linuxmint - en to nl translation catalogue (1292 entries)

note: (itstool) path: mime-type/_comment
en: Saved search
nl: Opgeslagen zoekactie

note: (itstool) path: mime-type/_comment
en: Nemo action definition
nl: Nemo actiedefinitie

note: (itstool) path: mime-type/_comment
en: Nemo search-helper definition
nl: Definitie van Nemo zoekhulp

en: No actions found
nl: Geen acties gevonden

en: Actions
nl: Acties

en: Nemo could not create the required folder "%s".
nl: Nemo kon de vereiste map '%s' niet aanmaken.

en: Before running Nemo, please create the following folder, or set permissions such that Nemo can create it.
nl: Voordat u Nemo gaat gebruiken dient u eerst de volgende map aan te maken, of stel de rechten zo in dat Nemo deze map zelf aan kan maken.

en: Error starting autorun program: %s
nl: Fout bij starten van automatisch te starten toepassing: %s

en: Cannot find the autorun program
nl: Kan de automatisch te starten toepassing niet vinden

en: <big><b>Error autorunning software</b></big>
nl: <big><b>Fout bij automatisch uitvoeren programmatuur</b></big>

en: <big><b>This medium contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?</b></big>
nl: <big><b>Dit medium bevat programmatuur die bedoeld is om automatisch te starten. Wilt u die uitvoeren?</b></big>

en: The software will run directly from the medium "%s". You should never run software that you don't trust.
    
    If in doubt, press Cancel.
nl: De programmatuur zal direct vanaf het medium '%s' uitgevoerd worden. U zou nooit programma's moeten uitvoeren die u niet vertrouwt.
    
    Bij twijfel klikt u op Afbreken.

en: _Run
nl: _Uitvoeren

en: Customize
nl: Aanpassen

note: hardcode "Desktop"
en: Desktop
nl: Bureaublad

en: No bookmarks defined
nl: Geen bladwijzers gedefinieerd

en: Disable all
nl: Alles uitschakelen

en: Enable all
nl: Alles inschakelen

en: Public FTP
nl: Openbare FTP

en: FTP (with login)
nl: FTP (met aanmelden)

en: Windows share
nl: Gedeelde Windowsmap

en: Secure WebDAV (HTTPS)
nl: Beveiligde WebDAV (HTTPS)

en: Connecting...
nl: Verbinding maken...

en: Can't load the supported server method list.
    Please check your gvfs installation.
nl: Kon de lijst met ondersteunde servermethoden niet laden.
    Controleer de installatie van gvfs.

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
nl: De map '%s' op '%s' kon niet geopend worden.

en: The server at "%s" cannot be found.
nl: De server op '%s' kon niet gevonden worden.

en: Try Again
nl: Opnieuw proberen

en: Please verify your user details.
nl: Controleer a.u.b. uw gebruikersgegevens.

en: Continue
nl: Doorgaan

en: C_onnect
nl: _Verbinden

note: set dialog properties
en: Connect to Server
nl: Verbinden met server

en: Server Details
nl: Serverdetails

note: port
en: _Port:
nl: _Poort:

note: third row: share entry
en: Sh_are:
nl: Ge_deelde map:

note: fourth row: folder entry
en: _Folder:
nl: _Map:

en: User Details
nl: Gebruikersgegevens

note: first row: domain entry
en: _Domain name:
nl: _Domeinnaam:

note: second row: username entry
en: _User name:
nl: _Gebruikersnaam:

note: third row: password entry
en: Pass_word:
nl: _Wachtwoord:

note: fourth row: remember checkbox
en: _Remember this password
nl: Dit wachtwoord _onthouden

en: Operation cancelled
nl: Bewerking is afgebroken

en: Print but do not open the URI
nl: Het pad tonen maar niet openen

note: Translators: This is the --help description for the connect to server app, the initial newlines are between the command line arg and the description
en: 
    
    Add connect to server mount
nl: 
    
    Verbinding met server toevoegen

en: Show the version of the program.
nl: Toon programmaversie

en: Quit Nemo Desktop.
nl: Nemo Bureaublad sluiten.

en: 
    
    Manage the desktop with the file manager
nl: 
    
    Werkomgeving beheren met de bestandbeheerder

note: name, stock id label, accelerator
en: E_mpty Trash
nl: Prulle_nbak ledigen

note: name, stock id label, accelerator
en: Auto-arrange
nl: Automatisch rangschikken

note: name, stock id label, accelerator
en: Reverse sort
nl: Rangschikking omdraaien

en: Smaller
nl: Kleiner

en: Small
nl: Klein

en: Normal
nl: Normaal

en: Large
nl: Groot

en: Larger
nl: Groter

en: _Vertical
nl: _Verticaal

en: _Horizontal
nl: _Horizontaal

en: Name
nl: Naam

en: Size
nl: Grootte

en: Date
nl: Datum

note: name, stock id, label
en: _Sort
nl: _Sorteren

note: name, stock id, label
en: _Icon Size
nl: Pictogramgrootte

note: label, accelerator name, stock id
en: Empty Trash
nl: Prullenbak ledigen

note: tooltip
en: Delete all items in the Trash
nl: Alle dingen in de prullenbak verwijderen

en: _Customize
nl: _Aanpassen

en: Adjust the desktop layout for this monitor
nl: Stel de vormgeving van het bureaublad bij voor dit beeldscherm

en: The desktop view encountered an error.
nl: Er is een fout opgetreden in de bureaubladweergave.

en: The desktop view encountered an error while starting up.
nl: Er trad een fout op bij het starten van de bureaubladweergave.

note: name, stock id label, accelerator
en: Restore Icons' Original Si_zes
nl: Oorspronkelijke pictogram_groottes herstellen

en: Restore Icon's Original Si_ze
nl: Oorspronkelijke pictogram_grootte herstellen

note: name, stock id label, accelerator
en: Resize Icon...
nl: Pictogram vergroten/verkleinen...

note: tooltip
en: Make the selected icon resizable
nl: Vergroten/verkleinen van het gekozen pictogram mogelijk maken

note: tooltip
en: Restore each selected icon to its original size
nl: Elk gekozen pictogram op zijn oorspronkelijke grootte terugzetten

en: Comment
nl: Commentaar

en: URL
nl: Webadres

en: Description
nl: Omschrijving

en: Command
nl: Opdracht

en: Current Monitor Layout (%s - %dx%d)
nl: Huidige beeldschermvormgeving (%s - %dx%d)

en: Current Monitor Layout (%dx%d)
nl: Huidige beeldschermvormgeving (%dx%d)

en: Desktop Settings
nl: Bureaubladinstellingen

en: Current Monitor Preferences
nl: Huidige beeldschermvoorkeuren

en: Show global desktop settings
nl: Toon systeembrede bureaubladinstellingen

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
nl: U hebt niet de benodigde rechten om de inhoud van '%s' te bekijken.

en: "%s" could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
nl: '%s' kon niet worden gevonden. Misschien is het onlangs verwijderd.

en: Sorry, could not display all the contents of "%s": %s
nl: Kon helaas niet alle inhoud van '%s' weergeven: %s

en: The folder contents could not be displayed.
nl: De inhoud van de map kon niet weergeven worden.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
nl: U hebt niet de benodigde rechten om de groep van '%s' te wijzigen.

note: fall through
en: Sorry, could not change the group of "%s": %s
nl: Kon de groep van '%s' helaas niet wijzigen: %s

en: The group could not be changed.
nl: De groep kon niet gewijzigd worden.

en: Sorry, could not change the owner of "%s": %s
nl: Kon de eigenaar van '%s' helaas niet wijzigen: %s

en: The owner could not be changed.
nl: De eigenaar kon niet gewijzigd worden.

en: Sorry, could not change the permissions of "%s": %s
nl: Kon de rechten van '%s' helaas niet wijzigen: %s

en: The permissions could not be changed.
nl: De rechten konden niet gewijzigd worden.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
nl: De naam '%s' is al in gebruik in deze map. Kies alstublieft een andere naam.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
nl: Er bevindt zich geen '%s' in deze map. Misschien is die onlangs verplaatst of verwijderd?

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
nl: U hebt niet de benodigde rechten om '%s' te hernoemen.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
nl: De naam '%s' is ongeldig, omdat hij het teken '/' bevat. Kies alstublieft een andere naam.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
nl: De naam '%s' is ongeldig. Kies alstublieft een andere naam.

en: The name "%s" is too long. Please use a different name.
nl: De naam '%s' is te lang. Kies alstublieft een andere naam.

note: fall through
en: Sorry, could not rename "%s" to "%s": %s
nl: Kon helaas '%s' niet hernoemen naar '%s': %s

en: The item could not be renamed.
nl: Het element kon niet hernoemd worden.

en: Renaming "%s" to "%s".
nl: '%s' aan het hernoemen naar '%s'.

en: No extensions found
nl: Geen extensies gevonden

en: no information available
nl: geen informatie beschikbaar

en: Configure
nl: Instellen

en: Extensions
nl: Extensies

en: Extensions changed.  Restart required.
nl: Extensies gewijzigd. Herstart is vereist.

note: Translators: this is referred to captions under icons. Translators: this is referred to the permissions * the user has in a directory.
en: None
nl: Geen

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: by _Name
nl: op _naam

en: Keep icons sorted by name in rows
nl: Houd pictogrammen gesorteerd op naam in rijen

en: by _Size
nl: op _grootte

en: Keep icons sorted by size in rows
nl: Houd pictogrammen gesorteerd op grootte in rijen

en: by _Type
nl: op _type

en: Keep icons sorted by type in rows
nl: Houd pictogrammen gesorteerd op type in rijen

en: by _Detailed Type
nl: op _opgegeven soort

en: Keep icons sorted by detailed type in rows
nl: Houd pictogrammen gerangschikt op opgegeven soort in rijen

en: by Modification _Date
nl: op wijzigings_datum

en: Keep icons sorted by modification date in rows
nl: Houd pictogrammen gesorteerd op wijzigingsdatum in rijen

en: by T_rash Time
nl: op _weggooitijdstip

en: Keep icons sorted by trash time in rows
nl: Houd pictogrammen gesorteerd op tijdstip van weggooien in rijen

en: _Organize Desktop by Name
nl: Bureaublad _rangschikken op naam

note: name, stock id, label
en: Arran_ge Items
nl: Elementen _ordenen

note: name, stock id label, accelerator
en: _Organize by Name
nl: _Rangschikken op naam

note: tooltip
en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
nl: Pictogrammen opschuiven zodat ze beter in het venster passen en overlappen vermijden

note: name, stock id label, accelerator
en: Re_versed Order
nl: Omgekeerde _volgorde

note: tooltip
en: Display icons in the opposite order
nl: Pictogrammen in omgekeerde volgorde tonen

note: name, stock id label, accelerator
en: _Keep Aligned
nl: Uitge_lijnd houden

note: tooltip
en: Keep icons lined up on a grid
nl: Pictogrammen op een raster uitgelijnd houden

en: _Manually
nl: Hand_matig

en: Leave icons wherever they are dropped
nl: Laat pictogrammen staan waar ze zijn neergezet

en: By _Name
nl: Op _naam

en: By _Size
nl: Op _grootte

en: By _Type
nl: Op _type

en: By _Detailed Type
nl: Op opgegeven soort

en: By Modification _Date
nl: Op wijzigings_datum

en: By T_rash Time
nl: Op _weggooitijdstip

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Icon View
nl: Pictogramweergave

note: translators: this is used in the view menu
en: _Icons
nl: _Pictogrammen

en: The icon view encountered an error.
nl: De pictogrammenweergave is op een fout gestuit.

en: The icon view encountered an error while starting up.
nl: Er trad een fout op bij het starten van de pictogrammenweergave.

en: Display this location with the icon view.
nl: Deze locatie als pictogrammen weergeven.

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Compact View
nl: Compacte weergave

en: The compact view encountered an error.
nl: De compacte weergave is op een fout gestuit.

en: The compact view encountered an error while starting up.
nl: Er trad een fout op bij het starten van de compacte weergave.

en: Display this location with the compact view.
nl: Deze locatie met compacte weergave tonen.

en: Image Type
nl: Afbeeldingstype

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Copyright
nl: Auteursrecht

en: Created On
nl: Aangemaakt op

en: Created By
nl: Aangemaakt door

en: Disclaimer
nl: Uitsluiting aansprakelijkheid

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Source
nl: Bron

en: Camera Brand
nl: Cameramerk

en: Camera Model
nl: Cameramodel

note: Choose which date to show in order of relevance
en: Date Taken
nl: Opnamedatum

en: Date Digitized
nl: Datum van digitaliseren

en: Date Modified
nl: Wijzigingsdatum

en: Exposure Time
nl: Belichtingstijd

en: Aperture Value
nl: Diafragmawaarde

en: ISO Speed Rating
nl: ISO-waarde

en: Flash Fired
nl: Geflitst

en: Metering Mode
nl: Meetmodus

en: Exposure Program
nl: Belichtingstoepassing

en: Focal Length
nl: Brandpuntafstand

en: Software
nl: Programmatuur

en: Location
nl: Locatie

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Creator
nl: Maker

en: Rating
nl: Beoordeling

en: Failed to load image information
nl: Afbeeldingsinformatie laden mislukt

en: Loading...
nl: Laden...

en: Image
nl: Afbeelding

en: Actions: Action files can be added to this folder and will appear in the menu.
nl: Acties: actiebestanden kunnen aan deze map worden toegevoegd en zullen in het menu verschijnen.

en: More info
nl: Meer informatie

en: View a sample action file with documentation
nl: Toon een voorbeeld-actiebestand met documentatie

en: Scripts: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu.
nl: Scripts: alle uitvoerbare bestanden in deze map zullen verschijnen in het Scripts-menu.

en: View additional information about creating scripts
nl: Toon extra informatie over het maken van scripts

en: (Empty)
nl: (Leeg)

en: Use Default
nl: Gebruik standaard

en: Temporarily disable auto-sort
nl: Automatisch rangschikken tijdelijk uitschakelen

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: List View
nl: Lijstweergave

note: translators: this is used in the view menu
en: _List
nl: _Lijst

en: The list view encountered an error.
nl: De lijstweergave is op een fout gestuit.

en: The list view encountered an error while starting up.
nl: Er trad een fout op bij het starten van de lijstweergave.

en: Display this location with the list view.
nl: Deze locatie tonen met de lijstweergave.

en: Do you want to view %d location? | Do you want to view %d locations?
nl[0]: Wilt u %d locatie bekijken?
nl[1]: Wilt u %d locaties bekijken?

en: This will open %d separate window. | This will open %d separate windows.
nl[0]: Dit zal %d afzonderlijk venster openen.
nl[1]: Dit zal %d afzonderlijke vensters openen.

en: --check cannot be used with other options.
nl: --check kan niet gebruikt worden met andere opties.

en: --quit cannot be used with URIs.
nl: --quit kan niet gebruikt worden met URI's.

en: --geometry cannot be used with more than one URI.
nl: --geometry kan niet gebruikt worden met meer dan één URI.

en: Perform a quick set of self-check tests.
nl: Voer een aantal snelle zelfcontroles uit.

en: Create the initial window with the given geometry. Examples: nemo --geometry=+100+100, nemo --geometry=600x400, nemo --geometry=600x400+100+100.
nl: Vervaardig het oorspronkelijke venster met de opgegeven afmetingen. Voorbeelden:: nemo --geometry=+100+100, nemo --geometry=600x400, nemo --geometry=600x400+100+100.

en: GEOMETRY
nl: AFMETINGEN

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
nl: Alleen vensters openen voor uitdrukkelijk opgegeven paden.

en: Ignored argument - left for compatibility only.
nl: Genegeerd argument - uitsluitend overgelaten ter wille van de verenigbaarheid.

en: Open URIs in tabs.
nl: Open URI's in tabbladen.

en: Open URIs in an existing window.
nl: Open URI's in een bestaand venster.

en: Repair the user thumbnail cache - this can be useful if you're having trouble with file thumbnails.  Must be run as root
nl: Herstel de tijdelijke miniaturenopslag van de gebruiker - dit kan nuttig zijn wanneer u problemen ondervindt met miniaturen van bestanden. Moet worden gedaan met rootbevoegdheid.

en: Quit Nemo.
nl: Sluit Nemo.

en: [URI...]
nl: [PAD...]

