting to move a file from '%1$s' to '%2$s' | Waiting to move files from '%1$s' to '%2$s'
et[0]: Faili liigutamine kaustast '%1$s' kausta '%2$s'
et[1]: Failide liigutamine kaustast '%1$s' kausta '%2$s'

en: Waiting to permanently delete a file from '%s' | Waiting to permanently delete files from '%s'
et[0]: Faili kustutamine jäädavalt kaustast '%s'
et[1]: Failide kustutamine jäädavalt kaustast '%s'

en: Waiting to trash a file in '%s' | Waiting to trash files in '%s'
et[0]: Faili viskamine prügikasti kaustast '%s'
et[1]: Failide viskamine prügikasti kaustast '%s'

en: Waiting to empty the trash
et: Prügikasti tühjendamine

en: Waiting to duplicate a file in '%s' | Waiting to duplicate files in '%s'
et[0]: Faili duplikaadi loomine kaustas '%s'
et[1]: Failide duplikaatide loomine kaustas '%s'

en: Waiting to change permissions of files in '%s'
et: Failide omaduste muutmine kaustas '%s'.

en: Waiting to link a file from '%1$s' to '%2$s' | Waiting to link files from '%1$s' to '%2$s'
et[0]: Faili lingi loomine kohast '%1$s' kohta '%2$s'
et[1]: Failide linkide loomine kohast '%1$s' kohta '%2$s'

en: Are you sure you want to move "%B" to the trash?
et: Kas tahad kindlasti "%B" prügikasti visata?

note: translators: the singular form here can be skipped.
en: unused %'d | Are you sure you want to move the %'d selected items to the trash?
et[0]: unused %'d
et[1]: Kas soovid kindlasti %'d valitud kirjet visata prügikasti?

en: You can restore an item from the trash, if you later change your mind.
et: Faile saab prügikastist hiljem tagasi võtta, kui sa muudad meelt.

en: Move to _Trash
et: Viska _prügikasti

en: Are you sure you want to permanently delete "%B" from the trash?
et: Kas sa oled kindel, et soovid faili "%B" prügikastist jäädavalt kustutada?

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected item from the trash? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected items from the trash?
et[0]: Oled sa kindel, et soovid %'d faili jäädavalt kustutada?
et[1]: Oled sa kindel, et soovid %'d failid jäädavalt kustutada?

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
et: Faili jäädavalt kustutades pole seda hiljem võimalik taastada.

en: Empty all items from Trash?
et: Kas tühjendan prügikasti?

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
et: Kõik prügikastis olevad kirjed kustutatakse jäädavalt.

en: Are you sure you want to permanently delete "%B"?
et: Kas sa oled kindel, et soovid "%B" jäädavalt kustutada?

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected item? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected items?
et[0]: Oled sa kindel, et soovid %'d valitud faili jäädavalt kustutada?
et[1]: Oled sa kindel, et soovid %'d valitud failid jäädavalt kustutada?

en: %'d file left to delete | %'d files left to delete
et[0]: Kustutada on veel jäänud %'d fail
et[1]: Kustutada on veel jäänud %'d faili

en: Deleting files
et: Failide kustutamine

note: To translators: %T will expand to a time like "2 minutes". * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %T argument).
en: %T left | %T left
et[0]: %T jäänud
et[1]: %T jäänud

en: Error while deleting.
et: Viga kustutamisel.

en: Files in the folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to see them.
et: Kaustas "%B" asuvaid faile pole võimalik kustutada, kuna sul pole õigust neid näha.

en: There was an error getting information about the files in the folder "%B".
et: Kaustas "%B" asuvate failide andmete hankimisel tekkis viga.

en: _Skip files
et: _Jäta failid vahele

en: The folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to read it.
et: Kausta "%B" pole võimalik kustutada, kuna sul puuduvad õigused selle lugemiseks.

en: There was an error reading the folder "%B".
et: Kausta "%B" lugemisel tekkis viga.

en: Could not remove the folder %B.
et: Kausta %B pole võimalik kustutada.

en: There was an error deleting %B.
et: %B kustutamisel tekkis viga.

en: Moving files to trash
et: Failide prügikasti viskamine

en: %'d file left to trash | %'d files left to trash
et[0]: Prügikasti on veel panna %'d fail
et[1]: Prügikasti on veel panna %'d faili

en: Cannot move file to trash, do you want to delete immediately?
et: Faili pole võimalik prügikasti visata. Kas soovid selle koheselt kustutada?

en: The file "%B" cannot be moved to the trash.
et: Faili "%B" pole võimalik prügikasti visata.

en: Trashing Files
et: Failide panemine prügikasti

en: Deleting Files
et: Failide kustutamine

en: Unable to eject %V
et: %V väljastamine pole võimalik

en: Unable to unmount %V
et: %V lahtihaakimine pole võimalik

en: Do you want to empty the trash before you unmount?
et: Kas soovid enne lahtihaakimist tühjendada prügikasti?

