linuxmint - en to lt translation catalogue (1252 entries)

note: (itstool) path: mime-type/_comment
en: Saved search
lt: Įrašyta paieška

note: (itstool) path: mime-type/_comment
en: Nemo action definition
lt: Nemo veiksmo apibrėžimas

en: No actions found
lt: Veiksmų nerasta

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Edit layout
lt: Taisyti išdėstymą

en: Nemo could not create the required folder "%s".
lt: Nepavyko sukurti reikiamo aplanko „%s“

en: Before running Nemo, please create the following folder, or set permissions such that Nemo can create it.
lt: Prieš paleisdami Nemo, sukurkite šį aplanką arba nurodykite leidimus, kad Nemo galėtų jį sukurti.

en: Error starting autorun program: %s
lt: Klaida leidžiant automatinio paleidimo programą: %s

en: Cannot find the autorun program
lt: Nepavyko rasti automatinio paleidimo programos

en: <big><b>Error autorunning software</b></big>
lt: <big><b>Klaida automatiškai vykdant programą</b></big>

en: <big><b>This medium contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?</b></big>
lt: <big><b>Šioje laikmenoje yra programinė įranga, skirta automatiniam paleidimui. Ar norite ją įvykdyti?</b></big>

en: The software will run directly from the medium "%s". You should never run software that you don't trust.
    
    If in doubt, press Cancel.
lt: Programinė įranga bus paleista tiesiogiai iš laikmenos „%s“. Niekada neturėtumėte vykdyti nepatikimos programinės įrangos.
    
    Jeigu abejojate, spustelėkite „Atsisakyti“.

en: _Run
lt: _Vykdyti

en: _Customize
lt: _Tinkinti

en: Adjust the desktop layout for this monitor
lt: Reguliuoti darbalaukio išdėstymą šiam monitoriui

note: hardcode "Desktop"
en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: No bookmarks defined
lt: Nėra sukurtų žymelių

en: Disable all
lt: Išjungti visus

en: Enable all
lt: Įjungti visus

en: Public FTP
lt: Viešas FTP

en: FTP (with login)
lt: FTP (su slaptažodžiu)

en: Windows share
lt: Paviešintas Windows aplankas

en: Secure WebDAV (HTTPS)
lt: Saugus WebDAV (HTTPS)

en: Connecting...
lt: Jungiamasi...

en: Can't load the supported server method list.
    Please check your gvfs installation.
lt: Nepavyko įkelti palaikomų prisijungimų prie serverio būdų sąrašo.
    Patikrinkite ar tinkamai įdiegta gvfs.

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
lt: Aplankas „%s“ iš „%s“ negali būti atvertas.

en: The server at "%s" cannot be found.
lt: Serveris „%s“ nerastas.

en: Try Again
lt: Bandyti dar kartą

en: Please verify your user details.
lt: Patikrinkite prisijungimo informaciją.

en: Continue
lt: Tęsti

en: C_onnect
lt: Prisi_jungti

note: set dialog properties
en: Connect to Server
lt: Prisijungti prie serverio

en: Server Details
lt: Serverio duomenys

note: first row: server entry + port spinbutton
en: _Server:
lt: _Serveris:

note: port
en: _Port:
lt: _Prievadas:

note: second row: type combobox
en: _Type:
lt: _Tipas:

note: third row: share entry
en: Sh_are:
lt: _Viešinti:

note: fourth row: folder entry
en: _Folder:
lt: _Aplankas:

en: User Details
lt: Naudotojo informacija

note: first row: domain entry
en: _Domain name:
lt: _Srities vardas:

note: second row: username entry
en: _User name:
lt: _Naudotojo vardas:

note: third row: password entry
en: Pass_word:
lt: _Slaptažodis

note: fourth row: remember checkbox
en: _Remember this password
lt: Įsi_minti slaptažodį

en: Operation cancelled
lt: Veiksmas nutrauktas

en: Print but do not open the URI
lt: Rodyti, bet neatverti URI

note: Translators: This is the --help description for the connect to server app, the initial newlines are between the command line arg and the description
en: 
    
    Add connect to server mount
lt: 
    
    Pridėti prisijungimą prie serverio prijungimo

en: Show the version of the program.
lt: Rodyti programos versiją.

en: Quit Nemo Desktop.
lt: Išeiti iš Nemo darbalaukio.

en: 
    
    Manage the desktop with the file manager
lt: 
    
    Tvarkyti darbalaukį, naudojant failų tvarkytuvę

note: name, stock id label, accelerator
en: E_mpty Trash
lt: Iš_valyti šiukšlinę

note: name, stock id label, accelerator
en: Auto-arrange
lt: Automatiškai išdėstyti

note: name, stock id label, accelerator
en: Reverse sort
lt: Atvirkštinis rikiavimas

en: Smaller
lt: Mažesnis

en: Small
lt: Mažas

en: Normal
lt: Normalus

en: Large
lt: Didelis

en: Larger
lt: Didesnis

en: _Vertical
lt: _Vertikaliai

en: _Horizontal
lt: _Horizontaliai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Size
lt: Dydis

en: Type
lt: Tipas

en: Date
lt: Data

note: name, stock id, label
en: _Sort
lt: _Rikiuoti

note: name, stock id, label
en: _Icon Size
lt: P_iktogramų dydis

note: label, accelerator name, stock id
en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

note: tooltip
en: Delete all items in the Trash
lt: Ištrinti visus failus iš šiukšlinės

en: The desktop view encountered an error.
lt: Darbalaukio rodinyje įvyko klaida.

en: The desktop view encountered an error while starting up.
lt: Įjungus darbalaukio rodinį įvyko klaida.

note: name, stock id label, accelerator
en: Restore Icons' Original Si_zes
lt: Atkurti _pradinius piktogramų dydžius

en: Restore Icon's Original Si_ze
lt: Atkurti _pradinį piktogramos dydį

note: name, stock id label, accelerator
en: Resize Icon...
lt: Keisti piktogramos dydį...

note: tooltip
en: Make the selected icon resizable
lt: Leisti keisti pasirinktos piktogramos dydį

note: tooltip
en: Restore each selected icon to its original size
lt: Atkurti visų pasirinktų piktogramų pradinius dydžius

en: Comment
lt: Pastaba

en: Description
lt: Aprašas

en: Command
lt: Komanda

en: Current Monitor Layout (%s - %dx%d)
lt: Dabartinis monitoriaus išdėstymas (%s - %dx%d)

en: Current Monitor Layout (%dx%d)
lt: Dabartinis monitoriaus išdėstymas (%dx%d)

en: Desktop Settings
lt: Darbalaukio nustatymai

en: Current Monitor Preferences
lt: Dabartinio monitoriaus nuostatos

en: Show global desktop settings
lt: Rodyti visuotinius darbalaukio nustatymus

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
lt: Neturite teisių, reikalingų „%s“ turiniui peržiūrėti.

en: "%s" could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
lt: „%s“ nerastas. Galbūt jis buvo neseniai ištrintas.

en: Sorry, could not display all the contents of "%s": %s
lt: Nepavyko parodyti viso „%s“ turinio: %s

en: The folder contents could not be displayed.
lt: Aplanko turinio nepavyko parodyti.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
lt: Neturite teisių, reikalingų pakeisti „%s“ grupei.

note: fall through
en: Sorry, could not change the group of "%s": %s
lt: Nepavyko pakeisti „%s“ grupės: %s

en: The group could not be changed.
lt: Nepavyko pakeisti grupės.

en: Sorry, could not change the owner of "%s": %s
lt: Nepavyko pakeisti „%s“ savininko: %s

en: The owner could not be changed.
lt: Nepavyko pakeisti savininko.

en: Sorry, could not change the permissions of "%s": %s
lt: Nepavyko pakeisti „%s“ leidimų: %s

en: The permissions could not be changed.
lt: Nepavyko pakeisti leidimų.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
lt: Pavadinimas „%s“ jau naudojamas šiame aplanke. Pasirinkite kitokį pavadinimą.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
lt: Šiame aplanke nėra „%s“. Galbūt jis neseniai buvo perkeltas arba ištrintas?

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
lt: Neturite teisių, reikalingų pervadinti „%s“.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
lt: Pavadinimas „%s“ yra netinkamas, nes jame yra simbolis „/“. Naudokite kitą pavadinimą.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
lt: Pavadinimas „%s“ netinkamas. Prašom naudoti kitokį pavadinimą.

en: The name "%s" is too long. Please use a different name.
lt: Vardas „%s“ per ilgas. Pasirinkite trumpesnį vardą.

note: fall through
en: Sorry, could not rename "%s" to "%s": %s
lt: Nepavyko pervadinti „%s“ į „%s“: %s

en: The item could not be renamed.
lt: Nepavyko pervadinti elemento.

en: Renaming "%s" to "%s".
lt: Pervadinama „%s“ į „%s“.

en: No extensions found
lt: Plėtinių nerasta

en: no information available
lt: Informacija neprieinama

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Extensions
lt: Plėtiniai

en: Extensions changed.  Restart required.
lt: Plėtiniai pakeisti. Reikalingas paleidimas iš naujo.

note: Translators: this is referred to captions under icons. Translators: this is referred to the permissions * the user has in a directory.
en: None
lt: Jokio

en: Yesterday
lt: Vakar

en: by _Name
lt: pagal _pavadinimą

en: Keep icons sorted by name in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal pavadinimą

en: by _Size
lt: pagal _dydį

en: Keep icons sorted by size in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal dydį

en: by _Type
lt: pagal _tipą

en: Keep icons sorted by type in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal tipą

en: by _Detailed Type
lt: pagal _išsamų tipą

en: Keep icons sorted by detailed type in rows
lt: Eilutėse visada piktogramas rikiuoti pagal išsamų tipą

en: by Modification _Date
lt: pagal _keitimo datą

en: Keep icons sorted by modification date in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal keitimo datą

en: by T_rash Time
lt: pagal iš_metimo laiką

en: Keep icons sorted by trash time in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal išmetimo laiką

en: _Organize Desktop by Name
lt: _Surikiuoti darbalaukį pagal pavadinimą

note: name, stock id, label
en: Arran_ge Items
lt: Išdėst_yti elementus

note: name, stock id label, accelerator
en: _Organize by Name
lt: _Sutvarkyti pagal pavadinimą

note: tooltip
en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
lt: Pertvarkyti piktogramas, kad jos geriau tilptų lange ir nepersidengtų

note: name, stock id label, accelerator
en: Re_versed Order
lt: _Atvirkštinė tvarka

note: tooltip
en: Display icons in the opposite order
lt: Rodyti piktogramas atvirkštine tvarka

note: name, stock id label, accelerator
en: _Keep Aligned
lt: Laikytis ly_giavimo

note: tooltip
en: Keep icons lined up on a grid
lt: Išdėstyti piktogramas tinkleliu

en: _Manually
lt: _Rankiniu būdu

en: Leave icons wherever they are dropped
lt: Palikti piktogramas ten, kur jos perkeliamos

en: By _Name
lt: Pagal pa_vadinimą

en: By _Size
lt: Pagal _dydį

en: By _Type
lt: Pagal _tipą

en: By _Detailed Type
lt: pagal _išsamų tipą

en: By Modification _Date
lt: Pagal _keitimo datą

en: By T_rash Time
lt: Pagal iš_trynimo laiką

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Icon View
lt: Piktogramų rodinys

note: translators: this is used in the view menu
en: _Icons
lt: _Piktogramos

en: The icon view encountered an error.
lt: Piktogramų rodinys susidūrė su klaida.

en: The icon view encountered an error while starting up.
lt: Paleidžiant piktogramų rodinį įvyko klaida.

en: Display this location with the icon view.
lt: Rodyti šią vietą piktogramų rodinyje.

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Compact View
lt: Glaustasis rodinys

note: translators: this is used in the view menu
en: _Compact
lt: _Glaustas

en: The compact view encountered an error.
lt: Glaustasis rodinys susidūrė su klaida.

en: The compact view encountered an error while starting up.
lt: Paleidžiant glaustąjį rodinį įvyko klaida.

en: Display this location with the compact view.
lt: Rodyti šią vietą naudojant glaustąjį rodinį.

en: Image Type
lt: Atvaizdo tipas

en: %d pixel | %d pixels
lt[0]: %d pikselis
lt[1]: %d pikseliai
lt[2]: %d pikselių

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Title
lt: Antraštė

en: Author
lt: Autorius

en: Copyright
lt: Autorinės teisės

en: Created On
lt: Sukurtas

en: Created By
lt: Sukūrė

en: Disclaimer
lt: Perspėjimas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Source
lt: Kodas

en: Camera Brand
lt: Fotoaparato rūšis

en: Camera Model
lt: Fotoaparato modelis

note: Choose which date to show in order of relevance
en: Date Taken
lt: Fotografavimo data

en: Date Digitized
lt: Suskaitmeninimo data

en: Date Modified
lt: Koregavimo data

en: Exposure Time
lt: Ekspozicijos trukmė

en: Aperture Value
lt: Diafragmos vertė

en: ISO Speed Rating
lt: Jautrumas (ISO)

en: Flash Fired
lt: Blykstė suveikė

en: Metering Mode
lt: Matavimo veiksena

en: Exposure Program
lt: Ekspozicijos programa

en: Focal Length
lt: Židinio nuotolis

en: Software
lt: Programinė įranga

en: Location
lt: Vieta

en: Keywords
lt: Raktiniai žodžiai

en: Creator
lt: Sukūrė

en: Rating
lt: Įvertinimas

en: Failed to load image information
lt: Nepavyko įkelti paveikslo informacijos

en: Loading...
lt: Kraunama...

en: Image
lt: Paveikslas

en: Actions: Action files can be added to this folder and will appear in the menu.
lt: Veiksmai: Pridėjus į šį aplanką veiksmų failus, jie bus rodomi meniu.

en: More info
lt: Daugiau informacijos

en: View a sample action file with documentation
lt: Žiūrėti pavyzdinį veiksmų failą su dokumentacija

en: Scripts: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu.
lt: Scenarijai: Visi, šiame aplanke esantys, vykdomieji failai bus rodomi Scenarijų meniu.

en: View additional information about creating scripts
lt: Žiūrėti papildomą informaciją apie scenarijų kūrimą

en: (Empty)
lt: (Tuščia)

en: Use Default
lt: Naudoti numatytąjį

en: Temporarily disable auto-sort
lt: Laikinai išjungti automatinį rikiavimą

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: List View
lt: Sąrašo rodinys

note: translators: this is used in the view menu
en: _List
lt: _Sąrašas

en: The list view encountered an error.
lt: Sąrašo rodinyje įvyko klaida.

en: The list view encountered an error while starting up.
lt: Paleidžiant rodinį įvyko klaida.

en: Display this location with the list view.
lt: Rodyti šią vietą sąrašo rodinyje.