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
nl: 
    
    Verken het bestandssysteem met de bestandbeheerder

en: Nemo's main menu is now hidden
nl: Nemo's hoofdmenu is nu verborgen

en: You have chosen to hide the main menu.  You can get it back temporarily by:
    
    - Tapping the <Alt> key
    - Right-clicking an empty region of the main toolbar
    - Right-clicking an empty region of the status bar.
    
    You can restore it permanently by selecting this option again from the View menu.
nl: U hebt ervoor gekozen om het hoofdmenu te verbergen. U kunt het tijdelijk terugkrijgen door:
    
    - Tikken op de <Alt>-toets
    - Rechtsklikken op een leeg gedeelte van de hoofdwerkbalk
    - Rechtsklikken op een leeg gedeelte van de statusbalk.
    
    U kunt het hoofdmenu blijvend herstellen door deze optie wederom te kiezen in het Beeldmenu.

en: Don't show this message again.
nl: Toon deze boodschap niet opnieuw.

en: The Link "%s" is Broken.
nl: De koppeling '%s' is loos.

en: The Link "%s" is Broken. Move it to Trash?
nl: De koppeling '%s' is loos, wilt u deze in de prullenbak gooien?

en: This link cannot be used, because it has no target.
nl: Deze koppeling kan niet gebruikt worden, omdat ze geen doel heeft.

en: This link cannot be used, because its target "%s" doesn't exist.
nl: Deze koppeling kan niet gebruikt worden, omdat haar doel '%s' niet bestaat.

note: name, stock id label, accelerator
en: Mo_ve to Trash
nl: Naar prullenbak _verplaatsen

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
nl: Wilt u '%s' uitvoeren, of de inhoud ervan bekijken?

en: "%s" is an executable text file.
nl: '%s' is een uitvoerbaar tekstbestand.

en: Run in _Terminal
nl: Uitvoeren in _terminalvenster

en: _Display
nl: _Weergeven

en: Are you sure you want to open all files?
nl: Weet u zeker dat u alle bestanden wilt openen?

en: This will open %d separate tab. | This will open %d separate tabs.
nl[0]: Dit zal %d afzonderlijk tabblad openen.
nl[1]: Dit zal %d afzonderlijke tabbladen openen.

en: Open with
nl: Openen met

en: Unknown file type
nl: Onbekend bestandtype

en: The file "%s" has no known programs associated with it.  If you trust the source of this file, and have sufficient permissions, you can mark it executable and launch it.  Or, you can use the Open With dialog to pick a program to associate it with.
nl: Met het bestand '%s' zijn geen bekende programma's verbonden. Indien u de bron van dit bestand vertrouwt, en u voldoende rechten heeft, kunt u het aanmerken als uitvoerbaar en het starten. Of u kunt de 'Openen met'-dialoog gebruiken om een programma te kiezen waarmee het moet worden verbonden.

en: Make executable and run
nl: Maak het uitvoerbaar en draai het

en: The file "%s" has no known programs associated with it.  Use the Open With dialog to pick a program to open it with.
nl: Er zijn geen bekende programma's gekoppeld aan het bestand '%s'. Gebruik de 'Openen met'-dialoog om een programma te kiezen voor het openen van het bestand.

en: Choose a program
nl: Kies een programma

en: Untrusted application launcher
nl: Onvertrouwde toepassingenstarter

en: The application launcher "%s" has not been marked as trusted (executable). If you do not know the source of this file, launching it may be unsafe.
nl: De toepassingstarter '%s' is niet gemarkeerd als vertrouwd (uitvoerbaar). Indien u de bron van dit bestand niet kent, zou starten ervan onveilig kunnen zijn.

en: _Launch Anyway
nl: Toch _uitvoeren

en: Mark as _Trusted
nl: Markeren als _vertrouwd

en: This will open %d separate application. | This will open %d separate applications.
nl[0]: Dit zal %d afzonderlijke toepassing openen.
nl[1]: Dit zal %d afzonderlijke toepassingen openen.

en: Unable to mount location
nl: Kon de locatie niet aankoppelen

en: Unable to start location
nl: Kon de locatie niet starten

en: Opening "%s".
nl: Bezig met openen van '%s'.

en: Opening %d item. | Opening %d items.
nl[0]: Bezig met openen van %d element.
nl[1]: Bezig met openen van %d elementen.

en: Close tab
nl: Tabblad sluiten

note: Translators: This is the --help description for the open-with app, the initial newlines are between the command line arg and the description
en: 
    
    Show an open-with dialog given a uri, to allow the user to change the default mimetype handler.
nl: 
    
    Toon een 'openen-met'-dialoog bij een uri, ten einde de gebruiker in staat te stellen om het standaardprogramma voor het bestandstype te wijzigen.

en: Devices
nl: Apparaten

en: Free space: %s
nl: Vrije ruimte: %s

en: My Computer
nl: Mijn computer

en: Open your personal folder
    %s
nl: Uw persoonlijke map openen
    %s

en: Home
nl: Persoonlijke map

en: Open the contents of your desktop in a folder
nl: De inhoud van uw bureaublad in een map openen

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Favorite files
nl: Favoriete bestanden

en: Recent
nl: Onlangs gebruikt

en: Recent files
nl: Onlangs gebruikte bestanden

en: Open the contents of the File System
    %s
nl: De inhoud van het bestandssysteem openen
    %s

en: File System
nl: Bestandssysteem

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Open the trash
nl: De prullenbak openen

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Mount and open %s (%s)
nl: %s (%s) aankoppelen en openen

en: Mount and open %s
nl: %s aankoppelen en openen

en: Network
nl: Netwerk

en: Browse the contents of the network
nl: Verken de inhoud van het netwerk

note: Adjust start/stop items to reflect the type of the drive name, stock id label, accelerator
en: _Start
nl: _Starten

note: name, stock id label, accelerator
en: _Stop
nl: _Stoppen

note: start() for type G_DRIVE_START_STOP_TYPE_SHUTDOWN is normally not used
en: _Power On
nl: _Aanzetten

en: _Safely Remove Drive
nl: _Station veilig verwijderen

en: _Connect Drive
nl: Station _verbinden

en: _Disconnect Drive
nl: Verbinding met station ver_breken

en: _Start Multi-disk Device
nl: Multischijfapparaat _starten

en: _Stop Multi-disk Device
nl: Multischijfapparaat _stoppen

note: stop() for type G_DRIVE_START_STOP_TYPE_PASSWORD is normally not used
en: _Unlock Drive
nl: Station _ontgrendelen

en: _Lock Drive
nl: Station vergrende_len

en: Unable to start %s
nl: Kan %s niet starten

en: Unable to eject %s
nl: Kan %s niet uitwerpen

en: Unable to poll %s for media changes
nl: Kan %s niet nakijken op mediawijzigingen

en: Unable to stop %s
nl: Kon %s niet stoppen

note: name, stock id label, accelerator
en: _Open
nl: _Openen

note: add the "open in new tab" menu item name, stock id label, accelerator
en: Open in New _Tab
nl: Openen in nieuw _tabblad

note: add the "open in new window" menu item
en: Open in New _Window
nl: Openen in _nieuw venster

note: name, stock id, label
en: _Add Bookmark
nl: _Toevoegen aan bladwijzers

en: Remove
nl: Verwijderen

note: name, stock id label, accelerator
en: _Rename...
nl: He_rnoemen...

note: name, stock id label, accelerator
en: _Mount
nl: _Aankoppelen

note: add the "Unmount" menu item name, stock id label, accelerator
en: _Unmount
nl: _Ontkoppelen

note: add the "Eject" menu item name, stock id label, accelerator
en: _Eject
nl: _Uitwerpen

note: name, stock id label, accelerator
en: _Detect Media
nl: Media _detecteren

note: Empty Trash menu item
en: Empty _Trash
nl: _Prullenbak legen

note: name, stock id label, accelerator
en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: %1$s file operation active.  %2$d%% complete. | %1$s file operations active.  %2$d%% complete.
nl[0]: %1$s bestandbewerking actief.  %2$d%% voltooid.
nl[1]: %1$s bestandbewerkingen actief.  %2$d%% voltooid.

en: File Operations
nl: Bestandsbewerkingen

en: All file operations have been successfully completed
nl: Alle bestandsbewerkingen zijn succesvol voltooid

en: You cannot assign more than one custom icon at a time!
nl: U kunt niet meer dan één aangepast pictogram per keer toekennen!

en: Please drag just one image to set a custom icon.
nl: Versleep alstublieft maar één afbeelding om een aangepast pictogram in te stellen.

en: The file that you dropped is not local.
nl: Het bestand dat u heeft versleept is niet lokaal.

en: You can only use local images as custom icons.
nl: U kunt alleen lokale afbeeldingen als aangepaste pictogrammen gebruiken.

en: The file that you dropped is not an image.
nl: Het bestand dat u heeft versleept is geen afbeelding.

en: _Name: | _Names:
nl[0]: _Naam:
nl[1]: _Namen:

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: %s Properties
nl: Eigenschappen van %s

note: Fallback, use for both unknown attributes and attributes * for which we have no more appropriate default.
en: unknown
nl: onbekend

en: Cancel Group Change?
nl: Wijziging van groep afbreken?

en: Cancel Owner Change?
nl: Wijziging van eigenaar afbreken?

en: nothing
nl: niets

en: unreadable
nl: onleesbaar

en: %1$s item (and %2$s hidden) | %1$s items (and %2$s hidden)
nl[0]: %1$s element (en %2$s verborgen)
nl[1]: %1$s elementen (en %2$s verborgen)

en: %1$s item | %1$s items
nl[0]: %1$s element
nl[1]: %1$s elementen

en: (some contents unreadable)
nl: (sommige inhoud niet leesbaar)

note: Also set the title field here, with a trailing carriage return & * space if the value field has two lines. This is a hack to get the * "Contents:" title to line up with the first line of the * 2-line value. Maybe there's a better way to do this, but I * couldn't think of one.
en: Contents:
nl: Inhoud:

en: Size:
nl: Grootte:

note: Translators: "used" refers to the capacity of the filesystem
en: used
nl: gebruikt

note: Translators: "free" refers to the capacity of the filesystem
en: free
nl: vrij

en: Total capacity:
nl: Totale opslagruimte:

en: Filesystem type:
nl: Type bestandssysteem:

en: Basic
nl: Eenvoudig

en: Link target:
nl: Koppelingsdoel:

en: Location:
nl: Locatie:

en: Volume:
nl: Opslagmedium:

en: Accessed:
nl: Gebruikt:

en: Created:
nl: Gemaakt:

en: Modified:
nl: Gewijzigd:

en: Free space:
nl: Vrije ruimte:

en: _Read
nl: _Lezen

en: _Write
nl: _Schrijven

en: E_xecute
nl: _Uitvoeren

note: translators: this gets concatenated to "no read", * "no access", etc. (see following strings)
en: no
nl: niet

en: list
nl: lijst

en: read
nl: lezen

en: create/delete
nl: aanmaken/verwijderen

en: write
nl: schrijven

en: access
nl: toegang

en: Access:
nl: Toegang:

en: Folder access:
nl: Maptoegang:

en: File access:
nl: Bestandstoegang:

en: List files only
nl: Alleen bestanden weergeven

en: Access files
nl: Bestanden gebruiken

en: Create and delete files
nl: Bestanden aanmaken en verwijderen

en: Read-only
nl: Alleen-lezen

en: Read and write
nl: Lezen en schrijven

en: Special flags:
nl: Speciale instellingen:

en: Set _user ID
nl: Gebr_uikers-ID instellen

en: Set gro_up ID
nl: Gro_eps-ID instellen

en: _Sticky
nl: _Vast

en: _Owner:
nl: _Eigenaar:

en: Owner:
nl: Eigenaar:

en: _Group:
nl: _Groep:

en: Group:
nl: Groep:

en: Execute:
nl: Uitvoeren:

en: Allow _executing file as program
nl: Toestaan dat bestand wordt _uitgevoerd als programma

en: Others:
nl: Anderen:

en: Folder Permissions:
nl: Maprechten:

en: File Permissions:
nl: Bestandsrechten:

en: Text view:
nl: Tekstweergave:

en: Permissions
nl: Rechten

en: You are not the owner, so you cannot change these permissions.
nl: U bent niet de eigenaar en kunt dus deze rechten niet wijzigen.

en: SELinux context:
nl: SELinux-context:

en: Last changed:
nl: Laatst gewijzigd:

en: Apply Permissions to Enclosed Files
nl: Rechten op bestanden in de map toepassen

en: The permissions of "%s" could not be determined.
nl: De eigenschappen van '%s' konden niet worden bepaald.

en: The permissions of the selected file could not be determined.
nl: De rechten van het gekozen bestand konden niet worden bepaald.