en: In order to regain the free space on this volume the trash must be emptied. All trashed items on the volume will be permanently lost.
et: Sellel seadmel ruumi vabastamiseks tuleks prügikast tühjendada. Kõik prügikastis olevad kirjed kaovad siis lõplikult.

en: Do _not Empty Trash
et: Ära tühje_nda prügikasti

en: Unable to mount %s
et: %s haakimine ebaõnnestus

en: Preparing to copy %'d file (%S) | Preparing to copy %'d files (%S)
et[0]: Ettevalmistused %'d faili kopeerimiseks (%S)
et[1]: Ettevalmistused %'d faili kopeerimiseks (%S)

en: Preparing to move %'d file (%S) | Preparing to move %'d files (%S)
et[0]: Ettevalmistused %'d faili liigutamiseks (%S)
et[1]: Ettevalmistused %'d failide liigutamiseks (%S)

en: Preparing to delete %'d file (%S) | Preparing to delete %'d files (%S)
et[0]: Ettevalmistused %'d faili kustutamiseks (%S)
et[1]: Ettevalmistused %'d failide kustutamiseks (%S)

en: Preparing to trash %'d file | Preparing to trash %'d files
et[0]: Ettevalmistused %'d faili viskamiseks prügikasti
et[1]: Ettevalmistused %'d failide viskamiseks prügikasti

en: Error while copying.
et: Viga kopeerimisel.

en: Error while moving.
et: Viga liigutamisel.

en: Error while moving files to trash.
et: Viga failide prügikasti viskamisel.

en: Files in the folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to see them.
et: Kaustas "%B" olevaid faile pole võimalik muuta, kuna sul puuduvad selle kausta vaatamise õigused.

en: The folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
et: Kaustas "%B" olevaid faile pole võimalik muuta, kuna sul puuduvad selle kausta jaoks lugemise õigused.

en: The file "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
et: Faili "%B" pole võimalik muuta, kuna sul puuduvad selle lugemiseks õigused.

en: There was an error getting information about "%B".
et: "%B" andmete hankimisel ilmnes viga.

en: Error while copying to "%B".
et: Viga "%B" kopeerimisel.

en: You do not have permissions to access the destination folder.
et: Sul pole õigust sihtkataloogile ligi pääseda.

en: There was an error getting information about the destination.
et: Sihtkoha kohta andmete hankimisel tekkis viga.

en: The destination is not a folder.
et: Sihtkoht ei ole kaust.

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
et: Sihtkohas pole piisavalt vaba ruumi. Ruumi vabastamiseks proovi sealt faile kustutada.

en: %S more space is required to copy to the destination.
et: Sihtkohta kopeerimiseks jääb puudu %S ruumi.

en: The destination is read-only.
et: Sihtkoht on kirjutuskaitsega.

en: Moving "%B" to "%B"
et: "%B" liigutamine asukohta "%B"

en: Copying "%B" to "%B"
et: "%B" kopeerimine asukohta "%B"

en: Duplicating "%B"
et: "%B" dubleerimine

en: Moving file %'d of %'d (in "%B") to "%B"
et: %'d. faili %'d-st ümbertõstmine kohast "%B" kohta "%B"

en: Copying file %'d of %'d (in "%B") to "%B"
et: %'d. faili %'d-st kopeerimine kohast "%B" kohta "%B"

en: Duplicating file %'d of %'d (in "%B")
et: %'d. faili %'d-st dubleerimine kohast "%B" kohta "%B"

en: Moving file %'d of %'d to "%B"
et: %'d. faili %'d-st liigutamine kohta "%B"

en: Copying file %'d of %'d to "%B"
et: %'d. faili %'d-st kopeerimine kohta "%B"

en: Duplicating file %'d of %'d
et: %'d. faili %'d-st dubleerimine

note: To translators: %S will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", so something like "4 kb of 4 MB"
en: %S of %S
et: %S %S-st

note: To translators: %S will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", %T to a time duration like * "2 minutes". So the whole thing will be something like "2 kb of 4 MB -- 2 hours left (4kb/sec)" * * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %T argument).
en: %S of %S — %T left (%S/sec) | %S of %S — %T left (%S/sec)
et[0]: %S %S-st, jäänud %T (%S/s)
et[1]: %S %S-st, jäänud %T (%S/s)

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to create it in the destination.
et: Kataloogi "%B" pole võimalik kopeerida, kuna sul puuduvad sihtkohas õigused selle loomiseks.

en: There was an error creating the folder "%B".
et: Kataloogi "%B" loomisel ilmnes viga.

en: Files in the folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to see them.
et: Kaustas "%B" olevaid faile pole võimalik kopeerida, kuna sul pole piisavalt õigusi nende nägemiseks.