en: Do you want to view %d location? | Do you want to view %d locations?
lt[0]: Ar norite peržiūrėti %d vietą?
lt[1]: Ar norite peržiūrėti %d vietas?
lt[2]: Ar norite peržiūrėti %d vietų?

en: This will open %d separate window. | This will open %d separate windows.
lt[0]: Tai atvers %d atskirą langą.
lt[1]: Tai atvers %d atskirus langus.
lt[2]: Tai atvers %d atskirų langų.

en: --check cannot be used with other options.
lt: --check negali būti naudojamas su kitais parametrais.

en: --quit cannot be used with URIs.
lt: --quit negali būti naudojamas su URI.

en: --geometry cannot be used with more than one URI.
lt: --geometry negali būti naudojamas su daugiau nei vienu URI.

en: Perform a quick set of self-check tests.
lt: Atlikti keletą greitų savęs patikrinimų.

en: Create the initial window with the given geometry. Examples: nemo --geometry=+100+100, nemo --geometry=600x400, nemo --geometry=600x400+100+100.
lt: Sukurti pradinį langą su nurodyta geometrija. Pavyzdžiai: nemo --geometry=+100+100, nemo --geometry=600x400, nemo --geometry=600x400+100+100.

en: GEOMETRY
lt: GEOMETRIJA

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
lt: Sukurti langus tik nurodytiems URI.

en: Ignored argument - left for compatibility only.
lt: Nepaisomas argumentas - paliktas tik suderinamumui.

en: Open URIs in tabs.
lt: Atverti URI kortelėse.

en: Repair the user thumbnail cache - this can be useful if you're having trouble with file thumbnails.  Must be run as root
lt: Pataisyti naudotojo miniatiūrų podėlį - tai gali būti naudinga, jei turite problemų su miniatiūromis. Privalo būti vykdoma kaip root

en: Quit Nemo.
lt: Išjungti Nemo.

en: [URI...]
lt: [URI…]

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
lt: 
    
    Naršyti failų sistemą su failų tvarkytuve

en: Nemo's main menu is now hidden
lt: Nemo pagrindinis meniu dabar yra paslėptas

en: You have chosen to hide the main menu.  You can get it back temporarily by:
    
    - Tapping the <Alt> key
    - Right-clicking an empty region of the main toolbar
    - Right-clicking an empty region of the status bar.
    
    You can restore it permanently by selecting this option again from the View menu.
lt: Pasirinkote paslėpti pagrindinį meniu. Galite jį laikinai įjungti:
    
    - Spaudžiant <Alt> klavišą
    - Spustelint dešinįjį pelės mygtuką tuščiame pagrindinės įrankių juostos plote
    - Spustelint dešinįjį pelės mygtuką tuščiame būsenos juostos plote.
    
    Jūs galite vėl atstatyti jį visam laikui pasirinkdami šį parametrą Rodinio meniu.

en: Don't show this message again.
lt: Daugiau nerodyti.

en: The Link "%s" is Broken.
lt: Nuoroda „%s“ yra sugadinta.

en: The Link "%s" is Broken. Move it to Trash?
lt: Nuoroda „%s“ yra sugadinta. Perkelti ją į šiukšlinę?

en: This link cannot be used, because it has no target.
lt: Ši nuoroda negali būti naudojama, kadangi ji neturi taikinio.

en: This link cannot be used, because its target "%s" doesn't exist.
lt: Ši nuoroda negali būti naudojama, kadangi jos taikinys „%s“ neegzistuoja.

note: name, stock id label, accelerator
en: Mo_ve to Trash
lt: Per_kelti į šiukšlinę

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
lt: Ar norite vykdyti „%s“, ar peržiūrėti jo turinį?

en: "%s" is an executable text file.
lt: „%s“ yra vykdomasis tekstinis failas.

en: Run in _Terminal
lt: Vykdyti _terminale

en: _Display
lt: _Rodyti

en: Are you sure you want to open all files?
lt: Ar tikrai norite atverti visus failus?

en: This will open %d separate tab. | This will open %d separate tabs.
lt[0]: Bus atverta %d atskira kortelė.
lt[1]: Bus atvertos %d atskiros kortelės.
lt[2]: Bus atverta %d atskirų kortelių.

en: Open with
lt: Atverti naudojant

en: Unknown file type
lt: Nežinomas failo tipas

en: The file "%s" has no known programs associated with it.  If you trust the source of this file, and have sufficient permissions, you can mark it executable and launch it.  Or, you can use the Open With dialog to pick a program to associate it with.
lt: Failas „%s“ neturi su juo susietos programos. Jei pasitikite šio failo turiniu ir turite reikalingus leisimus, galite pažymėti jį kaip paleidžiamą ir paleisti jį. Arba galite pasinaudoti „Atverti naudojant“ langu programai pasirinkti.

en: Make executable and run
lt: Padaryti paleidžiamu ir paleisti

en: The file "%s" has no known programs associated with it.  Use the Open With dialog to pick a program to open it with.
lt: Failas „%s“ neturi su juo susietos programos. Naudokite "Atverti naudojant" dialogą, norėdami pasirinkti programą, kurios pagalba atversite failą.

en: Choose a program
lt: Pasirinkite programą

en: Untrusted application launcher
lt: Nepatikimas programos leistukas

en: The application launcher "%s" has not been marked as trusted (executable). If you do not know the source of this file, launching it may be unsafe.
lt: Programos vykdymo failas „%s“ nebuvo pažymėtas kaip patikimas vykdyti. Jei nežinote šio failo turinio,jo vykdymas gali būti nesaugus.

en: _Launch Anyway
lt: _Vis tiek paleisti

en: Mark as _Trusted
lt: Pažymėti kaip _patikimą

en: This will open %d separate application. | This will open %d separate applications.
lt[0]: Bus atverta %d atskira programa.
lt[1]: Bus atvertos %d atskiros programos.
lt[2]: Bus atverta %d atskirų programų.

en: Unable to mount location
lt: Nepavyko prijungti vietos

en: Unable to start location
lt: Nepavyko paleisti vietos

en: Opening "%s".
lt: Atveriama „%s“.

en: Opening %d item. | Opening %d items.
lt[0]: Atveriamas %d elementas.
lt[1]: Atveriami %d elementai.
lt[2]: Atveriama %d elementų.

en: Close tab
lt: Uždaryti kortelę

note: Translators: This is the --help description for the open-with app, the initial newlines are between the command line arg and the description
en: 
    
    Show an open-with dialog given a uri, to allow the user to change the default mimetype handler.
lt: 
    
    Rodyti "Atverti naudojant" dialogą su nurodytais uri, kad naudotojui būtų leista pakeisti numatytąją MIME tipo doroklę.

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Free space: %s
lt: Laisva vieta: %s

en: My Computer
lt: Kompiuteris

en: Open your personal folder
    %s
lt: Atverti jūsų asmeninį aplanką
    %s

en: Home
lt: Namai

en: Open the contents of your desktop in a folder
lt: Atverti darbalaukio turinį aplanke

en: Recent
lt: Paskiausieji

en: Recent files
lt: Paskiausi failai

en: Open the contents of the File System
    %s
lt: Atverti failų sistemos turinį
    %s

en: File System
lt: Failų sistema

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Open the trash
lt: Atverti šiukšlinę

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: Mount and open %s (%s)
lt: Prijungti ir atverti %s (%s)

en: Mount and open %s
lt: Prijungti ir atverti %s

en: Network
lt: Tinklas

en: Browse the contents of the network
lt: Naršyti vietinį tinklą

note: name, stock id label, accelerator
en: _Start
lt: _Paleisti

note: name, stock id label, accelerator
en: _Stop
lt: _Sustabdyti

note: start() for type G_DRIVE_START_STOP_TYPE_SHUTDOWN is normally not used
en: _Power On
lt: _Įjungti

en: _Safely Remove Drive
lt: _Saugiai išimti įrenginį

en: _Connect Drive
lt: _Prijungti įrenginį

en: _Disconnect Drive
lt: _Atjungti įrenginį

en: _Start Multi-disk Device
lt: _Paleisti daugelio diskų įrenginį

en: _Stop Multi-disk Device
lt: _Sustabdyti daugelio diskų įrenginį

note: stop() for type G_DRIVE_START_STOP_TYPE_PASSWORD is normally not used
en: _Unlock Drive
lt: _Atrakinti įrenginį

en: _Lock Drive
lt: _Užrakinti įrenginį

en: Unable to start %s
lt: Nepavyko paleisti %s

en: Unable to eject %s
lt: Nepavyko išimti %s

en: Unable to poll %s for media changes
lt: Nepavyko užklausti %s dėl laikmenų pokyčių

en: Unable to stop %s
lt: Nepavyko sustabdyti %s

note: name, stock id label, accelerator
en: _Open
lt: _Atverti

note: name, stock id label, accelerator
en: Open in New _Tab
lt: Atverti naujoje _kortelėje

en: Open in New _Window
lt: Atverti naujame _lange

note: name, stock id, label
en: _Add Bookmark
lt: _Pridėti žymelę

en: Remove
lt: Pašalinti

note: name, stock id label, accelerator
en: _Rename...
lt: _Pervadinti...

note: name, stock id label, accelerator
en: _Mount
lt: _Prijungti

note: name, stock id label, accelerator
en: _Unmount
lt: _Atjungti

note: name, stock id label, accelerator
en: _Eject
lt: _Išimti

note: name, stock id label, accelerator
en: _Detect Media
lt: _Aptikti laikmeną

note: name, stock id label, accelerator
en: _Properties
lt: _Savybės

en: Unmount
lt: Atjungti

en: Eject
lt: Išstumti

en: Stop
lt: Stabdyti

en: %1$s file operation active.  %2$d%% complete. | %1$s file operations active.  %2$d%% complete.
lt[0]: Vyksta %1$s veiksmas su failais.  %2$d%% baigtas.
lt[1]: Vyksta %1$s veiksmai su failais.  %2$d%% baigti.
lt[2]: Vyksta %1$s veiksmų su failais.  %2$d%% baigtų.

en: File Operations
lt: Veiksmai su failais

en: All file operations have been successfully completed
lt: Visi veiksmai su failais sėkmingai užbaigti

en: You cannot assign more than one custom icon at a time!
lt: Negalima vienu metu priskirti daugiau nei vienos pasirinktinės piktogramos!

en: Please drag just one image to set a custom icon.
lt: Norėdami nustatyti pasirinktinę piktogramą, vilkite tik vieną paveikslą.

en: The file that you dropped is not local.
lt: Failas, kurį jūs atitempėte, nėra vietinis.

en: You can only use local images as custom icons.
lt: Pasirinktinėms piktogramoms galima naudoti tik jūsų kompiuteryje esančius atvaizdus.

en: The file that you dropped is not an image.
lt: Failas, kurį atitempėte, nėra paveikslas.

en: _Name: | _Names:
lt[0]: _Pavadinimas:
lt[1]: Pavadinimai:
lt[2]: Pavadinimai:

en: Properties
lt: Savybės

en: %s Properties
lt: %s Savybės

note: Fallback, use for both unknown attributes and attributes * for which we have no more appropriate default.
en: unknown
lt: nežinoma

en: Cancel Group Change?
lt: Atsisakyti grupės keitimo?

en: Cancel Owner Change?
lt: Atsisakyti savininko keitimo?

en: nothing
lt: nieko

en: unreadable
lt: neįskaitomas

en: %1$s item | %1$s items
lt[0]: %1$s elementas
lt[1]: %1$s elementai
lt[2]: %1$s elementų

en: (some contents unreadable)
lt: (dalis turinio neįskaitoma)

note: Also set the title field here, with a trailing carriage return & * space if the value field has two lines. This is a hack to get the * "Contents:" title to line up with the first line of the * 2-line value. Maybe there's a better way to do this, but I * couldn't think of one.
en: Contents:
lt: Turinys:

en: Size:
lt: Dydis:

note: Translators: "used" refers to the capacity of the filesystem
en: used
lt: naudojama

note: Translators: "free" refers to the capacity of the filesystem
en: free
lt: laisva

en: Total capacity:
lt: Visa talpa:

en: Filesystem type:
lt: Failų sistemos tipas:

en: Basic
lt: Paprastas

en: Type:
lt: Tipas:

en: Link target:
lt: Nuorodos taikinys:

en: Location:
lt: Vieta:

en: Volume:
lt: Tomas:

en: Accessed:
lt: Naudota:

en: Created:
lt: Sukurta:

en: Modified:
lt: Keista:

en: Free space:
lt: Laisva vieta:

en: _Read
lt: _Skaityti

en: _Write
lt: _Rašyti

en: E_xecute
lt: Vy_kdyti

note: translators: this gets concatenated to "no read", * "no access", etc. (see following strings)
en: no
lt: ne

en: list
lt: sąrašas

en: read
lt: skaityti

en: create/delete
lt: kurti/trinti

en: write
lt: rašyti

en: access
lt: prieiti

en: Access:
lt: Prieiga:

en: Folder access:
lt: Prieiga prie aplankų:

en: File access:
lt: Leidimai failams:

en: List files only
lt: Rodyti tik failų pavadinimus

en: Access files
lt: Prieiti prie failų

en: Create and delete files
lt: Kurti ir trinti failus

en: Read-only
lt: Tik skaitymui

en: Read and write
lt: Skaityti ir rašyti

en: Special flags:
lt: Specialios vėliavėlės:

en: Set _user ID
lt: Nustatyti _naudotojo ID

en: Set gro_up ID
lt: Nustatyti _grupės ID

en: _Sticky
lt: _Kibus

en: _Owner:
lt: _Savininkas:

en: Owner:
lt: Savininkas:

en: _Group:
lt: _Grupė:

en: Group:
lt: Grupė:

en: Execute:
lt: Vykdyti:

en: Allow _executing file as program
lt: Leisti _vykdyti failą kaip programą

en: Others:
lt: Kiti:

en: Folder Permissions:
lt: Aplanko leidimai:

en: File Permissions:
lt: Failo leidimai:

en: Text view:
lt: Tekstinė išraiška:

en: Permissions
lt: Leidimai

en: You are not the owner, so you cannot change these permissions.
lt: Nesate savininkas, todėl negalite keisti šių teisių.

en: SELinux context:
lt: SELinux kontekstas:

en: Last changed:
lt: Paskutinis pakeitimas:

en: Apply Permissions to Enclosed Files
lt: Pritaikyti leidimus failams viduje

en: The permissions of "%s" could not be determined.
lt: Nepavyko nustatyti „%s“ teisių.

en: The permissions of the selected file could not be determined.
lt: Nepavyko nustatyti pasirinkto failo leidimų.

en: Open With
lt: Atverti naudojant

en: Help
lt: Žinynas

en: Close
lt: Užverti

en: Creating Properties window.
lt: Kuriamas savybių langas.

en: There was an error displaying help.
lt: Klaida rodant žinyną.