en: Open With
nl: Openen met

en: Help
nl: Hulp

en: Close
nl: Sluiten

en: Creating Properties window.
nl: Aanmaken eigenschappenvenster.

en: There was an error displaying help.
nl: Er is een fout opgetreden bij het weergeven van de hulptekst.

en: Revert
nl: Terugdraaien

en: Not supported in this location
nl: Niet ondersteund op deze locatie

en: No scripts found
nl: Geen scripts gevonden

en: Show Places
nl: Locaties tonen

en: Show Treeview
nl: Boomweergave tonen

en: Hide the Sidebar (F9)
nl: Zijbalk verbergen (F9)

en: Show the Sidebar (F9)
nl: Zijbalk tonen (F9)

en: Adjust zoom level
nl: Vergrotingsniveau aanpassen

en: A problem has been detected with your thumbnail cache.  Fixing it will require administrative privileges.
nl: Er is een probleem bespeurd met uw tijdelijke miniaturenopslag. Herstel vereist beheerdersbevoegdheid.

en: Fix now
nl: Nu herstellen

en: Dismiss
nl: Verwerpen

en: Elevated Privileges
nl: Extra rechten

en: Restore Selected Items
nl: Gekozen elementen terugzetten

en: Restore selected items to their original position
nl: Gekozen elementen op hun oorspronkelijke plaats terugzetten

en: "%s" will be moved if you select the Paste command
nl: '%s' zal verplaatst worden als u de opdracht 'Plakken' kiest

en: "%s" will be copied if you select the Paste command
nl: '%s' zal gekopieerd worden als u de opdracht 'Plakken' kiest

en: There is nothing on the clipboard to paste.
nl: Er staat niets op het klembord om te plakken.

note: add the "create new folder" menu item name, stock id label, accelerator
en: Create New _Folder
nl: Nieuwe _map aanmaken

note: name, stock id label, accelerator
en: Cu_t
nl: K_nippen

note: name, stock id label, accelerator
en: _Copy
nl: Ko_piëren

note: We make accelerator "" instead of null here to not inherit the stock accelerator for paste name, stock id label, accelerator
en: _Paste Into Folder
nl: In map _plakken

en: P_in
nl: _Vastzetten

en: Unp_in
nl: _Losmaken

note: name, stock id label, accelerator
en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: P_roperties
nl: _Eigenschappen

en: This will open %'d separate tab. | This will open %'d separate tabs.
nl[0]: Dit zal %'d afzonderlijk tabblad openen.
nl[1]: Dit zal %'d afzonderlijke tabbladen openen.

en: This will open %'d separate window. | This will open %'d separate windows.
nl[0]: Dit zal %'d afzonderlijk venster openen.
nl[1]: Dit zal %'d afzonderlijke vensters openen.

en: Select Items Matching
nl: Kies elementen overeenkomend met

en: _Pattern:
nl: _Patroon:

en: Examples:
nl: Voorbeelden:

note: Reset to default info
en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Undo last action
nl: Laatste handeling ongedaan maken

note: Reset to default info
en: Redo
nl: Opnieuw uitvoeren

en: Redo last undone action
nl: Laatste ongedaan gemaakte handeling opnieuw uitvoeren

en: Content View
nl: Inhoudsweergave

en: View of the current folder
nl: Weergave van de huidige map

en: "%s" selected
nl: '%s' gekozen

en: %'d folder selected | %'d folders selected
nl[0]: %'d map gekozen
nl[1]: %'d mappen gekozen

en:  (containing %'d item) |  (containing %'d items)
nl[0]:  (bevat %'d element)
nl[1]:  (bevat %'d elementen)

note: translators: this is preceded with a string of form 'N folders' (N more than 1)
en:  (containing a total of %'d item) |  (containing a total of %'d items)
nl[0]:  (bevatten in totaal %'d element)
nl[1]:  (bevatten in totaal %'d elementen)

en: %'d item selected | %'d items selected
nl[0]: %'d element gekozen
nl[1]: %'d elementen gekozen

note: Folders selected also, use "other" terminology
en: %'d other item selected | %'d other items selected
nl[0]: %'d ander element gekozen
nl[1]: %'d andere elementen gekozen

en: %'u item | %'u items
nl[0]: %'u element
nl[1]: %'u elementen

en: %s, Free space: %s
nl: %s, Vrije ruimte: %s

en: Open With %s
nl: Openen met %s

en: Use "%s" to open the selected item | Use "%s" to open the selected items
nl[0]: Gebruik '%s' om het gekozen element te openen
nl[1]: Gebruik '%s' om de gekozen elementen te openen

en: Run "%s" on any selected items
nl: '%s' uitvoeren op elk gekozen element

en: Create a new document from template "%s"
nl: Document aanmaken vanuit sjabloon '%s'

note: translators: this is preceded with a string of form 'N selected items' (N more than 1)
en: The %'d selected item will be moved if you select the Paste command | The %'d selected items%s will be moved if you select the Paste command
nl[0]: Het %'d gekozen element zal worden verplaatst wanneer u de opdracht Plakken geeft
nl[1]: De %'d gekozen elementen%s zullen worden verplaatst wanneer u de opdracht Plakken geeft

note: translators: this is preceded with a string of form 'N selected items' (N more than 1)
en: The %'d selected item will be copied if you select the Paste command | The %'d selected items%s will be copied if you select the Paste command
nl[0]: Het %'d gekozen element zal worden gekopieerd wanneer u de opdracht Plakken geeft
nl[1]: De %'d gekozen elementen%s zullen worden gekopieerd wanneer u de opdracht Plakken geeft

en: Select Target Folder For Move
nl: Kies doelmap voor verplaatsing

en: Select Target Folder For Copy
nl: Kies doelmap voor kopiëren

en: Unable to unmount location
nl: Kon de locatie niet ontkoppelen

en: Unable to eject location
nl: Kon de locatie niet uitwerpen

en: Unable to stop drive
nl: Kon het station niet stoppen

en: Connect to Server %s
nl: Verbinden met server %s

en: _Connect
nl: _Verbinden

en: Link _name:
nl: Koppelings_naam:

note: name, stock id, label
en: Create New _Document
nl: Nieuw _document aanmaken

note: name, stock id, label
en: Open Wit_h
nl: Openen _met

en: Choose a program with which to open the selected item
nl: Kies een toepassing om het geselecteerde element mee te openen

note: tooltip
en: View or modify the properties of each selected item
nl: De eigenschappen van elk gekozen element bekijken of wijzigen

note: tooltip
en: Create a new empty folder inside this folder
nl: Nieuwe lege map aanmaken in deze map

note: name, stock id, label
en: No templates installed
nl: Geen sjablonen geïnstalleerd

note: name, stock id translators: this is used to indicate that a document doesn't contain anything label, accelerator
en: _Empty Document
nl: _Leeg document

note: tooltip
en: Create a new empty document inside this folder
nl: Nieuw leeg document aanmaken in deze map

note: tooltip
en: Open the selected item in this window
nl: Gekozen element in dit venster openen

note: name, stock id label, accelerator Location-specific actions
en: Open in Navigation Window
nl: Openen in navigatievenster

note: tooltip
en: Open each selected item in a navigation window
nl: Elk gekozen element in een navigatievenster openen

note: tooltip
en: Open each selected item in a new tab
nl: Elk gekozen element in een nieuw tabblad openen

note: name, stock id label, accelerator
en: Open in Terminal
nl: In terminal openen

note: tooltip
en: Open terminal in the selected folder
nl: Terminal openen in de gekozen map

note: name, stock id label, accelerator
en: Open as Root
nl: Openen als beheerder

note: tooltip
en: Open the folder with administration privileges
nl: Open deze map met beheerdersrechten

note: name, stock id label, accelerator
en: Follow link to original file
nl: Volg koppeling naar oorspronkelijk bestand

note: tooltip
en: Navigate to the original file that this symbolic link points to
nl: Navigeer naar het oorspronkelijke bestand waarnaar deze symbolische koppeling verwijst

note: name, stock id label, accelerator
en: Open containing folder
nl: Open de map waar het in zit

note: tooltip
en: Navigate to the folder that the selected item is stored in
nl: Navigeer naar de map waarin het gekozen element is opgeslagen

note: name, stock id label, accelerator
en: Other _Application...
nl: Andere _toepassing...

note: tooltip
en: Choose another application with which to open the selected item
nl: Kies een andere toepassing om het gekozen element mee te openen

note: name, stock id label, accelerator
en: Open With Other _Application...
nl: Met _andere toepassing openen...

note: tooltip
en: Prepare the selected files to be moved with a Paste command
nl: Bereid de gekozen bestanden voor om verplaatst te worden met een Plakken-opdracht

note: tooltip
en: Prepare the selected files to be copied with a Paste command
nl: Bereid de gekozen bestanden voor om gekopieerd te worden met een Plakken-opdracht

note: name, stock id label, accelerator
en: _Paste
nl: P_lakken

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
nl: Verplaats of kopieer bestanden die eerder door een knip- of kopieeropdracht zijn gekozen

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
nl: Verplaats of kopieer bestanden die eerder door een knip- of kopieeropdracht waren gekozen, naar de geselecteerde map

note: name, stock id, label
en: Cop_y to
nl: _Kopiëren naar

note: name, stock id, label
en: M_ove to
nl: _Verplaatsen naar

note: name, stock id label, accelerator
en: Select _All
nl: _Alles kiezen

note: tooltip
en: Select all items in this window
nl: Kies alle elementen in dit venster

note: name, stock id label, accelerator
en: Select I_tems Matching...
nl: Kies elementen overeenkomend met...

note: tooltip
en: Select items in this window matching a given pattern
nl: Kies elementen in dit venster die overeenkomen met een bepaald patroon

note: name, stock id label, accelerator
en: _Invert Selection
nl: Select_ie omkeren

note: tooltip
en: Select all and only the items that are not currently selected
nl: Kies alleen die elementen die nu niet geselecteerd zijn

note: name, stock id label, accelerator
en: D_uplicate
nl: D_upliceren

note: tooltip
en: Duplicate each selected item
nl: Elk gekozen element dupliceren

note: name, stock id label, accelerator
en: Ma_ke Link | Ma_ke Links
nl[0]: Koppeling m_aken
nl[1]: Koppelingen ma_ken

note: tooltip
en: Create a symbolic link for each selected item
nl: Maak een symbolische koppeling voor elk gekozen element

note: tooltip
en: Rename selected item
nl: Gekozen element hernoemen

note: tooltip
en: Move each selected item to the Trash
nl: Verplaats elk gekozen element naar de prullenbak

note: tooltip
en: Delete each selected item, without moving to the Trash
nl: Verwijder elk gekozen element zonder het naar de prullenbak te verplaatsen.

note: name, stock id label, accelerator
en: _Restore
nl: _Terugzetten

note: name, stock id label, accelerator name, stock id, label
en: _Undo
nl: O_ngedaan maken

note: tooltip
en: Undo the last action
nl: Laatste handeling ongedaan maken

note: name, stock id label, accelerator
en: _Redo
nl: Op_nieuw uitvoeren

note: tooltip
en: Redo the last undone action
nl: De laatste handeling die ongedaan werd gemaakt opnieuw uitvoeren

note: * multiview-TODO: decide whether "Reset to Defaults" should * be window-wide, and not just view-wide. * Since this also resets the "Show hidden files" mode, * it is a mixture of both ATM. name, stock id label, accelerator
en: Reset View to _Defaults
nl: Terug naar s_tandaardweergave

note: tooltip
en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
nl: Zet sorteervolgorde en vergrotingsniveau terug naar de voorkeuren voor deze weergave

note: name, stock id label, accelerator
en: Connect To This Server
nl: Verbinding maken met deze server

note: tooltip
en: Make a permanent connection to this server
nl: Permanente verbinding maken met deze server

note: tooltip
en: Mount the selected volume
nl: Het gekozen opslagmedium aankoppelen

note: tooltip
en: Unmount the selected volume
nl: Het gekozen opslagmedium ontkoppelen

note: tooltip
en: Eject the selected volume
nl: Het gekozen opslagmedium uitwerpen

note: tooltip
en: Start the selected volume
nl: Het gekozen opslagmedium starten

note: tooltip
en: Stop the selected volume
nl: Het gekozen opslagmedium stilzetten

note: tooltip
en: Detect media in the selected drive
nl: Media detecteren in het gekozen station

note: tooltip
en: Mount the volume associated with the open folder
nl: Koppel het aan de geopende map verbonden opslagmedium aan

note: tooltip
en: Unmount the volume associated with the open folder
nl: Ontkoppel het aan de geopende map verbonden opslagmedium

note: tooltip
en: Eject the volume associated with the open folder
nl: Werp het aan de geopende map verbonden opslagmedium uit

note: tooltip
en: Start the volume associated with the open folder
nl: Start het aan de geopende map verbonden opslagmedium

note: tooltip
en: Stop the volume associated with the open folder
nl: Zet het met de geopende map verbonden opslagmedium stil

note: name, stock id label, accelerator
en: Open File and Close window
nl: Bestand openen en venster sluiten

note: tooltip
en: Open this folder in a navigation window
nl: Deze map in een navigatievenster openen

note: tooltip
en: Open this folder in a new tab
nl: Deze map in een nieuw tabblad openen

note: tooltip
en: Prepare this folder to be moved with a Paste command
nl: Deze map klaarmaken om verplaatst te worden met een plakopdracht

note: tooltip
en: Prepare this folder to be copied with a Paste command
nl: Deze map klaarmaken om gekopieerd te worden met een plakopdracht

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into this folder
nl: Verplaats of kopieer bestanden die eerder door een knip- of kopieeropdracht werden gekozen, naar deze map

note: tooltip
en: Move this folder to the Trash
nl: Verplaats deze map naar de prullenbak

note: tooltip
en: Delete this folder, without moving to the Trash
nl: Verwijder deze map zonder hem naar de prullenbak te verplaatsen

note: tooltip
en: Mount the volume associated with this folder
nl: Koppel het aan deze map verbonden opslagmedium aan

note: tooltip
en: Unmount the volume associated with this folder
nl: Ontkoppel het aan deze map verbonden opslagmedium

note: tooltip
en: Eject the volume associated with this folder
nl: Werp het aan deze map verbonden opslagmedium uit

note: tooltip
en: Start the volume associated with this folder
nl: Start het aan deze map verbonden opslagmedium

note: tooltip
en: Stop the volume associated with this folder
nl: Zet het aan deze map verbonden opslagmedium stil

note: tooltip
en: View or modify the properties of this folder
nl: De eigenschappen van deze map bekijken of wijzigen

note: name, stock id, label
en: _Other pane
nl: _Ander paneel

en: Copy the current selection to the other pane in the window
nl: Kopieer de huidige selectie naar het andere paneel in het venster

en: Move the current selection to the other pane in the window
nl: Verplaats de huidige selectie naar het andere paneel in het venster

note: name, stock id, label name, stock id label, accelerator
en: _Home
nl: Persoonlijke _map

en: Copy the current selection to the home folder
nl: Kopieer de huidige selectie naar de persoonlijke map

en: Move the current selection to the home folder
nl: Verplaats de huidige selectie naar de persoonlijke map

note: name, stock id, label
en: _Desktop
nl: Bureaubla_d

en: Copy the current selection to the desktop
nl: Kopieer de huidige selectie kopiëren naar het bureaublad

en: Move the current selection to the desktop
nl: Verplaats de huidige selectie naar het bureaublad

en: Browse...
nl: Verkennen...