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
et: Kaustas "%B" olevaid faile pole võimalik kopeerida, kuna sul pole piisavalt õigusi nende lugemiseks.

en: Error while moving "%B".
et: Viga "%B" liigutamisel.

en: Could not remove the source folder.
et: Lähtekausta pole võimalik kustutada.

en: Error while copying "%B".
et: Viga "%B" kopeerimisel.

en: Could not remove files from the already existing folder %F.
et: Juba olemasolevast kaustast %F pole võimalik faile eemaldada.

en: Could not remove the already existing file %F.
et: Juba olemasolevat faili %F pole võimalik eemaldada.

note: the run_warning() frees all strings passed in automatically
en: You cannot move a folder into itself.
et: Kausta pole võimalik iseendasse liigutada.

en: You cannot copy a folder into itself.
et: Kausta pole võimalik iseendasse kopeerida.

en: The destination folder is inside the source folder.
et: Sihtkaust asub lähtekausta sees.

note: the run_warning() frees all strings passed in automatically
en: You cannot move a file over itself.
et: Faili pole võimalik iseendale liigutada.

en: You cannot copy a file over itself.
et: Faili pole võimalik iseendale kopeerida.

en: The source file would be overwritten by the destination.
et: Asukoht võib lähtefaili üle kirjutada.

en: Could not remove the already existing file with the same name in %F.
et: Asukohas %F olemasolevat sama nimega faili pole võimalik eemaldada.

en: There was an error copying the file into %F.
et: Faili kopeerimisel asukohta %F ilmnes viga.

en: Copying Files
et: Failide kopeerimine

en: Preparing to Move to "%B"
et: Ettevalmistused liigutamiseks sihtkohta "%B"

en: Preparing to move %'d file | Preparing to move %'d files
et[0]: Ettevalmistused %'d faili liigutamiseks
et[1]: Ettevalmistused %'d faili liigutamiseks

en: There was an error moving the file into %F.
et: Faili liigutamisel asukohta %F ilmnes viga.

en: Moving Files
et: Failide liigutamine

en: Creating links in "%B"
et: Viitade loomine asukohta "%B"

en: Making link to %'d file | Making links to %'d files
et[0]: Viida loomine %'d failile
et[1]: Viitade loomine %'d failile

en: Error while creating link to %B.
et: Viida loomisel asukohta "%B" ilmnes viga.

en: Symbolic links only supported for local files
et: Nimeviidad on toetatud ainult kohalike failide korral

en: The target doesn't support symbolic links.
et: Sihtkoht ei toeta nimeviitasid.

en: There was an error creating the symlink in %F.
et: Nimeviida loomisel asukohta %F ilmnes viga.

en: Setting permissions
et: Õiguste seadmine

note: localizers: the initial name of a new folder
en: Untitled Folder
et: Nimetu kaust

note: localizers: the initial name of a new empty document
en: Untitled Document
et: Nimetu dokument

en: Error while creating directory %B.
et: Kausta %B loomisel ilmnes viga.

en: Error while creating file %B.
et: Viga faili %B loomisel.

en: There was an error creating the directory in %F.
et: Kausta loomisel asukohta %F ilmnes viga.

en: Emptying Trash
et: Prügikasti tühjendamine

en: Unable to mark launcher trusted (executable)
et: Rakenduse käivitajat pole võimalik määrata usaldusväärseks (käivitatavaks)

en: Move %d item back to '%s' | Move %d items back to '%s'
et[0]: %d kirje liigutamine tagasi kohta '%s'
et[1]: %d kirjete liigutamine tagasi kohta '%s'

en: Move %d item to '%s' | Move %d items to '%s'
et[0]: %d kirje liigutamine kohta '%s'
et[1]: %d kirjete liigutamine kohta '%s'

en: _Undo Move %d item | _Undo Move %d items
et[0]: %d kirje liigutamise _tagasivõtmine
et[1]: %d kirjete liigutamise _tagasivõtmine

en: _Redo Move %d item | _Redo Move %d items
et[0]: %d kirje _uuesti liigutamine
et[1]: %d kirje _uuesti liigutamine

en: Move '%s' back to '%s'
et: '%s' liigutamine tagasi asukohta '%s'

en: Move '%s' to '%s'
et: '%s' liigutamine asukohta '%s'

en: _Undo Move
et: _Võta liigutamine tagasi

en: _Redo Move
et: Liiguta _uuesti

en: _Undo Restore from Trash
et: _Võta tagasi prügikastist taastamine

en: _Redo Restore from Trash
et: Viska _uuesti prügikasti

en: Move %d item back to trash | Move %d items back to trash
et[0]: %d kirje liigutamine tagasi prügikasti
et[1]: %d kirjete liigutamine tagasi prügikasti

en: Restore %d item from trash | Restore %d items from trash
et[0]: %d kirje taastamine prügikastist
et[1]: %d kirjete taastamine prügikastist

en: Move '%s' back to trash
et: '%s' liigutamine tagasi prügikasti

en: Restore '%s' from trash
et: '%s' taastamine prügikastist

en: Delete %d copied item | Delete %d copied items
et[0]: %d kopeeritud kirje kustutamine
et[1]: %d kopeeritud kirjete kustutamine

en: Copy %d item to '%s' | Copy %d items to '%s'
et[0]: %d kirje kopeerimine kohta '%s'
et[1]: %d kirjete kopeerimine kohta '%s'

