linuxmint - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Public FTP
fy: Iepenbiere FTP

note: port
en: _Port:
fy: _Poarte:

note: first row: domain entry
en: _Domain name:
fy: _Domeinnamme:

note: second row: username entry
en: _User name:
fy: Brûkersnamme:

note: third row: password entry
en: Pass_word:
fy: _Wachtwurd:

note: Translators: this is referred to captions under icons. Translators: this is referred to the permissions * the user has in a directory.
en: None
fy: Gjin

en: by _Name
fy: op _namme
