linuxmint - en to lv translation catalogue (231 entries)

note: (itstool) path: mime-type/_comment
en: Saved search
lv: Saglabātais meklējums

en: No actions found
lv: Nekādas darbības netika atrastas

en: Actions
lv: Darbības

en: Nemo could not create the required folder "%s".
lv: Nemo nevarēja izveidot nepieciešamo mapi "%s".

en: Before running Nemo, please create the following folder, or set permissions such that Nemo can create it.
lv: Pirms startējat Nemo, lūdzu, izveidojiet sekojošo mapi, vai piešķiriet atbilstošas atļaujas, lai Nemo var to izvedot.

en: Error starting autorun program: %s
lv: Kļūda, palaižot automātiskās palaišanas programmu: %s

en: Cannot find the autorun program
lv: Nevar atrast automātiskās palaišanas programmu

en: <big><b>Error autorunning software</b></big>
lv: <big><b>Kļūda, automātiski palaižot programmatūru</b></big>

en: <big><b>This medium contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?</b></big>
lv: <big><b>Šajā datu nesējā ir programmatūra, kuru paredzēts palaist automātiski. Vai vēlaties to palaist?</b></big>

en: The software will run directly from the medium "%s". You should never run software that you don't trust.
    
    If in doubt, press Cancel.
lv: Programmatūra tiks palaista tieši no datu nesēja "%s". Jums nekad nevajadzētu darbināt programmatūru, kurai neuzticaties.
    
    Ja šaubāties, izvēlieties "Atcelt".

en: _Run
lv: _Palaist

en: Customize
lv: Pielāgot

note: hardcode "Desktop"
en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: No bookmarks defined
lv: Nav izveidota neviena grāmatzīme

en: Disable all
lv: Atspējot visus

en: Enable all
lv: Iespējot visus

en: Public FTP
lv: Publisks FTP

en: FTP (with login)
lv: FTP (ar pieteikšanos)

en: Windows share
lv: Windows koplietojums

en: Secure WebDAV (HTTPS)
lv: Drošs WebDAV (HTTPS)

en: Connecting...
lv: Savienojas...

en: Can't load the supported server method list.
    Please check your gvfs installation.
lv: Nevar ielādēt atbalstīto serveru metožu sarakstu.
    Lūdzu, pārbaudiet savu gvfs instalāciju.

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
lv: Mapi "%s" nevar atvērt uz "%s".

en: The server at "%s" cannot be found.
lv: Nevar atrast serveri pie "%s".

en: Try Again
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Please verify your user details.
lv: Lūdzu, pārbaudiet lietotāja informāciju.

en: Continue
lv: Turpināt

note: set dialog properties
en: Connect to Server
lv: Savienoties ar serveri

en: Server Details
lv: Servera informācija

note: first row: server entry + port spinbutton
en: _Server:
lv: _Serveris:

note: port
en: _Port:
lv: _Ports:

note: second row: type combobox
en: _Type:
lv: _Tips:

note: fourth row: folder entry
en: _Folder:
lv: _Mape:

en: User Details
lv: Lietotāja informācija

note: first row: domain entry
en: _Domain name:
lv: _Domēna nosaukums:

note: second row: username entry
en: _User name:
lv: _Lietotājvārds:

note: third row: password entry
en: Pass_word:
lv: Pa_role:

note: fourth row: remember checkbox
en: _Remember this password
lv: _Atcerēties šo paroli

en: Operation cancelled
lv: Darbība atcelta

en: Print but do not open the URI
lv: Drukāt, bet neatvērt URI

note: Translators: This is the --help description for the connect to server app, the initial newlines are between the command line arg and the description
en: 
    
    Add connect to server mount
lv: 
    
    Pievienot savienojumu servera montējumam

en: Show the version of the program.
lv: Rādīt programmas versiju.

en: Quit Nemo Desktop.
lv: Iziet no Nemo Darbvirsmas.

en: 
    
    Manage the desktop with the file manager
lv: 
    