en: _Undo Copy %d item | _Undo Copy %d items
et[0]: _Võta tagasi %d kirje kopeerimine
et[1]: _Võta tagasi %d kirjete kopeerimine

en: _Redo Copy %d item | _Redo Copy %d items
et[0]: Kopeeri _uuesti %d kirjet
et[1]: Kopeeri _uuesti %d kirjeid

en: Delete '%s'
et: '%s' kustutamine

en: Copy '%s' to '%s'
et: '%s' kopeerimine asukohta '%s'

en: _Undo Copy
et: _Võta kopeerimine tagasi

en: _Redo Copy
et: Kopeeri _uuesti

en: Delete %d duplicated item | Delete %d duplicated items
et[0]: %d duplikaatkirje kustutamine
et[1]: %d duplikaatkirjete kustutamine

en: Duplicate %d item in '%s' | Duplicate %d items in '%s'
et[0]: %d kirje dubleerimine kohas '%s'
et[1]: %d kirjete dubleerimine kohas '%s'

en: _Undo Duplicate %d item | _Undo Duplicate %d items
et[0]: _Võta tagasi %d kirje dubleerimine
et[1]: _Võta tagasi %d kirjete dubleerimine

en: _Redo Duplicate %d item | _Redo Duplicate %d items
et[0]: Dubleeri _uuesti %d kirjet
et[1]: Dubleeri _uuesti %d kirjeid

en: Duplicate '%s' in '%s'
et: '%s' dubleerimine asukohas '%s'

en: _Undo Duplicate
et: _Võta dubleerimine tagasi

en: _Redo Duplicate
et: Dubleeri _uuesti

en: Delete links to %d item | Delete links to %d items
et[0]: Viitade kustutamine %d kirjele
et[1]: Viitade kustutamine %d kirjetle

en: Create links to %d item | Create links to %d items
et[0]: Viitade loomine %d kirjele
et[1]: Viitade loomine %d kirjetle

en: Delete link to '%s'
et: Asukoha '%s' viite kustutamine

en: Create link to '%s'
et: Viida loomine asukohta '%s'

en: _Undo Create Link
et: _Võta tagasi viida loomine

en: _Redo Create Link
et: Loo viit _uuesti

en: Create an empty file '%s'
et: Tühja faili '%s' loomine

en: _Undo Create Empty File
et: _Võta tagasi tühja faili loomine

en: _Redo Create Empty File
et: Loo _uuesti tühi fail

en: Create a new folder '%s'
et: Uue kataloogi '%s' loomine

en: _Undo Create Folder
et: _Võta tagasi uue kataloogi loomine

en: _Redo Create Folder
et: Loo _uuesti uus kataloog

en: Create new file '%s' from template
et: Uue faili '%s' loomine mallist

en: _Undo Create from Template
et: _Võta tagasi mallist loomine

en: _Redo Create from Template
et: Loo _uuesti mallist

en: Rename '%s' as '%s'
et: '%s' ümbernimetamine kui '%s'

en: _Undo Rename
et: _Võta tagasi nime muutmine

en: _Redo Rename
et: Muuda _uuesti nime

en: Move %d item to trash | Move %d items to trash
et[0]: %d kirje liigutamine prügikasti
et[1]: %d kirjte liigutamine prügikasti

en: Restore '%s' to '%s'
et: '%s' taastamine asukohta '%s'

en: Move '%s' to trash
et: '%s' liigutamine prügikasti

en: _Undo Trash
et: _Võta tagasi prügikasti viskamine

en: _Redo Trash
et: Viska _uuesti prügikasti

en: Restore original permissions of items enclosed in '%s'
et: Asukoha '%s' failide esialgsete õiguste taastamine

en: Set permissions of items enclosed in '%s'
et: '%s' failide õiguste määramine

en: _Undo Change Permissions
et: _Võta tagasi õiguste muutmine

en: _Redo Change Permissions
et: Muuda õigused _uuesti

en: Restore original permissions of '%s'
et: '%s' esialgsete õiguste taastamine

en: Set permissions of '%s'
et: '%s' õiguste määramine

en: Restore group of '%s' to '%s'
et: '%s' grupi taastamine kui '%s'

en: Set group of '%s' to '%s'
et: '%s' grupi määramine kui '%s'

en: _Undo Change Group
et: _Võta tagasi grupi muutmine

en: _Redo Change Group
et: Muuda gruppi _uuesti

en: Restore owner of '%s' to '%s'
et: '%s' omaniku taastamine kui '%s'

en: Set owner of '%s' to '%s'
et: Omaniku '%s' määramine omanikuks '%s'

en: _Undo Change Owner
et: _Võta tagasi omaniku muutmine

en: _Redo Change Owner
et: _Muuda uuesti omanikku

en: Could not determine original location of "%s"
et: "%s" algset asukohta pole võimalik tuvastada

en: The item cannot be restored from trash
et: Seda faili pole võimalik prügikastist taastada

en: The selection rectangle
et: Valiku ristkülik

en: Could not forget association
et: Seost pole võimalik unustada

en: Forget association
et: Unusta seos

en: Valid executable.
et: Sobiv käivitatav fail.