en: Browse for a folder to move the selection to
nl: Zoek naar een map om de selectie naar te verplaatsen

en: Browse for a folder to copy the selection to
nl: Zoek naar een map om de selectie naar te kopiëren

en: Pin the selected file so it always appears at the top of this location's file list
nl: Zet het gekozen bestand vast zodat het altijd bovenaan staat in de bestandenlijst van deze locatie

en: Unpin the selected file from the top of this location's file list
nl: Maak het gekozen bestand los van de bovenkant van de bestandenlijst van deze locatie

en: Add to favorites
nl: Toevoegen aan favorieten

en: Add the selected file to your favorites
nl: Voeg het gekozen bestand toe aan uw favorieten

en: Remove from favorites
nl: Uit favorieten verwijderen

en: Remove the selected file from your favorites
nl: Verwijder het gekozen bestand uit uw favorieten

en: Run scripts
nl: Scripts uitvoeren

en: Move the open folder out of the trash to "%s"
nl: Verplaats de geopende map uit de prullenbak naar '%s'

en: Move the selected folder out of the trash to "%s" | Move the selected folders out of the trash to "%s"
nl[0]: Verplaats de gekozen map uit de prullenbak naar '%s'
nl[1]: Verplaats de gekozen mappen uit de prullenbak naar '%s'

en: Move the selected folder out of the trash | Move the selected folders out of the trash
nl[0]: Haal de gekozen map uit de prullenbak
nl[1]: Haal de gekozen mappen uit de prullenbak

en: Move the selected file out of the trash to "%s" | Move the selected files out of the trash to "%s"
nl[0]: Verplaats het gekozen bestand uit de prullenbak naar '%s'
nl[1]: Verplaats de gekozen bestanden uit de prullenbak naar '%s'

en: Move the selected file out of the trash | Move the selected files out of the trash
nl[0]: Haal het gekozen bestand uit de prullenbak
nl[1]: Haal de gekozen bestanden uit de prullenbak

en: Move the selected item out of the trash to "%s" | Move the selected items out of the trash to "%s"
nl[0]: Verplaats het gekozen element uit de prullenbak naar '%s'
nl[1]: Verplaats de gekozen elementen uit de prullenbak naar '%s'

en: Move the selected item out of the trash | Move the selected items out of the trash
nl[0]: Haal het gekozen element uit de prullenbak
nl[1]: Haal de gekozen elementen uit de prullenbak

en: Start the selected drive
nl: Het gekozen station starten

en: Connect to the selected drive
nl: Verbinden met het gekozen station

en: _Start Multi-disk Drive
nl: Multischijfstation _starten

en: Start the selected multi-disk drive
nl: Start het gekozen multischijfstation

en: U_nlock Drive
nl: Station _ontgrendelen

en: Unlock the selected drive
nl: Het gekozen station ontgrendelen

en: Stop the selected drive
nl: Het gekozen station stilzetten

en: Safely remove the selected drive
nl: Het gekozen station veilig verwijderen

en: _Disconnect
nl: _Verbinding verbreken

en: Disconnect the selected drive
nl: Verbinding met het gekozen station verbreken

en: _Stop Multi-disk Drive
nl: Multischijfstation _stoppen

en: Stop the selected multi-disk drive
nl: Het gekozen multischijfstation stilzetten

en: Lock the selected drive
nl: Het gekozen station vergrendelen

en: Start the drive associated with the open folder
nl: Het station starten dat geassocieerd is met de open map

en: Connect to the drive associated with the open folder
nl: Verbinding maken met het station dat geassocieerd is met de open map

en: Start the multi-disk drive associated with the open folder
nl: Het multischijfstation starten dat geassocieerd is met de open map

en: Unlock the drive associated with the open folder
nl: Het station ontgrendelen dat geassocieerd is met de open map

en: _Stop the drive associated with the open folder
nl: Het station _stoppen dat geassocieerd is met de open map

en: Safely remove the drive associated with the open folder
nl: Het station veilig verwijderen dat geassocieerd is met de open map

en: Disconnect the drive associated with the open folder
nl: Verbinding verbreken met het station dat geassocieerd is met de open map

en: Stop the multi-disk drive associated with the open folder
nl: Het multischijfstation stoppen dat geassocieerd is met de open map

en: Lock the drive associated with the open folder
nl: Het station vergrendelen dat geassocieerd is met de open map

en: _Delete Permanently
nl: Permanent ver_wijderen

en: Delete the open folder permanently
nl: De geopende map permanent verwijderen

en: Move the open folder to the Trash
nl: Verplaats de geopende map naar de prullenbak

en: _Open With %s
nl: _Openen met %s

en: Open in %'d New _Window | Open in %'d New _Windows
nl[0]: In %'d nieuw _venster openen
nl[1]: In %'d nieuwe _vensters openen

en: Open in %'d New _Tab | Open in %'d New _Tabs
nl[0]: In %'d nieuw _tabblad openen
nl[1]: In %'d nieuwe _tabbladen openen

en: Delete all selected items permanently
nl: Alle gekozen elementen permanent verwijderen

en: Remo_ve from Recent
nl: Verwijderen uit lijst van onlangs gebruikt

en: Remove each selected item from the recently used list
nl: Verwijder alle gekozen elementen uit de onlangs-gebruikt-lijst

en: View or modify the properties of the open folder
nl: De eigenschappen van de geopende map bekijken of wijzigen

note: Note to localizers: convert file type string for file * (e.g. "folder", "plain text") to file type for symbolic link * to that kind of file (e.g. "link to folder"). appended to new link file
en: Link to %s
nl: Koppeling naar %s

en: Drag and drop is not supported.
nl: Slepen en neerzetten wordt niet ondersteund.

en: Drag and drop is only supported on local file systems.
nl: Slepen en neerzetten wordt alleen ondersteund op lokale bestandssystemen.

en: An invalid drag type was used.
nl: Er werd een ongeldig sleeptype gebruikt.

note: Translator: This is the filename used for when you dnd text to a directory
en: dropped text.txt
nl: versleepte tekst.txt

note: Translator: This is the filename used for when you dnd raw * data to a directory, if the source didn't supply a name.
en: dropped data
nl: versleepte gegevens

en: Do you want to remove any bookmarks with the non-existing location from your list?
nl: Wilt u bladwijzers met een niet-bestaande locatie uit uw lijst verwijderen?

en: The location "%s" does not exist.
nl: De locatie '%s' bestaat niet.

en: Bookmark for Nonexistent Location
nl: Bladwijzer voor niet-bestaande locatie

en: Go to the location specified by this bookmark
nl: Ga naar de locatie waarnaar deze bladwijzer verwijst

en: %s - File Browser
nl: %s - Bestandsbeheerder

en: Searching...
nl: Zoeken...

en: Could not display "%s".
nl: Kon '%s' niet weergeven.

en: Nemo has no installed viewer capable of displaying the folder.
nl: Nemo heeft geen kijker geïnstalleerd die de map kan weergeven.

en: The location is not a folder.
nl: De locatie is geen map.

en: Could not find "%s".
nl: Kon '%s' niet vinden.

en: Please check the spelling and try again.
nl: Controleer de spelling en probeer het opnieuw.

en: Nemo cannot handle "%s" locations.
nl: Nemo kan niet omgaan met '%s'-locaties.

en: Nemo cannot handle this kind of location.
nl: Nemo kan niet omgaan met dit type locatie.

en: Unable to mount the location.
nl: De locatie kon niet worden aangekoppeld.

en: Access was denied.
nl: Toegang werd geweigerd.

note: This case can be hit for user-typed strings like "foo" due to * the code that guesses web addresses when there's no initial "/". * But this case is also hit for legitimate web addresses when * the proxy is set up wrong.
en: Could not display "%s", because the host could not be found.
nl: Kon '%s' niet weergeven, omdat de computer niet gevonden kon worden.

en: Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
nl: Controleer de spelling en uw proxy-instellingen.

en: Error: %s
    Please select another viewer and try again.
nl: Fout: %s
    Kies a.u.b. een andere weergavemethode en probeer het opnieuw.

en: Nemo is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
nl: Nemo is vrije programmatuur; u kunt hem verspreiden en/of aanpassen binnen de voorwaarden van de GNU General Public License zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation; hetzij versie 2 van die licentie hetzij (naar uw eigen keuze) een nieuwere versie.

en: Nemo is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
nl: Nemo wordt verspreid in de hoop dat hij bruikbaar is, maar ZONDER ENIGE GARANTIE; zelfs zonder de garantie van VERKOOPBAARHEID of BRUIKBAARHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL. Zie de GNU General Public License voor meer bijzonderheden.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Nemo; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
nl: Een exemplaar van de GNU General Public License heeft u, als het goed is, samen met Nemo gekregen; schrijf anders naar de Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: Nemo lets you organize files and folders, both on your computer and online.
nl: Nemo geeft u de mogelijkheid om uw bestanden en mappen te organiseren, zowel op uw eigen computer als op het internet.

en: There was an error displaying help: 
    %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het weergeven van de hulptekst:
    %s

note: name, stock id, label
en: _File
nl: _Bestand

note: name, stock id, label
en: _Edit
nl: Be_werken

note: name, stock id, label
en: _View
nl: Beel_d

note: name, stock id, label
en: _Help
nl: _Hulp

note: name, stock id label, accelerator
en: _Close
nl: Sl_uiten

note: tooltip
en: Close this folder
nl: Deze map sluiten

en: Prefere_nces
nl: _Voorkeuren

en: Edit Nemo preferences
nl: Nemo-voorkeuren bewerken

en: Plugins
nl: Invoegsels

en: Manage extensions, actions and scripts
nl: Extensies, acties en scripts beheren

en: Undo the last text change
nl: Laatste tekstverandering ongedaan maken

note: name, stock id, label
en: Open _Parent
nl: _Bovenliggende map openen

en: Open the parent folder
nl: De bovenliggende map openen

note: tooltip
en: Stop loading the current location
nl: Stoppen met laden van de huidige locatie

note: name, stock id label, accelerator
en: _Reload
nl: He_rladen

note: tooltip
en: Reload the current location
nl: De huidige locatie herladen

note: name, stock id label, accelerator
en: _All Topics
nl: _Alle onderwerpen

note: tooltip
en: Display Nemo help
nl: Nemo-hulp weergeven

en: _Keyboard Shortcuts
nl: _Sneltoetsen

en: Display keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen tonen

note: * name, stock id          { "NemoHelpSearch", NULL, label, accelerator        N_("Search for files"), NULL, tooltip                   N_("Locate files based on file name and type. Save your searches for later use."), G_CALLBACK (action_nemo_manual_callback) }, name, stock id          { "NemoHelpSort
en: _About
nl: I_nfo

note: tooltip
en: Display credits for the creators of Nemo
nl: Dankbetuiging aan de ontwikkelaars van Nemo weergeven

note: name, stock id label, accelerator
en: Zoom _In
nl: Ver_groten

note: tooltip
en: Increase the view size
nl: Het beeld vergroten

note: name, stock id label, accelerator
en: Zoom _Out
nl: Ver_kleinen

note: tooltip
en: Decrease the view size
nl: Het beeld verkleinen

note: name, stock id label, accelerator
en: Normal Si_ze
nl: Normale _grootte

note: tooltip
en: Use the normal view size
nl: De normale beeldgrootte gebruiken

note: name, stock id label, accelerator
en: Connect to _Server...
nl: Verbinding maken met _server...

note: tooltip
en: Connect to a remote computer or shared disk
nl: Verbinding maken met een andere computer of een gedeelde schijf

note: tooltip
en: Open your personal folder
nl: Uw persoonlijke map openen

note: tooltip
en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
nl: Verken alle lokale schijven, schijven op afstand en mappen die vanaf deze computer toegankelijk zijn

note: name, stock id label, accelerator
en: _Network
nl: _Netwerk

note: tooltip
en: Browse bookmarked and local network locations
nl: Favoriete en lokale netwerklocaties verkennen

note: name, stock id label, accelerator
en: T_emplates
nl: S_jablonen

note: tooltip
en: Open your personal templates folder
nl: Uw persoonlijke sjablonenmap openen

note: name, stock id label, accelerator
en: _Trash
nl: _Prullenbak

note: tooltip
en: Open your personal trash folder
nl: Uw persoonlijke prullenbakmap openen

note: name, stock id, label
en: _Go
nl: _Ga naar

note: name, stock id, label
en: _Bookmarks
nl: Bl_adwijzers

note: name, stock id, label
en: _Tabs
nl: _Tabbladen

note: name, stock id, label
en: New _Window
nl: Nieuw _venster

en: Open another Nemo window for the displayed location
nl: Open een nieuw Nemo-venster voor de weergegeven locatie

note: name, stock id, label
en: New _Tab
nl: Nieuw _tabblad

en: Open another tab for the displayed location
nl: Open nog een tabblad voor de weergegeven locatie

note: name, stock id, label
en: Close _All Windows
nl: _Alle vensters sluiten

en: Close all Navigation windows
nl: Alle navigatievensters sluiten

note: name, stock id, label
en: _Back
nl: V_orige

en: Go to the previous visited location
nl: Naar de vorige bezochte locatie gaan

note: name, stock id, label
en: _Forward
nl: _Volgende

en: Go to the next visited location
nl: Naar de volgende bezochte locatie gaan

note: name, stock id, label
en: Toggle _Location Entry
nl: Locatie-invoerveld omschakelen

en: Switch between location entry and breadcrumbs
nl: Schakelen tussen locatie-invoerveld en broodkruimels

note: name, stock id, label
en: S_witch to Other Pane
nl: Naar ander _paneel overschakelen

en: Move focus to the other pane in a split view window
nl: Verplaats de scherpstelling naar het andere paneel in een gesplitst venster

note: name, stock id, label
en: Sa_me Location as Other Pane
nl: _Zelfde locatie als het andere paneel

en: Go to the same location as in the extra pane
nl: Naar dezelfde locatie gaan als in het extra paneel

en: Add a bookmark for the current location to this menu
nl: Voeg bladwijzer voor huidige locatie toe aan dit menu

note: name, stock id, label
en: _Edit Bookmarks...
nl: Bladwijzers be_werken...

