linuxmint - en to af translation catalogue (320 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Nemo could not create the required folder "%s".
af: Nemo kon nie die vereiste vouer "%s" skep nie.

en: Before running Nemo, please create the following folder, or set permissions such that Nemo can create it.
af: Alvorens u Nemo hardloop, skep asb. die volgende vouer, of stel toestemmings sò dat Nemo dit kan skep.

en: Error starting autorun program: %s
af: Fout met begin van outohardloop program: %s

en: Cannot find the autorun program
af: Kan nie die outohardloop program kry nie

en: <big><b>Error autorunning software</b></big>
af: <big><b>Fout met outohardloop van sagteware</b></big>

en: <big><b>This medium contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?</b></big>
af: <big><b>Hierdie medium bevat sagteware wat bedoel is om outomaties begin te word. Wil u dit hardloop?</b></big>

en: The software will run directly from the medium "%s". You should never run software that you don't trust.
    
    If in doubt, press Cancel.
af: Die sagteware sal direk vanaf die medium "%s" hardloop. U moet nooit sagteware hardloop wat u nie vertrou nie.
    
    Indien u twyfel, druk Kanselleer.

en: _Run
af: _Laat loop

note: hardcode "Desktop"
en: Desktop
af: Werkskerm

en: No bookmarks defined
af: Geen boekmerke gedefiniëer nie

en: Public FTP
af: Publieke FTP

en: FTP (with login)
af: FTP (met aanmelding)

en: Windows share
af: Windows deel

en: Secure WebDAV (HTTPS)
af: Sekure WebDAV (HTTPS)

en: Connecting...
af: Koppel tans...

en: Can't load the supported server method list.
    Please check your gvfs installation.
af: Kan nie die ondersteunde bediener metode lys laai nie.
    Kyk asseblief na u gvfs installering.

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
af: Die gids "%s" kan nie op "%s" oopgemaak word nie.

en: The server at "%s" cannot be found.
af: Die bediener by "%s" kan nie gevind word nie.

en: Try Again
af: Probeer Weer

en: Please verify your user details.
af: Bevestig asseblief u gebruikersbesonderhede

en: Continue
af: Gaan voort

en: C_onnect
af: _Koppel

note: set dialog properties
en: Connect to Server
af: Koppel aan bediener

en: Server Details
af: Bedienersbesonderhede

note: first row: server entry + port spinbutton
en: _Server:
af: _Bediener:

note: port
en: _Port:
af: _Poort:

note: second row: type combobox
en: _Type:
af: _Tipe:

note: third row: share entry
en: Sh_are:
af: _Deel

note: fourth row: folder entry
en: _Folder:
af: _Gids:

en: User Details
af: Gebruikersbesonderhede

note: first row: domain entry
en: _Domain name:
af: _Domeinnaam:

note: second row: username entry
en: _User name:
af: Gebr_uikersnaam:

note: third row: password entry
en: Pass_word:
af: _Wagwoord:

note: fourth row: remember checkbox
en: _Remember this password
af: Onthou hie_rdie wagwoord

en: Operation cancelled
af: Bewerking gekanselleer

en: Print but do not open the URI
af: Druk maar moenie die URI oopmaak nie

note: Translators: This is the --help description for the connect to server app, the initial newlines are between the command line arg and the description
en: 
    
    Add connect to server mount
af: 
    
    Voeg verbind aan bediener monteer

en: Show the version of the program.
af: Wys die weergawe van die program.

note: name, stock id label, accelerator
en: E_mpty Trash
af: Maak _asblik leeg

en: Name
af: Naam

note: label, accelerator name, stock id
en: Empty Trash
af: Maak Asblik Leeg

note: tooltip
en: Delete all items in the Trash
af: Skrap alle items in die asblik

en: The desktop view encountered an error.
af: Die werkskerm uitsig het 'n fout teëgekom

en: The desktop view encountered an error while starting up.
af: Die werkskerm uitsig het 'n fout teëgekom by begin daarvan

note: name, stock id label, accelerator
en: Restore Icons' Original Si_zes
af: Herstel ikone se oorspronklike gr_oottes

en: Restore Icon's Original Si_ze
af: Herstel ikoon se oorspronklike gr_ootte

note: name, stock id label, accelerator
en: Resize Icon...
af: Grootte van Ikoon...