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Show Places
lt: Rodyti vietas

en: Show Treeview
lt: Rodyti aplankų medį

en: Hide the Sidebar (F9)
lt: Slėpti šoninę juostą (F9)

en: Show the Sidebar (F9)
lt: Rodyti šoninę juostą (F9)

en: Adjust zoom level
lt: Keisti mastelio lygį

note: Add buttons
en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: A problem has been detected with your thumbnail cache.  Fixing it will require administrative privileges.
lt: Buvo aptikta problema su jūsų miniatiūrų podėliu. Jo pataisymas reikalaus administratoriaus teisių.

en: Fix now
lt: Pataisyti dabar

en: Dismiss
lt: Atmesti

en: Elevated Privileges
lt: Papildomos teisės

en: Restore Selected Items
lt: Grąžinti pasirinktus elementus

en: Restore selected items to their original position
lt: Grąžinti pasirinktus elementus į jų pradines vietas

en: Empty _Trash
lt: Išvalyti _šiukšlinę

en: "%s" will be moved if you select the Paste command
lt: „%s“ bus perkeltas, jei pasirinksite komandą Įdėti

en: "%s" will be copied if you select the Paste command
lt: „%s“ bus nukopijuotas, jei pasirinksite komandą Įdėti

en: There is nothing on the clipboard to paste.
lt: Iškarpinė tuščia.

note: name, stock id label, accelerator
en: Create New _Folder
lt: Sukurti naują a_planką

note: name, stock id label, accelerator
en: Cu_t
lt: Iškirp_ti

note: name, stock id label, accelerator
en: _Copy
lt: _Kopijuoti

note: We make accelerator "" instead of null here to not inherit the stock accelerator for paste name, stock id label, accelerator
en: _Paste Into Folder
lt: Į_dėti į aplanką

en: P_in
lt: Pr_isegti

en: Unp_in
lt: Atsegt_i

note: name, stock id label, accelerator
en: _Delete
lt: Iš_trinti

en: Computer
lt: Kompiuteris

en: This will open %'d separate tab. | This will open %'d separate tabs.
lt[0]: Bus atverta %'d atskira kortelė.
lt[1]: Bus atvertos %'d atskiros kortelės.
lt[2]: Bus atverta %'d atskirų kortelių.

en: This will open %'d separate window. | This will open %'d separate windows.
lt[0]: Bus atvertas %'d atskiras langas.
lt[1]: Bus atverti %'d atskiri langai.
lt[2]: Bus atverta %'d atskirų langų.

en: Select Items Matching
lt: Pažymėti elementus, atitinkančius

en: _Pattern:
lt: _Šablonas:

en: Examples:
lt: Pavyzdžiai:

note: Reset to default info
en: Undo
lt: Atšaukti

en: Undo last action
lt: Atšaukti paskutinį veiksmą

note: Reset to default info
en: Redo
lt: Pakartoti

en: Redo last undone action
lt: Pakartoti paskutinį atšauktą veiksmą

en: Content View
lt: Turinio vaizdas

en: View of the current folder
lt: Šio aplanko vaizdas

en: "%s" selected
lt: pasirinktas „%s“

en: %'d folder selected | %'d folders selected
lt[0]: Pasirinktas %'d aplankas
lt[1]: Pasirinkti %'d aplankai
lt[2]: Pasirinkta %'d aplankų

en:  (containing %'d item) |  (containing %'d items)
lt[0]:  (kuriame yra %'d elementas)
lt[1]:  (kuriuose yra %'d elementai)
lt[2]:  (kuriuose yra %'d elementų)

note: translators: this is preceded with a string of form 'N folders' (N more than 1)
en:  (containing a total of %'d item) |  (containing a total of %'d items)
lt[0]:  (kuriuose yra %'d elementas)
lt[1]:  (kuriuose yra %'d elementai)
lt[2]:  (kuriuose yra %'d elementų)

en: %'d item selected | %'d items selected
lt[0]: Pasirinktas %'d elementas
lt[1]: Pasirinkti %'d elementai
lt[2]: Pasirinkta %'d elementų

note: Folders selected also, use "other" terminology
en: %'d other item selected | %'d other items selected
lt[0]: Pasirinktas %'d kitas elementas
lt[1]: Pasirinkti %'d kiti elementai
lt[2]: Pasirinkta %'d kitų elementų

en: %'u item | %'u items
lt[0]: %'u elementas
lt[1]: %'u elementai
lt[2]: %'u elementų

en: %s, Free space: %s
lt: %s, laisva vieta: %s

en: Open With %s
lt: Atverti naudojant %s

en: Use "%s" to open the selected item | Use "%s" to open the selected items
lt[0]: Naudoti „%s“ pasirinkto elemento atvėrimui
lt[1]: Naudoti „%s“ pasirinktų elementų atvėrimui
lt[2]: Naudoti „%s“ pasirinktų elementų atvėrimui

en: Run "%s" on any selected items
lt: Paleisti „%s“ visiems pažymėtiems elementams

en: Create a new document from template "%s"
lt: Sukurti dokumentą iš šablono „%s“

en: Select Target Folder For Move
lt: Pasirinkti aplanką, į kurį perkelti

en: Select Target Folder For Copy
lt: Pasirinkti aplank,ą į kurį kopijuoti

en: Unable to unmount location
lt: Nepavyko atjungti vietos

en: Unable to eject location
lt: Nepavyko išimti vietos

en: Unable to stop drive
lt: Nepavyko sustabdyti kaupiklio

en: Connect to Server %s
lt: Prisijungti prie serverio %s

en: _Connect
lt: Prisi_jungti

en: Link _name:
lt: Serverio _pavadinimas:

note: name, stock id, label
en: Create New _Document
lt: Sukurti naują _dokumentą

note: name, stock id, label
en: Open Wit_h
lt: Atverti _su

en: Choose a program with which to open the selected item
lt: Pasirinkite programą, su kuria atverti parinktą elementą

note: tooltip
en: View or modify the properties of each selected item
lt: Žiūrėti ar keisti kiekvieno parinkto elemento savybes

note: tooltip
en: Create a new empty folder inside this folder
lt: Šiame aplanke sukurti naują tuščią aplanką

note: name, stock id, label
en: No templates installed
lt: Nėra įdiegtų šablonų

note: name, stock id translators: this is used to indicate that a document doesn't contain anything label, accelerator
en: _Empty Document
lt: _Tuščias dokumentas

note: tooltip
en: Create a new empty document inside this folder
lt: Sukurti tuščią dokumentą šiame aplanke

note: tooltip
en: Open the selected item in this window
lt: Pasirinktą elementą atverti šiame lange

note: name, stock id label, accelerator Location-specific actions
en: Open in Navigation Window
lt: Atverti navigacijos lange.

note: tooltip
en: Open each selected item in a navigation window
lt: Kiekvieną pažymėtą elementą atverti navigacijos lange

note: tooltip
en: Open each selected item in a new tab
lt: Kiekvieną parinktą elementą atverti naujoje kortelėje

note: name, stock id label, accelerator
en: Open in Terminal
lt: Atverti terminale

note: tooltip
en: Open terminal in the selected folder
lt: Atverti terminalą pasirinktame aplanke

note: name, stock id label, accelerator
en: Open as Root
lt: Atverti kaip Root

note: tooltip
en: Open the folder with administration privileges
lt: Atverti aplanką administratoriaus teisėmis

note: name, stock id label, accelerator
en: Follow link to original file
lt: Sekti nuoroda į tikrąjį failą

note: tooltip
en: Navigate to the original file that this symbolic link points to
lt: Pereiti į tikrąjį failą, į kurį rodo ši simbolinė nuoroda

note: name, stock id label, accelerator
en: Open containing folder
lt: Atverti vidinį aplanką

note: tooltip
en: Navigate to the folder that the selected item is stored in
lt: Naršyti aplanką, kuriame yra talpinamas pasirinktas elementas

note: name, stock id label, accelerator
en: Other _Application...
lt: Kita _programa...

note: tooltip
en: Choose another application with which to open the selected item
lt: Pasirinkti kitą programą, su kuria atverti parinktą elementą

note: name, stock id label, accelerator
en: Open With Other _Application...
lt: Atverti naudojant kitą _programą…

note: tooltip
en: Prepare the selected files to be moved with a Paste command
lt: Pasirinktus failus paruošti perkėlimui su komanda „Įdėti“

note: tooltip
en: Prepare the selected files to be copied with a Paste command
lt: Paruošti parinktus failus kopijavimui su komanda „Įdėti“

note: name, stock id label, accelerator
en: _Paste
lt: Į_dėti

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
lt: Perkelti ar nukopijuoti failus, parinktus komandomis „Iškirpti“ ar „Kopijuoti“

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
lt: Į pažymėtą aplanką perkelti arba nukopijuoti failus, kuriuos išrinkote komandomis „Iškirpti“ ar „Kopijuoti“

note: name, stock id, label
en: Cop_y to
lt: _Kopijuoti į

note: name, stock id, label
en: M_ove to
lt: _Perkelti į

note: name, stock id label, accelerator
en: Select _All
lt: P_ažymėti viską

note: tooltip
en: Select all items in this window
lt: Pažymėti visus elementus šiame lange

note: name, stock id label, accelerator
en: Select I_tems Matching...
lt: Pažymėti e_lementus, atitinkančius…

note: tooltip
en: Select items in this window matching a given pattern
lt: Pažymėti šiame lange esančius elementus, atitinkančius duotą šabloną

note: name, stock id label, accelerator
en: _Invert Selection
lt: _Invertuoti žymėjimą

note: tooltip
en: Select all and only the items that are not currently selected
lt: Pasirinkti tik visus dabar nepažymėtus elementus

note: name, stock id label, accelerator
en: D_uplicate
lt: Du_bliuoti

note: tooltip
en: Duplicate each selected item
lt: Dubliuoti kiekvieną pažymėtą elementą

note: name, stock id label, accelerator
en: Ma_ke Link | Ma_ke Links
lt[0]: Su_kurti nuorodą
lt[1]: Su_kurti nuorodas
lt[2]: Su_kurti nuorodas

note: tooltip
en: Create a symbolic link for each selected item
lt: Sukurti kiekvieno pažymėto elemento simbolinę nuorodą

note: tooltip
en: Rename selected item
lt: Pervadinti parinktą elementą

note: tooltip
en: Move each selected item to the Trash
lt: Visus pasirinktus failus perkelti į šiukšlinę

note: tooltip
en: Delete each selected item, without moving to the Trash
lt: Ištrinti kiekvieną pasirinktą elementą, neperkeliant į šiukšlinę

note: name, stock id label, accelerator
en: _Restore
lt: _Atstatyti

note: name, stock id label, accelerator name, stock id, label
en: _Undo
lt: _Atšaukti

note: tooltip
en: Undo the last action
lt: Atšaukti paskutinį veiksmą

note: name, stock id label, accelerator
en: _Redo
lt: Paka_rtoti

note: tooltip
en: Redo the last undone action
lt: Pakartoti paskutinį atšauktą veiksmą

note: * multiview-TODO: decide whether "Reset to Defaults" should * be window-wide, and not just view-wide. * Since this also resets the "Show hidden files" mode, * it is a mixture of both ATM. name, stock id label, accelerator
en: Reset View to _Defaults
lt: _Atstatyti numatytąjį vaizdą

note: tooltip
en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
lt: Atstatyti rikiavimo tvarką bei mastelį į numatytąsias šio vaizdo nuostatas

note: name, stock id label, accelerator
en: Connect To This Server
lt: Prisijungti prie šio serverio

note: tooltip
en: Make a permanent connection to this server
lt: Sukurti nuolatinį ryšį su šiuo serveriu

note: tooltip
en: Mount the selected volume
lt: Prijungti pasirinktą tomą

note: tooltip
en: Unmount the selected volume
lt: Atjungti pasirinktą tomą

note: tooltip
en: Eject the selected volume
lt: Išimti pasirinktąjį tomą

note: tooltip
en: Start the selected volume
lt: Paleisti pasirinktą tomą

note: tooltip
en: Stop the selected volume
lt: Stabdyti pasirinktą tomą

note: tooltip
en: Detect media in the selected drive
lt: Aptikti laikmeną pažymėtame įrenginyje

note: tooltip
en: Mount the volume associated with the open folder
lt: Prijungti tomą, susietą su atvertu aplanku

note: tooltip
en: Unmount the volume associated with the open folder
lt: Atjungti tomą, susietą su atvertu aplanku

note: tooltip
en: Eject the volume associated with the open folder
lt: Išimti tomą, susietą su atvertu aplanku

note: tooltip
en: Start the volume associated with the open folder
lt: Paleisti tomą, susietą su atvertu aplanku

note: tooltip
en: Stop the volume associated with the open folder
lt: Stabdyti tomą, susietą su atvertu aplanku

note: name, stock id label, accelerator
en: Open File and Close window
lt: Atverti failą ir užverti langą

note: tooltip
en: Open this folder in a navigation window
lt: Atverti šį aplanką navigacijos lange

note: tooltip
en: Open this folder in a new tab
lt: Atverti šį aplanką naujoje kortelėje

note: tooltip
en: Prepare this folder to be moved with a Paste command
lt: Paruošti šį aplanką perkėlimui su komanda „Įdėti“

note: tooltip
en: Prepare this folder to be copied with a Paste command
lt: Paruošti šį aplanką kopijavimui su komanda „Įdėti“

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into this folder
lt: Į šį aplanką perkelti arba nukopijuoti failus, kuriuos pasirinkote komandomis „Iškirpti“ ar „Kopijuoti“

note: tooltip
en: Move this folder to the Trash
lt: Perkelti šį aplanką į šiukšlinę

note: tooltip
en: Delete this folder, without moving to the Trash
lt: Ištrinti šį aplanką, neperkeliant į šiukšlinę

note: tooltip
en: Mount the volume associated with this folder
lt: Prijungti tomą, susietą su šiuo aplanku

note: tooltip
en: Unmount the volume associated with this folder
lt: Atjungti tomą, susietą su šiuo aplanku

note: tooltip
en: Eject the volume associated with this folder
lt: Išimti tomą, susietą su šiuo aplanku

note: tooltip
en: Start the volume associated with this folder
lt: Paleisti tomą, susietą su šiuo aplanku

note: tooltip
en: Stop the volume associated with this folder
lt: Stabdyti tomą, susietą su šiuo aplanku

note: tooltip
en: View or modify the properties of this folder
lt: Žiūrėti ar keisti šio aplanko savybes

note: name, stock id, label
en: _Other pane
lt: _Kitą polangį

en: Copy the current selection to the other pane in the window
lt: Kopijuoti pažymėtus elementus į kitą šio lango polangį

en: Move the current selection to the other pane in the window
lt: Perkelti pažymėtus elementus į kitą šio lango polangį

note: name, stock id, label name, stock id label, accelerator
en: _Home
lt: _Namai

en: Copy the current selection to the home folder
lt: Kopijuoti pažymėtus elementus į namų aplanką

en: Move the current selection to the home folder
lt: Perkelti pažymėtus elementus į namų aplanką

note: name, stock id, label
en: _Desktop
lt: _Darbalaukis

en: Copy the current selection to the desktop
lt: Kopijuoti pažymėtus elementus į darbalaukį

en: Move the current selection to the desktop
lt: Perkelti pažymėtus elementus į darbalaukį

en: Browse...
lt: Naršyti...