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
nl: Venster tonen waarmee u de bladwijzers in dit menu kunt bewerken

en: _Previous Tab
nl: _Vorig tabblad

en: Activate previous tab
nl: Vorige tabblad activeren

en: _Next Tab
nl: V_olgend tabblad

en: Activate next tab
nl: Volgende tabblad activeren

en: Move Tab _Left
nl: Tabblad naar _links verplaatsen

en: Move current tab to left
nl: Huidig tabblad naar links verplaatsen

en: Move Tab _Right
nl: Tabblad naar _rechts verplaatsen

en: Move current tab to right
nl: Huidig tabblad naar rechts verplaatsen

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Toolbar
nl: Werkbalk

note: name, stock id label, accelerator
en: Show _Hidden Files
nl: Ver_borgen bestanden tonen

note: tooltip
en: Toggle the display of hidden files in the current window
nl: De verborgen bestanden in het huidige venster tonen/verbergen

note: name, stock id label, accelerator
en: _Main Toolbar
nl: Hoofd_werkbalk

note: tooltip
en: Change the visibility of this window's main toolbar
nl: Zichtbaarheid veranderen van de hoofdwerkbalk van dit venster

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: _Show Sidebar
nl: _Zijbalk tonen

note: tooltip
en: Change the visibility of this window's side pane
nl: Zichtbaarheid van het zijpaneel van dit venster veranderen

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: St_atusbar
nl: _Statusbalk

note: tooltip
en: Change the visibility of this window's statusbar
nl: Zichtbaarheid van de statusbalk van dit venster veranderen

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: M_enubar
nl: M_enubalk

note: tooltip
en: Change the default visibility of the menubar
nl: Standaardzichtbaarheid van de menubalk wijzigen

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: _Search for Files...
nl: _Zoeken naar bestanden…

note: tooltip
en: Search documents and folders
nl: Documenten en mappen doorzoeken

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: E_xtra Pane
nl: E_xtra paneel

note: tooltip
en: Open an extra folder view side-by-side
nl: Een extra mapweergave ernaast openen

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: Show _Thumbnails
nl: _Miniaturen tonen

note: tooltip
en: Toggle the display of thumbnails in the current directory
nl: Schakel de weergave van miniaturen in de huidige map om

en: Places
nl: Locaties

en: Select Places as the default sidebar
nl: Kies ‘Locaties’ als de standaardzijbalk

en: Tree
nl: Boom

en: Select Tree as the default sidebar
nl: Kies 'Boom' als de standaardzijbalk

en: Path Bar
nl: Bestandpadbalk

en: Always prefer the path bar
nl: Geef altijd de voorkeur aan de bestandpadbalk

en: Location Entry
nl: Locatie-element

en: Always prefer the location entry
nl: Geef altijd de voorkeur aan het locatie-element

en: Back history
nl: Terug-geschiedenis

en: Forward history
nl: Vooruit-geschiedenis

en: _Up
nl: _Omhoog

en: Go to parent folder
nl: Naar bovenliggende map gaan

en: Go to home directory
nl: Naar persoonlijke map gaan

en: Go to Computer
nl: Naar Computer gaan

en: Toggle Location Entry
nl: Locatie-invoerveld omschakelen

en: New folder
nl: Nieuwe map

en: Create a new folder
nl: Nieuwe map aanmaken

en: Open a terminal in the active folder
nl: Open een terminalvenster in de actieve map

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: List
nl: Lijst

en: Search
nl: Zoeken

en: Show Thumbnails
nl: Miniaturen weergeven

en: _Location
nl: _Locatie

en: _New Tab
nl: Nieuw _tabblad

en: _Close Tab
nl: Tabblad sl_uiten

en: No files found
nl: Geen bestanden gevonden

en: These files are on an Audio CD.
nl: Deze bestanden staan op een muziek-cd.

en: These files are on an Audio DVD.
nl: Deze bestanden staan op een muziek-dvd.

en: These files are on a Video DVD.
nl: Deze bestanden staan op een video-dvd.

en: These files are on a Video CD.
nl: Deze bestanden staan op een video-cd

en: These files are on a Super Video CD.
nl: Deze bestanden staan op een super-video-cd.

en: These files are on a Photo CD.
nl: Deze bestanden staan op een foto-cd.

en: These files are on a Picture CD.
nl: Deze bestanden staan op een foto-cd.

en: The media contains digital photos.
nl: Het medium bevat digitale foto's.

en: These files are on a digital audio player.
nl: Deze bestanden staan op een digitale audiospeler.

en: The media contains software.
nl: Het medium bevat programmatuur.

note: fallback to generic greeting
en: The media has been detected as "%s".
nl: Het medium is herkend als '%s'.

en: Open %s
nl: %s openen

note: name, stock id label, accelerator tooltip
en: Cut the selected text to the clipboard
nl: De gekozen tekst naar het klembord knippen

note: name, stock id label, accelerator tooltip
en: Copy the selected text to the clipboard
nl: De gekozen tekst naar het klembord kopiëren

note: name, stock id label, accelerator tooltip
en: Paste the text stored on the clipboard
nl: De opgeslagen tekst vanaf het klembord plakken

note: tooltip
en: Select all the text in a text field
nl: Kies alle tekst in een tekstveld

en: Move _Up
nl: _Omhoog verplaatsen

en: Move Dow_n
nl: Om_laag verplaatsen

en: Use De_fault
nl: S_tandaardwaarde gebruiken

en: The name and icon of the file.
nl: De naam en het pictogram van het bestand.

en: The size of the file.
nl: De grootte van het bestand.

en: The general type of the file.
nl: Het algemene type van het bestand.

en: Detailed Type
nl: Gedetailleerd type

en: The specific type of the file.
nl: Het specifieke type van het bestand.

en: The date the file was modified.
nl: De datum waarop het bestand gewijzigd is.

en: Modified - Time
nl: Gewijzigd - Tijd

en: Date Created
nl: Aanmaakdatum

en: The date the file was created.
nl: De datum waarop het bestand werd gemaakt.

en: Created - Time
nl: Gemaakt - Tijd

en: Date Accessed
nl: Datum benaderd

en: The date the file was accessed.
nl: De datum waarop het bestand benaderd is.

en: Owner
nl: Eigenaar

en: The owner of the file.
nl: De eigenaar van het bestand.

en: Group
nl: Groep

en: The group of the file.
nl: De groep van het bestand.

en: The permissions of the file.
nl: De rechten van het bestand.

en: Octal Permissions
nl: Octale rechten

en: The permissions of the file, in octal notation.
nl: De rechten van het bestand, in octale notatie.

en: MIME Type
nl: MIME-type

en: The mime type of the file.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: SELinux Context
nl: SELinux-context

en: The SELinux security context of the file.
nl: De SELinux-beveiligingscontext van het bestand.

en: The location of the file.
nl: De locatie van het bestand.

en: Trashed On
nl: Naar prullenbak verplaatst op

en: Date when file was moved to the Trash
nl: Datum waarop het bestand naar de prullenbak werd verplaatst

en: Original Location
nl: Oorspronkelijke locatie

en: Original location of file before moved to the Trash
nl: Oorspronkelijke locatie van het bestand voordat het naar de prullenbak verplaatst werd

en: Hits
nl: Resultaten

en: How many times the search string appeared in the file
nl: Hoeveel keer de zoekterm in het bestand voorkwam

en: on the desktop
nl: op het bureaublad

en: You cannot move the volume "%s" to the trash.
nl: U kunt het opslagmedium '%s' niet naar de prullenbak verplaatsen.

en: If you want to eject the volume, please use "Eject" in the popup menu of the volume.
nl: Indien u het opslagmedium wilt uitwerpen, gebruik dan ‘Uitwerpen’ in het rechtermuisknopmenu van het opslagmedium.

en: If you want to unmount the volume, please use "Unmount Volume" in the popup menu of the volume.
nl: Indien u het opslagmedium wilt ontkoppelen, gebruik dan ‘Opslagmedium ontkoppelen’ in het rechtermuisknopmenu van het opslagmedium.

en: _Move Here
nl: Hierheen _verplaatsen

en: _Copy Here
nl: Hierheen _kopiëren

en: _Link Here
nl: Hierheen koppelen

en: Cancel
nl: Afbreken

en: This file cannot be mounted
nl: Kan dit bestand niet aankoppelen.

en: This file cannot be unmounted
nl: Kan dit bestand niet ontkoppelen

en: This file cannot be ejected
nl: Kan dit bestand niet uitwerpen

en: This file cannot be started
nl: Kan dit bestand niet starten

en: This file cannot be stopped
nl: Kan dit bestand niet stoppen

en: Slashes are not allowed in filenames
nl: Schuine strepen zijn niet toegestaan in bestandnamen

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: Toplevel files cannot be renamed
nl: Topniveau-bestanden kunnen niet hernoemd worden

en: Unable to rename desktop icon
nl: Kon bureaubladpictogram niet hernoemen

en: Unable to rename desktop file
nl: Kon bureaubladbestand niet hernoemen

note: Translators: this is the word Yesterday followed by * a time in 24h format. i.e. "Yesterday 23:04"
en: Yesterday %H:%M
nl: Gisteren om %H:%M

note: Translators: this is the word Yesterday followed by * a time in 12h format. i.e. "Yesterday 9:04 PM"
en: Yesterday %l:%M %p
nl: Gisteren om %l:%M %p

en: Not allowed to set permissions
nl: Instellen van rechten niet toegestaan

en: Not allowed to set owner
nl: Eigenaar instellen niet toegestaan

en: Specified owner '%s' doesn't exist
nl: Opgegeven eigenaar ‘%s’ bestaat niet

en: Not allowed to set group
nl: Groep instellen niet toegestaan

en: Specified group '%s' doesn't exist
nl: Opgegeven groep '%s' bestaat niet

en: %'u folder | %'u folders
nl[0]: %'u map
nl[1]: %'u mappen

en: %'u file | %'u files
nl[0]: %'u bestand
nl[1]: %'u bestanden

note: This means no contents at all were readable
en: ? items
nl: ? elementen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Program
nl: Programma

en: Audio
nl: Geluid

en: Font
nl: Lettertype

en: Archive
nl: Archief

en: Markup
nl: Markering

en: Text
nl: Tekst

en: Contacts
nl: Contactpersonen

en: Calendar
nl: Kalender

en: Presentation
nl: Presentatie

en: Spreadsheet
nl: Rekenblad

en: Binary
nl: Binair

en: Folder
nl: Map

en: link
nl: koppeling

en: link (broken)
nl: koppeling (gebroken)

en: Name: %s
nl: Naam: %s

en: %s item | %s items
nl[0]: %s element
nl[1]: %s elementen

en: Contains: %s
nl: Bevat: %s

en: Size: %s
nl: Grootte: %s

en: Accessed: %s
nl: Benaderd: %s

en: Modified: %s
nl: Aangepast: %s

en: Created: %s
nl: Gemaakt: %s

en: Location: %s
nl: Locatie: %s

en: Merge folder "%s"?
nl: Map '%s' samenvoegen?

en: Merging will ask for confirmation before replacing any files in the folder that conflict with the files being copied.
nl: Bij samenvoegen zal er eerst om bevestiging gevraagd worden voordat er bestanden in de map vervangen worden, die conflicteren met de te kopiëren bestanden.

en: An older folder with the same name already exists in "%s".
nl: Er bestaat al een oudere map met dezelfde naam in '%s'.

en: A newer folder with the same name already exists in "%s".
nl: Er bestaat al een nieuwere map met dezelfde naam in '%s'.

en: Another folder with the same name already exists in "%s".
nl: Er bestaat al een andere map met dezelfde naam in '%s'.

en: Replacing it will remove all files in the folder.
nl: Bij het vervangen ervan zullen alle bestanden in de map verwijderd worden.

en: Replace folder "%s"?
nl: Map '%s' vervangen?

en: A folder with the same name already exists in "%s".
nl: Er bestaat al een map met dezelfde naam in '%s'.

en: Replace file "%s"?
nl: Bestand '%s' vervangen?

en: Replacing it will overwrite its content.
nl: Bij vervangen zal de inhoud worden overschreven.

en: An older file with the same name already exists in "%s".
nl: Er bestaat al een ouder bestand met dezelfde naam in '%s'.

en: A newer file with the same name already exists in "%s".
nl: Er bestaat al een nieuwer bestand met dezelfde naam in '%s'.

en: Another file with the same name already exists in "%s".
nl: Er bestaat al een ander bestand met dezelfde naam in '%s'.