en: Not a valid executable.  Spaces in the file path must be escaped with backslash (\).
et: See ei ole sobiv käivitatav fail. Tühikud faili nimes tuleb varjata kurakaldriipsuga (\).

note: the %s here is a file extension
en: %s document
et: %s dokument

en: Open all files of type "%s" with
et: Kõik "%s" liiki failid avatakse rakendusega

en: Select an application in the list to open %s and other files of type "%s"
et: Vali rakendus, millega faili %s ja teisi “%s” liiki faile avada

en: Custom application
et: Kohandatud rakendus

en: Executables
et: Käivitatavad

en: You can also type or select a custom executable file to use to open this file type.  You can use this command just once, or set it as default for all files of this type.
et: Lisaks võid sisestada käivitatava faili nime, millega seda liiki faile tahad avada. Seda käsku võib kasutada ühe korra või määrata see vaikimisi käsuks ka kõigi järgmiste kordade jaoks.

en: Enter a custom command...
et: Sisesta oma käsk...

en: Add to list
et: Lisa nimekirja

en: Set as default
et: Sea vaikeväärtuseks

en: Reset to system defaults
et: Taasta süsteemi vaikimisi eelistused

en: Sorry, but you cannot execute commands from a remote site.
et: Vabandust, kuid kaugsaitides pole võimalik käske käivitada.

en: This is disabled due to security considerations.
et: See on turvakaalutlustel keelatud.

en: There was an error launching the application.
et: Rakenduse käivitamisel tekkis viga.

en: This drop target only supports local files.
et: Lohistada on võimalik vaid kohalikke faile.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
et: Arvutis mitteasuvate failide avamiseks kopeeri need kõigepealt arvutisse.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
et: Arvutis mitteasuvate failide avamiseks kopeeri need kõigepealt arvutisse.

en: Details:
et: Detailid:

en: Preparing
et: Valmistumine

en: Search in "%s"
et: Otsi kohast "%s"

en: Edit
et: Muuda

en: Undo Edit
et: Võta muudatus tagasi

en: Undo the edit
et: Muudatuste tagasivõtmine

en: Redo Edit
et: Korda muudatusi

en: Redo the edit
et: Muudatuste kordamine

en: Y
et: J

en: The text of the label.
et: Sildi tekst.

en: Justification
et: Joondamine

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkMisc::xalign for that.
et: Sildi tekstis sõltuvad ridade joondused üksteisest. See EI mõjuta siltide paigutuse joondust. Tutvu GtkMisc::xalign'iga lähemalt.

en: Line wrap
et: Reamurdmine

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide.
et: Vastava seade korral murtakse ridu, kui tekst on liiga pikk.

en: Cursor Position
et: Kursori asukoht

en: The current position of the insertion cursor in chars.
et: Sisestuskursori käesolev asukoht märkides.

en: Selection Bound
et: Valiku piir

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars.
et: Valiku vastasotsa kaugus tähemärkides.

en: Select All
et: Vali kõik

en: Input Methods
et: Sisestusmeetodid

en: Show more _details
et: Näita _põhjalikumalt

en: You can stop this operation by clicking cancel.
et: Seda tegevust saab peatada vajutades nupule "Loobu".

en:  (invalid Unicode)
et:  (vigane Unikood)

en: Set as Wallpaper...
et: Määra taustapildiks...

en: Set the selected image as your Cinnamon desktop wallpaper
et: Valitud pildi määramine Cinnamoni töölaua taustaks

en: Add Desklets
et: Lisa töölauavidinaid

en: Add Cinamon desklets
et: Cinnamoni töölauavidinate lisamine

en: Mount archive
et: Haagi arhiiv

en: Mount %f to browse its contents
et: %f haakimine sisu sirvimiseks

en: Change Desktop _Background
et: Vaheta töölaua _taust

en: Change the Cinnamon desktop background
et: Cinnamoni töölaua tausta muutmine

en: Create a new l_auncher here...
et: Uue käivitaja _loomine...

en: Create a new launcher in this folder
et: Sellesse kausta uue käivitaja loomine

en: Display Settings
et: Monitoride seadistus

en: Change the resolution
et: Muuda ekraanilahutust

en: Manage workspaces (Expo)
et: Halda tööalasid (Expo)

en: Open Expo to add, remove, or organize workspaces
et: Tööalade lisamiseks, eemaldamiseks või korraldamiseks ava Expo