en: Browse for a folder to move the selection to
lt: Ieškoti aplanko, į kurį perkelti pasirinktus elementus

en: Browse for a folder to copy the selection to
lt: Ieškoti aplanko, į kurį kopijuoti pasirinktus elementus

en: Pin the selected file so it always appears at the top of this location's file list
lt: Prisegti pasirinktą failą, kad jis visada būtų rodomas šios vietos failų sąrašo viršuje

en: Unpin the selected file from the top of this location's file list
lt: Atsegti pasirinktą failą iš šios vietos failų sąrašo viršaus

en: Run scripts
lt: Vykdyti scenarijus

note: Create a script action here specially because its tooltip is dynamic
en: _Scripts
lt: _Scenarijai

en: Move the open folder out of the trash to "%s"
lt: Perkelti atvertąjį aplanką iš šiukšlinės į „%s“

en: Move the selected folder out of the trash to "%s" | Move the selected folders out of the trash to "%s"
lt[0]: Perkelti pažymėtąjį aplanką iš šiukšlinės į „%s“
lt[1]: Perkelti pažymėtuosius aplankus iš šiukšlinės į „%s“
lt[2]: Perkelti pažymėtuosius aplankus iš šiukšlinės į „%s“

en: Move the selected folder out of the trash | Move the selected folders out of the trash
lt[0]: Perkelti pažymėtąjį aplanką iš šiukšlinės
lt[1]: Perkelti pažymėtuosius aplankus iš šiukšlinės
lt[2]: Perkelti pažymėtuosius aplankus iš šiukšlinės

en: Move the selected file out of the trash to "%s" | Move the selected files out of the trash to "%s"
lt[0]: Perkelti pažymėtąjį failą iš šiukšlinės į „%s“
lt[1]: Perkelti pažymėtuosius failus iš šiukšlinės į „%s“
lt[2]: Perkelti pažymėtuosius failus iš šiukšlinės į „%s“

en: Move the selected file out of the trash | Move the selected files out of the trash
lt[0]: Perkelti pažymėtąjį failą iš šiukšlinės
lt[1]: Perkelti pažymėtuosius failus iš šiukšlinės
lt[2]: Perkelti pažymėtuosius failus iš šiukšlinės

en: Move the selected item out of the trash to "%s" | Move the selected items out of the trash to "%s"
lt[0]: Perkelti pažymėtąjį elementą iš šiukšlinės į „%s“
lt[1]: Perkelti pažymėtuosius elementus iš šiukšlinės į „%s“
lt[2]: Perkelti pažymėtuosius elementus iš šiukšlinės į „%s“

en: Move the selected item out of the trash | Move the selected items out of the trash
lt[0]: Perkelti pažymėtąjį elementą iš šiukšlinės
lt[1]: Perkelti pažymėtuosius elementus iš šiukšlinės
lt[2]: Perkelti pažymėtuosius elementus iš šiukšlinės

en: Start the selected drive
lt: Paleisti pasirinktą kaupiklį

en: Connect to the selected drive
lt: Prijungti prie pasirinkto kaupiklio

en: _Start Multi-disk Drive
lt: _Paleisti daugiadiskį kaupiklį

en: Start the selected multi-disk drive
lt: Paleisti pasirinktą daugiadiskį kaupiklį

en: U_nlock Drive
lt: _Atrakinti kaupiklį

en: Unlock the selected drive
lt: Atrakinti pasirinktą kaupiklį

en: Stop the selected drive
lt: Sustabdyti pasirinktą kaupiklį

en: Safely remove the selected drive
lt: Saugiai išimti pasirinktą kaupiklį

en: _Disconnect
lt: Atsij_ungti

en: Disconnect the selected drive
lt: Atjungti pasirinktą kaupiklį

en: _Stop Multi-disk Drive
lt: _Sustabdyti daugiadiskį kaupiklį

en: Stop the selected multi-disk drive
lt: Sustabdyti pasirinktą daugiadiskį kaupiklį

en: Lock the selected drive
lt: Užrakinti pasirinktą kaupiklį

en: Start the drive associated with the open folder
lt: Paleisti kaupiklį, susietą su atvertu aplanku

en: Connect to the drive associated with the open folder
lt: Prijungti prie kaupiklio, susieto su atvertu aplanku

en: Start the multi-disk drive associated with the open folder
lt: Paleisti daugiadiskį kaupiklį, susietą su atvertu aplanku

en: Unlock the drive associated with the open folder
lt: Atrakinti kaupiklį, susietą su atvertu aplanku

en: _Stop the drive associated with the open folder
lt: _Sustabdyti kaupiklį, susietą su atvertu aplanku

en: Safely remove the drive associated with the open folder
lt: Saugiai išimti kaupiklį, susietą su atvertu aplanku

en: Disconnect the drive associated with the open folder
lt: Atjungti kaupiklį, susietą su atvertu aplanku

en: Stop the multi-disk drive associated with the open folder
lt: Sustabdyti daugiadiskį kaupiklį, susietą su atvertu aplanku

en: Lock the drive associated with the open folder
lt: Užrakinti kaupiklį, susietą su atvertu aplanku

en: _Delete Permanently
lt: _Ištrinti negrįžtamai

en: Delete the open folder permanently
lt: Negrįžtamai ištrinti atvertą aplanką

en: Move the open folder to the Trash
lt: Perkelti atvertą aplanką į šiukšlinę

en: _Open With %s
lt: _Atverti naudojant %s

en: Open in %'d New _Window | Open in %'d New _Windows
lt[0]: Atverti %'d naujame _lange
lt[1]: Atverti %'d naujuose _languose
lt[2]: Atverti %'d naujų _langų

en: Open in %'d New _Tab | Open in %'d New _Tabs
lt[0]: Atverti %'d naujoje _kortelėje
lt[1]: Atverti %'d naujose _kortelėse
lt[2]: Atverti %'d naujų _kortelių

en: Delete all selected items permanently
lt: Negrįžtamai ištrinti visus pažymėtus elementus

en: Remo_ve from Recent
lt: Pa_šalinti iš paskiausių

en: Remove each selected item from the recently used list
lt: Pašalinti visus pažymėtus elementus iš paskiausiai naudotų sąrašo

en: View or modify the properties of the open folder
lt: Žiūrėti ar keisti atverto aplanko savybes

note: Note to localizers: convert file type string for file * (e.g. "folder", "plain text") to file type for symbolic link * to that kind of file (e.g. "link to folder"). appended to new link file
en: Link to %s
lt: Nuoroda į %s

en: Drag and drop is not supported.
lt: Vilkimo ir numetimo operacija nepalaikoma.

en: Drag and drop is only supported on local file systems.
lt: Vilkimo ir numetimo operacija veikia tik vietinėse failų sistemose.

en: An invalid drag type was used.
lt: Panaudotas netinkamas vilkimo tipas.

note: Translator: This is the filename used for when you dnd text to a directory
en: dropped text.txt
lt: nuvilktas tekstas.txt

note: Translator: This is the filename used for when you dnd raw * data to a directory, if the source didn't supply a name.
en: dropped data
lt: nuvilkti duomenys

en: Do you want to remove any bookmarks with the non-existing location from your list?
lt: Ar norite iš sąrašo pašalinti visas žymeles, nurodančias į neegzistuojančias vietas?

en: The location "%s" does not exist.
lt: Vieta „%s“ neegzistuoja.

en: Bookmark for Nonexistent Location
lt: Neegzistuojančios vietos žymelė

en: Go to the location specified by this bookmark
lt: Eiti į šios žymelės rodomą vietą

en: %s - File Browser
lt: %s – failų naršyklė

en: Searching...
lt: Ieškoma...

en: Could not display "%s".
lt: Nepavyko parodyti „%s“.

en: Nemo has no installed viewer capable of displaying the folder.
lt: Nemo neturi įdiegtos žiūryklės, galinčios parodyti šį aplanką.

en: The location is not a folder.
lt: Ši vieta yra ne aplankas.

en: Could not find "%s".
lt: Nepavyko rasti „%s“.

en: Please check the spelling and try again.
lt: Pasitikrinkite rašybą ir bandykite dar kartą.

en: Nemo cannot handle "%s" locations.
lt: Nemo negali atidaryti „%s“ vietų.

en: Nemo cannot handle this kind of location.
lt: Nemo nepalaiko šitokio vietos tipo.

en: Unable to mount the location.
lt: Nepavyko prijungti šios vietos.

en: Access was denied.
lt: Prieiga buvo uždrausta.

note: This case can be hit for user-typed strings like "foo" due to * the code that guesses web addresses when there's no initial "/". * But this case is also hit for legitimate web addresses when * the proxy is set up wrong.
en: Could not display "%s", because the host could not be found.
lt: Nepavyko parodyti „%s“, kadangi nepavyko rasti šio serverio.

en: Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
lt: Patikrinkite, ar teisingai parašėte ir ar teisingi tarpinio serverio nustatymai.

en: Error: %s
    Please select another viewer and try again.
lt: Klaida: %s
    Pasirinkite kitą žiūryklę ir bandykite dar kartą.

en: Nemo is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lt: „Nemo“ yra nemokama programa; galite platinti ar/ir keisti ją pagal GNU General Public licencijos sąlygas, kaip paskelbė Free Software Foundation; pagal 2-ą versiją ar (jūsų pasirinktą) bet kurią vėlesnę.

en: Nemo is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lt: „Nemo“ platinamas su viltim jog bus naudingas, bet BE JOKIOS GARANTIJOS; net be PREKYBOS AR TINKAMUMO KONKREČIAM tikslui garantijos. Daugiau galite sužinoti „GNU General Public“ licencijoje.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Nemo; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
lt: Kartu su „Nemo“ Jūs turėjote gauti „GNU General Public“ licencijos kopiją; jei ne, rašykite Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: Nemo lets you organize files and folders, both on your computer and online.
lt: Nemo leidžia tvarkyti failus bei aplankus ir kompiuteryje, ir tinkle.

en: There was an error displaying help: 
    %s
lt: Įvyko klaida rodant žinyną: 
    %s

note: name, stock id, label
en: _File
lt: _Failas

note: name, stock id, label
en: _Edit
lt: _Taisymas

note: name, stock id, label
en: _View
lt: _Rodymas

note: name, stock id, label
en: _Help
lt: Ž_inynas

note: name, stock id label, accelerator
en: _Close
lt: _Užverti

note: tooltip
en: Close this folder
lt: Užverti šį aplanką

en: Prefere_nces
lt: _Nustatymai

en: Edit Nemo preferences
lt: Keisti Nemo nuostatas

en: Undo the last text change
lt: Atšaukti paskutinįjį teksto pakeitimą

note: name, stock id, label
en: Open _Parent
lt: Atverti au_kštesnįjį

en: Open the parent folder
lt: Atverti viršaplankį

note: tooltip
en: Stop loading the current location
lt: Sustabdyti dabartinės vietos įkėlimą

note: name, stock id label, accelerator
en: _Reload
lt: Į_kelti iš naujo

note: tooltip
en: Reload the current location
lt: Įkelti dabartinę vietą iš naujo

note: name, stock id label, accelerator
en: _All Topics
lt: _Visos temos

note: tooltip
en: Display Nemo help
lt: Rodyti Nemo žinyną

en: _Keyboard Shortcuts
lt: Spartieji _klavišai

en: Display keyboard shortcuts
lt: Rodyti sparčiuosius klavišus

note: * name, stock id          { "NemoHelpSearch", NULL, label, accelerator        N_("Search for files"), NULL, tooltip                   N_("Locate files based on file name and type. Save your searches for later use."), G_CALLBACK (action_nemo_manual_callback) }, name, stock id          { "NemoHelpSort
en: _About
lt: _Apie

note: tooltip
en: Display credits for the creators of Nemo
lt: Rodyti Nemo kūrėjų informaciją

note: name, stock id label, accelerator
en: Zoom _In
lt: _Didinti

note: tooltip
en: Increase the view size
lt: Padidinti rodomus elementus

note: name, stock id label, accelerator
en: Zoom _Out
lt: _Mažinti

note: tooltip
en: Decrease the view size
lt: Sumažinti rodomus elementus

note: name, stock id label, accelerator
en: Normal Si_ze
lt: Į_prastas dydis

note: tooltip
en: Use the normal view size
lt: Naudoti įprastą elementų dydį

note: name, stock id label, accelerator
en: Connect to _Server...
lt: _Jungtis prie serverio...

note: tooltip
en: Connect to a remote computer or shared disk
lt: Jungtis prie nuotolinio kompiuterio ar viešinamo disko

note: tooltip
en: Open your personal folder
lt: Atverti asmeninį aplanką

note: name, stock id label, accelerator
en: _Computer
lt: _Kompiuteris

note: tooltip
en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
lt: Naršyti vietinius ir nutolusius diskus ir aplankus, pasiekiamus iš šio kompiuterio

note: name, stock id label, accelerator
en: _Network
lt: _Tinklas

note: tooltip
en: Browse bookmarked and local network locations
lt: Naršyti įtrauktas į adresyną ir vietines tinklo vietas

note: name, stock id label, accelerator
en: T_emplates
lt: Ša_blonai

note: tooltip
en: Open your personal templates folder
lt: Atverti jūsų asmeninį šablonų aplanką

note: name, stock id label, accelerator
en: _Trash
lt: Ši_ukšlinė

note: tooltip
en: Open your personal trash folder
lt: Atverti asmeninį šiukšlių aplanką

note: name, stock id, label
en: _Go
lt: _Eiti

note: name, stock id, label
en: _Bookmarks
lt: Žy_melės

note: name, stock id, label
en: _Tabs
lt: Polan_giai

note: name, stock id, label
en: New _Window
lt: Naujas _langas

en: Open another Nemo window for the displayed location
lt: Atverti kitą Nemo langą rodomai vietai

note: name, stock id, label
en: New _Tab
lt: Nauja _kortelė

en: Open another tab for the displayed location
lt: Atverti kitą kortelę dabar rodomai vietai

note: name, stock id, label
en: Close _All Windows
lt: Užverti _visus langus

en: Close all Navigation windows
lt: Užverti visus žvalgymo langus

note: name, stock id, label
en: _Back
lt: _Atgal

en: Go to the previous visited location
lt: Eiti į anksčiau aplankytą vietą

note: name, stock id, label
en: _Forward
lt: _Pirmyn

en: Go to the next visited location
lt: Eiti į kitą aplankytą vietą

note: name, stock id, label
en: Toggle _Location Entry
lt: Perjungti _vietos įrašą

en: Switch between location entry and breadcrumbs
lt: Perjungti tarp vietos įrašo ir vietos vaizdo

note: name, stock id, label
en: S_witch to Other Pane
lt: Per_jungti į kitą polangį

en: Move focus to the other pane in a split view window
lt: Suaktyvinti kitą polangį padalinto vaizdo lange

note: name, stock id, label
en: Sa_me Location as Other Pane
lt: _Ta pati vieta kaip kitame polangyje

en: Go to the same location as in the extra pane
lt: Eiti į vietą, atvertą papildomame polangyje

en: Add a bookmark for the current location to this menu
lt: Pridėti esamos vietos žymelę į šį meniu

note: name, stock id, label
en: _Edit Bookmarks...
lt: _Taisyti žymeles...