en: Original file
nl: Oorspronkelijk bestand

en: Last modified:
nl: Laatst gewijzigd:

en: Replace with
nl: Vervangen door

en: Merge
nl: Samenvoegen

note: Setup the expander for the rename action
en: _Select a new name for the destination
nl: _Kies een nieuwe naam voor de bestemming

en: Reset
nl: Terugzetten op standaardwaarden

note: Setup the checkbox to apply the action to all files
en: Apply this action to all files
nl: Deze actie toepassen op alle bestanden

note: Add buttons
en: _Cancel
nl: Af_breken

en: _Skip
nl: Over_slaan

en: Re_name
nl: _Hernoemen

en: Replace
nl: Vervangen

en: File conflict
nl: Bestandsconflict

en: S_kip All
nl: Alles _overslaan

en: _Retry
nl: _Opnieuw proberen

en: Delete _All
nl: Alles _verwijderen

en: _Replace
nl: _Vervangen

en: Replace _All
nl: _Alles vervangen

en: _Merge
nl: _Samenvoegen

en: Merge _All
nl: _Alles samenvoegen

en: Copy _Anyway
nl: _Toch kopiëren

en: %'d second | %'d seconds
nl[0]: %'d seconde
nl[1]: %'d seconden

en: %'d minute | %'d minutes
nl[0]: %'d minuut
nl[1]: %'d minuten

en: %'d hour | %'d hours
nl[0]: %'d uur
nl[1]: %'d uren

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
nl[0]: ongeveer %'d uur
nl[1]: ongeveer %'d uren

note: appended to new link file
en: Another link to %s
nl: Nog een koppeling naar %s

note: Localizers: Feel free to leave out the "st" suffix * if there's no way to do that nicely for a * particular language.
en: %'dst link to %s
nl: %'de verwijzing naar %s

note: appended to new link file
en: %'dnd link to %s
nl: %'de verwijzing naar %s

note: appended to new link file
en: %'drd link to %s
nl: %'de verwijzing naar %s

note: appended to new link file
en: %'dth link to %s
nl: %'de verwijzing naar %s

note: Localizers: * Feel free to leave out the st, nd, rd and th suffix or * make some or all of them match. localizers: tag used to detect the first copy of a file
en:  (copy)
nl:  (exemplaar)

note: localizers: tag used to detect the second copy of a file
en:  (another copy)
nl:  (nog een exemplaar)

note: localizers: tag used to detect the x11th copy of a file localizers: tag used to detect the x12th copy of a file localizers: tag used to detect the x13th copy of a file localizers: tag used to detect the xxth copy of a file
en: th copy)
nl: de exemplaar)

note: localizers: tag used to detect the x1st copy of a file
en: st copy)
nl: ste exemplaar)

note: localizers: tag used to detect the x2nd copy of a file
en: nd copy)
nl: de exemplaar)

note: localizers: tag used to detect the x3rd copy of a file
en: rd copy)
nl: de exemplaar)

note: localizers: appended to first file copy
en: %s (copy)%s
nl: %s (exemplaar)%s

note: localizers: appended to second file copy
en: %s (another copy)%s
nl: %s (tweede exemplaar)%s

note: localizers: appended to x11th file copy localizers: appended to x12th file copy localizers: appended to x13th file copy localizers: appended to xxth file copy
en: %s (%'dth copy)%s
nl: %s (%'de exemplaar)%s

note: localizers: if in your language there's no difference between 1st, 2nd, 3rd and nth * plurals, you can leave the st, nd, rd suffixes out and just make all the translated * strings look like "%s (copy %'d)%s". localizers: appended to x1st file copy
en: %s (%'dst copy)%s
nl: %s (%'de exemplaar)%s

note: localizers: appended to x2nd file copy
en: %s (%'dnd copy)%s
nl: %s (%'de exemplaar)%s

note: localizers: appended to x3rd file copy
en: %s (%'drd copy)%s
nl: %s (%'de exemplaar)%s

en: Error removing file: %s
nl: Fout bij het verwijden van bestand: %s

en: Waiting to copy a file from '%1$s' to '%2$s' | Waiting to copy files from '%1$s' to '%2$s'
nl[0]: Aan het wachten om een bestand te kopiëren van '%1$s' naar '%2$s'
nl[1]: Aan het wachten om bestanden te kopiëren van '%1$s' naar '%2$s'

en: Waiting to move a file from '%1$s' to '%2$s' | Waiting to move files from '%1$s' to '%2$s'
nl[0]: Aan het wachten om een bestand te verplaatsen van '%1$s' naar '%2$s'
nl[1]: Aan het wachten om bestanden te verplaatsen van '%1$s' naar '%2$s'

en: Waiting to permanently delete a file from '%s' | Waiting to permanently delete files from '%s'
nl[0]: Aan het wachten om een bestand blijvend te wissen uit '%s'
nl[1]: Aan het wachten om bestanden blijvend te wissen uit '%s'

en: Waiting to trash a file in '%s' | Waiting to trash files in '%s'
nl[0]: Aan het wachten om een bestand in '%s' naar de prullenbak te verplaatsen
nl[1]: Aan het wachten om bestanden in '%s' naar de prullenbak te verplaatsen

en: Waiting to empty the trash
nl: Aan het wachten om de prullenbak te ledigen

en: Waiting to duplicate a file in '%s' | Waiting to duplicate files in '%s'
nl[0]: Aan het wachten om een bestand te dupliceren in '%s'
nl[1]: Aan het wachten om bestanden te dupliceren in '%s'

en: Waiting to change permissions of files in '%s'
nl: Aan het wachten om bestandsrechten te wijzigen in '%s'

en: Waiting to link a file from '%1$s' to '%2$s' | Waiting to link files from '%1$s' to '%2$s'
nl[0]: Aan het wachten om een bestand te koppelen van '%1$s' naar '%2$s'
nl[1]: Aan het wachten om bestanden te koppelen van '%1$s' naar '%2$s'

en: Are you sure you want to move "%B" to the trash?
nl: Weet u zeker dat u '%B' naar de prullenbak wilt verplaatsen?

note: translators: the singular form here can be skipped.
en: unused %'d | Are you sure you want to move the %'d selected items to the trash?
nl[0]: ongebruikt %'d
nl[1]: Weet u zeker dat u de %'d gekozen elementen naar de prullenbak wilt verplaatsen?

en: You can restore an item from the trash, if you later change your mind.
nl: U kunt een element terugzetten vanuit de prullenbak, als u later van gedachten verandert.

en: Move to _Trash
nl: In _prullenbak gooien

en: Are you sure you want to permanently delete "%B" from the trash?
nl: Weet u zeker dat u '%B' permanent wilt verwijderen uit de prullenbak?

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected item from the trash? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected items from the trash?
nl[0]: Weet u zeker dat u het %'d gekozen element blijvend wilt verwijderen uit de prullenbak?
nl[1]: Weet u zeker dat u de %'d gekozen elementen blijvend wilt verwijderen uit de prullenbak?

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
nl: Als u een element verwijdert, zal het voorgoed verloren gaan.

en: Empty all items from Trash?
nl: Alle dingen in de prullenbak verwijderen?

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
nl: Alle dingen in de prullenbak zullen blijvend en definitief worden verwijderd.

en: Are you sure you want to permanently delete "%B"?
nl: Weet u zeker dat u '%B' blijvend wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected item? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected items?
nl[0]: Weet u zeker dat u het %'d gekozen element blijvend wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u de %'d gekozen elementen blijvend wilt verwijderen?

en: %'d file left to delete | %'d files left to delete
nl[0]: %'d resterend bestand om te verwijderen
nl[1]: %'d resterende bestanden om te verwijderen

en: Deleting files
nl: Bestanden verwijderen

note: To translators: %T will expand to a time like "2 minutes". * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %T argument).
en: %T left | %T left
nl[0]: %T resterend
nl[1]: %T resterend

en: Error while deleting.
nl: Fout tijdens het verwijderen.

en: Files in the folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to see them.
nl: Kon de bestanden in de map '%B' niet verwijderen, omdat u geen leesrechten heeft voor deze map.

en: There was an error getting information about the files in the folder "%B".
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van informatie over bestanden in de map '%B'.

en: _Skip files
nl: Bestanden over_slaan

en: The folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to read it.
nl: Kon de map '%B' niet verwijderen, omdat u geen leesrechten heeft voor deze map.

en: There was an error reading the folder "%B".
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van de map '%B'.

en: Could not remove the folder %B.
nl: Kon de map %B niet verwijderen.

en: There was an error deleting %B.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van %B.

en: Moving files to trash
nl: Bestanden naar de prullenbak verplaatsen...

en: %'d file left to trash | %'d files left to trash
nl[0]: %'d resterend bestand om naar de prullenbak te verplaatsen
nl[1]: %'d resterende bestanden om naar de prullenbak te verplaatsen

en: Cannot move file to trash, do you want to delete immediately?
nl: Kan bestand niet naar de prullenbak verplaatsen, wilt u het direct en definitief verwijderen?

en: The file "%B" cannot be moved to the trash.
nl: Het bestand '%B' kan niet naar de prullenbak worden verplaatst.

en: Trashing Files
nl: Bestanden naar de prullenbak verplaatsen...

en: Deleting Files
nl: Bestanden verwijderen

en: Unable to eject %V
nl: Kon %V niet uitwerpen

en: Unable to unmount %V
nl: Kon %V niet ontkoppelen

en: Do you want to empty the trash before you unmount?
nl: Wilt u de prullenbak ledigen voordat u gaat ontkoppelen?

en: In order to regain the free space on this volume the trash must be emptied. All trashed items on the volume will be permanently lost.
nl: Om vrije ruimte op dit opslagmedium terug te winnen, dient de prullenbak geledigd te worden. Alle dingen in de prullenbak op het opslagmedium zullen blijvend en definitief verloren gaan.

en: Do _not Empty Trash
nl: Prullenbak _niet legen

en: Unable to mount %s
nl: Kan %s niet aankoppelen

en: Preparing to copy %'d file (%S) | Preparing to copy %'d files (%S)
nl[0]: Kopiëren van %'d bestand voorbereiden (%S)
nl[1]: Kopiëren van %'d bestanden voorbereiden (%S)

en: Preparing to move %'d file (%S) | Preparing to move %'d files (%S)
nl[0]: Verplaatsen van %'d bestand voorbereiden (%S)
nl[1]: Verplaatsen van %'d bestanden voorbereiden (%S)

en: Preparing to delete %'d file (%S) | Preparing to delete %'d files (%S)
nl[0]: Verwijderen van %'d bestand voorbereiden (%S)
nl[1]: Verwijderen van %'d bestanden voorbereiden (%S)

en: Preparing to trash %'d file | Preparing to trash %'d files
nl[0]: Naar prullenbak verplaatsen van %'d bestand voorbereiden
nl[1]: Naar prullenbak verplaatsen van %'d bestanden voorbereiden

en: Error while copying.
nl: Fout tijdens het kopiëren.

en: Error while moving.
nl: Fout tijdens het verplaatsen.

en: Error while moving files to trash.
nl: Fout bij het verplaatsen van bestanden naar de prullenbak.

en: Files in the folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to see them.
nl: Kon de bestanden in de map '%B' niet afhandelen, omdat u geen leesrechten heeft voor deze map.

en: The folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
nl: Kon de map '%B' niet afhandelen, omdat u geen leesrechten heeft voor deze map.

en: The file "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
nl: Kon het bestand '%B' niet afhandelen, omdat u geen leesrechten heeft voor dit bestand.

en: There was an error getting information about "%B".
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van informatie over '%B'.

en: Error while copying to "%B".
nl: Fout tijdens het kopiëren naar '%B'.

en: You do not have permissions to access the destination folder.
nl: U beschikt niet over de benodigde rechten om de bestemmingsmap te benaderen.

en: There was an error getting information about the destination.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van informatie over de bestemming.

en: The destination is not a folder.
nl: De bestemming is geen map.

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
nl: Er is niet genoeg ruimte op de bestemming. Probeer bestanden te verwijderen om ruimte vrij te maken.

en: %S more space is required to copy to the destination.
nl: Er is %S meer ruimte vereist om naar de bestemming te kunnen kopiëren.

en: The destination is read-only.
nl: De bestemming is alleen-lezen.

en: Moving "%B" to "%B"
nl: '%B' aan het verplaatsen naar '%B'

en: Copying "%B" to "%B"
nl: Bezig met kopiëren van '%B' naar '%B'

en: Duplicating "%B"
nl: '%B' aan het dupliceren

en: Moving file %'d of %'d (in "%B") to "%B"
nl: Verplaatsen van bestand %'d van %'d (in '%B') naar '%B'

en: Copying file %'d of %'d (in "%B") to "%B"
nl: Kopiëren van bestand %'d van %'d (in '%B') naar '%B'

en: Duplicating file %'d of %'d (in "%B")
nl: Dupliceren van bestand %'d van %'d (in '%B')

en: Moving file %'d of %'d to "%B"
nl: Verplaatsen van bestand %'d van %'d naar '%B'

en: Copying file %'d of %'d to "%B"
nl: Kopiëren van bestand %'d van %'d naar '%B'

en: Duplicating file %'d of %'d
nl: Dupliceren van bestand %'d van %'d

note: To translators: %S will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", so something like "4 kb of 4 MB"
en: %S of %S
nl: %S van %S

note: To translators: %S will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", %T to a time duration like * "2 minutes". So the whole thing will be something like "2 kb of 4 MB -- 2 hours left (4kb/sec)" * * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %T argument).
en: %S of %S — %T left (%S/sec) | %S of %S — %T left (%S/sec)
nl[0]: %S van %S — %T resterend (%S/sec)
nl[1]: %S van %S — %T resterend (%S/sec)

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to create it in the destination.
nl: Kon de map '%B' niet kopiëren omdat u geen rechten heeft om deze aan te maken in de bestemming.

en: There was an error creating the folder "%B".
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de map '%B'.

en: Files in the folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to see them.
nl: Kon de bestanden in de map '%B' niet kopiëren, omdat u geen leesrechten heeft voor deze map.

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
nl: Kon de map '%B' niet kopiëren, omdat u geen leesrechten heeft voor deze map.

en: Error while moving "%B".
nl: Fout bij het verplaatsen van '%B'.

en: Could not remove the source folder.
nl: Kon de bronmap niet verwijderen.

en: Error while copying "%B".
nl: Fout bij het kopiëren van '%B'.

en: Could not remove files from the already existing folder %F.
nl: Kon bestanden niet verwijderen uit de reeds bestaande map %F.

en: Could not remove the already existing file %F.
nl: Kon het reeds bestaande bestand %F niet verwijderen.

note: the run_warning() frees all strings passed in automatically
en: You cannot move a folder into itself.
nl: U kunt geen map verplaatsen in zichzelf.

en: You cannot copy a folder into itself.
nl: U kunt geen map in zichzelf kopiëren

en: The destination folder is inside the source folder.
nl: De bestemmingsmap bevindt zich in de bronmap.

note: the run_warning() frees all strings passed in automatically
en: You cannot move a file over itself.
nl: Een bestand kan niet naar zichzelf verplaatst worden.

en: You cannot copy a file over itself.
nl: Een bestand kan niet naar zichzelf gekopieerd worden.

en: The source file would be overwritten by the destination.
nl: Het bronbestand zou door het doelbestand overschreven worden.

en: Could not remove the already existing file with the same name in %F.
nl: Kon het bestaande bestand met dezelfde naam in %F niet verwijderen.

en: There was an error copying the file into %F.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het kopiëren van het bestand naar %F.

en: Copying Files
nl: Bestanden kopiëren

en: Preparing to Move to "%B"
nl: Voorbereiden van verplaatsen naar '%B'

en: Preparing to move %'d file | Preparing to move %'d files
nl[0]: Verplaatsen van %'d bestand voorbereiden
nl[1]: Verplaatsen van %'d bestanden voorbereiden

en: There was an error moving the file into %F.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verplaatsten van het bestand naar %F.

en: Moving Files
nl: Bestanden verplaatsen

en: Creating links in "%B"
nl: Koppelingen aanmaken in '%B'.

en: Making link to %'d file | Making links to %'d files
nl[0]: Verwijzing naar %'d bestand aanmaken
nl[1]: Verwijzing naar %'d bestanden aanmaken

en: Error while creating link to %B.
nl: Fout bij het aanmaken van een koppeling naar %B.