    Pārvaldīt darbvirsmu ar failu pārvaldnieku

note: name, stock id label, accelerator
en: Auto-arrange
lv: Auto-sakārtošana

note: name, stock id label, accelerator
en: Reverse sort
lv: Apgrieztā kārtošana

en: Smaller
lv: Mazāks

en: Small
lv: Mazs

en: Normal
lv: Normāls

en: Large
lv: Liels

en: Larger
lv: Lielāks

en: _Vertical
lv: _Vertikāls

en: _Horizontal
lv: _Horizontāls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Size
lv: Izmērs

en: Type
lv: Tips

en: Date
lv: Datums

note: name, stock id, label
en: _Sort
lv: _Kārtot

note: name, stock id, label
en: _Icon Size
lv: _Ikonu izmērs

note: label, accelerator name, stock id
en: Empty Trash
lv: Iztukšot Atkritni

note: tooltip
en: Delete all items in the Trash
lv: Dzēst visus vienumus Atkritnē

en: _Customize
lv: _Pielāgot

en: Adjust the desktop layout for this monitor
lv: Pielāgot darbvirsmas izkārtojumu šim monitoram

en: The desktop view encountered an error.
lv: Darbvirsmas skatā gadījās kļūda.

en: The desktop view encountered an error while starting up.
lv: Sākot darbu darbvirsmas skatā gadījās kļūda.

note: name, stock id label, accelerator
en: Resize Icon...
lv: Mainīt ikonas izmēru...

note: tooltip
en: Make the selected icon resizable
lv: Padarīt izvēlēto ikonu mērogojamu

note: tooltip
en: Restore each selected icon to its original size
lv: Atjaunot katru izvēlēto ikonu tās oriģinālajā izmērā

en: Comment
lv: Komentārs

en: Description
lv: Apraksts

en: Command
lv: Komanda

en: Current Monitor Layout (%s - %dx%d)
lv: Pašreizējais monitora izkārtojums (%s - %dx%d)

en: Current Monitor Layout (%dx%d)
lv: Pašreizējais monitora izkārtojums (%dx%d)

en: Desktop Settings
lv: Darbvirsmas iestatījumi

en: Current Monitor Preferences
lv: Pašreizējās monitora preferences

en: Show global desktop settings
lv: Parādīt globālos darbvirsmas iestatījumus

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
lv: Jums nav nepieciešamo atļauju, lai apskatītu "%s" saturu.

en: "%s" could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
lv: "%s" neizdevās atrast. Iespējams, tas nesen ir izdzēsts.

en: Sorry, could not display all the contents of "%s": %s
lv: Piedodiet, neizdevās parādīt visu "%s" saturu: %s

en: The folder contents could not be displayed.
lv: Mapes saturu nevar parādīt.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
lv: Jums nav nepieciešamo atļauju, lai mainītu "%s" grupu.

note: fall through
en: Sorry, could not change the group of "%s": %s
lv: Piedodiet, neizdevās nomainīt "%s" grupu: %s

en: The group could not be changed.
lv: Neizdevās nomainīt grupu.

en: Sorry, could not change the owner of "%s": %s
lv: Piedodiet, neizdevās mainīt "%s" īpašnieku: %s

en: The owner could not be changed.
lv: Neizdevās nomainīt īpašnieku.

en: Sorry, could not change the permissions of "%s": %s
lv: Piedodiet, neizdevās mainīt "%s" atļaujas: %s

en: The permissions could not be changed.
lv: Neizdevās izmainīt atļaujas.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
lv: Nosaukums "%s" jau ir lietots šajā mapē. Lūdzu, lietojiet citu nosaukumu.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
lv: Šajā mapē nav "%s". Varbūt tas tika nesen pārvietots vai izdzēsts?

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
lv: Jums nav nepieciešamās atļaujas, lai pārsauktu "%s".