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
lt: Parodyti langą, kuriame galima taisyti šiame meniu esančias žymeles

en: _Previous Tab
lt: _Ankstesnė kortelė

en: Activate previous tab
lt: Aktyvuoti ankstesnę kortelę

en: _Next Tab
lt: _Kita kortelė

en: Activate next tab
lt: Aktyvuoti kitą kortelę

en: Move Tab _Left
lt: Perkelti kortelę _kairėn

en: Move current tab to left
lt: Perkelti šią kortelę į kairę

en: Move Tab _Right
lt: Perkelti kortelę _dešinėn

en: Move current tab to right
lt: Perkelti šią kortelę į dešinę

en: Sidebar
lt: Šoninis skydelis

en: Toolbar
lt: Įrankių juosta

note: name, stock id label, accelerator
en: Show _Hidden Files
lt: Rodyti pa_slėptus failus

note: tooltip
en: Toggle the display of hidden files in the current window
lt: Perjungti paslėptų failų rodymą esamame lange

note: name, stock id label, accelerator
en: _Main Toolbar
lt: _Pagrindinė įrankių juosta

note: tooltip
en: Change the visibility of this window's main toolbar
lt: Pakeisti šio lango pagrindinės įrankių juostos matomumą

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: _Show Sidebar
lt: _Rodyti šoninę juostą

note: tooltip
en: Change the visibility of this window's side pane
lt: Pakeisti šio lango šoninio polangio matomumą

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: St_atusbar
lt: _Būsenos juosta

note: tooltip
en: Change the visibility of this window's statusbar
lt: Pakeisti šio lango būsenos juostos matomumą

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: M_enubar
lt: M_eniu juosta

note: tooltip
en: Change the default visibility of the menubar
lt: Keisti numatytąjį meniu juostos matomumą

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: _Search for Files...
lt: _Ieškoti failų…

note: tooltip
en: Search documents and folders
lt: Ieškoti dokumentų ir aplankų

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: E_xtra Pane
lt: _Papildomas polangis

note: tooltip
en: Open an extra folder view side-by-side
lt: Gretimame polangyje atverti dar vieną aplanką

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: Show _Thumbnails
lt: Rodyti _miniatiūras

note: tooltip
en: Toggle the display of thumbnails in the current directory
lt: Perjungti miniatiūrų rodymą esamame kataloge

en: Places
lt: Vietos

en: Select Places as the default sidebar
lt: Nustatyti „Vietas“ kaip įprastinę šoninę juostą

en: Tree
lt: Medis

en: Select Tree as the default sidebar
lt: Nustatyti „Aplankų medį“ numatytu šoniniame polangyje

en: Path Bar
lt: Kelio juosta

en: Back history
lt: „Atgal“ istorija

en: Forward history
lt: „Pirmyn“ istorija

en: _Up
lt: Au_kštyn

en: Go to parent folder
lt: Eiti į viršaplankį

en: Go to home directory
lt: Eiti į namų aplanką

en: Go to Computer
lt: Eiti į kompiuterį

en: Toggle Location Entry
lt: Perjungti vietos įrašą

en: New folder
lt: Naujas aplankas

en: Create a new folder
lt: Sukurti naują aplanką

en: Open a terminal in the active folder
lt: Atverti terminalą akytviame aplanke

en: Icons
lt: Piktogramos

en: List
lt: Sąrašas

en: Compact
lt: Kompaktiškas

en: Search
lt: Paieška

en: Show Thumbnails
lt: Rodyti miniatiūras

en: _Location
lt: _Vieta

en: _New Tab
lt: Nauja _kortelė

en: _Close Tab
lt: _Užverti kortelę

en: These files are on an Audio CD.
lt: Šie failai yra Garso CD.

en: These files are on an Audio DVD.
lt: Šie failai yra Garso DVD.

en: These files are on a Video DVD.
lt: Šie failai yra Vaizdo DVD.

en: These files are on a Video CD.
lt: Šie failai yra Vaizdo CD.

en: These files are on a Super Video CD.
lt: Šie failai yra Super Vaizdo CD.

en: These files are on a Photo CD.
lt: Šie failai yra nuotraukų CD.

en: These files are on a Picture CD.
lt: Šie failai yra Paveikslų CD.

en: The media contains digital photos.
lt: Šioje laikmenoje yra skaitmeninės nuotraukos.

en: These files are on a digital audio player.
lt: Šie failai yra skaitmeniniame garso leistuve.

en: The media contains software.
lt: Šioje laikmenoje yra programinė įranga.

note: fallback to generic greeting
en: The media has been detected as "%s".
lt: Ši laikmena buvo aptikta kaip „%s“.

en: Open %s
lt: Atverti %s

note: name, stock id label, accelerator tooltip
en: Cut the selected text to the clipboard
lt: Iškirpti pažymėtą tekstą į iškarpinę

note: name, stock id label, accelerator tooltip
en: Copy the selected text to the clipboard
lt: Kopijuoti pažymėtą tekstą į iškarpinę

note: name, stock id label, accelerator tooltip
en: Paste the text stored on the clipboard
lt: Įdėti tekstą, saugomą iškarpinėje

note: tooltip
en: Select all the text in a text field
lt: Pažymėti visą tekstą, esantį teksto lauke

en: Move _Up
lt: _Pakelti

en: Move Dow_n
lt: _Nuleisti

en: Use De_fault
lt: Nau_doti numatytąjį

en: The name and icon of the file.
lt: Failo pavadinimas ir piktograma.

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: The general type of the file.
lt: Įprastinis failo tipas.

en: Detailed Type
lt: Išsamus tipas

en: The specific type of the file.
lt: Ypatingas failo tipas

en: The date the file was modified.
lt: Data, kai failas buvo pakeistas.

en: Modified - Time
lt: Koreguota - laikas

en: Date Created
lt: Sukūrimo data

en: The date the file was created.
lt: Data kuomet failas buvo sukurtas.

en: Created - Time
lt: Sukurta - Laikas

en: Date Accessed
lt: Skaitymo data

en: The date the file was accessed.
lt: Data, kada failas buvo naudotas.

en: Owner
lt: Savininkas

en: The owner of the file.
lt: Failo savininkas.

en: Group
lt: Grupė

en: The group of the file.
lt: Failo grupė.

en: The permissions of the file.
lt: Failo prieigos leidimai.

en: Octal Permissions
lt: Aštuntainiai leidimai

en: The permissions of the file, in octal notation.
lt: Failo prieigos leidimai aštuntainiu pavidalu.

en: MIME Type
lt: MIME tipas

en: The mime type of the file.
lt: Failo mime tipas.

en: SELinux Context
lt: SELinux kontekstas

en: The SELinux security context of the file.
lt: Failo SELinux saugumo kontekstas.

en: The location of the file.
lt: Failo vieta.

en: Trashed On
lt: Išmestas

en: Date when file was moved to the Trash
lt: Data, kada failas buvo perkeltas į šiukšlinę

en: Original Location
lt: Pradinė vieta

en: Original location of file before moved to the Trash
lt: Pradinė vieta prieš perkeliant į šiukšlinę

en: on the desktop
lt: darbalaukyje

en: You cannot move the volume "%s" to the trash.
lt: Negalima perkelti tomo „%s“ į šiukšlinę.

en: If you want to eject the volume, please use "Eject" in the popup menu of the volume.
lt: Jei norite atjungti tomą, spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku jo piktogramą ir pasirinkite komandą „Išimti“.

en: If you want to unmount the volume, please use "Unmount Volume" in the popup menu of the volume.
lt: Jei norite atjungti tomą, spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku jo piktogramą ir pasirinkite komandą „Atjungti tomą“.

en: _Move Here
lt: _Perkelti čia

en: _Copy Here
lt: _Kopijuoti čia

en: _Link Here
lt: _Sukurti nuorodą čia

en: This file cannot be mounted
lt: Šio failo prijungti negalima

en: This file cannot be unmounted
lt: Šio failo atjungti negalima

en: This file cannot be ejected
lt: Šio failo išimti negalima

en: This file cannot be started
lt: Šio failo paleisti negalima

en: This file cannot be stopped
lt: Šio failo sustabdyti negalima

en: Slashes are not allowed in filenames
lt: Failų pavadinimuose dešininiai brūkšniai neleidžiami

en: File not found
lt: Failas nerastas

en: Toplevel files cannot be renamed
lt: Aukščiausiojo lygio failų pervadinti negalima

en: Unable to rename desktop icon
lt: Nepavyko pervadinti darbalaukio piktogramos

en: Unable to rename desktop file
lt: Nepavyko pervadinti darbalaukio failo

note: Translators: this is the word Yesterday followed by * a time in 24h format. i.e. "Yesterday 23:04"
en: Yesterday %H:%M
lt: Vakar %H:%M

note: Translators: this is the name of the week day followed by * a time in 24h format. i.e. "Monday 23:04"
en: %A %H:%M
lt: %A, %H:%M

note: Translators: this is the day of the month followed * by the abbreviated month name i.e. "3 February"
en: %-e %B
lt: %B %-e

note: Translators: this is the day of the month followed * by the abbreviated month name followed by a time in * 24h format i.e. "3 February 23:04"
en: %-e %B %H:%M
lt: %B %-e, %H:%M

note: Translators: this is the day of the month followed by the abbreviated * month name followed by the year i.e. "3 Feb 2015"
en: %-e %b %Y
lt: %Y %b %-e

note: Translators: this is the day number followed * by the abbreviated month name followed by the year followed * by a time in 24h format i.e. "3 Feb 2015 23:04"
en: %-e %b %Y %H:%M
lt: %Y %b %-e, %H:%M

en: Not allowed to set permissions
lt: Neturite teisių leidimams nustatyti

en: Not allowed to set owner
lt: Neturite teisių savininkui nustatyti

en: Specified owner '%s' doesn't exist
lt: Nurodytas savininkas „%s“ neegzistuoja

en: Not allowed to set group
lt: Neturite teisių grupei nustatyti

en: Specified group '%s' doesn't exist
lt: Nurodyta grupė „%s“ neegzistuoja

en: %'u folder | %'u folders
lt[0]: %'u aplankas
lt[1]: %'u aplankai
lt[2]: %'u aplankų

en: %'u file | %'u files
lt[0]: %'u failas
lt[1]: %'u failų
lt[2]: %'u failų

note: This means no contents at all were readable
en: ? items
lt: ? elementų

note: This means no contents at all were readable
en: ? bytes
lt: ? baitų

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Program
lt: Programa

en: Audio
lt: Garsas

en: Font
lt: Šriftas

en: Archive
lt: Archyvas

en: Markup
lt: Ženklinimas

en: Text
lt: Tekstas

en: Video
lt: Vaizdo įrašas

en: Contacts
lt: Adresatai

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Document
lt: Dokumentas

en: Presentation
lt: Pateiktis (skaidrės)

en: Spreadsheet
lt: Skaičiuoklė

en: Binary
lt: Dvejetainis

en: Folder
lt: Aplankas

en: link
lt: nuoroda

en: link (broken)
lt: nuoroda (sugadinta)

en: Name: %s
lt: Pavadinimas: %s

en: Type: %s
lt: Tipas: %s

en: %s item | %s items
lt[0]: %s elementas
lt[1]: %s elementai
lt[2]: %s elementų

en: Contains: %s
lt: Apima: %s

en: Size: %s
lt: Dydis: %s

en: Accessed: %s
lt: Nuskaitytas: %s

en: Modified: %s
lt: Pakeistas: %s

en: Created: %s
lt: Sukurta: %s

en: Location: %s
lt: Vieta: %s

en: Merge folder "%s"?
lt: Sulieti aplanką „%s“?

en: Merging will ask for confirmation before replacing any files in the folder that conflict with the files being copied.
lt: Suliejant bus prašoma patvirtinti, ar norite perrašyti tame aplanke esančius failus, kurie konfliktuoja su perkeltinais taip pat pavadintais failais.

en: An older folder with the same name already exists in "%s".
lt: Senesnis aplankas tuo pačiu pavadinimu jau yra vietoje „%s“.

en: A newer folder with the same name already exists in "%s".
lt: Naujesnis aplankas tuo pačiu pavadinimu jau yra vietoje „%s“.

en: Another folder with the same name already exists in "%s".
lt: Kitas aplankas tuo pačiu pavadinimu jau yra vietoje „%s“.

en: Replacing it will remove all files in the folder.
lt: Pakeitus jį, bus pašalinti visi tame aplanke esantys failai.

en: Replace folder "%s"?
lt: Pakeisti aplanką „%s“?

en: A folder with the same name already exists in "%s".
lt: Aplankas tuo pačiu pavadinimu jau yra aplanke „%s“.

en: Replace file "%s"?
lt: Pakeisti failą „%s“?

en: Replacing it will overwrite its content.
lt: Pakeitus failą bus perrašytas jo turinys.

en: An older file with the same name already exists in "%s".
lt: Senesnis failas tuo pačiu pavadinimu jau yra aplanke „%s“.

en: A newer file with the same name already exists in "%s".
lt: Naujesnis failas tuo pačiu pavadinimu jau yra aplanke „%s“.

en: Another file with the same name already exists in "%s".
lt: Kitas failas tuo pačiu pavadinimu jau yra aplanke „%s“.