en: Symbolic links only supported for local files
nl: Symbolische koppelingen worden alleen ondersteund voor lokale bestanden

en: The target doesn't support symbolic links.
nl: Dit doel ondersteunt geen symbolische koppelingen.

en: There was an error creating the symlink in %F.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de symbolische koppeling in %F.

en: Setting permissions
nl: Rechten instellen

note: localizers: the initial name of a new folder
en: Untitled Folder
nl: Naamloze map

note: localizers: the initial name of a new empty document
en: Untitled Document
nl: Naamloos document

en: Error while creating directory %B.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de map %B.

en: Error while creating file %B.
nl: Fout bij het aanmaken van het bestand %B.

en: There was an error creating the directory in %F.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de map in %F.

en: Emptying Trash
nl: Prullenbak legen...

en: Unable to mark launcher trusted (executable)
nl: Kan starter niet markeren als vertrouwd (uitvoerbaar bestand)

en: Move %d item back to '%s' | Move %d items back to '%s'
nl[0]: Plaats %d element terug naar '%s'
nl[1]: Plaats %d elementen terug naar '%s'

en: Move %d item to '%s' | Move %d items to '%s'
nl[0]: Verplaats %d element naar '%s'
nl[1]: Verplaats %d elementen naar '%s'

en: _Undo Move %d item | _Undo Move %d items
nl[0]: Maak verplaatsing van %d element _ongedaan
nl[1]: Maak verplaatsen van %d elementen _ongedaan

en: _Redo Move %d item | _Redo Move %d items
nl[0]: Voer verplaatsen van %d element op_nieuw uit
nl[1]: Voer verplaatsen van %d elementen op_nieuw uit

en: Move '%s' back to '%s'
nl: Plaats '%s' terug naar '%s'

en: Move '%s' to '%s'
nl: Verplaats '%s' naar '%s'

en: _Undo Move
nl: Verplaatsing _ongedaan maken

en: _Redo Move
nl: Verplaatsen op_nieuw uitvoeren

en: _Undo Restore from Trash
nl: Uit prullenbak terughalen _ongedaan maken

en: _Redo Restore from Trash
nl: Uit prullenbak terughalen op_nieuw uitvoeren

en: Move %d item back to trash | Move %d items back to trash
nl[0]: Verplaats %d element terug naar prullenbak
nl[1]: Verplaats %d elementen terug naar prullenbak

en: Restore %d item from trash | Restore %d items from trash
nl[0]: Zet %d element terug vanuit prullenbak
nl[1]: Zet %d elementen terug vanuit prullenbak

en: Move '%s' back to trash
nl: Verplaats '%s' terug naar prullenbak

en: Restore '%s' from trash
nl: Zet '%s' terug vanuit prullenbak

en: Delete %d copied item | Delete %d copied items
nl[0]: Verwijder %d gekopieerd element
nl[1]: Verwijder %d gekopieerde elementen

en: Copy %d item to '%s' | Copy %d items to '%s'
nl[0]: Kopieer %d element naar '%s'
nl[1]: Kopieer %d elementen naar ‘%s’

en: _Undo Copy %d item | _Undo Copy %d items
nl[0]: Maak kopiëren van %d element _ongedaan
nl[1]: Maak kopiëren van %d elementen _ongedaan

en: _Redo Copy %d item | _Redo Copy %d items
nl[0]: Voer kopiëren van %d element op_nieuw uit
nl[1]: Voer kopiëren van %d elementen op_nieuw uit

en: Delete '%s'
nl: Verwijder '%s'

en: Copy '%s' to '%s'
nl: Kopieer '%s' naar '%s'

en: _Undo Copy
nl: Kopiëren _ongedaan maken

en: _Redo Copy
nl: Kopiëren op_nieuw uitvoeren

en: Delete %d duplicated item | Delete %d duplicated items
nl[0]: Verwijder %d gedupliceerd element
nl[1]: Verwijder %d gedupliceerde elementen

en: Duplicate %d item in '%s' | Duplicate %d items in '%s'
nl[0]: Dupliceer %d element in '%s'
nl[1]: Dupliceer %d elementen in '%s'

en: _Undo Duplicate %d item | _Undo Duplicate %d items
nl[0]: Maak %d element dupliceren _ongedaan
nl[1]: Maak %d elementen dupliceren _ongedaan

en: _Redo Duplicate %d item | _Redo Duplicate %d items
nl[0]: Voer dupliceren van %d element op_nieuw uit
nl[1]: Voer dupliceren van %d elementen op_nieuw uit

en: Duplicate '%s' in '%s'
nl: Dupliceer '%s' in '%s'

en: _Undo Duplicate
nl: Dupliceren _ongedaan maken

en: _Redo Duplicate
nl: Dupliceren op_nieuw uitvoeren

en: Delete links to %d item | Delete links to %d items
nl[0]: Verwijder koppeling naar %d element
nl[1]: Verwijder koppelingen naar %d elementen

en: Create links to %d item | Create links to %d items
nl[0]: Maak koppeling naar %d element
nl[1]: Maak koppelingen naar %d elementen

en: Delete link to '%s'
nl: Koppeling naar '%s' verwijderen

en: Create link to '%s'
nl: Koppeling aanmaken naar '%s'

en: _Undo Create Link
nl: Koppeling aanmaken _ongedaan maken

en: _Redo Create Link
nl: Koppeling aanmaken op_nieuw uitvoeren

en: Create an empty file '%s'
nl: Een leeg bestand '%s' aanmaken

en: _Undo Create Empty File
nl: Aanmaken van een leeg bestand _ongedaan maken

en: _Redo Create Empty File
nl: Aanmaken van een leeg bestand op_nieuw uitvoeren

en: Create a new folder '%s'
nl: Nieuwe map '%s' aanmaken

en: _Undo Create Folder
nl: Map aanmaken _ongedaan maken

en: _Redo Create Folder
nl: Map aanmaken op_nieuw uitvoeren

en: Create new file '%s' from template
nl: Nieuw bestand '%s' aanmaken vanuit sjabloon

en: _Undo Create from Template
nl: Nieuw bestand aanmaken vanuit sjabloon _ongedaan maken

en: _Redo Create from Template
nl: Nieuw bestand aanmaken vanuit sjabloon op_nieuw uitvoeren

en: Rename '%s' as '%s'
nl: Hernoem '%s' naar '%s'

en: _Undo Rename
nl: Hernoemen _ongedaan maken

en: _Redo Rename
nl: Hernoemen op_nieuw uitvoeren

en: Move %d item to trash | Move %d items to trash
nl[0]: Verplaats %d element naar de prullenbak
nl[1]: Verplaats %d elementen naar de prullenbak

en: Restore '%s' to '%s'
nl: '%s' terugzetten naar '%s'

en: Move '%s' to trash
nl: Verplaats '%s' naar prullenbak

en: _Undo Trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen _ongedaan maken

en: _Redo Trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen op_nieuw uitvoeren

en: Restore original permissions of items enclosed in '%s'
nl: Herstel oorspronkelijke rechten van elementen in '%s'

en: Set permissions of items enclosed in '%s'
nl: Stel de rechten van elementen in '%s' in

en: _Undo Change Permissions
nl: Wijzigen van rechten _ongedaan maken

en: _Redo Change Permissions
nl: Wijzigen van rechten op_nieuw uitvoeren

en: Restore original permissions of '%s'
nl: Herstel oorspronkelijke rechten van '%s'

en: Set permissions of '%s'
nl: Stel rechten van '%s' in

en: Restore group of '%s' to '%s'
nl: Zet groep van '%s' terug naar '%s'

en: Set group of '%s' to '%s'
nl: Stel groep van '%s' naar '%s' in

en: _Undo Change Group
nl: Wijzigen van groep _ongedaan maken

en: _Redo Change Group
nl: Wijzigen van groep op_nieuw uitvoeren

en: Restore owner of '%s' to '%s'
nl: Verander eigenaar terug van '%s' in '%s'

en: Set owner of '%s' to '%s'
nl: Verander eigenaar van '%s' in '%s'

en: _Undo Change Owner
nl: Wijzigen van eigenaar _ongedaan maken

en: _Redo Change Owner
nl: Wijzigen van eigenaar op_nieuw uitvoeren

en: Could not determine original location of "%s"
nl: Kon de oorspronkelijke locatie van '%s' niet bepalen

en: The item cannot be restored from trash
nl: Het element kan niet uit de prullenbak teruggezet worden

en: The selection rectangle
nl: De selectierechthoek

en: Could not forget association
nl: Kon toepassingskoppeling niet vergeten

en: Forget association
nl: Toepassingskoppeling vergeten

en: Valid executable.
nl: Geldig uitvoerbaar bestand.

en: Not a valid executable.  Spaces in the file path must be escaped with backslash (\).
nl: Geen geldig uitvoerbaar bestand. Spaties in het bestandspad moeten worden vervangen door schuine streep naar rechts (\).

note: the %s here is a file extension
en: %s document
nl: %s-document

en: Open all files of type "%s" with
nl: Alle bestanden van type '%s' openen met

en: Select an application in the list to open %s and other files of type "%s"
nl: Kies een toepassing in de lijst om %s te openen en ook andere bestanden van type '%s'

en: Custom application
nl: Eigen toepassing

en: Executables
nl: Uitvoerbare bestanden

en: You can also type or select a custom executable file to use to open this file type.  You can use this command just once, or set it as default for all files of this type.
nl: U kunt ook een eigen uitvoerbaar bestand intikken of kiezen om dit bestandtype te openen. U kunt deze opdracht eenmalig gebruiken of hem als standaard instellen voor alle bestanden van dit type.

en: Enter a custom command...
nl: Voer een eigen opdracht in...

en: Add to list
nl: Aan lijst toevoegen

en: Set as default
nl: Instellen als standaard

en: Reset to system defaults
nl: Terugzetten op standaardwaarden van systeem

en: Sorry, but you cannot execute commands from a remote site.
nl: U kunt geen opdrachten vanaf een locatie op afstand uitvoeren.

en: This is disabled due to security considerations.
nl: Dit is uitgeschakeld vanuit veiligheidsoverwegingen.

en: There was an error launching the application.
nl: Er is een fout opgetreden bij het starten van de toepassing.

en: This drop target only supports local files.
nl: Dit sleepdoel accepteert alleen lokale bestanden.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
nl: Om niet-lokale bestanden te openen, dient u ze eerst naar een lokale map te kopiëren en ze daarna opnieuw neer te zetten.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
nl: Om niet-lokale bestanden te openen, dient u ze eerst naar een lokale map te kopiëren en ze daarna opnieuw neer te zetten. De lokale bestanden die u heeft gesleept zijn reeds geopend.

en: Preparing
nl: Aan het voorbereiden

en: Search in "%s"
nl: Zoek in '%s'

en: Edit
nl: Bewerken

en: Undo Edit
nl: Bewerken ongedaan maken

en: Undo the edit
nl: De bewerking ongedaan maken

en: Redo Edit
nl: Bewerking opnieuw uitvoeren

en: Redo the edit
nl: De bewerking opnieuw uitvoeren

en: The text of the label.
nl: De tekst van het etiket.

en: Justification
nl: Uitvulling

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkMisc::xalign for that.
nl: De uitlijning van de regels in de tekst van het etiket, ten opzichte van elkaar. Dit beïnvloedt NIET de uitlijning van het etiket binnen de ruimte waar het etiket zelf in zit. Zie daarvoor GtkMisc::xalign.

en: Line wrap
nl: Regelterugloop

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide.
nl: Indien ingeschakeld worden regels afgebroken als deze te lang worden.

en: Cursor Position
nl: Cursorpositie

en: The current position of the insertion cursor in chars.
nl: De huidige positie van de invoegaanwijzer in tekens.

en: Selection Bound
nl: Selectiebegrenzing

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars.
nl: De positie van het uiteinde van de selectie, in tekens vanaf de aanwijzer.

en: Select All
nl: Alles kiezen

en: Input Methods
nl: Invoermethoden

en: Show more _details
nl: Meer _details weergeven

en: You can stop this operation by clicking cancel.
nl: U kunt deze bewerking stoppen door op 'afbreken' te klikken.

en:  (invalid Unicode)
nl:  (ongeldige Unicode)

en: Set as Wallpaper...
nl: Gebruik als bureaubladachtergrond...

en: Set the selected image as your Cinnamon desktop wallpaper
nl: Stel de gekozen afbeelding in als uw bureaubladachtergrond voor Cinnamon

en: Add Desklets
nl: Bureaubladmini's toevoegen

en: Add Cinamon desklets
nl: Bureaubladmini's van Cinnamon toevoegen

en: Mount archive
nl: Archiefbestand aankoppelen

en: Mount %f to browse its contents
nl: Koppel %f aan om zijn inhoud te verkennen

en: Change Desktop _Background
nl: Werk_bladachtergrond wijzigen

en: Change the Cinnamon desktop background
nl: Verander de bureaubladachtergrond van Cinnamon

en: Create a new l_auncher here...
nl: Maak hier een nieuwe starter...

en: Create a new launcher in this folder
nl: Maak een nieuwe starter in deze map

en: Display Settings
nl: Scherminstellingen

en: Change the resolution
nl: Wijzig de beeldverhouding

en: Manage workspaces (Expo)
nl: Werkbladen beheren (Expo)

en: Open Expo to add, remove, or organize workspaces
nl: Open Expo om werkbladen toe te voegen, te verwijderen of te organiseren

en: Remove workspace
nl: Werkblad verwijderen

en: Remove the currently active workspace
nl: Verwijder het thans actieve werkblad

en: Jump to new workspace
nl: Spring naar nieuw werkblad

en: Create a new workspace and activate it
nl: Maak een nieuw werkblad en activeer het

en: Files
nl: Bestanden

en: Access and organize files
nl: Bestanden gebruiken en organiseren

en: Edit Bookmarks
nl: Bewerk bladwijzers

en: <b>_Bookmarks</b>
nl: <b>Blad_wijzers</b>

en: <b>_Name</b>
nl: <b>_Naam</b>

en: <b>_Location</b>
nl: <b>_Locatie</b>

[ctx: Desktop icon size]
en: Smaller
nl: Kleiner

[ctx: Desktop icon size]
en: Small
nl: Klein

[ctx: Desktop icon size]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: Desktop icon size]
en: Large
nl: Groot

