linuxmint - en to jv translation catalogue (71 entries)

en: Nemo could not create the required folder "%s".
jv: Nemo ora bisa gawe folder iki "%s".

en: Before running Nemo, please create the following folder, or set permissions such that Nemo can create it.
jv: Sakdurunge nglakokna Nemo, monggo gawe folder iki, utawa gawe Nemo bisa gawe folder iki.

en: Error starting autorun program: %s
jv: Error nalika njalanke program autorun: %s

en: Cannot find the autorun program
jv: Ora nemu program autorun

en: <big><b>Error autorunning software</b></big>
jv: <big><b>Error nalika njalanke-dhewe program</b></big>

en: No bookmarks defined
jv: Ora ana penanda buku kang ka'definisiake

en: Public FTP
jv: Umum FTP

en: FTP (with login)
jv: FTP (karo mlebu)

en: Windows share
jv: Bagi Jendela

en: Secure WebDAV (HTTPS)
jv: WebDAV kang aman (HTTPS)

en: Connecting...
jv: Nyambungke...

en: Can't load the supported server method list.
    Please check your gvfs installation.
jv: Ora bisa muat daftar metode server kang kadukung.
    Mangga cek instalan gvfs panjenengan.

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
jv: Folder "%s" ora bisa dibuka ing "%s".

en: The server at "%s" cannot be found.
jv: Server ana "%s" ora bisa katemukna.

en: Try Again
jv: Jajal Maneh

en: Please verify your user details.
jv: Monggo verifikasi detil pengagem panjenengan.

en: Continue
jv: Teruske

en: C_onnect
jv: Sambungn_o

note: set dialog properties
en: Connect to Server
jv: Sambungna ana Server

en: Server Details
jv: Detil Server

note: second row: type combobox
en: _Type:
jv: _Tipe:

note: third row: share entry
en: Sh_are:
jv: B_agikna

en: User Details
jv: Detil Pengagem

note: first row: domain entry
en: _Domain name:
jv: Jeneng _Domain:

en: Operation cancelled
jv: Operasi ora sida

en: Print but do not open the URI
jv: Cetak nanging aja bukak URI

en: Show the version of the program.
jv: Nampilna versi program

note: name, stock id label, accelerator
en: E_mpty Trash
jv: Resikna Panggon Sa_mpah

note: label, accelerator name, stock id
en: Empty Trash
jv: Kosongke Panggon Sampah

note: tooltip
en: Delete all items in the Trash
jv: Busek kabeh kang ana ing Panggon Sampah

en: The desktop view encountered an error.
jv: Tampilan desktop ngalami error.

en: The desktop view encountered an error while starting up.
jv: Penampil desktop ngalami error nalika molai.

en: Comment
jv: Komentar

en: Description
jv: Kejelasane

en: Command
jv: Prentah

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
jv: Panjenenga ora diijinake ndelok isi saka "%s"

en: "%s" could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
jv: "%s" ora ketemu. Mungkin wis ka'busek.

en: Sorry, could not display all the contents of "%s": %s
jv: Ngapunten, ora bisa nampilke kabeh isi saka "%s": %s

en: The folder contents could not be displayed.
jv: Isi folder ora bisa ka'tampilake.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
jv: Panjenengan ora duwe ijin kanggo ngrobah grup "%s".

note: fall through
en: Sorry, could not change the group of "%s": %s
jv: Ngapunten, ora bisa nggrobah grup"%s": %s

en: The group could not be changed.
jv: Grup iki ora bisa dirobah.

en: Sorry, could not change the owner of "%s": %s
jv: Ngapunten, ora bisa ngrobah panduwe saka "%s":%s

en: The owner could not be changed.
jv: Panduwe ora bisa ka'robah

en: Sorry, could not change the permissions of "%s": %s
jv: Ngapunten, ora bisa ngrobah pangijinan kanggo "%s": %s

en: The permissions could not be changed.
jv: Pangijinan ora bisa ka'robah.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
jv: Jeneng "%s" wis kaanggo ana folder iki. Mangga nganggo jeneng liyane.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
jv: Ora ana "%s" ing folder iki. mungkin wis ka;pindah utawa ka'busek?

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
jv: Panjenengan ora duwe ijin kanggo ngganti jeneng "%s".

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
jv: Jeneng "%s" ora valid amarga ana karakter "/". Monggo nganggo jeneng liyane.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
jv: Jeneng "%s" ora valid. Monggo nganggo jeneng liyane.

en: The name "%s" is too long. Please use a different name.
jv: Jeneng "%s" kedawan. Monggo nganggo jeneng liyane.

note: fall through
en: Sorry, could not rename "%s" to "%s": %s
jv: Ngapunten, ora bisa ngganti jeneng "%s" dadi "%s": %s

en: The item could not be renamed.
jv: Item iki ora bisa di diganti jeneng.

en: Renaming "%s" to "%s".
jv: Ganti jeneng "%s" dadi "%s".

note: Translators: this is referred to captions under icons. Translators: this is referred to the permissions * the user has in a directory.
en: None
jv: Ora ono

en: by _Name
jv: saka je_neng

en: Keep icons sorted by name in rows
jv: Jaga ikon supaya kaurut saka jeneng ing baris

en: --check cannot be used with other options.
jv: --ora bis digunakna kango sing liyane

en: --quit cannot be used with URIs.
jv: --mogok ora bisa digunakna URIs.

en: --geometry cannot be used with more than one URI.
jv: --geometry ora bisa di anggo kanggo URI luwih saka siji.

en: Perform a quick set of self-check tests.
jv: Lakokna ngatur cepet kanggo test awak-dhewe.

en: GEOMETRY
jv: GEOMETRI

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
jv: Namung gawe jendela kanggo nentoke URI eksplisit.

en: Quit Nemo.
jv: Metu Nemo.

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
jv: 
    
    Jlajah sistem berkas karo menejer berkas

en: Open with
jv: Bukak nganggo

en: There was an error displaying help.
jv: Ana error nalika nampilna pitulung.

en: There was an error displaying help: 
    %s
jv: Ana error nalika nampilna pitulung: 
    %s

en: Add Desklets
jv: Kabeh Desklet

en: Change Desktop _Background
jv: Ganti Gambar _Buri Desktop