en: Remove workspace
et: Kustuta tööala

en: Remove the currently active workspace
et: Hetkel aktiivse tööala eemaldamine

en: Jump to new workspace
et: Uuele tööalale liikumine

en: Create a new workspace and activate it
et: Tööala loomine ja aktiveerimine

en: Files
et: Failid

en: Access and organize files
et: Ligipääs failidele ning failipuu korrastamine

en: Edit Bookmarks
et: Järjehoidjate muutmine

en: <b>_Bookmarks</b>
et: <b>_Järjehoidjad</b>

en: <b>_Name</b>
et: <b>_Nimi</b>

en: <b>_Location</b>
et: <b>_Asukoht</b>

[ctx: Desktop icon size]
en: Smaller
et: Väiksem

[ctx: Desktop icon size]
en: Small
et: Väike

[ctx: Desktop icon size]
en: Normal
et: Normaalne

[ctx: Desktop icon size]
en: Large
et: Suur

[ctx: Desktop icon size]
en: Larger
et: Suurem

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Current Monitor Layout
et: Praegune monitoride paigutus

en: Icon Size
et: Ikooni suurus

en: Layout
et: Paigutus

en: Direction
et: Suund

en: Sort items by
et: Kirjete sortimine

en: Reset grid spacing
et: Ruudustiku vahede lähtestamine

en: button
et: nupp

en: Adjust horizontal grid spacing
et: Ruudustiku horisontaalsete vahede kohandamine

en: Adjust vertical grid spacing
et: Ruudustiku vertikaalsete vahede kohandamine

en: page0
et: leht0

en: <b><big>Desktop icons are not currently enabled for this monitor.</big></b>
et: <b><big>Töölaua ikoonid ei ole sellel monitoril lubatud.</big></b>

en: page1
et: leht1

en: Desktop Layout
et: Töölaua paigutus

en: No desktop icons
et: Töölaual ei ole ikoone

en: Show desktop icons on primary monitor only
et: Töölaua ikoone näidatakse ainult peamisel monitoril

en: Show desktop icons on non-primary monitor(s) only
et: Töölaua ikoone näidatakse ainult mitte-peamistel monitoridel

en: Show desktop icons on all monitors
et: Töölaua ikoone näidatakse kõikidel monitoridel

en: Desktop Icons
et: Töölaua ikoonid

en: Mounted Drives
et: Haagitud kettad

en: Options
et: Valikud

en: Show icons from missing monitors
et: Puuduvate monitoride ikoonide näitamine

en: Matching monospace font
et: Sobiv monospace font

en: System monospace font
et: Süsteemi monospace font

en: Normal font
et: Tavaline font

en: Always
et: Alati

en: Local Files Only
et: Ainult kohalike failide korral

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Decimal
et: Kümnendsüsteem

en: Decimal (long format)
et: Kümnend- (pikk vorming)

en: Binary (long format)
et: Binaar (pikk vorming)

en: By Name
et: Nime järgi

en: By Size
et: Suuruse järgi

en: By Type
et: Liigi järgi

en: By Detailed Type
et: Täpsema liigi järgi

en: By Modification Date
et: Muutmisaja järgi

en: By Access Date
et: Kasutusaja järgi

en: By Trashed Date
et: Kustutamise aja järgi

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: File Management Preferences
et: Failihalduse eelistused

en: <b>Default View</b>
et: <b>Vaikimisi vaade</b>

en: View _new folders using:
et: _Uute kataloogide vaade:

en: _Inherit view type from parent
et: Vaate liik _pärandub vanemalt

en: _Arrange items:
et: Kir_jed järjestatakse:

en: Sort _folders before files
et: Kataloogid sorditakse enne _faile

en: Sort _favorites before other files
et: Sorteeri _lemmikud enne teisi faile

en: <b>Icon View Defaults</b>
et: <b>Vaikimisi ikoonivaade</b>

en: Default _zoom level:
et: Vaikimisi _suurendus:

en: _Text beside icons
et: _Tekst ikoonide kõrval

en: <b>Compact View Defaults</b>
et: <b>Vaikimisi kompaktvaade</b>

en: _Default zoom level:
et: Vaikimisi suuren_dus:

en: A_ll columns have the same width
et: Kõigil _veergudel sama laius

en: <b>List View Defaults</b>
et: <b>Vaikimisi loendivaade</b>

en: D_efault zoom level:
et: Vaikimisi suuren_dus:

en: <b>Tree View Defaults</b>
et: <b>Vaikimisi puuvaade</b>

en: Show _only folders
et: Näidatakse _ainult katalooge

en: Views
et: Vaated

en: <b>Behavior</b>
et: <b>Käitumine</b>

en: _Single click to open items
et: Avatakse ü_he klõpsuga

en: _Double click to open items
et: Avatakse _topeltklõpsuga

en: Click on a file's name twice to rename it
et: Faili nime muutmine topeltklõpsuga faili nimel

en: Open each _folder in its own window
et: _Kaustad avanevad uues aknas

en: Always start in dual-pane view
et: Alati käivitatakse kahe paaniga vaade

en: Ignore per-folder view preferences
et: Kataloogile eraldi määratud vaate eelistuste eiramine

en: Disable file operation queueing
et: Failioperatsioonide ootejärjekord on keelatud

en: Double-click on a blank area to go to the parent folder
et: Topeltklõps tühjal alal viib ülemisse kausta

en: <b>Executable Text Files</b>
et: <b>Käivitatavad tekstifailid</b>

en: _Run executable text files when they are opened
et: Käivitamiseks sobilikud tekstifailid käivitatakse avamisel

en: _View executable text files when they are opened
et: Käi_vitatavate tekstifailide avamisel näidatakse nende sisu

en: _Ask each time
et: _Küsitakse iga kord

en: <b>Trash</b>
et: <b>Prügikast</b>

en: Ask before moving files to the Trash
et: Enne faili prügikasti viskamist küsitakse