en: Original file
lt: Esamas failas

en: Last modified:
lt: Keitimo data:

en: Replace with
lt: Keisti į

en: Merge
lt: Sulieti

note: Setup the expander for the rename action
en: _Select a new name for the destination
lt: _Pasirinkti naują pavadinimą paskirties elementui

en: Reset
lt: Atstatyti

note: Setup the checkbox to apply the action to all files
en: Apply this action to all files
lt: Pritaikyti šį veiksmą visiems failams

en: _Skip
lt: _Praleisti

en: Re_name
lt: Per_vadinti

en: Replace
lt: Pakeisti

en: File conflict
lt: Konfliktuojantys failai

en: S_kip All
lt: Praleisti _visus

en: _Retry
lt: _Bandyti dar kartą

en: Delete _All
lt: Ištrinti _visus

en: _Replace
lt: Pa_keisti

en: Replace _All
lt: Pakeisti _visus

en: _Merge
lt: _Sulieti

en: Merge _All
lt: Sulieti _visus

en: Copy _Anyway
lt: Kopijuoti _vis tiek

en: %'d second | %'d seconds
lt[0]: %'d sekundė
lt[1]: %'d sekundės
lt[2]: %'d sekundžių

en: %'d minute | %'d minutes
lt[0]: %'d minutė
lt[1]: %'d minutės
lt[2]: %'d minučių

en: %'d hour | %'d hours
lt[0]: %'d valanda
lt[1]: %'d valandos
lt[2]: %'d valandų

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
lt[0]: maždaug %'d valanda
lt[1]: maždaug %'d valandos
lt[2]: maždaug %'d valandų

note: appended to new link file
en: Another link to %s
lt: Kita nuoroda į %s

note: Localizers: Feel free to leave out the "st" suffix                                 codespell:ignore * if there's no way to do that nicely for a * particular language.
en: %'dst link to %s
lt: %'d nuoroda į %s

note: appended to new link file
en: %'dnd link to %s
lt: %'d nuoroda į %s

note: appended to new link file
en: %'drd link to %s
lt: %'d nuoroda į %s

note: appended to new link file
en: %'dth link to %s
lt: %'d nuoroda į %s

note: Localizers: * Feel free to leave out the st, nd, rd and th suffix or                codespell:ignore * make some or all of them match. localizers: tag used to detect the first copy of a file
en:  (copy)
lt:  (kopija)

note: localizers: tag used to detect the second copy of a file
en:  (another copy)
lt:  (kita kopija)

note: localizers: tag used to detect the x11th copy of a file localizers: tag used to detect the x12th copy of a file localizers: tag used to detect the x13th copy of a file localizers: tag used to detect the xxth copy of a file
en: th copy)
lt: -a kopija)

note: localizers: tag used to detect the x1st copy of a file
en: st copy)
lt: -a kopija)

note: localizers: tag used to detect the x2nd copy of a file
en: nd copy)
lt: -a kopija)

note: localizers: tag used to detect the x3rd copy of a file
en: rd copy)
lt: -ia kopija)

note: localizers: appended to first file copy
en: %s (copy)%s
lt: %s (kopija)%s

note: localizers: appended to second file copy
en: %s (another copy)%s
lt: %s (kita kopija)%s

note: localizers: appended to x11th file copy localizers: appended to x12th file copy localizers: appended to x13th file copy localizers: appended to xxth file copy
en: %s (%'dth copy)%s
lt: %s (%'d-a kopija)%s

note: localizers: if in your language there's no difference between 1st, 2nd, 3rd and nth * plurals, you can leave the st, nd, rd suffixes out and just make all the translated * strings look like "%s (copy %'d)%s". localizers: appended to x1st file copy
en: %s (%'dst copy)%s
lt: %s (%'d-a kopija)%s

note: localizers: appended to x2nd file copy
en: %s (%'dnd copy)%s
lt: %s (%'d-a kopija)%s

note: localizers: appended to x3rd file copy
en: %s (%'drd copy)%s
lt: %s (%'d-ia kopija)%s

en: Error removing file: %s
lt: Klaida šalinant failą: %s

en: Waiting to copy a file from '%1$s' to '%2$s' | Waiting to copy files from '%1$s' to '%2$s'
lt[0]: Laukiama kopijuoti failą iš "%1$s" į "%2$s"
lt[1]: Laukiama kopijuoti failus iš "%1$s" į "%2$s"
lt[2]: Laukiama kopijuoti failų iš "%1$s" į "%2$s"

en: Waiting to move a file from '%1$s' to '%2$s' | Waiting to move files from '%1$s' to '%2$s'
lt[0]: Laukiama perkelti failą iš "%1$s" į "%2$s"
lt[1]: Laukiama perkelti failus iš "%1$s" į "%2$s"
lt[2]: Laukiama perkelti failų iš "%1$s" į "%2$s"

en: Waiting to permanently delete a file from '%s' | Waiting to permanently delete files from '%s'
lt[0]: Laukiama negrįžtamai ištrinti failą iš "%s"
lt[1]: Laukiama negrįžtamai ištrinti failus iš "%s"
lt[2]: Laukiama negrįžtamai ištrinti failų iš "%s"

en: Waiting to trash a file in '%s' | Waiting to trash files in '%s'
lt[0]: Laukiama failo perkėlimo į šiukšlinę ties "%s"
lt[1]: Laukiama failų perkėlimo į šiukšlinę ties "%s"
lt[2]: Laukiama failų perkėlimo į šiukšlinę ties "%s"

en: Waiting to empty the trash
lt: Laukiama ištuštinti šiukšlinę

en: Waiting to duplicate a file in '%s' | Waiting to duplicate files in '%s'
lt[0]: Laukiama failo dubliavimo ties "%s"
lt[1]: Laukiama failų dubliavimų ties "%s"
lt[2]: Laukiama failų dubliavimų ties "%s"

en: Waiting to change permissions of files in '%s'
lt: Laukiama pakeisti failų leidimus ties "%s"

en: Waiting to link a file from '%1$s' to '%2$s' | Waiting to link files from '%1$s' to '%2$s'
lt[0]: Laukiama sukurti failo nuorodą iš "%1$s" į "%2$s"
lt[1]: Laukiama sukurti failų nuorodas iš "%1$s" į "%2$s"
lt[2]: Laukiama sukurti failų nuorodas iš "%1$s" į "%2$s"

en: Are you sure you want to move "%B" to the trash?
lt: Ar tikrai norite perkelti "%B" į šiukšlinę?

note: translators: the singular form here can be skipped.
en: unused %'d | Are you sure you want to move the %'d selected items to the trash?
lt[0]: nenaudojama %'d
lt[1]: Ar tikrai norite perkelti %'d pažymėtus elementus į šiukšlinę?
lt[2]: Ar tikrai norite perkelti %'d pažymėtų elementų į šiukšlinę?

en: You can restore an item from the trash, if you later change your mind.
lt: Jei vėliau apsigalvosite, galėsite atkurti elementą iš šiukšlinės.

en: Move to _Trash
lt: Perkelti į ši_ukšlinę

en: Are you sure you want to permanently delete "%B" from the trash?
lt: Ar tikrai norite negrąžinamai ištrinti „%B“ iš šiukšlinės?

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected item from the trash? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected items from the trash?
lt[0]: Ar tikrai norite negrąžinamai ištrinti %'d pasirinktą elementą iš šiukšlinės?
lt[1]: Ar tikrai norite negrąžinamai ištrinti %'d pasirinktus elementus iš šiukšlinės?
lt[2]: Ar tikrai norite negrąžinamai ištrinti %'d pasirinktų elementų iš šiukšlinės?

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
lt: Jeigu ištrinsite failą, jis bus prarastas visam laikui.

en: Empty all items from Trash?
lt: Ištrinti visus failus bei aplankus iš šiukšlinės?

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
lt: Visi elementai šiukšlinėje bus negrįžtamai ištrinti.

en: Are you sure you want to permanently delete "%B"?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti „%B“?

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected item? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected items?
lt[0]: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti %'d pasirinktą elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti %'d pasirinktus elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti %'d pasirinktų elementų?

en: %'d file left to delete | %'d files left to delete
lt[0]: Liko ištrinti %'d failą
lt[1]: Liko ištrinti %'d failus
lt[2]: Liko ištrinti %'d failų

en: Deleting files
lt: Šalinami failai

note: To translators: %T will expand to a time like "2 minutes". * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %T argument).
en: %T left | %T left
lt[0]: liko %T
lt[1]: liko %T
lt[2]: liko %T

en: Error while deleting.
lt: Klaida trinant.

en: Files in the folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to see them.
lt: Aplanke „%B“ esančių failų negalima ištrinti, nes neturite teisių matyti aplanko failų.

en: There was an error getting information about the files in the folder "%B".
lt: Klaida gaunant informaciją apie aplanke „%B“ esančius failus.

en: _Skip files
lt: _Praleisti failus

en: The folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to read it.
lt: Aplanko „%B“ negalima ištrinti, nes neturite teisų jį skaityti.

en: There was an error reading the folder "%B".
lt: Klaida skaitant aplanką „%B“.

en: Could not remove the folder %B.
lt: Nepavyko pašalinti aplanko %B.

en: There was an error deleting %B.
lt: Klaida šalinant aplanką %B.

en: Moving files to trash
lt: Failai perkeliami į šiukšlinę

en: %'d file left to trash | %'d files left to trash
lt[0]: Liko išmesti %'d failą
lt[1]: Liko išmesti %'d failus
lt[2]: Liko išmesti %'d failų

en: Cannot move file to trash, do you want to delete immediately?
lt: Failo nepavyko perkelti į šiukšlinę, ar norite jį negrįžtamai ištrinti?

en: The file "%B" cannot be moved to the trash.
lt: Failo „%B“ negalima perkelti į šiukšlinę.

en: Trashing Files
lt: Failai perkeliami į šiukšlinę

en: Deleting Files
lt: Šalinami failai

en: Unable to eject %V
lt: Nepavyko išstumti %V

en: Unable to unmount %V
lt: Nepavyko atjungti %V

en: Do you want to empty the trash before you unmount?
lt: Ar norite išvalyti šiukšlinę prieš atjungiant skirsnį?

en: In order to regain the free space on this volume the trash must be emptied. All trashed items on the volume will be permanently lost.
lt: Norint šiame tome atlaisvinti vietą, reikia išvalyti šiukšlinę. Visi šiukšlinėje esantys failai bus negrįžtamai prarasti.

en: Do _not Empty Trash
lt: _Neišvalyti šiukšlinės

en: Unable to mount %s
lt: Nepavyko prijungti %s

en: Preparing to copy %'d file (%S) | Preparing to copy %'d files (%S)
lt[0]: Ruošiamasi kopijuoti %'d failą (%S)
lt[1]: Ruošiamasi kopijuoti %'d failus (%S)
lt[2]: Ruošiamasi kopijuoti %'d failų (%S)

en: Preparing to move %'d file (%S) | Preparing to move %'d files (%S)
lt[0]: Ruošiamasi perkelti %'d failą (%S)
lt[1]: Ruošiamasi perkelti %'d failus (%S)
lt[2]: Ruošiamasi perkelti %'d failų (%S)

en: Preparing to delete %'d file (%S) | Preparing to delete %'d files (%S)
lt[0]: Ruošiamasi ištrinti %'d failą (%S)
lt[1]: Ruošiamasi ištrinti %'d failus (%S)
lt[2]: Ruošiamasi ištrinti %'d failų (%S)

en: Preparing to trash %'d file | Preparing to trash %'d files
lt[0]: Ruošiamasi perkelti į šiukšlinę %'d failą
lt[1]: Ruošiamasi perkelti į šiukšlinę %'d failus
lt[2]: Ruošiamasi perkelti į šiukšlinę %'d failų

en: Error while copying.
lt: Klaida kopijuojant.

en: Error while moving.
lt: Klaida perkeliant.

en: Error while moving files to trash.
lt: Klaida perkeliant failus į šiukšlinę.

en: Files in the folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to see them.
lt: Aplanke „%B“ esančių failų negalima apdoroti, nes neturite teisių matyti aplanko failų.

en: The folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
lt: Aplanko „%B“ negalima apdoroti, nes neturite teisų jį skaityti.

en: The file "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
lt: Failo „%B“ negalima apdoroti, kadangi neturite teisų jo skaityti.

en: There was an error getting information about "%B".
lt: Gaunant informaciją apie „%B“ įvyko klaida.

en: Error while copying to "%B".
lt: Klaida kopijuojant į „%B“.

en: You do not have permissions to access the destination folder.
lt: Neturite teisės prieiti prie paskirties aplanko.

en: There was an error getting information about the destination.
lt: Klaida gaunant informaciją apie paskirties vietą.

en: The destination is not a folder.
lt: Paskirties vieta nėra aplankas.

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
lt: Paskirties vietoje nepakanka laisvos vietos. Pabandykite iš ten pašalinti nereikalingus failus.

en: %S more space is required to copy to the destination.
lt: Reikia dar %S laisvos vietos reikia, kad būtų galima nukopijuoti.

en: The destination is read-only.
lt: Paskirties vieta skirta tik skaitymui.

en: Moving "%B" to "%B"
lt: Perkeliama „%B“ į „%B“.

en: Copying "%B" to "%B"
lt: Kopijuojama „%B“ į „%B“.

en: Duplicating "%B"
lt: Kuriama „%B“ kopija

en: Moving file %'d of %'d (in "%B") to "%B"
lt: %'d failas iš %'d (vietoje „%B“) perkeliamas į „%B“

en: Copying file %'d of %'d (in "%B") to "%B"
lt: %'d failas iš %'d (vietoje „%B“) kopijuojamas į „%B“

en: Duplicating file %'d of %'d (in "%B")
lt: Kuriama %'d failo iš %'d (vietoje „%B“) kopija

en: Moving file %'d of %'d to "%B"
lt: Perkeliamas %'d failas iš %'d į „%B“

en: Copying file %'d of %'d to "%B"
lt: Kopijuojamas %'d failas iš %'d į „%B“

en: Duplicating file %'d of %'d
lt: Kuriama %'d failo iš %'d kopija

note: To translators: %S will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", so something like "4 kb of 4 MB"
en: %S of %S
lt: %S iš %S

note: To translators: %S will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", %T to a time duration like * "2 minutes". So the whole thing will be something like "2 kb of 4 MB -- 2 hours left (4kb/sec)" * * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %T argument).
en: %S of %S — %T left (%S/sec) | %S of %S — %T left (%S/sec)
lt[0]: %S iš %S — liko %T (%S/s)
lt[1]: %S iš %S — liko %T (%S/s)
lt[2]: %S iš %S — liko %T (%S/s)

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to create it in the destination.
lt: Aplanko „%s“ negalima nukopijuoti, kadangi neturite teisų jo sukurti paskirties vietoje.

en: There was an error creating the folder "%B".
lt: Klaida kuriant aplanką „%B“.

en: Files in the folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to see them.
lt: Aplanke „%B“ esančių failų negalima kopijuoti, nes neturite teisių matyti aplanko failų.