note: tooltip
en: Make the selected icon resizable
af: Maak die gekose ikoon vergrootbaar

note: tooltip
en: Restore each selected icon to its original size
af: Herstel elke geselekteerde ikoon se oorspronklike grootte

en: Comment
af: Opmerking

en: Description
af: Beskrywing

en: Command
af: Opdrag

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
af: Jy het nie die nodige regte om die inhoud van "%s" te sien nie.

en: "%s" could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
af: "%s" kon nie gevind word nie. Miskien is dit onlangs geskrap.

en: Sorry, could not display all the contents of "%s": %s
af: Jammer, al die inhoud van "%s" kon nie vertoon word nie: %s

en: The folder contents could not be displayed.
af: Die gidsinhoud kon nie vertoon word nie.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
af: Jy het nie die nodige regte om die groep van "%s" te verander nie.

note: fall through
en: Sorry, could not change the group of "%s": %s
af: Jammer, kon nie die groep van "%s" verander nie: %s

en: The group could not be changed.
af: Die groep kon nie verander word nie.

en: Sorry, could not change the owner of "%s": %s
af: Jammer, kon nie die eienaar van "%s" verander nie: %s

en: The owner could not be changed.
af: Die eienaar kon nie verander word nie.

en: Sorry, could not change the permissions of "%s": %s
af: Jammer, kon nie die regte van "%s" verander nie: %s

en: The permissions could not be changed.
af: Die regte kon nie verander word nie.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
af: Die naam "%s" bestaan reeds in hierdie gids. Gebruik asseblief 'n ander naam.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
af: Daar is nie 'n "%s" in hierdie gids nie. Miskien is dit net geskuif of geskrap?

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
af: Jy het nie die nodige regte om "%s" te hernoem nie.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
af: Die naam "%s" is ongeldig omdat dit die karakter "/" bevat. Gebruik asseblief 'n ander naam.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
af: Die naam "%s" is ongeldig. Gebruik asseblief 'n ander naam.

en: The name "%s" is too long. Please use a different name.
af: Die naam "%s" is te lank. Gebruik asseblief 'n ander naam.

note: fall through
en: Sorry, could not rename "%s" to "%s": %s
af: Jammer, "%s" kon nie na "%s" hernoem word nie: %s

en: The item could not be renamed.
af: Die item kon nie hernoem word nie.

en: Renaming "%s" to "%s".
af: Besig om "%s" na "%s" te hernoem.

note: Translators: this is referred to captions under icons. Translators: this is referred to the permissions * the user has in a directory.
en: None
af: Geen

en: by _Name
af: volgens _Naam

en: Keep icons sorted by name in rows
af: Hou ikone gesorteer in rye  volgens naam

en: by _Size
af: volgens _Grootte

en: Keep icons sorted by size in rows
af: Hou ikone gesorteer in rye volgens grootte

en: by _Type
af: volgens _Tipe

en: Keep icons sorted by type in rows
af: Hou ikone gesorteer in rye volgens tipe

en: by Modification _Date
af: volgens Wysigings_datum

en: Keep icons sorted by modification date in rows
af: Hou ikone gesorteer in rye volgens wysigingsdatum

en: by T_rash Time
af: volgense Gemors_tyd

en: Keep icons sorted by trash time in rows
af: Hou ikone gesorteer in rye volgens gemorstyd

en: _Organize Desktop by Name
af: _Organiseer Werkskerm volgens Naam

note: name, stock id, label
en: Arran_ge Items
af: Ran_gskik Items

note: name, stock id label, accelerator
en: _Organize by Name
af: _Organiseer volgens Naam

note: tooltip
en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
af: Herposisioneer ikone om beter in die venster te pas en oorvleueling te voorkom

note: name, stock id label, accelerator
en: Re_versed Order
af: Omgekeerde _Volgorde

note: tooltip
en: Display icons in the opposite order
af: Vertoon ikone in die omgekeerde volgorde

note: name, stock id label, accelerator
en: _Keep Aligned
af: _Hou Belyn

note: tooltip
en: Keep icons lined up on a grid
af: Belyn ikone altyd op 'n rooster