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
lv: Nosaukums "%s" nav derīgs, jo tas satur rakstzīmi "/". Lūdzu, lietojiet citu nosaukumu.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
lv: Nosaukums "%s" nav derīgs. Lūdzu, lietojiet citu nosaukumu.

en: The name "%s" is too long. Please use a different name.
lv: Nosaukums "%s" ir pārāk garš. Lūdzu, lietojiet citu nosaukumu.

note: fall through
en: Sorry, could not rename "%s" to "%s": %s
lv: Piedodiet, neizdevās pārsaukt "%s" par "%s": %s

en: The item could not be renamed.
lv: Neizdevās pārdēvēt vienumu.

en: Renaming "%s" to "%s".
lv: Pārsauc "%s" par "%s".

en: No extensions found
lv: Nav atrastu paplašinājumu

en: no information available
lv: nav pieejamas informācijas

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Extensions
lv: Paplašinājumi

en: Extensions changed.  Restart required.
lv: Paplašinājumi mainīti. Nepieciešams restarts.

note: Translators: this is referred to captions under icons. Translators: this is referred to the permissions * the user has in a directory.
en: None
lv: Nekāda

en: Yesterday
lv: Vakar

en: by _Name
lv: pēc _nosaukuma

en: Keep icons sorted by name in rows
lv: Turēt ikonas sakārtotas rindā pēc nosaukuma

en: by _Size
lv: pēc _izmēra

en: Keep icons sorted by size in rows
lv: Turēt ikonas sakārtotas rindā pēc izmēra

en: by _Type
lv: pēc _tipa

en: Keep icons sorted by type in rows
lv: Turēt ikonas sakārtotas rindā pēc tipa

en: by _Detailed Type
lv: pēc _detalizēta tipa

en: Keep icons sorted by detailed type in rows
lv: Turēt ikonas sakārtotas rindā pēc detalizēta tipa

en: by Modification _Date
lv: pēc izmaiņu _datuma

en: Keep icons sorted by modification date in rows
lv: Turēt ikonas sakārtotas rindā pēc izmainīšanas datuma

en: by T_rash Time
lv: pēc i_zmešanas laika

en: Keep icons sorted by trash time in rows
lv: Turēt ikonas sakārtotas rindā pēc izmešanas laika

en: _Organize Desktop by Name
lv: _Organizēt darbvirsmu pēc nosaukumiem

note: name, stock id, label
en: Arran_ge Items
lv: Sakārt_ot vienumus

note: name, stock id label, accelerator
en: _Organize by Name
lv: _Organizēt pēc nosaukuma

note: tooltip
en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
lv: Pārkārtot ikonas, lai tās labāk iederētos logā un izvairītos no pārklāšanās

note: name, stock id label, accelerator
en: Re_versed Order
lv: Ap_griezta secība

note: tooltip
en: Display icons in the opposite order
lv: Attēlot ikonas pretējā secībā

note: tooltip
en: Keep icons lined up on a grid
lv: Turēt ikonas izlīdzinātas režģī

en: _Manually
lv: _Manuāli

en: Leave icons wherever they are dropped
lv: Atstāt ikonas, kur tās ir nomestas

en: By _Name
lv: Pēc _nosaukuma

en: By _Size
lv: Pēc _izmēra

en: By _Type
lv: Pēc _tipa

en: By _Detailed Type
lv: Pēc _detalizēta tipa

en: By Modification _Date
lv: Pēc izmaiņu _datuma

en: By T_rash Time
lv: Pēc i_zmešanas laika

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Icon View
lv: Ikonu skats

note: translators: this is used in the view menu
en: _Icons
lv: _Ikonas

en: The icon view encountered an error.
lv: Ikonu skatā gadījās kļūda.

en: The icon view encountered an error while starting up.
lv: Ikonu skatā gadījās kļūda, sākot darbu.

en: Display this location with the icon view.
lv: Parādīt šo vietu ikonu skatā.