[ctx: Desktop icon size]
en: Larger
nl: Groter

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Current Monitor Layout
nl: Huidige beeldschermvormgeving

en: Icon Size
nl: Pictogramgrootte

en: Layout
nl: Opmaak

en: Direction
nl: Richting

en: Sort items by
nl: Sorteer elementen op

en: Reset grid spacing
nl: Zet raster-tussenruimtes terug op standaard

en: button
nl: knop

en: Adjust horizontal grid spacing
nl: Horizontale rasterruimte bijstellen

en: Adjust vertical grid spacing
nl: Verticale rasterruimte bijstellen

en: page0
nl: pagina0

en: <b><big>Desktop icons are not currently enabled for this monitor.</big></b>
nl: <b><big>Bureaubladpictogrammen zijn thans voor dit beeldscherm niet ingeschakeld.</big></b>

en: page1
nl: pagina1

en: Desktop Layout
nl: Vormgeving van het bureaublad

en: No desktop icons
nl: Geen bureaubladpictogrammen

en: Show desktop icons on primary monitor only
nl: Toon bureaubladpictogrammen uitsluitend op het primaire beeldscherm

en: Show desktop icons on non-primary monitor(s) only
nl: Toon bureaubladpictogrammen uitsluitend op niet-primaire beeldscherm(en)

en: Show desktop icons on all monitors
nl: Toon bureaubladpictogrammen op alle beeldschermen

en: Desktop Icons
nl: Bureaubladpictogrammen

en: Mounted Drives
nl: Gekoppelde schijven

en: Options
nl: Opties

en: Show icons from missing monitors
nl: Toon pictogrammen van ontbrekende beeldschermen

en: Matching monospace font
nl: Overeenkomstig monospace-lettertype

en: System monospace font
nl: Monospace-lettertype van systeem

en: Normal font
nl: Normaal lettertype

en: Always
nl: Altijd

en: Local Files Only
nl: Alleen lokale bestanden

en: Never
nl: Nooit

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Decimal (long format)
nl: Decimaal (lange opmaak)

en: Binary (long format)
nl: Binair (lange opmaak)

en: By Name
nl: Op naam

en: By Size
nl: Op grootte

en: By Type
nl: Op type

en: By Detailed Type
nl: Op opgegeven soort

en: By Modification Date
nl: Op wijzigingsdatum

en: By Access Date
nl: Op benaderingsdatum

en: By Trashed Date
nl: Op weggooidatum

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: File Management Preferences
nl: Bestandbeheer-voorkeuren

en: <b>Default View</b>
nl: <b>Standaardweergave</b>

en: View _new folders using:
nl: _Nieuwe mappen bekijken met:

en: _Inherit view type from parent
nl: Vertoningssoort van bovenliggende map gebruiken

en: _Arrange items:
nl: Elementen _rangschikken:

en: Sort _folders before files
nl: _Mappen vóór bestanden sorteren

en: Sort _favorites before other files
nl: Rangschik _favorieten voor andere bestanden

en: <b>Icon View Defaults</b>
nl: <b>Standaardinstellingen pictogramweergave</b>

en: Default _zoom level:
nl: Standaard-vergrotingsniveau:

en: _Text beside icons
nl: _Tekst naast pictogrammen

en: <b>Compact View Defaults</b>
nl: <b>Standaardinstellingen compacte weergave</b>

en: _Default zoom level:
nl: Standaard-vergrotingsniveau:

en: A_ll columns have the same width
nl: Alle kolommen hebben dezelfde breedte

en: <b>List View Defaults</b>
nl: <b>Standaardinstellingen lijstweergave</b>

en: D_efault zoom level:
nl: Standaard-vergrotingsniveau:

en: <b>Tree View Defaults</b>
nl: <b>Standaardinstellingen boomstructuurweergave</b>

en: Show _only folders
nl: Toon alleen mappen

en: Views
nl: Weergaven

en: <b>Behavior</b>
nl: <b>Gedrag</b>

en: _Single click to open items
nl: Enkele klik om elementen te openen

en: _Double click to open items
nl: Dubbele klik om elementen te openen

en: Click on a file's name twice to rename it
nl: Dubbelklik op een bestandnaam om hem te veranderen

en: Open each _folder in its own window
nl: Open elke map in zijn eigen venster

en: Always start in dual-pane view
nl: Altijd starten in tweevoudige-paneelweergave

en: Ignore per-folder view preferences
nl: Mapspecifieke weergavevoorkeuren negeren

en: Disable file operation queueing
nl: Schakel het in de wachtrij zetten van bestandbewerking uit

en: Double-click on a blank area to go to the parent folder
nl: Dubbelklik op een blanco gebied om naar de bovenliggende map te gaan

en: <b>Executable Text Files</b>
nl: <b>Uitvoerbare tekstbestanden</b>

en: _Run executable text files when they are opened
nl: Uitvoerbare tekstbestanden uitvoeren wanneer ze worden geopend

en: _View executable text files when they are opened
nl: Uitvoerbare tekstbestanden weergeven wanneer ze worden geopend

en: _Ask each time
nl: Elke keer vragen

en: <b>Trash</b>
nl: <b>Prullenbak</b>

en: Ask before moving files to the Trash
nl: Vraag alvorens bestanden te verplaatsen naar de prullenbak

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
nl: Vraag bevestiging voor het legen van de prullenbak of het wissen van bestanden

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
nl: Bied tevens een verwijderopdracht aan die de prullenbak omzeilt

en: Bypass the Trash when the Delete key is pressed
nl: Omzeil de prullenbak wanneer de Delete-toets wordt ingedrukt

en: <b>Media Handling</b>
nl: <b>Afhandeling van media</b>

en: Automatically mount removeable media when inserted and on startup
nl: Koppel verwijderbare media automatisch aan wanneer ze worden ingebracht en bij opstarten

en: Automatically open a folder for automounted media
nl: Open automatisch een map voor automatisch aangekoppelde media

en: Prompt or autorun/autostart programs when media are inserted
nl: Vraag om actie of start programma's automatisch wanneer er media worden ingebracht

en: Automatically close the device's tab, pane, or window when a device is unmounted or ejected
nl: Sluit automatisch het tabblad of venster van een apparaat, wanneer een apparaat wordt ontkoppeld of uitgeworpen

en: Detect content of media and suggest application to open
nl: Bepaal de inhoud van media en suggereer een toepassing voor het openen ervan

en: <b>Bulk Rename</b>
nl: <b>Massaal hernoemen</b>

en: Command to invoke when renaming multiple items:
nl: Opdracht om op te roepen bij het hernoemen van meerdere elementen:

en: Behavior
nl: Gedrag

en: <b>Icon Captions</b>
nl: <b>Pictogrambijschriften</b>

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
nl: Kies de volgorde waarin informatie onder pictogramnamen verschijnt. Meer informatie verschijnt zodra u verder vergroot.

en: <b>Date</b>
nl: <b>Datum</b>

en: _Format:
nl: Bestandtype:

en: Style:
nl: Stijl:

en: <b>Window and Tab Titles</b>
nl: <b>Titels van venster en tabblad</b>

en: Show the full p_ath in the title bar and tab bars
nl: Toon het volledige pad in de titelbalk en in de tabbalken

en: <b>File Size</b>
nl: <b>Bestandgrootte</b>

en: _Prefixes:
nl: Voorvoegsels:

en: <b>File Properties</b>
nl: <b>Bestandeigenschappen</b>

en: Show advanced permissions in the file property dialog
nl: Geavanceerde rechten tonen in het dialoogvenster voor bestandeigenschappen

en: <b>Move/Copy To Menu</b>
nl: <b>Verplaatsen/kopiëren naar menu</b>

en: List bookmarks in the menu
nl: Bladwijzers opnemen in het menu

en: List devices and network locations in the menu
nl: Apparaten en netwerklocaties opnemen in het menu

en: Display
nl: Weergave

en: <b>List Columns</b>
nl: <b>Lijstkolommen</b>

en: Choose the order of information to appear in the list view.
nl: Kies de volgorde waarin er informatie verschijnt in de lijstweergave.

en: List Columns
nl: Lijstkolommen

en: <b>Previewable Files</b>
nl: <b>Bestanden met mogelijke voorbeeldweergave</b>

en: Show _thumbnails:
nl: Toon miniaturen:

en: _Inherit thumbnail visibility from parent
nl: Miniatuurzichtbaarheid van bovenliggende map gebruiken

en: _Only for files smaller than:
nl: Alleen voor bestanden kleiner dan:

en: <b>Folders</b>
nl: <b>Mappen</b>

en: Count _number of items:
nl: Tel aantal elementen:

en: <b>Tooltips</b>
nl: <b>Zweeftips</b>

en: Show tooltips in icon and compact views
nl: Zweeftips tonen in pictogramweergave en in compacte weergave

en: Show tooltips in list views
nl: Zweeftips tonen in lijstweergaven

en: Show tooltips on the desktop
nl: Zweeftips tonen op het bureaublad

en: <i>By default, a folder tooltip shows the item count, and files display their size.
        Select additional information to display in the tooltip:</i>
nl: <i>Standaard toont een zweeftip voor een map het aantal elementen erin en bestanden
    tonen hun grootte.  Kies extra informatie om in de zweeftip te tonen:</i>

en: Detailed file type
nl: Gedetailleerd bestandtype

en: Modified date
nl: Wijzigingsdatum

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Accessed date
nl: Benaderingsdatum

en: File or folder location
nl: Locatie van bestand of map

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Visible Buttons
nl: Zichtbare knoppen

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Up
nl: Omhoog

en: Refresh
nl: Verversen

en: Location entry toggle
nl: Locatie-invulveld omschakelen

en: Open in terminal
nl: Openen in terminalvenster

en: Icon view
nl: Pictogramweergave

en: List view
nl: Lijstweergave

en: Compact view
nl: Compacte weergave

en: Visible Entries
nl: Zichtbare elementen

en: Selection
nl: Selectie

en: Favorite
nl: Favoriet

en: Background
nl: Achtergrond

en: Visible action and extension entries can be configured in the Plugins tab
nl: Zichtbare actie- en extensie-elementen kunnen worden ingesteld in het Invoegsels-tabblad

en: Context Menus
nl: Contextmenu's

en: Search for files:
nl: Zoek naar bestanden:

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Search folders recursively
nl: Mappen recursief doorzoeken

en: Search content:
nl: Zoekinhoud:

en: Regular expression
nl: Reguliere uitdrukking

[ctx: shortcut window]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: New window
nl: Nieuw venster

[ctx: shortcut window]
en: Close window or tab
nl: Venster of tabblad sluiten

[ctx: shortcut window]
en: Close all windows
nl: Alle vensters sluiten

[ctx: shortcut window]
en: Toggle extra pane
nl: Extra paneel omschakelen

[ctx: shortcut window]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: shortcut window]
en: Bookmark current location
nl: Bladwijzer maken voor huidige locatie

[ctx: shortcut window]
en: Edit bookmarks
nl: Bladwijzers bewerken

[ctx: shortcut window]
en: Make link
nl: Koppeling maken

[ctx: shortcut window]
en: Pin/Unpin selection
nl: Selectie vastprikken/losmaken

[ctx: shortcut window]
en: Show help
nl: Hulp tonen

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

[ctx: shortcut window]
en: Opening
nl: Openen

[ctx: shortcut window]
en: Open
nl: Openen

[ctx: shortcut window]
en: Open in new tab
nl: Openen in nieuw tabblad

[ctx: shortcut window]
en: Open in new window
nl: Openen in nieuw venster

[ctx: shortcut window]
en: Open item location (recent files and search only)
nl: Locatie van elementen openen (alleen recente bestanden en doorzoekingen)

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
nl: Tabbladen

[ctx: shortcut window]
en: New tab
nl: Nieuw tabblad

[ctx: shortcut window]
en: Go to previous tab
nl: Ga naar vorig tabblad

[ctx: shortcut window]
en: Go to next tab
nl: Ga naar volgend tabblad

[ctx: shortcut window]
en: Switch to tab
nl: Omschakelen naar tabblad

[ctx: shortcut window]
en: Move tab left
nl: Tabblad naar links verplaatsen

[ctx: shortcut window]
en: Move tab right
nl: Tabblad naar rechts verplaatsen

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
nl: Navigatie

[ctx: shortcut window]
en: Go back
nl: Ga terug

[ctx: shortcut window]
en: Go forward
nl: Ga verder

[ctx: shortcut window]
en: Go up
nl: Ga omhoog

[ctx: shortcut window]
en: Go down
nl: Ga omlaag

[ctx: shortcut window]
en: Go to home folder
nl: Ga naar persoonlijke map

[ctx: shortcut window]
en: Toggle location entry
nl: Locatie-invulveld omschakelen

[ctx: shortcut window]
en: Dual Pane
nl: Duaal paneel

[ctx: shortcut window]
en: Go to other pane's location
nl: Ga naar locatie van andere paneel

[ctx: shortcut window]
en: Focus other pane
nl: Scherpstellen op andere paneel

[ctx: shortcut window]
en: View
nl: Weergeven

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
nl: Vergroten

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
nl: Verkleinen

[ctx: shortcut window]
en: Reset zoom
nl: Vergrotingsniveau terugzetten

[ctx: shortcut window]
en: Refresh view
nl: Weergave verversen

[ctx: shortcut window]
en: Show/hide hidden files
nl: Verborgen bestanden tonen/verbergen

[ctx: shortcut window]
en: Show/hide sidebar
nl: Zijbalk tonen/verbergen

[ctx: shortcut window]
en: Show/hide action menu
nl: Actiemenu tonen/verbergen

[ctx: shortcut window]
en: List view
nl: Lijstweergave

[ctx: shortcut window]
en: Compact view
nl: Compacte weergave

[ctx: shortcut window]
en: Editing
nl: Bewerken

[ctx: shortcut window]
en: Create folder
nl: Map aanmaken

[ctx: shortcut window]
en: Rename
nl: Hernoemen

[ctx: shortcut window]
en: Move to trash
nl: Verplaatsen naar prullenbak

[ctx: shortcut window]
en: Delete permanently
nl: Definitief verwijderen

[ctx: shortcut window]
en: Cut
nl: Knippen

[ctx: shortcut window]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: shortcut window]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: shortcut window]
en: Select all
nl: Alles selecteren

[ctx: shortcut window]
en: Invert selection
nl: Selectie omkeren

[ctx: shortcut window]
en: Select items matching
nl: Elementen selecteren die overeenkomen met

[ctx: shortcut window]
en: Undo
nl: Ongedaan maken

[ctx: shortcut window]
en: Redo
nl: Opnieuw uitvoeren

[ctx: shortcut window]
en: Show item properties
nl: Eigenschappen van element weergeven