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
lt: Aplanko „%B“ neina nukopijuoti, nes neturite teisų jo peržiūrėti.

en: Error while moving "%B".
lt: Klaida perkeliant „%B“.

en: Could not remove the source folder.
lt: Nepavyko pašalinti šaltinio aplanko.

en: Error while copying "%B".
lt: Klaida kopijuojant „%B“.

en: Could not remove files from the already existing folder %F.
lt: Nepavyko pašalinti failų iš jau esančio aplanko %F.

en: Could not remove the already existing file %F.
lt: Nepavyko pašalinti jau esančio failo %F.

note: the run_warning() frees all strings passed in automatically
en: You cannot move a folder into itself.
lt: Negalima perkelti aplanko į jį patį.

en: You cannot copy a folder into itself.
lt: Negalima kopijuoti aplanko į jį patį.

en: The destination folder is inside the source folder.
lt: Šis paskirties aplankas yra šaltinio aplanke.

note: the run_warning() frees all strings passed in automatically
en: You cannot move a file over itself.
lt: Negalima perkelti failo į jį patį.

en: You cannot copy a file over itself.
lt: Negalima kopijuoti failo į jį patį.

en: The source file would be overwritten by the destination.
lt: Šaltinio failas bus perrašytas paskirties failu.

en: Could not remove the already existing file with the same name in %F.
lt: Nepavyko pašalinti to paties pavadinimo failo, esančio aplanke %F.

en: There was an error copying the file into %F.
lt: Kopijuojant failą į %F įvyko klaida.

en: Copying Files
lt: Kopijuojami failai

en: Preparing to Move to "%B"
lt: Ruošiamasi perkelti į „%B“

en: Preparing to move %'d file | Preparing to move %'d files
lt[0]: Ruošiamasi perkelti %'d failą
lt[1]: Ruošiamasi perkelti %'d failus
lt[2]: Ruošiamasi perkelti %'d failų

en: There was an error moving the file into %F.
lt: Perkeliant failą į %F įvyko klaida.

en: Moving Files
lt: Perkeliami failai

en: Creating links in "%B"
lt: Kuriamos nuorodos „%B“ aplanke

en: Making link to %'d file | Making links to %'d files
lt[0]: Kuriama nuoroda į %'d failą
lt[1]: Kuriamos nuorodos į %'d failus
lt[2]: Kuriamos nuorodos į %'d failų

en: Error while creating link to %B.
lt: Kuriant nuorodą į %B įvyko klaida.

en: Symbolic links only supported for local files
lt: Simbolinės nuorodos palaikomos tik vietiniams failams

en: The target doesn't support symbolic links.
lt: Paskirties vieta (failų sistema) nepalaiko simbolinių nuorodų.

en: There was an error creating the symlink in %F.
lt: Kuriant simbolinę nuorodą į %F įvyko klaida.

en: Setting permissions
lt: Nustatomi leidimai

note: localizers: the initial name of a new folder
en: Untitled Folder
lt: Nepavadintas aplankas

note: localizers: the initial name of a new empty document
en: Untitled Document
lt: Bevardis dokumentas

en: Error while creating directory %B.
lt: Klaida kuriant aplanką %B.

en: Error while creating file %B.
lt: Klaida kuriant failą %B.

en: There was an error creating the directory in %F.
lt: Kuriant aplanką %F vietoje įvyko klaida.

en: Emptying Trash
lt: Išvaloma šiukšlinė

en: Unable to mark launcher trusted (executable)
lt: Nepavyko pažymėti leistuko kaip patikimo (vykdomo)

en: Move %d item back to '%s' | Move %d items back to '%s'
lt[0]: Perkelti %d elementą atgal į „%s“
lt[1]: Perkelti %d elementus atgal į „%s“
lt[2]: Perkelti %d elementų atgal į „%s“

en: Move %d item to '%s' | Move %d items to '%s'
lt[0]: Perkelti %d elementą į „%s“
lt[1]: Perkelti %d elementus į „%s“
lt[2]: Perkelti %d elementų į „%s“

en: _Undo Move %d item | _Undo Move %d items
lt[0]: _Atšaukti %d elemento perkėlimą
lt[1]: _Atšaukti %d elementų perkėlimą
lt[2]: _Atšaukti %d elementų perkėlimą

en: _Redo Move %d item | _Redo Move %d items
lt[0]: Paka_rtoti %d elemento perkėlimą
lt[1]: Paka_rtoti %d elementų perkėlimą
lt[2]: Paka_rtoti %d elementų perkėlimą

en: Move '%s' back to '%s'
lt: Perkelti „%s“ atgal į „%s“

en: Move '%s' to '%s'
lt: Perkelti „%s“ į „%s“

en: _Undo Move
lt: _Atšaukti perkėlimą

en: _Redo Move
lt: Paka_rtoti perkėlimą

en: _Undo Restore from Trash
lt: _Atšaukti atstatymą iš šiukšlinės

en: _Redo Restore from Trash
lt: Paka_rtoti atstatymą iš šiukšlinės

en: Move %d item back to trash | Move %d items back to trash
lt[0]: Perkelti %d elementą atgal į šiukšlinę
lt[1]: Perkelti %d elementus atgal į šiukšlinę
lt[2]: Perkelti %d elementų atgal į šiukšlinę

en: Restore %d item from trash | Restore %d items from trash
lt[0]: Atkurti %d elementą iš šiukšlinės
lt[1]: Atkurti %d elementus iš šiukšlinės
lt[2]: Atkurti %d elementų iš šiukšlinės

en: Move '%s' back to trash
lt: Perkelti „%s“ atgal į šiukšlinę

en: Restore '%s' from trash
lt: Atkurti „%s“ iš šiukšlinės

en: Delete %d copied item | Delete %d copied items
lt[0]: Pašalinti %d nukopijuotą elementą
lt[1]: Pašalinti %d nukopijuotus elementus
lt[2]: Pašalinti %d nukopijuotų elementų

en: Copy %d item to '%s' | Copy %d items to '%s'
lt[0]: Kopijuoti %d elementą į „%s“
lt[1]: Kopijuoti %d elementus į „%s“
lt[2]: Kopijuoti %d elementų į „%s“

en: _Undo Copy %d item | _Undo Copy %d items
lt[0]: _Atšaukti %d elemento kopijavimą
lt[1]: _Atšaukti %d elementų kopijavimą
lt[2]: _Atšaukti %d elementų kopijavimą

en: _Redo Copy %d item | _Redo Copy %d items
lt[0]: Paka_rtoti %d elemento kopijavimą
lt[1]: Paka_rtoti %d elementų kopijavimą
lt[2]: Paka_rtoti %d elementų kopijavimą

en: Delete '%s'
lt: Naikinti „%s“

en: Copy '%s' to '%s'
lt: Kopijuoti „%s“ į „%s“

en: _Undo Copy
lt: _Atšaukti kopijavimą

en: _Redo Copy
lt: Paka_rtoti kopijavimą

en: Delete %d duplicated item | Delete %d duplicated items
lt[0]: Pašalinti %d dubliuotą elementą
lt[1]: Pašalinti %d dubliuotus elementus
lt[2]: Pašalinti %d dubliuotų elementų

en: Duplicate %d item in '%s' | Duplicate %d items in '%s'
lt[0]: Sukurti %d elemento kopiją aplanke „%s“
lt[1]: Sukurti %d elementų kopiją aplanke „%s“
lt[2]: Sukurti %d elementų kopiją aplanke „%s“

en: _Undo Duplicate %d item | _Undo Duplicate %d items
lt[0]: _Atšaukti %d elemento kopijos sukūrimą
lt[1]: _Atšaukti %d elementų kopijų sukūrimą
lt[2]: _Atšaukti %d elementų kopijų sukūrimą

en: _Redo Duplicate %d item | _Redo Duplicate %d items
lt[0]: Paka_rtoti %d elemento kopijos sukūrimą
lt[1]: Paka_rtoti %d elementų kopijų sukūrimą
lt[2]: Paka_rtoti %d elementų kopijų sukūrimą

en: Duplicate '%s' in '%s'
lt: Sukurti „%s“ kopiją aplanke „%s“

en: _Undo Duplicate
lt: _Atšaukti dubliavimą

en: _Redo Duplicate
lt: Paka_rtoti dubliavimą

en: Delete links to %d item | Delete links to %d items
lt[0]: Pašalinti nuorodas į %d elementą
lt[1]: Pašalinti nuorodas į %d elementus
lt[2]: Pašalinti nuorodas į %d elementų

en: Create links to %d item | Create links to %d items
lt[0]: Sukurti nuorodą į %d elementą
lt[1]: Sukurti nuorodas į %d elementus
lt[2]: Sukurti nuorodas į %d elementų

en: Delete link to '%s'
lt: Pašalinti nuorodą į „%s“

en: Create link to '%s'
lt: Sukurti nuorodą į „%s“

en: _Undo Create Link
lt: _Atšaukti nuorodos kūrimą

en: _Redo Create Link
lt: Paka_rtoti nuorodos kūrimą

en: Create an empty file '%s'
lt: Sukurti tuščią failą „%s“

en: _Undo Create Empty File
lt: _Atšaukti tuščio failo kūrimą

en: _Redo Create Empty File
lt: Paka_rtoti tuščio failo kūrimą

en: Create a new folder '%s'
lt: Sukurti naują aplanką „%s“

en: _Undo Create Folder
lt: _Atšaukti aplanko kūrimą

en: _Redo Create Folder
lt: Paka_rtoti aplanko kūrimą

en: Create new file '%s' from template
lt: Sukurti naują failą „%s“ iš šablono

en: _Undo Create from Template
lt: _Atšaukti kūrimą iš šablono

en: _Redo Create from Template
lt: Paka_rtoti kūrimą iš šablono

en: Rename '%s' as '%s'
lt: Pervadinti „%s“ į „%s“

en: _Undo Rename
lt: _Atšaukti pervadinimą

en: _Redo Rename
lt: Paka_rtoti pervadinimą

en: Move %d item to trash | Move %d items to trash
lt[0]: Perkelti %d elementą į šiukšlinę
lt[1]: Perkelti %d elementus į šiukšlinę
lt[2]: Perkelti %d elementų į šiukšlinę

en: Restore '%s' to '%s'
lt: Atkurti „%s“ į „%s“

en: Move '%s' to trash
lt: Perkelti „%s“ į šiukšlinę

en: _Undo Trash
lt: _Atšaukti perkėlimą į šiukšlinę

en: _Redo Trash
lt: Paka_rtoti perkėlimą į šiukšlinę

en: Restore original permissions of items enclosed in '%s'
lt: Atkurti elementų, esančių „%s“, pradinius leidimus

en: Set permissions of items enclosed in '%s'
lt: Nustatyti leidimus elementams, esantiems „%s“

en: _Undo Change Permissions
lt: _Atšaukti leidimų pakeitimą

en: _Redo Change Permissions
lt: Paka_rtoti leidimų keitimą

en: Restore original permissions of '%s'
lt: Atkurti pradinius „%s“ leidimus

en: Set permissions of '%s'
lt: Nustatyti „%s“ leidimus

en: Restore group of '%s' to '%s'
lt: Atkurti „%s“ grupę į „%s“

en: Set group of '%s' to '%s'
lt: Nustatyti „%s“ grupę į „%s“

en: _Undo Change Group
lt: _Atšaukti grupės keitimą

en: _Redo Change Group
lt: Paka_rtoti grupės keitimą

en: Restore owner of '%s' to '%s'
lt: Atkurti „%s“ savininką į „%s“

en: Set owner of '%s' to '%s'
lt: „%s“ savininką nustatyti į „%s“

en: _Undo Change Owner
lt: _Atšaukti savininko keitimą

en: _Redo Change Owner
lt: Paka_rtoti savininko keitimą

en: Could not determine original location of "%s"
lt: Nepavyko nustatyti originalios „%s“ vietos

en: The item cannot be restored from trash
lt: Šio elemento negalima atstatyti iš šiukšlinės

en: The selection rectangle
lt: Žymėjimo stačiakampis

en: Could not forget association
lt: Nepavyko pamiršti susiejimo

en: Forget association
lt: Pamiršti susiejimą

en: Valid executable.
lt: Teisingas vykdomasis.

en: Not a valid executable.  Spaces in the file path must be escaped with backslash (\).
lt: Neteisingas vykdomasis. Tarpai failo kelyje privalo būti pakeisti kairiniu pasviruoju brūkšniu (\).

note: the %s here is a file extension
en: %s document
lt: %s dokumentas

en: Open all files of type "%s" with
lt: Atverti visus „%s“ tipo failus su

en: Select an application in the list to open %s and other files of type "%s"
lt: Iš sąrašo pasirinkite programą, kuri bus naudojama %s ir kitiems "%s" tipo failams atverti

en: Custom application
lt: Pasirinktinė programa

en: Executables
lt: Vykdomieji failai

en: You can also type or select a custom executable file to use to open this file type.  You can use this command just once, or set it as default for all files of this type.
lt: Taip pat galite įvesti ar pasirinkti kitą vykdomąjį failą šiam failų tipui atverti. Galite šią komandą naudoti tik kartą arba nustatyti ją kaip numatytąją visiems šio tipo failams.

en: Enter a custom command...
lt: Įveskite pasirinktinę komandą...

en: Add to list
lt: Pridėti į sąrašą

en: Set as default
lt: Nustatyti numatytuoju

en: Reset to system defaults
lt: Atstatyti sistemos numatytuosius

en: Sorry, but you cannot execute commands from a remote site.
lt: Negalima vykdyti komandų iš nutolusio serverio.

en: This is disabled due to security considerations.
lt: Tai atjungta saugumo sumetimais.

en: There was an error launching the application.
lt: Įvyko klaida paleidžiant programą.

en: This drop target only supports local files.
lt: Šis numetimo taikinys palaiko tik vietinius failus.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
lt: Norėdami atverti nevietinius failus, nukopijuokite juos į vietinį aplanką, ir tempkite juos iš naujo.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
lt: Norėdami atverti nevietinius failus, nukopijuokite juos į vietinį aplanką ir tempkite juos iš naujo. Numestieji vietiniai failai jau atverti.

en: Details:
lt: Informacija:

en: Preparing
lt: Ruošiama

en: Edit
lt: Taisyti

en: Undo Edit
lt: Atšaukti keitimą

en: Undo the edit
lt: Atšaukti keitimą

en: Redo Edit
lt: Atstatyti keitimą

en: Redo the edit
lt: Atstatyti keitimą

en: Y
lt: T

en: The text of the label.
lt: Etiketės tekstas

en: Justification
lt: Abipusė lygiuotė

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkMisc::xalign for that.
lt: Eilučių lygiuotė etiketės tekste susijusių viena su kita. Tai nepaveikia etiketės lygiuotės jos priskyrime.  Žiūrėkite GtkMisc::xalign.

en: Line wrap
lt: Eilučių laužymas

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide.
lt: Jeigu nustatyta, laužyti eilutes kai tekstas tampa per platus.

en: Cursor Position
lt: Žymeklio padėtis

en: The current position of the insertion cursor in chars.
lt: Dabartinė įterpimo žymeklio pozicija, matuojama simboliais.