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
et: _Prügikasti tühjendamisel ja failide kustutamisel küsitakse luba

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
et: Menüüs on käsk kustutamiseks _ilma prügikasti viskamata

en: Bypass the Trash when the Delete key is pressed
et: Kustutamisnupu vajutamisel jäetakse prügikast vahele

en: <b>Media Handling</b>
et: <b>Meedia kasutamine</b>

en: Automatically mount removeable media when inserted and on startup
et: Eemaldatavad meediumid haagitakse alati automaatselt ühendamisel ja käivitumisel

en: Automatically open a folder for automounted media
et: Automaatselt haagitud meediumitele avatakse kaust

en: Prompt or autorun/autostart programs when media are inserted
et: Meediumi sisestamisel küsitakse või pannakse kohe sellel olevad programmid käima

en: Automatically close the device's tab, pane, or window when a device is unmounted or ejected
et: Seadme kaart, paan või aken sulgub seadme eemaldamisel või lahtihaakimisel

en: Detect content of media and suggest application to open
et: Meedia sisu tuvastamine ja rakenduse soovitamine selle avamiseks

en: <b>Bulk Rename</b>
et: <b>Pakk-ümbernimetamine</b>

en: Command to invoke when renaming multiple items:
et: Mitme elemendi ümbernimetamisel käivitatakse järgmine käsk:

en: Behavior
et: Käitumine

en: <b>Icon Captions</b>
et: <b>Ikoonide pealdised</b>

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
et: Vali teabe järjekord ikooni all. Rohkem infot ilmub ikoonide suurendamisel.

en: <b>Date</b>
et: <b>Kuupäev</b>

en: _Format:
et: _Vorming:

en: Style:
et: Stiil:

en: <b>Window and Tab Titles</b>
et: <b>Akende ja kaartide pealkirjad</b>

en: Show the full p_ath in the title bar and tab bars
et: Akendel ja kaartidel näidatakse _pikka asukohta

en: <b>File Size</b>
et: <b>Faili suurus</b>

en: _Prefixes:
et: _Eesliited:

en: <b>File Properties</b>
et: <b>Faili omadused</b>

en: Show advanced permissions in the file property dialog
et: Laiendatud pääsuõiguste näitamine faili omaduste dialoogis

en: <b>Move/Copy To Menu</b>
et: <b>Liiguta/kopeeri kausta - menüü</b>

en: List bookmarks in the menu
et: Järjehoidjad loetletud menüüs

en: List devices and network locations in the menu
et: Seadmed ja võrguasukohad loetletud menüüs

en: Display
et: Kuvamine

en: <b>List Columns</b>
et: <b>Nimekirja veerud</b>

en: Choose the order of information to appear in the list view.
et: Loendivaates ilmuvate andmete järjekorra valimine.

en: List Columns
et: Nimekirja veerud

en: <b>Previewable Files</b>
et: <b>Eelvaadeldavad failid</b>

en: Show _thumbnails:
et: _Pisipilte näidatakse:

en: _Inherit thumbnail visibility from parent
et: Pisipildi nähtavus _pärandub vanemalt

en: _Only for files smaller than:
et: Ainult väiksematele _failidele, kui:

en: <b>Folders</b>
et: <b>Kaustad</b>

en: Count _number of items:
et: _Kirjete arvu loendamine:

en: <b>Tooltips</b>
et: <b>Kohtspikrid</b>

en: Show tooltips in icon and compact views
et: Kohtspikrite näitamine ikooni- ja kompaktvaatel

en: Show tooltips in list views
et: Kohtspikrite näitamine loendi vaatel

en: Show tooltips on the desktop
et: Kohtspikrite näitamine töölaual

en: <i>By default, a folder tooltip shows the item count, and files display their size.
        Select additional information to display in the tooltip:</i>
et: <i>Vaikimisi on kausta vihjel sisalduvate elementide arv, failidel nende suurus.
        Vali, millist infot veel vihjel näidata:</i>

en: Detailed file type
et: Täpsem faililiik

en: Modified date
et: Muutmise kuupäev

en: Created date
et: Loomiskuupäev

en: Accessed date
et: Kasutamise kuupäev

en: File or folder location
et: Faili või kausta asukoht

en: Preview
et: Eelvaade

en: Visible Buttons
et: Nähtavad nupud

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Up
et: Üles

en: Refresh
et: Värskenda

en: Location entry toggle
et: Asukoha sisestamine

en: Open in terminal
et: Ava terminalis

en: Icon view
et: Ikoonivaade

en: List view
et: Loendivaade

en: Compact view
et: Kompaktne vaade

en: Visible Entries
et: Nähtavad kirjed

en: Selection
et: Valik

en: Favorite
et: Lemmikud

en: Background
et: Taust

en: Visible action and extension entries can be configured in the Plugins tab
et: Nähtavaid tegevuste ja laienduste kirjeid saab muuda pluginate alt

en: Context Menus
et: Kontekstimenüüd

en: Search for files:
et: Otsi faile:

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Search folders recursively
et: Otsi kaustu rekursiivselt

en: Search content:
et: Otsi sisu:

en: Regular expression
et: Regulaarne väljend

[ctx: shortcut window]
en: General
et: Üldine

[ctx: shortcut window]
en: New window
et: Uus aken

[ctx: shortcut window]
en: Close window or tab
et: Sulge aken või vahekaart

[ctx: shortcut window]
en: Close all windows
et: Sulge kõik aknad

[ctx: shortcut window]
en: Toggle extra pane
et: Lisapaani sisse- ja väljalülitamine

[ctx: shortcut window]
en: Search
et: Otsing

[ctx: shortcut window]
en: Bookmark current location
et: Lisa praegune asukoht järjehoidjatesse

[ctx: shortcut window]
en: Edit bookmarks
et: Muuda järjehoidjaid

[ctx: shortcut window]
en: Make link
et: Tee link

[ctx: shortcut window]
en: Pin/Unpin selection
et: Kinnita/vabasta valik

[ctx: shortcut window]
en: Show help
et: Näita abi

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
et: Otseteed

[ctx: shortcut window]
en: Opening
et: Avamine

[ctx: shortcut window]
en: Open
et: Ava

[ctx: shortcut window]
en: Open in new tab
et: Ava uuel vahelehel

[ctx: shortcut window]
en: Open in new window
et: Ava uues aknas

[ctx: shortcut window]
en: Open item location (recent files and search only)
et: Ava üksuse asukoht (ainult hiljutised failid ja otsing)

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
et: Vahekaardid

[ctx: shortcut window]
en: New tab
et: Uus kaart

[ctx: shortcut window]
en: Go to previous tab
et: Mine eelmisele kaardile

[ctx: shortcut window]
en: Go to next tab
et: Minge järgmisele kaardile

[ctx: shortcut window]
en: Switch to tab
et: Lülitu kaardile

[ctx: shortcut window]
en: Move tab left
et: Liiguta vahekaart vasakule

[ctx: shortcut window]
en: Move tab right
et: Liiguta vahekaart paremale

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
et: Navigeerimine

[ctx: shortcut window]
en: Go back
et: Mine tagasi

[ctx: shortcut window]
en: Go forward
et: Mine edasi

[ctx: shortcut window]
en: Go up
et: Mine üles

[ctx: shortcut window]
en: Go down
et: Mine alla

[ctx: shortcut window]
en: Go to home folder
et: Mine kodukausta

[ctx: shortcut window]
en: Toggle location entry
et: Asukoha sisestamise sisse- ja väljalülitamine

[ctx: shortcut window]
en: Dual Pane
et: Kahekordne paan

[ctx: shortcut window]
en: Go to other pane's location
et: Minge teise paani asukohta

[ctx: shortcut window]
en: Focus other pane
et: Fookusta teine paan

[ctx: shortcut window]
en: View
et: Vaade

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
et: Suurenda

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
et: Vähenda

[ctx: shortcut window]
en: Reset zoom
et: Tühista

[ctx: shortcut window]
en: Refresh view
et: Värskenda vaadet

[ctx: shortcut window]
en: Show/hide hidden files
et: Kuva/peida peidetud failid

[ctx: shortcut window]
en: Show/hide sidebar
et: Näita/peida külgriba

[ctx: shortcut window]
en: Show/hide action menu
et: Näita/peida toimingumenüü

[ctx: shortcut window]
en: List view
et: Loendivaade

[ctx: shortcut window]
en: Compact view
et: Kompaktne vaade

[ctx: shortcut window]
en: Editing
et: Redigeerimine

[ctx: shortcut window]
en: Create folder
et: Loo kaust

[ctx: shortcut window]
en: Rename
et: Nimeta ümber

[ctx: shortcut window]
en: Move to trash
et: Teisalda prügikasti

[ctx: shortcut window]
en: Delete permanently
et: Kustuta jäädavalt

[ctx: shortcut window]
en: Cut
et: Lõika

[ctx: shortcut window]
en: Copy
et: Kopeeri

[ctx: shortcut window]
en: Paste
et: Kleebi

[ctx: shortcut window]
en: Select all
et: Vali kõik

[ctx: shortcut window]
en: Invert selection
et: Valiku ümberpööramine

[ctx: shortcut window]
en: Select items matching
et: Valige sobivad üksused

[ctx: shortcut window]
en: Undo
et: Võta tagasi

[ctx: shortcut window]
en: Redo
et: Tee uuesti

[ctx: shortcut window]
en: Show item properties
et: Kuva üksuse atribuudid