en: _Manually
af: Hand_matig

en: Leave icons wherever they are dropped
af: Los ikone waarookal hulle laat val word

en: By _Name
af: Volgens _Naam

en: By _Size
af: Volgens _Grootte

en: By _Type
af: Volgens  _Tipe

en: By Modification _Date
af: Volgens wysigings_datum

en: By T_rash Time
af: Met Gemo_rstyd

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Icon View
af: Ikoonaangesig

note: translators: this is used in the view menu
en: _Icons
af: _Ikone

en: The icon view encountered an error while starting up.
af: Die ikoon aansig het 'n fout teëgekom met opbegin.

en: Display this location with the icon view.
af: Vertoon hierdie ligging in die ikoon aansig

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Compact View
af: Kompakte Uitsig

note: translators: this is used in the view menu
en: _Compact
af: _Kompak

en: The compact view encountered an error.
af: Die kompakte aansig het 'n fout teëgekom.

en: The compact view encountered an error while starting up.
af: Die ikoon aansig het 'n fout teëgekom by begin daarvan.

en: Display this location with the compact view.
af: Vertoon hierdie ligging met die kompakte aansig.

en: Image Type
af: Beeld Tipe

en: Width
af: Breedte

en: Height
af: Hoogte

en: Title
af: Titel

en: Author
af: Outeur

en: Copyright
af: Kopiereg

en: Created On
af: Geskep Op

en: Created By
af: Geskep Deur

en: Disclaimer
af: Vrywaring

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Source
af: Bron

en: Camera Brand
af: Handelsmerk van kamera

en: Camera Model
af: Kameramodel

note: Choose which date to show in order of relevance
en: Date Taken
af: Datum geneem

en: Date Digitized
af: Datum gedigitaliseer

en: Date Modified
af: Datum gewysig

en: Exposure Time
af: Blootstellingstyd

en: Aperture Value
af: Lensopeningwaarde

en: ISO Speed Rating
af: ISO-spoedklassifikasie

en: Flash Fired
af: Flits gebruik

en: Metering Mode
af: Metermodus

en: Exposure Program
af: Blootstellingsprogram

en: Focal Length
af: Fokuslengte

en: Software
af: Sagteware

en: Location
af: Ligging

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Creator
af: Skepper

en: Rating
af: Gradering

en: Failed to load image information
af: Beeldinligting kon nie gelaai word nie

en: Loading...
af: Laai tans...

en: Image
af: Beeld

en: (Empty)
af: (Leeg)

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: List View
af: Lysaangesig

note: translators: this is used in the view menu
en: _List
af: _Lys

en: The list view encountered an error.
af: Die lys uitsig het 'n fout teëgekom.

en: The list view encountered an error while starting up.
af: Die lys aansig het 'n fout teëgekom met die begin daarvan.

en: Display this location with the list view.
af: Wys hierdie ligging met die lys aansig.

en: Do you want to view %d location? | Do you want to view %d locations?
af[0]: Wil jy %d ligging bekyk?
af[1]: Wil jy %d liggings bekyk?

en: This will open %d separate window. | This will open %d separate windows.
af[0]: Dit sal %d afsonderlike venster oopmaak.
af[1]: Dit sal %d afsonderlike vensters oopmaak.

en: --check cannot be used with other options.
af: --check kan nie met ander keuses gebruik word nie.

en: --quit cannot be used with URIs.
af: --quit kan nie met URIs gebruik word nie.

en: --geometry cannot be used with more than one URI.
af: --geometry kan nie met meer as een URI gebruik word nie.

en: Perform a quick set of self-check tests.
af: Voer 'n vinnige stel selftoetse uit.

en: GEOMETRY
af: VORM

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
af: Skep slegs vensters vir eksplisiet-gespesifiseerde URIs.

en: Quit Nemo.
af: Stop Nemo.