en: Selection Bound
lt: Pažymėjimo riba

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars.
lt: Priešingo pažymėjimo krašto pozicija, matuojama simboliais nuo žymeklio.

en: Select All
lt: Pasirinkti visus

en: Input Methods
lt: Įvesties metodai

en: Show more _details
lt: Rodyti daugiau _informacijos

en: You can stop this operation by clicking cancel.
lt: Galite sustabdyti šią operaciją paspaudę „Atšaukti“.

en:  (invalid Unicode)
lt:  (netinkamas Unikodas)

en: Create a new l_auncher here...
lt: Sukurti čia n_aują leistuką

en: Create a new launcher in this folder
lt: Sukurti šiame aplanke naują leistuką

en: Jump to new workspace
lt: Pereiti į naują darbo sritį

en: Create a new workspace and activate it
lt: Sukurti naują darbo sritį ir ją aktyvuoti

en: Remove workspace
lt: Šalinti darbo sritį

en: Remove the currently active workspace
lt: Šalinti esamą aktyvią darbo sritį

en: Manage workspaces (Expo)
lt: Tvarkyti darbo sritis (Expo)

en: Open Expo to add, remove, or organize workspaces
lt: Atverti Expo, kad pridėtumėte, šalintumėte ar tvarkytumėte darbo sritis

en: Add Desklets
lt: Pridėti ekrano programėles

en: Add Cinnamon desklets
lt: Pridėti Cinnamon ekrano programėlių

en: Change Desktop _Background
lt: Keisti darbalaukio _foną

en: Change the Cinnamon desktop background
lt: Keisti Cinnamon darbalaukio foną

en: Mount archive
lt: Prijungti archyvą

en: Mount %f to browse its contents
lt: Prijungti %f naršyti po jo turinį

en: Set as Wallpaper...
lt: Nustatyti kaip darbalaukio foną

en: Set the selected image as your Cinnamon desktop wallpaper
lt: Nustatyti pasirinktą paveikslą kaip jūsų Cinnamon darbalaukio foną

en: Files
lt: Failai

en: Access and organize files
lt: Gauti prieigą prie failų ir juos tvarkyti

en: Edit Bookmarks
lt: Keisti žymeles

en: <b>_Bookmarks</b>
lt: <b>Žy_melės</b>

en: <b>_Name</b>
lt: <b>_Pavadinimas</b>

en: <b>_Location</b>
lt: <b>_Vieta</b>

[ctx: Desktop icon size]
en: Smaller
lt: Mažesnis

[ctx: Desktop icon size]
en: Small
lt: Mažas

[ctx: Desktop icon size]
en: Large
lt: Didelis

[ctx: Desktop icon size]
en: Larger
lt: Didesnis

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Current Monitor Layout
lt: Dabartinis monitoriaus išdėstymas

en: Icon Size
lt: Piktogramų dydis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Direction
lt: Kryptis

en: Sort items by
lt: Rikiuoti elementus pagal

en: Reset grid spacing
lt: Atstatyti tinklelio tarpus

en: button
lt: mygtukas

en: Adjust horizontal grid spacing
lt: Reguliuoti horizontalius tinklelio tarpus

en: Adjust vertical grid spacing
lt: Reguliuoti vertikalius tinklelio tarpus

en: page0
lt: puslapis0

en: <b><big>Desktop icons are not currently enabled for this monitor.</big></b>
lt: <b><big>Šiuo metu darbalaukio piktogramos šiam monitoriui nėra įjungtos.</big></b>

en: page1
lt: puslapis1

en: Desktop Layout
lt: Darbalaukio išdėstymas

en: No desktop icons
lt: Nerodyti darbalaukio piktogramų

en: Show desktop icons on primary monitor only
lt: Rodyti darbalaukio piktogramas tik pirminiame monitoriuje

en: Show desktop icons on non-primary monitor(s) only
lt: Rodyti darbalaukio piktogramas tik ne pirminiame monitoriuje(-iuose)

en: Show desktop icons on all monitors
lt: Rodyti darbalaukio piktogramas visuose monitoriuose

en: Desktop Icons
lt: Darbalaukio piktogramos

en: Mounted Drives
lt: Prijungti diskai

en: Options
lt: Parametrai

en: Show icons from missing monitors
lt: Rodyti trūkstamų monitorių piktogramas

en: Always
lt: Visada

en: Local Files Only
lt: Tik vietiniams failams

en: Never
lt: Niekada

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Decimal (long format)
lt: Dešimtainis (ilgas formatas)

en: Binary (long format)
lt: Dvejetainis (ilgas formatas)

en: By Name
lt: Pagal pavadinimą

en: By Size
lt: Pagal dydį

en: By Type
lt: Pagal tipą

en: By Detailed Type
lt: Pagal išsamų tipą

en: By Modification Date
lt: Pagal keitimo datą

en: By Access Date
lt: Pagal paskutinės prieigos datą

en: By Trashed Date
lt: Pagal ištrynimo datą

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File Management Preferences
lt: Failų tvarkymo nuostatos

en: <b>Default View</b>
lt: <b>Numatytasis vaizdas</b>

en: View _new folders using:
lt: Rodyti _naujus aplankus naudojant:

en: _Inherit view type from parent
lt: Pa_veldėti rodinio tipą iš pirminio

en: _Arrange items:
lt: _Rikiuoti elementus:

en: Sort _folders before files
lt: Išrikiuoti aplankus pri_eš failus

en: <b>Icon View Defaults</b>
lt: <b>Piktogramų rodinio nustatymai</b>

en: Default _zoom level:
lt: Numatytasis _mastelis:

en: _Text beside icons
lt: _Tekstas šalia piktogramų

en: <b>Compact View Defaults</b>
lt: <b>Glaustojo rodinio nustatymai</b>

en: _Default zoom level:
lt: Numatytasis maste_lis:

en: A_ll columns have the same width
lt: _Visi stulpeliai vienodo pločio

en: <b>List View Defaults</b>
lt: <b>Sąrašo rodinio nustatymai</b>

en: D_efault zoom level:
lt: Numatytasis _mastelis:

en: <b>Tree View Defaults</b>
lt: <b>Aplankų medžio vaizdo nustatymai</b>

en: Show _only folders
lt: Rodyti tik _aplankus

en: Views
lt: Vaizdai

en: _Single click to open items
lt: Atverti elementus _vienu pelės mygtuko spustelėjimu

en: _Double click to open items
lt: Atverti elementus _dviem pelės mygtuko spustelėjimais

en: Double-click on a blank area to go to the parent folder
lt: Du kartus spustelėjus tuščioje srityje, pereiti į viršaplankį

en: Open each _folder in its own window
lt: Kiekvieną _aplanką atverti atskirame lange

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Click on a file's name twice to rename it
lt: Spustelėti ant failo pavadinimo du kartus, norint jį pervadinti

en: Ignore per-folder view preferences
lt: Nepaisyti atskirų aplankų vaizdo nuostatų

en: Disable file operation queueing
lt: Išjungti failų operacijų eilių sudarymą

en: Always start in dual-pane view
lt: Visada įsijungti dvigubo lango režimu

en: <b>Executable Text Files</b>
lt: <b>Vykdomieji tekstiniai failai</b>

en: _Run executable text files when they are opened
lt: Atveriant vykdomuosius teksto failus juos pa_leisti

en: _View executable text files when they are opened
lt: Atveriant vykdomuosius teksto failus juos peržiū_rėti

en: _Ask each time
lt: _Klausti kiekvieną kartą

en: <b>Trash</b>
lt: <b>Šiukšlinė</b>

en: Ask before moving files to the Trash
lt: Klausti, prieš perkeliant failus į šiukšlinę

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
lt: Paklausti prieš išvalant šiukšlinę arba iš_trinant failus

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
lt: Pridėti ko_mandą „Ištrinti“, kuri sunaikina neperkeldama į šiukšlinę

en: Bypass the Trash when the Delete key is pressed
lt: Apeiti šiukšlinę kai naudojamas „Delete“ klavišas

en: <b>Media Handling</b>
lt: <b>Laikmenų valdymas</b>

en: Automatically open a folder for automounted media
lt: Automatiškai atverti aplanką automatiškai prijungtoms laikmenoms

en: Prompt or autorun/autostart programs when media are inserted
lt: Paklausti arba automatiškai paleisti programas, kai laikmenos yra įdedamos

en: Automatically close the device's tab, pane, or window when a device is unmounted or ejected
lt: Automatiškai užverti įrenginio kortelę, polangį arba langą kai įrenginys atjungiamas arba išimamas

en: <b>Bulk Rename</b>
lt: <b>Masiškas pervardinimas</b>

en: Command to invoke when renaming multiple items:
lt: Komanda keleto elementų pervadinimui:

en: <b>Icon Captions</b>
lt: <b>Piktogramų pavadinimai</b>

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
lt: Pasirinkite po piktogramų pavadinimais pateikiamos informacijos tvarką. Daugiau informacijos bus matoma didinant mastelį.

en: <b>Date</b>
lt: <b>Data</b>

en: _Format:
lt: _Formatas:

en: Style:
lt: Stilius:

en: <b>Window and Tab Titles</b>
lt: <b>Langų ir kortelių antraštės</b>

en: Show the full p_ath in the title bar and tab bars
lt: Rodyti pilną kelią _antraštės ir kortelių juostose

en: <b>File Size</b>
lt: <b>Failo dydis</b>

en: _Prefixes:
lt: _Priešdėliai:

en: <b>File Properties</b>
lt: <b>Failo savybės</b>

en: Show advanced permissions in the file property dialog
lt: Rodyti sudėtingesnius leidimus failų savybių dialoge

en: <b>Move/Copy To Menu</b>
lt: <b>Perkelti/kopijuoti į meniu</b>

en: List bookmarks in the menu
lt: Meniu rodyti žymeles

en: List devices and network locations in the menu
lt: Meniu rodyti įrenginius ir tinklo vietas

en: Display
lt: Ekranas

en: <b>List Columns</b>
lt: <b>Sąrašo stulpeliai</b>

en: Choose the order of information to appear in the list view.
lt: Pasirinkite sąrašo rodinyje pateikiamos informacijos tvarką.

en: List Columns
lt: Sąrašo stulpeliai

en: <b>Previewable Files</b>
lt: <b>Peržiūrimi failai</b>

en: Show _thumbnails:
lt: Rodyti _miniatiūras:

en: _Inherit thumbnail visibility from parent
lt: _Paveldėti miniatiūrų matomumą iš pirminio

en: _Only for files smaller than:
lt: Tik _failams mažesniems nei:

en: <b>Folders</b>
lt: <b>Aplankai</b>

en: Count _number of items:
lt: Rodyti failų ir aplankų _skaičių:

en: <b>Tooltips</b>
lt: <b>Etiketės</b>

en: Show tooltips in icon and compact views
lt: Rodyti etiketes piktogramų ir glaustajame rodiniuose

en: Show tooltips in list views
lt: Rodyti etiketes sąrašo rodiniuose

en: Show tooltips on the desktop
lt: Rodyti paaiškinimus darbalaukyje

en: <i>By default, a folder tooltip shows the item count, and files display their size.
        Select additional information to display in the tooltip:</i>
lt: <i>Pagal numatymą, aplanko etiketė rodo elementų skaičių, o failai parodo savo dydį.
        Pasirinkite etiketėje rodomą papildomą informaciją:</i>

note: Preferences - optional display for tooltips, *not* related to list view columns.
en: Detailed file type
lt: Išsamus failo tipas

note: Preferences - optional display for tooltips, *not* related to list view columns.
en: Modified date
lt: Keitimo data

note: Preferences - optional display for tooltips, *not* related to list view columns.
en: Created date
lt: Sukūrimo data

note: Preferences - optional display for tooltips, *not* related to list view columns.
en: Accessed date
lt: Nuskaitymo data

en: File or folder location
lt: Failo ar aplanko vieta

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Visible Buttons
lt: Matomi mygtukai

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Up
lt: Aukštyn

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

en: Location entry toggle
lt: Vietos įrašo perjungimas

en: Open in terminal
lt: Atverti terminale

en: Icon view
lt: Piktogramų rodinys

en: List view
lt: Sąrašo rodinys

en: Compact view
lt: Glaustasis rodinys

en: Visible Entries
lt: Matomi įrašai

en: Selection
lt: Žymėjimas

en: Background
lt: Fonas

en: Visible action and extension entries can be configured in the Plugins tab
lt: Matomi veiksmų ir plėtinių įrašai gali būti konfigūruojami Įskiepių kortelėje

en: Context Menus
lt: Kontekstiniai meniu

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Search for files:
lt: Ieškoti failų:

[ctx: shortcut window]
en: New window
lt: Naujas langas

[ctx: shortcut window]
en: Close window or tab
lt: Užverti langą ar kortelę

[ctx: shortcut window]
en: Close all windows
lt: Užverti visus langus

[ctx: shortcut window]
en: Open
lt: Atverti

[ctx: shortcut window]
en: Open in new tab
lt: Atverti naujoje kortelėje

[ctx: shortcut window]
en: Open in new window
lt: Atverti naujame lange

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
lt: Kortelės

[ctx: shortcut window]
en: New tab
lt: Nauja kortelė

[ctx: shortcut window]
en: Go to previous tab
lt: Eiti į ankstesnę kortelę

[ctx: shortcut window]
en: Go to next tab
lt: Eiti į kitą kortelę

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
lt: Naršymas

[ctx: shortcut window]
en: Go back
lt: Grįžti atgal

[ctx: shortcut window]
en: Go forward
lt: Eiti pirmyn

[ctx: shortcut window]
en: Go up
lt: Eiti aukštyn

[ctx: shortcut window]
en: Go down
lt: Eiti žemyn

[ctx: shortcut window]
en: View
lt: Rodinys

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
lt: Didinti

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
lt: Mažinti

[ctx: shortcut window]
en: Reset zoom
lt: Atstatyti mastelį

[ctx: shortcut window]
en: Refresh view
lt: Įkelti rodinį iš naujo

[ctx: shortcut window]
en: Show/hide hidden files
lt: Rodyti/slėpti paslėptus failus

[ctx: shortcut window]
en: Create folder
lt: Sukurti aplanką

[ctx: shortcut window]
en: Rename
lt: Pervadinti

[ctx: shortcut window]
en: Move to trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

[ctx: shortcut window]
en: Cut
lt: Iškirpti

[ctx: shortcut window]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: shortcut window]
en: Paste
lt: Įdėti

[ctx: shortcut window]
en: Invert selection
lt: Invertuoti žymėjimą

en: Move up
lt: Pakelti

en: Move down
lt: Nuleisti

en: Icon
lt: Piktograma

en: Save
lt: Įrašyti

en: Restore default layout
lt: Atkurti numatytąjį išdėstymą