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Compact View
lv: Kompaktais skats

note: translators: this is used in the view menu
en: _Compact
lv: _Kompakts

en: The compact view encountered an error.
lv: Kompaktajā skatā gadījās kļūda.

en: The compact view encountered an error while starting up.
lv: Kompaktajā skatā gadījās kļūda, sākot darbu.

en: Display this location with the compact view.
lv: Parādīt šo vietu kompaktajā skatā.

en: Image Type
lv: Attēla tips

en: %d pixel | %d pixels
lv[0]: %d pikselis
lv[1]: %d pikseļi
lv[2]: %d pikseļu

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Title
lv: Virsraksts

en: Author
lv: Autors

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Created On
lv: Izveidots

en: Created By
lv: Izveidoja

en: Disclaimer
lv: Atruna

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Source
lv: Avots

en: Camera Brand
lv: Kameras zīmols

en: Camera Model
lv: Kameras modelis

note: Choose which date to show in order of relevance
en: Date Taken
lv: Uzņemšanas datums

en: Date Digitized
lv: Digitalizācijas datums

en: Date Modified
lv: Izmaiņu datums

en: Exposure Time
lv: Ekspozīcijas laiks

en: Aperture Value
lv: Diafragmas atvērums

en: ISO Speed Rating
lv: ISO jutība

en: Flash Fired
lv: Lietota zibspuldze

en: Metering Mode
lv: Mērīšanas režīms

en: Exposure Program
lv: Ekspozīcijas režīms

en: Focal Length
lv: Fokālais attālums

en: Software
lv: Programmatūra

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Keywords
lv: Atslēgas vārdi

en: Creator
lv: Autors

en: Rating
lv: Vērtējums

en: Failed to load image information
lv: Neizdevās ielādēt informāciju par attēlu

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Image
lv: Attēls

en: More info
lv: Vairāk informācijas

en: Use Default
lv: Lietot noklusējuma

en: Temporarily disable auto-sort
lv: Pagaidām izslēgt auto-kārtošanu

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: List View
lv: Saraksta skats

note: translators: this is used in the view menu
en: _List
lv: _Saraksts

en: The list view encountered an error.
lv: Saraksta skatā gadījās kļūda.

en: The list view encountered an error while starting up.
lv: Saraksta skatā gadījās kļūda, sākot darbu.

en: Display this location with the list view.
lv: Parādīt šo atrašanās vietu saraksta skatā.

en: Do you want to view %d location? | Do you want to view %d locations?
lv[0]: Vai vēlaties skatīt šo %d vietu?
lv[1]: Vai vēlaties skatīt šīs %d vietas?
lv[2]: Vai vēlaties skatīt šīs %d vietas?

en: This will open %d separate window. | This will open %d separate windows.
lv[0]: Šis atvērs %d atsevišķu logu.
lv[1]: Šis atvērs %d atsevišķus logus.
lv[2]: Šis atvērs %d atsevišķu logu.

en: --check cannot be used with other options.
lv: --check nevar tikt izmantots ar citām opcijām.

en: --quit cannot be used with URIs.
lv: --quit nevar lietot ar URI.

en: --geometry cannot be used with more than one URI.
lv: --geometry nevar tikt izmantots ar vairāk nekā vienu URI.

en: Perform a quick set of self-check tests.
lv: Izpildīt ātru pašpārbaudes testu kopu.

en: GEOMETRY
lv: ĢEOMETRIJA

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
lv: Izveidot logus tikai speciāli norādītiem URI.

en: Quit Nemo.
lv: Iziet no "Nemo".

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
lv: 
    
    Pārlūkot failu sistēmu ar failu pārvaldnieku

en: Nemo's main menu is now hidden
lv: Galvenais "Nemo" logs tagad ir paslēpts

en: Don't show this message again.
lv: Šo ziņojumu vairs nerādit.