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
af: 
    
    Blaai die lêerstelsel met die lêerbestuurder

en: The Link "%s" is Broken.
af: Die skakel "%s" is gebreek.

en: The Link "%s" is Broken. Move it to Trash?
af: Die skakel "%s" is gebreek. Wil jy dit na die asblik toe skuif?

en: This link cannot be used, because it has no target.
af: Hierdie skakel kan nie gebruik word nie, want dit het nie 'n teiken nie.

en: This link cannot be used, because its target "%s" doesn't exist.
af: Hierdie skakel kan nie gebruik word nie, want sy teiken "%s" bestaan nie.

note: name, stock id label, accelerator
en: Mo_ve to Trash
af: Skui_f na asblik

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
af: Wil jy "%s" laat loop, of die inhoud vertoon?

en: "%s" is an executable text file.
af: "%s" is 'n uitvoerbare tekslêer.

en: Run in _Terminal
af: Laat loop in _Terminaal

en: _Display
af: _Vertoon

en: Are you sure you want to open all files?
af: Wil jy definitief al die lêers oopmaak?

en: This will open %d separate tab. | This will open %d separate tabs.
af[0]: Dit sal %d afsonderlike oortjie oopmaak.
af[1]: Dit sal %d afsonderlike oortjies oopmaak.

en: Untrusted application launcher
af: Onvertroubare  toepassingslanseerder

en: _Launch Anyway
af: _Lanseer in elk geval

en: Mark as _Trusted
af: Merk as ver_troubaar

en: This will open %d separate application. | This will open %d separate applications.
af[0]: Hierdie sal %d aparte toepassing oopmaak.
af[1]: Hierdie sal %d aparte toepassings oopmaak.

en: Unable to mount location
af: Kan nie ligging heg nie

en: Unable to start location
af: Nie in staat om die ligging te begin nie

en: Opening "%s".
af: Open tans "%s".

en: Opening %d item. | Opening %d items.
af[0]: Open tans %d item.
af[1]: Open tans %d items.

en: Close tab
af: Sluit oortjie

en: Devices
af: Toestelle

en: Free space: %s
af: Beskikbare spasie: %s

en: My Computer
af: My Rekenaar

en: Open your personal folder
    %s
af: Maak u persoonlike vouer oop
    %s

en: Home
af: Tuis

en: Open the contents of your desktop in a folder
af: Maak die inhoud van u werkskerm in 'n gids oop

en: Open the contents of the File System
    %s
af: Maak die inhoud van die Lêer Stelsel oop
    %s

en: File System
af: Lêerstelsel

en: Trash
af: Asblik

en: Open the trash
af: Maak die asblik oop

en: Mount and open %s (%s)
af: Monteer en maak %s (%s) oop

en: Mount and open %s
af: Monteer en maak %s oop

en: Network
af: Netwerk

en: Browse the contents of the network
af: Blaai die inhoud van die netwerk

note: name, stock id label, accelerator
en: _Start
af: _Begin

note: start() for type G_DRIVE_START_STOP_TYPE_SHUTDOWN is normally not used
en: _Power On
af: _Skakel Aan

en: _Safely Remove Drive
af: Verwyder _Skyf Veilig

en: _Connect Drive
af: _Koppel Skyf

en: _Disconnect Drive
af: _Diskonnekteer Skyf

en: _Start Multi-disk Device
af: Begin veelvoudige-_skyf Toestel

en: _Stop Multi-disk Device
af: _Stop veelvoudige-skyf Toestel

note: stop() for type G_DRIVE_START_STOP_TYPE_PASSWORD is normally not used
en: _Unlock Drive
af: _Ontgrendel Skyf

en: _Lock Drive
af: _Grendel Skyf

en: Unable to start %s
af: Kan nie %s begin nie

en: Unable to eject %s
af: Kan nie %s uitskiet nie

en: Unable to poll %s for media changes
af: Kan nie %s vir media veranderinge  vra nie

en: Unable to stop %s
af: Kan nie %s stop nie

note: name, stock id label, accelerator
en: Open in New _Tab
af: Open in nuwe oor_tjie

en: Open in New _Window
af: Open in nuwe _venster

note: name, stock id, label
en: _Add Bookmark
af: _Voeg Boekmerk by

en: Remove
af: Skrap

note: name, stock id label, accelerator
en: _Mount
af: _Heg

note: name, stock id label, accelerator
en: _Unmount
af: _Ontheg

note: name, stock id label, accelerator
en: _Eject
af: Ski_et uit

note: name, stock id label, accelerator
en: _Detect Media
af: Spoor Me_dia Op

note: name, stock id label, accelerator
en: _Properties
af: _Eienskappe

en: File Operations
af: Lêeroperasies

en: All file operations have been successfully completed
af: Alle lêer operasies is suksesvol voltooi

en: You cannot assign more than one custom icon at a time!
af: U kan nie meer as een pasgemaakte ikoon op 'n slag toeken nie!

en: Please drag just one image to set a custom icon.
af: Sleep asseblief net een beeld om as 'n pasgemaakte ikoon te stel.

en: The file that you dropped is not local.
af: Die lêer wat jy laat los het is nie plaaslik nie.

en: You can only use local images as custom icons.
af: U kan slegs plaaslike beelde as pasgemaakte ikone gebruik.

en: The file that you dropped is not an image.
af: Die lêer wat jy laat los het is nie 'n beeld nie.

en: _Name: | _Names:
af[0]: _Naam:
af[1]: _Name:

en: Properties
af: Eienskappe

en: %s Properties
af: %s se Eienskappe

note: Fallback, use for both unknown attributes and attributes * for which we have no more appropriate default.
en: unknown
af: onbekende

en: Cancel Group Change?
af: Kanselleer groepverandering?

en: Cancel Owner Change?
af: Kanselleer eienaarverandering?

en: nothing
af: niks

en: unreadable
af: onleesbaar

en: (some contents unreadable)
af: (sommige inhoud onleesbaar)

note: Also set the title field here, with a trailing carriage return & * space if the value field has two lines. This is a hack to get the * "Contents:" title to line up with the first line of the * 2-line value. Maybe there's a better way to do this, but I * couldn't think of one.
en: Contents:
af: Inhoud:

en: Size:
af: Grootte:

note: Translators: "used" refers to the capacity of the filesystem
en: used
af: in gebruik

note: Translators: "free" refers to the capacity of the filesystem
en: free
af: beskikbaar

en: Total capacity:
af: Totale kapasiteit:

en: Filesystem type:
af: Lêerstelsel tipe:

en: Basic
af: Eenvoudig

en: Type:
af: Soort:

en: Link target:
af: Skakelteiken:

en: Location:
af: Ligging:

en: Accessed:
af: Oopgemaak:

en: Modified:
af: Gewysig:

en: Free space:
af: Oop spasie:

en: _Read
af: _Lees

en: _Write
af: _Skryf

en: E_xecute
af: _Laat loop

note: translators: this gets concatenated to "no read", * "no access", etc. (see following strings)
en: no
af: Geen

en: list
af: lys

en: read
af: lees

en: create/delete
af: skep/skrap

en: write
af: skryf

en: access
af: toegang

en: Access:
af: Toegang:

en: Folder access:
af: Gids toegang

en: File access:
af: Lêer toegang

en: List files only
af: Lys lêers alleenlik

en: Access files
af: Toegang lêers

en: Create and delete files
af: Skep en skrap lêers

en: Read-only
af: Lees-alleen

en: Read and write
af: Lees en skryf

en: Special flags:
af: Spesiale vlaggies:

en: Set _user ID
af: Stel _gebruiker-ID

en: Set gro_up ID
af: Stel g_roep-ID

en: _Sticky
af: _Taai

en: _Owner:
af: _Eienaar:

en: Owner:
af: Eienaar:

en: _Group:
af: _Groep:

en: Group:
af: Groep:

en: Execute:
af: Laat loop:

en: Allow _executing file as program
af: _Laat toe dat lêer as program uitgevoer word

en: Others:
af: Ander:

en: Folder Permissions:
af: Gidsregte:

en: File Permissions:
af: Lêerregte:

en: Text view:
af: Teksaansig:

en: Permissions
af: Toegangsregte

en: You are not the owner, so you cannot change these permissions.
af: Jy is nie die eienaar nie, dus kan jy nie hierdie regte verander nie.

en: SELinux context:
af: SELinux-konteks:

en: Last changed:
af: Laas verander op:

en: Apply Permissions to Enclosed Files
af: Pas Toestemmings aan ingeslote lêers toe

en: The permissions of "%s" could not be determined.
af: Die toegangsregte van "%s" kon nie bepaal word nie.