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
lv: Pārvietot vai kopēt failus, kas iepriekš izvēlēti ar 'Izgriezt' vai 'Kopēt' komandu

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
lv: Pārvietot vai kopēt failus, kas iepriekš izvēlēti ar 'Izgriezt' vai 'Kopēt' komandu, izvēlētajā mapē

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into this folder
lv: Pārvietot vai kopēt failus, kas iepriekš izvēlēti ar 'Izgriezt' vai 'Kopēt' komandu, šajā mapē

en: There was an error displaying help: 
    %s
lv: Kļūda, parādot palīdzību: 
    %s

en: Date when file was moved to the Trash
lv: Datums, kad fails tika pārvietots uz miskasti

en: _Copy Here
lv: _Kopēt šeit

note: Localizers: * Feel free to leave out the st, nd, rd and th suffix or * make some or all of them match. localizers: tag used to detect the first copy of a file
en:  (copy)
lv:  (kopija)

note: localizers: tag used to detect the second copy of a file
en:  (another copy)
lv:  (vēl viena kopija)

note: localizers: tag used to detect the x11th copy of a file localizers: tag used to detect the x12th copy of a file localizers: tag used to detect the x13th copy of a file localizers: tag used to detect the xxth copy of a file
en: th copy)
lv: . kopija)

note: localizers: tag used to detect the x1st copy of a file
en: st copy)
lv: . kopija)

note: localizers: tag used to detect the x2nd copy of a file
en: nd copy)
lv: . kopija)

note: localizers: tag used to detect the x3rd copy of a file
en: rd copy)
lv: . kopija)

note: localizers: appended to first file copy
en: %s (copy)%s
lv: %s (kopija)%s

note: localizers: appended to second file copy
en: %s (another copy)%s
lv: %s (vēl viena kopija)%s

note: localizers: appended to x11th file copy localizers: appended to x12th file copy localizers: appended to x13th file copy localizers: appended to xxth file copy
en: %s (%'dth copy)%s
lv: %s (%'d. kopija)%s

note: localizers: if in your language there's no difference between 1st, 2nd, 3rd and nth * plurals, you can leave the st, nd, rd suffixes out and just make all the translated * strings look like "%s (copy %'d)%s". localizers: appended to x1st file copy
en: %s (%'dst copy)%s
lv: %s (%'d. kopija)%s

note: localizers: appended to x2nd file copy
en: %s (%'dnd copy)%s
lv: %s (%'d. kopija)%s

note: localizers: appended to x3rd file copy
en: %s (%'drd copy)%s
lv: %s (%'d. kopija)%s

en: Preparing to copy %'d file (%S) | Preparing to copy %'d files (%S)
lv[0]: Gatavojas kopēt %'d failu (%S)
lv[1]: Gatavojas kopēt %'d failus (%S)
lv[2]: Gatavojas kopēt %'d failus (%S)

en: Error while copying.
lv: Kļūda kopējot.

en: Error while copying to "%B".
lv: Kļūda, kopējot uz "%B".

en: Copying "%B" to "%B"
lv: Kopē "%B" uz "%B"

en: Copying file %'d of %'d (in "%B") to "%B"
lv: Kopē %'d. no %'d failiem (mapē "%B") uz "%B"

en: Copying file %'d of %'d to "%B"
lv: Kopē %'d. failu no %'d uz "%B"

en: Error while copying "%B".
lv: Kļūda, kopējot "%B".

en: You cannot copy a folder into itself.
lv: Mapi nevar kopēt pašu sevī.

en: You cannot copy a file over itself.
lv: Failu nevar kopēt mapē, kurā tas jau atrodas.

en: There was an error copying the file into %F.
lv: Kļūda, kopējot failu mapē %F.

en: Copying Files
lv: Kopē failus

en: Copy '%s' to '%s'
lv: Kopēt '%s' uz '%s'

en: _Undo Copy
lv: _Atsaukt kopēšanu

en: _Redo Copy
lv: A_tatsaukt kopēšanu

en: By Modification Date
lv: Pēc izmaiņu datuma

en: By Access Date
lv: Pēc piekļuves datuma

en: By Trashed Date
lv: Pēc izmešanas datuma

en: _View executable text files when they are opened
lv: _Skatīt izpildāmos teksta failus, kad tie tiek atvērti

en: <b>Date</b>
lv: <b>Datums</b>

en: Modified date
lv: Izmaiņu datums

en: Accessed date
lv: Piekļuves datums