en: The permissions of the selected file could not be determined.
af: Die toegangsregte van die geselekteerde lêer kon nie bepaal word nie.

en: Open With
af: Open met

en: Creating Properties window.
af: Skep Eienskappe venster

en: There was an error displaying help.
af: Daar was 'n fout met die vertoon van die hulplêer.

en: Restore Selected Items
af: Herstel Gekose Items

en: Restore selected items to their original position
af: Herstel gekose items na hul oorspronklike ligging

en: Empty _Trash
af: Maak _asblik leeg

en: "%s" will be moved if you select the Paste command
af: "%s" sal geskuif word indien u die Plak-bevel selekteer

en: "%s" will be copied if you select the Paste command
af: "%s" sal gekopieer word indien u die Plak-bevel selekteer

en: There is nothing on the clipboard to paste.
af: Daar is niks op die knipbord om te plak nie.

note: name, stock id label, accelerator
en: Create New _Folder
af: Skep Nuwe _gids

note: We make accelerator "" instead of null here to not inherit the stock accelerator for paste name, stock id label, accelerator
en: _Paste Into Folder
af: _Plak in gids

note: name, stock id label, accelerator
en: _Delete
af: _Skrap

en: Computer
af: Rekenaar

en: This will open %'d separate tab. | This will open %'d separate tabs.
af[0]: Dit sal %'d afsonderlike oortjie oopmaak.
af[1]: Dit sal %'d afsonderlike oortjies oopmaak.

en: This will open %'d separate window. | This will open %'d separate windows.
af[0]: Dit sal %'d afsonderlike venster oopmaak.
af[1]: Dit sal %'d afsonderlike vensters oopmaak.

en: _Pattern:
af: _Patroon:

en: Examples:
af: Voorbeelde:

note: Reset to default info
en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Undo last action
af: Maak laaste aksie ongedaan

note: Reset to default info
en: Redo
af: Herdoen

en: Redo last undone action
af: Herdoen laas ongedoende aksie

en: Content View
af: Inhoudaansig

en: View of the current folder
af: Aansig van die huidige gids

en: "%s" selected
af: "%s" geselekteer

en: %'d folder selected | %'d folders selected
af[0]: %'d vouer gekies
af[1]: %'d vouers gekies

en:  (containing %'d item) |  (containing %'d items)
af[0]:  (bevat %'d item)
af[1]:  (bevat %'d items)

note: translators: this is preceded with a string of form 'N folders' (N more than 1)
en:  (containing a total of %'d item) |  (containing a total of %'d items)
af[0]:  (bevat 'n totaal van %'d item)
af[1]:  (bevat 'n totaal van %'d items)

en: %'d item selected | %'d items selected
af[0]: %'d item gekies
af[1]: %'d items gekies

note: Folders selected also, use "other" terminology
en: %'d other item selected | %'d other items selected
af[0]: %'d ander item gekies
af[1]: %'d ander items gekies

en: %s, Free space: %s
af: %s, Beskikbare spasie: %s

en: Open With %s
af: Maak Oop Met %s

en: Use "%s" to open the selected item | Use "%s" to open the selected items
af[0]: Gebruik "%s" om die gekose item oop te maak
af[1]: Gebruik "%s" om die gekose items oop te maak

en: Run "%s" on any selected items
af: Hardloop "%s" op enige gekose items

en: Create a new document from template "%s"
af: Skep 'n nuwe dokument vanaf templaat "%s"

en: Could not display "%s".
af: Kon nie "%s" vertoon nie.

en: There was an error displaying help: 
    %s
af: Daar was 'n fout met die vertoon van die hulplêer: 
    %s

note: tooltip
en: Open your personal folder
af: Maak jou persoonlike gids oop

en: Create a new folder '%s'
af: Skep 'n nuwe omslag '%s'

en: Create new file '%s' from template
af: Skep nuwe lêer '%s' vanuit sjabloon

en: Edit
af: Redigeer

en: Add Desklets
af: Voeg Desklets By

en: Change Desktop _Background
af: Verander Werkskerm Agtergrond
